Ko tas nozīmē, ka žurkas mūk no kuģa ?

www.tautastribunals.eu-12Vai nodevības stūrētais „kuģis” sāk grimt, ka žurkas sāk mukt prom ?

Protams, ka agrāk vai vēlāk šis čekistu radītais „kreiseris”(VIENOTĪBA) nevis vienkārši nogrims, bet tiks torpedēts no tautas, kura ir iedzīta pilnīgā izmisumā un bezizejā.

Tautas atmaksa būs nežēlīga, bet Taisnīga.

Bet šoreiz vairāk parunāsim par šī kuģa sātanisko ekipāžu, jo kuģa liktenis ir jau izlemts. Papētīsim sīkāk mūkošās žurkas.

Pirmkārt, uzdosim sev jautājumu: Kur sākas cilvēks un kur viņš izbeidz tāds būt, un vai šeit „apskatītie” ir par tādiem uzskatāmi ?”

Un tā, kuri tad ir tie „žurkas”? Lūk, viņi(domājams, ka ne pēdējie)Inguna Rībena, Janīna Kursīte- Pakule, Andris Buiķis un kompartijas „ideoloģe” I. Čepāne. Ja tu, latviet, kārtējo reizi noticēsi šiem izdzimumiem, tad pie psihiatra tev veltīgi būs iet. Labāk paņem striķi, aizej uz mežu un „pievelcies” pie kāda izturīgāka zara. Tā būs labāk priekš tautas, jo atdodot savu balsi par šiem neliešiem, tu iedzīsi tautu vēl lielākā nabadzībā. Neviens taču no viņiem netaisās pavisam „pazust” no politikas.

Un tagad mazliet pakomentēsim šo „žurku” loģiku.

Rībena, Buiķis,Čepāne,Kursīte, Saeima, Latvija,LRTTI.Rībena:

„Jo, ticiet man, ikkatrā partijā ir cilvēki, ar kuriem man ir ļoti viegli sarunāties, ar kuriem kopīgi mērķi, ideāli un vērtības. Vienotībā palikuši ļoti jauki kolēģi, ar kuriem esam kopā bijuši 12 gadus, izgājuši ierakumus un kaujas laukus, lai viņiem labi klājas. Galu galā mēs neatkarību atguvām ne jau ar militāriem, bet ar ideoloģiskiem ieročiem. Tikmēr, kamēr domubiedri bija vismaz tādā skaitā, lai būtu nodrošināta kritiskā masa, kad mēs par kaut ko varam iestāties, tā bija viena situācija, bet šobrīd, kad Kursītes kundze laikam netika vairs aicināta Vienotības sarakstā, Čepānes kundze paziņojusi, ka vairāk nepiedalīsies…”

„Rībena norādīja, ka atzinīgi vērtē bijušā premjera Valda Dombrovska (Vienotība) valdības darbu grūtajos krīzes gados, taču viņa apzinās, ka patiesībā visu “veiksmes stāsta” smagumu uz saviem pleciem ir iznesusi tā latviešu tautas daļa, kas turas pie vērtībām, kuras mēdz dēvēt par nacionāli konservatīvām, proti, pie “patriotisma un liktenīgas, negrozāmas pienākuma apziņas pret savu ģimeni, tautu, zemi un valsti”.

LRTT: Ko tad šīs „žurkas” teiktais atklāj ? Atklāj to, ka viss, ko līdz šim šī rībena ir darījusi uzskatāms par pareizu. Visi pieņemtie likumi par valodas lietošanu un valodas referendums ir bijis pareizs. Un nevar ticēt savām acīm lasot rindas, ka viņa „cīnījusies ierakumos un pie tam vēl kaujas laukā”. Pret ko tad šī „žurka” tik briesmīgi cīnījās atrodotioes VIENOTĪBAS „kaujinieku bataljonā” ? Nu ne jau pret Ubanoviča bandu, bet gan pret VL! politiskajām nostādnēm. Gribētos arī, lai šī „cīnītāja” nosauc vārdā tos jaukos kolēģus, kuriem viņa novēl labklājību, bet kuri uzskata par lietderīgu palikt čekistu matraces- spļaujamtrauka Āboltiņas bandā.

Un visam „kroni” viņa uzliek, paziņojot, ka atzinīgi vērtē Dombrovska veikumu.

Bandīts un valsts izlaupītājs, kurš uzkāpa uz „skatuves” totālās krīzes brīdi un otrā dienā paziņoja par savas un savu kolēģu algas dubultošanu-VOT tāda i Rībenas loģika ??? !!!

Savādi gan, ka visus šos garos gadus viņa nespēja redzēt tautas apzinātu iznīcināšanu.

Redzēja, latviet, redzēja, bet tas bija viņas uzdevums.

Izlasot viņas teikto un sekojot pašai primitīvākai loģikai, ir tikai viens secinājums, ka viņa atstāj VIENOTĪBU, lai veiktu graujošo darbību VL! rindās. Tātad, secinājums viens: Rībena ir visīstākā „žurka”, kurai nepārprotami pienākas ASM.

Kursīte:

„Savukārt Kursīte-Pakule 2006.gadā kandidēja 9.Saeimas vēlēšanās no Tēvzemei un Brīvībai/LNNK saraksta. No šīs partijas viņa izstājās 2008.gadā un pievienojās Pilsoniskajai savienībai (PS), no kuras saraksta ievēlēta 10.Saeimā. Vēlāk PS iekļāvās Vienotības sarakstā, no kura ievēlēta arī 11.Saeimā”.

LRTT: Kursīte ir visīstākā divkose. Tas redzams arī „partiju staigāšanas” gadījumā. Tagad, kad jūt, ka vairs netiks aicināta VIENOTĪBAS bandā, šī sāk atkal locīties kā zutis uz pannas. Kursīte vienmēr ir aizstāvējusi pretlatvisko bandu, protams, dažreiz varonīgi ko definējot nacionālā garā, bet tikai tad, kad „vilciens jau aizgājis” un nekas nav labojams.

Var sacīt: komuniste līdz kaulu smadzenēm, īsta „žurka”.

A.Buiķis:

“Lielā mērā mani uzskati sakrīt ar to, ko pirms dažām dienām paziņoja Ingūna Rībena un Janīna Kursīte. Lai gan arī līdz manīm bija nonākušas ziņas, ka partijas “augšas” plāno “rindu tīrīšanu”, lai atbrīvotos no neērtiem deputātiem, es nepievērsu tām pienācīgu vērību, jo biju naivi iedomājies, ka, četrus gadus godprātīgi pildot deputāta pienākumus, partijas vadība mani vismaz ar kādu teikumu brīdinās, pirms televīzijā, bez manas ziņas paziņos, ka es it kā esmu nolēmis atgriezties akadēmiskajā vidē un nekandidēt nākamās Saeimas vēlēšanās,” Buiķis paudis savā paziņojumā Vienotības biedriem un masu medijiem. Viņš norādījis, ka zinātniskajā un pedagoģiskajā vidē ir strādājis aptuveni pusgadsimtu, un “ar tik pazemojošu attieksmi, kādu šobrīd demonstrē partijas vadība, nespēju samierināties. Tā ir neglīta manipulācija, necieņa un nodevība ne tikai pret mani, bet arī pret jebkuru partijas biedru, tādēļ nevaru turpināt būt partijā, jo neredzu, ka Vienotības vadībā pārskatāmā periodā kaut kas mainīsies, un nespēju strādāt pēc principa “apēd vai apēdīs tevi”, bet vienmēr esmu tiecies uz cieņpilnu kopdarbu,” atzinis Buiķis.

LRTT: Par A. Buiķi ir jāiesaucas- oh-ā ! Šis, lūk, nespējot strādāt pēc principa: „apēd vai apēdīs tevi!” Izrādās, ka visu laiku varēja strādāt, bet, kad uzzināja, ka tiks izmests, tā sāk gaudot tāpat kā kursīte un rībena. Buiķis– parazīts no parazītiem ar pilnīgi degradētu morāli. Daudzi atceras šīs „žurkas” izdarības, kad parkojoties sabojāja  sava kolēģa spēkratu un uzskatīja par pareizu aizmukt. Tādam vieta ir pie pīļu dīķa, bet ne LR Saeimā. Kas attiecas uz I. Čepāni– visīstākā provokatore, latviešu tautas bende. Kur viņa parādās, tur vienmēr ir iznīcība. Komuniste un Maskavas pārstāve.

Un tā, kur tad sākās cilvēks un vai šie žurkas ir uzskatāmi par cilvēkiem ?

Vienu var teikt droši- šeit pieminētie vairāk atgādina plēsīgus rāpuļus.

Kad viena vieta izpostīta, tad pārceļas uz nākošo… .

16.06.14. LRTT

Āboltiņa, Straujuma,Prezidents Bērziņš,Reiniks, DP, SaeimaValsts prezidents Andris Bērziņš, visticamāk, ir ne tikai valsts augstākā, bet arīdzan viena no turīgākajām amatpersonām Latvijā – viņam pieder vairāki desmiti nekustamo īpašumu un miljonos mērāmi uzkrājumi.(LRTT- vai visu to šis komunistiskais noziedznieks ir godīgi nopelnījis? Protams, ka nē, visu to viņš ir nozadzis un par to pienākas lode starp acīm. Viņš arī to saņems. Nepalīdzēs ne Putins, ne Borozzo un par Reiniku vispār nevar būt ne runas, jo tas pats tiks „pakabināts”.)

You may also like...

21 komentāri

 1. Andris7 saka:

  VISU LABU DIENU !
  Ja mums nebutu parazitu daba,mus seit vispar nebutu.
  http://i279.photobucket.com/albums/kk123/IndianaJones34/TitanicRATS1.jpg
  Gribu dziedat par karu.
  http://i1.apollo.lv/img_thumbs/24_7c61e/200409/771/28162.jpg

  Turpinajums….

 2. ķiploks saka:

  Daži savā naudā peldoties prātu zaudējuši. Diez cik nauda nopelnīta godīgā ceļā? http://apollo.tvnet.lv/zinas/julijs-krumins-noziegums-butu-ja-celtu-nodoklus-bagatajiem/655990

 3. Andris7 saka:

  Atbilde Kiplokam !
  Ja vienam ir tada butiba.
  http://2.bp.blogspot.com/_OHWB9vSa8Ug/TItsn25F8uI/AAAAAAAAAVg/gHwuIs1vTYA/s1600/Gargoyle+Small.jpg
  Tad vinam ir vienalga.Preceties ,ar vienu dzimumu.
  http://www.kasjauns.lv/lv/bildes/Latvija/00.2013/02/08/gerkens/7-Gerkens-Julijs-Krumins.jpg
  Vai draudzeties,ar tadu butibu.

  Turpinajums…..

 4. A.Gedroics saka:

  Un kā vērtēt VL, kas šos draņķus pieņems?
  .
  .
  Admins
  Es arī viņus nepieņemtu, bet laikam cilvēkiem ir jādod iespēja laboties… .

 5. Ernests saka:

  Ar savu popularitāti viņi NA iedos vairāk balsis, kas ir labi. Bet pavisam labi būs, ja neskatoties uz to popularitāti ko viņi piesaistīs un pārvilinās Vienotības vēlētāju, NA toni vienalga noteiks jaunie, īstie, valstiski domājošie.

 6. Andris7 saka:

  Atbilde Ernestam !
  Melno speku programma strada nevainojami.
  https://www.youtube.com/watch?v=toRCPU7nAmI
  http://1.bp.blogspot.com/-47chTic8cD8/TiAOCEMZCcI/AAAAAAAAAxE/WawkH09ofJY/s1600/tv2.jpg
  Savu domu zudums.Ja man liek izveleties starp labo un launo,starp zilo un
  sarkano,starp meliem un patiesibu,ja abas pasa izveles ir nodala MELI.
  Patiesiba nemaz netiek skatita.Patiesiba atrodas arpus visa.Lidz tai
  jatiek pasam.Klat pie divana neviens neko nenesis,iznemot mazus un lielus
  MELUS.

  Tencinu

 7. Vidzemes šakālis saka:

  Tā ir, arī padomāju – trīs komunisti piesmej kemunistiskā genocīda piemiņas brīdi – trīs šie bijušie komunisti joprojām ir politiskie varturi Latvijā un joprojām realizē genocīdu pret latviešu tautu.

  Pamatojoties uz starptautiskās ēnu ekonomikas principiem, V.Zatlers (tagad Saeimas nac. droš. komisijas vadītājs), savulaik kā LR Valsts prezidents, I.Godmanis, savulaik kā LR valdības premjerministrs, ar valsts budžetu glāba bankā Parex noguldīto 20 ārzemju banku noguldījumus, uz to pašu risku un atbildību ieguldot Parexā.

  Vēlāk šīs ēnu ekonomikas darbību realizācijas rezultātā LR Valsts kase zaudēja 1.72 miljardus LVL un sāka aizņemties no SVF (PB). Jaunie Latvijas ekonomikas slepkavas – Āboltiņa, Dombrovskis, Vilks, Pavļuts, iznīcinot Krājbanku, Metalurgu, palielināja LR Valsts kase parādu līdz 8 miljardiem eiro,padzenot no Latvijas līdz 300 000 latviešu.

  Kamēr netiks tiesāti LV ekonomikas slepkavas – V.Zatlers, I.Godmanis, S.Āboltiņa, A.Vilks, D.Pavļuts, Zaharnijs, U.Sesks.. kamēr netiks radīta Saeimas izmeklēšanas komisija šajā sakarā un netiks izskatīts jautājums par to, ka atzīstams kā prettiesisks (netika jautāts Latvijas tautai) Satversmei lēmums, glābt Parex ar valsts budžetu, tikām šie slepkavas turpinās iznīcināt LR ekonomiku un padzīt iedzīvotājus no Latvijas. Tikām LR nevarēs starptautiskajā tiesā celt prasību – atgūt LR naudas līdzekļus 1.72 miljardi LVL, kurus pārskatīja 20 ārvalstu bankām.Tikām LR turpinās aizņemties un latvieši padzīti no Latvijas.

  B.Broka, LR tieslietu ministre, ir gudra un talantīga, Vienotībai, kas pie varas, tādas neder – politiskais pasūtījums nepielaist Broku valsts noslēpumam – turklāt Broka no VL. Gan R.Dzintars, gan B.Broka tiek kompromitēti bez kompromāta.. Broka nekandidēs nākošajās Saeimas vēlēšanās, jo saprot, ka to darīt ir bezjēdzīgi – Latvijas politika ir bezjēdzīga – kamēr netiks tiesāti Latvijas ekonomikas slepkavas – V.Zatlers, I.Godmanis u.c., kamēr Saeima ar izmeklēšanas komisijas darbu neatzīs, ka Parex un tajā 20 ārzemju noguldījumu glābšana ar LR valsts budžeta naudu bija prettisiski LR Satversmei – netika jautāta sabiedrības viedoklis, tikām LR nevarēs vērsties starptautiskajā tiesā, prasot atgūt LR iztērētos 1.72 miljardus LVL no 20 ārvalstu bankām. Tikām LV ekonomikas slepkavas _ A.Vilks, D.Pavļuts (Metalurga un Krājbankas iznīcinātāji), V. Zatlers, I. Godmanis, U.Sesks, S.Āboltiņa turpinās graut LV ekonomiku, palielinot parādus, kas jau ir 8 miljardi eiro.

 8. Vidzemes šakālis saka:

  Valdis Zatlers savu noziegumu, ko veica grupā ar I.Godmani, glābjot Parexā 20 ārvalstu bankas ar LR valsts budžetu, valstij zaudējot 1.72 miljardi LVL, kas tieši kļuva par nepieciešamību aizņemties no SVF, piesedza ar Zatlera reformu partijas dibināšanu. Ja nebūtu ZRP, tautas protesti, izzogot valsts budžetu Parex glābšanās afērā, varēja kļūt nekontrolējami.. un neprognozējami.

  Ar ZRP radīšanu iespējamās tautas dusmas un neprognozējamie protesti pret Valsts kases izzagšanu, glābjot Parex, tika apzināti no sabiedrības vadības zinātnes viedokļa, novirzīti mierīgā gultnē – radot „REFORMU PARTIJU” kā tādu – par valsts naudu saskaņā ar valsts noslēpumu, Operatīvās darbības likumu, DP darbībām dedzinātas „salmu oligarhu” lelles Daugavas krastā…visai smieklīgi, ja nebūtu patiesība.. Lai sākotnēji masas atpazītu „REFORMU PARTIJU”, to nodēvēja par ZRP, vēlāk par RP, it kā tās būtu pašas tautas pavisam īstās reformas..

  Attīstoties notikumiem, šīs „Zatlera reformas” loģiski pārvērtās savā pretmetā – kļuva par mērķi samazināt algas skolotājiem, mediķiem, policistiem, tostarp samazinot sociālos maksājumus, ar jaunām „reformām” aizņemoties atkal no SVF (PB). Valdis Zatlers spēja savām vajadzībām izvēlēties dārgu luksusa auto par valsts naudu, greznāku dzīvokli, nekā piedāvāja, un turpina dzīvot luxusa pārpilnu dzīvi..Lūk, tās ir patiesas un īstas ZRP REFORMAS medicīnā – ārstam V.Zatleram sasniedzot visaugstāk priviliģēto stāvokli Latvijas sabiedrībā, ko uztur visa sabiedrība no valsts budžeta. Sakiet vēl, ka Latvijā nav politiķu! V.Zatlers publiski vairākkārt sacīja, ka politika ir kompromisu māksla, bet realizēja citu politiku – īsto, to, ko definē zinātne un Karamākslas likumi – „Politika ir māksla sasniegt vēlamo”.. ar vismazākajiem zaudējumiem.

 9. Andris7 saka:

  Atbilde Vidzemes Sakalim !
  Kalpot sabiedribas labklajibai…
  http://spi1uk.itvnet.lv/upload/articles/36/363356/images/_origin_Kapec-Zatlers-ir-9.jpg
  Kalpot Satanam.Ja ,jo vinam ir nauda un vara.
  http://www.cathnewsusa.com/wp-content/uploads/2012/02/pope.gif
  Ka ,to darija musu Kangari.Nodot savu tautu svesaja vara.
  http://i601.photobucket.com/albums/tt96/MARITER_7/2011-1/110414-LATVIANPREZ-1A.jpg
  Reformu partija,ka lunkanibas padarisana.

  Tencinu

 10. Vidzemes šakālis to Andris7 saka:

  Beidz šos murgus ar ezotēriku un pašmierināšanos, pašpatiesību, subjektīvismu, gaišas labo spēku kalps! Sēdi savā cellē un bur savas apstulbinātās smadzenes!
  .
  .
  Admins
  Tev, Mastriht, pirmkārt, ir jāiemācās Andris lasīt.
  Neviens no tevis teiktajiem vārdiem, kurus esi veltījis viņam, neatbilst īstenībai.
  Tie vairāk attiecināmi uz tevi, jo cilvēks citos saredz to, kas pašu nomāc.
  Pēdējais teikums ir nekontrolēts dusmu izvirdums.
  Tas norāda, ka neesi garīgi līdzsvarots.
  .
  Protams, ka Andris dzīvo “citā pasaulē”.
  Ņem no viņa to, kas tev noder, ja nekas neder, tad eij tam garām, bet savas rupjības izrunā stāvot spoguļa priekšā.

 11. Vidzemes šakālis saka:

  http://apollo.tvnet.lv/komentari/zinas/656441/1#comment3426980

  Neticu, ka B.Broka, pārsūdzot lēmumu viņu nepielaist valsts noslēpumam, kaut ko panāks. Arī pārsūdzības atbildes nebūs – tas būs valsts noslēpums, ko B.Brokai un sabiedrībai politmafija neizpaudīs.

  Pēc būtības – tie, kas nav kopā ar politmafiju – veciem komunistu varturiem, ir izslēgri no pielaides valsts noslēpumam, tiem pēc būtības nav perspektīvas politikā vispār. Tie, kam ir pielaide valsts noslēpumam, kā politmafijas klana locekļi, saskaņā ar sabiedrības vadības zinātnes atziņām vienmēr manipulēs ar politiķiem, kam nav pielaides valtsts noslēpumam. Tā, kā tas noticis līdz šim. B.Brokas gadījums šo atziņu spēku reāli pierāda.Politmafiju var gāzt tikai masveida tautas sacelšanās, vai, visticamāk, vardarbīga varas gāšana.

  B.Brokas zaudējums NA/VL kustībai-partijai ir nepārvērtējams, patiesībā tas ir šīs partijas iznīcināšana – nākošos vistalantīgājkos un visgudrākos no šīs partijas nekad šie politmafijas varturi nepielaidīs valsts noslēpuma sevišķajai daļai.Šis gadījums ar B.Broku to pierāda. Neņemos spriest, bet, manuprāt, visās partijās ir daļa, kas sadarbojas ar DP un politmafiju. Kā redzams, B.Broka to vidū nav.

 12. Vidzemes šakālis saka:

  Admins
  Tev, Mastriht, pirmkārt, ir jāiemācās Andris lasīt.
  Neviens no tevis teiktajiem vārdiem, kurus esi veltījis viņam, neatbilst īstenībai.
  Tie vairāk attiecināmi uz tevi, jo cilvēks citos saredz to, kas pašu nomāc.
  Pēdējais teikums ir nekontrolēts dusmu izvirdums.
  Tas norāda, ka neesi garīgi līdzsvarots.
  .
  Protams, ka Andris dzīvo “citā pasaulē”.
  Ņem no viņa to, kas tev noder, ja nekas neder, tad eij tam garām, bet savas rupjības izrunā stāvot spoguļa priekšā.

  ——————————————————————-

  Droši vien, ka Tev taisnība, nepazīstu Andri. Lai spriestu. Tomēr ezotērika man ir sveša un neatzitu nekādus “gaišos spēkus” un cilvēkus, kas par tādiem uzdodas, vai tādus piemin.. Visi esam vienādi ļauni un labi pēc dabas – Tev taisnība – kādu suni sevī barosim, tāds arī ries.

  Labi, ka aizstāvi savējos un nenodod tos, kam uzticies, tas ir cienījami. Man tas atgādina angļus, kas viens otru nenodod.Starp latviešiem tādu ir maz..

  Mani, Vidzemes šakālēnu, nobanojuši Pietiek.com, delfi, pilnīgi bez iemesla prasot , lai reģistrējos , nevis komentēju kā anonīmais, TVNET. Atlicis apollo, bet izskatās, ka tajā nu “sadzīti” un tiek kontrolēti visi “apmierinātie”..

  Nē, ne es nebūšu starp LRTT pastāvīgiem komentētājiem, drīzāk atmetīšu vispār šos jokus, jo pēc būtības nekontaktējos un neapmainos ar domām un viedokļiem un izskatās, ka “uz labo pusi” neies.. Ha-ha-ha!

  Paldies par iespēju komentēt.

  Bet kas tas par Māstrihtu? Kas tas tāds? Likam jau pirsmjāņu joks..

 13. Andris7 saka:

  Atbilde Vidzemes Sakalim !
  Mastrihta ir vieta Holandes dienvidos.Pie Mastrihtas liguma un Mastrihtas
  pasaules universitates nekavesos.Ezoterika.Tas ir viss,ko mes iemacamies
  pasi.Kas neatbilst Skaligera hronologijai un Bibeles projektam,kas kopa
  veido vienu veselu.Noliedzot patiesibu,viegli citus verdzinat.Tadi merki.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Esotericism
  Mes nemam preti to,ko mums pasniedz.Pasniedz Tumsie speki.
  http://image.shutterstock.com/display_pic_with_logo/539572/539572,1306854415,11/stock-photo-portrait-of-medieval-monk-with-bible-in-church-78323395.jpg
  Mes negribam saprast,ka vispirms Gutenbergs izgudroja spiestuvi un pec tam
  radas gramatas.Mums maca,ka bija gramatas,kuras pirms tam rakstija ,ar
  roku.Meli.Visas hronologijas vecajas gramatas,ari Indrika ir vieni vienigi
  meli.Nemaz nerunajot par tadiem gadaskaitliem ,kuru vispar nebija.
  http://pandoraopen.ru/2014-06-08/knigi-stariny-glubokoj-poddelka-dokazatelstvo-i-obosnovanie/
  http://www.kramola.info/vesti/letopisi-proshlogo/hih-vek-bum-falshivok
  Kartes,kur vel 1580 gada,nav Australijas,Dienvidamerika savienota ar
  Antarktidu,Spanija ar Afriku,Britanija ar Franciju u.t.t.
  https://yadi.sk/d/ikhibo8rN86Uz/atlas/1587_Rumold%20Mercator.jpg
  Mums iemacits,ka juda nolikts svetas govs vieta,ka Indija.
  http://antisionizm.info/Tolerantnim-goyam-na-zametku-1082.html
  Tapec viena jauka diena atnaks zveri,cilvekedaji un mus izkaus.Ka tas
  notiek Ukraina,kuru merki ir berni,sievietes un veci bezpalidzigi
  cilveki.
  http://static0.demotix.com/sites/default/files/imagecache/a_scale_large/1000-4/photos/1329851855-maastricht-deafened-by-marching-band-competition_1066034.jpg
  http://pandoraopen.ru/2014-05-06/kak-ubivali-odessitov-v-dome-profsoyuzov-detali-scenariya-18-2/
  .
  .
  Admins
  EZOTĒRIKA, Andri, nav tas, ko iemācamies paši, bet gan slēptās zināšanas, kuras zināmas tikai garīgi attīstītiem cilvēkiem.
  Parastam patērētajam viss tas liekas muļķības vai sātanisms.
  Un ar MASTRIHTS, Andri, es biju domājis Vidzemes šakāļa iepriekšējo niku.

 14. Vidzemes šakālis saka:

  Interesanti apsvērumi, draugi!

  Jums abiem taisnība. A7 pakavējas pie ezotērikas praktiskās daļas, to sakramentējot LRRT lapā. Bet Adm. runā par slēptajām ezotērikas zināšanām, kas “piemīt un zināmas garīgi attīstītajiem”. Abiem Jums taisnība, nav pretrunu, arī reāli abi cītīgi un ilgstoši praktizējiem ezotēriku. Iepriekšējā komentārā, rakstot par ezotēriku, kas „man sveša”, domāju savu nevēlēšanos pievērsties ezotērikai un „cilvēciņu uzskatiem”, kas sevi māna ar ezotērikas palīdzību – smieklīgā veidā domājot un darot ko citu, bet sevi pieskaitot “gaišajiem un garīgi attīstītajiem spēkiem”, par kuru interesēm un mērķiem it kā iestājas gan sociāli, gan personīgi..

  Visa šī ilgstošā tukšu salmu kulšana par ezotēriku ir arī ezotērika. Pieturos pie viedokļa, kas ir vispārzināms, – ezotērika ir teorētisku un praktisku darbību veikšana, process (nevis mērķis), kura mērķis ir aizmirst brutālo dzīves nepieciešamību, mierinot “sakaisušo prātu”, kad tas sev uzstāda problēmas, kuras risināmas citā ceļā.

  Pie ezotērikas pieder arī visa veida māksla, tostarp šāda veida “rakstniecība”. Tāpat dzeja. Pēc būtības dzeja ir viss, ko sakām un domājam, tā saucamie publiski atzītie dzejnieki to vnk veic talantīgāk – atstājot dzejas lasītājam (klausītājam) augstāka līmeņa baudas sajūtu.

  Visas šīs LRTT darbības ir vistīrākā ezotērika, mēģinot atstāt paliekošu iespaidu sabiedrībā, mēģinot celt autoru LRTT lapas un pastāvīgo komentētāju nozīmības, atzinības, profesionalitātes līmeni.Cik talantīgi tas izdodas, tas ir cits jautājums. Paldies par uzmanību!
  .
  .
  Admins
  Pilnīgi garām,Māstriht, šajā Lapā nekādas mistikas netiek sludinātas.
  Mistiku jau drīzāk tu propagandē no vēsturiskām drazām, kuras esi atdzīvinājis lasot KARA MĀKSLU.
  Šis tavs komentārs ir netiešs sitiens pa H-86(LRTT) prestīžu- darbību.
  Ja gribi ko pateikt pret šodien valdošajiem bandītiem, tad dari to un tu tiksi apstiprināts, bet ja veiksi pretlatvisku propagandu, tad arī no šejienes tiksi padzīts.
  Tev ir jāsaprot, ka tomēr neesi Bonapards.

 15. Vidzemes šakālis saka:

  Admins
  Pilnīgi garām,Māstriht, šajā Lapā nekādas mistikas netiek sludinātas.
  Mistiku jau drīzāk tu propagandē no vēsturiskām drazām, kuras esi atdzīvinājis lasot KARA MĀKSLU.
  Šis tavs komentārs ir netiešs sitiens pa H-86(LRTT) prestīžu- darbību.
  Ja gribi ko pateikt pret šodien valdošajiem bandītiem, tad dari to un tu tiksi apstiprināts, bet ja veiksi pretlatvisku propagandu, tad arī no šejienes tiksi padzīts.
  Tev ir jāsaprot, ka tomēr neesi Bonapards.

  ============================================================

  Ezotērika ir “muldēšana” un “padzīšana” ir vārda brīvības ierobežošana.Ar šo ADm. stūrgalvīgo tekstu jau atvados no LRTT. Man liek pasmieties tukša muldēšana un nekā nedarīšana, tikai “noziegumu” konstatēšana un “pļurkstēšana” par tiem, reāli nestājoties pretim ienaidniekam. Muldiet vien veseli, ja Jums tas palīdz.

 16. Vidzemes šakālis saka:

  Nepieminiet, Grantiņ, H86, jo neko prakstiski šī grupa vairs nedara. Jums jau sen tukšu salmu kulšanas vietā bija jābūt varas politikas realizētājiem Latvijā, spējot konsolidēt latviešu nacionālos spēkus reāli. Kur tas ir? Ir palikusi žēlošanās, apsūdzības, tukšu salmu kulšana.. kā vēsta tautas teiciens, ka nelietim vienmēr citi vainīgi..Ienaidnieks, protams, nav ar “pliku roku” ņemams, bet tādēļ jo interesantāk, cienīgs pretinieks..

  Man nav sava vērtējuma par H86- ne laba, ne slikta. Bet šoreiz runa nebija par H86! Lai Jums veicas Jūsu izvēlētais ceļš!Nemklējiet ienaidniekus, kur to nav!

 17. Andris7 saka:

  Atbilde Replikai !
  Kad Egipte valdija musu priesteri,vini pareizi vadija musu sabiedrisko
  dzivi.Tas bija galaktiskas zinasanas,labiem merkiem.Ari kara maksla.
  http://survincity.com/wp-content/uploads/images/full1358673444-e1360591392832.jpg
  http://media-cache-ec0.pinimg.com/236x/8f/55/34/8f55343d1de16a65b6f95be1fca215ab.jpg
  Lidz ieradas sitie.Vini musu priesterus nokava un zinasanas paslepa,
  sliktiem merkiem,ko izmanto lidz sai dienai.Ezoterika ir vinu vards.
  https://www.templeinstitute.org/images/temple_burning.jpg

  Tencinu

 18. Juris>Ernests saka:

  “NA toni noteiks jaunie,īstie,valstiski domājošie.” Būs otrādi! Gan jau viņi cer ne par NA ierindas biedriem būt!Un pat ne par Saeimas ierindas deputātiem! Īpaši Rībena! Pat pēc VL apvienošanās ar TB/LNNK,jaunie toni vairs nenosaka-tas ir redzams pat no malas!

 19. Miervaldis saka:

  Nu pilnīgi pareizi Grantiņš raksta.Paldies Grantiņa kungs, ka apgaismojat tautai šos kremļa insektus, Bērziņš un viņa prieka meita āboltiņa tiks nošauti, un gulēs vienā grāvī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *