Ietekmes aģenti

Skaitļu dinamika

Tā ir drausmīga dinamika. Diemžēl genocīds pret latviešu tautu turpinās. Valda Dombrovska valdības laikā mūsu valsts ir zaudējusi vairāk tautas, nekā Latvijas iedzīvotāju deportācijas laikā 1949.gadā. Cilvēki muka prom. Visjaunāko laiku Latvijas hroniskais veiksmes stāsts liecina – 2 miljardi iebāzti PAREX (nozagti, nozogot naudu no pensionāru sakrātā), lai Ivars Godmanis un Valērijs Kargins negulētu baltās čibiņās, 300 miljoni iebāzti AirBaltic (nozagti), 400 miljoni Krājbankas (nozagti), 300 miljoni biodegvielā (nozagti), 250 miljoni Hipotēku bankā (nozagti). Tad vēl vairāk nekā 150 miljonus nozaga Liepājas metalurgā, padarot cilvēkus par bezdarbniekiem.

www.tautastribunals.eu-12

Ir tikai jāpabrīnās, kādi žurnālistikas triki tiek likti lietā, lai aizstāvētu vienu noziedznieku- komunistu, kurš „aptīrot” tautu, kļuvis par daudzu miljonu īpašnieku un beidzot vēl „demokrātiski” ievēlēts par prezidentu.

Kuri, tad ir šie žurnālistikas „akrobāti” ?

Tie ir mums visiem pazīstamie NRAisti Māris Krautmanis, Bens Latkovskis ūūūnnn Atmodas laika seksiste, jeb kā sacītu kāds teoloģijas pārstāvis, mauka- Elita Veidemane.

Šis ir tas lielais sēnalu atsijāšanas laiks, latviet !

Pēdējā laikā neiedomājami daudz šīs „sēnalas”(kolaboracionisti) ir izgaismojušās. Šīs trīs SĒNAL- drazas ir pieskaitāmas pie tā saucamajiem ietekmes aģentiem, kuri tika savervēti no VDK jau Atmodas laikā. Viņu uzdevums ir tēlot „pareizos(pat nacionāli noskaņotus), lai tikai iegūtu lasītāju uzticību, bet brīdī, kad komunistiskajiem noziedzniekiem draud briesmas, „nolaist tvaiku” tautai, lai tā neķertos pie „dakšām”.

KomunistiskieEliata Veidemane, Bens Latkovskis, Māris Krautmanis, Saeima, Latvija, reiniks, Neatkarīgā rīta avīze. noziedznieki, ar Bērziņu priekšgalā, labi saprot, ka viņi ir pelnījuši karātavas un tāpēc tiek darīts viss, lai tauta „nepamostos”.

Problēmas sākumā tiek izmantoti šie ietekmes aģenti, bet ja lieta sāk palikt draudīga, tad tiek laists darbībā „apkalpojošais personāls(slepkavas)”, kuru izveidoja Godmaņa bandas miesassargs- Andris Bunka & Co.

Lielākie rīkļurāvēji- slepkavas ir Indriksons, Čevers, Borovkovs, A. Bunkas audžudēls Rihards Bunka (kuram tēvs ir „poļitruks”, bet māte baltkrieviete), un vēl daudzi citi mazāk pazīstami. Šai bandai ir plašs ieroču arsenāls, no vienkārša kolta un superindēm, līdz mikroviļņu raidītājiem- šautenēm.

Borovkova un Čevera banda ir noslepkavojusi prātam neaptveramu skaitu latviešu patriotu un uzņēmēju !!!

Šeit nosauktie ietekmes aģenti ir pieskaitāmi pie vislielākajiem un pretīgākajiem tautas nodevējiem, jo ielien cilvēka Dvēselē un tad no mugurpuses iegrūž dunci tieši sirdī. Šie sātaniskie izdzimteņi ir pelnījuši tūkstoškārtīgu ASM.

Andris Bērziņš, Prezidents, Latvija, trako māja, komunisti, Saeima.Ar šāda veida tautas pabiru palīdzību mūsu tauta un valsts ir pilnīgi izzagta.

Protams, ka ir jāuztraucas, jo pret noziedznieku Bērziņu ir uzstājušies neiedomājami daudz kultūras darbinieku un tas draud pāraugt nemieros, tāpēc tiek mobilizēts „pirmais ešalons”- ietekmes aģenti.

FOTO: Jā, dzīvo uzdevums ir atriebt šiem komunistiem par visām zvērībām ! Par tām, ko viņi veca toreiz un par tām, ko viņi dara vēl šodien !!! Karātavas šiem slepkavām un neko vairāk !

Paklausieties tikai, kādas „gaišredzības” laiž apgrozībā Admodas laika Godmaņa “matrace” un VDK kuratore Elita Veidemane: „Jau izsenis bija aizdomas, ka daļa latviešu sirgst ar pašmocības un pašnicinājuma sērgu, kuras sekas ir visai baisas – latvieši sevis noniecināšanā gatavi pārplēst rīkli ne tikai sev un cits citam, bet arī uztaisīt dižu izrādi, ar kuru parādīt pasaulei, kādā degradācijas pakāpē atrodamies. Nu, aptuveni tāpat kā ar Dānijas zoodārza žirafi: pamatojoties uz kaut kādiem plānprātīgiem «zinātniskiem» apgalvojumiem, publiski noslaktēsim nabaga žirafi, nodīrāsim tai ādu, sadalīsim gabalos un nodemonstrēsim interesentiem, kādi patiesībā esam idioti.” http://nra.lv/viedokli/elita-veidemane/114515-karins-pasiem-ar-sevi.htm

Krautmaņa un Latkovska izteikumi nestāv klāt Veidemanes naida uzplaiksnījumam pret saviem kolēģiem, kaut gan mērķis visiem trijiem ir vienāds:

http://nra.lv/viedokli/maris-krautmanis-3/114588-kauns-pa-visu-gimi.htm

http://nra.lv/viedokli/bens-latkovskis/114433-aizdomiga-vestule.htm

Alvis HermanisTu tikai skaties, latviet, šai „Godmaņa matracei” jau izsenis esot bijis aizdomas par kaut kādu pašiznīcināšanās sērgu, kas piemītot daļai latviešu !!!

Tiek murgots uz nebēdu, par latviešu rīkles plēšanām un Dānijas žirafēm.

https://www.youtube.com/watch?v=M31ldQS_D_A

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/503874-aicina_berzinu_izvertet_savas_spejas_turpinat_prezidenta_amatu

Īsts alkohola dilērija ietekmē uzdrukāts murgojums !

Īstais iemesls: zemapziņa jūt bailes no atriebības, tāpēc tiek zaudēts veselais saprāts un uzrakstīts šis ārprāta murgs. Atriebība patiešām būs un pie tam jau ļoti drīz. Tā būs drausmīga-, vārdos neaprakstāma. Šie sarkanie čekas- nodevības kropļi tiks dzīvi gabalos saplēsti.

Komunistiem un čekistiem netiks vairs piedots !

Atmodas laikā mēs visi bijām gatavi viņiem piedot. Arī es biju starp tiem. Bet tā bija kļūda, par kuru mums visiem būs dārgi jāmaksā, pat ar asinīm. Viņi, šie komunistiskie izdzimteņi, to nenovērtēja, bet ar vēl lielāku sparu metās “strādāt” savus noziegumus tālāk.

Jāatzīst, ka bija taisnība kādam krievu disidentam ar kuru kopā sēdēju čekas pagrabā. Viņš bija saistīts ar krievu Pareizticīgo garīdzniecību.

Viņš sacīja: ”Lai kaut kas mainītos, visi komunisti ir jāapšauj.” Toreiz man tas likās ekstrēmi, bet šodien ir viņa teiktajam jāpiekrīt.

Komunisti un čekisti ir fiziski jāiznīcina, tāpat kā nacisti.

Tas viss mums stāv priekšā.

Viņi to ļoti labi apzinās.

Mēs nedrīkstam vairs piedot tādiem godmaņiem, borovkoviem, indriksoniem, veidemanēm, latkovskiem, bunkām u.c.

Ne velti raksta sākumā ieliku SKAITĻU DINAMIKU. Šeit pieminētie trīs kangari ir vistiešākā veidā saistīti ar šo statistiku. Bez viņu un viņiem līdzīgo darbības tādi bērziņi nebūtu varējuši veikt savus melnos darbus.

NĀVI LATVIJAS BENDĒM !!!

Lai veicas Alvim Hermanim un mūsu tautai !

09.04.14.      L. Grantiņš

==============================================================

P.S.

Krievi-Reiniks-Rossija-Āboltiņa-DP-LRTTNormāls cilvēks ar prātu nevar aptvert, kas tie par cilvēkiem, kuri var aizstāvēt šos zvērus(bērziņus), kuri devuši zvērestu Ļeņinam un partijai turpināt tās aizsākto kursu- iznīcināt tautu. Tas taču ir redzams katru dienu, ko šie komunistiskie zvēri nodara mūsu tautai.

FOTO: Krievi, nožēlojama debilantu banda.

Dižie atbrīvotāji- VVF, Bērziņa un Zatlera mīluļi. Varbūt šos arī VVF vēlētos bučot, tāpat kā Latvijas integrantus ?:
https://www.youtube.com/watch?v=iJN9xHo1oyQ

Šie krievžīdiskie kropļi okupēja mūsu Tēvzemi, šāva, izvaroja un deportēja savas zemes patriotus no Dzimtenes.

Tie nav cilvēki, kuri zvērējuši šai Sātana organizācijai un turpina pat vēl pēc Atmodas šos asins darbus.

Šis „sapuvušais zobs”(prezidents) atkāpties netaisoties, jo strādājot ilgtermiņam- tautas labklājībai. Kāds cinisms skan no šī kropļa mutes ! Tad iznāk, ka Igaunijas un Lietuvas prezidenti, kuri faktiski aizstāv mūsu tautas intereses, strādā ne-ilgtermiņam. Droši vien, jo ne Igaunijas, ne arī Lietuvas prezidenti nav miljonāri. Viņiem jābrauc mācīties pie mūsu „sapuvušā zoba”, kā jāstrādā ilgtermiņā ?

Nu nekļūs ne komunisti, ne krievi, ne arī žīdi par civilizētiem radījumiem. Kad redzi, kas notiek Ukrainā un kā šīs trīs substances(komunisti, krievi, žīdi) uzvedas šajā sakarā, tad nepaliek nekādas šaubas, ka tie ir sātaniski izdzimumi. Visa Latvijas žīdu bandas spice aizskrēja uz Krimu un Krieviju(žīdostanu) apskatīt savu jauno dzimteni.

Miera baloži(antifašisti) ar līkiem knābjiem !

Tikai aklais neredz un kurlais nedzird, ka drausmu holokausts viņiem jau karājas virs galvas.

Tas notiks negaidīti !

You may also like...

23 Responses

 1. Andris7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Mani ieintereseja viena lieta.Paslaik neizdodas ielikt interviju,kad
  varesu,arpus kartas ieliksu.Intervija saka,ka CIP saverveja 80 gadu
  beigas dziedataju Coju,kurs dziedaja kodetas dziesmas.Tas nozime,ka
  dzirdam vienus vardus,bet katra varda ir ielikts kodejums uz zemapzinu.
  Ar CIP starpniecibu vinam piegadaja repertuaru,bet izpildi kontroleja
  vietejie KGB.Pilniba var uzskatit,ka Jurmalas avarija bija maskejums
  slepkavibai,jo notika informacijas noplude.Tadu kodetu sazverestibu
  lietoja Michael Jackson,Led Zeppelin,Beatles u.t.t.Samazinot plates
  griesanas atrumu,var dzirdet satana,zvera,seksa pielugsmes.Bumbiere
  ari dzelteno lapu vieta domaja judus.Te ir viela pardomam,par mums milu
  un tuvu makslinieku miklainajam navem,izdomajot visadas fantazijas.

  https://www.youtube.com/watch?v=cd4FXib6yG4

  https://www.youtube.com/watch?v=zAfSUyFEzr0

  VELAK VEL/TENCINU

 2. Zeks saka:

  Jautājums Grantiņa kungam – kā saskaitījāt 300 miljonus biodegvielai? To ka nauda nozagta, es nešaubos. Es arī piemetu, ka ap to pašu skaitli sanāk. Man ir arī skaidrs, ka tos miljonus nozaga ne jau EU, bet šeit pat Latvijā. Vēl vairāk – EK iedalītās subsīdijas priekš Latvijas lauksaimniecības attīstīšanas tika izmantotas kaimiņvalstu (tai skaitā Krievijas) rapša audzētāju subsidēšanai. Ir man saglabāta 2009g. par šo jautājumu rakstīta vēstule, kā arī atbilde uz to. Par to kā biodīzelis tika sabotēts (apzināti ražots pazeminātas kvalitātes), esmu paskaidrojis arī DP darbonim (viņus tas neinteresēja). (Tas bija toreiz, kad mani tirdīja, meklējot saikni ar noziedzīgo pasauli. Jā, Grantiņa kungs, esmu veicis apzinātu kriminālpārkāpumu – izmantojis divējāda pielietojuma preci otrajai tās izmantošanas iespējai . Gadiem ejot esmu daudz domājis, bet ja dzīvotu otrreiz un rastos tāda pati situācija – es to darītu atkal.)

 3. Ernests saka:

  Tas NRA avīzes trio neizskatās diez ko glauns un latvisks.

 4. Os saka:

  Mazs cinitis jau 2-reiz ir sagravis zidu apakssugas slavu-krievu jaunvieplu Imperiju(1-reiz Strelki musu 1917.gads un 2-reiz L.Grantins H-86,PSRS-sabrukums), Dievam tikot 3-reiz…,soreiz ta sagrausim-kad nekad slavi zidu pasuga nespes savairoties uz planetas Zeme atpakal.Latvijas visus komunistus un vinu pecnacejus-bernelvelnenus pasi cilvecigi sodisim ar taisnigo un 23.gadus ilgi pelnito sodu,konfiscejot tautai Latvijas Latviesu nolaupitos-nozagtos ipasumus,atdodot mantu likumigajiem saimniekiem-tas ir 1918.gada 18.nov,Latvijas Valstij un tas Pilsoniem-latviesiem,un nebus seit nekads velnu-ariesu krievu (protovelnu) kolhozs.
  .
  .
  Admins
  Mēs sagrausim visus tos, kuri iedomājas gudrāki par Esības Likumu esam !
  Krievu un žīdu pārvaldītais tiks iznīcināts !
  “Kas bija mazs, tas kļūs liels, kas bija liels kļūs mazs !”

 5. john saka:

  Mauku elitu veideman palaist uz Krimu, lai tur vinu izjaj.

 6. skaitļu dinamika saka:

  Saraksts ar “lielākiem un mazākiem gariņiem”, kuri arī veidojuši drausmīgo skaitļu dinamiku.

  Tiesību sargājošo institūciju darbinieku nedeklarētie īpašuma iegādes darījumi un iespējami noslēptie kukuļi:

  Turpmāk izmantotie saīsinājumi: BDD (bez deklarēta darījuma) APIN (personas īpašumā nonāk) NI (nekustamais īpašums) vai AM (automašīna); „Z.” – zeme, „Dz.” – dzīvoklis. Sākotnēji tika plānots, ka saraksts varētu būt īsāks.

  Vārds, Uzvārds TIESNEŠI

  MĀRTIŅŠ ĀBELE 2005.g. BDD APIN AM “OPEL VECTRA”(1997)
  GUNĀRS AIGARS 2002.g.BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīga”; 2004.g.“Zeme, ēkas, Nīca”
  ĢIRTS AIZSILS 2007.g.BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ērgļu nov.”
  INGA AKMEŅLAUKA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme 1764 m2 ha un jaunbūve”
  GAĻINA ALEKSEJEVA 2007.g. BDD APIN NI “Zeme, Vērēmu pag.”
  DAINA ALKSNE 2008.g.BDD APIN NI ”Zeme, Rumbas pg.”
  Sandra Amola 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīga”
  Ilze Amona 2004.g. BDD APIN NI “Lielvārde”; 2007. – NĪ “Ogre”
  EVERITA ANCĀNE 2008.g.BDD APIN NI: “Dzīvoklis, Ogre”
  MAIJA ANDERSONE 2002.g. BDD APIN NI “Sigulda”; 2007.“Zeme, Sigulda”
  JURIS ANDERSONS 2002.g. BDD APIN NI “Garāža, Lubāna”
  IVETA ANDŽĀNE 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīga”
  DZINTRA APINE 2002.g.BD APIN NI » Zeme, Praulienas pag.”
  Ilze Apse 2006.g. BDD APIN NI “māja, Saldus”
  Romans Apsītis 2004.g. BDD APIN NI „Staicele”
  LĪGA AŠMANE 2003.g. BDD APIN AM “Opel Astra”
  SANDIJA AUDZERE 2009.g. AP vīram BDD APIN NI” Māja, Baldone”
  AIJA ĀVA 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Lažas pag.”
  Ina Baiko 2005.g. BDD APIN NI “Zeme Kalkūnes pag.”
  SANDRA BAKMANE 2002.g. un 2006.g. BDD AP vīra IN NI “Māja, zeme, Staicele”
  MARUTA BALODE 2002.g. BDD APIN NI “Māja, Valka” un “Dzīvoklis, Valka’
  DAINA BALTĀ 2003.g. BDD APIN NI “Zeme, Ādaži”; 2004.g. “zeme, Limbaži”
  Lilita Bārbale 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”
  JŪLIJA BAUFALE 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvokļa īpašums, Daugavpils”
  Alfs Baumanis 2002.g. BDD APIN NI ”Māja un zeme, Lapmežciema nov.”
  Ralfs Beitins 2005.g. BDD APIN NI ”garāža, Rīga” ; 2006.g.”Zeme, māja, Iecava”
  INESE BELICKA 2004.g. BDD AP vīraĪ N NI “Māja, Daudzeses pag.”
  Santa Bernharde 2005.g. BDD APIN NI “Zeme Stopiņi.” un “māja Stopiņi”
  Dagnija BĒRZIŅA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Stopiņi”; 2005.g. – ”Dzīvoklis, Rīga”
  ULDIS BĒRZIŅŠ 2007.G. BDD APIN NI “Zeme, Mārupe” un “Zemes, Mārupe”
  Anna Biksiniece 2005.g. BDD APIN NI “Namīpašums, Vērēmu pag.”
  OLITA BLŪMFELDE 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Garkalnes nov.”
  LĪGA BLŪMIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Engures pag.”
  Ingrida Bogdanova 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Tatjana Bormane 2003.g. BDD APIN NI”Dzīvoklis, Rīga”
  Helmuts Brasovs 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  SANDRA BREČA 2005.g. BDD APIN NI ”zeme būves, Veclaicene”
  ANDA BRĪZE 2007.g. BDD APIN AM” Ford Focus” (1999)
  RITA BRUCE 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Tukums“; 2007.g.“garāža, Tukums”
  SKAIDRĪTE BUIVIDE 2003.g. BDD APIN NI” Zeme, Salas pag.”
  AGRIS BUKAVS 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, māja, Valmiera”
  BAIBA CAUNĪTE 2009.g. BDD APIN 2 gb.NI: “Aronas pag.” un “Zeme, Liezēres pag.”
  Ilze Celmiņa 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Andis Celms 2006.g. BDD APIN NI ”māja, Ozolnieku nov.”
  ILMA ČEPĀNE 2003.g. BDD APIN NI” meža zeme 3.5 ha, Jērcēnu pag.”
  Vladislavs Čeraps 2004.g. BDD APIN NI ”Dārzs, Kūkas” ; 2006.’Māja, zeme, Upmalas”
  VOLDEMĀRS ČIŽEVSKIS 2007.g. BDD APIN NI “Māja, Pušmucova” un “Zeme, Pušmucova”
  ULDIS DANGA 2002.g. BDD APIN AM 2002 VOLVO 850” (1993)
  DAIGA DANŠINA 2002.g. BDD APIN NI “Zeme, Jelgava”
  Jozs Dargis 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  Sarmite Daukste 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”
  JĀNIS DIMPERS 2007.g. BDD APIN a/m “Opel Zafira” (2001)
  Vilis Donans 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ābeļu pag.”
  SANDRA DREIJA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Valkas pag.”
  ANŽELIKA DREKSLERE 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Saldus”; 2009.g. „Dzīvoklis, Saldus”
  Elfa Driba 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  ARNIS DUNDURS 2002.g. BDD APIN AM “WW BORA” (2000)
  PĒTERIS DZALBE 2003.g. BDD APIN AM “BMW 518, 1993”
  RENĀTE DZENIŅA 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Brocēni”
  IMANTS DZENIS 2009.g. BDD APIN AM “VOLVO S60″ (2001)
  LĪGA EGLĪTE 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Rīga”; 2007.g. ”Telpa, Rīga”
  PĒTERIS EGLONS 2006.g. BDD AP valdījumā nonāk NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  AINARS FELDMANIS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Laucienes pag.“
  JURIS FREIMANIS 2002.g. BDD APIN NI :”Zeme, Jūrmala” un “Telpa, Jūrmala”
  OSKARS GALANDERS 2004.g. BDD APIN NI “Zeme Rīga” un “Ēkas Rīga”
  BORISS GEIMANS 2006.g. BDD APIN AM “Vieglā automašīna Mazda 6” (2005)
  ZIGMANTS GENCS 2004.g. BDD APIN AM “RENAULT LAGUNA” (1999)
  SMAIDA GĻAZERE 2007.g. BDD APIN AM VW” (2000)
  DAINA GLINKA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Limbaži”
  SIMONA GMIREKA 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Gulbene”
  MARIJA GOLDŠMITE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  RAMIRO GRANDĀNS 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Jēkabpils”
  AIJA GRĀVE 2006.g. BDD AP vīram IN AM “2006, Renault” (2001)
  RAIMONDS GRĀVELSIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža, Rīga”
  VALIJA GREBEŽNIECE 2002.g. pārdots nedeklarēts dzīvoklis par 3500 LVL
  ELITA GRIGOROVIČA 2006.g. BDD APIN NI ”garāža Dobele”,;2007.g. ”Zeme, Krimūnu pag.”
  GUNTA GRINBERGA 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Novadnieku pag.”
  SANDRA GROZA 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  ANDREJS GRŪBE 2002.g. BDD APIN AM “VW_POLO” (2000)
  PĀVELS GRUZIŅŠ 2004.g. BDD APIN “bezmarkas” a/m “2003”
  ANDRIS GUĻĀNS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme 1787m2, Jūrmala”
  BIRUTA HORUNA 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  LĪGA IELEJA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”; 2005.g.”Zeme, Rite”
  MARUTA ILGAŽA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  INĀRA JANĒVIČA 2004.g. BDD APIN NI ”māja, zeme Dagda“
  DACE JANSONE 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Jūrmala”
  IRĪNA JANSONE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  MAIJA JANSONE 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Grobiņa”
  KĀRLIS JANSONS 2007.g. BDD APIN “bezmarkas” automašīna “2004” (2004)
  ILGVARS JAUNĢELŽE 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  ALVISS JĒKABSONS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Talsi”
  AIJA JERMACĀNE 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  VALERIJANS JONIKĀNS 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Lendžu pag.”
  RENARS JŪRMALIS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  VĒSMA KAKSTE 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”
  SIGNE KALNIŅA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Rīga”
  ADRIJA KASAKOVSKA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Smārdes pag.“
  BIRUTA ĶEIRE 2002.g. BDD APIN NI “Zeme, Nīcas pag.”
  AIVARS KEIŠS 2006.g. BDD APIN NI ”Māja; zeme, Baltinava.” 2007..- “dzīvoklis, Rīga”
  ULDIS ĶINIS 2006.g. BDD APIN NI ”māja, Kuldīga”
  INESE KIRŠTEINE 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Raiskuma pag.” un “Zeme, Cēsis”
  ASTRA KLAIŠE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  BAIBA KĻAVA 2002.g. BDD APIN NI “Namīpašums,zeme, Talsi” un “Zeme, Abava”
  ANNA KLIMOVIČA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  REGĪNA KNABE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis”; 2005.g. -”māja“; 2006.g. – ”Dārzs”
  EDĪTE KNĒGERE 2004.g. BDD APIN NI ”Garāža, Valmieras pag.”
  ANNA KNODZE 2005.g. BDD APIN NI “GARĀŽA, Jēkabpils” un “GARĀŽA, Jēkabpils”
  JURIS KOKINS 2002.g. BDD APIN NI ”Mežs, Dvietes pag.”
  KRISTĪNE KONDERKO 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Zaļenieki” ; 2003.g. ”Dzīvoklis, Jelgava”
  INDULIS KONOŠONOKS 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, Strenči “
  RENĀTE KRASOVSKA 2007.g. BDD APIN NI “Zeme ar ēkām, Carnikava”
  DZINTRA KRAUKLE 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  IVETA KRĒVICA 2003.g. BDD APIN AM “MAZDA 626”; 2007.g. -”Toyota Land Cruiser ”
  IVETA KROMĀNE 2008.g. B DD APIN NI” Zeme, Daugavpils”; 2009.g. ”Māja, D-pils’
  SANDRA KRŪMIŅA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvokļa īpašums, Rīga”
  VERONIKA KRŪMIŅA 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, ēka, Salacgrīva”; 2008.g.”Zeme Jūrmalā”
  GUNTA KUSIŅA 2011.g. BDD APIN NI “dzīvoklis, Krāslava”
  GUNĀRS KŪTRIS 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme zem dzīvokļa, Rīga”’
  GUNTARS KVESKA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”; 2007.g. “Dzīvoklis, Rīga”
  VITA LĀČPLĒSE 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, būves, Šķeltova ”; 2007. ”Būves , D-pils”
  ARNIS LAPIŅŠ 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  MODRIS LAPIŅŠ 2003.g. BDD APIN NI “Garāža, Valmiera”
  INTA LAUKA 2003.g. BDD APIN NI ”Garāža, Aizkraukle”
  ALDIS LAVIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Sējas nov.”
  ILZE LAZDIŅA 2002.g. BDD APIN “bezmarkas” AM (1990)”
  DAILIS LAZDIŅŠ 2003.g. BDD APIN NI “Garāža, Valmiera”
  ANDREJS LEPSE 2006.g. BDD APIN NI “Garāža Rīga”
  INGRĪDA LIEPA 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga” ; 2008.g.”Māja, Valmiera”
  RINALDA LIEPIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Aronas pag.”
  SANTA LINIŅA 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  STAŅISLAVS LINKEVIČS 2007.g. BDD APIN NI” Garāža, Rēzekne”; 2004.g.” Zeme, Ozolaine”
  SKAIDRĪTE LODZIŅA 2006.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  SARMĪTE LUCAVA 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis Rīga”
  DIĀNA MAKAROVA 2011.g. BDD APIN NI: -3 gb.” zeme, Salaspils”
  TATJANA MAĻINOVSKA 2003.g. BDD APIN NI ”Garāža-koop. Ausma, Rēzekne”
  LOLITA MAROVSKA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, dzīvojamā ēka, Valmiera”
  DIANA MAŠINA 2003.g. BDD APIN “bemarkas” automašīna (1996)
  JUDĪTE MAULIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Zemes gabals, Dārza māja, Jelgava”
  RASMA MEDNE 2006.g. BDD APIN NI ”Māja, Balvi”
  MĀRIS MEDNIS 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Olaine”
  UNA MELAMEDA 2007.g. BDD APIN NI ”Jaunbūve, Rīga”; 2007.AM “Honda Civic” (2001)
  ALVIS MELBERGS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  LUDMILA MEŽALE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne” un “Māja ar zemi, Ludza”
  LIDIJA MIČULE 2002.g. BDD APIN NI “Zeme, Preiļi”; 2005.g. Vald. – “Zeme, Rušona”
  RUDĪTE MIGLA 2008.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”; 2006.g.”Garāža, Rīga”
  UNA MIHAILOVA 2006.g. BDD APIN “Volkswagen Golf Variant” (1996)
  AIJA MIĶELSONE 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme “Katvaru pag.“
  IRĒNA MILLERE 2004.g. BDD APIN NI “1/2 domājamās daļas zeme un būve, Jūrmala”
  Muiznieks Janis 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, zeme 1085 kv.m , Saulkrastos”
  VALDIS MUIŽNIEKS 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils” un “Garāža, Jēkabpils”
  HELMUTS NAGLIS 2006.g. BDD APIN NI 2 gb/ ”zeme, Ķekava”
  MAIRA NARVILA 2005.g. BDD APIN NI “dzīvojamā māja, zeme Jelgava”
  ILGA NEIMANE 2003.g. BDD APIN NI ”māja Rīga”; kopīpašumā ar vīru
  ANDA NIEDOLA 2005.g. BDD APIN NI ”zemes īpašums, Ventspils”
  ANITA NUSBERGA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Saulkrasti”; 2005.g. “Zeme, Saulkrasti“
  PĒTERIS OPINCĀNS 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Aizpute”
  ILZE OŠIŅA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme Inčukalna nov.”
  ARVĪDS OZERSKIS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  INETA OZOLA 2004.g. BDD APIN AM “(1995)”; 2005.g. “Chevrolet” (2005);
  SANITA OZOLA 2005.g. BDD APIN NI ”zeme un ēkas Svētes pag.”
  GUNTA OZOLIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Salaspils nov.”
  ANITA OZOLNIECE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Limbaži”
  ROZE PAEGLE 2005.g. BDD APIN NI ”māja, Kocēnu pag.”
  AGITA PAPULE 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Cēsis”
  INGUNA PINNE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  GUNTARS PLORIŅŠ 2009.g. BDD APIN NI” Zeme (0,06 ha), Burtnieku nov.”
  VALTERS POĶIS 2009.g. BDD APIN NI”Dzīvoklis, Rīga”
  IRĒNA POĻIKARPOVA 2002.g. BDD APIN NI ”zeme, Skultes pag.“
  AIJA POMERANCE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  OJĀRS PRIEDĪTIS 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme Jelgavas raj.”
  MARIKA PUDULE-INDĀNE 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ventspils“
  EDUARDS PUPOVS 2005.g. BDD APIN NI ”zeme 0.22 ha, Engures pag.”
  IVETA PURIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”NI, Alsviķu pag. “, 2006.g. ”Dzīvoklis, Alūksne”
  INGUNA RADZEVIČA 2003.g. BDD APIN NI “Nams un zeme, Rīga”
  HARIJS RAŠČEVSKIS 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  IEVA REIKMANE 2006.g. BDD APIN NI “Zeme, Krimuldas pag.“
  SILVA REINHOLDE 2002.g. BDD APIN NI ” Ēkas, Liepāja” un “Zeme, Liepāja”
  GUNTA REZGORIŅA 2003.g. BDD APIN NI 2 gb. “Zeme”; 2005.g. ”Zeme.”; 2006.g.”māja, mežs”
  DACE RIEKSTIŅA 2006.g. BDD APIN a/m “MAZDA 323” (1996)
  LŪCIJA RIETA 2007.g. BDD APIN NI “Garāža, Kurmāles pag.”
  KASPARS RINČS 2002.g. BDD APIN NI “Māja, Rušona”, “Garāža”; 2004.g. “Zeme”
  NORMUNDS RIŅĶIS 2005.g. BDD APIN “bezmarkas” automašīna (2002)
  ILONA RUDZĪTE 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ventspils“
  SNIEDZE RŪJA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Cīrava”; 2004.g. ”Dzīvoklis, Liepāja”
  ILONA RŪĶE 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme”; 2004.g. ”māja”; 2006.g-”Dzīvoklis, Rīga”
  IVETA SALAKA 2006.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Jelgava”
  NORMUNDS SALENIEKS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Kastuļinas pag.“
  SILVIJA SĒBRIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Mētriena”; 2006.g. – ”Māja, Līgo pag.”
  ITA SEISUMA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Smiltene“
  MARIKA SENKĀNE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Rīga”
  SOLVITA SĒRDIENE 2002.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  GUNĀRS SILIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI “Ēkas; zeme (2 gb.), Rēzekne”
  JURIS SILIŅŠ 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme un vasarnīca, Jelgava”
  ALLA ŠILOVA 2007.g. BDD APIN NIs ”Dzīvoklis, Rīga”
  AGRITA SĪMANE 2005.g. AP pārdod nedeklarētu NĪ par 31000,00 LVL
  DACE SKRAUPLE 2002.g. BDD APIN NI “Zeme (3 gb.), ēkas; 2004.g.”Zeme, Sesava”
  IRĒNA SKRULE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  DAGMĀRA SKUDRA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme, Maltas pag.”
  INETA ŠKUTĀNE 2003.g. BDD APIN NI “Zeme Kombuļu pag.”
  AIGARS SNIEDZĪTIS 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis” un “Dzīvoklis, Code”
  KĀRLIS STĀRASTS 2002.g. BDD APIN NI ”Jaunbūve, Grobiņas pag.”
  ANITA ŠTEINBERGA 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Aizkraukles pag.”
  INĀRA ŠTEINERTE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvojamā māja un zeme, Kuldīga”
  ELITA STELTE-AUZIŅA 2003. BDD APIN NI 2 gb – “Dz.”; 2005.”māja”; 2007. “Dz., Rīga”
  ELITA STIVRIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ķekavas pag.”
  INGA STIVRIŅA 2007.g. BDD APIN NI ”Mežs,zeme, Krāslavas nov.”
  ANDRIS STRAUTS 2002.g. BDD APIN NI ”1/2 mājas”; 2003.g. ”Dz.,Rēz.”; 2005.g. ”Zeme”
  ANTRA STRUPULE 2005.g. BDD APIN NI “Zeme un māja, Alūksne”
  JURIS STUKĀNS 2003.g. BDD APIN NI ”Ēka, Ludza”
  GUNTARS STŪRIS 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Dobele”
  JĀNIS STŪRMANIS 2008.g. BDD APIN a/m “Mercedes Benz A 180” 2005
  DINA SUIPE 2005.g. BDD APIN NI “Zeme, Cēsis”
  INGUNA TABORE 2006.g. BDD APIN NI ”Māja” un “Zeme, Baltinava”
  JURIS TAUKULS 2005.g. BDD APIN NI “Zeme, Medumi” un “Zeme, Līksna”
  SKAIDRĪTE TEMĻAKOVA 2002.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  INESE TRĒDE 2009.g. BDD APIN “MC, KAWASAKI, 2008”; 2007.-”Māja, Ozolnieki”
  DAINA TREIJA 2002.g. BDD APIN NI ”zeme, Garkalnes nov.” un “Dzīvoklis, Rīga”
  ĀRIJA ULASEVIČA 2003.g.BDD APIN 3 NI:” Dzīvoklis” ;“Zeme” un “Zeme ar būvi, Rīga”
  VINETA VAITEIKA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Liepāja”, kopīpašumā
  ILZE VALBAKA 2005.g. BDD APIN NI :”ēkas, zeme, Rojas pag.” un “Zeme, Roja”
  EDVĪNS VALBAKS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jelgava”
  LINDA VĒBERE 2003.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  EDUARDS VEISS 2004.g. BDD AP sievas IN NI ”Lauku sēta”, 2007.g. – ”Zeme”
  DAGMĀRA VELIKA 2004.g.. BDD APIN NI “Zeme, Līksnas pag.”
  MĀRĪTE VESELE 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Saldus”
  MAIJA VĒTRA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme, Ikšķile”
  ALDIS VĪKSNE 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Ineši”; 2005.g. – “Zeme Sauka“
  SIGNE VILNE 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvojamā māja, Tukums”
  DAIGA VILSONE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  LINDA VĪNKALNA 2005..g. BDD APIN NI” Mežs, Mālpils pag.”
  IEVA VIŠĶERE 2009.g. BDD APIN NI „Zeme un māja, Rīga”
  VIVITA VORONOVA 2002.g. BDD APIN NI “Garāža”; 2004. – “ēka ar zemi”, “Zeme, Rīga
  INĀRA ZABAROVSKA 2004.g. BDD APIN NI” Dārza māja ar zemi”, Carnikava”
  MĀRĪTE ZĀĢERE 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  ZAIGA ZAICEVA 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  SANITA ZAKREVSKA 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža, Rīga”
  INTA ZAĻĀ 2002.g..BDD APIN NI “Māja, zeme, Rīga”
  INGA ZĀLĪTE 2006.g. BDD APIN NI “Zeme un 1 ēka, Kalsnavas pag.
  ILGA ZALUŽINSKA 2005.g. BDD APIN NI “Stāvvieta, Rīga”
  AIVA ZARIŅA 2002.g. BDD APIN NI” Zeme, Liezēres pag.”
  INĀRA ZARIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Ēkas, jaunbūve, Ķekavas pag.”
  ANDRIS ZAVIĻEISKIS 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ceraukstes pag.”
  ĀRIJA ŽDANOVA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīv, saimn., ēkas, zeme Valdgales pag.”
  ZELTĪTE ZDANOVIČA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme un ēkas, Dagda”
  INESE ZIEDIŅA 2004.g. BDD AP vīra IN NI ”Zeme”; 2006.- “Jaunbūve Svēte”
  JANA ZĪLE 2003.g. BDD APIN NI ”Vasarnīca, Ūdrīšu pag.”
  VALDA ZOMMERE 2005.g. BDD APIN NI ”Jaunbūve, Tukums”; 2007.”Zeme, Limbaži”

  Vārds, Uzvārds PROKURORI

  MADARS ĀBOMS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Dobele”
  INGRĪDA ANDERSONE 2006.g. BDD APIN NI ”1/2 zemes un mājas“
  Jeļena Artemjeva 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis Rēzekne”
  Ivonna Ašmane 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  MĀRTIŅŠ BEĶERS 2007.g. BDD APIN NI ”apbūves gabals Aizkraukle”
  Velta Belkovska 2004.g. BDD APIN NI ”Dz.Kr.sl.”; 2007.”Dz., J-pils”
  SERGEJS BERLINS 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis” un ”Dzīvoklis, Rīga”
  ANTRA BĒRZIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ogre”
  JURIJS BESKO 2007.g..BDD APIN AM” Chrysler Voyager” (2003)
  PĒTERIS BIRIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža Naujenes pag.”
  ALDA BITE 2004.g. BDD APIN NI ”Saimni. ēkas, Zentene”
  ANDA BRIEDE 2006.g. BDD APIN NI ”1/2 mājas, Cēsis”
  ANETE BUNDE 2003.g.BDD APIN NI „1/3 mājas
  LELDE BURVE 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ķegums”
  LIĀNA DADZĪTE 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Bērze“
  EVIJA DAUGULE 2004.g. BDD APIN NI “Dz., garāža”, 2005.g. “zeme; būve”
  SIGITA DEIČMANE 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga” un “Dzīvoklis, Rīga”
  IMANTS DEĶERS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Jēkabpils”
  OSKARS DIMPERS 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme 2.2ha, Andrupenes pag.“
  GATIS DONIKS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Kokneses pag.”
  ELITA DREIBLATHENA 2005.g. BDD APIN NI ”zeme,ēkas, Krustpils pag.”
  ATIS DZĒRVĒNS 2002.g. BDD APIN NI ”māja, Liepāja”
  AIVARS EGLE 2005.g. BDD APIN NI ”māja, zeme 596M2, Jelgava”
  ZINAĪDA EGLE 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jelgava”
  EVIJA FREIDENFELDE-SEDLENIECE 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Rīga”
  GATIS GAILIS 2005.g. BDD APIN NI “zeme un ēka)”
  NATAĻJA ISAJEVA 2004.g. BDD APIN NI “Dz., Rīga” ”Zeme, būve, D-pils”
  IVO IVANOVS 2005.g.BDD APIN “bezmarkas” AM “ (1997)
  KRISTAPS KALNIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Codes pag.”
  ĒRIKS KALNMEIERS 2004.g. BDD APIN NI Ēka, Jūrmala”,“Dzīvoklis, Rīga”
  AIVIJA KĀRKLIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Māja,zeme, Roja”
  INITA KOMARE 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Bērzaune”; 2006.”Dz., V-p”
  AIVA KRASTA 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme un dzīvoklis, Jūrmala”
  SOLVITA KRISTAPA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  ILVARS KUNIGS 2002.g. BDD APIN NI ”Māja; 2004.”Zeme, Jelgava”
  ALLA LATIŠKEVIČA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Balvi”
  DAINIS MĀLMANIS 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  ZINTA MEIJA 2003.g. BDD APIN NI “Dz., z., māja, Dund.”; 2004.”Z., Rg.”
  LIĀNA MILLERE 2007.g.BDD APIN NI “Vasarnīca, Latvija, Kalkūnes pag.”
  ELVIS NELMA 2004.g. BDD APIN NI ”Māja, Ventspils“
  ROBERTS OZOLIŅŠ 2008.g.BDD APIN aAM “Audi 4” (2004)
  ANDRIS PAURA 2003.g. BDD APIN NI “mežs, Rušona” un “mežs, Preiļi”
  JURIS PĒDA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme un māja, Padure
  NAURIS PINKOVSKIS 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ventspils”
  ALDIS PUNDURS 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  ARMĪNS REINIS 2006. BDD APIN AM “Opel Vectra” (200)
  KRISTĪNE REPŠA-KONDRATJEVA 2002.g. BDD APIN NI ”Mežs”; 2005. ”Zeme”; 2007.”Zeme”
  Sandra RUDZĪTE 2004.g. BDD APIN NI “‘Māja un Zeme, Mazsalaca”
  IEVA SALAHOVA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Aizkraukle”
  BORISS SANDLERS 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Latvija, Cēsis”
  VILHELMS SAUSIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Māja un z. Rugāji.”; 2006. ”Dz., Rg.”
  DACE SIKSNA 2005.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Latvija, Liepāja”
  SIGNE SILANŽA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  KRISTĪNA SĪLE 2003.g. BDD APIN “bezmarkas” AM (1992)”
  ANDO SKALBE 2004.g.BDD APIN “bezmarkas”AM (1993)”
  RENĀRS SLADZEVSKIS 2003.g. BDD APIN NI”Zeme, Pasienes pag.”
  INGŪNA ŠNEPSTE 2002.g. BDD APIN NI ”Dz., Jūrm.”; 3 gb. “Z.”; “Z., māja”
  VIJA ŠŅEPSTE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  JURIS SŪRUMS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme”; 2005.”Māja,zeme”
  VILNIS ULMIS 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme ar dārza māju, Ogre”
  ARTA VANAGA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Lēdmanes pag.”
  LIGITA VEHI 2002.g.AP vīra IN BDD ”Zeme Valka”
  LĀSMA ZEBULIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  MONVĪDS ZELČS 2002.g. BDD APIN AM (1994); 2006.”Toyota” (1999)
  ILZE ZNOTIŅA 2002.g. BDD APIN NI ”Namīpašums1/4 daļa, Rīga”
  EVA ZVIEDRE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jūrmala”

  Vārds, Uzvārds KNAB

  AGNESE INDRIKSONE 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”; 2006. AM “Passat, 2003”
  Ruslans Balakleiskis 2002.g. BDD APIN NI ”Vasarnīca”; 2005. “Zeme, Naujena”
  ILONA BALTVILKA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme , Ķekavas pag.”
  Jānis Bautris 2002.g. BDD APIN AM” Ford Orion” (1991)
  LINDA BĒRZIŅA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  ĢIRTS BĒRZIŅŠ 2007.g. AP par 16 927 LVL pardevusi nedeklarētu NI
  ANTRA BITMETA 2002.g. BDD APIN NI “zeme, Rīga un Jūrm.”; 2006.”zeme, Rīga”
  Signe Bole 2002.g. BDD APIN NI “Dzīv., garāža”; 2003.“z., mežs, māja, Ādaži
  INGRIDA CELMA AP vīram 2006.g.BDD APIN NI “Māja Ozolnieku nov.”
  Dace Dubova 2005.g. BDD APIN NI” Zeme, , Raunas pag.”
  RIMANTS KUZMA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Olaine”
  Rita Levane 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Stopiņi”; „Dārza māja. Olaine”
  Gaļina Osipova 2004.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  Kārlis Ragže 2008.g. BDD APIN NI” nepabeigta ēka, Ķekavas pag.”
  Dina Spūle 2006.g. BDD APIN AM ’Mercedes Benz” (2002)
  JAROSLAVS STREĻČENOKS 2006.g. BDD APIN NI”Z., Oz.”; „Z.,Čornaja”; 2008.”Z., Jaunsāti”
  Raivis Šadroviks 2004.g. BDD APIN AM AUDI A6(1995); 2005.”Zeme, Rikava’
  LIENĪTE ŠIKORE 2006.g. BDD APIN NI ”Māja, Rīga”
  ALVIS VILKS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Ilona Kikuste 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis. Rīga” ;”Vasarnīca, Carnikava”
  Diāna Kurpniece 2008.g. BDD APIN NI „jaunbūve, Ķekavas pag.”
  ANITA RINGO 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Ropažu nov.”
  VID strādājošo (2012.04.) amatpersonu nedeklarētie īpašuma iegādes darījumi

  Abariņa Egija 2006.g. BDD APIN NI ” Dzīvoklis, Ogre”
  Ābelskalne Zeltīte 2002.g. BDD APIN 2 gb. NI „Zeme”; 2005.g. – „Jaunbūves, Jaunmārupe”
  ĀBELSKALNS Artis 2002.BDD APIN NI “Zeme, Cēre”; 2002. – “Zeme Tirza”; 2006. – “zeme, Smiltenē”
  Ābola Sandra 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Āboliņa Sarmīte 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  ĀBOLIŅŠ ANDRIS 2001.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Valmiera”; 2007.g – ” Garāža, Valmiera”
  Āboltiņa Iluta 2007.g. BDD APIN AM „AUDI A3”
  Adamoviča Jeļena 2004.g. BDD APIN NI ” Garāža, Rīga”
  Ādamsons Arvīds 2003.g. saņēmis naudu (31,5 tukst.LVL) par darījumu, kurā pārdots nedeklarēts NI
  Ādmine Sindija 2007.g. BDD APIN AM “Mazda 626”
  AFANASJEVA DZIDRA 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Ludza”un „Zeme, Ludza”
  Agafonova ŽANNA 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” AM
  Agafonovs Jurijs 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  Aglenieks Einaars 2008.g. BDD APIN AM “Renault Megana”
  Agule Irēna 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rēzeknē”
  AIŠPURE INETA 2003.g. BDD APIN 2GB NI ”Zemes gabals, Jelgava” un „Dzīvojamā māja, Jelgava”
  AIŠPURS ALDIS 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ķekavas pag.”
  LUDMILA AKIMOVA 2002.g. BDD APIN NI “Māja ar zem, Jelgava”
  Aksjonova Janīna 2007.g. BDD APIN NI “dzīvoklis Ogrē”
  Akula Andrejs 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Daugavpils”; 2006.g. – “Dzīvoklis, Daugavpils”
  ALEKSĀNS AIVARS 2003.g. BDD APIN NI „Zeme” un „Namīpašums” CiblA
  ALKSNE KRISTĪNE 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Liepāja”; 2006.g. – „māja,zeme, Grobiņa”.
  Alksnīte Kristīne 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Valmiera”
  DIANA ALSEIKA 2007.g. BDD APIN AM „BMW 318” (1995)
  Ančupāne Janīna 2006.g. BDD APIN NI” māja ar zeme, , LendžI”; 2002.g. – “Dzīvoklis, Rīga”
  ANDERSONE Zeltīte 2005.g BDD APIN.NI ” Zeme, ēkas”; „Dzīvoklis”;”garāža”; „Zeme Jaunauce”
  ANDŽĀNE IngaVID 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Salaspils”
  Anspoka Inta 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvokļa īpašums, Sutru pag.”
  Antonova Zita 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rēzeknē”
  Antonovs Aleksandrs 2002.g. BDD APIN NI“Saimniecības ēkas Subatē”; 2003.g. – “Mežs Subatē”
  APERMANIS ARTIS 2006.g. BDD APIN am” OPEL VECTRA CARAVAN „(1997)
  APINE INĀRA 2002.g. BDD APIN NI” dārza māja”, Ceraukstes pag.”
  APSĪTE DINA 2007.g. BDD APIN AM “VW Golf”(2001); 2008.g. BDD APIN AM „Volvo S60” (2002)
  APSĪTE EDĪTE 2008.g.BDD APIN AM „VW Golf” (1998)
  Arāja Sigita 2004.g. BDD APIN NI “dzīvoklis Liepājā”
  ARELE BEATRISE 2003.g. BDD APIN NI” Māja, Rīga”
  Āriņa Laima 2004.g. BDD APIN NI “1/2mājas” un “26,0 ha zemes gabals,” Tērvetes pag.
  Astahova Sandra 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Astratova Vera 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Aukštāre Ilze 2007.g. BDD APIN NI ”Zemes īpašums Rēzeknes rajonā”
  Ausmanis Juris 2007.g. BDD APIN AM ”Hyundai Getz” (2006)
  Avina Natālija 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Saldū”
  AVOTIŅA Anna 2007.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis 1/2 daļa, Jēkabpils”
  AVOTIŅŠ EINĀRS 2004.g. BDD APIN 4 NI: “Zeme, mežs GrāverI; ‘Dz. Dagda” UN 2gb. „Dzīvoklis” Rīga
  ĀZERS Juris 2003. BDD APIN NI ”Dzīvoklis”, „Garāža” (Rīga); 2006.- “Zeme, Rīga”, AM”Subaru”
  Babahina Ilona 2004.g. BDD APIN NI „Apbūves gabals, Ābeļu pag.”
  BABIČA Vineta 2007.g. BDDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ogre”
  Babre Aelita 2005.g. BDD APIN NI “Būve Balvos”
  Bādere Baiba 2002.g. BDD APIN NI ” Dzīvoklis, Ventspils”
  Baiko Irēna 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Ogrē”
  Bajarune Marita 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis; Rīga”
  Balcare Silvija 2002.g. BDD APIN NI “Zeme StabulniekI”; 2003.g. – AM “Chrysler Grand Voyager”
  Balode Ilona 2002.g. BDD APIN NI „1/3 dzīvojamā ēka Jūrmalā”; 2003.g. – ”Zeme, Bikstu pag.”
  Baranova Jeļena 2005.g. BDD APIN AM “Mazda 323
  Baranova Maija 2007.g. BDD APIN NI „dzīvoklis (Rīga), Kurzemes rajons”
  BĀRBALE INESE 2005.g. BDD APIIN „bezmarkas” AM
  BARČA INGA 2004.g. BDD APIN NI ”Zemes īpaš. Ūdrīšu pag”; 2007.g. -” Vasarnīca Krāslavas raj.”
  BARIŠNIKOVS ANDREJS 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža GKS ,,VOLGA””, Rēzekne”
  BARKĀNE ILONA 2002.g. BDD APIN NI „Zeme D-pils”; „Namīpašums Daugavpilī” UN 2gb. „Zeme D-pils”
  Basenko Ludmila 2004.g. BDD APIN NI “Vasarnica Carnikavas nov.”
  BAŠKO DZINTRA 2003.g. BDD APIN NI ”Lauku sēta, Kubuļu pag.”; un „bezmarkas” am
  Batarags Valdis 2002.g.BDD APIN NI” Ezera daļa, Krāslavas pag.” Un „Zeme Kombuļu pag”
  BAUŠENIECE GINTA 2005.g. BDD APIN NI ”Māja, Liepāja”
  Beinaroviča Jeļena 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  BEITĀNS ANATOLIJS 2002.g. BDD APIN NI” Garāža, Ūdrīšu pag.”
  BEITĀNS GUNDARS 2002.g. BDD APIN NI „Vasarnīca , Rīga”
  BEĻIKOVA ALEKSANDRA 2007.g. BDD APIN AM „Audi A3”
  BEŅISLAVSKIS Ilgonis 2002.g. BDD APIN NI „Zeme, Nīca”; 2006.g. – „zeme, Nīcas” un „Dzīvoklis Liepājā”
  Berga Aija 2005.g. BDD APIN NI “dzīvoklis, Brocēnu l.t.”
  BERĶE ANITA 2003.g. BDD APIN NI „Zeme 0,06 ha un dārza māja, Ķekava” un „Dzīvoklis, Ķekava”
  Bernaane Ineta 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  BERNĀNS ALVIS 2004.g. BDD APIN NI” dzīvoklis, Rīga”
  BĒRTULSONE IVETA 2002.g. BDD APIN NI ”Zemes gabals ar dzīv.ēku un 2 saimn.ēkām Rīga”
  Bērziņa Agnija 2005.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Jēkabpils’
  BĒRZIŅA ANITA 2003.g. BDD APIN NI 1/2 ” Namīpašums, Garkalne” un “Zeme, Garkalne”
  BĒRZIŅA Ausma 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” traktors (1998)
  BĒRZIŅA Dace 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ādažu nov.”
  BĒRZIŅA DAIGA 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Sarkanmuižas dambī, Ventspilī”
  BĒRZIŅA Ilona 2006.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Bauskā”
  Bērziņa Vanda 2003.g. BDD APIN NI “mežs”; 2006.g. BDD APIN NI “dzīvoklis, Skaistkalnes pag.”
  BĒRZIŅŠ DZINTARS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  BĒRZIŅŠ Guntis 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  BĒRZUPE DAIGA 2008.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  BICĀNE IRĒNA 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Maļinovas pag.”
  Bierands Gaidis 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, Talsi”
  Birkava Indra 2006.g. BDD APIN AM ”Mazda 626”
  BISENIECE INGRĪDA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Gulbene”
  BISENIEKS EDGARS 2009.g. AP sanem noguldijuma procentus no nedeklaretiem noguldijumiem
  BITĀNE STAŅISLAVA 2007.g. BDD APIN NI” Ģimenes dārzs, Auru pagasts”
  Bite Ildze 2006.g. BDD APIN NI „dzīvoklis Olainē” un AM “Subaru Legacy”
  Biteniece Ineta 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis ar saimn.ēkām, Pilskalnes pag.”
  BIVĀLOVA EVA 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Valmiera”
  Blaževiča Jeļena 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī” un otrs “Dzīvklis Daugavpilī”
  BLEIERE DIĀNA 2008.g.Saimnieciski ienemumi 2500 LVL no nedekalreta ipasuma izmantosanas
  Blūma Juta 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Liepājā”
  Blumberga Agrita 2003.g. BDD APIN AM Opel Astra; 2005.g. – “zeme un ēkas Īvandes pagastā”
  BĻODNIEKS AGRIS 2004.g.BDD APIN NI ”Zeme, Salas pag.”
  BOČKA-BOČKINA JOLANTA 2003.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”; 2009.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  Bodža Aija 2008.g. BDD APIN I” Dārza māja ar zemi, Ventspils”
  Bogdanova Jolanta 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Bogdanova Kristīne 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Maltas pag.”
  Bogomola Ilona 2005. BDD APIN NI „Dz.” un „Z.”; 2006. – „Jaunbūve”; 2007.- „Mj.” (visi-Rīgā)
  BOLDĀNS LEONARDS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme 14 ha, Salnavas pag.”
  BOĻŠAKOVA DINA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Dobele”; 2006.g.- „Dzīvoklis, Dobele”
  BORSKA ĒRIKA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Līksna”, „Zeme, Vabole” un “Dzīvoklis, D-pils”
  BORZIHA Olga 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  Brahmanis Ints 2002.g. BDD APIN NI „Zeme Krimūnu pag.”
  Brakovska Santa 2005.g. BDD APIN NI”J aunbūve, Tukums”
  Brante Daira 2007.g. BDD APIN NI ”Viendzīvokļa māja un zeme, Liepājas raj.”
  BRAZEVIČS PĀVELS 2006.g. BDD APIN Traktors T-25 (97)
  BREŽINSKA BAIBA 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Talsi”
  BRIŅĶIS Zigurds 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Bauskā
  Briņķe Juta 2004.g. BDD APIN AM “Nissan Micra”
  Broka Gunita 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme Priekuļu pag.”
  BROKĀNE INETA 2003.g. ”Māja, Jūrmala”
  BROKĀNE Veronika 2002.g.BDD APIN NI „Dzīvoklis, Ozolnieku pag.”
  Brutāne Silvija 2003.g. BDD APIN NI “dzīvoklis Rīgā”
  BRŪVERE Sarmite 2002.g. BDD APIN NI” Zeme, Jēkabpil”
  Bukovska Janīna 2003.g. BDD APIN NI “Jaunbūve-pirts, Grišķānu pag”
  Buliņa Marija 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Balvu pag.”; 2006.g.- „Garāža Balvos”
  Bunka RENATA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  Bunkus Kaspars 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  Burova Tatjana 2003.BDD APIN NI “Dz.Rēzeknē”; 2005.-“Z., Mākoņkalns”; “Z.,Mj.,Ozolaine”
  Burve Elita 2004. BDD APIN NI ”Zeme, Vērgales pag.”; 2006.g.- ”Dzīvoklis, Jelgava”
  BUTKĀNS JEVGEŅIJS 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  CAUNE ILONA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Madonā”
  CAUNE Sigita 2003.g. BDD APIN NI “māja Lielvārdē”
  CEINE DINA 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  CELMA LĀSMA 2008.g.BDD APIN NI” Dzīvokļa īpašums, Ventspils”
  Celma Viola 2007.g. BDD APIN AM ”Mazda 323″
  CEPLĪTE Anda 2006.g. BDD APIN NI ” Zeme, Vecsaules pag.”
  CIEMA INGRĪDA 2005.BDD APIN NI :”Z.” un „Garāža, V-pils”; 2006.-AM ”Chevrolet”
  Circene Santa 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Liepājā”; 2006.g.- “Dzīvoklis Mārupē’
  CIRSE INUTA 2008.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Latgales priekšpilsēta
  CĪRULE Olga 2003.g.BDD APIN NI „Dzīvoklis Jūrmala”
  CĪRULIS ĒVALDS 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Vidzemes priekšpilsēta”
  CVEIGELE DIĀNA 2005.g. BDD APIN NI” Garāža, Rīga”
  CVETKOVA DZIDRA 2003.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rēzekne’
  ČAMA IEVA 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  ČERŅECKIS KASPARS 2008.g.BDD APIN NI”Mj., Rīgas raj.”; 2002.g.BDD APIN NI” Dz., Rīga”
  ČERŅecova Olga 2003.BDD APIN NI „Dz.”Rēzekne” „DZ.”Rēzekne”; 2004.- „Zeme, Ozolaine”
  ČIPATE Ilona 2006.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  ANASTASIJA ČIŽEVSKA 2002.g. BDD APIN NI ”Dz., D-pils”; ”ZemeI „Māja, KalniešI”;2004.- „Dz.Rīgā”
  DAILIDOVIČS ARVĪDS 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Laidze”; 2006. – “Garāža, Talsi”
  Damberga Dzintra 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jelgava”; 2006.g. – ”jaunbūve, Jelgava”
  Damberga Mairita 2004.g. BDD APIN NI „Zemes gabals, Mārupe”; 2006.g. – ”Jaunbūve, Mārupe”
  DAŠKEVIČA Ina 2003. BDD APIN AM „Mazda”; 2006.g. – „Dzīvoklis, Īslīce”; 2007.-AM „TOYOTA”
  Daukšte-Saleniece Solvita 2007.g. BDD APIN NI “Māja un zeme, Nautrēnu pag.”
  Dedumete Ritma 2004.g. BDD APIN NI „Zeme, Skultes pag.” un “Zeme, Skultes pag.”
  Dikarkina Skaidrīte 2003.g. BDD APIN NI “Vasarnīca un zeme, Kalkūnes pag.”
  Dilba Silvija 2003.BDD APIN NI “Gateris”; 2004.- “zeme Priekuļi.”; 2006.g.- AM “Subaru”
  DINERŠTEINA ELVĪRA 2006.g. BDD APIN QM “Ford Mondeo”
  Dolotovs RENĀRS 2009.g. BDD AP sievas IN NUI” dzīvoklis, Dobele”
  DOROPOĻSKIS JĀZEPS 2002.g. BDD APIN NI “Zeme Lendžu pag.” un “Mežs Lendžu pag.”.
  DRAŠKA Leonards 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” automašīna
  Draveniece Gita 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Limbaži”
  Draviņa Ieva 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  DREGIŠA Dzidra 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Skaistas pag.”
  Dreimane NATĀLIJA 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Limbažos”; 2003.g. – „Zeme, Limbažu pag.”
  Drele Lilita 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Drozds Imants 2002.g. BDD APIN NI „Garāža Ludzā”
  ANATOLIJS DRUSS 2004.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, kooperatīvs “Lokomotīve”, Daugavpils”
  Dunajevs Jurģis 2003.. BDD APIN AM;; 2006. AM “Dodge”; 2007. “treileris Safari”
  DZALBS ARVĪDS 2006.g. BDD APIN NI” Zeme, Aulejas pag.” un “Māja, Aulejas pag.”
  DZĒRVE INETA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Cēsis”
  EDŽIŅŠ GUNDARS 2007.g. BDD APIN AM „Ford Fiesta” (2006)
  Egliite Ira 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Jelgavā”; 2005.-BDD APIN NI „Māja Jelgavā”
  Ekmane Vita 2006.g. BDD APIN NI:”Dzīvoklis, 3/4 DD” un „Dzīvoklis, 1/4 DD, Cenu pag.”
  Engere Ramona 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, zeme, Valka”
  Ervalde RutaVID 2005.g. BDD APIN NI “Zeme 2007 kv.m., Ogrē”
  Fedotova Marija 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Preiļos”
  FELDMANIS Gatis 2004.g. BDD APIN AM „BMW 316”
  Fogta Evita 2005.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  Freidenfelds Ziedonis 2005.g.BDD APIN NI” Zeme”; 2004.- Zeme ar mežu Užavas pag.”
  Freimane Evita_1 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Freimane Evita_2 2005.g. BDD AP vīram IN NI “Zeme Ceraukstes pag.” un “Zeme Bauskā”
  Freimane Lilija 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Jēkabpilī”; 2007.- „Dzīvoklis Rīgā”
  FREIMANIS EDVĪNS 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ogre”
  FRĪDENBERGA LĀSMA 2002.g, BDD APIN “bezmarkas”AM”
  GABRANOVS DZINTARS 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  SOLVITA GAILĀNE 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Balvi”
  GAILE ANDA 2006.g. BDD APIN AM” SAAB 9”
  Gaile Rudīte 2003.g. BDD APIN NI “Ēka un zeme, Viļķene”
  GAILIŠA Ginta 2008.g. BDD AP viram IN NI” Dzīvokļa īpašums, Blontu pag.”
  GAILUMA EDĪTE 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Jēkabpils”
  Garokalna Aiga 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Kuldīgā”
  GASIŅA INGRĪDA 2008.g. BDD APIN AM” VW Bora”
  GASPAŽIŅA ANDRA 2003.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Saldus’
  Gavars Staņislavs 2002.g. BDD APIN NI “Māja”;”Ēka”; 2004.”Mežs”; 2005.sievai “Zemes, Aglona”
  GUNITA GECA 2007.g. BDD APIN NI” zemes īpašums, Valmiera”
  GEIBA ĒRIKS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Krāslavas pag.”; 2006.g.- ”Dzīvoklis, Rīga”
  Geita ZaigaVID 2002.g. BDD APIN NI „Z., Rīga”; „Māja Rīga”; 3 GB. „Z, Jūrm.”; „Māja, Jūrm.”
  Ginters Armands 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Liepājā”; 2007.- AM “Ford Galaxy”
  Gorovaja Silvija 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Saldū”; 2005.g. BDD APIN NI “Dārzs Saldū”
  Grabovska MĀRA 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Medzes pag.”
  GREDZENA GITA 2003.g. BDD APIN NI ”Namīpašums, Cēsis” un „Zeme, Cēsis”
  Greiere Sintija 2002.g. BDD APIN AM; 2005.-“Dzīvoklis Liepājā”; 2006.-AM “Opel Astra”
  Greize Lolita 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Cēsis”
  Gridčina Ruta 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža, Rīga”
  GRIGA NELLIJA 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Preiļos”
  GROCE ŅINA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rēzeknē”
  Grunte Laila 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Tukumā”
  Gruntmane Lilija 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Daugavpilī” un „Dzīvoklis, Nīcgalē”
  Gruzniņa Santa 2007.g. BDD APIN NI “Zeme Jēkabpilī”
  Harina Helēna 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Helde Zaiga 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ventspils”
  Igovens Vitaalijs 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Pildas pag.”
  IKAUNIECE DINA 2008.g. BDD APIN AM „Honda Civic”
  Ilatovska Galina 2006.g. BDD APIN NI ”Māja, Rēzekne”; 2007.g. – ”Zeme, Rēzekne”
  INDĀNS Miks 2002.g. BDD APIN NI ”Privātīpašums, Rīga”
  INĶĒNA ANTRA 2008.g. BDD APIN NI”Dzīvoklis, Madonas raj.”
  ĪVULE-HMEĻŅIKA ILGA 2008.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Ludza”
  ĪZAKA GUNDEGA 2007.g. BDD APIN NI” dzīvoklis, Salaspils”
  Jakovļeva Helēna 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”; 2006.-”Zeme, GriškānI”
  JAKOVĻEVA ŅINA 2007.g. BDD APIN NI ”MĀJA, Rīga” un „DZĪVOKLIS, Rīgas raj.”
  Jansons Raitis 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ainaži”, 2003.g. – ”Māja, Saulkrasti”
  Januškeviča Sarma 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Valmierā”
  Jepifanova Zinaiida 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Ambeļu pag”
  JOŅINA Aelita 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Jurčs Arnolds 2002.g. BDD APIN NI “”Mežs”; 2003.-“Mežs”; 2005.-“Z.,Verēmi”
  Jurkeviča Janīna 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Kaina Antra 2006.g. BDD APIN AM ”Opel Astra” (2004)
  Kalnbunde Velta 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ciblas nov.”
  Kalninja Benita 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ķekavas pag”
  Kalnina Dagnija 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Dobele”
  Kalniņa Jana 2002.g. par 23 000 USD pārdots nedeklarēts dzīvoklis
  KALNIŅA Lita 2005.g. BDD APIN NI s “garāža un zeme zem garāžas Ventspilī”
  Kalvāne Valda 2006.g. BDD APIN NI “māja, Zaņas pag.”
  Kaminskis Dailis 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Kuldīga”
  KAMINSKIS MĀRIS 2004.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Saldus; 2008.g. – “Dzīvoklis, Rīga”
  KAŅEPS ĢIRTS 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, viena dzīvokļa māja, palīgēkas, Rīga”
  KAUPERS EDVĪNS 2008.g. APIN NI „Garāža, Rēzekne”
  KEIRĀNE AGITA 2002.g. BDD APIN NI „dzīvoklis Rīgā”
  Kijoneks JURĢIS 2007.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”, 2002.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  KIRMUŠKA JANA 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Ainažos”
  KISEĻOVA LANA 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Daugavpilī”
  KIVKUCĀNS Rodrigo 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme, Vīksnas pag.”
  KLEINHOFS-PRŪSIS ARTIS 2003.g. BDD AP atsavina NI „Dzīvoklis, Liepāja”
  KOLBERGS EMĪLS 2003.g. BDD APIN ”bezmarkas” AM
  Koņečnija Solveiga 2004.g. BDD APIN NI “Zeme ar mežu, Preiļu pag”
  KOVŠELE ŅINA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ludza”
  Kozlovskis Rolands 2006.g. BDD APIN AM „Audi”
  KrasnobajsVladislavs 2002.g. BDD APIN NI “Zeme Maltas pag.”
  KRASOVSKIS Raitis 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Skrīveru pag.”
  KRASTIŅA PĀRSLA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Valmierā”; 2004.g.- AM; 2006.g. – „Garāža”
  KRAVALE ŅINA 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” AM
  KRĒGERE INA 2008.g. BDD „privatizets” dzivoklis VentspilĪ
  KRIVĀNS Lauris 2003.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  Krumpāns Aleksandrs 2003.g. BDD APIN NI “Ēkas, eme,dzīvoklis Krsl”; 2005.- “Māja, zeme, Kaln.”
  KRUMPĀNE Alla 2002.g. BDD APIN NI “Zeme”; 2003.-“Dzīvoklis, Māja, ēkas Krāslavā”,”Zeme”
  KUPČA LITA 2003.g. BDD APIN AM “Ford Maverick”
  KUPRIŠA JANA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Ogrē”
  Kuzmina Tamāra 2003.g. BDD APIN NI “‘dzīvoklis Ludzā”; 2004.g..-”Dzīvoklis, Rīga”
  KUZŅECOVA Viktorija 2007.g BDD APIN NI „Garāžas bokss, Vidzemes pr-pilsētā”
  ĶEIRIS KRISTAPS, 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Liepājā”
  Ķelps Zintis 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  LĀCIS VILIS 2004.g. BDD APIN NI” Zeme, mežs, Sutru pag.”
  LADIGA ASTRĪDA 2004.g. BDD APIN „bezmarkas” AM; 2007.g. BDD APIN NI „Zeme, Arona”
  LAGANOVSKA Nellija 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Talsos”
  LAGZDIŅŠ AIVIJS 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Larsena Marita 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Tukums”; 2007.g. – ”Māja Tukumā”
  LASMANE BENITA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jaunsātu pag.”
  LEŠČINSKA ANTONIJA 2004.g. BDD APIN NI “Zeme 7,4 ha”; “Māja”; “Palīgceltnes, Isnauda”
  LIEPKALNE GUNTRA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Jūrmala”
  LIVDĀNS Vilis 2007.g. BDD APIN AM ” VW Golf” (2007)
  LĪVIŅŠ RAITIS 2007.g. BDD APIN NI” Dārza māja ar zemi”; 2008.-”Dzīvoklis, Alūksne”
  LOČMELE Aelita 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Glūda” Un „Zeme, (3 ha) Roja”
  Lokmane Anitra 2004.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  LUBERTE Aelita 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Āizkrauklē”
  LUKJAŅINA ŽANNA 2005.g. BDD APIN NI „Zeme, Višķu pag.”
  Lukjanska Eleonora 2002.g. BDD APIN NI ”Māja,ēkas,zeme”; 2006.g.- ”Dzīvoklis, Krāslava”
  Lunte Oksana 2005.g. BDD APIN NI” Zeme”; 2009.-”Dzīvoklis, D-pils”; „Dzīvoklis, Rīga”;u.c
  LŪSE Lilija 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  MARKEVIČS Osvalds 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Krāslavā”
  MEĻSITOVA Veronika 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Vidzemes priekšpilsētā”
  Mice JAUTRĪTE 2005.g. BDD APIN NI “Zeme ar ēkām Jaunzuži, Līgatnes pag.”
  MIČULIS Lauris 2002.g. BDD APIN NI „Garāža, Riga” un”bezmarkas” AM; 2005.g. – „Garāža”
  Miezone Lita 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Lubānā”
  MIĶELSONE Gundega 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Jūrmala”
  Mikulaane Elviira 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  Mullers Jāzeps 2005.g. BDD APIN NI “Zeme 0.20 ha, Audriņu pag.”
  Neiberga Zinta 2004.g. BDD APIN NI „Zeme Rīgā”
  Nikolajeva Zhanna 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Daugavpils”
  Oboljeevicha Renaate 2003.g. BDD APIN NI ”Māja, Rīga”
  OSIS RITVARS 2004.g. BDD APIN NI s „Garāža, Babītes pag.”
  OSĪTE RAISA 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Rīga”
  OSPIŠČEVA Margarita 2003.g. BDD APIN NI “Dz. Rig”; 2007.-“Zeme”; “Dz.Rīgā”;2008.-Vasarnīca
  OZOLA AGRITA 2005.g. BDD APIN NI “zemes gabals 1,47 ha un dzīvojamā māja “Jāņkalni””
  OZOLA ASTRĪDA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Pāvilosta”
  OZOLA DAIGA 2008.g. BDD APIN NI” DZĪVOKLIS, Jēkabpils”
  Papakule Vanda 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Kalkūnes pag.”
  Pechorina Raimonda 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja” ; 2003.g. – ”Zeme, Dunikas pag.”
  Petrovska Iluta 2004.g. BDD APIN NI „Zemes īpašums, Bauskā”
  Priedītis Valentīns 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”; 2006.g. – “Dzīvoklis Rīgā”
  Priedola Marika 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme un „Māja, Lapmežciems”
  PRIKULIS DIDZIS 2006.g.BDD APIN NI ”zemes un ēkas, Variešu pag.”
  Prokofjeva Zenta 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis D-PILS; 2006.g. – “Māja, Naujene”
  Pudure Alda 2006.g. BDD APIN NI “Apbūves gabals Talsos”
  Putāne Sintija 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvokļa īpašums Latvija, Ziemeļu rajons”
  Ramkovichs Pjotrs 2004.g. BDD APIN AM „BMW-525”
  RaudonaBaiba 2003.g. bBDD APIN NI s ”Dzīvoklis, Rīga”
  Razguljajevs Zhanis 2009.g. BDD APIN NI” Zeme, Nirza”; 2003. „Dzīvoklis”; 2005.- 2gb. „Zeme”
  RENDENIEKS Ilgonis 2004.g.BDD APIN a/m „AUDI A4 AVANT”(1996)
  Reseviča Spodra 2006.g. BDD APIN AM “Mazda-323F
  Romka Liega 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Cēsīs”
  Rubene Marika 2003.g. BDD APIN NI ”Māja un zeme, Mālpils pag.”
  Rudene Ginta 2005.g. BDD APIN NI ”Māja, Ikšķile.”
  Rudzaane Ida 2004.g. BDD APIN NI „Māja Līvānos”; 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Vīpe”
  RUKS AIVO 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Rīga” ; 2003.g. BDD APIN NI “Ēkas, Rīga”
  Rushko Dace 2007.g. BDD APIN NI ”Dz., Ludza” ; “Z., Zvirgzdene”; “Māja un z., Salnava”
  Ruskje Nora 2004.g. BDD APIN NI „Māja un Zeme Alūksnē”
  Safronjenko Renaate 2006.g. BDD APIN NI ] ”Zeme, Ludza”
  Saulīte Ginta 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Stopiņu nov.”
  SENKĒVIČS MĀRCIS 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Limbažos”; 2007.g.BDD APIN AM
  Silkāns Jāzeps 2007.g. BDD APIN NI “Zeme, Mērdzenes pag”
  Simsons Voldemars 2007.g. BDD APIN NI „Jaunbūve Lielvārdē”
  Sisenis Valerijs 2003.g. BDD APIN NI “Zeme, Kalētu pag.”
  Smirnova Margarita 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, D-pils”, 2007.g.- “Zeme, Naujene”
  Sotniece Aiva 2006.g. BDD APIN NI ”ZEMES ĪPAŠUMS, Priekuļu pag.”
  Stepiņa Kitija: 2007.g. BDD APIN AM “Toyota Corolla Verso” (2007)
  STEPIŅŠ VOLDIS 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme, Aulejas pag.”
  Strads Ilgvars 2006.g. BDD APIN AM “VW Passat”
  Strazdovska Eva 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, māja, Lapmežciems”; 2007.- ”Zeme,Liepāja”
  Strods Jāzeps 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Svikša Karīna 2006.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Šalamaja Valija 2004.g. BDD APIN NI “Zeme Jūrmalā”; 2006.- “Jaunbūve Jūrmalā”
  Šapovalova Judīte 2006.g. BDD APIN NI “Garāža Rīgā”
  Šaripova Vilma 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Valkas pag.”
  Šēde Zenta 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Bebrene.”,2004. – ”Dzīvoklis, Ilūkste”
  ŠkerŠkāne Solvija 2003.g. BDD APIN NI “Zeme, Krāslavas pag.”
  Šmidebergs Vents 2006.g. BDD APIN NI : „Māja un zeme, Tārgale” un ” Mežs, Ance”
  ŠTERNA Renaate 2007.g. BDD APIN NI ”DZĪVOKLIS, Ģibuļi”, un AM „HONDA CIVIC”
  ŠVAČKO NATAŠA 2007.g. BDD APIN NI „Zeme Jelgavā”
  Švēde Staņislava 2002.g. BDD APIN NI , Šķeltovas pag”
  Tiltiņa Zigriida 2003.g.BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”; 2004.g.- „Garāža Rīgā”
  TIMOŠKINS VILIS 2002.g. BDD APIN NI s „Zeme, māja, saimniecības ēkas, Blonti”
  Tipuka Gjertruude 2005.g. BDD APIN NI ”garāža, Daugavpils”
  Tomaševa Karīna 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Tucha Ilva 2003.g. BDD APIN NI 3 gb. „Zeme,” „Zeme”” un „Zeme , Murmastiene”
  Valuzhis Aljgjirts 2007.g.BDD APIN AM“Vieglā automašīna, Opel Omega”
  Vaska Inga 2005.g. bBDD APIN AM ” AUDI-80’ ; 2006.g. – ”Garāža, Jēkabpils”
  Veļičko Boriss 2005.g. BDD APIN AM ” VW NEW BEETLE”
  Veļičko Valerjans 2005.g. BDD APIN NI “Garāža koop.”Dzelzceļnieks”
  Volanska Liamdota 2005.g. BDD APIN NI „Māja Talsos” un AM “Honda FRV” (2005)
  Zariņa VĒSMA 2002.g. BDD APIN NI „Ind. augļu dārzs Lielvārdes l.t.”
  ZARUBINA JEKATERINA 2008.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga” un „Dzīvoklis, Kuldīga
  ZDANOVSKA ALDONIJA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  ZIŅĢE Monta 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  ZĪRIŅA ILUTA 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Jelgavas raj., Cenu pag.”
  Zirne Sniedze 2003.g. BDD APIN “bezmarkas” AM “vieglā automašīna”
  Zvidriņa Liāna 2003.g. BDD APIN NI „Māja,Jūrmalā”; 2006.-„Māja,Ikšķilē”; 2007.- AM „MB A160”

  Saīsinājumi:
  BDD APIN NI – bez deklarēta darījuma amatpersonas īpašumā nonāk nekustamais īpašums
  AM – automašīna
  Dz. – dzīvoklis
  Mj – māja
  Z. – zeme
  Rg.- Rīga

 7. Andris7 saka:

  Atbilde Osim!
  Nu ko,informacijas masina strada perfekti.
  Kopa ar sitiem.
  https://www.youtube.com/watch?v=jl2JQfxnnHU
  Tad vienreiz un uz visam reizem piebeigsim savus sencus,kas viniem trauce.
  https://www.youtube.com/watch?v=3pTUvB9uExI
  Un beigas algas vieta pucesim viniem kurpes.
  Un musu berni daris to pasu,jo lielakas vertes mums nav,ka vini teiks.
  Paaudzu nepateicibas alga ir verdziba,un vaik ari nekas.

  TENCINU.

 8. cipari saka:

  2009. cipari. Kamēr vieniem lika savilkt jostas, tikmēr,ja rēķina absolūtajās summās, pirms 5-8 gadiem (tā saucamajos treknajos gados) alkatības pieauguma ziņā valsts amatpersonu — kā valsts uzņēmējsabiedrību un aģentūru(kuras arī rīkojas ar valsts līdzekļiem), tā arī iestāžu vadītāju — pirmais divdesmitnieks (tas ir tikai pirmais divdesmitnieks, bet vēl ir citi pēc tā divdesmitnieka), ņemot vērā 2007. gada amatpersonu deklarācijas, izskatījās šādi:

  1. VAS «Latvijas Valsts meži» valdes priekšsēdētājs Roberts Strīpnieks: 2006. gada atalgojums — 61 622 lati, 2007. gada atalgojums — 104 863 lati, pieaugums — 43 241 lats.
  2. VAS «Latvenergo» valdes priekšsēdētājs Kārlis Miķelsons: 2006. gada atalgojums — 70 646 lati, 2007. gada atalgojums — 97 779 lati, pieaugums — 27 133 lati.
  3. VAS «Valsts nekustamie īpašumi» valdes priekšsēdētājs Māris Kaijaks: 2006. gada atalgojums — 44 798 lati, 2007. gada atalgojums — 68 567 lati, pieaugums — 23 769 lati.
  4. Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs: 2006. gada atalgojums — 96 486 lati, 2007. gada atalgojums — 120 008 lati, pieaugums — 23 522 lati.
  5. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētāja Valentīna Andrējeva: 2006. gada atalgojums — 40 713 latu, 2007. gada atalgojums — 62 229 lati, pieaugums — 21 516 latu.
  6. VAS «Latvijas Valsts ceļi» valdes priekšsēdētājs Tālis Straume: 2006. gada atalgojums — 35 432 lati, 2007. gada atalgojums — 54 690 latu, pieaugums — 19 258 lati.
  7. Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs Uldis Cērps(atstāj amatu): 2006. gada atalgojums — 69 628 lati, 2007. gada atalgojums — 86 095 lati, pieaugums — 16 467 lati.
  8. Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars: 2006. gada atalgojums — 25 610 latu, 2007. gada atalgojums — 40 405 lati, pieaugums — 14 795 lati.
  9. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes loceklis Edvīns Karnītis: 2006. gada atalgojums — 38 244 lati, 2007. gada atalgojums — 51 956 lati, pieaugums — 13 712 lati.
  10. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks Aleksejs Loskutovs: 2006. gada atalgojums — 18 180 latu, 2007. gada atalgojums — 29 838 lati, pieaugums — 11 658 lati.
  11. LR ģenerālprokurors Jānis Maizītis: 2006. gada atalgojums — 27 281 lats, 2007. gada atalgojums — 38 032 lati, pieaugums — 10 751 lats.
  12. Augstākās tiesas priekšsēdētājs Andris Guļāns: 2006. gada atalgojums — 42 505 lati, 2007. gada atalgojums — 52 799 lati, pieaugums — 10 294 lati.
  13. SIA «Lattelecom» padomes priekšsēdētājs Gundars Strautmanis: 2006. gada atalgojums — 87 340 latu, 2007. gada atalgojums — 94 764 lati, pieaugums — 7424 lati.
  14. Konkurences padomes priekšsēdētāja Ieva Jaunzeme: 2006. gada atalgojums — 27 246 lati(nenostrādāja pilnu gadu), 2007. gada atalgojums — 34 246 lati, pieaugums — 7000 latu.
  15. Valsts robežsardzes priekšnieks Gunārs Dāboliņš: 2006. gada atalgojums — 35 196 lati, 2007. gada atalgojums — 40 031 lats, pieaugums — 4835 lati.
  16. SIA «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs(jau atlaists) Nils Melngailis: 2006. gada atalgojums — 158 955 lati, 2007. gada atalgojums — 162 842 lati, pieaugums — 3887 lati.
  17. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols: 2006. gada atalgojums — 25 291 lats, 2007. gada atalgojums — 28 536 lati, pieaugums — 3245 lati.
  18. Privatizācijas aģentūras valdes priekšsēdētājs Arturs Grants: 2006. gada atalgojums — 35 270 latu, 2007. gada atalgojums — 38 395 lati, pieaugums — 3125 lati.
  19. Valsts kontroliere Inguna Sudraba: 2006. gada atalgojums — 36 629 lati, 2007. gada atalgojums — 38 308 lati, pieaugums — 1679 lati.
  20. Valsts ieņēmumu dienesta ģenerāldirektors Dzintars Jakāns: 2006. gada atalgojums — 54 291 lats, 2007. gada atalgojums — 55 594 lati, pieaugums — 1303 lati.

  Papildus informācija.

  HARIJS BUŠS 72104,58LVL
  LEONĪDS GRICENKO 69624,76LVL
  VITA PILSUMA 69869,34LVL
  Arvils Sautiņš 71250,17LVL
  Aivars Skopiņš 72666,77LVL
  Valentīna Zeile 73496,87LVL
  Andris Ruselis 98706,46LVL
  Ilmārs Rimšēvičs 120008,68LVL
  Labs atalgojums, kad Latvijas Bankas kompetencē kopš FINANŠU UN KAPITĀLA TIRGUS KOMISIJAS izveidošanas jau sen bija palikusi vairs tikai jubilejas monētu izdošana un % likmes(ne)mainīšana.
  Protams, Latvijas Bankā bija arī valde, kuras locekļi ikdienā praktiski nodarbojas ar jubilejas monētu izdošanu.
  Māris Kālis 112066,00LVL
  Reinis Jakovļevs 67663,48LVL(2006)
  Harijs Ozols 88037,73LVL
  Andris Ņikitins 80175,59LV

  Vai šo tā saucamo “konkurētspējīgo” algu maksāšana varu sagrābušajiem mazai jaujiņai grupas locekļiem devusi labumu latviešu tautai, to katrs var redzēt pēc situācijas, kādā šobrīd atrodas Latvijas valsts un latviešu tauta. 50 okupācijas gadi un 20 pēcokupācijas gadi ar atstātajiem komunistiem un okupantiem latviešu tautai atnesa vienīgi drausmīgu postu. Labi vēl, ka esam ES un NATO, kas dod iespējas atjaunot patieso tiesiskumu Latvijā. Latviešu tauta jau sen pieprasa sazagto vērtību atdošanu latviešu tautai, komunistu tiesāšanu par noziegumiem pret cilvēci, kā arī latviešu tautai (un visai civilizētajai pasaulei) naidīgo krievu okupantu (un viņu pēcnācēji) izraidīšanu no Latvijas.

 9. Andris7 saka:

  Atbilde Cipari!
  Ja EU un NATO butu gribejis,tad
  1)1991 gada visi okupanti butu aiz robezas
  2)neviens komunists nevaditu valsti
  3)netiktu izpardota Latvijas zeme un mezi
  4)netiktu sagrauta lauksaimnieciba,rupnieciba,zivsaimnieciba
  5)netiktu likvideta kugnieciba
  6)ieviesta vienota EU minimala alga
  7)izbeigta melu pasniegsana visparizglitojosas iestades
  8)nenotiktu zemessardzes likvidesana
  9)nenotiktu piespiedu bernu iznemsana,no gimenem
  10)pielidzinata EU pabalstu sistema
  11)nenotiktu lata likvidacija,kur likums prasa zelta piesaisti stabilitatei
  12)nenotiktu cilveka vertibas degradacija,ar pederastisma propogandu
  13)netiktu izplatita GMO partika
  14)nenotiktu viltojumi farmacija,ar merki aparstet,izarstesanas vieta
  15)nenotiktu valsts kinostudijas likvidesana
  16)nenotiktu cilveku vajasana un nogalinasana, par uzskatu pausanu
  17)nenotiktu izbrauksana,no Latvijas darba meklejumos
  18)nenotiktu multikulturalisms,ka rasu sajauksana debilismam
  19)nenotiktu informacijas melu propoganda TV,Radio un preses izdevumos
  20)nenotiktu milzigais pasnavibu skaits,ka visa rezultats

  Tie ir tikai 20,kur,nu vel visi citi

  TENCINU.

 10. neaizmirsīsim saka:

  Neaizmirsīsim latviešu tautas apzadzējus. Atgādināsim, ka ģenerālprokurors ilgus gadus un komunista, zagļa, tagadējā ielikteņa Valsts prezidenta Andra Bērziņa padomnieks drošības jautājumos bija tagadējais Satversmes aizsardzības biroja vadītājs Jānis Maizītis. Jāņa Maizīša laikā netika un nav notiesāta neviena baltā apkaklīte par ekonomiskiem noziegumiem. Tas vien raksturo, kas Latvijā vadīja tiesu sistēmu un kāda tā ir. Bet tas vēl nav viss. Viņi paši arī zaga. Tā, piemāram, par iespējamo četrus gadus ilgušo naudas atmazgāšanu, kurā apgrozīti aptuveni 140 miljoni latu, aizdomās turētā Liepājas uzņēmēja Arta Hartmaņa biznesa partnere Iveta Bora ir vadoša Satversmes aizsardzības biroja (SAB) pretizlūkošanas darbinieka Aigara Bora sieva, 2010. gadā informēja portāls “pietiek.com”.

  Citējam rakstu izvērstāk. Jāsaka, ka ar laiku nāks gaismā vēl citi līdzīgi gadījumi gan SAB, gan KNAB, gan Drosības policijā, gan Muitā, gan Ekonomikas policijā utt. Latvija nav tik liela valsts. Latvija ir valsts, kur cilvēki viens par otru daudz var uzzināt. Problēma ir tā, ka Latvija ir valsts, kur tiesībsargājošās iestādes sagrābusi Latvijas oligarhijas mafija un tās “notušē” cilvēku sūdzības jau gadiem.

  Aizlaidies ar SAB piesegpasi?

  Pēc neoficiālas informācijas, Bors ieņem SAB pretizlūkošanas šefa amatu. Oficiāli gan “pietiek.com” neesot izdevies noskaidrot, vai Aigars Bors strādā SAB un kādu amatu viņš ieņem.

  Iespējams, Hartmanis no Latvijas “aizlaidies” ar Bora gādību un SAB “piesegpasi”.

  Neoficiāli tieši ar Bora ietekmi SAB tiek skaidroti iemesli, kāpēc Hartmanis pametis valsti, pirms Valsts ieņēmumu dienests (VID) medijiem ziņoja par vērienīgu naudas atmazgāšanas shēmu,.
  kurā iesaistīta persona A. – pēc publiski izskanējušas informācijas, Artis Hartmanis.

  Laikus brīdināts.

  Par Boras vīru jau pirms gada interesējies KNAB – Hartmaņa biznesa partneres vīrs, iespējams, bijis saistīts arī ar “piesegpasu” nelikumīgu sagādāšanu. Kā informē “pietiek.com”, Bors, iespējams, laikus brīdinājis Hartmani par gaidāmajām “problēmām”.

  SAB darbinieka sievu un Hartmani saista iespējamajā naudas atmazgāšanā iesaistītā Liepājas ostas firma “Baltic Bunkering Company”, kura pirms dažiem gadiem iegādājās jaunu “Aston Martin DB9” un kurā Hartmanim, kā liecina “Lursoft” informācija, līdz pat šā gada aprīlim piederēja 42,5% kapitāldaļu.

  Kopš šā gada 21.aprīļa 80% “Baltic Bunkering Company” īpašniece ir Panamā reģistrētā “Shipeco INC”.

  Savukārt SAB darbinieka Aigara Bora, kurš, pēc neoficiālas informācijas, ieņem SAB pretizlūkošanas šefa amatu, sievai Ivetai nu pieder 20% BBC daļu..

  BBC kapitāls ir 200 000 latu, bet apgrozījums pērn bijis 578 929 lati, peļņa – 43 300 latu.

  Vairāki informēti avoti “pietiek.com” norādījuši, ka Bors jau sen bijis pazīstams ar sievas Ivetas biznesa partneri Hartmani un, iespējams, zinājis par Hartmaņa izstrādāto naudas atmazgāšanas shēmu.

  KNAB noliedz.

  Turklāt, pēc drošu avotu ziņotā, Bors aptuveni pirms gada nonācis KNAB intereses lokā. Uz laiku, kad KNAB veicis izmeklēšanu, Bors pat ticis atstādināts no amata. Tomēr vēlāk amatā SAB viņš esot atjaunots, jo KNAB interese par Boru mazinājusies.

  Bors neoficiāli saistīts arī ar iespējamām nelikumīgām darbībām ar tā saukto piesegpašu izdošanu – tādas SAB noformē saviem aģentiem un darbiniekiem.

 11. Os saka:

  Sis nelikumigas LR-2 “Valsts-neAtkarigas” uztaisita ar 2-viem Dekretiem-ka 4.maijs 1990.,un 21.augusts 1991.gads,ar viltu,meliem un krapniecibu-tas ir Noziegums nolaupot-nozogot veselu teritoriju sev (Latviju),ko izdarija Kremlis lidzdaliba ar komunistiem fasistiem,Krievu militaro dienestu un KGB+Ietekmes agenti-Nacionalie Kadri,izdarija Starptautisku noziegumu jau,viltoja LR KONSTITUCIJU (SATVERSMI)-pamata 77.pant.,2.pant.+Velesanu likuma panta,ka rezultata visA LPSR VALDIBA ar Iekartu (Tiesnesi,Milicija-policija,Drosibas dienests KGB-DP,Prokuratura,Deputati) palika ta pati-veca LPSR. Un viss tas tikai viena iemesla pec(Motivs),lai saglabatu Kremla Varu ar Iekartu Latvijas teritorija paklautu Krievijai,Maskavai. Un neatdot Varu-pasnoteiksanas Tiesibas vienigai Likumigai Cilveku kopai-Latvijas Latviesu tautai Pilsonu 1918.gada 18.nov.,LR tautai Latviesu-saskana ar Likumu-Starptautiski atzitu (Satversme 1922.gada 15.febr.) un so Likumu kopu Nav atcelusi Latvijas-Latviesu tauta nekad. Mes,gribam atpakal savu LR un pasi taisit savu Iekartu Valsts-saskana ar neviltotu Satversmi,ka tas ir tagad-kad visi agresori okupanti ir legalizeti sini LR-2 jeb komunisti fasistiskie neatdeva Varu-likumigiem un vienigiem ipasniekiem uz planetas Zeme teritorija Latvija. Navi-visiem komunistiem ar okupantiem un smagu,sapigu caur ciesanam Navi-par biedu citam tautam,lai nelien musu Latviesu Zeme
  .
  .
  Admins
  Par to nav jāšaubās, komunisti saņems to, ko pelnījši- KARĀTAVAS.
  Bet iespējams, ka tauta jau pirms Tiesiskuma atjaunošanas viņus būs sasēdinājusi uz mietiem… .

 12. Os saka:

  Savukart TIESNESI-acimredzot visi pilnigi,nezinu-varbut kads lauku Tiesnesis ir tads mulkis ar nopirktu Juridisko izglitibu un “Nesaprot” kas notiek sobrid Latvija un notika-ka tad radas si jauna LR-2 NELIKUMIGA,tiks Soditi ar Navi obligati,lai kur ari vini sprukstini neaizlaistos,visi tiks atvesti atpakal-tiesasanai un neizbegamam Sodam-ASM. VALDIBA sislatvijas ar ieredniecibu jau ir bezatbildiga,teoretiski vini var tikt neieveleti nakamajas Velesanas (bet seit ir Rezims Totalitars-visaptveross),tad Tiesnesi sini nelikumigaja LR-2 ir pati BEZATBILDIGAKA profesija-kada vien ir iespejama,atceresimies Balvu tiko tiesvedibu,kur pat KASACIJAS TIESA-sledza lietu ar nosacitu sodu pret Policistu slepkavu kas piedzeries nogalinaja Cilveku jaunu,bet visi Policijas ieredni kas viltoja,krapa,meloja-netika soditi vispar,jo ir savejie no 1-nas Iekartas LR-2. Un put kaut vai dirsa siem Tiesnesiem,acimredzot tik Cilpa var lidzet siem “Augstakas raudzes Tiesnesiem”

 13. Repatriants saka:

  Tai dienaa kad vadzis luuziis un vinsh luuziis, tad visi shie nodeveeju un savu tautu aplauposhie gniidas pat aizmukt nepaspees, jo taadas lietas notiek peekshni un stihiski
  Varam droshi to it visur ikdienas sarunas cilveekiem pateikt, lai iegaumee kangaru adreses un majvietas, jo daudzi jau sen briest augosha taisniigaa naidaa pret shiem resnajiem un alkatiigajiem bezgoziem no pashu tautas vidus izliidushiem un uz saveejo muguraam uzkapushiem un sucot dziivibas sulu kaa pretiigas deeles

 14. Andris7 saka:

  Atbilde Osim un Repatriantam!
  Runga ir daudz garaka.Zagli un slepkavas,bez saubam ir jasoda,kuri izveidoja savu partiju.Bet,kas viniem lava brivu valu?
  Tad
  http://www.pravda-tv.ru/2012/01/10/11053
  http://via-midgard.info/news/in_russia/3686-rol-evreev-v-revolyucii-1917-goda-tajny-evrejskoj.html
  Tagad.

  https://www.youtube.com/watch?v=ayV0wsg61Bw
  Un par to vini bus pateicigi visu muzu.Daris visu,ko viniem liks darit.
  Pateiciba par sazagtajam bagatibam.Zaglu un slepkavu logika.

  TENCINU.

 15. vulkāns saka:

  Video- pandoraopen.ru/supervulkan-v-jelloustoune-mozhet-unichtozhit-polmira/

 16. Zeks saka:

  Vēlreiz par raksta sākumā nozagto naudu (biodegvielai), lai katrs varētu padomāt – vai bija nauda un kur tā izlietota. http://www.diena.lv/arhivs/subsidijas-konsultantiem-rapsa-audzetajiem-un-apdrosinasanai-12251432 – domāju, ka (EK) ir stipri precīzāki un parakstīti papīri par naudas piešķiršanu un lasām šeit: ( http://www.laukutikls.lv/pielikumi/3444_Rap%C5%A1a_audz%C4%93%C5%A1anas_Nozares_zi%C5%86ojums_2012_ZSA.pdf#page=1&zoom=auto,0,868 ) 15.lapa 8.punkts 4.rindiņa. Un šeit mana 2009.g rakstīta vēstulīte (saīsināju, lai paliktu tikai pamatdoma):
  «Pamatideja tai subsīdijai bija sekojoša. Mūsu vietējais zemnieks audzē rapsi šeit pat Latvijā. To uz vietas pārstrādā un subsīdija tiek proporcionāli sadalīta. Skaista ideja, lai zeme nestāvētu dīkā. ………………..Reāli šī ideja izkropļota sekojoši: Kaut kur izzudis vai speciāli piemirsts, ka konkrētā subsīdijas ideja bija stimulēt vietējo lauksaimniecību. Rezultātā nedaudzie pārstrādes uzņēmumi ir uzspļāvuši vietējam rapsim un mierīgi ieved gatavu eļļu, pārstrādā to biodīzelī, pārdod ārpus valsts robežai un par to vēl saņem subsīdiju. Ko mēs galu galā subsidējam – kaimiņvalstu rapša audzētāju??? »
  Un šeit īsa, bet tomēr atbilde:
  «Paldies par izklāstu. Šo informāciju gan varu izmantot un darīt kko lietas labad. Noteikti ierakstīšu šo jautājumu savā dienaskārtībā. Mana doma ir vispārībā ražot enerģiju praktiski izmantojot tikai Latvijā pieejamos resursus. Tas ir liela apjoma darbs un ieguldījumi, bet energoneatkarīga valsts ir ļoti augsts sasniegums. Uzskatu, ka mūsu zinātnieki tiktu galā ar šo uzdevumu! »
  Lai vai kā, cik zinu, biodīzelisti vairs subsīdijas nedabūja, bet tās vietējie Latvijas zemnieki (rapša audzētāji) arī nav dabūjuši. Un jautājums paliek – EK mums (Latvijai) piešķir naudu vienam mērķim (rapša audzēšanas atbalstam), bet mūsu valdība to izmanto kaut kur pavisam citur – vai tā tomēr nav apzināta daudzu miljonu latu zādzība. Jāprasa no tiem, kas rīkojās ar šiem līdzekļiem ne tikai politiskā atbildība, bet arī kriminālatbildība.
  Šo manu komentāru Vācijas drošības iestādēm kaut pa taisno lieciet galdā, lai noskaidro – vai nauda Latvijai rapša audzēšanas subsīdijām izsūtīta un cik. Un parādiet to .pdf, kur melns uz balta rakstīts : «Rapšaudzēšanai nav bijis pieejams nacionālajās subsīdijās iespējamais atbalsts. »
  Par biodīzeļa kvalitātes sabotēšanu man lietisku pierādījumu (vismaz foto) nav. Nopietnā tiesā manu liecību tāpat noraidītu, ja vēl neierosinātu lietu par neslavas celšanu.

 17. Andris7 saka:

  Atbilde Zekam!
  Ta pasaule,kura mums lika dzivot pasaules varenie ir beigusies.
  Ir pasaule lietas,par kuram nav jamaksa,un viss par brivu.
  https://www.youtube.com/watch?v=NUPdzlPE570
  Tapec,lai neveidotu neko stipru un nacionalu
  a)likvide latu,reize likvidejot nacionalo pacelumu,un ieviesot EU diktatu
  b)atrauj lauksaimniekus,no tradicionalas lauksaimniecibas,mulku darbam
  c)EU & PSRS prieksnieks idiots,man jabut tadam pasam
  d)kamer nemacesim pasaules apdzivotajus dalit rases,un veidot kopienas
  pec rasu principa,nekadu panakumu nebus un viss bus otradi.

  TENCINU.

 18. Ieva saka:

  Liekas, autoram vajag ne tikai nomierinošās tabletes, bet arī psihoterapiju.

 19. Andris7 saka:

  Atbilde Ievai!
  Sini pasaule Tu neesi viena ……………
  https://www.youtube.com/watch?v=p3SpyVcsxAI

  TENCINU

 20. Zeks saka:

  —————————————————————————-
  Atbilde Zekam!
  Ta pasaule,kura mums lika dzivot pasaules varenie ir beigusies.
  Ir pasaule lietas,par kuram nav jamaksa,un viss par brivu.
  http://www.youtube.com/watch?v=NUPdzlPE570
  —————————————————————————-

  Andris7 – ieriji gan to līkdeguņu izlikto āķi. Viņi iznīcina arī zinātni, lai varētu tirgot suņa sūdu uz apses skaidas par zelta cenu, to atceraties uz visiem laikiem. Ja interesē arī citi zinātnes piesmiešanas paņēmieni, tad šeit būs praktiski pilnais komplekts
  http://www.free-energy-info.co.uk/PJKbook.pdf
  Šeit var patukšot savu maciņu izcilāko brīvās enerģijas praktiskā pielietojuma paraugu iegādei
  http://www.staforhho.com/lv/par-hho-sisteemaam-457591
  http://www.ebay.com/sch/?_nkw=Electricity%20Saving%20Box&clk_rvr_id=618614247155
  Es parasti atturos komentēt to, kas neattiecas uz apskatāmo tēmu, bet ja jau tiktāl, tad Latvijā par kaut kādu zinātni aizmirstiet – tiek veidotas organizācijas kurām reāli ar zinātni nav nekā kopēja. Piemērām, AUGSTI ENERĢĒTISKO MATERIĀLU EKSPERTU UN SPECIĀLISTU ASOCIĀCIJA “FAVILLE”. Viens augsti izglītots idiots (Agris Ludvigs) no tās apvienības arī ir tas, kurš „izzuda”. (Ko tas mēsls bija vēl savārījis – cik nepatiesu, atrautu no zinātnes, atzinumu vēl uzķellējis, man nav grūti iedomāties.) Tas sātana kalps izkūpēja apmērām gadu pēc tam, kad publicēju starptautiskā saitā savus piedzīvojumus ar „likumsargiem” un interesentiem darīju pieejamu (pilnībā) arī to dauņu „ekspertu”, ar vājām pamatskolas zināšanām, mākslas šedevru – „atzinumu”. Krievi un ukraiņi (pieturējos pie principa – mana ienaidnieka ienaidnieks, varbūt tomēr, nav mans ienaidnieks) pat neticēja, ka Latvijā ir tādi deģenerāti attiecīgajā zinātnē un man ieteica saglabāt vēsu prātu un mēģināt tos klaunus no DP iesūdzēt EU tiesā.
  Mani, protams, par šo komentāru var nošaut pat šonakt, bet kamēr mans raksts būs atrodams (cilvēki to arhīvā ir saglabājuši, pat interneta vietnes ir dublētas), tikmēr ikviens pasaulē sapratīs, kas un ar kādām zināšanām patiesībā strādā policijā atbildīgos amatos un kam viņi kalpo, un šādi http://www.knab.gov.lv/lv/prevention/offences/article.php?id=437745 pārkāpumi nav nejaušība.
  Vēl pārdomām – kāpēc “FAVILLE” netaisīja troksni par bnn-news.com/terminal-35828 (pievērsiet uzmanību komentāriem.)

  Andri, ja interesē, es varu Jums personīgi izsūtīt gan raksta (piedzīvojuma) izdrukas kopiju ar saņemtajiem komentāriem, gan to ko rakstīju tiesībsargam – man ir vienalga ko par mani teiksiet, un man mana vecā lieta neinteresē (nebija tad, un nav arī tagad, līdzekļu ne juristiem, ne ekspertiem), bet varbūt tas noderēs Jums, lai saprastu ar kādiem sātana spēkiem ir darīšana. Vienkārši uzrādiet sev drošu e-pastu (ap 10MB), kuru pēc tam iznīciniet. Un vēl – es šeit ar mātes doto vārdu tāpat nekomentēšu, un nevis tāpēc, ka man bail (es jau tāpat esmu dzīvs mironis), bet gan tāpēc, ka zekiem nav vārda – ir tikai lietas numurs.

 21. Andris7 saka:

  Atbilde Zekam!
  Man personigi neko nevajag.Gribeju pateikt,ka ar mazu kasti,no etera
  gaisa,var apgadat visu Latviju ar brivu bezmaksas elektribu.Tad bus
  nojaucami visi HES un TEC,lai Staburags paceltos,no udens.Katra
  laime ir visu laime,un visi izklidusie mierigi atkal sanaks kopa.
  Tadas speciali raditas nezinasanas ir ik uz sola.Tad brivi, varesu
  radosi ,nodarboties ar to,kas dveselei rada prieku un citiem laimi
  visiem kopa esot,neba katram atseviski.

  TENCINU.

 22. Artis saka:

  Vajag rakt un izgaismot “varoņus”!

 23. Miervaldis saka:

  Bērziņš izbīda nāvei nolemto Straujumu, un pats cer, ka netiks tiesāts, jo viņam sods būs briesmīgs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.