LRTT ir saņēmis atbildi no MAOista Borrozo

www.tautastribunals.eu-12

hitlersVAI NEPIETIKA AR ŠIEM IZDZIMTEŅIEM, BET NĒ, NĀKOŠIE MAITASPUTNI JAU KLĀT !

Latvijas Republikas tautas tribunāls(Helsinki-86) ir beidzot, pēc trīs ziņojumiem ES un Vācijas Drošības iestādēm, saņēmis no Borrozo atbildi. Viņa vārdā atbild kāda Salla Saastamoinem. Atbilde jau pati par sevi ir deformēta:

1.German Chancellor Angela Merkel,Wladimir Wladimirowitsch Putin,Herman Van Rompuy,José Manuel Barroso. Joachim Gauck,Shimon Peres“Cien. kungi!

Paldies par Jūsu 5.janvāra Prezidentam Borozo adresēto vēstuli, kurā Jūs apsūdzat „krievus un ebrejus noziegumos” pret latviešiem. Ņemot vērā to, ka antisemītisms, tāpat kā visas rasisma un ksenofobijas formas atrodas Tieslietu Direkcijas  pārziņā, uz Jūsu vēstuli Prezidenta Borozo vārdā atbildu es.  Komisija ir vienmēr nosodījusi visas rasisma, ksenofobijas (tai skaitā antisemītisma) formas, jo tās ir nesavienojamas ar tām vērtībām, kuras ir ES dibināšanas pamatprincipi. Eiropas Savienība balstās uz cilvēku cieņas un vienlīdzības respektēšanu, likumu varas un cilvēktiesību ievērošanu. Komisija ir apņēmusies apkarot šīs parādības (rasismu un ksenofobiju) ar visiem Līgumos paredzētajiem līdzekļiem. ES Līgumi un ES Pamattiesību Harta nekādā ziņā neparedz to, ka kādai valstij, cilvēku grupai vai personai būtu tiesības iesaistīties kādā kustībā vai veikt kādas darbības ar mērķi iznīcināt tās tiesības un brīvību, kuras paredzētas iepriekšminētajos Līgumos un Hartā.

Ņemot vērā iepriekšminētos faktus, Jūsu sūdzību mēs izskatīt nevarēsim.

Ar cieņu,

Salla Saastamoinen.”

Mao ce Tung, Manuel Borrozo, Mao Tse TungNevar saprast, kuri tad ir tie rasisti un ksenofobi, vai tie, kuri grandiozos apmēros izzog Latviju, vai tie, kuri cīnās pret šo nelikumību. Ja nebūtu iestarpināts vārdiņš “antisemītisms“, tad gandrīz jau varētu domāt, ka sacītais vērsts pareizā virzienā. Bet šis “modernais” žīdu jājamzirdziņš norāda uz pretējo, ka teiktais vērts pret tiem, kuri grib aizstāvēt savu tautu un savu valsti no šiem semītu noziedzniekiem.

Uzmanīgi lasot var just, ka atbilde sevī slēpj nedrošību un kaut ko izplūdušu.

Tam visam ir arī iemesls.

Uzsākt aktīvu agresiju pret Helsinki-86 viņi baidās, jo teiktais atbilst īstenībai. Īstenībai atbilst arī LRTT sacītais, ka Latvijā atrodas Austrumeiropas krievžīdiskā cionistu terora centrāle, kuru nesen apmeklēja galvenie tās dalībnieki, tie, kuri redzami vienotajā foto. Tieši viņi ir tie, kuri izlaupa Latviju un izdzen latviešus no savas dzimtenes.

Apskatīsim mazliet sīkāk katru no viņiem. Iepriekš jau varu pateikt, ka uzzinot tikai to, ko teikšu par „augstajiem kungiem”, jums uzmetīsies zosāda paliks slikta dūša.

Pirmais: Manuels Borozzo(José Manuel Barroso).

Ievadam atkārtosim Vladimira Vladimiroviča Putina sacīto: ”Vienreiz komunists, vienmēr komunists.” To arī var pasacīt detalizētāk, ka tas, kurš reiz bijis noziedznieks, tas vienmēr arī tāds paliks. Protams, ka tas nenāk no Vladimiroviča, bet tāda ir pasaules pieredze. Kas tad ir šis José Manuel Barroso ? Kad sākam „urdīt” viņa pagātni, mēs uzduramies uz to, kas pilnībā raksturo šo personību kā noziedznieku. Lūk: Er war einer der Parteiführer der PCTP-MRPP, einer maoistischen Partei.“

Šis teksts saka, ka mūsu ES „fīrers” Borrozo ir bijis Portugāles MAOistu partijas priekšsēdis- fīrers.

Tas izsaka VISU !

Tas izsaka arī to, ka šis noziedznieks aktīvi piedalās latviešu tautas genocīdā, jo ir saistīts ar cionistiem.

MAOisms, tāpat kā staļinisms(komunisms), ir cionisma paveids, kurš tiek koriģēts no „izredzētajiem”. Kā mēs visi zinām, tad „izredzētie” latviešu tautu nīst jau no aizvēsturiskiem laikiem. Viņi pašu pastrādātos karalaika noziegumus cenšas uzvelt latviešiem.

Šeit pieminētie komunisti(Merkele, Borrozo, Gauks, Rompeys, Peres) pārstāv krievžīdisko- boļševistisko- asiņaino cionistu atzarojumu, kas tiek finansēts ar Krievijas gāzes „trubu”.

Secinājums: Borrozo ir noziedznieks pret cilvēci un kā tāds arī reiz tiks tiesāts.

Tātad,-nav noslēpums, kas tas par spēku, kas šo MAOistu iebīdīja šajā postenī.

Tagad tu, latviet, saprati, ko viņi visi meklēja Latvijā, kur atrodas Austrumeiropas terorisma centrāle.

Ne par velti šeit atstāja 20 000 PSRS(Krievijas impērijas) oficierus.

Virsnieki visi bija saistīti ar KGB.

31.03.14.    L. Grantiņš.

Turpinājums sekos.

Pēc izlasītā noskaties šo video NORĀDI par “drausmīgo” holokaustu:

https://www.youtube.com/watch?v=AFRSzVeIdT8

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTA

Holokausts, kas to iecerēja, iedvesmoja, vadīja un izpildīja.

Jānis Saulītis

“Katru reizi, kad žīdu nacisms Latvijā atkal pacels galvu, lai histēriski kliegtu par “holokaustu”, mēs atgādināsim, kas šo holokaustu iecerēja, iedvesmoja, un vadīja.”

Žīdi, Lapinskis, Garda, Izraēla,Šis laiks atkal ir pienācis.

Histēriskajām holokausta kņadām, kuras regulāri Latvijā pēc Vīzentāla centra emisāra Zurofa, un lielkrievu šovinistu pasūtījuma, Latvijā veic t.s. “antifašisti” sava fjurera Korena vadībā, un kuru mērķis ir nomelnot latviešus, kā “žīdu šāvēju nāciju”, un otrs mērķis – sūknēt naudu no šiem pasākumiem, ir arī vēl viens mērķis – holokausta plānotāju, iecerētāju, un galveno “Trešā Reiha galīgā žīdu jautājuma risinājuma” izpildītāju žīdiskās izcelsmes slēpšana.

Par Abrahamu Goldbergu – nacistu partijas avīzes Der Sturmer redaktoru (viņu Vācija pazina kā Juliusu Štreiheru), jau  rakstīju. Par SS reihsfīrera Himlera, Hitlera personiskā miesassarga Emila Morisa (Emil Maurice), Rainharda Heidriha, Ādolfa Eihmana, Hansa Franka, Alfrēda Rozenberga un citu žīdu izcelsmes nacistu biogrāfijām vēl runāsim. Bet tagad pievērsīsimies mazzināmam faktam – Rīgas geto komandants SS šturmfīrers (analoga pakāpe – kapteinis) Fritz Scherwitz izrādās ir žīds. Kad šis nepievilcīgais fakts nāca gaismā, kādā televīzijas intervijā t.s. “antifašistu” fīrers Korens paziņoja, ka Fritz Sherwitz – ir “holokosta upuris”. Un bez maz – viņam jāceļ piemineklis blakus Žanim Lipkem. Viņš esot “glābis” žīdietes….. (jūs neticēsiet!) – seksuāli iepriecinot savā gultā!

Izklausās pēc smieklīgas cirka klaunādes, ja vien – šos stāstus nepavadītu Latvijas lepnuma –  lidotāja Herberta Cukura nekaunīgā apmelošana, briesmu stāsti par “latviešiem – žīdu šāvējiem”, un pretenzijas uz Latvijas nekustamajiem īpašumiem, prasības remontēt sinagogas uz Latvijas budžeta rēķina, un nebeidzamajiem pieprasījumiem piešķirt žīdiem izredzēto statusu Latvijas likumdošanā.You may also like...

29 komentāru

 1. Māris M. saka:

  Alfrēds Rozenbergs saistīts arī ar Lielvārdi. Tur, ja nemaldos, dzimis un audzis. Mācījies Rēvelē, ja atmiņa neviļ.
  Kad viņš ieradās uz Lielvārdi pēc saviem izcelsmes dokumentiem, par to visu rakstīja Latvijas vācu laika avīze, kuras nosaukumu vairs neatceros.
  Avīzi izlasīju bērnībā. Fakts, ka viņa izcelsmes vieta ir Latvija, toreiz piesaistīja manu uzmanību. Tagad, zinot, kas viņš par putnu, pieļauju, ka izcelsme varētu būt arī viltota.

  Paldies LRTT par līdz šim nezinātiem faktiem.

 2. Andris7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Pie ka noved tolerance?Judi ir medicinas korifeji,tapec tolerance nav
  izveleta nejausi.Ta ir imunas sistemas grausana,lai paliktu uznemiba
  visam slimibam.Absoluts organisma pretosanas trukums.Cilveku pielidzina
  sabiedribai,ka tadai.Mate nosit meitas izvarotaju,kur izvarotaju atlaiz,
  bet mati tiesa.Bernu grib rituali upuret,bet vins paker upurnazi un izlauzas,no sinagogas.Kur tiesa,bernu?Katru gadu pazud 8 miljoni bernu
  upuresanai un organu zagsanai.Latvija nav nekads iznemums.
  http://via-midgard.info/news/in_russia/vsplyla-pravda-o-kopceve.htm
  Tada tad butu ta Eiropas “paradize”.

  VELAK VEL/TENCINU

 3. annamarija saka:

  Vienvārsakot: pierādījumos balstītu žīdu apsūdzību pasludina par antisemītismu, tātad sodāmu, bet neviena vārda par būtību. Cik pazīstams paņēmiens!

 4. Andris7 saka:

  Atbilde Marim M.!
  Jaskatas un jaklausas tikai dokumentalie kadri un runas.Parejais ir
  darvas karotes propoganda.
  https://www.youtube.com/results?search_query=alfred+rosenberg+1943&sm=12

  TENCINU.

 5. Zeks saka:

  Kāda „skaista” atbilde. Dikti pazīstams savārstījums. Pietrūkst tikai pantu uzskaitījuma. Vispār jau ne ar ko būtiski neatšķiras no tām atbildēm, ko no Latvijas varturu pakalpiņiem esmu pats saņēmis.
  No tām atbildēm esmu nonācis pie atziņas, ka neesmu cilvēks ne Latvijā ne EU. Manas tiesības šeit izplatītie „likumi” vispār nav paredzējuši. Man ir tiesības uz 360 stundu darba laiku mēnesī. Man ir tiesības 5 mēnešus nesaņemt algu. Man par apkārt notiekošajām cūcībām ir tiesības turēt mēli aiz zobiem. Man, un ne tikai man, ir jāklusē, kad tādas padibenes kā Kārlis Seržants caur TV spļauj DP sacerētus apmelojumus. (Otrajā man zināmajā gadījumā bija policijas atsaukums avīzītē, bet pa to laiku cilvēku jau publiski netā virtuāli nolinčoja)
  Man nav tiesības pat uz taisnīgu tiesu, jo tiesu, kura notikusi uz plānprātiņu radītu atzinumu (vienojoties, grupā, viltus atzinumu) es neuzskatu par taisnīgu tiesu.
  Tiesāties ar varturiem nozīmē to pašu ko pašiznīcināties. Paziņas draugs rādīja man savulaik tiesu papīru kopijas uz zīdpapīra (kaļkas). Kaudzīte bija apmēram 5cm augstumā. Nav būtiski cik ilgi tiesājās, būtiski ir tas, ka savu tomēr panākot, pēc tam ilgi nenodzīvoja.
  Tas, ka valstī pazūd „advokāti” un „eksperti” un tiek spridzināta valsts vara (Vaškevičs) , laikam tomēr ir laba zīme, kura liek saprast par soda neizbēgamību arī varturiem un viņu pakalpiņiem, kuri nu ne pavisam nedraudzējas ar likumiem, kuri mums visiem esot it kā kopīgi.

 6. Gudrais A.G. saka:

  Sava ienaidnieka Gardas izdoto grāmatu “Žīdu karavīri Hitlera armijā” lasīji?

 7. Andris7 saka:

  Atbilde Zekam!
  Labs raksts.Tev ir tiesibas stradat,lai neatliktu laika pasizglitosanai.
  Labs vergs vienmer ir bijis dumjs vergs,vai otradi, dumjs vergs vienmer ir
  bijis labs vergs.Darbs un briva radosa darbiba,ir,ka nakts pret dienu.
  http://era-vodoleya.info/viewvideo/1401

  TENCINU.

 8. Os saka:

  Un jus aprisiet (Zidi) visas tautas,jus dzivosiet tanis un busiet priesteri un kungi,un dzivosiet majas kuras neesat celusi,un baudisiet vinu iekaroto tautu darbu,auglus-tads ir Bibeles pravietojums. Un ta nav nejausiba-krustnesu kristigas iekarotas valstis,jo uz planetas Zeme ir tikai viena tauta-kura ir par Sodamu noziegumu uzlikusi iekarotam tautam-antizidisma likumu. Tas nostada zidus priviligeta statusa,kas nav pielaujams un ir pretruna ar pasu ES tiesisko bazi,jo nav ne antivaciskuma,antilatviskuma likuma ikkatram ieverot un sodit ari ar cietumu. Un Tiesibas cilveka ir nepareizi,jo Tautas tiesibas stav pari kada personiskam vajadzibam,vel pie tam svesa etniska Zeme,teritorija,Valsti,ja ta ir etniskas tautas kulturvalsts un nevis Abramtautas okupeta.

 9. Os saka:

  Un lai runatu par-fobiju,fobijam ir jabut dakterim-arstam psihoterapeitam,pluss konsilijam lai izslegtu subjektivismu. Ar ko ir secinams,ka atbilde ir nepareiza,nav objektivi pamatota pieradot.

 10. Andris7 saka:

  Atbilde Gudrajam A.G.!
  To gramatu vareji pats uzrakstit,varbut iznaktu labak un nopirktu
  kartigu ancuku uniformas vieta.
  https://www.youtube.com/results?search_query=jews+in+Hitlers+army&sm=12

  TENCINU.

 11. Nirnberga saka:

  Izlasot šo rakstu,par Nirnbergu-1 var uzskatīt,ka tas ir ebreju teātrītis
  (par to jau bija rakstīts sen atpakaļ).Kā saka – par naudu pat mācītājs danco.Cilvēki tikai reizēm ir labāki par apstākļiem,kuros tie dzīvo.Kā tad būs ar Nirnbergu-2,vai tas pats….
  Tas jau ebrejiem ir vecs niķis,ja cilvēki jau zina viņu darbus,tad tā kā žīds garda raksta veselas grāmatas,var būt kaut ko var ” uzlabot “…
  .
  .
  Admins
  Tur tev taisnība, Nirnberga-1 bija žīdu teātris un tāpēc viņi tik briesmīgi baidās no N- 2, jo tā vairs neies zem viņu “zvaigznes”.

 12. (c) saka:

  30 марта в своей квартире был найден застреленным генерал-лейтенант КГБ Леонид Шебаршин, который ранее был начальником Путина и возглавлял Первое главное управление КГБ СССР (подразделение комитета, ответственное за внешнюю разведку) с февраля 1989 года до августа 1991 года.
  В конце 1999 – начале 2000 в западных СМИ появились данные, что майор Путин был уволен в свое время из КГБ за несанкционированные контакты с офицерами германской внешней разведки БНД и американским ЦРУ, которые дали основание полагать, что Путин был перевербован и работал в КГБ двойным, а точнее тройным агентом.

  Подробная хроника скандала в связи с работой Путина на БНД и ЦРУ по данным австрийской прессы за конец 1999 — начало 2000 приводилась в издававшейся тогда в Питере газете «Наше Отечество».

  Главный редактор этой газеты полковник СА в отставке Евгений Щекатихин неожиданно умер якобы от болезни сердца в 2003 году, после того как ФСБ начало преследовать его за правду и таскать на допросы всех подписчи. До того, как Щекатихин умер «от сердца», он никогда нигде на сердце не жаловался, был здоров и крепок. Никаких сердечных заболеваний врачи у него не обнаруживали. (c)

  Генерал Лебедь, кандидат в Президенты – авиакатастрофа.
  Генерал Трошев командующий на Кавказе – авиакатастрофа.
  Генерал Баранов тяжело ранен.
  Генерал Романов – тяжело ранен в покушении при подготовке договора о мире.
  Генерал Рохлин – убит, за убийство была осуждена жена.
  Генерал Шаманов – ранен в автокатастрофе.
  Генерал Дубров – погиб под электричкой на перроне.
  Генерал Дебашвили: тело найдено на улице Москвы.
  Генерал Гусев – погиб в автокатастрофе.
  Генерал Баранников – скоропостижно умер, получив пакет.
  Генерал-майор Виктор Чевризов, бывший начальник разведуправления главкомата
  внутренних войск МВД России – убит в Москве. По официальной версии он якобы сам
  пустил себе пулю в голову из наградного пистолета в подъезде собственного дома.
  Генерал-майор Юрий Иванов , заместитель начальника Главного разведывательного
  управления (ГРУ) Генштаба Вооруженных сил РФ погиб «при неустановленных
  обстоятельствах».
  Офицер ГРУ Антон Суриков в 2009 умер странным образом .
  В 2009 в Москве умер генерал Петров – лидер партии КПЕ.
  Генерал ФСБ РФ Александр Рогачев умер от сердечного приступа» в 2009 – прямо за
  рулём своего автомобиля. Позже стало известно, что следователи «нашли» у
  генерала огнестрельное ранение в голову.
  Полковник ВДВ Валентин Полянский был застрелен в январе 2009 года . Как
  «установило» следствие, полковник застрелился. Причём, десантник, очевидно,
  подзабыл навыки стрельбы из пистолета, ибо с первого раза сумел попасть только
  в пол, а в себя – только со 2-го.
  Генерал КГБ Шебаршин, начальник Внешней разведки КГБ, «застрелился»,
  расследование проводила – полиция(!).
  30 марта в своей квартире был найден застреленным генерал-лейтенант КГБ Леонид Шебаршин,
  который ранее был начальником Путина и возглавлял Первое главное управление КГБ СССР (подразделение
  комитета, ответственное за внешнюю разведку) с февраля 1989 года до августа 1991 года.
  Прокурор В.Илюхин, умер от инфаркта, через месяц после вынесения приговора офицерского суда чести в отношении господина Путина В.В. Ранее на сердце не жаловался.
  А так же – Тальков, Евдокимов, Трошев, генерал Петров, Левашов.
  Kто следущий?

 13. Garāmgājējs saka:

  Atbilde patiešām bezjēdzīga.Tas gan pārsteigums, ka Borozo ir maoists.Tas tašu nozīmē, ka ES vada teroristi un Putina cilvēki.

 14. Andris7 saka:

  Atbilde (c)saka!
  Putins ir pasaules valdibas vasalis koloniala Krievija,tapat,ka musu
  Berzins koloniala Latvija,kur nogalina pamatiedzivotajus un izved
  bagatibas.Tas ari ir vinu tiesais uzdevums.Citu noradijumu nav.
  https://www.youtube.com/user/Andrey36982?feature=hovercard

  TENCINU.

 15. Os saka:

  Ja,(C) atreferejums gluzi lidzigs ir tada Aivara Lemberga (kriptozida) mirstigo miruso saraksta. Kurs nakosais?

 16. Kalvis saka:

  Tas ir vieglākais, ko Borozu varēja izdarīt. Tā viņi visi dara – ja Tu atmasko ebreju noziegumus, tad nevis tiek konstatēti šie noziegumi, bet konstatīts, ka Tu uzreiz esi antisemīts un cauri.

  Sanāk, ka ebrejs var darīt visu, kas ienāk prātā, jo jebkura apsūdzība pret viņu būs antisemītisms…

 17. Andris7 saka:

  Atbilde Kalvim!
  Pozners gudrs,ka neka zurnalists,zin,ka naks citi laiki,jamaina kazoks uz
  otru pusi.Vins jau to nesaka parliecibas pec,bet saistiba un sakara, ar
  sabiedriska klimata mainu.Lai,kas butu, virspuse atrasties viemer labi.

  TENCINU.

 18. Elena Kosteskaya saka:

  Bторжение российских военных в Крым создает риски для всех стран Европы и союзников по НАТО. Если Россия имеет право войти в суверенную страну под предлогом защиты этнических русских в Украине, это создает риски для Европы в местах, где есть этнические анклавы.

 19. raksts saka:

  Познер: в Латвии нет коренных русских

  Русскоязычным жителям Латвии стоит знать латышский язык, помня, что ее коренные жители — это латыши. Об этом во время своего творческого вечера в Доме конгрессов заявил известный российский журналист Владимир Познер. Познер прокомментировал проблему нацменьшинств в Латвии, призвав русских не забывать, кто в этой стране хозяин.

  «Давайте признаемся, что коренные жители Балтии — латыши, эстонцы, литовцы — к России в массе своей относятся плохо. И это понятно: у них есть для этого все причины. Исторические прежде всего. Мы все помним, я надеюсь, тайный протокол Молотова — Риббентропа, мы все помним, как вошла сюда до начала Великой Отечественной войны Красная армия, мы все помним о насильственной коллективизации и то, что сотни тысяч этих людей были отправлены в Сибирь (я надеюсь, что мы это помним). Помним, что было после войны. Да, освободили эти страны от фашизма, но в значительной степени это была тоже оккупация. Никто не спрашивал: вы хотите или не хотите быть частью Советского Союза?

  Я приезжал в Латвию много раз. Помню 1968 год. У меня был трудный период в жизни, и я искал место, где смог бы как–то прийти в себя. Приехал в рыболовецкий совхоз «Звейниекциемс». Ходил, искал квартиру. Смотрю, мужик какой–то копошится в огороде, сухощавый, жилистый, седой. На вид лет 50. Я его спрашиваю: извините, вы не сдаете комнату? «Русским — не сдаю», — последовал ответ. Тогда я произнес: «Шпрехен зи дойч?» Тут он согласился — с воодушевлением. Звали его Ольгерт Карлович. Он отсидел в Сибири девять лет. «Обид никаких, — говорил он. — Я ваших перестрелял — будь здоров! Не жалуюсь…»

  И конечно, когда произошло то, что произошло, — очень много все–таки русских в Латвии, гораздо больше, чем в Литве и Эстонии, — возникла агрессия с обеих сторон. Ну послушайте: вы живете в стране, которая называется Латвия, многие не говорят по–латышски. Почему? Я вообще этого не понимаю. Ну да, это была часть Советского Союза, ну и что? Это же все–таки не ваша страна — я имею в виду русских, это их страна. И надо обязательно постараться выучить язык!

  В Латвии не может быть коренного русского населения, как не могут русские быть коренными в Америке, хоть они и родились там. Коренное — это коренное! Я высказываю свое мнение. Вы не согласны? Ну и на здоровье!»

 20. Andris7 saka:

  Atbilde Elenai!
  Ta bus Dariesu,Hariesu,Rusu un Rosenu Imperija.Baltas rases Imperija,no
  Atlantijas okeana, lidz Klusajam okeanam.Krievu nav bijis,un nebus,jo
  nosaukums pats par sevi ir maksligs izdomajums visadiem klaidoniem.
  Cik patikami kopt savas saknes.Seit nu ir vieta,kas leni nak,labi nak.
  http://via-midgard.info/news/rasy-zemli-nashe-obshhee-budushhee-intervyu-vb.htm

  TENCINU.

 21. Ernests saka:

  Kārtīgs latviešu uzņēmējs Daugavpilī, bijušais vislatvietis.

  http://www.la.lv/but-latvietim-daugavpili/

 22. korennii saka:

  Latvii ,Russii toļko korennii možet bit evreji,takie kak evrei pozners….

 23. Andris7 saka:

  Atbilde Korennii!
  Judi paradijas 4000 gadu ieprieks.Tas pa kreisi ir arhantrops,kurs ir
  senas degradejosas civilizacijas parstavis.Smalkas materijas ietekme
  musu civilizacija ari sak dalities.Vieni uz augsu,citi uz leju.Tas ir
  nenoversams process,jo galaktikas rotacijai,nav un nevar but nekada
  apstasanas.Kad saka grimt Darija pec sadursmes ar Fatu,vajadzeja sa ,vai,
  ta iet uz dienvidiem,un pec tam uz rietumiem,gar sasaluma malu lidz
  Afrikai un lidz vietai,kur sodien atrodas Rietumeiropa,un kur dzivoja
  sitie te.Ksenofobiju,ka piesardzibu no visa svesa un Ritas likumu nevareja
  saglabat.Ta ir ta sodienas Rietumeiropas genetika,bez savas butibas,
  kura mums dikte savas bojaejas ksenofobos,un antisemitiskos likumus.

  http://via-midgard.info/news/video/dokumentalistika/rus-25000-let-nazad-sungir.htm

  TENCINU.

 24. Zeks saka:

  Politika un vēsture nav mans lauciņš, tādēļ gribētu šo to uzzināt vai nu precīzāk, vai arī vienkārši uzklausīt viedokļus par manis šeit izteikto un citēto.

  1. Par Aušvicas koncentrācijas nometni:
  Vai tā ir tā pati vieta (Освенцим) vai tikai nosaukumu sakritība –
  « В течение ХIХ и начала ХХ веков еврейская торговля “живым товаром” из этих краев невероятно разрослась. Она хорошо описана в книге еврейского историка Эдварда Бристоу “Проституция и предрассудки”, опубликованной издательством Оксфордского университета в 1982 г. И, хотя она не написана с целью заклеймить еврейскую торговлю женщинами, книга эта раскрывает многое.
  Евреи рекрутировали крестьянок в деревнях Польши и России – обычно под каким-нибудь заманчивым предлогом – а затем транспортировали их в публичные дома в Турцию, Египет и другие ближневосточные страны; кроме того в Вену, Будапешт и прочие города Австро-Венгрии – и даже в Hью-Йорк, Hью-Орлеан и Буэнос-Айрес. Эта торговля славянскими женщинами, естественно, вызывала немалую ненависть у славян – ненависть, которая выплескивалась в погромах и других народных движениях против евреев, снова и снова. (Кстати, один маленький факт из книги Бристоу: центр еврейской торговли польскими девушками в то время находился в маленьком городке, называвшемся…Освенцим.) »

  2. Andris7 Elenai.
  Par mākslīgo veidojumu un tā neiespējamo ilgstošas
  pastāvēšanas iespēju izteikts jau 1920gadā izdotā grāmatiņā „Latvia and Russia” (Arved Berg) un par to mēs jau esam pārliecinājušies –
  « No harmony of civilisation could exist, even in the projected All-Russian Federation. Within its limits there would be nations which, owing to favourable geographical situation and greater activity, have long led the intensive life of western civilisation; and there would also be peoples which are as yet in the first stage of civilisation.
  For instance, what harmony is it possible to imagine as existing between the Letts and the Samoyedes of M. Miliukoff, or between the Esthonians and the Fetishists of Siberia?
  The All-Russian Federation has no common basis for its diverse members in the field of civilisation. Consequently, there are two courses open to it:—either to give to each people the liberty of development, in which case the nationalities would very soon disperse intellectually in all directions; or to revive the russifying centralist tendencies, the likelihood of which is made evident by the expected rising of Russian chauvinism. In both cases there remains nothing of the Federation. »

  3. Andris7 atbilde Korennii.
  Neatradu precīzāku gadskaitli kā 1350gads, bet arī šis ir, pat ļoti, interesanti „Geschichte der Juden in Riga” (izdota Rīgā 1899g) –
  « Die erste Erwähnung von Juden in livländischen Urkunden fällt meines Wissens erst ins Jahr 1560. Als man im Oktober dieses Jahres mit König Sigismund August über die Aufnahme seiner Truppen in Livland zum Schutze gegen die heranziehenden Russen verhandelte, da wollte man ihm u. A. zumuthen, er möge sich verpflichten, seine Truppen mit genügender Zufuhr zu versehen, „doch also, dass zu solcher Nachfuhr das boshaftige jüdische Volk ganz ausgeschlossen sei.” Und als Riga im September 1561 wegen der Unterwerfung unter Polen in Verhandlungen stand, da wurde u. A. der Wunsch geäussert, es möge vom Könige feste Kaution genommen werden, dass dieser Orten, wie in andern Ländern des Königs eingerissen, nicht die Juden eingestattet oder gelitten würden, damit sie nicht mit ihrem unchristlichen Wucher und Handel die Bürgerschaft beschmutzen oder beschädigen, Zölle und andere Beschwerungen einfuhren sollen. »

  4. Ernestam par to kārtīgo uzņēmēju nepiekrītu, jo krogu tomēr neuzskatu par nacionālu vērtību. Mūs jau dzirdīja ar uguns dzirām, visādu krogu bija gana. Manis pēc tas uzņēmējs var kaut mācīt latviski dziedāt, piemēram: „Mēs nederam kopā, jo es latviets, tu krievs….”, bet tautas nodzirdīšana krogā tikai pietuvina nācijas bojāeju. Deģenerāti, indivīdi ar nodzertām smadzenēm nekad nebūs spējīgi izveidot savu valsti, bet sagraus gan, kā barbari vienā acu mirklī. Uzņēmējs, krodzinieks drīzāk ir sātana kalps un pelnījis štempeli uz pieres: ”Nācijas bende”

  5. Par pašu Barroso totalitāro EU
  http://www.youtube.com/watch?v=-KIc7jLx8RA
  Man nez kāpēc šķiet ka, kad izrāvāmies no viena totalitārā režīma un mākslīgā veidojuma – PSRS (Pirzdams Staļins Ratus Stūma) un atguvām valsti, mūs ievilināja nākošajā totalitārajā veidojumā – EU. Jāatzīst, latviešu iznīcināšanas metodes ir krietni uzlabotas – vairs it kā atklāti nedeportē, nometnes neceļ, degvielu transportēšanai netērē, bet nu jau iedzīvotāju skaits sarucis par vairākiem simtiem tūkstošu.
  No armijas zinību paliekām – kad biju Blagoveščenskā (1987), tad sarunās par bruņutehniku man krievu pulkvedis ar stipri nopietnu ģīmi teica, ka tankiem ir vēl papīros neuzrādīts parametrs t.i. spēja rāpties pāri kritušo līķiem (tas bija atbilde uz – ja nu uzbrūk tā masa, kas otrpus robežas). Tagad paskatījos bildes te http://www.radioislam.org/jewish-photos/manipulat-the-wold/world-leaders-manipulated.htm un sāku domāt, ka mēsli būs lieli, jo tanki nez vai bija rēķināti uz tik stipri bārdainu iespējamo pretinieku – nu sapīsies tās ķēdes tajās bārdās.

  6.Kam un kādēļ šī interneta vietne ir kā dadzis acī, ja tiek izplatīts šāda satura materiāls
  antiglobalisti.lv/patriotisms/kas-ir-tautastribunals-eu-un-kam-tas-kalpo un http://www.apollo.lv/komentari/zinas/642103/3 : «NA kopumā ir drošības policijas (DP) inspirēta un vadīta kopš PSRS VDK laikiem līdz šai dienai, tostarp ar H86, kas tika izveidota no drošības iestāžu vidus.. Šodien H86, LRTT ir Latvijas un Vācijas DP ziņu pienesēji par izteikti nacionāli domājošiem Latvijā, kas varētu radikalizēt sabiedrību un vadīt pretim masu nekārtībām pretēji Vācijas un SVF programām izzagt Latvijas valsts resursus, tostarp izvedot lēto un izglītoto darbspēku uz Rietumiem. »

  Atvainojos, ka stipri garš komentārs un 3 svešvalodās (ienaidnieka valoda ir jāzina – tā man mācīja). Rūpnīcu, kur vēl pirms 2 gadiem bija darbs, iznīcināja, 13 tonnīgās preses bija gatavi iežmiegt padusēs un izstūķēt cauri vēdlodziņiem. Spēcīga bezcerība un neticība valstij un likumiem.
  Viens paziņa vispirms mēģināja noindēties, bet neilgi pēc tam pakārās (viņa brālis pakārās ātrāk), otrs paziņa piedzērās un nošāvās. Vai šī ir tā Latvija par kuru man stāstīja tēva brālis (jau viņsaulē) un par to kā mans vectēvs strādāja un iekopa zemes pleķi? 7 bērni vectēvam bija. 1991 gadu sagaidīja tikai divi. Vectēvus neesmu redzējis, mātes māte pēc kara no Vācijas koncentrācijas nometnes atgriezās kājām, pa ceļam pelnot iztikai.
  Lai simtkārt nolādēti šie nacisti, komunisti un maoisti, un lai pats sātans viņus aizvelk uz elli kopā ar visām viņu drošības policijām, interpoliem, CIP, FSB un citiem parazītiem!

 25. Andris7 saka:

  Atbilde Zekam!
  Osvencima ir Ausvicas poliskais nosaukums.Lai jau raksta par LRTT un runa.
  Ja nerunatu,nerakstitu,tad butu nejauki.Ja kritize,tad ir ieverots un
  uzmanibas cienigs.Divaini,ka Piltenes pili cela danis Voldemars II 1220
  gada,pec Rigas dibinasanas.Tad var secinat ,ka vislielaka kursu ofensiva
  bija starp 1201 gadu un 1220 gadu.Polija bija vieta ,kur salasijas visi
  izdzitie judi,no citam Eiropas valstim.Nu un acim redzot,to sergu
  ievazaja Sigismunds 1561 gada,kur radas judu burgeru kopiena.Pasi saka,ka
  Riga vini ieradas 1571 gada,pec 10 gadu stabilitates.Lai nu,ka tur butu,
  bet totali iznicinat mus grib un velas

  http://ruskline.ru/video/2014/04/02/manipulyaciya_soznaniem_nashego_sovremennika_puti_protivodejstviya/

  Pieredzes attieciba ar paklautajiem ir atliku likam un visa slikta,jo
  neko citu nemaz nemak,ja ari dikti gribetu

  http://antisionizm.info/O-demokratah-985.html

  TENCINU.

 26. valodas saka:

  Laikam jau Zekam vajadzēja mācīties ebreju valodu,jo kā viņi paši saka,ka nav pasaulē neviena tauta ,kas viņus nenicina….Totāli viņi ir iznīcinājuši gandrīz,gandrīz Baltu tautu,jo Latvijā vairs nav ģimeņu kam kādā paaudzē nav ebreju asiņu .Parādoties uz mūsu zemes viņu pirmais darbs bija krogu,iebrauktuves atvēršana,tirdzniecība,maucība.Vēlāk kad sataisīja papīrus bija kriminālisti skolotāji,aptēķnieki,ārsti,zobārsti….
  Filātovs rakstīja par cionistu sakariem ar NLO,kur viņi pārējās tautas ir nosaukuši par lopiem,bet arī tur esot Gagarins,kas kautko “palabošot”.Ja kāds no mūsu gudrajiem vīriem var “lidot augstāk”,bet sēdēšana saeimā un tā burkšķēšana ir smieklīga.

 27. Lašu Miervaldis saka:

  šoreiz tev Grantiņ žīdu nīšanu negribu pārmest, jo ir zināms kas Barrozzo ir par putnu.
  ņemot vērā Barrozzo pagātni secinu, ka viņš nav īsts demokrāts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *