Savu kapu mēs rokam katrs pats sev

Šajā rakstā vēl turpināsim par pašmājas pretīgo nodevības tēmu, bet nākošajā būs runa jau par pasaules klases spēlmaņiem(nodevējiem-Sātana kalpiem), kuri uzķērušies uz plika āķa un pie tam vēl pamatīgi.

www.tautastribunals.eu-141Speciāli kangariem un arī tiem, kuri taisās par tādiem kļūt.

Un tā, turpināsim par liepājnieces Andras Manfeldes nodevīgo rīcību attiecībā pret Herbertu Cukuru.

Kas viņai deva tādas tiesības tā izsacīties par šo cilvēku ?

Neviena tiesa nav pierādījusi Herberta Cukura vainu ! Kā redzam, tad kādam tas bija ļoti, ļoti nepieciešams. Tie ir VIŅI- neviens cits kā komunisti- cionisti, kuriem sāk zeme degt zem kājām ne tikai Latvijā, bet jau visā pasaulē. Tāpēc tiek meklēts ienaidnieks. Par ārpus Latviju nākošajā rakstā, bet šajā mēģināsim šo tēmu „nomazgāt” un parādīt lietas pamatbūtību, kuru visāda veida nelieši un kolaboracionisti cenšas sagriezt kājām gaisā. LRTT jau ir rakstījis, ka vislielākie Tiesiskuma atjaunošanas pretinieki būs tieši šie sadarboņi un salūzušie disidenti. Pēc vairāku cilvēku izteikumiem H. Cukura nīdējs un Andras baidītājs esot Kaspars Dimiters. Kaspars esot reiz palīdzējis „mūsu” Andrai tikt vaļā no narkotiku atkarības un tāpēc skaitoties it kā otrais tēvs.

Kaspars dimiters bAndrai pašai vajadzētu saprast, ja viņa pati to nebūtu vēlējusies, tad visi Dimitera pūliņi būtu velti.

FOTO: Tavs laiks, Kaspar, nekad nesāksies, jo VIŅU(komunistu-cionistu) laiks ir iztecējis.

LRTT ir vairāki „paziņas” informējuši, ka Dimiters ne tikai aizstāv visu krievisko un Putinu, bet arī to, ka viņš ir kopā ar ebrejiem- žīdiem. Tātad augstākās „līgas” kangars. Mēs visi esam liecinieki tam, ka Dimiters visās nebūšanās vaino Rietumus, bet vai kāds var parādīt vienu rietumnieku, kurš ir izlaupījis valsti ? Es nevienu nezinu, bet redzu, ka izlaupītāji ir tieši Kaspara Dimitera mātes partijas biedri- komunisti. Un pats nesaprotamākais ir tas, ka lielākā daļa cilvēku notic šim idiotismam. Atmodas sākuma posmā K. Dimiters saņēma no klaida latviešiem ap 300 000 DM. Toreiz tā, pārvēršot vietējā valūtā, bija ārprātīgi liela nauda.

Kur palika, Kaspar, šī nauda ?

Kāpēc tu ņēmi šo naudu no “perversajiem” Rietumiem ?

Un visbeidzot- varbūt Dimiters apskaidros Andrai un mums- visiem citiem neprašām, kas bija tie, kuri radīja apstākļus, ka pasaules slavenam aviatoram un armijas cilvēkam HERBERTAM CUKURAM bija jāmeklē darbs pie okupācijas iestādēm ?

>Vai tie nebija, Kaspar, tevis slavētie krievžīdu boļševiki, kuri kopā ar nacistiem saplosīja mūsu plaukstošo valsti ?

>Vai tā nebija tava māte, kura turēja rociņu uz Augusta Eduardoviča Vosa celīša un vai viņa, zinot visas boļševiku zvērības pret mūsu tautu un valsti nedeva zvērestu stājoties šo slepkavnieku partijā: turpināt īstenot tās mērķus ?

Tātad, pilnībā piebeigt mūsu valsti un tautu !

>Vai nevarētu būt, ka tavs pilnais vārds skan: Kaspars Augustovič Voss ?

>Tādā gadījumā visa tava pretlatviskā darbība, Kaspar, ir pilnīgi saprotama, bet tas lai paliek uz tavas māmiņas sirdsapziņas, jo tev vienalga, neskatoties kā dēls esi, būs jāatbild par saviem darbiem.

„Mazgāsim” tālāk, kā sacīju raksta sākumā, līdz nomazgāsim šos cionistu- komunistu uzaudzētos gružus no cilvēku apziņas, kas ved „pa taisno” uz iznīcību.

Šis pats Kaspars pieprasa valdībai, lai viņam izpilda atklātu nāvessodu.

Idiotisms ?

Protams !

Tikai lietas būtība slēpjas tajā, ka, ja jebkurš cits to pieprasītu, nevienā laikrakstā- internetā to nepublicētu, bet viņa idiotismu gan. Tas viss ir labi iestudēts krievžīdu cionistu teātris, lai degradētu visu nacionālo.

Jūdi - KopieAndrai varētu ieteikt: ja tiki no vienas „atkarības” vaļā, tad centies tikt vāļā arī no šī tautas nodevēja „atkarības”.

FOTO: Jūsu laiks, nožēlojamie Sātana kalpi, ir iztecējis… .

Es, Andra, neesmu tavs ienaidnieks. Tavs ienaidnieks ir gļēvums, bailes, meli un tas, kas tev liek(ieteic) to darīt. Tu jau vari neatbildēt LRTT, bet Tā Kunga priekšā jāatbild būs mums visiem. Tiesāts netiks pēc smukām acīm, bet pēc darbiem. Tur tev Dimiters klāt nebūs… .

Latvijā daudzi uzdodas par taisnības cīnītājiem. Kā lai atšķir īstos no falšajiem ?

Tas, latviet, ir pavisam vienkārši. Tie, kuri vārās savā sulā, proti, klaigā tikai Latvijā, ir DP izveidoti provokatori, lai nolaistu gaisu- spriedzi nabaga tautai. Kurš no šiem dimiteriem, rukiem, oroliem, gardām, šiškiniem, lapinskiem u.c. pieprasa atjaunot Latvijā Tiesiskumu pēc visiem starptautiskiem Likumiem un informē starptautiskās iestādes par genocīda veikšanu Latvijā ?

Neviens !!!

LAPINSKIS UN GARDAIzņēmums ir LCTAG Helsinki- 86(LRTT).

FOTO: Aktīvākie Helsinki-86 apkarotāji. DP pat netiek līdzi.

Un kāds pārsteigums, tieši Gardas(LNF) un Lapinska(tā īstā NA, kā viņi sevi dēvē) cilvēki uzsāka visagresīvāko cīņu pret LRTT(H-86). Tika apzvanīti un biedēti visi, kuri ir kopā ar Grantiņu. Aivaru Prūsi un Edgaru Dambīti izdevās salauzt. Par šiem krievžīdu neliešiem(Gardu un Lapinski) LRTT ir jau rakstījis. Ja kāds vēl šiem diviem sniedz roku, tad ar galvu viss nav kārtībā. Par Dimiteru tas pats sakāms, jo viņš jau atklāti aicina pievienoties Krievijai, tas nozīmē to pašu, kas aicināt krievu tankus „ieripināt” Latvijā.

Vienmēr, latviet, skaties uz darbiem, neklausies ko viņi žvadz. Šeit pieminētie nav uzskatāmi par cilvēkiem, viņi ir civilizācijas atkritumi, kuri drīz tiks ieslaucīti esības miskastē.

Tad, kad mēs sāksim klausīt savai Sirdsbalsij, tikai tad mēs būsim brīvi. Šeit teikto var attiecināt ne tikai uz Andras gadījumu, bet uz visiem, jo nodevības savā būtībā ir identiskas.

Savu kapu mēs rokam katrs pats sev.

Tas ir tāpat kā ar laimi, to var izkalt tikai pats.

Dievs Svētī mūsu Tēvzemi un pasargi to no idiotiem un nodevējiem !

L. Grantiņš       28.03.14.

You may also like...

13 Responses

 1. Andris7 saka:

  Patiesiba prasa iesanas laiku,kur melns paliek balts.
  https://www.youtube.com/watch?v=uXjFI99_Pvw
  Lidz izkupes Egiptes religija,starojot svetvietu gaismai.
  https://www.youtube.com/watch?v=eM9-8qj_Js8

  Nodeveja dveseles kliedziens Muza meza maldos paliekot vienam pasam ar
  sevi un savu sirdsapzinu.
  https://www.youtube.com/watch?v=2dHAU2G8V4o

 2. ??? saka:

  Kāds gan sakars Gardam, Lapinskim ar Dimiteru un Manfeldi, nevar saprast!!!
  .
  .
  Admins
  Tas ir grūti saprast tam, kurš negrib saprast.
  Bet, ja tiešām(jums) ir grūtības, tad pateikšu to “sakaru”.
  Visiem viņiem kopīgs “sakars”ir- NODEVĪBA un kalpošana latviešu tautas visniknākajam ienaidniekam.

 3. !!! saka:

  Sakars ir tāds,ka viņi visi nav no Baltu tautas.

 4. Andris7 saka:

  Atbilde ??? !!! .
  Ja uzvares pirma puse,mes palidzesim otrajai.Ja uzvares otra puse,mes
  palidzesim pirmajai.Tas saistiba ar pedejo karu.Kapitulaciju vareja
  parakstit gan Berline,gan Maskava.Tie ,kas karu organizeja uzvaretu abos
  gadijumos.Lidzibu eras beigas, bez Kalima,un Brivibas pieminakla puzle.

  https://www.youtube.com/watch?v=XuzkLbHb1Q8

  http://via-midgard.info/news/kali-ma-volgograd-terakty-zhertvoprinosheniya.htm

  https://www.google.co.uk/#q=usa+freedom+monument+images

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Mans uzskats ir vienkāršs un izprotams !

  Par kangariem varam saukt cilvēkus, kuri sadarbojas ar mūsu ienaidniekiem.

  Likumības atjaunošana Latvijā ir mūsu kopējais un galvenais uzdevums!

  Konstatēt un klasificēt nelikumības ir katra patriota pienākums.

  Pati kliedzošākā nelikumība 4 maija valstī ir Rīgas Latviešu Biedrības
  brutālā likvidācija 1993. gada 18. februāra naktī.

  Viltīgo, pieredzējušo KGB speciālistu organizētais RLB iznīcināšanas plāns deva augļus – specdienestu ielikteņi imitē formālu biedrības esamību. Parasts cilvēks neatšķirs vai biedrība darbojās pēc tās likumīgajiem 1938. gada statūtiem, vai pēc KANGARU uzspiestajiem VILTOTAJIEM.

  Esmu iesniedzis tiesībsargam iesniegumu, kurā lūdzu konstatēt varmācīgu, krimināli sodamu noziegumu – Rīgas Latviešu Biedrības likumīgās darbības pārtraukšanu, paralizēšanu 1993. gada 18. februāra naktī, atzīt par Latvijas valsts kaitniecības aktu, kas radīja priekšnoteikumus nekontrolējamai KOMUNISTU un čekistu valsts izsaimniekošanas patvaļai.

 6. Andris7 saka:

  Atbilde Valdim!
  Esosa valdiba ir ieslegusi Latvijas likvidacijas hronometru un visa tiesu
  sistema ir pakartota tiesi tam,ka ari sabiedriskie procesi.
  http://ruspravda.info/Pribaltika-popala-pod-gendernoe-ravenstvo-3984.html

  TENCINU.

 7. Ernests saka:

  Veiksmes vēlējumi Valdim Freimantālam! Lai izdodas cīņā ar tiesībsargu.

 8. Zeks saka:

  Kamēr labais klusē, tikmēr sātans triumfē. Lai saprastu kādēļ tomēr nedrīkst klusēt, šeit būs kāds citāts http://rus.apollo.lv/komentarii/novosti/644183 [V]:
  «……поверте в мире очень плохое мнение о Латвии, недавно был в командировке в Вашингтоне, отдыхая в отеле щелкал каналы, увидел знакомые места – памятник свободы рижский, заинтересовался – оказалось ето был фильм о латышском участии во 2-ой мировой, подробно показали документалку о Цукурсе и других “героях” которые сжигали и убивали тысячами детей и женщин, много документальных вставок как бульдозерами сгребают изуродованные тела в ямы, прошлись по книге Вашей экс президенте В.-В. Фрейберги, в которой она утверждала что концентрационный лагерь в Саласпилсе не что иное как невинный трудовой лагерь, коментатор за кадром удивлялса почему историческая документальнай хроника показывает одно, а руководство Латвии отрицает факты и навязывает новую трактовку истории почему о Рижском палаче Цукурсе снимают мюзиклы как о герое, и в заключение фильма показали, что и по сей день в Латвии прославляются военные преступники и легионеры . И это было показано 17 марта на национальном телевидинии США, как я понял на следующий день после очередного марша по центру столицы Латвии, после этого фильма, после документальных кадров что вы делали с людьми во время войны, мне стало омерзително противно за Латвию, и когда коллеги американцы подходили ко мне на следующий день с вопросами, я говорил что я Русский с немецкими корнями и к прибалтике никакого отношения не имею. Не удивлюсь если прибалтику захлестнут оранжевые революции, и новое легитимное правительство объявит, что последние 20 лет вашего государства было не что иное как окупация нацистами »

  Citāts no 2006.g izdotas grāmatiņas: «Обычно, когда человек забывает или отказывается от своего имени и прошлого, его считают “Иваном, родства не помнящим”, а попросту отщепенцем. Когда же своё имя теряет нация, она перестаёт существовать. »

  http://www.youtube.com/watch?v=b8kPVLI2ce0

 9. Andris7 saka:

  Atbilde Ernestam!
  Kas notiktu ar Latviju,ja mes butu Ukrainas vieta?Ukraina inscinetie
  notikumi totali izjaukusi cilveka mentalo attistibu smalkaja materija.
  To izdarija speciali,lai nogrieztu nacionalo staju pavisam cita virziena.
  Mentali jau Ukraina ir zaudejusi.Fiziski atliks,to aizmest,ka izestu
  rieksta caumalu,kas pamazam,jau notiek.Ja cinas pret kaut ko,tad cina var
  ievikties lidz bezgalibai uzvarot,meklet nakoso ienaidnieku,kuru
  manipulatori veikli piespele,lai atkal uzvaretu …..Visu laiku neprasot,
  kas bus pec pirmas uzvaras,kas pec otras u.t.t.,lidz izsikumam,un
  turpinot ratni klausit si plana istenotajiem.Jacinas ir nevis pret kaut ko,ko veikli kads piemet,bet par kaut ko,tad cinai ir saturiska jega.

  http://www.pravda-tv.ru/2014/03/30/47629

  TENCINU.

 10. Os saka:

  Ja,palasot-krievu “pravdu” tik idiotam nav skaidrs,ka loti driz te bus krievija,atbrivojot Latviju no fasistu smaga juga-23 gadi pedejie. Fasists,sis “Valsts” noziedzigas Iekartas-fasistiskas prieksnieks tads Andris Berzins uzrapies uz Brivibas pieminekla postamenta dienas atkal bazuneja-ka Latvijas Tauta ir tada drosiba,kada nav bijusi nekad. Fasist-Andri,nesanaks viss soreiz pasedet uz diviem kebliem vienlaicigi,bet gan taisniga un pelnita tiesa bus jaatbild par izdarito-23 gadi laupisanas,postazas jeb noziegumi pret visu Cilveci! Lai,dievs-tas,sveti visus fasistus Latvijas! Amen.

 11. Os saka:

  Tvnetzinas-krievija nakts aizsega var izsedinat desantu Daugavpili. Ta redz biedri Fasisti,savas debilajas galvas fasistiskaja reiboni-aplaupot,apzogot, verdzinot un Spidzinot ari nogalinot-genocids,visus pedejos 23 gadus,tik nu talu esat tikusi!

 12. Kalvis saka:

  Bandītiskais Saskaņas Centrs turpina valdīt Rēzeknē. http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/503533-rezekne_likvide_pasvaldibas_policiju

 13. Andris7 saka:

  Atbilde Osim!
  Mieru tikai mieru,ka runa omuliba.Mums izmeta aki,uz kura sed RUS.Mums
  vajadzetu vinu norit,lai pie varas paliktu judkrievi,at juda Putina
  komandu.Tam kam janotiek notiks tik, vai ta,bet tikai cita virziena,tada,
  ka mums vajag,nevis esmas liceju izdomataja karteja plana.
  Pie loku juras ozols zals
  Un zelta kede apkart tam
  Un dienu nakti kakis melns
  Pa kedi staiga gudrodams
  *Loks ir saujamais loks,kuram bulta.

  http://pandoraopen.ru/2014-03-25/chto-takoe-lukomore/
  Zelta eras beigas
  http://via-midgard.info/chelovek_so_storoni/zametka-o-zolotom-ture.htm

  TENCINU.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.