Dievišķās morāles deģenerāti-laupītāji apciemo Latviju

Zaļš, tautastribunals.euDieviķās morāles deģenerāti- Putina draugi apgāna latviešu zemi.

========================================================

Latvijā ierodas komunisma nacisma hibrīdi Žozē Manuels Barrozu un Hermans van Rompejs. Šiem abiem nav nekas kopīgs ar demokrātiju un ar sākotnējās ES principiem. Kā cilvēki viņi nav vairāk vērti par Pēteri Lomiku no Vitenpiskas, bet kā cionistu marionetes gan. Kriminālā valodā izsakoties: “Likumīgie bandīti.” Vairāk(bet ne pilnīgi) tendēti uz krievžīdisko cionistu pusi. Vienmēr, pirms šo eiro-cionnacistu sūtņi ierodas Latvijā, tie apmeklē sarkan-žīdisko komunistisko Putina Krieviju.

Hermans van Rompejs (no labās) un Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žozē Manuels Barrozu.Kāpēc viņi šoreiz ierodas Latvijā ?

Ne jau tāpēc, lai apsveiktu latviešus ar “iebraukšanu” eirozonā.

FOTO: Šeit redzamajiem nav nekāda sakara ar demokrātiju. Viņi pārstāv tos pašus saimniekus, kuriem kalpo Latvijas eiro-deputāti godmanis, rubiks, mirskis, vaidere, ždanoka…, proti, komunistus- Sātana kalpus virs zemes. Visīstākie hitlera-staļina hibrīdi- cionisti.

Ja ES būtu referendums par viņu piekopto politiku, tad diez vai viņi “sagrabinātu” 1% .

Vienīgie, kas par viņiem balsotu, būtu homoseksuālisti, kas ir Dievišķas pasaules atkritumi.

Ar ko tad viņi tiksies ?

Vizuāli, protams, ka ar komunistu un Latvijas izzadzēju A. Bērziņu un ar viņa padzīto “veiksmes stāsta brežņevistu- Dombrovski”.

Smieklīgi !

Ar personām, kurām ir nulles vērtība, viņiem nav nekādas vajadzības tikties. Tas viss ir tikai un vienīgi “teātra” priekškars. Viņi tiksies ar krievžīdiskās varas pārstāvjiem(piekto kolonnu), kuri ir stacionēti mūsu Tēvzemē jau kopš Padomju laikiem, kurus kāds cits prezidents, tāds pats zaglis un miljonārs G. Ulmanis, atstāja Latvijā.

Savu simbolisko varenību krievžīdi parādīja “caur” karikatūrisko prezidenteli Bērziņu, kurš demonstratīvi padzina Rietumžīdu cionistu pārstāvi Dombrovski.

“Skriet” uz Latviju šiem cionistu pabirām lika nepatikšanas, kas viņiem draud, jo savā pārlieku lielajā centībā ir pārforsējuši visas cilvēcības robežas, kas attiecas uz genocīdu pret latviešu tautu.

Helsinki -86 sūdzību- ULTIMĀTU http://tautastribunals.eu/?p=17603 šie “genocīdisti”(Borrozo-Rompejs) un Vācijas valdība saņēma jau pirms pāris mēnešiem. Bija runāšana arī ar Vācijas policiju, kuru noklausījās arī DD. Pirms piecām dienām Rompejs un Borrozo saņēma atkārtoti šo ziņojumu personīgi.

Cionistu banda saprot, ka viņa nav tik spēcīga, lai atklāti nostātos pret Patiesību, tāpēc arī notiek šī tikšanās Rīgā, kur atrodas krievžīdisko cionistu(bijušo KGBistu) centrāle.

Mēs nezinām, vai viņi centīsies paātrināt savu uzbrukumu CILVĒCĪGUMAM vai piebremzēs. Bet tas, ka viņi spriedīs par LRTT (Helsinki-86) likvidāciju, ir skaidrāks par skaidru. A. Brīzes slepkavība un vēsturnieka Induļa Roņa slepkavības mēģinājums norāda uz to, ka latviešu tautas iznīcināšanu ir uzskatījuši par nepieciešamu arī patreizējie ES vadītāji- Putina kolēģi.

To, ka šajā rakstā sacītais atbilst 100% taisnībai, norāda ekonomiskais un etniskais stāvoklis Latvijā.

Tas viss ir noticis Latvijai atrodoties ES sastāvā, tātad, Borroso un Rompejs ir veicinājuši genocīdu pret latviešu tautu un kā tādi arī tiesājami.

P.S. Līdz absurdam ir nonācis tas, ka L. Grantiņa komentāri tiek  bloķēti vai dzēsti no galvenajiem Latvijas ziņu mēdijiem DELFI, TVNET,LA.

LRTT.    10.01.14.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

DER ZINĀT, KO SAKA IVARS BRĪVERS

TAUTAS VĒRTĪBU MANIFESTS

(Sākotnējais variants – 2013. gada 7. marts, Ivars Brīvers)

Lai iznīcinātu tautu fiziski, ir jānogalina visi šai tautai piederošie cilvēki. Tas ir tikpat kā neiespējami. Cits ceļš tautas iznīcināšanai ir sagraut tās morāli, uzspiežot viltus vērtības tautas patieso, gadu simtu gaitā pārbaudīto vērtību vietā.

Latviešu tautas vērtības ir paustas mūsu kultūras mantojumā – dainās, rakstnieku, dzejnieku un filozofu darbos. Pašlaik šīs vērtības tiek noniecinātas, dēvējot tās par konservatīvām un novecojušām. Šī manifesta mērķis ir atgādināt tautai par tās patiesajām vērtībām, lai nezaudētu tikumus, kuri balstās uz šīm vērtībām, un kuri nosaka mūsu izturēšanos.

Ja latvieši zaudēs savas vērtības, tad pašlaik dzimstošie bērni būs pēdējie mūsu tautas pārstāvji.

brivers_leta_211. Dievs. Cilvēks nav tikai miesa. Cilvēkam ir dvēsele. Apziņa, ka mūsu esamība šajā pasaulē nav nejauša, ka tā veido vienu ķēdes posmu mērķtiecīgam procesam, ir tā, kura nosaka mūsu dzīves jēgu. Zaudējot šo apziņu, cilvēks zaudē patieso dzīves jēgu, vai nu aizstājot to ar kādu surogātu, vai arī slīgstot depresijā un reizēm pat padarot savai dzīvei galu.

2. Daba. Cilvēks ir daļa no dabas. Pat pilsētniekiem patiesas labsajūtas brīži saistās ar jūru, mežu, kalniem un citām dabas skaistuma un varenības izpausmēm. Dzīvā daba gan sniedz mums patiesu prieku no draudzības ar cilvēkam tuvākajiem mājdzīvniekiem, gan liek atcerēties par to, ka katrai dzīvai radībai ir sava vieta šajā pasaulē, nesot labumu, kurš pirmajā brīdī var arī nebūt pamanāms.

3. Darbs. Noguruma brīžos cilvēks reizēm mēdz uztvert darbu kā apgrūtinājumu, kas vajadzīgs eksistences nodrošināšanai. Taču ilgstoša bezdarbība, pat ja bez darba varētu iztikt, cilvēkam rada diskomfortu un sajūtu, ka kaut kā pietrūkst. Darbs, kurš cilvēkam ir patīkams, un kuram viņš saredz jēgu, rada prieku arī tad, ja par to netiek saņemta samaksa.

4. Ģimene. Cilvēkam ir vajadzīga vide, kurā viņš diendienā uzturas, jūtas brīvi un droši, vēlas vienmēr tur atgriezties, un ko sauc par savām mājām. Ģimene – vīrieša un sievietes savienība ir pamats šādas vides veidošanai un dzīves jēgas īstenošanai. Vārdi „māte”, „tēvs”, „vīrs”, „sieva”, „bērns” ir svēti. Centieni tos aizstāt ar it kā mūsdienīgākiem jēdzieniem ir bīstamākais drauds.

5. Tauta. Lai gan diendienā cilvēks dod priekšroku savām personiskajām interesēm, tomēr ir gadījumi, kad viņam vajag tās upurēt sabiedrības interešu labā. Ja tā nebūtu, tad cilvēce nespētu izdzīvot. Noteiktā teritorijā dzīvojošu ļaužu kopienai – tautai gadsimtu gaitā ir izveidojušies tikumi, bez kuriem atteikšanās no personiskajām interesēm sabiedrības labā nebūtu iespējama. Šādus tikumus lielā mērā nosaka vide, kurā dzīvo tauta. Savu tikumu uzspiešana citām tautām nekad pie laba nenovedīs.

6. Valsts. Ģimenes un tautas labklājības nodrošināšanai kalpo valsts – sistēma, kas vada un saskaņo valsts iedzīvotāju darbību un ko veido visi šai valstij piederīgie. Patiesi neatkarīgām valstīm pirmā prioritāte ir tās pavalstnieku intereses. Citu valstu un starptautisku organizāciju intereses ir nākamā līmeņa prioritātes, kuras tiek īstenotas, ja tas neapdraud savus pavalstniekus. Valsts var būt arī kā butaforija, kurai ir savi simboli, taču savu pavalstnieku intereses tai nav pirmā prioritāte.

7. Valoda. Vārdi nav tikai nejaušs burtu savirknējums. Tajos ir iekodēta lietu patiesā būtība. Cilvēks savas domas ietērpj vārdos, kuru jēgu iepazīst jau kopš dzimšanas. Ja netiek izprasta vārdos ietverto lietu būtība, tad tā netiks ietverta arī domās. Dzimtā valoda katras tautas pārstāvim ir tikai viena. Ir labi zināt daudzas valodas, kas ļauj izprast un salīdzināt citu tautu priekšstatus par lietu būtību. Taču tas nenozīmē atteikšanos no savas valodas.

Šo vērtību kopums nosaka to, kāda ir vide, kurā dzīvojam. Maldīgi ir uzskatīt, ka cilvēka labklājība ir atkarīga tikai no viņa individuālās bagātības, kas gan arī ir būtiska. Cilvēka labklājībai ne mazāk svarīga ir dabas, sociālā, kultūras, etniskā, tiesiskā, politiskā, ekonomiskā un reliģiskā vide. Ikdienā mēs to nenovērtējam, jo uzskatām tās esamību kā pašsaprotamu. Taču vides izkropļošana var būtiski apdraudēt mūsu labklājību ne mazāk, kā individuālās bagātības zaudējums.

Turēsim godā mūsu tautas patiesās vērtības, lai Latvijai un latviešu tautai būtu ne tikai pagātne, bet arī nākotne.

Dievs, svētī Latviju!
You may also like...

9 komentāru

 1. Sprīdīts saka:

  Lietojiet “Tor browser”.
  Sīpols pret vampīriem.

  Jūs, kad par krieviem runājat, domājat visu tautu vai tos, kas riktējas. Viņi jau paši izmirst.
  Arī pret parasto krievu tautu notiek genocīds. Visām tautām, kurām ir liela kultūra.
  Iznīcinot kultūru, parašas, iegūst baltu lapu-uz kuras tad zīmē kādus vien pimpīšus gribi.

  Es tik tā fomāju, vai tad viņi nesaprot, ka tad, ja arī viņu plāns nonāktu līdz stadijai, ka darbiņš padarīts un Sistēmai vairs tādi KGB,CIzp, mossad, tiesneši, prezidenti, advokāti, juristi utt. Nebūs vajadzīgi, likvidēs.
  Kur sāls? Pielikt māgu šajā dzīvē? Sajust, ka lūk es un ja manis nebūtu tad nekas nonotiktu? Sajust pārākuma sajūtu, ka nu ir vecis.
  .
  .
  .
  .
  Admins
  Vai tā ir tā parastā tauta, kura 100% aizgāja un nobalsoja manā Tevzemē par krievu valodu kā otro valsts valodu, lai viņa kļūtu par vienu vienīgo ? Parādi man, Srīdīt, to krievu vai žīdu, kurš aizstāvētu latviešu tautu ?
  Tādu vienkārši nav.

 2. Sprīdīts saka:

  Nospiedās enter.
  Vai tieši otrādi, padoties, sak- tas notiks tik un tā, tāpēc labāk es nekā kāds cits.
  Aij, ko tur mēģināt saprast rāpuļu domu gājienu. Primitīvi.

  Latviešiem vajag izsist kādu īpašu statusu ES. “Baltie indiāņi” vai kko tamlīdzīgu. Katrs pilsonis, lai sūta Eiropai ciparus par mūsu demogrāfiju.
  .
  .
  .
  .
  Admins
  Tāpēc jau šie sātanisti-cionisti- KGBisti dara visu, lai neviens neko nevarētu izsist. Tie, kuri aktīvi SIT, tiek no šīem zvēriem iebaidīti, izolēti vai nogalināti.
  Bet gan jau mēs latvieši ne tikai “izsitīsim”, bet viņus pašus nositīsim.

 3. ANDRIS 7 saka:

  VISAS LABAS DIENINAS!
  Ir tikai viens veids Finka paregojuma piepildijumam,ka monetaras sistemas
  krahs,kad milzigo paradu saistibas nevares segt nemto paradu nomaksas
  procentus,nemaz jau nerunajot par pamatsummam,jo to atdot fiziski nekad
  nebus iespejams,pat pie neregulejamo emisiju apjoma,kura jau ir izgajusi,
  no kontroles,kas attiecas uz dolaru.Saja laika latviesu biedribas valsti
  ir izdzivosanas svariguma vertas,lai uznemtos koordinacijas vadibu,
  kopienu izveidei un pasargatu pilsetniekus,no laupisanas,gaidama notikuma
  seku rezultata,kamer nav par velu.Bezseguma nauda,ja kads ir sapratis,
  savu laiku ir nodzivojusi,un velas grandiozi tragiskas beres.

  http://www.youtube.com/watch?v=1eXvYAcjXYc&list=UU8CQV5pClsZeZN8EFZhTMog&feature=c4-overview
  Lebutu latviesu uzspridzinata Rigas dzelzcela tilta,pasaule pienemtu
  citu attistibas virzienu,nevis Sveice uzrakstito scenariju.Daudzu
  latviesu dzivibas butu glabtas genofonda nakotnei,ieskaitot demografiju.
  Satans izlaida savus kalpus valdisanai,kuru tradicijas mes redzam
  sodienas pasaule.
  http://era-vodoleya.info/77/viewcategory

  https://docviewer.yandex.ru/?url=ya-disk%3A%2F%2F%2Fdisk%2FDownloads%2F%D0%90.%D0%A1.%20%D0%A8%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2.%20%C2%AB%D0%9C%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B5%20%D0%A2%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B5%20%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%C2%BB.%20(1).pdf&name=%D0%90.%D0%A1.%20%D0%A8%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%B2.%20%C2%AB%D0%9C%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%B5%20%D0%A2%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%BE%D0%B5%20%D0%9F%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE%C2%BB.%20(1).pdf&c=52879ff79171

  VELAK VEL/TENcINU

 4. Sprīdīts saka:

  Adminam par krieviem Latvijā.

  Ja jūs par tiem nabagiem, tad cita lieta. Manas paaudzes krieviem arī ir apnicis uzspiestā kasīšanās.
  Penši un brainwashoti jaunie skrējēji atbalsta Krieviju, kā jau kolonistiem pienākas.

  Putinu pieminējāt. Var kādu rakstu uz olimpiādes laiku. Kā jau minējāt domas un arī viņa darbības ir pretrunīgas. Ieliktenis, kurš uzmet savu saimnieku vai spēlē veiksmīgi savu lomu?
  Kas notika ar KURSK? Franču dokumentālā youtube.

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Andrim 7 taisnība ! Latviešu biedrības var radikāli mainīt mūsu valsts likteni uz labo pusi. Jo interese par Latvijas kultūras tradīcijām un likteni ir liela.

 6. Eduards Lunis saka:

  —Kas viņi irPE’DĒJIE STULBEŅI, VAI NEKAUNIĢI NOZIEDZIEKI !?
  VALSTI, KURA IR VISNABADZĪGĀKĀ EIROPAS SAVIENĪBĀ -UZSLAVĒT PAR VALDI’BAS SASNIEGUMIEM!? kUR VIŅI MŪS IR IEVEDUŠI!? VAIRĀK KĀ ŠAUSMAS!

 7. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Valdim
  Likteni var mainit,ja tas buvets uz patiesibas pamatiem.Tad var mainit,
  ne tikai likteni,bet dot pietiekami drosas prognozes nakotnei.Vispirms
  janoverte vispasaules meli,kuri lielaka mera sakti veidot,no XVII gst. un
  kuros liela mera ievitas ari Latvijas kulturas tradicijas visa spozuma.

  http://rodonews.ru/news_1317378790.html

  P.S.Seit bus lasamviela visam gadam ,caur personigo zinasanu
  prizmu,ka individualo pieeju, cenzesanas metodei.

  http://rodrus.com/

  TENcINU

 8. Edgars Klavins saka:

  Viņi nav komunistu-nacistu hibrīdi,bet gan boļševiku-pederastu vienšūnas dvīņi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *