Kristīgā Baznīca ? Nē, sātanistu kartelis.

www.tautastribunals.eu-12Gadumijas pārdomas.

========================================

Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu – valsti un sabiedrību uz priekšu virza radošs darbs, ne zagšana. Sabiedrībā, kuras vērtības un orientāciju nosaka zagļi, nekas tāds nav iespējams.

(atziņa no: www.aisbergs.lv)

=====================================================

Jēzus KristusKā mēs varētu īsi un kodolīgi(lakoniski) raksturot(definēt), kas ir Kristīgā Baznīca ? Ar to domāju, kādai viņai vajadzētu būt pēc savas pirmatnējās būtības.

FOTO:ES nākšu kā zaglis naktī, neviena nepazīts. Es atnākšu kā viens no maniem vismazākajiem un tiesāšu visus pēc tā, kā mani saņems.

Visi sapratīs, ja tiks sacīts: „Ir jāievēro tikai un vienīgi 10 Pasaules Esības Pamatpunkti(Baušļi).

Pats interesantākais, ka Dievs mūs pat neapgrūtina ar šo LIKUMU(Baušļu) mācīšanos, jo VIŅŠ mums Tos, kā dāvanu, ielicis mūsu Sirdsapziņā. Vislielākais noziedznieks bez kavēšanās spēj atšķirt labo no sliktā.

Vanags, Stankēvičs un metropolīts Aleksandrs.Kāpēc tad tiek darīti ļaunie darbi un ignorēta Sirdsapziņa ?

Uz šo jautājumu ļoti drīz būs jāatbild Latvijas bendēm.

Vai Jēzus atnāca šajā Pasaulē, lai dibinātu Baznīcas ?

Nē !

FOTO: Ja šie ir KRISTIEŠI, tad Staļins un Hitlers bija žēlsirdīgās māsiņas. Šeit jūs redzat visīstākos Kristus zaimotājus, Sātana kalpus “miesā un garā”, kuri atklāti un brutāli uztājas pret LATVISKO DZĪVES DZIŅU, nemaz jau nerunājot par citām ticības izpratnēm.

Viņš atnāca pie jūdiem, lai vestu viņus pie prāta, jo viņu ļaunie darbi bija Debesis sasnieguši. Vai viņi paklausīja PravietimDieva sūtnim, protams, ka nē. Vēl vairāk, viņi ņēma un zvērīgi noslepkavoja šo Patiesības nesēju.

Neaizmirsīsim, ko VIŅŠ solīja saviem sekotājiem, proti, atgriezties.ES nākšu kā zaglis naktī, neviena nepazīts. Es atnākšu kā viens no maniem vismazākajiem un tiesāšu visus pēc tā, kā mani saņems,” sacīja Jēzus. Ja viss būtu noticis pēc viņa prāta, tad Viņam nebūtu šeit otreiz ko darīt. Un, kas ir tie, kuri noveduši pasauli izvirtībā, noziedzībā un slīcina asins jūrā ? Tie ir tie, kuri nepieņēma Jēzus Mācību, bet ar viņa vārdu spekulējot, nodibināja ko līdzīgu narko- kartelim. Šīs „kartelis” šodien tiek dēvēts par KRISTĪGO BAZNĪCU. Tā ir vieta, kurā visbrutālāk tiek deformēta cilvēka Dvēsele un Sirdsapziņa(Baušļi). Paradoks, viņi tiktāl iegrimuši savā Dieva zaimošanā, ka paši sludina: ”Neskatieties uz maniem darbiem, bet klausieties manos vārdos”. Bet arī tas jau iemests atkritumos, kā traucējošs elements.

Pujāts, Vanags, ĻeģājevsŠodienas Latvijas kristiešu „gani”(99%) ir Sātana miesa un asinis.

FOTO:Katoļu arhibīskaps Jānis Pujats, luterāņu arhibīskaps Jānis Vanags, „Jaunās paaudzes” vadonis Aleksejs Ļedjajevs vienojas pret Līgo svētkiem.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/5176/baznica-pret-ligotajiem

Atgādināšu, ko reiz sacīja Mahātma Gandijs: „Izlasījis Evaņģēlijus es uzreiz kļūtu par kristieti- ja es pirms tam nebūtu redzējis nevienu kristieti.”

Kristus ir sacījis: „Kas zobenu paceļ, tas no zobena arī tiks nokauts.” Vēl vēsturi neesam aizmirsuši un zinām, kādām metodēm baltu ciltis šie asinssuņi no Rietumiem un Austrumiem pakļāva.

Tās bija asinis un asaras, caur kurām pat saule savu gaismu nespēja cauraust.

Viņu šausmu darbi atkal ir „kāpuši” Debesīs. Tagad durvju priekšā „stāv” Jēzus sacītā beigu daļa:…tas no zobena arī tiks nokauts.” „Kristiešu” agresīvā varmācība pret visu latvisko ir kļuvusi pat agresīvāka par Padomju laika čekistiem, bet ja uzmanīgi izsekojam „laika ritumam”, tad ieraugām, ka „karalis ir kails”, proti, komunisti un čekisti nomainījuši zaļos „paltrakus ar zvaigznēm” pret melnajiem apmetņiem un krustiem. Runa, protams, iet par vadošajiem „ganiem” un aizkulisēm. Mēs taču visi esam ievērojuši, ka līdz ārprātam tiek slavēti žīdi, un žīdu visatļautībai- bandītismam netiek likti nekādi šķēršļi, ne no drošības iestāžu puses, ne arī no „garīdzniecības” puses. Latviešu tauta, no šiem sātaniskajiem cionistu-čekas-melnsvārču izdzimumiem, tiek izvarota un totāli apzagta. Latviešu tautas vēsture un latviskā dzīves dziņa tiek izspiesta no visām latvieša apziņas „vīlēm”, jo viss latviskais ir GAISMA un SIRDSAPZIŅA. LATVISKĀ DZĪVES DZIŅA, priekš Jēzus slepkavu pēctečiem, ir kā giljotīna virs slepkavas spranda. Šī čekistiskā „kristiešu banda”(Kristīgā Baznīca)ir līdz ārprātam naidīgi noskaņota pret citām reliģijām, jo tās apdraud „Latvijas kristīgās bandas” monopolu uz „Patiesību.” Nerunāsim nemaz par nenormālo naidu pret musulmaņiem, kuri tiek apmeloti visiem iespējamajiem līdzekļiem. Arī budisms tiek nolīdzināts līdz ar zemi no „mūsu” tik svētajiem kristiešiem.

Vai zināt iemeslu ?

Tas, kurš kaut mazliet būs apguvis budismu- dzīves jēgu, nekad vairs neļaus sevi „apmaut” no „kristīgajiem eņģeļiem”, kuri pieprasa pagriezt otru vaigu, kad pirmais jau saspārdīts.

Nora Kalnmale

FOTO: Nora Kalnmale. Vai kāds jelkad ir dzirdējis, ka viņa būtu uzstājusies pret latviešu tautas DZĪVES DZIŅU, kā to dara luterāņi, katoļi, pareizticīgie un ļeģājeviskie drazas ?

Un Jēzus sacīja: “Tēvs vērtēs jūs pēc jūsu darbiem.”

Pēdējais KGBistu- „evaņģēlistu” uzbrukuma upuris bija/ir hinduistu draudze, kuru vadīja Nora Kalnmale. Ziņu portāls Kasjauns.lv publicē kādu anonīmu rakstu, kas pārkāpj visas cilvēcības pazīmes. Jau par virsrakstu vien raksta „autoram” pienāktos cietumsods, un pie tam vēl pamatīgs. „Durgas tempļa krāpniece Nora Degolda nu māca bezkontakta ķirurģiju. Šī raksta autors nekur neparādās, tātad, tas ir valdošās noziedznieku bandas viedoklis, sākot no „prezidentosa” Bērziņa un beidzot ar „arhibeiskapu” J. Vanagu. Pa starpu visi tie, kurus šī 4.maija kliķe salikusi vadošās vietās, un, kuri brīnumaini ilgi arī turas šajās vietās. Jā,- nekas svešs nedrīkst ielauzties cionistuKGBistu radītajā „Ēdenes dārzā”. Ir zināms, ka „svēto” dibinātā „Atdzimšana un atjaunošanās” bija pilnībā sastādīta no VDK „ziņnešiem”, sākot no Māra Ludvika un beidzot ar Juri Rubeni un Modri Plāti.

Lai LELBisti nejaušības dēļ nenoklīstu no ceļa, viņus “draudzīgi” gana kāds Romāns Ganiņš(Virsvaldes sekretārs), kurš “gana” mākslu apguvis Kremļa noslēpumainajos gaiteņos. Vai ievērojāt, arī uzvārds interesanti sakritīgs, gandrīz vai ģenētisks “biedra” Jūdasa pēcnācējs. Ja neticat šeit rakstītajam, tad pajautājiet viņam pašam: romans.ganins@lelb.lv LRTT i-vietne ir vairākkārt rakstījusi, ka arhibīskaps Jānis Vanags, ar saviem VDK “draugiem”, ir apzadzis Kristīgo Baznīcu(tātad, latviešu tautu) par daudziem miljoniem. Par visām šim nelietībām ir ziņots, bet dokumenti “aizķērušies” ģenerālprokurora seifā. Šie dokumenti ir arī LRTT seifā(kartotēkā).

Visiem šiem godmaņiem, borovkoviem,veidemanēm,vaiderēm, rubeņiem, brāļiem brūveriem, rimšēviciem, bērziņiem, sudrabām…aiz muguras stāv un mirdz „varenā” Kremļa rubīna zvaigzne ar smirdošo „izredzētā” līķi Mauzolejā.

Tāda Nora Kalnmale, kura šeit sāk “sēt” Austrumu gudrības, šiem cionistiskajiem latviešu tautas slepkavām ir bīstama.

Čekisti, savu galu juzdami, atkal cenšas pārorientēties un iekļauties nākošajā varas vilnī. Vai ievērojāt, kā Krievijas izlūkdienesta „dāma” Ingūna Sudraba, sāk apķēzīt visus bijušos un esošos valdniekus, tā cerot dabūt pietiekoši balsu vēlēšanās, lai kopā ar SC pārņemtu Latviju.

Bet šoreiz nesanāks, par to jūs, sātana izdzimumi, varat nešaubīties !

P.S.

Noru Kalnmali un viņas vecākus pazīstu personīgi. Noras tēvs Raimonds Kalnmalis bija viens no 17, kurš 1986. gadā parakstīja H-86 dokumentu par latviešu valodas aizstāvību. Ar Noras māti Dainu Kalnmali strādāju vienā darba vietā- Daiļradē. Visus viņus pazīstu kā godīgus cilvēkus. Austrumu Gudrības un hinduisms, kurus reprezentē Nora Kalnmale, nav latviešu tautas posta sakne, kā „definē” valdošā kliķe, bet gan viņi paši. Pretīgais raksts, ko publicēja VDK(DP) radītā filiāle www.kasjauns.lv, satur pilnīgus melus, izņemot, protams, publikācijas datumu. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā visi „kasjaunieši” stāsies tiesas priekšā par genocīda veikšanu pret latviešu tautu. Kas par to draud, komentāri lieki.

===============================================================

Vēl kāds komentārs no www.aisbergs.lv , kas beidza pastāvēt 4.maija kliķes spiediena rezultātā:

Latvija, PļavasKatru dienu izejot pagalmā skatos pār ieleju un lūdzu Dievu.

Pasargā šo ZEMI no visa netīra un postoša, pasargā šo skaistumu un pieticīgo pārpilnību no alkatības un savtīguma radītām skrambām.

Pasargā.

Tagad un mūžos uz priekšu. Zemi, kurā ir ūdens un tīrumi, zemi, kura var pieticīgu cilvēku auklēt visu mūžu.

Un nekad nevajadzēs neko no ārpuses, ja prasības aprobobežosies ar dzīvesprieku un laimi, nevis verdzību mantu kaudzei.

Tas, latviet, Dvēselei: http://www.youtube.com/watch?v=WW2FwJqf2Pw

28.12.13.       L. Grantiņš

You may also like...

11 Responses

 1. Eduards Lunis saka:

  —Paldies ,Grantiņa kungs ,par Melanholisko valsi!
  Arī pārējais noderēja-man te blakus ,,ļoti ticīgi,, regulāri skrien uz baznīcu-ieteicu izlasīt!Ceru, ka sapratīs!
  Paldies! Jūsu saits ir kļuvis interesantāks!Žēl, ka man ir liegta pieeja…

  Admins
  Es Tev, Eduard, neko neesmu liedzis, par ko Tu runā ?

 2. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Preamble,no latinu valodas nozime,kada teksta dalas izskaidrojums,lai
  nerastos divejada nozime,kada Valsts Konstitucija nedrikst but.Mums prese
  skaidro,ka ta ir Konstitucijas ievaddala.Nejedzibas kalngals.Par ko vispar
  mus tura.Atis Kronvalds viena zina pareizi darija,nomainidams vardu
  Konstitucija,bet ja mes nedzivojam pec Kona likumiem,tad varda nozime ir
  Prostitucija,uz kuru likumi nevar attiekties,ar vardu Satversme,kurs ari
  prasa savu petijumu.Judu Konstitucija,ar juda Egila Levita “ievaddalu”,
  Latviesu tautas dziveszina un kristigas vertibas.Iznak,ka latvietis nevar
  zinat,bez kristigam vertibam.Normalam cilvekam kristigas slepkavnieciskas
  vertibas un Eiropas izvirtigi liberalas vertibas,nav nekadas vertibas,bet
  zemes surogats.Ja, ko neteiksi azis Levits kapostu lauka.Satversme sakas
  ar 4 pamatdalam.Latvija ir neatkariga demokratiska republika.Kodetais
  skaidrojums,Latvija ir atkariga liberala judu sabiedriba.Latvijas valsts
  suverena vara pieder Latvijas tautai.Kodetais skaidrojums,Latvija vara
  nepieder latviesiem,ka pamatnacijai,bet kaut kadai mistiskai Latvijas
  tautai,kura dzivo Latvijas robezas,var but ari kiniesi.Vards suverens
  nak,no Westphalian Sovereignty,Wikipedia,kur suverenitate nav kriterijs,
  lai neparietu globalizacijas sistema.Latvijas valsts teritoriju
  starptautiskos ligumos noteiktas robezas sastada Vidzeme,Latgale,Kurzeme,
  Zemgale.Kodets skaidrojums,tiesi Vidzeme,Latgale,Kurzeme,Zemgale ir
  “piereguleta” starptautiskos ligumos,kas ari veido Latvijas Territory,
  Wikipedia,geografiska zemes dala, bez suverenitates,tatad,caurstaigajama
  seta,ko judiem ari vajag.Valsts valoda Latvijas Republika ir latviesu
  valoda.Latvijas karogs ir sarkans ar baltu svitru.Kodetais skaidrojums,
  Mierinajums nacijai,jo mistiska tauta daudz-maz to zin.Azis ari ir
  daltonikis,jo karogam nav sarkanas krasas,sk.ieprieks par karoga krasu.
  Balta ir baltas rases krasa,kura nez kapec,no joslas tapusi svitra.
  Par sodienas Vaciju un Krieviju.Angela sen nospiedusi Putinu uz celiem,
  jo glaba kompromitejosus dokumentus,no vina spiegu gaitam Vacija.
  a)ruspravliga.org/news
  Kapec mezabralus sauca par banditiem?Judu terminalogijas vesture,no
  Romas laikiem,vienigais,ko dod citiem par brivu,kas pieder pasam.
  a)pravda-tv.ru/2013/12/19/31779
  Brivibas pieminekla bariljefa noslepumi,no judu bolsevisma 1917 gada,
  caur judu liberalismu,un vinu organizeto 1905 gada revoluciju
  a)YouTube-Kirilica burtiem-Obman 1917-2013-Trockij.
  Pieversiet uzmanibu Trocka istabas Nr viesnica 1522,kodetais 10,
  sk.ieprieks,kada nozime.
  Vel varetu ieskatities,uz dazam noderigam lietam
  Divi pasaules pretpoli,ka sabiedriska kustiba,kuru deve par jauno stravu,
  no elektribas polu ekvivalenta
  a)ruspravliga.org.galleries/videogallery/video/latest/
  No kurienes genetiska ticiba kopienas varai?Kas sodien parverties par
  ienaidnieka ieroci.
  a)pandoraopen.ru/2013-12-28/kopnoe-pravo-proshloe-i-nastoyashhee-
  sergey-danilov.
  Jaatsija senalas,bet graudus vajag atstat,kopejai razhai.

  VELAK VEL/TENcINU

 3. Lauku onka saka:

  Eduardam

  Par to, Eduard nebrīnies. Tas nozīmē, ka čekistiem esi kā dazis acī.

  Arī es periodiski nevaru pievienot komentārus. Tajos periodos vienlaicīgi arī datora vispārējā darbība pamatīgi bremzējas.
  Trakākais bija, kad pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem pievienot komentāru izleca uzraksts, ka es pārāk daudz komentējot. :)
  Ja es būtu zaļš, nepieredzējis zeņķis un nebūtu čekistu riebeklības izbaudījis uz savas ādas, droši vien uzmestu lūpu uz Linardu. :D

 4. Rūta saka:

  par aisbergu pavisam sabijos, ka tas esot beidzis pastāvēt. No mana datora to var atvērt http://www.aisbergs.lv/

  Admins
  Un kad ir pēdējais ieraksts ?

 5. Pedagogs saka:

  Klau, tu mazizglītotais idiot. Vismaz iemācies atšķirt, kas ir latviskā dzīvesziņa, un kas ir dzīvesDZIŅA.

  kuri atklāti un brutāli uztājas pret LATVISKO DZĪVES DZIŅU, nemaz jau nerunājot par citām ticības izpratnēm.

  Klau, tu mazizglītotais idiot! Vismaz iemācies atšķirt, kas ir latviskā dzīvesziņa, un kas ir dzīvesDZIŅA.Tā ir tā, kad tu, psihopātu kuili, uz autobāņa drāz krievu maukas. Atradies skolotājs, kas nu visus mācīs, kas ir kas. Apēd kādu tableti, stulbais iznireli. Un labāk pastāsti publiski tepat, cik klases esi beidzis, kaktu filozof!

  Admins
  Tev, ” Pedagog”, protams, ka nekad nebūs latviskā dzīves DZIŅA, jo neesi latvietis(māte it kā latviete, bet tēvs “advokāts”, tāpat kā Žirinovskim). Tādi var tikai zināt-iemācīties no grāmatām par latviešiem,- tātad, tā tev būs vienīgi latviskā dzīves ziņa. Latvietim, kuram tuvākajos senčos nav svešu “elementu”, dzīvi nosaka viņa gēnos iekodētais raksturs- nacionālā īpatnība. Šī īpašība ir tā, kas latvieti “dzen” būt godīgākam un lēnprātīgākam par vairākām citām tautām. Tas nav apgūts mācību ceļā un tāpēc nav nekāds sakars ar dzīves ziņu. Tas ir viss abstraktais, kas dzen latvietim būt tādam, kāds viņš ir. To, tad arī sauc par latvisko dzīves dziņu, bet ne ziņu.

  Tavs komentārs norāda, kādas tautas “ziņas” pārstāvis tu esi, dižais “karognesi”.

  Tev es uz pieres jau sen esmu uzspiedis zīmogu- “Tiesājams kā nodevējs”, un kā tāds tu arī drīz tiksi tiesāts:
  http://tautastribunals.eu/?p=6586
  http://tautastribunals.eu/?p=1327

 6. Deniss saka:

  Internetā var dabūt izlasīt

  Ernests Brastiņš “Mūsu dievestības tūkstošgadīgā apkarošana”.

  Ļ.Tolstoja stāsts “Elles sagrāve un tās atjaunošana”.
  Šajā stāstā var uzzināt kādā veidā kristieši tiek padarīti par velna kalpiem

  Šķiet šos rakstus var atrast http://www.laija.lv

 7. john saka:

  Un ko par to saka sektantu šovinists Bljadajevs?

 8. ernsts saka:

  Atkal pagajis -gads .Gads ,kursh nav vienkarshi noveedeejies ,kuram ir mazs ” ,bet tomer sausais atlikums”-VDK nedaudz dabuja pa shnjaucamo un tas jau ir labi!Pec parraides TV “Skats no malas “noskatishanas -krievvalodigah paradija patieso krievvalodigo nostaju LV politiskaja dive! Man domat ,ka taa domaa vissssi-brahlveidigie likumigie un nelikumigie LV pilsonibu ieguvushie. Tas nav naids ,bet faktu kostatejums!Trakakais ka musu demokratijas jedzienu izkroplojot ,vini versh pret mums -shis ZEMES pamattautu! Mandomat Latvijah jasasauc -Latvijas ISTO(patieso) Pilsonu KONGRESU ,kuraa jalemj shis (zemes)Valsts talako virzibu .Nav runa par atteikshanos no eirodomas !No EIROPAS valstu savienibas! p/s ja ir valodas kludas atvainojiet ,tam ir savi iemesli >

 9. Repatriants saka:

  Par kristiigo bazniicu un taas alkatiibu, peerkamiibu un liekuliibu nav nevienam no taas neapmaatajam nekadu iluuziju-tie bija un ir savas tautas paraziiti uz taas kermena.
  Bet par I. Roņa grāmatu: „Baltijas jaunās brīvības cīņas Latvijā” gan shis tas nav saprotams. Man neliekas pienemami legionaru nopulgoshana 16 marta sakaraa, nevaru nopietni cionistu kalpa gorbacova un vina ziidu sievas darbiibas glorifikaacijai un izskaistinaashanai, nepiekriitu dranka TP komunistu-zaglu un kalviisha slavinaashanai un arii kezbera lomu redzu pavisam citaa gaismaa. Vins -Ronis neapshaubami ir upuris, bet domaashana tam arii reizeem ir greiza, taa es domaaju.

  Admins
  Ja izlasīsi pilnīgi visus Roņa rakstus, tad sapratīsi arī šīs pretrunas.
  Ja redzi,teiksim, desmit lietas, no kurām sastāv šodienas Latvija un visas ir negatīvas, tad sūdzoties uz kādu no viņām jābalstās.
  Kādā citā reizē iepriekš minētais balsts tiek nogāzts… .
  Ja viņš atklāti atbalstīs 16 martu, tad starptautiski viņš tiks ignorēts.
  Ja mēs būtu patiesi brīvi, tad taču arī tādā veidā nesvinētu.
  Tā ir un paliek “pretspara” izpausme pret okupantiem.
  Viņš pašlaik, tāpat kā H-86, tiek no oficiālām iestādēm ignorēts, bet visi slepenie dienesti viņa un H-86 teikto rūpīgi analizē.
  Viņš par Latvijas bendēm ir tik daudz pateicis, ka čekisti jau sasnieguši ārprāta robežu.
  Šī i- vietne tiek kontrolēta un tulkota no lielvalstu DD, un tas ir ļoti labi.
  Slepenie dienesti veido pasaules politiku, bet ne valdības marionetes.
  Ne jau aiz gara laika krievžīdiskie cionist grib slēgt šo vietni un fiziski mūs iznīcināt.

 10. Dažam jumts pavisam aizbraucis. Nu jau krāpnieku kantori durgas templi plānprātiņš sāk slavēt. Mazāk lietojiet alkoholu!

  Admins
  Varbūt tomēr nosauksiet vārdā, kurš tad ir apkrāpts.
  Valsts un tauta ir apkrāpta un izzagta ar “kristiešu” palīdzību.
  Es neslavēju Durgas Templi, bet saku, ka kristīgā baznīca ir noziegusies pret tautu un Dievu.
  “Plānprātiņš” jums tuvākā laikā atlidos kā bumerangs atpakaļ.

 11. Jumis saka:

  Tiesa, kas tiesa, baznīcas un ticības lietas visos gadsimtos ir bijis bizness. Visa tā “Dieva” lieta cilvēkiem ir smadzeņu skalošana un aunu vadīšana uz kautuvi. Protams, mūsdienās sabiedrībai jau veiksmīgi potēts cauri gadu simtiem par mistisko kluci baznīcā,ka tam ceļos jākīrt, jānes gardumi “dieva dēliem” halātos, lai šie sazinātos ar Dievu un noziegumus izņemtu no “debesu sistēmas” utt. Kas vēsturi mācījies, tas šos sektantus- noziedzniekus atpazīs pa gabalu. Sabiedrība ir vāja un tur šie parazīti skrien kabatas pildīt.
  Gribu atgādināt par šo parazītisko izdzimteņu cīņu par Rīgas Dzemdību nama zemi,kas faktiski draudēja apturēt darbību un izlikt uz ielas dzemdētājas. Tās baznīcas ir jāarstē ar sarkano gaili, jo nekas cits kā alkatība aiz tā nestāv!
  Dievs ir, bet ne jau viņš skaita otkatu baznīcas pagrabā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.