Turpinājums par I. Roņa slepkavības mēģinājmu

www.tautastribunals.eu-12Indulis-RonisVēl vairāk- „Kraukļos” pārliecinājos, ka visi lietišķie pierādījumi ir uz vietas, 5 zvaigžņu armēņu konjaks „Ararat” ar visu iesaiņojuma kasti, kuru bija atveduši slepkavas, glāze un svece no neaizslēgtās mājas, kurus bija atnesuši slepkavas. Uz plīts un grīdas mētājās slepkavības rīks- žiletes „Sputņik” , kuras bija atveduši slepkavas. Nekas nebija paņemts kriminālekspertīzes veikšanai. Tas ir ne tikai galēji prettiesiski, bet arī pilnīgi absurdi.

Slepkavas nepārprotami bija augstas klases profesionāļi, jo citu atmiņu par samaņas zaudēšanu man nav. Tāpēc nešaubos, ka uz lietišķajiem pierādījumiem atrodas vienīgi mani pirkstu nospiedumi. 11.oktobrī ar cimdiem rokās es iesaiņoju lietišķos pierādījumus plastmasas maisiņos un ienesu dzīvojamā mājā. Ka nekāda krimināltiesiskā ekspertīze vispār netika veikta, liecina, ka Valsts policijas Kuldīgas novada priekšnieks akli turpina pildīt saņemto pavēli- slepkavību atzīt par pašnāvību.

Noziedzīgo plānu sabrukums nepārprotami sākās tieši šeit ! Ja policija manu slepkavību grib iztēlot par it kā pašnāvību, tad, par cik es paliku dzīvs, policijai vajadzēja pieteikt tiesu medicīnisko ekspertīzi. Tāpēc šokā, ka es paliku dzīvs, Valsts policijas Kuldīgas novada policijas priekšnieks nolēma nedarīt neko- neveikt nekādas ekspertīzes, nekādas izmeklēšanas darbības, pat neaprunāties ar manu sievu Baibu Roni, kura 7.oktobrī bija atbraukusi pie manis uz Kuldīgas slimnīcu.

Var jau arī būt, ka Kuldīgas novada policijas priekšnieks uzzināja, ka neoficiāla manas pilnas pieskaitāmības pārbaude tika noteikta Kuldīgas slimnīcā pēc mana lūguma, rēķinoties ar ļoti iespējamām tiesībsargāšanas institūciju jaunām provokācijām. Sīkāk par to runāju 14.oktobra iesnieguma punktā 2.2.(pielikuma pirmais dokuments). Tiku atzīts par psihiski veselu personu, kāds arī visu savu mūžu esmu bijis un esmu.

Laika distance un nupat minētie fakti mani liek koriģēt š.g. 14.oktobra iesniegumā izteikto vērtējumu, ka mani tiešie slepkavas bijuši Kuldīgas novada policisti. Slepkavas nē, jo tad viņi tik muļķīgi nerīkotos šobrīd, bet līdzzinātāji gan !

Ka slepkavas bija labi informēti par apkārtni, liecina fakts, ka slepkavas man prasīja ceļu uz „Remešu” mājām, kādas, pēc policista Ābelnieka teiktā, apkārtnē esot, kaut es to nezināju.

2.1. Ka manis neizdevusies slepkavība ir valsts augstāko amatpersonu, Valsts prezidenta A. Bērziņa Saeimas priekšsēdētājas S. Āboltiņas,*ministru prezidenta V. Dombrovska pasūtījums, lai neitralizētu manu sūdzību Eiropas Cilvēktiesību tiesai** par aizmuguriskās soda psihiatrijas pielietošanu pret mani valsts augstāko amatpersonu līmenī 19 gadu garumā, īpaši pārliecinoši pierāda ģenerālprokurora E. Kalnmeiera*** vistiešākā līdzdalība manas slepkavības mēģinājuma slēpšanā, uzdodot prokurorei L. Dadzītei veikt prettiesiskas darbības. Proti, uz savu 14.oktobra iesniegumu Augstākās tiesas priekšsēdētājam un ģenerālprokuroram par Kuldīgas novada policijas priekšniecības pilnīgi prettiesisku bezdarbību manas slepkavības mēģinājuma izmeklēšanā un vainīgo atrašanā, neveicot nekādas ekspertīzes un pat man apzināti melojot- saņemu ne mazāk prettiesisku Ģenerālprokuratūras personu un valsts tiesību aizsardzības departamenta prokurores L. Dadzītes š.g. 15.oktobra vēstuli „Par iesnieguma nosūtīšanu”(pielikuma 2.dokuments).

Minētā vēstule, 8(!) dienas pēc slepkavības mēģinājuma, prokurore L. Dadzīte nav uzdevusi Kuldīgas rajona prokuratūrai noskaidrot Kuldīgas novada policijas priekšniecības bezdarbības un pretdarbības cēloņus, ka tā vairāk kā nedēļas laikā nav noskaidrojusi: „Vai ir bijis tikai „iespējams noziedzīgs nodarījums” vai tomēr noziedzīgs nodarījums.”

Tas, ka mans 14.oktobra iesniegums nav pieņemts Ģenerālprokuratūras piekritīgā lietvedībā, jo atbildes sniegšana man uzdota Kuldīgas rajona prokuratūrai, pie tam tikai daļā par „iespējamu noziedzīgu nodarījumu”- pierāda gan manu pilnīgo beztiesību Latvijā, gan ģenerālprokurora Ē. Kalnmeiera un prokurores L. Dadzītes tiešu sadarbību ar manis slepkavām, lai nepārprotami iztēlotu manis slepkavības mēģinājumu par it kā „pašnāvību.”

Teikto pierāda arī tas, ka līdz šodienai, t.i. gandrīz nedēļas laikā, Kuldīgas rajona prokuratūra nav izrādījusi nekādu dzīvības zīmi. Tas taču apliecina, ka pieaug jauns apdraudējums manai dzīvībai. Proti, Eiropas Cilvēktiesību tiesai iesniegtie dokumenti par visu manu iesniegumu un pieteikumu pilnīgu ignoranci- nedod iespēju izdarīt citu secinājumu, kā to, ka tas tiek darīts arī šajā gadījumā un Latvijas valsts ir atteikusies veikt attiecībās ar mani nacionālajā likumdošanā precīzi definētos pienākumus savu pilsoņu drošības un dzīvības aizsardzībai, kā arī noraidījusi manu miera izlīguma piedāvājumu. Tāpēc, izmantojot situāciju, ka man š.g. 21.oktobrī jābrauc uz Kuldīgas slimnīcu izņemt diegus no slepkavu grieztajām brūcēm, nosūtīšu Eiropas Cilvēktiesību tiesai šo papildinājumu savai š.g. 11.septembra sūdzībai, kā arī pacentīšos nodot kopiju kādam savam cīņu biedam , tālākai rīcībai, ja Drošības policijai un Valsts policijas Kriminālpolicijai šāda ne ar ko neierobežotā kriminogēnā situācijā izdosies realizēt atkārtotu un sekmīgu manis slepkavības mēģinājumu.

2.2. Lai novērstu jaunu apdraudējumu manai dzīvībai, prokuroram Ē. Kalnmeieram bija jāatmasko mani slepkavas. Kā profesionālam juristam viņam šajā ceļā būtu pieticis veikt tikai vienu soli- izpildot mana miera izlīguma piedāvājuma Latvijai 2.prasību(pielikuma 1.dokumenta 17.lpp). Proti, ģenerālprokuroram sākumā būtu pieticis ar Arņa Āboltiņa slepenā dienesta KGB(pēc SAB materiāliem) un Drošības policijā– lai izmeklējot A. Āboltiņa provokatīvo darbību pret mani, nonāktu pie tiem Drošības policijas darbiniekiem, kuri uzdeva A. Āboltiņam veikt šādas klaji bandītiskas akcijas pret mani un manu ģimeni, pat iznīcinot Vijas Pusāres kapa vietu. Acīm redzami, ka nopratinot vainīgos Drošības policijas darbiniekusbija reālas izredzes nokļūt uz pēdām maniem slepkavām.

Pēc aģentūras kartotēkas Valsts policijas Kriminālpolicijā bija nepieciešams konstatēt pašreizējo vai neseno A. Āboltiņa meitu- Madaras Āboltiņas un Martas Āboltiņas slepeno darbību par Kriminālpolicijas aģentēm. Jo tieši šīs trīs minētās personas aktīvi izprovocēja manu sievu Baibu Roni iesniegt laulības šķiršanos pieteikumu.

25.12.13.

TURPINĀJUMS SEKOS.

P.S.

Šajā grūtā laikā I. Ronim kā nekad vairāk ir vajadzīgs morāls atbalsts un tieši tādu es saņēmu pa e- pastu pārakstot Roņa vēstuli. Domāju, ka sūtītājs neņems ļaunā, ja to publicēšu ar visu e- pasta adresi. Cik noprotams, tad Andris arī ir sava veida taisnības cīnītājs:

andris strahl (andris.strahl@inbox.lv)

20:03

https://dub119.mail.live.com/mail/clear.gifAn: l.grantins@hotmail.de

Vispirms , sveicieni  no  Kuldīgas  šajos pelēkajos Ziemassvētkos  tiešā  un  pārnestā nozīmē , vēlu  izturību  ari  turpmāk  cik  tas  iespējams šajā kampēju  laikmetā !

Bēdīgi, ka  tā  noticis ar Induli.

Personīgi  pazīstams un  esmu  pateicīgs par  sarunā šovasar sniegto  atbalstu  man pie 1941 g. noslepkavoto baltiešu  virsnieku traģēdijas Aizvīķos. Pagājuši tik  daudz  gadu ,bet to piemiņai  pat  krusta tur nav. Tas ir pie  bijušā aerodroma ! Lasu cik iespējams  TT . PALDIES par  to , tas man  šodien kā  toreiz  ,, Amerikas Balss ,,  u. c. Esmu  jau gados , Ludzu,  ja  vari, pa  saviem  kanāliem iekustini ko lietas  labā , vai  kas  zināms , esam  kurzemnieki, Vaiņodes  apvidus  nav  svešs .

Piedod , rakstu  ar kļūdām !

Paldies  par  sapratni , lai veicas visiem labas  gribas cilvēkiem , kas  man  ar  padomu palīdzējuši  kā  I. Ronis , A Kavacis u. c.

Andris  Kuldiga !

================================================================

SARKANO IZDZIMTEŅU KLOĀKA

Latviet, nebaidies izņirgāties par šiem zagļiem, slepkavām un Gara kropļiem… .

Viņos nemājo CILVĒKA DVĒSELE.

===============================================================

Kalnmeijers, Bērziņš, Ulmanis, Rīga, LatvijaPrezidents, Bērziņš, Kalnmeijers, Dome, Saeima

Foto: Nu nemājo šajos putnu biedēkļos cilvēka dvēseles. Šie karikatūras, kā mēs visi zinām, ir iebīdīti šajos amatos, lai ar viņu palīdzību krievžīdiskie cionisti varētu veikt savus asins darbus pret latviešu tautu. Bērziņš, tā arī Kalnmeiers labi saprot, ka viņiem pēc visiem starptautiskiem Likumiem pienākas nāvessods, jo piedalās genocīda veikšanā pret latviešu tautu un cilvēci kopumā. Tāpēc viņi slepkavo visus, kas vien varētu dot liecības pret viņiem, un vēsturnieks Indulis Ronis, ir viens no bīstamākajiem lieciniekiem.

UZMANĪBU !!!

Latviet, ja māki atšķirt “graudus no sēnalām”, tad noskaties šo 100% tīgo melu propagandu, ar ko žīdi ir apmuļķojuši lielāko daļu cilvēces. Par nelaimi KLIPS ir krieviski, jo pamatā veltīts krieviem, kaut arī pieminēta ir Baltija. Cik viņi ir godīgi un gudri, to pierāda fakts, ka tikai viņi, bet ne citi, ir vainīgi pie Latvijas ekonomikas sagraušanas. Skaties sātanistu “sprediķi”:
http://www.youtube.com/watch?v=C0lMHZ1YRKs

===============================================================

Dombrovskis, bērziņš , reiniks

FOTO: Uz foto rakstītais nav tikai SARKASMS, bet gan balta taisnība, jo šīs cilvēkveidīgais vieplis ir uzņemts VIŅU “klubā”. Viņš nākotnē darīs tikai un vienīgi ļaunus darbus pret latviešu tautu un LATVIJU. Bērziņa un Dombrovska karošana ir VIŅU spēlēts teātris, lai maldinātu latviešu tautu. Indulis Ronis pilnīgi pareizi novērtē šo neliešu spējas.

*Āboltiņa ir ļoti ietekmīga Maskavas marionete. Jau kopš Atmodas laikiem viņa pilda Krievijas Drošības orgānu tiešas pavēles. Viņas nenormālā apsardze vien jau runā “savu valodu.”

**Sūdzēties Eiropas Cilvēktiesību tiesai par šāda veida noziegumiem ir tukša laika šķiešana, jo to komandē cionisti, kas ir nekas vairāk, kā transformēti boļševiki. Tie nekad nenostāsies pret krievžīdisko Krieviju, kura pilnībā pakļāvusi sev Latviju.

***E. Kalnmeiers ir pagrīdes komunistiskās partijas biedrs. Viņš pilnība pakļaujas A. Borovkova,I. Godmaņa un A. Bunkas pavēlēm. Andris Bunka bija čekista un slepkavas I. Godmaņa apsargātājs, kurš tam nolūkam bija izveidojis speciālu vienību no uzticamiem KGB kadriem. Aktīvākos darbus šodien veic A. Bunkas audžudēls(pus’žīds-pus’baltkrievs) Rihards Bunka. Pēc dabas labils- apdauzīts alkoholiķis. Šī specvienība- savstarpējā komunikācijā tiek dēvēta par “apkalpojošo personālu”– tātad izpilda visau nevēlamo elementu slepkavības. Atgādināsim, ka viens no galvenajiem pagrīdes kompartijas locekļiem ir arī Augusts Brigmanis. Visā šajā pagrīdes bandā figurē arī I. Čepāne un teatralizētā ģībone I. Sudraba.

========================================================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Zatlere un āboltiņaManuels Borroso un Valdis Dombrovskis , reiniks, āboltiņa.

FOTO: Vai neatgādina lezbiešu “fonu”, un dzīvnieciski atņirgtu mūli ? Cilvēks tā neņirdz…. .

Ir kļuvis zināms, ka būvkompānija <Re&Re> ilgu laiku ziedojusi naudu partijai . Premjera Valda Dombrovska () sieva Ārija Dombrovska un Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas () vīrs Jānis Āboltiņš esot norādīti kā naudas saņēmēji. Savukārt pēc saņemtajiem finanšu līdzekļiem lobējusi valsts pasūtījumu būvniecībā. Par šādu informāciju jau esot informēts gan Valsts prezidents Andris Bērziņš, gan Satversmes aizsardzības biroja vadītājs Jānis Maizītis.


You may also like...

6 Responses

 1. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU NAKOSO DIENU!
  Pienak laiks likt jaunus pamatus savai pasaules uztverei.Novelu ziemas
  saulgriezos,ar garakas dienas naksanu un isakas nakts paliksanu,izdzit
  tukstosiem gadu ielikto tumsu.Visiem novelu visgaisako sapratu un
  visspozakas dveseles.
  Vis jamaina pasos pamatos,ar pilnigi citu,bet reiz bijusu,sabiedrisko
  iekartu.Kurs izglabies,tam bibeles paradize,kurs brivs,tam griba.
  G.Valdmana otra izvele pec Aisberga ir Talava.Vins bija,ir un paliks
  Talavas tauretajs,jo visi mes,kuri vesta ciltsbraliem patiesibu ir si
  laika Talavas tauretaji,lidz istenai,savas tautas ATMODAI.Tiesi si
  iemesla del ari “aizklapeja” Latviesu Biedribu,kur mes butu brivi savas
  izpausmes,un,no ricibas neviens nevaretu mus apturet.
  Visi,kuri “regule” Latviju,ka cietumu,ir savukart paklauti tiem,kuri
  “regule” visu pasauli,ka cietumu.Tapec izmainam jabut vispasaules
  meroga.Latvijas cietumsargi velas tikt “zelta miljarda”,saubu nav,kuriem
  ir visas pazimes uz iezombesanu,ka serijveida pasutijuma slepkavam,ne
  no sis pasaules
  a)sall illuminati 13-04-2010.avi
  b)pravda-tv.ru/2013/12/23/33007
  Lai tiktu ara,no sodienas ticibas,kurai ir ilgas religiskas saknes,
  izmainas dod VEDAS,kas nak,no sanskrita VEDAT,ka patiesibas pausana
  visur,vienmer un visiem.Patiesiba ari busim glabti.
  Bibele ir izstradats projekts,verga dveseles dzimsanai,kurai ari
  pieskano Skaligera radito vesturisko hronologiju,tapec ari musu
  kopienas pasaule,visur ciess neveiksmes,ka Brazilija,Muzu meza maldos u.c
  a)pandoraopen.ru/2012-09-26/doktrina-xristianstva-ideologiya-dlya-
  -rabov/
  Jaatmet ari doma rakstit,kaut ko ,uz ANO,jo ta ir dibinata masonu
  organizacija,kura kontrole visas cilveces statistiskas izmainas.
  a)antisionizm.info/OON-skritoe-detishche-illyuminatov-598.html
  Lai visur nebutu jalieto vards liberals un liberalisms,vinu maske ar
  vardu demokratija,kuram ari slikta slava,bet visi tacu nesaprot,jo nak,
  no grieku valodas,ka tautvaldiba,bet par cik Griekija bija verdziba,tad
  tauta bija tikai vergturi.Piem.Social-demokratiska stradnieku partija,
  vai Social-liberala stradnieku partija,viens un tas pats.u.c.
  Par to,ka bija milziga Ariesu imperija saubu nav,ka Dienvidamerika,ASV,no
  Klusa lidz Atlantijas okeaniem,kuru visu laiku musu ienaidnieki drupina,
  gabalu,pa gabalam.Daudz ko izsaka Rusijas mezi,kuru vecums apm.200 gadu.
  Kadus noslepumus glaba MELNIE SPEKI ?
  a)kramola.info/vesti/letopisi-proshlogo/gibel-tartarii
  Pec zaudetiem imperijas pilsonu kariem 1775 gada,nosaka kursu uz
  pasaules iekarosanu,jau nakosaja gada 1776 gads,ka MDccLXXVI uz dolara
  piramidas.

  VELAK VEL/TENcINU

 2. Lauku onka saka:

  Jau paredzu, ka policija “atklās”, ka žiletes Ronis kādam paziņam ar dīvainu skatienu paprasījis vai kaut kā tamlīdzīgi. Vēl kāds cits būs redzējis viņu neadekvāti uzvedamies. Vēl kādu būs šokējis viņa sacītais pie Roņa mājās, kas patiesībā nekad nav teikts, un liecinieks nemaz nezina kur tāda māja atrodas. Daudz ko nepatiesi apliecinās cilvēki, kam Ronis tikai labu darījis un radīs neizpratni, par to, cik tālu cilvēki, kam daudz palīdzēts, var nepatiesībā ieslīgt. Un savus melus viņi pateiks arī tiesā, nekaunoties acīs skatīties.
  Viss vecs kā zeme un pazīstams līdz riebumam. Dievs vien zina ar kādiem paņēmieniem čekisti panāk no cilvēkiem tādu zemiskumu.

  Vēlu Indulim izturību.

 3. ķiploks saka:

  Dievs, atpestī mūs no mēra un no komunistiem!

 4. Sprīdīts saka:

  Sveiki!

  Gribētu dzirdēt paša I. Roņa komentārus par G.Valdmaņa grāmatā pieminēto sadarbību, kura
  izjuka, nez kāpēc?

  Arī H-86 ir pieminēti..

  Vai Grantiņa kungs labprātāk pārietu uz video formātu vai vismaz vienreiz nedēļā/mēnesī tādu kā video kopsavilkumu publicēt. Neviens jaunais nelasīs šos palagus, kaut arī tie ir pa tēmu.

  Būtu labi, ja Jūs Grantiņa kungs varētu apkopot kaut daļu no Jums zināmā info par lielākajiem kapračiem (sarakstu), to konkrētiem lēmumiem (ar datumiem).
  Piem. I.Godmanis -parakstīja to un to.
  I.Ziedonis- darīja to un to.
  Repše utt.
  Jums tas ir kā 2×2. Ne visi to zin.

  Admins
  Kas attiecas uz video, tad par to ir domāts.
  Par dokumentiem un datumiem ir pavisam cits jautājums.
  Tiešī tāpēc, ka visi dokumenti ir “pazuduši” Tribunāls uzsāka savu darbību.
  LRTT(H-86) dara visu, lai šos dokumentus un datumus izvilktu no aizmirstības seifiem.
  Un tas ir ļoti, ļoti grūts un bīstams darbs.
  Vai tad Roni negribēja noslepkavot par ” dokumentiem un datumiem” ?
  Pieliec, Sprīdīt, arī Tu kādu mazumiņu, lai atmaskotu nelietību.
  Raksti kādu argumentētu komentāru, lai viņi saprot, kas tos sagaida.
  Domas un vēlmes realizējas tad, kad ir sasniegts vajadzīgais Patiesības daudzums, proti, informācija.
  Tieši no tās(informācijas) šie sarkanie nelieši baidās visvairāk.

 5. skorceni saka:

  Sveiciens visiem!
  Es visu laiku domaju,vai tiem valdibas neliesiem neienak prataa,ka par visu bus jaamaksaa.
  Bildes gan labas ieliktas.Taa vien prasas aizslegu paarvilkt.
  Ceru,ka tas laiks pienaaks.
  Jaa, vakar tvnetaa uzrakstiju,ka lai palasa tautastribunaalu,tak mani nostopeeja.
  Laikam shie pajokoja…..

 6. Sprīdīts saka:

  Adminam:
  Tieši tā – informācija, vajag apkopot koncentrētu informāciju par “varoņu” darbiem. Vienkāršu listi uzmeta, par dokumentiem pēc tam. Vajag iesēt ziņkārības sēklu un izgaisināt ilūzijas. Arī manos draugos ir latviski noskaņoti cilvēki, kuri apjūsmo VVF. Tādiem cilvēkiem vienkārši nav info pareizais, saprotat- vajag ar mazo karotīti zāles padot. LRTT kā jau minēju ir lielgabals, kura troksnis tādam patriotiski panaivam cilvēkam aizsit ausis. Tāpēc saku, ka A4lapas formāta “leaflets” kuru varētu palaist sociālajos tīklos būtu tikai sākums, tas sakustinātu daudziem smadzenes par esošo kārtību. Varu uzmest melnrakstu un nosūtīt Jums uz epastu piekoriģēt. Ja LRTT un H86 mērķis ir patiesības gaismā celšana, tad domāju, ka šāda veida un citas aktivitātes jāveic aktīvāk. Arī jāskaidro par globālo mafiju, bet vispirms jāatmasko viņu pakalpiņi (kuri paši iespējams to neapzinās)
  Latvijā.

  Admins
  Pieņemšu un priecāšos par visu, ko darīsi šī mērķa labā.
  Par to lielgabalu labi pasacīji, bet domāju, ka tik naivi nav latvieši, bet mūsu ienaidnieku radītie apstākļi spiež viņiem tādiem būt.
  Viss nav tik vienkārši. Mūsu ienaidnieks ir gudrs. Viņš saprot LRTT mērķi. Tu nevari iznīcināt to, ko neredzi.
  H-86(LRTT) uzdevums ir izmānīt zvēru no alas, un tad mēs viņu arī piebeigsim.
  Viņš zin, ka iznākšana Gaismā, ir viņa beigas un tāpēc viņš tur tupēs līdz pēdējam brīdim.
  Bet vienreiz šis abstraktais zvērs izlīdīs un tad viss sagrūs bez lielas piepūles.
  Ja Tu neaiztiksi tos, kuri kaut mazliet savu iespēju robežās ko dara, tad mēs atradīsim kopēju valodu.
  Veiksmi Tev Jaunajā !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.