Cionistu “stūrētā” 4. maija kliķe ārdās

www.tautastribunals.eu 1L. Grantiņš. H-86, LRTT - KopieCionistu- komunistu 4. maija kliķe savā bezspēcībā ārdās.

Šodien saņēmu vēstuli- PAVĒLI ierasties pie kāda Augstikalņisa uz nopratināšanu.

Skan anekdotiski !!!

Manis un man līdzīgo latviešu patriotu atjaunotajā LR, kāds nožēlojams kolaboracionists Aukstikalnis iedomājas tās atjaunotāju tiesāt.

Varētu jau sacīt, lai Aukstikalnis savu pirmā apriļa joku uzsprauž uz nagliņas tai vietā, uz kurieni ķeizars kājām iet,

bet lieta ir daudz nopietnāka un par to sniegšu garāku atbildi, kas būs domāta pieprasītā tel. zvana vietā.

19.10.13     L. Grantiņš LRTT & H-86

========================================

Noziedznieku kliķe

You may also like...

17 Responses

 1. Gudrais saka:

  Redzi, nebūtu Latvija ES, tas aukstikaļnis tiešām varētu spraust uz nagliņas savu pavēsti! Bet tagad Vācija, kuras valsts iekārtu tu tā apjūsmo, tevi izdos brālīgajai republikai…

  Admins
  Ar šīs “brālīgās” republikas palīdzību es iznīcināšu tavu krievžīdisko boļševiku republiku- krieviju, kurai tu kalpo Gedroic un kura ir vistiešākais vaininieks Latvijas iznīcināšanā.
  Un tādi mēsli kā gedroics, lapinskis, garda un citi atkritumi, tiks iemesti krokodilliem par barību.

 2. Lauku onka saka:

  Tiklīdz parādās kāda ziņa, ka DēPisti atkal kaut ko cenšas panākt pret LRTT, tā tūlīt arī “gudrais” pamuļkītis sajūsmā plaukšķina savas tuklās roķeles.
  Arī man dažkārt dzīvē ir bijušas nesaskaņas ar kādu citu patriotu, bet es nelēkāju aiz sajūsmas, ja viņu čekisti sāk čakarēt. Tur, “gudrais”, ir tā atšķirība starp patiesiem patriotiem un tādiem stukačiem kā tu.

 3. Os saka:

  Tiesi ta,zvanit nevajag. Komunikacija lai notiek ar so Maskavas diversantu teroristu tikai rakstiski. To sie Kremla agenti vismazak velas.

 4. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Zimogs.Kods.Erglis ar nolaistiem sparniem.Nav lidojuma.Medijumu sagadat
  nevar,vinu baro,no rietumiem,jo skatas uz turieni.Knabis ciet,baribas
  pietiek.Visi vairogi ir ROTSHIELDI.Ipasnieks zinams.Dubulta kontrole,jo
  2 aplos,iekseja un areja.u.c.sikaki kodi.
  Parkartosana,sausana,skaitisana.
  a)Psihiskais laiks
  pandoraopen.ru/2013-10-17/sergej-danilov-psixicheskoe-vremya/
  b)Bailiga valdiba rada extremismu
  via-midgard.info/news/in russia/sergej-danilov-282-statya.htm
  Kas bija pirms MEINARDA? Kas bija pirms 1185 gada?
  mir-ved.ru/rekomendyem.htm

  P.S. Daudzi jautajumi atkrit,ja atrod atbildes PATS,un tikai PATS.

  VELAK VEL/TENcINU

 5. čuguns saka:

  Piespiedu atvešana? Tas nozīmē, ka Vācija ir gatava izdot?

 6. Gudrais saka:

  Dabiski, ka izdos…

 7. skorceni saka:

  Sveiciens,Linardam!Es lasu un domáju ,ka tiem kungiem no ieksshéjiem orgániem vai vél no kádiem orgániem,gribétos ,ka Linards Grantins ierodas pie viniem ar nokártu galvu un savas vainas atzíshanu.KGBistu valodá ar(javka s povinnoi).Tad gan viniem bútu prieks par tádu izlécienu…..Nez kas chekistus ir tá satraucis,ka tik izmisígi sák izmekléshanu pret cilvéku,kas cínás par LATVIESHU TAUTU!?Atbilde tálu nav jámeklé….lapsenju midzenis ir sapurináts!Turies ,Linard,jo vajag kádu ,kas atver acis tautai.Ceru ,ka pienáks soda diena LATVIJAS nozadzéjiem….

 8. skorceni saka:

  Lai velti nepriecájas nodeveji un cionistu roklaizhas,Grantinu nenotiesás,jo patiesíbá ir spéks….

 9. ES ! saka:

  Kada sakara tas DP gospagjina Aukstikalnjisa kjepajums ir nosutits L.G. ?!

 10. no coment saka:

  Gunārs Ķirsons atbild: «Uzdošu jums atklātu jautājumu: vai aploksnes kādreiz esat saņēmuši? Pats esmu gan maksājis, gan saņēmis. Kukuļus esmu devis un arī ņēmis. Tie bija tādi laiki, kad tā bija jādara. Godīgs cilvēks vispirms domās, ko iesākt, lai tā nebūtu jādara. Šodien esmu izgājis no šīs situācijas. Paldies Dievam, esmu atradis izeju. Bet vai gribat teikt, ka Latvijā ēdināšanas nozarē visi maksā visus nodokļus? Nemaksā! Domāju, 60 procenti, pat vairāk, visi 80 procenti, nemaksā.

 11. Os saka:

  Tiko si 4.maija dibinata Latvija atteica izdot zidulenu krievu smakas denisu calovski Amerikai,pamatojoties uz Eiropas Tiesas gan Spriedumu. Un ka pamats ir,ka noziegums ir izdarits Latvija,neatkarigi,ka elektroniski tika parsutits uz velns vinu zina kurieni,kaut vai visu Pasauli ar Valstim,jo Latvija var redz pati so zidulenu iztiesat un neapsaubami sis zagligais zidulens ir loti vajadzigs sai valstij ka-Pilsonis. Tamdel,sai Kremla DP nekas nesanaks,Linards ir Vacijas Pilsonis un paldies dievam. Sada gadijuma sim Kremla agentam ar visu DP ir jauzrada-Apsudziba Vacijas Policijai un iztiesat lietu Vacija noteikti ir pati spejiga. Ta ka “Padumjais” ej pasuka-kam tur pats teici ir-garsigak un nemaisies pa kajam Cilvekiem. Gan jau analitiska DP dala ir izanalizejusi,ka nakamvasar Linards brauks uz Latviju,ka jau katru gadu un tad gan vini nopakos. Sogad nenopakoja,jo apsudzibas nebija gatavas un Vacijas Pilsonis,bet ar gatavu Apsudzibu,seit braukt,tas nebutu pareizi,jo tad Vacijai vini gan var neizdot.

 12. ernsts saka:

  Kaa var izdot ? Latvijaa nav veikta deokupaacij ,taatad tagadeejaa LV- tiesha LPSR mantiniece .1918.g. Latvijas paartapshanu -LPSR ,ari Vacija ir atbildiiga.Ja Vacija izdo L.G.-LV ,tad turpinaas genociids .Un tas turpinaas 73 gadus.LV administraacijaa ,paarsvaraa ,straadaa–komunisti ,komjaunieshi vai vinu beerni, nav bijushie ,nav nozhelas ,visi rrullee!

 13. Nesaprotu,ko gan gantiņš tādu labu būtu izdarījis Latvijas pilsoņiem? Tikai solījis pakārt vai ielaist lodi pierē ,diemžēl,īsteniem Latvijas patriotiem. Domāju ,ka tam cilvēkam tiešām nav visi mājās vai arī viņš strādā drošības policijas labā.Vai tad tiešām tas nav skaidrs? Viņš ievieto tikai tos komentārus,kas viņu glauda pa spalvai.

  Admins
  Muižule varētu tak nosaukt vārdā kaut vienu, kuram “patriotam” Grantiņš ir ielaidis lodi pierē vai nepelnīti apvainojis ? Tu gan esi DP(VDK) patriots, kuram ir uzspiests zīmogs uz fizionomijas “Tiesājams kā nodevējs”.

 14. Milda saka:

  Visp”ar jau gudrais uzbrauca Vācijai. Tiešām šai valstī viss ir kārtībā?. Tur nav pie teikšanas bankas u.c. uzņemumos Jūsu minēto nāciju pārstāvji un cien. Merkeles k-dze nav Putina draudzene un grieķu tautas kaprace? Atvainojiet par nezinašanu

 15. Miervaldis saka:

  Grantiņu taču noslepkavos!

 16. Miervaldis saka:

  Grantiņa kungs – jums neliekas dīvaini, ka soda vietā Latvijas republikas teritorijā var piespriest naudassodu.Ne jau Latvijas pilsoņiem (Latvijas patriotiem) šī sistēma kalpo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.