Noziedzīga organizācija(šodienas Latvija)

www.tautastribunals.eu-12Kārtējo reizi bija domāts cits raksts, bet tā kā saņēmu kādu „pārsūtāmo” e- vēstuli, tad nolēmu rakstu par Šteinu pārbīdīt pāris dienas tālāk.Domāju, ka Šteina kungs neapvainosies.

Pārsūtītajā vēstulē bija lasāms NACIONĀLAIS DROŠĪBAS LIKUMS.

Līdz šim nezināju, ka tāds LIKUMS vispār eksistē, jo valdības un drošības struktūru darbība par to neliecināja. Bet gadās, jo visu jau viens cilvēks nevar sabāzt savā galvā.

Ziedonis Čevers, reiniks, lrttVisi Latvijas izzadzēji(ir dzirdēts sakām) nesodīti darbojušies tāpēc, ka krimināllikumā esot SPRAUGAS. Iepazīstoties ar šo NDL(nac.drošības likums) jāsecina, ka ar LIKUMDOŠANU viss ir kārtībā. Kur tad tas „suns ir ieraksts” ?

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

FOTO: Šis dabas kroplis ir viens no 4. maija kliķes balstiem. Sods viens šim latviešu tautas bendem- karātavas. Un tās viņam pienākas pēc viņu pašu likumiem.

Nemeklēsim sprāgušo suni. Viņš nav nedz nosprādzis, nedz arī aprakts. Šī sprāgušā suņa vārds ir 4. maija kliķe ar visu tai piederošo atribūtiku: DP, ST, SAB, policiju, presi, prokuratūru un visu tieslietu sistēmu. Šie ir tie KAITNIEKI, par kuriem runā 89. pants(KAITNIECĪBA). Šie arī ir tie paši, par kuriem runā 89.1(NOZIEDZĪGA ORGANIZĀCIJA).

Kopš Atmodas laikiem komunisti – čekisti, ar gorbunoviem, godmaņiem, borovkoviem, ulmaņiem, čeveriem… priekšgalā, ir veikuši kaitniecību pret Latvijas valsti un latviešu tautu. Tātad: pie noziedzīgajām organizācijām ir pieskaitāmas DP, ST, SAB, policija, prokuratūra un tieslietu sistēma. Un pats lielākais paradoks ir tas, ka pie 89.1 panta(Noziedzīga organizācija) ir pieskaitāma šodienas Latvijas valdība. Šī organizācija(4. maija kliķe) veic smagus noziegumus pret latviešu tautu un cilvēci vienlaikus. Tāpēc seko arī nākošais paradoks: kā lai viņi paši sevi soda, ja tiesnesis un slepkava ir vienā personā !?

Tad jau arī pats sevi aiz ausīm varētu pacelt.

Viņi, šie 4. maija  slepkavas, ir iznīcināmi tikai ar iejaukšanos no ārpuses.

LRTT to panāks. Ir tikai nepacietīgi „jārok”, un pārējais nāks pats par sevi. Visi šie dombrovski un kalnmeijeri tiks tiesāti ar ASM.

LRTT  10.10.13

Lūk, šie “jaukie” likumi:

Nacionālās drošības likums.

89.pants. Kaitniecība

Par darbību vai bezdarbību, kas vērsta uz finanšu sistēmas, rūpniecības, transporta, lauksaimniecības, tirdzniecības vai citu tautsaimniecības nozaru, kā arī iestāžu vai organizāciju darbības graušanu nolūkā kaitēt Latvijas Republikai, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu.

(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 11.12.2003. likumu, kas stājas spēkā 02.01.2004.)

89.1 pants. Noziedzīga organizācija
(1) Par tādas noziedzīgas organizācijas (apvienības) izveidošanu, kuras sastāvā ir vismaz piecas personas, nolūkā izdarīt sevišķi smagus noziegumus pret cilvēci vai mieru, kara noziegumus, īstenot genocīdu vai izdarīt sevišķi smagus noziegumus pret valsti, kā arī par iesaistīšanos šādā organizācijā vai tās sastāvā ietilpstošā organizētā grupā vai citā noziedzīgā formējumā —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz septiņpadsmit gadiem, konfiscējot mantu.
(2) Par noziedzīgas organizācijas vadīšanu vai piedalīšanos šādas organizācijas izdarītajos šā panta pirmajā daļā paredzētajos noziegumos — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem vai mūža ieslodzījumu, konfiscējot mantu.

(25.04.2002. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 23.05.2002.)

You may also like...

5 komentāru

 1. Admins saka:

  Skaties un brīnies, ko tikai mūsu mīļie kristieši,kalmes, rubeņi un vanagi reklamē SVĒTAJĀ portālā SPEKTRS. Visīstākie Sātana kalpi. Naids un prāta duļķošana, viss pret latviešiem un Latviju: http://spektrs.com/visas-zinas/vestijums-latviesu-tautai-2/

 2. Os saka:

  Vel pietrukst “Sveta kara” pieteikumu-lai asinis list par Latviesu tautu,tikai asins nolaisana var atbrivot “Sveto Latvijas zemi-no pasiem Latviesiem” tam Kungam un Kristum par prieku,lidzigi ka hronikas par Prusiju,kad Prusija ar ta-Dieva gribu palika bez pasiem Prusiem-Musu Baltu Tautas dalas. Bet ja nopietni,tad taisnibu jau raksta vins,bet kas to saprot?! Dievestiba\Dievs,katrai tautai ir savs(Nedomaju lielo kosmosa-absolutu,ar kuru nevar dzivot visu kopa,ir jaizvelas kada no dievestibam) un si Latvijas tauta-absolutais vairakums,tapat ka krievija,vacija,polija dzivo zem zidu tautas Nacionala un zidu ka tautas raditaja dievestibas\Dieva Javes\Kristus un vel vinam ir daudzi vardi, Baltu tautai si dievestiba saucas-Velns. Un savu tautu Kristiesu,jau nu gan vins sodis ar holokausta asins rituala izliesanu,tas ir fakts,ka ari sini dieva ir tikai viens Nacionalisms-zidisms,parejiem ir jabut internacionaliem. Velns ir asins,kara,mocibu un ciesanu dievs,tamdel sods ir-neizbegams. Kads izskatas tautas dievs,tauta ir si dieva atspulgs uz Zemes un kalpojot zidu dievam velnam,nu pasus zidus jau vins sodis pedejos,tads nu ir tas dualisms ar likumiem kosmiskiem.

 3. Os saka:

  Bibeles 18.Psalms principa smalki parada,kads tad ir vinu zidu dievs,Krustnesiem Kristus kalpiem,tas viss ir zidu dievs,kuru Baltu tauta un Lettgallijas Cilveks sauc par Velnu.

 4. Os saka:

  Lettgallija-ar to domata ir visa si briza teritorija un Nacijas\Ciltis cetras -Kursi,Zemgali,Seli,Letgali. Livi seit neietilpst,jo vini ir zidu produkts,ari dievibai\Velnam paklauta tauta. Velns,ka melna tumsas dieviba un visi tie sodisanas procesi,ta nu notiek dzivojot zem,ar so dievibu. Gaismas baltas dievibas-nevienu nesoda,bet tas jau ir Paganisms,ar dievibam Laimu,Maru,Dievu-kas ir Tautas dievs un tad tik lielais dievuDievs.

 5. ANDRIS7 saka:

  Ko nozime Duplicate webpage.

  TENcINU

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *