J. Zīverts. De..De..De..realizācija Latvijā

aszTaisnīgums un Tiesiskums, lai gan tiek ignorēti, prasa Latvijā veikt DDDDeboļševizāciju, Dekolonizāciju un Deokupāciju.

Bet Latvijā valdošā, korumpētā kolaborantu- kangaru kliķe visai veiksmīgi realizē savu de..,de..,de..,- latviešu tautas debilizāciju, degradāciju, deģeneratizāciju.

Vai tas būs izdevies rādīs 17. septembris.

Dievs palīdz latviešiem atgūt prāta un domāšanas spējas !

Varbūt vēl spēsim izķepuroties no šī politiskā un ekonomiskā purva.

Latvieši, nu beidzot atjēdzieties !

Domājiet, vērojiet un padomājiet !

Vai ar 20 gadiem ir par maz, lai kaut ko sāktu saprast ?

 IZVĒLES LATVIETI !

VienotībaVisu-Latvijai1-800x615Balsosi par MIGLU SARKANO-NOLĀDĒTO, vai par Latvijas cienīgu nākotni ?

Lai veicas, Jānis Zīverts Latvietis

17.09.11

You may also like...

18 Responses

 1. Latvietis saka:

  Žēl ka autora aicina balsot ari par kangariem un jūdasiem.Man gan salīdzinšājumā ar autoru izvēle nav , jo par nolādētiem jūdasiem nekad nebalsošu. Bet gan balsošu latvisku Latviju un VL
  IZTAISNO MUGURU.

 2. annamarija saka:

  Latvietim. Jūs abi ar autoru taču esat uz vienas platformas. Diemžēl esi viņu pārpratis. Vai tad neredzi, ka Raivim Dzintaram blakus esošajā bildē ir VIEPĻI?

 3. AG saka:

  Mjā, grantiņš ar savu stulbumu inficējis gan amc, gan arī zīvertu. Laikam tomēr psihiskās slimības arī ir lipīgas!

 4. annamarija saka:

  Dievs, pasarg’ no sērgas, kas plātīgo psihodēliskas satiksmē radīto no Daugavpils piemeklējusi…

 5. Vai nevajadzētu saka:

  2011. gada 11. septembris 12.38

  Vai nevajadzētu beidzot Latvijas ienaidniekiem, Maskavas šovinistu bandas kalpiem un satanistu debilistu viepļiem un LRTT lapas piedirsējiem aģ un graudulim ari atstāt vietu uz karatavām ? Pretīgu ir lasīt šo gļēvuļu apvēmušo pamuļķu prokrievisko propogandistu kalpu naidu pret latviešiem. Vai nav laiks šos pidriķus iekļaut tiesajamo sarakstos ?
  KAD BEIDZOT ŠIE PROVOKATORI UN LATVIJAS NĪDĒJI BŪS NODEVĒJU SARAKSTOS ?

 6. AG saka:

  Redzi, plāngrantiņš nezina īsti, ko par mani rakstīt! No nepatikšanās ar policiju arī viņam bail, pēdējā laikā nevienam vairs ASM nepasludina.

 7. Kr saka:

  Cerams ka uzzinot vēlēšanu rezultātus Grantiņu ķers infarkts.

 8. Garāmgājējs- Kr saka:

  Kāds tev ļauns prieks iekšā par to, ka VL! nedabūja vairāk punktus un arī par to, ka Grantiņu ķers infarkts.Skaties, lai ar pašu, kas negadās.Laikam jau esi viens no tiem, kurš nokļuvis čekas nagos aptaisījies līdz ausīm un piekritis visiem viņu priekšlikumiem.

 9. Talmuds saka:

  Apsveicu visus ar Saskaņas Centru uzvaru! Arī atdevu balsi par viņiem!

 10. Eduards saka:

  Šodien tiku pie vienmuļa ,grūta darba-veca, bīstama koka sazāģēšanas un savešanas mājās-jā ari’jāsaskalda -lai ātrāk žūst!
  Neviens netraucēja,jo ,,normāli” cilvēki sēž mājās,dzer aliņu,pārspriež ,,aktualitātes”’!
  Arī man iešāvās TĀDA jocīga doma,par kuru neviens,vai gandrīz neviens nerunā-arī TE-KAS TAD ESAM TIE,KURI NEPIEDALĪJĀS šajā BALSOŠANĀ!?Iegaumējiet-NEVIS VĒLĒŠANĀS,BET BALSOŠANĀ!Pie tam PAR MŪSU NAUDU unLIELU NAUDU!
  Pārņem lepnums ,ka neesam padevušies ne varturu aicinājumam,ne prežu ,ne ,,patriotu”-un MŪSU IR DAUDZ! Un MĒS esam uz pareizā ceļa,jo ,kamēr netiks TIESĀTI TIE ,KURI IR ATBILDĪGI PAR LATVIJAS IZLAUPĪŠANU_TIKMĒR NEVIENAM- ARĪ ES-SAVU BALSI NEATDOŠU!

 11. Garāmgājējs- Eduardam saka:

  Tev nu ar galvu ir lielas problēmas. Ja visi latvieši, tāpat kā tu, būtu sēdējuši mājās, tad rīt jau Urbanovičs ieviestu krievu valodu par valsts valodu un Latviju pievienotu Krievijai. Labi, ka tādi apdauzīti āksti, kā tu, nav daudz.Bet iespējams, ka tavs “vienmuļais” darbs tevi ir aptaurējis.

 12. Eduards saka:

  Garāmgājējam-ar galvu pagaidām probēmu nav-paldies par aizrādījumu-kontrolēju un kontrolēšu savu rīcību, lai arī turpmāk teiktu TIKAI PATIESĪBU-tad ari’turpmāk viss būs kārtībā!
  Bet Jūs gan esat TIKAI GARĀMGĀJĒJS,jo NEESAT SAPRATIS,ka manā PERSONĀ apvainojat gandrīz PUSI LATVIJAS CILVĒKU!Esmu pārliecināts -LABĀKO-visādā ziņā-GUDRĀKO…

 13. Kaimini un draugi saka:

  Ko nu kasieties,kaa vecas baabas, vajdzeeja par VL balsot un viss, citu jau nav!

 14. pilsonis saka:

  Tiešām , beidziet matus skaldīt un priecēt kangareļus un okupantus!

 15. Miervaldis saka:

  Talmud – apsveic sev līdzīgos – glumos krievu un čigānu tupeļu bučotājus.no mums tu tik vien pa kaklu vari dabūt tādā gadijumā!

 16. Miervaldis saka:

  Kaimiņi un draugi – ejot uz kārtējām vēlešanām nekas nemainīsies, ejot uz šīm vēlēšanām, tu tik vien parādi, kad atbalsi šo sistēmu!Un VL nav nekas cits, kā vien kārtēja kabatas partija.Varbūt kāds var uzrakstīt izeju no šīs situācijas?

 17. Neo saka:

  Miervaldi – es gan varu uzrakstīt izeju no šīs zampas, un tā ir – bruņots valsts apvērsums!

 18. Neo saka:

  Vai kāds vēl bez manis kādu ieteikumu var šeit uzrakstīt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.