LELB ? Nē. VDKB(valsts drošības komitejas baznīca)

www.tautastribunals.eu-12Sarmīte Fišere„Jo nekas nav apslēpts, kas netiks atklāts, un nekas nezināms, kas nenāks zināms. Tāpēc, ko jūs esat teikuši tumsā, to runās gaismā un ko jūs kambaros sacījāt ausī, tas tiks sludināts no jumtiem.”

==================================

FOTO: Sarmīte Fišere

Šis teksts ir vairākkārt „skanējis” LRTT i- vietnē. Lai „skan” arī šā raksta ievadā. Paradoksāli ir tas, ka šoreiz tas domāts tiem, kuriem pašiem šis teksts ir jāsludina no kanceles. Tas nozīmē to, ka zem „jērādas” slēpjas plēsonis. Šajā rakstā arī runāsim par plēsoņām, kuri ir ietērpušies „svētajās drānas” un izmanto Dieva Vārdu, lai īstenotu Sātana mērķiiznīdēt Patiesību Mūsu Dzimtenē.

Tie, par kuriem runāsim, nav uzskatāmi par cilvēkiem, viņi ir visīstākie Elles iemītnieki- anticilvēki. LELB(Latvijas Evaņģēliski Luteriskā Baznīca) īstenībā būtu dēvējama VDKB(Valsts Drošības Komitejas Baznīca). Luterāņu Baznīcas „spice” ir pilnībā nokomplektēta no KGB darbiniekiem, kuri ir paklausīgi Krievijas impēriskajiem salašņām.

FVanags-Borovkovs-Brūveris-Rubenis.oto „četriniekā” ir redzami nevis „mācītāji”, bet Krievijas slepenā dienesta darbinieki Jānis Vanags, Aivars Borovkovs, Pāvils Brūveris un Juris Rubenis.

Nav noslēpums, ka krievu Pareizticīgā Baznīca ir viens no agresīvākajiem Antikrista „kantoriem”, tūlīt aiz Jūdaisma. Krievijas Pareizticīgā Baznīca ir devusi SVĒTĪBU visiem impērijas asiņainajiem karagājieniem pret miermīlīgajām kaimiņu tautām.

Šiem sātaniskajiem izdzimumiem arī kalpo Vanaga kantoris.

Jānis Vanags, Sarmīte Fišere, Juris Rubenis, Pāvils Brūveis, SAB, DP, LRTT, Saeima,Var sacīt: sātanisti visā savā spožumā. Šeit sacītais bija ievadam par šodienas tēmu. Esot Latvijas apciemojumā tikos ar vairākiem mūsu tautas patriotiem, no kuriem uzzināju vēl nezināmo. Nerunāšu daudz, bet īsumā par pašu šausmīgāko, kas nekādi negrib iekļauties normāla cilvēka Apziņā. Izsūtot prāvesta Andreja Kavača VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=XUHxy7WXzcE visiem LELB mācītājiem, saņemu atbildi no Sarmītes Fišeres. S. Fišere īsuma pastāstīja par to, kas noticis ar viņu. Lai tiktu skaidrībā par Sarmītes Fišeres teikto, iznāca pamatīgi „pastaigāt” pa interneta atmiņu laukiem. To, ko izdevās tur atrast, nu nekādi nevarēja „iebāzt” normāla cilvēka galvā.

Tie bija murgi un ārprāts.

Šo ārprātu pastiprina vēl tas, ka to veikuši LELB vadības „vīri”. Sazvanoties šajā jautājumā ar paziņām, kļuva zināma vienkāršam pilsonim neredzamā puse. Visam pamatā ir nauda, liela nauda, kura bija „nokļuvusi” Salaspils draudzes rokās un par kuru tika uzsākta Dievnama celtniecība. Šo naudu tad arī vēlējās iegūt Vanaga- Borovkova čekas banda.

Pret S. Fišeri tika pielietots terors. http://www.diena.lv/sabiedriba/aiz-zoga-konflikts-par-salaspils-baznicu-692382

MODRIS ĪVĀNSJ. Vanaga uzdevumā rīkojās kāds „dieva kalps” Modris Īvāns. Šeit mazs izvilkums no tikšanas ar „dievcilvēku” un kādi vārdi tika veltīti Salaspils draudzei: “šaika”, “žampa” un “korumpantu biedrība”. Prāvests(Modris Īvāns) pieprasīja, lai Fišere uzraksta atlūgumu.”

Šis gara kroplis, kura vārds ir Modris Īvāns, lietoja to pašu leksiku, ko lietoja žīdiskie boļševiki 30tajos gados Krievijā ! Paklausieties tikai, ko šis slepkavu kantora izdzimtenis atbildēja uz S. Fišeres jautājumu:”bet ko man teikt draudzei? — Modris Īvāns atbildējis: “Neko! Izej klusējot. Kā Jēzus!” Un aizliedzis gan kādam stāstīt par notikušo, gan atbildēt uz telefona zvaniem.”

Pat pavēles šim „mācītājam” tādas pašas, kā TO laiku čekas slepkavām. Arhibīskapa(izdzimteņa) J. Vanaga naids, ka netika pie salaspiliešu naudas, uz Sarmīti Fišeri bija tik mežonīgs, ka „lūdzis” čekistu Aivaru Borovkovu*** gādāt par to, lai Fišere nedabūtu darbu arī „Tiesību zinātņu laukos”, jo viņai ir Tiesību Zinātnes maģistra grāds.

Latviet, vai tad šie LELBisti nav visīstākie čekisti ?

Vai tad vēl drausmīgāk var izrīkoties ar cilvēkiem ?

Vai tad pārējie mācītāji, kuri sarokojas un sveicinās ar šiem sātanistiem, ir labāki par viņiem ?  

Viennozīmīgi var sacīt: „Latvijas Evanģeliski Luteriskā Baznīca ir Sātana iestāde, kas ticīgos apmuļķo un aizved tieši uz Elli.”

***Aivars Borovkovs- čekists, kurš piedalījās H-86 iznīcināšanā un pavēlēja Grantiņu ieslodzījumā likvidēt.

Viņš arī šodien cenšas Grantiņu likvidēt.

L. Grantiņš     04.08.13.

Nākošais raksts būs vēl šokējošāks !

LRTT nežēlos nevienu nelieti, kurš nostājas pret PATIESĪBU, līdz ar to arī pret latviešu tautu.


You may also like...

19 komentārs

 1. ernsts saka:

  viss ar laika meerauklu tiek meeriits .Izveerteets: peec padariitaa darba -nedarba . viss jau ir labi ,ja tas neskar paarejaas pamattautas izdziivoshanas robezhu ,Latvijas latvieshiem:kurshiem,seeliem,latgoliem,vismaz veel 10 ciltiim ,shii Zeme ir DZIMTENE ,jau daudzus gadu tuukstoshus!Ne par velti -sho Juuru sauc :par BALTIJAS juuru .un nedaudz uz[NordOst] ziemel.austrum.Baltaa juura [more belaja]!Izejot [pamatojoties ]uz kalnu ,upju nosaukumiem :baltu tautas tiesham IR PIRMTAUTA!!!Ieklausieties tutu dialektos -vissi mums radi –arii:zhiidi .UN muusu asinsgrupa 0+,- [A,B],tapec R Kjiilis lika noslepenot baltieshu geena atshifreejumu! Roberts -jauktenis!

 2. ANDRIS 7 saka:

  LABVAKAR!
  UGUNSKRUTU DROSI,kas ir no SPANIJAS lidz JAPANAI.SWASTIKA WIKIPEDIA.
  Kas ir vards MAUKA KRESHENIE RUSI uz rakstu neattiecas,jo tie kalpo
  VELNAM.STASTS MOLVIcA.NAMEJA GREDZENS SNAKE SYMBOL un JUMIS
  WIKIPEDIA.VEL ZIMES YouTube cHERNOBOZE.

  Viss it ka butu,bet bez atteliem un filmas GRUTI.

  VELAK VEL. TENcINU.

 3. skaidra valoda saka:

  Redz nu cilvēks skaidri pateica ,ka latviešiem radi žīdi un tāpēc jau radi rotē no viena priekšnieka uz citu,pa durvīm izdzen,pa logu ierāpjas atpakaļ.Tātad,pēc ernsta teiktā,latvieši ir dzeltenā rase,Baltu tautai ķīlim nav atšifrējumu,bet droši vien ebreju,lībiešu,latviešu- dzeltenajai rasei.

 4. Os saka:

  Ta ir tira zidelKristietiba-Velna provokacija ar Kremla-cekistu ideologiju,ka Jumis ir velna zime,tapat Nameja gr.un mans bralis labakais izradas patiesiba esot-zids. Tauta-neticat siem meliem. Vesturi protams grib parrakstit citu-uzradot neesosus un viltus avotus,tas ir-ZidKristietibas genocids ar Kremli vadits,lai Rusificetu Latvju tautu. Nebrinisos ka muldona Kavacis driz ieleks Dievturos PseidoLatvju un kopa ar zidelKristiesuMasonieti-Rasmu Roziti sludinas jau kopa-ka redzat tak pasi,pats zidulens Jesua Kristus ir ierakstits Senaja Lielvardes josta. Cekisti ir visi ZidKristietibas-jebkuras sektas augstie darboni,kas pamatojas uz ZidBibeli. Driz bus pilns Latvija zidu-pseidopaganu,judeokristietiba kada religija-tadi “Svetie” .Latviesu tauta sastav vien-no 4 Nacijam(Zemgali,Kursi,Seli,Latgali). ZidBibele-skaidri maca okupejamas PaganTautas-Religiju Nacionalo iznicinat,jo tikai Tautas Speks-pretosanas pret okupaciju ir Religija,ta ir tautas-pamatplatforma ar ideologiju uz saglabasanos vienota kodola,ka dure. Musu Maja Latvju-Baltu ielauzas okupants Zidagresors ar rokaspuisiem Kristiesiem 10.gs. Prusu robezas.

  Admins
  Viss, Os, nav tik melns kā Tu mālē. Ja Tu uzmanīgi ieklausīsies Kavača sacītajā, tad redzēsi, ka viņš gandrīz saka to pašu, ko Tu.

 5. Os saka:

  Visas ZidKristiesu baznicas ir-Velna nami,it ka Dievs butu baznica,nevis-Debesis. Katolisms ir-Satanisms,Luterani-Satanisms,pareiz,vasar,un t.t.-visi kas maca-ZidKristietibu. Tadu Genocidu kadu nodarija-Katolu baznica asins Roma,tadu asinspirti Pasaule nav pieredzejusi. Lasiet Ernesta Brastina -kuru ZidKomunistCekisti nosava-1942 gada Macibu.

 6. Os saka:

  Zimes,zimju lietotajs piesaista neatkarigi no pasa gribas-energiju-spekus,Dieva-auglibas,garu-Velu ar visu astralu. Jumis ir Cilvektautu loti sena Speka Zime,kas apvieno sevi to kuplinot Dieva-pasa raditaja zimi-trijsturi ar Jumja-auglibas dievibas jumtinu augsa,tapat ka-Perkonkrusts,Ugunskrusts ir pasas Specigakas zimes pagantautas-kas ir Ariesi.

 7. Os saka:

  Krusts Kristiesu ir-Velna zime un piesaista tikai un vienigi Velna energiju-informativo ari. Dievs,lidzibas raksturojot ir ka Cilveka-organisms,ar sirdi,plausam,zarnam un tanis esosam-kakam un sie sudi ir-Velns. Un nav iespejams izveleties dzivot ar visu so Cilveku-Dievu. Katram ir dota iespeja pasam izveleties sev majvietu sini dziva organisma un zidi,kristiesi ar citiem Velna kulta pieludzejiem dzivo sinis-kakas. Bija laiks-kaku,kad uzspraga sis zarnu trakts un kakas izplatijas pa visu organismu saindejot to. Un tie-kas ir celusies no kakam,ka zidu rase-vienmer tada paliks ar Velnu ka Paraziti. Bet citi,kas ilgstosi sinis kakas ir dzivojusi-vairs nekad neatmazgasies sini dzive,vares meginat nakama

 8. Os saka:

  Nameja gredzens,tani ieausta-vija,ir energiska barjera-pret okupaciju,kas astrali strada-vienmer. Nevis cuska. Vij,Dievin,Zelta viju. Ap tam musu robezam. Lai nenaca svesas tautas. MusZeme ziedus plukt. -ta ir Daina,loti energo-speciga,Speka-vardi,vai ka moderni saka-buramvardi. CilvekDieva.

 9. Os saka:

  Zini,Linard,es Kavaca spredeli noklausijos tikai pirmas 10min,lidz tai vietai,kur vins piemineja-cietuso zidu rabinu ar 500 Ls,kurus esot sis zids noguldijis banka-Baltija. Vdk-agenti,tak esi ieverojis un visi citi kaku-iemitnieki-blauj,kritize viss skalak un piedava tikai vel lielaku bardaku,skelsanos-tiesi ka Velna gramata Bibele ir minets,lai caur skelsanos,kariem,tevs pret delu-iznicinatu Nacionalo tautu-ka veidojumu. Ja gribi,tad atsutisu tiesi-konkretas vietas sis zidisma pamacibas Velna gramatas Bibeles. Es paradu-konkretu celu,ka gan apvienot spekus,gan atkratities no okupacijas. Saprotu ari,ka Tev apkart ir VDK-KREMLA mesli,bet vinus ir gruti vadit,provokativa ideologija ir graujosa-tautai. Vini censas uzbraukt-autorativi uz Tevis ka zirga-debesis,lai izdeviga momenta iemestu-Tautai Latvju-viltus info.,malduguns. Es tac no pirmas dienas saprotu,ko raksta piem. Andris-ar RUSSIEM saviem,vini tadi ir-viltigi, un durs noteikti. Krievs,zids-ta ir Pasaules serga-kakaina

 10. Os saka:

  Sodien,ari vakar ir Maras-dievibas Latvju diena,Speka laiks,kas ilgs aptuveni 3dienas. Ipasi specigs energoPaceluma laiks uz Zemes,kad Cilvekbernu domas piepildas-visAtrak. Tad prasisim-Navi visiem Musu Tevzemes-okupantiem,Dievam. Lai izmez musu Tevzemi tiru,lai astrali tiek-sagrautas visu krievu ar zidiem to auras,lai vini-nekad nevairotos vairs,lai nospragst meslaine sie -viepli,visa Pasaule lai nomet so Velna nastu. Perkon,Musu-dieviba-kas vienlaicigi ir ari Latvijas-dievs,nac Mums paliga. Skaldi kopa okupantus,kas ir ielauzusies Musu maja,dzen vinus elle ieksa-tani zarnu trakta-kakas. Lai izput izgaistot Israela,Krievija,ASV,Lai visas Pasaules pamattautas ir saimnieki sava maja-zeme.

 11. saka:

  Tā ebrejiete rozīte kad tika Amatas upes krastā,tad tādas lietas nostrādāja,kad tiešām bija brīnums.

 12. pirmā diena saka:

  Mēs jau no pirmās dienas saprotam kas osītim uzraksta melnrakstu,citreiz sēžot Pokaiņos laivā ir par šerpu iemetusi,un tad viss sajūk,gan ticība,gan reliģija.

  Andri,kas ir iespējams to raksti,jo šie radinieki visu mācījās no Rusiem, nav piedošanas no tā ko viņi dara.Līdz Rusu gudrībai ir gan citi spēki kas ti saprot.

 13. Gudrais saka:

  Kā Grantiņš domā – vai sievietes vispār var būt mācītājas?

 14. Os saka:

  Pokainus protams zinu,zintnieku laivu ar esmu redzejis,bet kamdel vina gulet,to nesaprotu,bet pameginasu atlaisties. Prusi,ka ari citas musu tautas nacijas vispar Speka vietas,avotos nelaida iet ZidelKristiesiem-jo zinaja,ka tie apganis vietu. Un Pokaini ir stipri apganiti,tur jau vienam ir jastrada ka-setniekam visu laiku,tirot,ko tie Velna berni ir atstajusi-tas kakas energetiskas,tapat,ka zidKristiesu namos,sakratijusi savas kakas.. Zinu citu vietu,stipri lidzigu Pokainiem,bet kuru nezin neviens ZidelKristigsCekists-Velna vergs.
  Zidisma rupors Kremla ir viss,kas runa-gandriz patiesibu,gandriz un iestumj tik druscin melus,lai apjatu tautas logisko sapratu. Visi VDK darboni-lama Valdibu,bet slavina Krieviju. Krievus nesauc par krieviem,bet russiem,ta parrakstot-ideologiski vesturi Cilveku galvas. Nav tadu russu-ta ir KF FDD ar Putinu izstradata ideologija-par politisko Naciju-krievu,ari ar krieviem visas okupetas teritorijas-par Apvienosanu talakam darbibam un ne jau lai vini vienkopus draudzigi pamestu okupetas Zemes,bet lai vienoti-parkrievotu un iznicinatu okupeto Zemju tautas-pamat. Ir slavi-slovenu tautas pabiras parZidotas ar Ruriha-zida,vai Ivanu bargo ieklidenu saimi. Russi-ir ideologiskais Kremla produkts,kuru apzinati lieto VDK darboni,ari sis 4.maija Latvijas DP-darboni.
  Zidiska Kremla rupors caur VDK AGENTIEM ir precizi sads-ir atjaunota neatkariga LR(1918-1940.g.17.jun.okupeta,Ulmanis Karlis nodeva LR un nepaguva vienigi aizmukt uz Sveici,runa par-pasu izraisitam sekam,neatzist ES,ir pret Eiro ieviesanu,labi ka likvideja Ignalinas AES,Krieviju sauc slavinosi-Rosija,okupaciju sauc par-kolonizaciju,deokupaciju-nepiemin,jo visi tacu ir-cilveki,esot Latvieti -dzivs kalpa gars,par visu saglabat so noziedzigo 4.maija Valsts veidojumu okupacijas Varas-gan nikni lamajot un vainas ar kludam meklejot tauta Latvju-nevis okupantos 5 kolonna un KGB. ES-Ne. Pie tautsaimniecibas sagrausanas ir vainojama ES nevis KF ar KGB. ES un PSRS iebaz viena maisa,ar ko noslepj patieso agresorvalsti Krieviju. Vispar iet pec vecas shemas zidiskas,iznicinat Nacionalo razotaju,zemnieku. Un saprot-ka Latvju tautu var glabt no iznicibas vien Latvju tautu apvienojosa kustiba-religijas\Dievturibas atdzimsana. Vel dazi kopigi sikumi,ka NATO ir slikti,labak butu bez-pasiem( laikam ar baurosanu) un vel labak ar KF militaro sadarbibu. Fasisti sliktaki par PSRS-pat visnegantakie laundari. Vispar vel vairak-saskaldit sadalot,lai pabeigtu parkrievosanu. Un daudz patiesu vardu saka-bet ir un paliek ta zarnu trakta-iemitnieki. Iemetot jebkura katla tikai vienu karoti-sudus un putra nav edama. Ta luk ir ar Patiesibu gandrizo.
  Pirmas dienas autoriem. Redz ka ti sanak,ka radinieki ir viens kopigs ienaidnieks,bet es sava maja negribu nevienu svesinieku,ka tad bus ar Jums? Krievija jau ir daudz spejigu,saprotosu Cilveku-un tie citi Speki nav ari man svesi,lai neteiktu vairak.
  Par Zimem senajam,vinam ir jabut pareizas proporcijas,savadak iegusiet pretejo energiju. Ikviena izkroplota-nepareizu proporciju zime-staros negativi. Tiesi tani pasa vilni-negativaja,kuru vel smalkak dalit nesaskatu nepieciesamibu. Davida,zidu zvaigzne,krusts kristiesu-pec butibas ir viena energija. To,kapec ir kads ieguvis ar so energiju kautko,tas ir cits stasts. Tamdel ari Jumis-nepareizas proporcijas var likties ka Velna zime un nebusiet kludijusies,tiesi tapat,ka ikviena cita zime. Tada nu ir zimju viena negativas nozimes ipasiba.
  Vel negativa energija vienmer naks no Zvaigznes zimes. Bet nejaukt ar Lietuvena krustu. Parasta zvaigzne,kadas ir Pardaugava okupantu ti saprati.

 15. Rodzers saka:

  Grantinja kungs, pastaasti par saviem piedzivojumiem Latvijaa. Teici, ka juulija braukshot. Vai varbuut nemaz nebija? Kaadi iespaidi? Sen neesmu tur bijis….

  Admins
  Īsuma var sacīt: bēdīgi.
  Latvija paliek atkal ar vien nodriskātāka. Izņēmums ir Ventspils.
  Mana pilsēta Liepāja izskatās pēc krievu ģerevņas. Netīra un ar grafitiem nosmērēta.
  Neesmu visā Eiropā tādu cūkstalli redzējis… .

 16. Repatriants saka:

  Skumji, ka maaciitaaji, kas vareja but tautas gariigi vadoni un patrioti ir vieniigi gleevi, alkatiigi un varai izdabaajoshi meergli! buutiibaa drsusmiigi liekuli, jo netic pashi nevienam savam sludinaatajam vardam un ir pilniigi vienaldziigi pret savas draudzes, savas tautas likteni, pat sliktaak-ciitiigi kalpo okupantiem un zagliem, drebot tikai par savu labklaajiibu!

 17. Repatriants saka:

  Varb.vieniigi A.Kavacis ir izneemums un ir laikam vel viens (aizm. vina vaardu), kas kopaa ar Dz.Geku piedalijas Sibiirijas braucienos un ir nacionali noskanots cilveks, kaut maaciitaajs.

 18. raksts saka:

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/126635/svetcelniece-kur-paliek-valsts-nauda-aglona-janaksno-antisanitaros-apstaklos

  Svētceļniece: “Kur paliek valsts nauda? Aglonā jānakšņo antisanitāros apstākļos”

  Kāda svētceļniece no Viļāniem ir sašutusi par to, kādos apstākļos viņai jānakšņo Aglonas katoļu ģimnāzijas telpās. Tur neesot ne dušu, ne matraču. Tāpat durvis nav slēdzamas un svētceļnieki var tikt apzagti, bet cilvēki ratiņkrēslos skolas telpās vispār nevarot iekļūt.

  Anita Grauda no Viļāniem Kasjauns.lv raksta, ka pirmo reizi nolēmusi piedalīties svētceļojumā uz Aglonu, ejot kājām, un galamērķī piedzīvojusi lielu vilšanos. Aglonas bazilikas mājaslapā ievietota informācija, ka svētceļniekiem tiek piedāvāta nakšņošanu vietējās katoļu ģimnāzijas telpās. Ierodoties skolā, viņa konstatēja, ka „ir jādzīvo antisanitāros apstākļos un jāguļ uz cietas grīdas”.

  Viņa raksta: „Šorīt ierados Aglonas ģimnāzijā, lai tur iekārtotos. Liels bija mans pārsteigums, kad ģimnāzijas personāls ieveda mani vienā plašā telpā, kurā nebija pat elementārāko lietu, nebija pat vienkāršāko matraču, uz kuriem gulēt. Tāpat tā telpa, kuru Aglonas ģimnāzijas darbinieki man ierādīja, nav aizslēdzama. Tas nozīmē to, ka man, apmeklējot Aglonas svētku pasākumus, ir jāriskē tikt apzagtai, jo citus gadus Aglonā ir tikuši apzagti svētceļnieki. Pēc tam konstatēju vēl to, ka Aglonas ģimnāzijā nav labierīcību un nav arī dušu, kur svētceļniekiem nomazgāties.

  Vai man tagad šīs visas dienas būs jāguļ uz cietas, netīras grīdas un bez iespējām nomazgāties? Vēl ievēroju, ka Aglonas ģimnāzijā nemaz nevar iekļūt cilvēki ratiņkrēslos un cilvēki ar pārvietošanās grūtībām, jo nav tam paredzēto uzbrauktuvju.
  Kur tad paliek Aglonas bazilikai saziedotā nauda? Kur paliek tā nauda, ko katru gadu mūsu valdība atvēl Aglonas svētku organizēšanai? Vai tiešām Aglonas svētku organizētājiem nerūp svētceļnieku ērtības? Tiešām rodas sajūta, ka Aglonā svētceļniekus nemaz negaida.”

  Kasjauns.lv šo situāciju lūdza skaidrot ģimnāzijas vadībai. Ģimnāzijas skolotāja Tatjana Kasjauns.lv teica: „Bet, piedodiet, mums nav viesnīca! Aglonā ir pietiekami daudz viesu māju, kur, ja vēlas ērtības, var nakšņot. Ja, braucam ekskursijās uz ārzemēm, arī tur skolas, kurās izvēlamies nakšņot, mums piedāvā tikai tukšu klasi, grīdu. Tomēr tualete mums gan ir, ir arī ūdens un elektrība, kas deg visu nakti. Cilvēki te tikai guļ un pārējā laikā iet uz baznīcu.”

  Aglonas ģimnāzija par nakšņošanu tās telpās pieprasa ziedojumu – vienu latu par nakti. Šī iekasētā nauda pārsvarā arī aiziet elektrības rēķinu apmaksai, skaidroja skolotāja. Citas ērtības ģimnāzija nepiedāvā, ja tās vēloties, tad svētceļniekiem jāmeklē viesnīca vai arī jāņem līdzi teltis un jānakšņo tajās.

  Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku laikā Aglonas katoļu ģimnāzija jumtu virs galvas var piedāvāt ap 1000 svētceļniekiem. Lats, ko par to iekasē, arī ir vienīgais ienākums – ne valsts, ne baznīca ģimnāzijai nepiemaksā par cilvēku izmitināšanu svētku laikā.

  Jāatgādina, ka pirms gada valdība Aglonas svētku organizēšanai nolēma piešķirt 81 850 latus. Tomēr no šīs nauda ne santīma nav paredzēta, lai svētceļniekiem nodrošinātu nakšņošanas vietas. Visi šie tūkstoši ir atvēlēti tam, lai policija svētku laikā spētu nodrošināt drošību un kārtību, būtu ugunsdzēsēju un mediķu klātbūtne, kā arī izvestu atkritumus un darbotos kanalizācija.

 19. Normunds saka:

  Izklausās, ka šī raksta autors ir čekists, ar attiecīgām metodēm nomelnojot citus.
  Izklausās pēc aizvainotas sievietes atriebības.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *