Izraēl, savāc savus bērnus(bandītus) un tinies !

Broka, Ēlerte, Krauze,Antane,Ušakovs, Belēvics

www.tautastribunals.eu 1L.Grantiņš LRTT & H-86 - Kopiehttp://www.visulatvijai.lv/news.php?readmore=1156320600

Izraēl, ASV, Krievij, savāciet savus bandītus- okupantus un pazūdiet no Latvijas !!!

Žīdu cionisti un komunistiskie noziedznieki centīsies man “piesiet” antisemītismu. Tieši tas ir cionistu “jājamzirdziņš”, ar ko viņi tur bailēs visu kristīgo pasauli. Pie musulmaņiem un budistiem šīs triks nefunkcionē.

Kāpēc tad ir Izraēlai jāsavāc savus bērnus(bandītus) ?

Visi mēs redzam, ka Latvija tiek izzagta un postīta tieši no žīdu tautības bandītu puses, kuriem ir dota neiedomājama “vaļa” veikt noziegumus pret latviešu tautu un Latvijas Republiku.

Cik īpašumu pieder žīdiem un kā tie nokļuva viņu rokās ?

Bijušie čekisti netika sodīti, bet tieši otrādi, viņi tika “sabāzti” visās noteicošās vietās. Latvieši pēc Atmodas sāka atjaunot savu zemi, bet viņiem tika uzlikts “veto”. Tas tika izdarītas ar Izraēlas, Krievijas un ASV rupju iejaukšanos, proti, ar slepkavošanu un mākslīgu iedzīšanu bankrotā latviešu uzņēmējus.

Mēs taču atceramies, ka ASV vēstniece(žīdiete) un Krievijas vēstnieks slepeni tikās pie Latgales mafijas bosa, slepkavas- Jāņa Urbanoviča.

Kas tad tur tika spriests ?

Obama, Netanjau, Putin, Izrael, Russland LRTT. USANu ne jau Latvijas attīstības plāns, bet gan kā iznīcināt šo valsti. Kur vien notiek liela valsts izlaupīšana, iejaukti ir žīdi, kuri saistīti ar Krieviju.

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/lato-lapsa-krajbankas-krahs-ko-valsts-mums-melo-soreiz.d?id=41895334

Banka “Parex”, kuru vadīja žīdi, uz Krieviju un ārvalstīm aizpludināja vairāk kā divdesmit miljardu latu. Šie noziedznieki nav apcietināti, bet gan dzīvo zaļi, izpērkot Latgales zemes un terorizējot vietējos iedzīvotājus. Banka “BALTIJA”, kuru vadīja žīdi, nodarbojās vienīgi ar latviešu tautas apzagšanu… .

http://www.makroekonomika.lv/banka-baltija-bankrots-likumsakariba-vai-launpratiba

Liepājas Metalurga krahs.

Atkal tikai un vienīgi žīdi ir veikuši šo grandiozo latviešu tautas apzagšanu, un veicinājuši to ir vietējie komunisti, kuru rokas ir aptraipītas ar pašu tautas asinīm. Un atkal, visi šie žīdi ir uz “brīvām kājām”, bet latvieši dzīvo pusbadā. Ja mēs sāksim veikt sīkākus pētījumus, cik īpašumu pieder žīdiem un kādā ceļā tie iegūti, tad pārņems šausmas. Liepājas Metalurgs bija paredzēts likvidēt, lai latvieši atkal masveidā atstātu savu valsti. Ne jau aiz gara laika pa Liepāju “šiverēja” divu noziedzīgu valstu diplomāti: Krievijas un ASV. Bet kāds brīnums, pēc HELSINKI-86 paziņojuma ES un Vācijas drošības iestādēm par noziegumiem pret latviešu tautu, ko veic krievžīdi un komunisti, sāk runāt par Metalurga glābšanu !

http://neliesi.info/ka-vienotibas-andris-vilks-noguleja-liepajas-metalurga-krahu/

Tāpēc, latviet, nestāvēsim klusu un darīsim visu, lai krievu, žīdu un komunistu zvērības, kuras viņi veic pret mūsu tautu, tiktu “izgaismotas” pasaulei.

Šie žurkas nemīl GAISMU.

LRTT dara un arī darīs visu iespējamo, lai žīdu, krievu un vietējos komunistiskos noziedzniekus aizvilktu uz NIRNBERGA- 2. Ticiet, tas tiks izdarīts, šis nolādētais ļaunums tiks iznīcināts ar zobenu un uguni. Nav ne mazāko šaubu, ka pēc šeit sacītā “izredzētie” centīsies Grantiņam piesiet antisemīta un noziedznieka  birku.

Gaidīsim.

Daudzi noteikti ir ievērojuši, ka cionistu vadītās valstis(Krievija, Izraēla un ASV), ir pilnīgi saplūdušas vienā veselumā. Krievija, kuru vada komunists un augsts KGB virsnieks Putins, ir cionistu sabiedrotais, jo komunists ir tas pats cionists un KGB ir nekas cits kā MOSAD– nacionālā piederība ir viena un tā pati.

Un tagad mazliet atsvaidzināsim atmiņu par šiem trijiem pretdabiskajiem veidojumiem:

>Uz kādiem TIESĪBU PAMATIEM ir dibināta Krievija ? Tādu nav ! Bet ir citi PAMATI- slepkavības, nāve, asinis, neskaitāmu tautu ciešanas un iznīcība. Jā, tā ir Krievija un tādi sātaniskie izdzimteņi mūs vēl grib mācīt un apvainot rusofobijā un antisemītismā.

>Uz kādiem TIESĪBU PAMATIEM dibinātas ASV ? Izrādās, ka PAMATI ir tieši tādi paši kā Krievijai- asinis un neiedomājamas zvērības pret pamatiedzīvotājiem un citām pasaules tautām. Un tādi civilizācijas izdzimteņi mums māca “demokrātiju”!

>Uz kādiem TIESĪBU PAMATIEM dibināta Izraēla ? Tādu nav, bet ir tie paši “pamati”, kas Krievijai un ASV. Tikai un vienīgi asinis, līķu kaudzes un tautu ciešanas. Vēl ļaunāk, šīs nelikumīgais veidojums terorizē citas tautas ar tā saucamo HOLOKAUSTU, kura lielums  ir “uzpūsts” līdz absurdam. Visi pētījumi rāda, ka sešu miljonu vietā varam rakstīt 240 000- 400 000. Bet, kā redzams, un tas arī ir atzīts no cienījamiem vēstures pētniekiem, cionistiem tas ir biznesa JAUTĀJUMS. Cionistu nelieši ar savu “holokaustu” terorizē daudzas Austrumeiropas tautas, tai skaitā arī latviešus. No vāciešiem viņi ir “noplēsuši” neiedomājamu summu par sešiem miljoniem upuru, kaut gan upuru bija divdesmit reižu mazāk.

Un tagad klausies uzmanīgi, latviet, ar visām šeit jau pieminētajam banku afērām, žīdi no Latvijas ir “izpumpējuši” tik pat lielu summu kā no milzīgās Vācijas. Šīs trīs asinssuņu valstis var “pūst miglu” acīs pasaules tautām, bet Dievu apmuļķot noteikti neizdosies.

Viņi saņems sodu pēc visiem ESĪBAS LIKUMIEM !

Latvijai viss tiks atdots atpakaļ, bet šie noziedznieki noslaucīti no zemes virsas.

Vai šiem trim asinssuņu veidojumiem ir vieta starp civilizētām valstīm ?

Jebkurš no mums atbildēs- NĒ !

Izraēl, ASV, Krievij, savāciet savus bandītus- okupantus un pazūdiet no Latvijas !!!

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

26.05.13    L. Grantiņš

P.S.

Kultūrnesēji: http://www.draugiem.lv/#/zirgoties/gallery/?pid=309731131

You may also like...

13 komentārs

 1. čuguns saka:

  Tikai par Baibu Broku, tikai par Visu Latvijai!

  Pārējie “kultūrnesēji”, lai labāk brauc uz savu etnisko dzimteni.

 2. ANDRIS 7 saka:

  Kriptografija,kas attiecas uz mums,ir interesanta lieta.Vesture bus
  jaraksta pec tas,ja originalie pieradijumi iznicinati.
  Zinams datums 17 junijs 1940 gads.
  17 06 / 1940=1+6 7/9 1+4=77/9 5
  Latvijas naves spriedumu veica 2 puses ASV un PSRS Stalina persona.
  Pirma puse sastav no 2 kopienam,ar augstako intelektu,ASV un vel
  kautkas ,kas ir aiz viniem.7 cakras.7+7=14 1+4=5 Pirmo pusi parstav
  militaristi PENTOGRAMMA=PENTAGONS=BALTA ZVAIGZNE=SARKANA ZVAIGZNE=
  PENTANO,jo tikai militaristi ir saistiti ar militaru iebrukumu.
  Otro pusi 9= PUKIS AR 9 GALVAM.Stalinam ir DRAKONA asinslinija.Kautkur
  redzets KINA,vai ne.DRAKONAM nekad nebus labi,pie jebkuras civilizacijas.
  BALTO RASI neieredz ipasi,jo ta spej pretoties jebkuros apstaklos.
  Tapec GULAGS,tapec TAGAD ASV apbruno KINU ar ierociem un jaunako
  elektroniku,kuru asinslinija no DRAKONA.Nu labi 9+5=14 1+4=5
  Ari militara puse .

  PALDIES.

 3. skorceni saka:

  Žēl,ka nebija to 6 miljonu,jo tad tie būtu gandrīz noslaucīti no zemes virsmas.Kad attapsies tās dižās eiropas valstis par holokaustu un tos žīdus aizsūtīs uz elli.Kas samaksās LATVIEŠU tautai par noslepkavotajiem cilvēkiem????????????Kas atdos nozagtos miljardus?visi viņi kauc pēc karātavām par noziegumiem pret cilvēci.labi,ka mums latviešiem vēl ir patrioti,kas cīnas par mūsu valsti ,un atver acis uz notiekošo.

 4. Os saka:

  Antisemitisms-ir uzspiesta ar varmakam-zidmilestiba. Ja nemili semitus,tad esi antisemits. Tad vajag izrazot ari likumu par -antilatviesiem,kas nozime,ka visiem ir jamil Latviesu nacija,tapat,ka semitu nacija ir jamil obligati citam-ne semitu tautam! Ta ir Latviesu tautas diskriminacija,tas ir genocids Latviesu tautas,tas ir pret Latviesu tautu versts-holokausts ar semitu naciju. Nivilesana nav pielaujama nekados apstaklos,ta ir Latviesu tautas-daudzcietusas ar semitu tautu diskriminacija,jo semiti ir pasi lielakie-NACISTI uz Pasaules. Kamer nav pienemts likums par-antilatvietisma bargu sodisanu-kriminalu,nav tiesisks likums par-antisemitismu. Semits pec butibas ir-zids ar arabu,vai patiesiba vini ir vienas tautas un celusies savstarpeji sava gimenes loka-vairojoties(tevs ar meitu un tml.)un ir Izraela cilts deli ar meitam. Nu nav iespejams uzspiest man milet zidus,vinu darbi izsenis pierada to,ka ir laupitaji,auglotaji un holokaustu izdaritaji. Butiskakie piem.,ka parex-zidu banda auglotaju vitka krasovickis,valera kargins,ivars godmanis nolaupa Latviesu tautai 1 miljardu latos-tas gan ir holokausts iznicinat Latviesu naciju,cik daudz Latviesu nacijas Cilveku-nomira? Tukstosi!

 5. ANDRIS 7 saka:

  ROTHScHILD.Uzzinasiet,kas ir SARKANAIS VAIROGS.ROT-RULE OF THUMB=
  Balsosana ar ikski.Kapec Zviedrija izraidija legionarus ?
  Zviedru aristokratijai un Stalinam ir kopeja asinslinija-ZILA un
  DRAKONA.Vispar jau ta bija zidu ofensiva pret BALTO RASI,kura sakas
  1302 gada,pavestu BONIFAcE 5 , BONI-kauls FAcE-seja kaulaina seja=NAVE.
  Ar vinu iesakas inkvizicija.1307 gada princis FILIPS nogalinaja
  pedejo tamplieru.No visa izmetiet MARIJU MAGDALENU un JESU KRISTU,
  jo tam ir cita patiesiba.KURS SODIEN VAR PRETOTIES DRAKONA ASINS
  MANTINIEKIEM.cIK MILJONU BALTA RASE PAZAUDEJA PEDEJOS 100 GADOS un
  VEL VISPASAULES MELI.

  http://www.youtube.com/watch?v=402zFu94ik8&list=PLF5B38A44A18E1BA4&shuffle=2487

  PALDIES.

 6. Os saka:

  Antikonstitucionals likums par antisemitismu ir ikviena Valsti,gan Latvija,gan Vacija(iznemot izraelu-semitu vesturiski etnisko teritoriju),Starptautiski-ANTIKONSTITUCIONALS,jo nostada kadu naciju priviligetaka statusa. Pat pretlogisks,Latvijai,ari Vacijai ir jaaizsarga sava tauta. Vacija gan var pienemt likumu par-antivacietibu,Latvija par-antilatvietismu un tas bus Starptautiskam normam ar tiesibam atbilstss.

 7. Os saka:

  Tamdel jau ir izdomatas tiesibas-Starptautiskas un ja kada Valsti(iznemot pasu semitu) ir likums par-obligatu zidmilestibu,tad ar so Valsti un tas tautu nav kaut kas kartiba. Tas nozime tikai vienu,ka semiti(zidi) ir iefiltrejusies sis Valsts lemejvara,jo nekad tacu Vacietis,vai Latvietis nepienems likumu verstu pret sevi un savu tautu!

 8. Os saka:

  Andris 7 ari pareizi saka,ka daudzas gramatas ir iekodetas,ari zidu tautas vestures gramata-BIBELE, bet pret ikvienu kodu palidz Musu pasu Latvju Dainas,tas pirms un pec so satantautu informacijas lasisanas(uzsuksanas) ari parlasot,it ipasi aizsarg-Dainas.

 9. Os saka:

  Tad jau sanak,ka Romas Pavests(visi vini ir un nakamie ari bus SEMITI-IZRAELA TAUTAS) likums-par Latviesu tautas zemes atnemsanu ari ir “Likumigs” 13.gs. Nelikumiga prettiesiska riciba-nevar izraisit likumigas sekas-nekad! Ari zidu parnemtas krievijas okupacija Latvijas-ir kluvusi likumiga,tapat,ka Lietuvas-kur tika noslepkavoti ar semitu tautu 500 000 Lietuvas tautibas Cilveku(1940-Musdienam),siem semitu tautas izraisitiem un izdaritiem noziegumiem pret Cilveci(citam tautam) nav noilguma. Un ar zidiem-holokausta laika noslepkavota mana Prusu tauta! Ta ka zidu mesli-sataniskie atkritumi,jums ir tiesibas dzivoties tikai izraelas teritorija un zogu apkart apvilksim Mes Cilveki,jo vesturiski un ikdiena ir pieradits,ka nav iespejams veidot ar semitu-nekadas attiecibas. Absolutais launums ir un bus,nevar Velnens klut par Cilveku-nekad!

 10. Os saka:

  Lai antisemitisma likums atbilstu Starptautiskajam tiesibam,tad zidijai-izraelai ir nekavejoties japienemj zidija likums,par Latviesu milestibu,ari Vaciesu-antivaciesu un antilatviesu,tad vel varetu spriest,cik tiesisks ir antisemita likums Vacija,vai cita nezidu Valsti ar tautu tas! Pa pasa butiba nav logiski nezidu Valsti,ka ir sads likums-zidmilestibas ipasas.

 11. padomājiet saka:

  Uz šīs zemes ir “izaudzēta” jauna tauta (tas nav krustojums ar Baltu tautu kuri aizgāja bojā mēra laikā,”brīvības” cīņās,izveda uz Sibiriju).Pasaulē bija 111 tūkst.cīniņi kur zirgi līdz potītēm bradāja asinīs lai Baltu tautas nosistu.Apm.ap 90tajiem gadiem čeka izskaitļoja cik Baltijā ir Baltu tautas – skumīgi.
  Šobrīd visur piemin jauno tautu kā skaudīgu,melīgu,zaglīgu,slepkavīgu,pederastus,lezbietes,cilvēktirgotāju , pedofilu tauta.

 12. raksts saka:

  http://politika.lv/article/nebeidzamais-aukstais-kars

  Nebeidzamais aukstais karš

  Autors Guntars Laganovskis

  Rietumiem nopietni jāpārdomā sava līdzšinējā politika attiecībās ar Krieviju, jo cerības par tās demokratizāciju ir pilnīgi izgāzušās.

  Tieši pirms 65 gadiem, 1947. gada 12. martā, ASV prezidents Harijs Trumens paziņoja, ka viņa valsts atbalstīs brīvas tautas, kas pretojas pakļaušanai. Šis paziņojums, kas vēsturē iegājis kā „Trumena doktrīna”, kas ievadīja komunisma ekspansijas iegrožošanas taktiku ASV ārpolitikā. Uzskata, ka ar šiem vārdiem sākās ASV un PSRS pretstāve, ko pazīstam ar savdabīgo nosaukumu „aukstais karš”, kuru ģeopolitikā visuzskatāmāk raksturo termins bipolārā pasaule. Turpmāko gandrīz pusgadsimtu – līdz 1991. gada augustam – ASV un PSRS noteica globālās politikas dienaskārtību no ideoloģiski, politiski un militāri pretējām pozīcijām. Līdz ar Padomju bloka sabrukumu šī pretstāve zudusi, bet vai ir beidzies arī aukstais karš?

  Kad atklājas kārtis

  Vai abu pasaules lielvaru pretstāvi var uzskatīt par karu? Tiešas antagonisko pušu militārās konfrontācijas nebija, lai gan varēja būt. Vairākas kritiskas situācijas, no kurām labāk zināmā ir tā dēvētā Kubas raķešu krīze, joprojām ir pamats nebūt ne tik spekulatīviem minējumiem par tematu: kas būtu, ja būtu? Taču visas citas karam raksturīgās pazīmes šai konfrontācijai piemita – bruņošanās, militāru savienību veidošana, spiegošana, propaganda un ideoloģiskā cīņa.

  Ja runājam par Trumena paziņojumu un tā iemesliem, īpaši nākas pievērsties pēdējam no minētajiem – aukstā kara ideoloģiskajam aspektam. Nesaskaņas par pēckara starptautisko kārtību starp PSRS un Rietumiem acīmredzami saasinājās jau Otrā pasaules kara beigās. PSRS rīcība, pārkāpjot virkni iepriekš nospraustu vienošanos ar sabiedrotajiem par „jaunās Eiropas” izveidi pēc kara, kas mums vislabāk zināma kā padomju karaspēka paturēšana Austrumeiropā, visai ātri lika Rietumiem izdarīt secinājumu, ka pretējā pusē ir agresīva lielvara ar pilnīgi atšķirīgu vērtību sistēmu un nodomu pēc Otrā pasaules kara turpināt centienus izplatīt komunisma ideoloģiju un virzību uz vispasaules sociālistisko revolūciju. Savienoto Valstu Prezidenta Franklina Delano Rūzvelta karalaika ilūzija par Staļina godaprātu bija acīmredzami izgāzusies. Leģendārais Savienoto Valstu prezidents par padomju līderi pat rakstīja: “Viņa raksturā ienāca kaut kas tāds, kas atbilst kristīga džentlmeņa uzvedībai.”

  Tiesa, pārrēķinājās arī Staļins, uzskatīdams, ka Rietumu nostāja, runājot par atturēšanos no teritoriāliem tīkojumiem, atbalstu demokrātijai un tautu brīvībai, ir tikai tukša izkārtne un ka patiesībā ietekmes sfēru pārdale pasaulē turpināsies pēc PSRS saprotamiem spēles noteikumiem, atbilstoši kuriem, kā teicis Josifs Visarionovičs, dominē spēka principi un “ikviens uzspiež savu sistēmu tik tālu, cik viņa armija var aizsniegt”. Tādējādi, kā atzīmē angļu vēsturnieks un Eiropas ārpolitikas analītiķis Tonijs Džads, Staļins Trumena paziņojumu Kongresam uzskatīja vairāk par ārišķību un sagaidīja Rietumu nometnes šķelšanos, amerikāņiem „piesavinoties” britu saistības Vidusjūras austrumos.

  Nepieciešama PSRS ekspansijas tieksmju stingra un ilgstoša ierobežošana.

  Jau 1946. gada 5. martā Fultonā (ASV) tolaik jau bijušais Lielbritānijas premjerministrs Vinstons Čērčils, uzrādot pretrunas starp bijušajiem kara sabiedrotajiem, saka runu, kurā paziņo, ka starp PSRS un tās neokupēto Eiropas daļu ir nolaidies “dzelzs priekškars”. Taču to, ka ASV nāksies iesaistīties konfrontācijā ar Padomju Savienību un tās nenovēršamība slēpjas demokrātijas un totalitārisma krasi atšķirīgajās vērtību sistēmās, pirmā lika saprast tā dēvētā garā telegramma, ko 1946. gada 22. februārī uz Savienotajām Valstīm nosūtīja to pārstāvis Maskavā Džordžs Frosts Kenans – bieži vien nepelnīti piemirsts amerikāņu diplomāts, kuru pamatoti uzskata par iegrožošanas politikas tēvu. Minētajā dokumentā Kenans izklāsta PSRS ekspansionistiskās tieksmes un norāda, ka tās var apturēt vienīgi pienācīgs pretspars, nevis piekāpšanās. Padomju vadītājiem ir jāizturas pret ārējo pasauli kā pret naidīgu, lai attaisnotu “diktatūru, bez kuras tie nezinātu, kā valdīt, pastrādātās nežēlības, (..) upurus, ko tie izjūt par vajadzīgu pieprasīt,” rakstīja Kenans. Savā vēstījumā viņš norādīja: nepieciešama PSRS ekspansijas tieksmju stingra un ilgstoša ierobežošana. PSRS stratēģijā nenotiks izmaiņas, līdz tā nebūs sastapusies ar pietiekami ilgu neveiksmju virkni. Šo neveiksmju materializēšana, saprotams, gulstas uz ASV pleciem.

  “Ko amerikāņi vēlējās pēc kara? Neapšaubāmi, arī drošību, taču pretstatā Staļinam viņi bija daudz mazāk pārliecināti par to, kas jādara, lai to sasniegtu. Iemesls tam bija dilemma, ko Otrais pasaules karš bija radījis viņiem – Amerikas Savienotās Valstis nevarēja turpmāk kalpot par modeli pārējai pasaulei, pašas palikdamas savrup no šīs pasaules,” raksta pazīstamais aukstā kara analītiķis Džons Lūiss Gediss. Rūzvelta plānos, paļaujoties uz karalaika sabiedroto spējām un nodomiem, bija pasaulē īstenot “četru policistu” principu. Taču realitāte izrādījās cita – pēc tam, kad briti darīja zināmu, ka nespēj sniegt palīdzību komunisma apdraudētajām Grieķijai un Turcijai, jau 1947. gada martā prezidents Trumens pasludināja ASV palīdzības plānu abām Vidusjūras reģiona valstīm. Turpmāk minētie ASV principi, kas ietverti Trumena doktrīnā, izvirzījās par ASV ārpolitikas ikdienu.

  Vēstures beigas vai ilūziju gals?

  Vai 1991. gada augustā, sabrūkot PSRS un tās vietā nākot demokrātiskai Krievijai, kā visi tolaik domāja, beidzās arī aukstais karš? Zināmu laiku šādai pārliecībai bija pamats. Amerikas politikas zinātnes smagsvars Frensiss Fukujama toreiz paguva paziņot, ka līdz ar komunisma sabrukumu ir iestājušās vēstures beigas un liberālā demokrātija svin globālu uzvaru kā vienīgā turpmākā alternatīva starptautiskajai kārtībai pasaulē.

  Diemžēl teorijas un prakses neatbilstība drīz vien lika saprast, ka fasādes uzlabojumi nespēj aizstāt kapitālā remonta nepieciešamību postpadomju ēkas pamatos. Topošajai demokrātijai pietrūka atbilstošu vērtību funadamenta gan Krievijas varas vertikālē, gan sabiedrībā kopumā.

  Jautājot par aukstā kara beigām, ja atbildi meklējam tā cēloņos, iespējams, to sniedz sekojošās rindas: „Viens dzīvesveids balstās uz vairākuma gribu, un to raksturo brīvas institūcijas, (..) brīvas vēlēšanas, (..) vārda, ticības un politisko uzskatu brīvība. Otrs dzīvesveids balstās uz mazākuma gribu, kas ar spēku tiek uzspiests vairākumam. Tas paļaujas uz iebiedēšanu un apspiešanu, kontrolētu presi un radio, viltotiem vēlēšanu rezultātiem un personisko brīvību apspiešanu.” Vai šeit teiktais ir mūsdienu Medvedeva-Putina Krievijas raksturojums? Tiem, kas, vērtējot mediju ziņas, atbildētu apstiprinoši, droši vien nebūtu iemesla domāt citādi. Sevišķi, ja runa būtu par pēdējo priekšvēlēšanu notikumiem. Taču noteikti nekļūdītos tie, kas šajā citātā atpazītu Trumena 12. marta runas fragmentu, izskanējušu jau pirms 65 gadiem.

  Vai Krievijas līderiem, tāpat kā Padomju vadītājiem, kā rakstīja Kenans, joprojām ir jāizturas pret ārējo pasauli kā pret naidīgu, lai attaisnotu “diktatūru, bez kuras tie nezinātu, kā valdīt”? Postapadomju Krievijā, kā to labi zina jau politoloģijas pirmā kursa studenti, iekšpolitiskā spiediena novadīšana caur ārējā ienaidnieka uzrādīšanas ventili ir iegājusies tehnoloģija, jo sevišķi priekšvēlēšanu retorikā. Izņēmums nebija arī nupat aizvadītā prezidenta vēlēšanu kampaņa un Valsts domes priekšvēlēšanas pērn decembrī. Galvenā nedrauga lomā – joprojām ASV.

  Vai Krievijas līderiem joprojām ir jāizturas pret ārējo pasauli kā pret naidīgu, lai attaisnotu diktatūru, bez kuras tie nezinātu, kā valdīt?

  Ideoloģiskā cīņa, spiegošana, propaganda, militāro muskuļu demonstrēšana, lai arī atšķirīgās proporcijās un intonācijās, joprojām ir abu aukstā kara galveno pretinieču savstarpējo attiecību pavadoņi. Toties viedokļu atšķirības par risinājumiem tā dēvētā arābu pavasara un patlaban Sīrijas notikumos jau iezīmē tādu rietumvalstu un Krievijas konfrontāciju, kas gribot negribot liek atcerēties ASV un PSRS attiecības savulaik Korejā, Vjetnamā vai Afganistānā. Savienoto Valstu un Krievijas attiecību restartēšanas centieni prezidenta Baraka Obamas termiņa sākumposmā tā arī palikuši neīstenojušās ilūzijas līmenī.

  Vai Rietumi atkal ļāvušies ilūzijām un ārējā ienaidnieka tēla uzturēšana Krievijā ir uzlūkojama tikai kā retorika? “Jaunais aukstais karš”. Ar šādu nosaukumu 2008. gadā iznāca Baltijas jautājumiem lielu vērību veltījušā britu laikraksta “The Economist” Austrumeiropas korespondenta Edvarda Lūkasa grāmata, kuras apakšnosaukums vēsta: „Kremļa radītie draudi Krievijai un Rietumiem”[ 1 ]. Pēc autora domām, jēdziens “Jaunais aukstais karš” precīzi raksturo Krievijas ārpolitiku kā Rietumos, tā Austrumos – gan Gruzijas izlūklidmašīnas notriekšanu[ 2 ], gan ārvalstu amatpersonu uzpirkšana, gan Krievijas manipulācijas ar energoresursiem, gan pārspīlētās rūpes par tautiešiem ārzemēs. Lūkass atzīmēja, ka grāmatu sarakstījis, nespējot samierināties ar Rietumeiropas nevēlēšanos saskatīt briesmas, ko Putina vadītā valsts rada pasaulei. Rietumiem esot nopietni jāpārdomā sava līdzšinējā politika attiecībās ar Krieviju, jo cerības par tās demokratizāciju ir pilnīgi izgāzušās.

  Publicēts 12.03.2012.

 13. pārdomām saka:

  Vai tā ir patiesība, ka to te nosauktie spried aiz slēgtām durvīm?

  Daudzi no šā „Elites zelta kluba” uzskata, ka pasaules problēma No.1 ir pārapdzīvotība, kā rezultātā notiek klimata izmaiņas, kas pārvērtīs Zemi par vienu lielu graustu rajonu kā trešās pasaules valstīs. «Тhe Аmerican Dream» apkopojuši izteikumus no dažādiem atklātiem avotiem, kas iezīmē kopainu;

  1)Bils Beits, Microsoft: „Iedzīvotāju skaits strauji tuvojas 9.miljardiem.Ja mēs šodien labi pastrādāsim ar vakcīnām, unmediķi reproduktīvās veselības jomā, iespējams mēs varēsim šo skaitli samazināt par 10 -15%. ”

  2)Paul Ehrlich, Dž.Buša padomnieks zinātnes jautājumos: ”Katrs šodienas jaundzimušais izjauc apkārtējās vides un planētas dzīvotspējas balansu.”

  3)Jacques Cousteau: „Lai stabilizētu pasaules iedzīvotāju skaitu, mums ik dienas jaiznīcina 350 tūkstoši cilvēku…”

  4)Teds Tērners (Gold Club loceklis, kurā ir arī B.Geits, V.Bafets, Dž. Soross, M.Blumbergs u.c.) : „Būtu brīnišķīgi visus pasaules iedzīvotājus samazināt pa 95%.”

  5)Dave Foreman organizācija „The Earth First”: „Mani uzdevumi ir samazināt iedzīvotāju skaitu līdz 100 miljoniem, iznīcināt ražošanas infrastruktūru un redzēt tukseni visā savāk krāšņumā uz Zemes.”

  6)Anglijas princis Filips: „Ja eksistē atdzimšana, tad es gribētu atdzimt uz Zemes kā nāvīgs vīruss, lai vismaz kaut kā samazinātu iedzīvotāju skaitu.”

  7)Margaret Sanger, Amerikas ģimenes plānošanas federācija: „Austākā žēlsirdība ko ģimene var izrādīt vienam no saviem mazgadīgajiem bērniem – nogalināt to!”

  8.)David Brower, „Sierra Club” : „Bērnu dzemdēšanai jākļūst par sodāmu noziegumu, ja nav valdības licence vecākiem. Visiem potenciāliem vecākiem obligātā kārtā jālieto ķīmiskie kontracepcijas līdzekļi.”

  9)Deivids Rokfellers: „Iedzīvotāju skaita negatīvā ietekme uz planētas ekosistēmu kļūst šausminoša.”

  10)John P. Holdren, B.Obamas padomnieks : „Vieglāk būtu veikt sieviešu sterilizāciju pēc otrā bērna piedzimšanas, nekā sterilizēt vīriešus. Ilgdarbīgas sterilizācijas obligātas kapsulas iešūšana zem ādas atvērtu papildus dzimstības ierobežošanas iespējas. ”

  11)Tomas Fergusons, Amerikas valsts departamenta ierēdnis: „Mūsu darbā ir tikai viens jautājums- iedzīvotāju skaita samazināšana! Vai nu valdības to darīs pēc mūsu prāta – tīrām metodēm, vai nu viņiem būs problēmas, kā mums Salvadorā, Irānā, Beirutā. Iedzīvotāji tā ir politiska problēma. Ja iedzīvotāji iziet no kontroles, tai nepieciešama autoratīva vara, pat fašisms, lai to samazinātu. ”

  12)Dr. Sems Kīns pie M.Gorbačova apaļā galda 1996g. : ”Mums atklātāk jārunā par abortiem, kontracepciju, par dzimstības regulēšanas svarīgumu, jo ekoloģiskā krīze ir demogrāfiskā krīze. Samazinot cilvēci par 90% un nepietiks cilvēku, lai izraisītu ekoloģisko katastrofu.”

  13)Eric R. Pianka, Teksasas universitātes biologs : „Šī planēta var uzturēt konfortablā līmenī 500 000 000 cilvēku. Cilvēku skaits ir jāsamazina pēc iesējas straujāk.”

  P.S.

  1979. gada jūnijā anonīma persona ar pseidonīmu R. C. Christian firmai Elberton Granite Finishing Company pasūtīja Georgia Guidestones – 100 tonnīgu monumentu,6 metru augstumā, kuru uzstādīja Elbertas apgabalā Džordžijā, Amerika. Uz monamenta plāksnēm astoņās valodās uzrakstīti Jaunie 10 baušļi. Pirmais no viņiem; ”Lai Zemes iedzīvotāji nekad nepārsniedz 500 000 000 esot patstāvīgā līdzsvarā ar dabu…”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *