Komunisti gatavojas pēdējai kaujai

jundzis, godmanis, bunka bordānsPirmo reizi valdības namā diskusija un atmiņu stāsti par 1991.gada barikādēm

FOTO: Visi purnos skatāmie ir noziedznieki, kuri priecājas, ka latviešu tautai neizdevās uzvarēt. Bet nepriecājieties, sarkanie izdzimteņi, toreiz MĒS bijām gatavi jums piedot, šoreiz neceriet… .

25.janvārī Ministru kabineta Zaļajā zālē noritēja 1991.gada barikāžu piemiņas pasākums. Pasākumā starp dalībniekiem piedalījās arī LJA Pārstāvju nodaļas loceklis Andris Bunka, kurš 1991.gada notikumu brīdī bija Ministru padomes priekšsēdētāja palīgs drošibas un ārlietu jautājumos, kā arī vadīja Valdības apsardzes dienesta “apkalpojošo personālu”, kura uzdevums bija iznīcināt aktīvākos buržuāziskos nacionālistus. Dalībnieki atnākušiem interesentiem atklāja arī savus nākotnes plānus par kārtības uzlabošanu Latvijā un sadarbību ar mums draudzīgo kaimiņvalsti Krieviju.

===============================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Par šo noziedzīgo komunistu bandu varētu nerunāt, ja viņa atrastos tur, kur viņai(komunistu bandai) pēc visiem dabas, cilvēka un Dieva likumiem būtu jāatrodas. Un, proti, aiz restēm vai zem zemes uz Latvijas un Krievijas robežas. Latvijas zemē šie sātaniskie izdzimteņi nedrīkst būt “apbērti”, jo viņu noziegumi pret latviešu tautu un cilvēci kopumā, ir vārdiem neaprakstāmi.

Ir zināms, ka viņi gatavojas ar starptautiskā cionisma un krievu šovinistu palīdzību pilnībā iznīcināt latviešu tautu un Latvijas valsti.

divi šakāļiLRTT jau sen brīdina par šo noziedznieku mērķiem un viņu asins darbiem. Šodien LRTT teikto apstiprina akadēmiķis- vēsturnieks Indulis Ronis, kurš par Taisnības paušanu ir zaudējis visus amatus.

FOTO: Divi žurkuģīmji, kuri strādā Maskavas imperiālistu labā.

Sods šiem izdzimteņiem viens- ASM.

A. Zīverts kādā rakstā sacīja viedus vārdus, ka Patiesībai ir tāda interesanta parādība, tā vienmēr, lai arī cik dziļi būtu noslēpta, atradīs ceļu, kā izkļūt gaismā !

Tā tas arī ir un būs ar komunistu- sātanistu noziegumiem pret cilvēci. Viņi tiks sodīti ar nāvi: pakārti visas cilvēces priekšā !

Neskatoties uz visu, šie komunistiskie nelieši taisās svinēt TF 25. gadadienu. Patiesībā tā ir latviešu tautas sēru diena, kad komunisti pārtvēra ATMODU un ievirzīja to atpakaļ tumsības valstībā.

Šoreiz mums priekšā nestāv “dziesmota revolūcija”, bet gan asinīm “bagāta” cīņa.

Mēs nedrīkstam vairs uzticēties nevienam komunistam, komjaunietim un viņu līdzskrējējam. Nevienam, kurš atradies vadošā amatā, kā arī preses pārstāvjiem. Pirmie, kuri tiks arestēti un tiesāti, būs DP un SAB personāls, ar Kažociņu, Godmani, Reiniku, Bunku, Gorbunovu u. c. priekšgalā.

Rihards BunkaIt sevišķa uzmanība jāveltī Godmaņa apsardzes fīrera Andra Bunkas audžudēlam(100% krievam) Rihardam Bunkam, jo viņš no sava audžutēva ir pārņēmis slepkavu brigādi, tā saucamo “apkalpojošo personālu“. Par to, ka tāda “brigāde” eksistē, nav jāšaubās. I. Ķezbers par šī noslēpuma atklāšanu samaksāja ar savu dzīvību, bet Rihards Bunka dzērumā izlielījās, ka viņa pakļautībā atrodas šī slepkavu nodaļa, kuru latviski nodēvēja par “apkalpojošo personālu”. Šis “personāls”, pēc viņa vārdiem, nodarbojoties ar vajadzīgo personu, labākā gadījumā, “pārliecināšanu”. Kuri nepārliecinās, tie “izkāpj” pa 9. stāva logu… .“Pārliecināti” ir lielākā daļa deputāti un visi žurnālisti.

FOTO: Gatavojies, Ivan Ivanovič Ivanov(rihards bunka), Tiesiskā valstī tu saņemsi visu, ko tu esi “godīgi” nopelnījis. Ne vairāk un ne mazāk, kā “višku”!

Tādi bunkas, godmaņi, jundži, gorbunovi, borovkovi u.c. zin, ka piekāpties nedrīkst ne par mata tiesu, jo tad saņems to, ko pelnījuši. Tāpēc tiek veiktas visādas mahinācijas ar tautu. Tiek radīti visādi provokatoriski nacionālie sīkgrupējumi un apzināti kūdīti Latvijā nelikumīgi atrodošos okupantus- kolonistus. Tiek uz Latviju atvests(pēc godmaņa pavēles) kāds žīdu padibene Vladimirs Lindermanis, kurš Atmodas laikā(OMON sastāvā) šāva uz demonstrantiem. Par šo kliedzošo absurdu neprotestē nedz ASV, nedz Izraēla, nedz Krievija, nedz Vācija.

Kāpēc ?

Tāpēc, ka šīs valstis ir iejauktas šajā noziegumā.

Jānis KažociņšPrincips Reinika un Kažociņa ļaudīm ir vienkāršs, lai latvieši savas dusmas izgāž uz žīdu Lindermani, bet mēs pa to laiku veiksim “iecerēto”.

FOTO: J. Kažociņš.  Tiks publiski izpildīts ASM.

Foto nosaukums: ZIRGASMIEKLS.

Tiem, kuriem nav laika pilnībā izlasīt Induļa Roņa grāmatu, LRTT publicēs interesantākās vietas, kas atbildīs apskatāmajai tēmai. Šoreiz vēsturnieka sacītais par SAB vadītāju, slepkavu Kažociņu.

LRTT i- vietne jau rakstījusi, ka viņa(kažociņa) rokas ir līdz padusēm ar asinīm.

03.02.13.

==============================================

Indulis-Ronis2

Lasīt visu grāmatu: http://tautastribunals.eu/?p=12678

Neaizmirsīsim  arī,  ka  visnedrošākie  Brīvās  pasaules drošības  dienesti  ir  Lielbritānijai –  tam  pierādījums  ir  ne  tikai  Kembridžas  piecīši,  bet  arī  Lielbritānijas  brigādes  ģenerālis, ar  Komandanta  godalgu  apbalvotais Latvijas  Tieslietu  ministrijas  paspārnē izveidotā  Stversmes aizsardzības  biroja (SAB)  direktors  no  2003.gada maija  Jānis Kažociņš.  ASV  privāti  iegūto  informāciju  par  Jāni Kažociņu,  kā  KĀI  spiegu,  grāmatas autors  ir  pārbaudījis  garu  gadu  garumā  un   to  dokumentēs  grāmatas  noslēguma  daļā.  Jāņa Kažociņa nodarītais  ļaunums  Brīvajai  pasaulei  par  kuras  neatņemamu  sastāvdaļu  ir  kļuvusi  arī  Latvija–  ir  nesamērojami  smagāks  nekā  Kimam  Filbijam.

Taču  arī  Jāņa  Kažociņa  dziļi  noziedzīgajai  problēmai  ir  divas  puses –  caur  viņa  darbību  ir  iespējams  pierādīt,  ka  2001. gada  terora  akti  ASV  ir  Krievijas  specdienestu  organizēta  diversija   boļševiku  impērijas  atjaunošanas  un tās  pasaules  kundzības (vispasaules  sociālistiskā  revolūcija)  interesēs,  bet  par  to  nedaudz  sīkāk  parunāsim  speciālā  paragrāfā.

You may also like...

4 Responses

 1. andris says:

  Demokratija-Mikenu dinastijas laiks.Sakas tautu paklausanas periods ar
  viltu,iesutot agentus neatkariga valsti,ar centienu merkiem radit
  haosu mieriga valsti un pec tam paklaut to sev.Viltus politikas
  iekarosanas sakums.Lielakais piemers TROJAS zirgs.Senas Atenas vergturu
  valsts lidz kaulam.DEMO-tauta(tauta bija vergturi,griekiski OLIGARHI,
  vergi nebija tauta, un tapec vajadzeja izdot likumu,ka DEMOS-ta saucamai
  tautai parvaldit- cRATIA- vergus.)Iznak DEMOcRATIA,ar senatu,ikski uz
  augsu un leju u.t.t.Demokratijas ieviesana,sermuli skien pa kauliem,ko
  ar viltus vardu var izdarit.
  PALDIES.

 2. lieta says:

  Latviešu tauta visu pamana un neko neaizmirst. Reiz pienāks diena un par visu būs jāatbild. Te būs tikai daži lietas materiāli par to, kāda ir Latvijas galvespilsētas Rīgas ikdiena šo boļševiku ielikteņa Nila Ušakova vadībā.
  ► Mājokļu dalīšanā korupcija! 1500 cilvēki saņēmuši dzīvokļus, tas nozīmē 1,5 miljoni ir iebāzti kabatā. ► Bērnudārzu nokrāsošana un apmetumu uzlikšana par 600 000 latiem, tur jaunu ēku varēja Rīgā ar vairākiem dzīvokļiem nopirkt! ► Saktas dārgās pagaidbūvju parmāksa, kuros pat tualetes izrādās nav! ► Ušakovs nedeklarē savu dārgo Ulysse Nardin “tirgū Latgalītē” iegādāto pulksteni? ► Kā arī „piemirsis” deklarēt gandrīz 10 000 eiro vērtu „pieczvaigžņu braucienu” uz Portugāli kopā ar savu dzīvesbiedri ► Ušakovs pagājušo gadu devies 9 komandējumos, iztērējot 42 000 latu, bet pats solīja ka tērēs mazāk par Birku. ► Ziemeļkoridora skice izmaksāja nodokļu maksātājiem 2,7 miljonus un jau par 1 miljardu atpirkuši zemes daļu ► Rīgas Satiksmei draud maksātnespēja; nepieciešami 16 milj. Ls, bezmaksas brauciena sekas. Te laikam atkal finanšu ministrs Vilks jāsauc palīgā, lai palīdz atkal iedot naudu. ► Rīgas satiksmei draud maksātnespēja, bet vēl tam visam klāt ņems kredītu lai ieguldītu 4,5 miljonus latu projektam “Rīgas acij” ► Rīgas skolās mistiskas tāmes par apkopi kuras ir kļuvušas pēkšņi 10x lielākas un pakalpojumi netiek izpildīti. ► Katru mēnesi tiek dalīti bez cilvēku piekrišanas pastkastītēs Saskaņas centra bukleti kuri nodokļu maksātājiem Rīgā izmaksā sākot no 275 000 Ls/gadā ► Lai saņemtu kredītu no Nordea uz 140 miljoniem ir ieķīlāti visi zemās grīdas tramvaji un viņu tehnika, tajā skaitā smagās mašīnas. ► Pazaudētā nauda 10 miljoni drauga Antonova bankā kuri uzlikti noguldījumā tikai uz 1%. Tā ir jūsu vadītā kleptokrātija, Ušakova kungs! Varam nosaukt pa punktiem arī mēra pienākumus kurus jūs nepildat. P.S. Kam mums vispār vajadzīga Valsts kontrole, ja arī viņa savu darbu nedara? Arī tur izskatās ir pamatīga korupcija! Sudraba bija kādreizējā Parex bankas viceprezidentes vietniece klientu kreditēšanas jautājumos, viņu 2004. gadā uz valsts kontroles amatu virzīja Tautas partija. Atgādināšu par to, ka Sudraba sēdēja pirmās rindās seminārā ar kremļa pietuvinātiem cilvēkiem uz kuru arī bija ieradies valodas referenduma organizators Aleksandrs Gapoņenko. ► SC aicina palīgā Putina cilvēku (Modestu Koļerovu), gatavojoties pašvaldības vēlēšanām. http://www.tvnet.lv

 3. Miervaldis says:

  Jā Grantiņ – visas valdības, kuras ir iecēlis mūdža gabals Godmanis skaidri apzinās savu nāvi, nu bet cer, jo Godmanim palīdz viņa koriši, un tāds Dombrovskis ir bandīts, īstāk sakot prostitūta, jo šī Godmaaņa ieceltā valdība(tāpat ka citas viņa ieceltās) apzinās – ja Latviešu tauta uzvarēs, tad viņi tiks sagriezti dzīvi, kā tādi smirdīgi lopi, un atdoti suņiem,tālākai plēšanai, ko arī Dombrovskis saņems, UN GODMANITS, VISAS VINA IECELTAS VALDIBAS, VISI ZANKU BANDAS AR VINU PEREJAMO GODMANI PRIKESGALA TIKS SAPLESTI NO SUNIEM, LACIEM, TO VARU TEIKT JUMS 100% PROCENTI!

 4. Miervaldis says:

  Nu beigas visiem rakstā pieminētajiem būs šausmīgas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *