Arī kāda Iveta Rīvāne grib slēgt LRTT i- vietni

H-86-23 - Kopie (3)Kas gan tikai pēdējā laikā nav izteicis vēlmi slēgt www.tautastribunals.eu i- vietni… .

Sākot no Iekšlietu ministrijas, Drošības policijas, Latgales mafijas bossa Urbanoviča, Rīgas mēra mistera Bļeģ(N. Ušakovs),I. Viņķeles čekistu klana, Godmaņa slepkavu brigādes fīrera Riharda Bunkas…un beidzot ar kaut kādu tur ar slapju dvieli apdauzītu Kristapu Šternbergu.

No visiem šiem civilizācijas „izkārnījumiem”, kuri cenšas glābt savu ādu, citu jau neko sagaidīt nevaram, jo suns zina, ko rijis. Viņi, šie bandīti, par katru cenu cenšas sevi leģitimizēt. Tiek runāts par viņu „varoņdarbiem” dienu un nakti, lai parastais patērētājs nevarētu atjēgties un padomāt, kāpēc, ja viņi tik briesmīgi plēsušies tautas labā, valsts ir iedzīta bankrotā ?

Tos, kuri cenšas traucēt šiem “dižajiem” censoņiem, Riharda Bunkas „apkalpojošais personāls” aizraida pa „skuju taku” !

Rihards Bunka ir tīrasiņu krievs, kurš caur savu audžutēvu(čekistu, komunistu) ir ticis pie latviska „nosaukuma”. Par šo „apkalpojošo” personālu zina gan juristi, gan valsts darbinieki, gan žurnālisti, un tāpēc visi kā kastrēti jēriņi dara to, ko liek mafija.

Kuram tad gribas saost skuju smaku ?

Bet atgriezīsimies pie šī raksta galvenās tēmas.

Kāpēc Iveta Rīvāne parakstījās zem K. Šternberga aicinājuma slēgt LRTT i- vietni ?

Sarakste ar Ivetu nevedās: „Labdien, Iveta !
Tu taču labi zini, ka tautastribunals.eu nosoda un raksta tikai par grandioziem valsts izzadzējiem un čekas slepkavām. Kāpēc Tu gribi, lai slēdz šo Lapu ?”

iveta rīvāneAtbilde:”Iveta Rīvāne

Esmu par to, ka soda visus likumpārkāpējus, bet tikai tiesā. Esmu arī par nevainības prezumpciju- kamēr nav pierādīts, tikmēr nevar saukt cilvēku par noziedznieku.”

Ja Latvija būtu Tiesiska valsts, tad, protams, ka varētu Rīvānes jaunkundzei piekrist. Tad arī nebūtu vajadzīgs LRTT, jo noziedznieki, tādi kā Godmanis, būtu sen jau notiesāti un pakārti. Šodien šis slepkava komandē un izzog valsti milzu apmēros. Viņš ir arī tas, kurš saliek amatos tādus kalnmeierus, kūtrus, reinikus, bičkēvičus u. d. c., kuri kopā ar viņu ir piedalījušies Latvijas valsts izlaupīšanā.

Vai šie „kalnmeijeri” tiesās tādus godmaņus, borovkovus un gorbunovus, kuri kļuvuši nozieguma rezultāta par miljonāriem ?

Vai par tādu „prezumpciju” Jūs, Rīvānes jaunkundze, runājat ?

Ar nožēlu jāsaka, ka ar tādām „ivetām” ir pilna Latvija. Pateicoties tādiem lētticīgajiem kā Iveta, bandīti var dzīvot cepuri kuldami.

Un iegaumē, Iveta, šodien Latvijā pie varas grožiem atrodas visdrausmīgākie zvēri, komunisti un bijušie VDK darbinieki, kuriem cilvēcība nav pazīstama.

Viņi ir ļaunāki par 1940. gada izdzimteņiem, jo ir daudz skolotāki. Viņi pēdējos divdesmit gados ir nogalinājuši daudzus tūkstošus latviešu patriotus un godīgus biznesmeņus.

Šodien nav jāšauj kā 40tajā gadā, šodien nomirst ar „infarktu”.

===========================

Šeit variet iepazīties ar klauna Šternberga sacerējumu:

Autors :Kristaps Šternbergs

SLĒGT naidu kurinošas mājas lapas

100

Parakstīt

9

Jau parakstījuši9

Palīdzi savākt vēl 91

Šo interneta vietņu slēgšanas rezultātā netiktu aizskarta cilvēku cieņa un gods un nebūtu iespējams publicēt naidīgu informāciju

Vēlos lai tiktu slēgta piemēram mājas lapa tautastribunals.eu, kur pastāvīgi tiek publicēti naidu kurinoši un cilvēkus aizvainojoši teksti .Iesniedzot iniciatīvu saeimā tā ieraudzītu problēmu saistībā ar šo mājas lapu un varētu to rosināt slēgt

Rezultātā mazīnātos iespēja paust klaju naidu pret Latvijas iedzīvotājiem.

=======================

24. 01.13.        LRTT

You may also like...

15 Responses

 1. Eduards Lunis saka:

  PILNĪBĀ ATBALSTU LRTT PAUSTO!
  VARU -VISIEM KAS VĒLS-UZ SAVIEM DOKUMENTĀLIEM FAKTIEM-PARĀDĪT UN PIERĀDĪT,KA LATVIJĀ NAV TIESISKA VALSTS!MANS TEL.65038743

 2. A.Garda saka:

  Brīnums, ka cūku biedēklis Gedroics vēl nav parakstīies par LRTT slēgšanu! Laikam jau sen nav ieskatījies šajā vietnē!

 3. andris saka:

  To jau vareja paredzet,ka visi pasaules melnie speki apvienosies,un tadi
  (ka augstak minetie)ir visur kur.Un tad vini izvirza tadus(zinamus un
  mazak zinamus),lai viniem piespeletu savas zinasanas,taisnibas,ticibas.
  Ja ari kaut kas bija,tas jau sen ir nomainits pret citu saturu.Darbibas-
  krusta piesist,gramatas un cilvekus sadedzinat,viltus macibas pasniegt.
  Kaut kur dzirdets,vai ne?Ta ka(Nostrdamusam http://www.businessinsider.com/the-nostradamus-predictions-2011-3?op=1
  ir iedots vinu darbibas izklasts,lai visi domatu,ka tas nu ir tas lielais
  paregis.Varbut Vangai taisniba,bet datumi nomainiti pret citiem un
  paredzejumi ari varbut pavisam citi).

 4. Jaks saka:

  Ko lai saka. Kārtējā totālā šaurā pierīte tā čangaļu mātīte,tādu latvijā daudz. Tāpēc bandīti uzdzīvo.

 5. Os saka:

  Ikviens terorists noziedznieks grib un gribes likvidet so tiesiskuma un taisnibas lapu-LRTT,jo ir kriminalnoziedznieki un si gide Venspils tada ir,ari ar savu saimnieku aivaru,kokali,gorbunovu,borokovu,kusakovu,usakovu,berzinu,kononovu izdzimteniem un visiem noziedzigas organizetas grupas dalibniekiem. Un vispar,tas ir VISPARZINAMS FAKTS-kurs atbilst jurisprodencijas terminam kriminalistika. Si valsts ar tiesu ir rezima iekarta,ar ko nav legitiminitates(likumiga),tamdel drikst noziedzniekus-okupacijas varas paspasludinatajus par VALSTI-turpinajumu Musu neatkarigai Republikai(1918-1940) saukt istajos tiesiskos vardos. Seit ir ari atbilde A.Gedroicam,ka VALDIBA ir tautas spogulis,tas ir okupacijas valsts(krievijas imperija)ar tas tautu,kas Musu Latvju zeme ir okupanti-varmacigie iebruceji PSRS TAUTAS-okupantu spogulis. Manai LIKUMIGAI sis zemes tautai,saskana ar manas Republikas satversmi(1922)nav tiesibu sini valsti(1990.g.4.maija). Ta ka Aivar nav pamata cinities ar vejdzirnavam. Precizaku juridisku pamatojumu vari izlasit mana replika,sini lapa 2012.g18.nov.”MANAI TEVZEMEI …” ,kas ir sis valsts veidojums. Neviens teroristiskas komunistiskas bandas LOCEKLIS nav notiesats un nekad netiks,sini valsti,jo ta ir vinu valsts.

 6. Os saka:

  Sis 1990.g.4.maija okupacijas rezims nekad,nebus iespejams atbrivoties no okupantiem,nekad. Latvija si,ar PSRS tautu,pec 20 gadi rusificesies un Latviesi bus pilniba asimilizeti. Nav vina nacionala rezima valsts,ir internacionala PSRS TAUTU ,ar KREMLI uztaisita valsts. Dod Dievs atrak kataklizmu krievija,lai Mes varam atjaunot Musu Latvijas Republiku,kas beidza pastavet 1940.g.17.junija,ar tas TAUTAS tiesibam,jo tika iekarota-okupeta. Tad ari iztirisim Musu LIKUMIGO un Pilsoniski tiesisko Republiku Latvijas,no pilnigi visiem okupantiem-asinssucejiem. Lej litra.

 7. likumīgie saka:

  Ko gan nostradamuss pareģojis…Gudri vīri saka ka ebreji maina “saimnieku”,no Angļusakšiem pāriet uz Ķīnu,tāpēc Izraēla nebūs un ebreji pāries uz mītnes zemēm.Antante jau sagatavoja republikas un čaklajam dots steidzīgs uzdevums sakārtot dubultpilsonību,dzīvokļi sacelti un gudrajiem pilsoņiem droši vien dāvinās,atkārtojās scenārijs.Nostradamuss gan laikam nebija tik gudrs ka tādus zelta laikus ” likumīgie” sagaidīs.

 8. Logo saka:

  Pie kājās,ko teica kaut kāds nostradamuss! EIŽENS FINKS PAREĢOJA TĀ-BŪS LAIKI,KAD VALDĪBA APZAGS TAUTU UN VISUS LABUMUS GRĀBS SEV,BET TAD ES NEZINU KĀ,TAI NĀKSIES ATDOT VISU SAZAGTO ATPAKAĻ TAUTAI! LAI DIEVS DOD,KA TAS PIEPILDĪTOS! Kādas tiem deputā-teļiem tagad algas,tas ir neiedomājams genocīds pret tautu! Tāda sajūta,ka dzīvojam trako namā,jo neviens par to nekādu traci netaisa,visi samierinās un tā tas turpinās visu laiku! Ja izliks no mājām visus,mežā dzīvot,arī neviens neko neteiks! Kas tā ir par nolādētu piekāpšanās apmātību it visam nenormālajam?! DIEVS,LŪDZU GLĀB LATVIJU UN TIESĀ NEŽĒLĪGI VISUS ŠOS TĀRPUS! Tas ir neiedomājami,kas notiek!

  Admins
  E. Finka grāmatā 347.l.p. ir sacīts:”Krievi, žīdi un komunisti pataisīs latviešus plikus un nabagus, bet tad, nevaru pateikt kā, būs liels Rietumu valstu spiediens un latviešiem viss tiks atdots atpakaļ, bet pašiem jābrauc prom… .”

 9. Soģis saka:

  Kāpēc latvju tauta ir tik naiva un kūtra ?
  Kāpēc neviens nepopularizē šo vienīgo un patiesu mājaslapu ?!
  Kāpēc! Kāpēc jūs tauta esat tik duma,ka uzticaties šiem mūžīgajiem partiju meliem ?
  Kāpēc ?
  Nav gana jūs mānījuši ?
  KAS VISPĀR NOTIEK JŪSU GALVĀS,TAUTA ?!

 10. Un turklāt es esmu arī pret nāve sodu kā tādu – droši varat vēl vienu grēku ierakstīt manā “nodevēja listē”. Bet palieku pie sava- ja ir pierādījumi, liecinieki- griežaties tiesā, Kononovu tak notiesāja.

  Admins
  Iveta, nāves sods ir jāsaņem tam, kurš to ir pelnījis.
  Tu taču arī gribi saņemt to, ko esi godīgi nopelnījusi, vai nē ?
  Neizmaksāt nopelnīto, ir Dieva Likuma pārkāpums.
  Iznāk, ka Tu gribi būt augstāka par Dievu.

  Ja noziedznieks izvaros tevi un tavu meitu, un piedevām vēl noslepkavos tavus vecākus, tad redzēsim, kādu sodu Tu un tavi pārējie piederīgie pieprasīs šim banditam… .

 11. andris saka:

  Varbut kada dvesele atradis atbildes uz saviem jautajumiem.
  http://molvica.org/vesti_content.php?id=2#V14

  PALDIES PAR PIEDAVATO UZMANIBU.

 12. finkšteins saka:

  Cik cilvēku riva nogalina katru dienu bez tiesas,un tagad viņa iemācījusies vārdiņu-viņu tiesa.Visi tie nelieši paši ar saviem vārdiem un darbiem ir sevi notiesājuši un tagad nāks varenais fINKS un visus sodīs.Tā jaunā tauta ir neārstējama kas nevar aizmirst tā”varenā”vārdu.

 13. Acīm redzamām noziedzībām nav vajadzīgi nedz pierādījumi , nedz izmeklēšanas, tikai tiesas lēmums un izpildījums.Tas ir kā aksioma, kas nav jāpierāda.Tāpēc arī bez tiesas var nosaukt noziedznieku par noziedznieku,jo par patiesību nevar nevienu sodīt.

 14. Os saka:

  Žīds-kononovs ar sis 1990.g.4maija teroristiski komunistu uztaisito Valsti un režīmam pakļauto tiesu-faktiski izbega kriminalsoda,jo bija KGB=VDK=LR DP=LOCEKLIS,TAISNIGA=ADEKVATA SODA,tapat,ka LOCEKLIS un terorists Jaundžeikers(vinu 4.maija totalitara paklautības rezima Valsts=Tiesas) izbega. Nu i kas,1,5 gadi nedrikst stradat sis Valsts parvalde,velak jau atkal pildis savu lielako dzives uzdevumu,dotu teroristu komunistu bandai,tapat,ka žids vaskevics(muitas kriminalparvalde). Visi šie un daudzi citi noziedznieki,izdarijusi faktisku un tisu manas tautas ar zemes izlaupisanu un genocidu manai tautai,ar visiem atbalstitajiem,NAV šaubu,ar Mums tiesiskiem pilsoniem neatjaunotas un vel sobrid okupetas Latvijas(1940.g.),tiks soditi nekavejoties,tas ir momentali,ar KARA TIESAS SPRIEDUMU=ASM. Dod Dievs atrak,lai ir kataklizma krievija,MES atjaunosim savu Republiku(1918-1940)okupeto un pagaidam zaudeto. Mes uztaisisim tadu pretizlukosanu,ka visiem,jus dzivnieki lugsieties naves agonija kurkstedami,par izdarito genocidu manai Latvju tautai un neviens vairs nespes palidzet,jo saimnieki maskavas kremli vairs nebus,tur bus tikai gruvesi un izdzivojusas zurkas ar prusakiem.

 15. Juris J. saka:

  Kāpēc man jāpieņem, ka LRTT, kā arī šodien L.Lapsa, O.Ozols, Im.Kalniņš, K.Dimiters nav tādi pat „tvaika nolaišanas ventiļi” pūlim, kā savulaik „labvakar zēni” u.t.t., u.t.j. ?

  Admins
  Tev, Juri, nekas nav JĀPIEŅEM, bet jāsaprot. Tieši uz tādu NEPIEŅĒMĒJU rēķina komunistiskie noziedznieki var veikt noziegumus pret tautu, jo Tu nedomāma, bet PIEŅEM. Tu arī šajā vienā teikumā esi sataisījis putru, PIEŅEMOT un iebāžot vienā maisā LRTT, Lapsu un Krievijas pakaļskrējējus Kalniņu, Dimiteru un LABVAKAR ZĒNUS, kuri ir nelabojami komunisti, tātad, cionisti…. .
  Tie VĀRTI, Juri, kuri ved uz iznīcību ir plati…, bet atrast šauros, kuri ved uz TEMPLI, ir ļoti, ļoti grūti.
  Un pats galvenais, ka ceļš, kurš ved uz GAISMU, ir neiedomājami bīstams- nāvējošs.
  Pravietis sacīja:”Kas manis dēļ(PATIESĪBAS) dzīvību zaudēs, tas to iegūs”.
  Viss ir, Juri, tavās rokās… .
  Naida un netīcības sēklas sēšana ir liels grēks, par to dārgi jāmaksā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.