Par V. Bušmani un teroru

Vilnis-Bušmanis1Vēsture neatkārtojas ?

Un kā vēl atkārtojas !

Boļševisms Eiropā zeļ un plaukst, tikai zem citām izkārtnēm. Zem tā saucamajām cilvēktiesībām var „pabāzt” visu, ko vien sirds vēlas. Un kas tad tie „bāzēji” ir ? Tie ir tie paši cionistu mazbērni un mazmazbērnibiedri komunisti. Šie sātaniskie radījumi ir salīduši visās iespējamās šķirbās ne tikai Latvijā, bet visā Eiropā. Ja kāds sāk pret viņiem buntoties, tad izrēķināšanās ar šiem buntavniekiem no cionistu- komunistu puses ir neizbēgama. To es esmu pieredzējis un pieredzu vēl šodien uz savas ādas, to arī V. Bušmanis izjūt. Terors šim cilvēkam ir vēl jo smagāk panesams tāpēc, ka viņš ir akls. Un aklu viņu pataisīja neviens cits, kā cionistu banda, kura sevi uzskata par izredzētajiem. V. Bušmanis ar smagu sirds ritma traucējumu ir ievietots slimnīcā. Ārsti esot solījuši ar elektrošoka palīdzību sirds ritmu stabilizēt.

Jau rakstīju, ka viņa audio materiāli ir sabojāti.

Lai piespiestu viņu „labprātīgi” piekrist „izraidīties” uz Latviju, tiek pielietoti prātam neaptverami terora akti. Nākamajā dienā pēc audio materiālu sabojāšanas, noticis nākošais psiho uzbrukums. Kamēr V. Bušmanis dušojies, viņa istabā visa grīda pieķēzīta ar vecām ēdienu paliekām un smirdošu gaļu. Viļņa istabas biedrs, kuram ir sirds problēmas un vajadzīgs vienmēr svaigs gaiss, sacēlis trauksmi pa visu pansionātu. Ieradies arī pats pārvaldnieks un Bušmanim sacījis, ka viņa dēļ iespējams, zaudēs darbu. Cik noprotams, tad arī pret viņu tiek vērsts spiediens. No kā, nav grūti iedomāties.

Nākamajā dienā esot izlauztas un salauztas skapja durvis, tā liekot noprast, ka Bušmanis palicis nepieskaitāms. Pēc tam uz viņa naktsskapīša radās zīme, uz kuras bija rakstīts, ka viņam jāpazvana uz Rīgu, Emigration Center Riga,  tel. nr. 67829710. Pirmdien sazinājos ar šo „centru”. Man paziņoja, ka neko par tādu V. Bušmani nezinot. Tāda, lūk, tad arī izskatās tā izdaudzinātā „cilvēktiesību sabiedrība”.

Vienu vēl gribu piebilst: es savos 62 gados esmu ļoti, ļoti daudz saskāries ar šiem sātaniskajiem odžu izdzimumiem. Nerunāšu plaši, tikai likšu katram aizdomāties. Kā un ar kādu spēku palīdzību Vācijā šodien abi „galvenie” cilvēki, kanclere un prezidents, kuri nāk no bijušās DDR, ir tikuši varas spicē ?

Kas tad ar ko apvienojās, VFR ar DDR vai DDR ar VFR ?

Ja zinām, ka Putins bija viens no galvenajiem KGB nagu maucējiem Maskavas pārvaldītajā DDR, tad daudzas lietas kļūst saprotamas, bet runāt par tām ir bīstami… . Bet LRTT runās ar un par šiem odžu dzimumiem. Tikai uz cilvēku bailēm turas viņu varenība, bet ne uz viņu morāli.

L. Grantiņš  15.01.13.

You may also like...

10 Responses

 1. andris saka:

  Varas koncentracijas atrums aug atbilstosi laikam,kuru tas aiznem.
  Lasiju ,ka Ukraina,jau grib pariet uz bezskaidras naudas norekinu,
  tas ir majiens uz cipizaciju.Kur nu vel naks klat pirkstu
  nospiedumu obligata ieviesana.Majieni uz Kanadu un Japanu.
  Globalais cietums tuvojas ar milzigiem soliem,ka saka Deivids
  Aiks ,bet tadiem ,lai sabiedriba nemanitu,gluzi ka medibas.
  Bailes laikam ,var ari augt,lidz zinamai robezai un tad vinas
  pazud.

 2. AG saka:

  DAUGAVPILS PILSĒTAS PROKURATŪRAI
  Ģimnāzijas ielā 11, Daugavpilī, LV 5401

  AIVARA GEDROICA (081274-10215),
  pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401,
  tālr. 65428660, 28229894,

  iesniegums

  2012.gada 13.novembrī es Daugavpils policijas pārvaldē 18.Novembra ielā 41a rakstiski vērsos ar lūgumu sodīt Vācijā dzīvojošo personu LINARDU GRANTIŅU, kurš internetvietnē http://tautastribunals.eu/?p=11448 bija izteicis draudus mani noslepkavot, uzsākt pret šo personu kriminālprocesu pēc LKL 132.panta, un mani šinī kriminālprocesā atzīt par cietušo. 2013.gada 14.janvārī saņēmu LRPDIKP Rietumu nodaļas inspektora E.Tamaras parakstītu atbildi, kurā mans lūgums tiek noraidīts, pamatojoties uz KL 4.p.3.d., 7.p.1.d., un, vadoties no KPL 373.p.1.,5.d., 377.p.2.p., tiek atteikts uzsākt kriminālprocesu.
  Uzskatu, ka šis lēmums ir atceļams šādu apsvērumu dēļ:

  Tā kā L.Grantiņš dzīvo Vācijā, viņš nevar manis sistemātiski izsekot, demonstrēt ieroci, kā arī citādā veidā regulāri iedarboties fiziski. Tomēr tas neizslēdz iespēju kādā brīdī viņam ierasties Latvijā, lai izrēķinātos ar mani, vai nolīgt šim nolūkam kādu citu personu. Lai arī neesam ar minēto cilvēku personīgi pazīstami, viņš zina manu mājas adresi, ko esmu vairākkārt publicējis saziņas līdzekļos, un vajadzības gadījumā var mani sameklēt, lai nodarītu man fizisku kaitējumu. Uzskatu, ka šis cilvēks ir impulsīvs, garīgi nenosvērts, darbojas mirkļa iespaidā, par ko liecina ieraksti viņam piederošajā internetvietnē, un tieši tāpēc viņš ir bīstams manai veselībai un dzīvībai. Uzmanību pelna arī viņa izteikums: „Iegaumējiet, nožēlojamie perversie viepļi, es savā mūžā neesmu atstājis neizpildītu nevienu solījumu”, ko E.Tamara nav pieminējis savā lēmumā. Uzskatu, ka policijas pamatdarbs ir NOVĒRST noziegumu, nevis cīnīties jau ar notikušās ļaundarības sekām.

  Pamatojoties uz augstāk minēto, lūdzu prokuratūru:

  1. Atcelt E.Tamaras lēmumu, uzliekot par pienākumu Latgales reģiona policijas pārvaldei uzsākt kriminālprocesu pret L.Grantiņu pēc LKL 132.panta un atzīt mani par cietušo šajā kriminālprocesā. Ja nav iespējams panākt minētās personas izdošanu Latvijai, lūgt sodīt viņu Vācijas varas iestādēm.
  2. Noskaidrot, kādēļ atbilde uz manu iesniegumu, ko aiznesu uz policijas pārvaldi 13.11.2012, tika sniegta nevis mēneša laikā, kā to prasa likums, bet tikai 07.01.2013., un vai šajā rīcībā nav administratīva pārkāpuma sastāva no Daugavpils policijas darbinieku puses.

  Pielikumā: policijas atbildes kopija uz 1 lpp.

  15.01.2013. A.Gedroics

 3. andris saka:

  AG-Jus Jusu AUGSTLABDZIMTIBA laikam gribat but Daugavpils
  Aivars Lembergs,kuram par katru uzvaru tiesa pensionari
  nes pukes.Attaisnojiet sevi citada veida,ja nevarat,tad
  perciet bileti DAUGAVPILS-ROMA un nolieciet rozes Julija cezara
  pisliem.Visu cienu.

 4. Ha ha ha saka:

  Nē,nu cirks! Ko tas slimais gedroics ar savām lapām te plivinās kā tāds bērndārznieks. Ha ha ha

 5. andris saka:

  Man patik petit 1917 gadu,kapec stelnieki atbalstija zidus ,un tie
  pasi mus iznicinaja 1940 gada.PARADOKSS.Bailes petit,tapec jau ir
  jaskatas un jasaprot,kautgan pasiem ir greizi ar Romanovu
  dinastijas saku
  http://www.youtube.com/watch?v=KaF4UJfEBiA
  http://www.youtube.com/watch?v=5ARYRExSrZc

 6. & saka:

  Atkal vecu vecās čekistu metodes. Cik zemiskas un pazīstamas.

 7. Os saka:

  Policija ir izdarijusi objektivu Lemumu,par kriminalprocesa atteiksanu,jo ASM,saskana ar LRTT pec butibas noteikto,tiks piemerots tikai pec tiesiskuma atjaunosanas sini zeme,tas nozime atjaunot Latvijas Republiku(1918-1940)ar Satvermi NEGROZITU(1922)kas ir faktisks nosacijums dotaja lieta,un kamer sis nosacijums netiks izpildits,nav tak iespejams iesaut piere visu magazinu. Turklat nav pat iespejams sini lietas stadija viennozimigi pateikt,ka pec tiesiskuma atjaunosanas,Linardam tiesiski nebutu sadu tiesibu,jo nav zinams,kadas tad tiktu pieskirtas tiesibas tiesi Linardam. Turklat,uz doto bridi Latvijas Republika okupeta ar PSRS(1940.g.un atkartoti 1944.g.)un ne-deokupeta,tas ir okupeta ,kas ir Krievija si briza,jo ir PSRS mantiniece tiesibu un izdarito seku,ari saskana ar Starptautiskajam tiesibam,atrodas Latvijas Republika ar tas LIKUMIGO tautu (1918-1940)kara stavokli ar Krievijas imperiju. Ka ari Linards atrodas emigracija,jo ir neatkarigas Republikas pilsonisks tiesibu mantotajs,tas Republikas Latvijas saskana ar (1922.g.) Satversmi noteiktu ar LIKUMIGO(1918-1940) tautu un nevis so PSRS tautu 1990.g.4.maija. Mana tauta nav atcelusi Satversmi referenduma,lai izveidotu PSRS internacionalu tautu Valsti,kada ta ir sodien. Un vel jo vairak,sai Valstij,kas iŗ okupacijas PSRS TAUTAS paspasludinata rezima totalitara Valsts(1990.g.4.maija) nav tiesibu ari Starptautiski izdarit jelkadu prevenciju pret Linardu. Pat ikvienam , uz so bridi,ari Linardam ir TIESIBAS aizstavet savu Tevzemi,pret okupacijas vai agresora Valsti un tas tautu,jo kars nav beidzies. Ta redz tas izskatas Starptautiski juridiski,par ko pat nav verts strideties,jo ari Krievijai ar so Valsti,patiesiba tas ir zinams labi.

 8. Os saka:

  Likums ir viens,un tiesibas ari vienas,preteji butu bardaks,tads kads ir sini Valsti un Krievijas imperijai,KARŠ joprojam turpinas,lidz bridim,kamer pedejais okupants pametis Musu Tevzemi,vai ari tepat tiks likvidets,tas gan ir saskana ar Starptautiskajiem likumiem un tiesibam.

 9. Miervaldis saka:

  DEVS, SARGI BUSMANI.TIE NEREDZAMIE MELLIE SPEKI VAR VISUR IELIST, JA ZIN, KA BUSMANIM OPERACIJA.VAR NOVAKT GALVENO ARSTU, UN PEC TAM UZ OPRACIJAS GALDA NOVAKT BUSMANI, VAR NOVAKT BUSMANI, PEC OPERACIJAS, KAD VINS UL UZ SLIMNICAS GULTAS!AI, BUSMANI SARGI SEVI, LAI DIEVS TEVI SARGA, TU MAZAIS VELITI, LAI TAVU MAZO VELITI NEAPDRAUD VIENA SVESA ENA AR NAZI!

 10. Ēvalds saka:

  Kas tas Bušmanis tāds ir? Viņšrunā kā pats galvenais čekists, jo tik labi zina, cik čekas aģentu Latvijā bijis, kas noticis ar aģentu uzskaites lietām un tamlīdzīgi.
  .
  .
  Admins
  Bušmanis Padomju laikā “strādāja” priekš ASV. Pec aizbraukšanas no Latvijas bija padomnieks “attiecīgās” iestādēs, līdz salecās ar žīdiem. Pats redzēju viņa caurlaides(personas) karti un GOOGLE viņš arī vēl bija atrodams. Pēc īsa laika viss no GOOGLE bija dzēsts un man rādītā karte nozagta, jo viņš ir akls. Ar Bušmani man personīgi pēdējā laikā ir konflikts, jo viņš nestāsta visu, ko zina. Ar tādiem, kuri slēpj taisnību, LRTT nav pa ceļam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.