Visu Latvijai- kangaru midzenis.

ParVisu Latvijai- kangaru midzenis.

 Foto: Tāds izskatās 21. gadsimta latviešu tautas kangars.

Kārtējo reizi VL parāda savu piederību latviešu tautas okupantu varzai. Tas, kas notika 16. martā ar veselu saprātu apveltīts latviešu cilvēks pie skaidrības nenonāks. Pēc VL priekšsēža Imanta Parādnieka pavēles tika arestēti Uldis Freimanis un LRTT piesēdētājs Edgars Dambītis. Šim jūdasam, Imantam Parādniekam, nebija pa prātam šo vīru plakāti. Savā ziņojumā policijai šis nacionālais atkritums ir arī piemetinājis, ka viņš ir no šiem vīriem ticis grūstīts.qqqqqqqqq

Foto: U. Freimanis un E. Dambītis ar saviem plakātiem, kuri latviešu tautas kangaram I. Parādniekam nebija pieņemami.

  Nav grūti iedomāties, ko tāds Imants Parādnieks darītu ar latviešiem, ja atkārtotos 1940. gads !!! Īsts Šustina sekotājs. Arī šoreiz laikam gribējās iztapt kādam žīdu noziedzniekam, cionistam un latviešu tautas nīdējam Efreimam Zurofam !

 Jautājums ir un paliek atklāts, kādas pilnvaras ir šim perversajam “harēmistam”, ja policija viņa pavēles nekavējoties izpilda…?

2 Imants Parādnieks sevi jau laikam uzskata par “Latvijas guberņas” virspavēlnieku.

 Foto: Pēc I. Parādnieka pavēles poilicijas aizturētie Dambītis un Freimanis.

Vai tad vēl kādam ir jāšaubās, ka VL ir bijušo KGBistu radīts veidojums, kuras uzdevums ir diskreditēt latviešu tautas neatkarības ideju.

 Imants Parādnieks, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, tiks nekavējoties arestēts un sodīts par nodevību !!!

llllllllll

 

 

Foto:  Šis “skatiens”, kangar Parādniek, izsaka visu!

 

LRTT 20.03.2010

You may also like...

66 Responses

 1. AG saka:

  JĀ, “VL” KĀRTĒJO REIZI NODEMONSTRĒ SAVU ĪSTO SEJU!

 2. Kronis saka:

  Edgar, cinja nav beigusies.

 3. Imantam saka:

  Tava bučošanās ar TB/LNNK bija publiskā atzīšanās nodevībā,un šis mākslas darbs ir trekns punkts uz i.
  Nodevējs ne latvietis.

 4. goga saka:

  Atļaušos atzīmēt, ka gājienu rīkoja Daugavas Vanagi Latvijai. Līdz ar to visi plakāti bija ar viņiem jāsaskaņo.

 5. AG saka:

  un parādnieks ir Vanagu priekšnieks?

 6. savejais saka:

  TB/LNNK ir kļuvuši par ieravējiem, bet VL viena pati saimelī neiekļūs – jāiet kopā (un pat ar mietpilsoņiem no Vienotības). esot pie varas būs vieglāk veikt savu misiju…

 7. savejais saka:

  Vai tiesa, ka Parādnieks ir uzrakstījis “donosu”, lai Dambīti un Freimani arestētu?

 8. Visvaldis saka:

  Ar latviešu un Latvijas interešu ignorēšanu patiešām ir kritiska situācija. Apzinoties, ka jauna partija var tikt uztverta neviennozīmīgi, tomēr esam nolēmuši dibināt partiju “Latvijas vidusšķira”, lai panāktu tautas iztikai tik svarīgo ekonomikas nozaru atbrīvošanu no Rietumu un Austrumu kapitāla un vietējo prihvatizētāju ķetnām.

  Mēs patiešām neredzam citu iespēju, kā apvienojoties politiskā organizācijā cīnīties par tautas ekonomiskajām un politiskajām interesēm. Aicinām domubiedrus, tel. 29276911, 67427509,www.partijalv.lv

 9. AG saka:

  Tā Vienotība arī kārtējā karjeristu organizācija!

 10. AG saka:

  Tas ir, es gribēju rakstīt – “Vidusšķira”!

 11. jojo saka:

  Sāk jau krist uz nerviem. Vārds (Latvijas),ja viņu lieto politisko spēku veidošanā.
  Latvijas Caļš, LPP, Visu Latvijai, Latvijas ZZS. Tagad Latvijas Vidusšķira,un kādas tik vēl viņas nav.

  Vārdi – Latvija,Latvijas,Brīvības un Tauta,Tautas-nav pelnījuši tik nodevīgu attieksmi,no pilsoņu puses.
  To visu var aizstāt ar citiem vārdiem,neiepinot tautu un valsti.Partijas prestižu nevajag iekarot ar nosaukumu,bet ar reāliem darbiem un sagatavotu likumdošanu,vai satversmes grozījumiem.

 12. jojo saka:

  Es pie Lielākiem tautas nodevējiem,vēl pieskaitītu,VID personāžus,Sudrabas kundzi ar savu klusētāju komandu.Šiem cilvēkiem bija jārunā daudzus gadus atpakaļ.Viņu klusēšanas dēļ, mēs esam tur kur esam.

 13. uldis-jojo saka:

  katrs no mums ir atbildīgs ,lai valsts neaiziet pa smilšu taku un , es biju spiests pret zurofa bandu,kura aicināja uz nekārtībam taisīt plakātus, tikai tāpēc, ka tie,kuriem viņi būtu jāizraida no valsts, to nedarija.Parādnieks bija satraucies,ka žurnalisti pievērš uzmanību mums, bet ne viņam, abām viņa sievām un bērniem,tāpēc nostučija mūs policijai par to ka es viņu pagrūdu[ to var redzēt you- tube video par 16.martu. ziņojumu policijai viņš uzrakstija pēc gājiena.Ja Visu Latvijai vada nodevējs secinajums jāizdara katram ,taču dambīti aizturēja galīgi par neko.

 14. jojo saka:

  visu Latvijai,ir daudz maitu ērgļi. Viņos ir saglabājies padomju cenzūras spēks,un metodes kā panākt sev vēlamo.Tukša partija.Precīzāk gan būtu teikt,VADĪBA.
  Lēti triki,aicinājumi un bailes no atbildības.visu Latvijai nav nekas vairāk kā domu biedru grupa,kurā pat visi biedri,locekļi nedomā vienādi.

 15. annamarija saka:

  Man bija tāda neldzīga cerībiņa, ka jaunieši (VL!) vismaz mēģinās izvest Latviju no purva; kopš zinu, ka VL! bloķēsies ar TB/LNNK kangariem, skaidrs, ka tas ir tāds pats CEKAS un ČEKAS dzemdināts odzu dzimums, kas, lēni lienot, tuvojas izsenis iekārotajai barotnei, proti, Saeimai. Un viss. Un tad jau Parādnieka izdarības 16. martā ir tikai likumsakarība.
  1.maija režīms ir NELIKUMĪGS VEIDOJUMS. Vai mums vispār jāiet uz vēlēšanām? Manuprāt, tādējādi mēs atzīstam nelikumīgu par likumīgu un stiprinām tā pozīcijas…
  Ja mēs panāktu, lai Vēlēšanu likumā iekļauj procentu barjeru, ko nesasniedzot VĒLĒŠANAS UZSKATĀMAS PAR NENOTIKUŠĀM, ar boikotu varētu paust pasaulei, kas īsti Latvijā notiek…

 16. AG saka:

  Es domāju, ka vajag aiziet un par mani jānobalso! :)

 17. annamarija saka:

  > AG
  Un ko tu viens tai odžu midzenī sadarīsi? Pat ja jūs tur būsiet 10? Ne Latvijas, ne latviešu stāvokli ietekmēt nespēsiet, ja nu vienīgi paši savu materiālo stāvokli uzlabot…
  Nē, spēlējot pēc VIŅU noteikumiem, nevar uzvarēt.
  Man aizvien ciešāk jādomā par akciju/ām, kas Saeimu piespiestu ieviest Vēlēšanu likumā % BARJERU.

 18. annamarija saka:

  Tā pamatīgāk ieskatījos parādnieka ģīmī: VIŅŠ TAČU IZSKATĀS PĒC TATĀRA!

 19. AG saka:

  Tu laikam domāji – ATCELT barjeru, vai ne?

 20. lipsts saka:

  Nav pirmā reize, kad vislatvieši uzrīda policiju uz sev netīkamiem kāda pasākuma dalībniekiem. Tā teikt, lai “radikāļi” ar savu klātbūtni nebojā mēreno VL tēlu iespējamo vēlētāju acīs.
  Ja Parādnieks līdz šim šķita jēdzīgākais no VL vadības trijotnes, tad tagad redzams, ka visa tā varza vienāda.
  Pat uz gājienu atbraukušie leiši, no kuriem daži, apmaiņas programmā studējot LU, bija saistījušies ar VL, sarunā pauda absolūtu vilšanos šitajā partijelē.

 21. Ernis Purnis saka:

  Jā, domāju, ka pēc šī gājiena VL zaudēs ļoti daudzu krietnu pilsoņu atbalstu, bet iegūs TP,LPP,SC,PCTVL “trekno” žurku atbalstu, kas arī šķiet ir pašreizējais VL mērķis.

  Ja tagad VL publiski nenosodīs savu sašmucējušos parādnieku un nenorobežosies no tā, tad droši var uzskatīt, ka tā ir kārtējā uz sili lienošā partijele, kurai nerūp Latvija, bet sava labklājība.

  Un zemiski nozūdzēt policijai Helsinkiešus, savus garīgos tēvus un nac. kustības aizsācējus un nelokāmus, neuzpērkamus cilvēkus nav vienkārša cūcība, bet gan jau politiska rakstura nelietība. Sekosim līdz un izdarīsim secinājumus un arī altīvu pretdarbību, ja viss paliks noklusēts, vai par parādnieks vēl taps uzslavēts.

 22. uldis-jojo saka:

  30.aprilī es piedalijos TBLNNK sapulcē, kur uzstājās arī raivis dzintars sakarā ar iespējamo kopējo startu vēlēšanās.Izskatijās,katāpat kā salā bomzis meklē siltu kāpņutelpu, pagrabu vai bomžatņiku,lai nenosaltu- tā abas panīkušās partijas meklē kurš nu viņus paņems savā apvienībā, jo politiskiem impotentiem nav ko piedāvāt tautai.PēC raivja uzstāšanās pateicu, ka vinš atgādinapensionāru ne jauniešu partijas fīreru, jo nekas nacionāls runā nebija. žēl,protams, ka redzi,ka nacionālisms ir spekulācijas prece nevis pārlieciba.

 23. AG saka:

  Tieši tā, Uldi!

 24. Miervaldis saka:

  Viens plakāts bija tāds provokatīvs…Taču VL ir kā auni, kuri liek arestēt visus, kuri pasākumos lieto ko tādu, kas viņiem nav pa prātam.

 25. Miervaldis saka:

  Paši plakātu turētāji arī nav bez vainas.Ja ievērojāt, plakātos uzrakstītā tautība bija ”ejbreji”, nevis ”žīdi”.

 26. Miervaldis, Visvaldim saka:

  Bet visvaldi, visi pašmāju privatizētāji nav slikti ka tu domā.Bieži vien izrādās, ka tie nabagākie uzņēmēji ir godīgi, Latvijai un Latviešiem lojāli cilvēki.

 27. Daniels saka:

  Ļoti pareiza rīcība! Visus provokātorus cietumā vai zem zemes!

 28. Kareela saka:

  Dārgie Komentētāji! Šie plakāti bija naidīgi pret ebreju tautības cilvekiem. Ko jūs gribat teikt, ka esat par holokaustu??!!
  Tad ko, antifašistiem taisnība, un Latvijā pastāv fašisms? Jūs to atbalstāt?

 29. Artūrs saka:

  Teikšu godīgi, esmu nacionālists, bet tas plakāts krievu valodā ir pretīgs un šādus slimus protestētājus ir jāvāc prom. Ir jāgodina leģionāri nevis visur jāvazā mēsli, kas tikai bojā noskaņu. Labāk būtu gājuši pie Brīvības pieminekļa un aizvēruši mutes okupantiem nevis stāvējuši ar rupju tekstu saturošiem plakātiem.

 30. Kareela saka:

  Pilnībā piekrītu Artūram!!!

 31. ērce saka:

  Ja jau iet runa par kangariem, tad tādi ir drīzāk anonīmie Imanta Parādnieka nomelnotāji. Kāpēc jūs, tribunālisti, brūciet virsū latviešu patriotam un nevis okupantu barvežiem? Vai jūs tiešām iedomājaties, ka ar šādu pieeju veselais latviešu vairākums jums sekos? Gribot negribot jānāk pie slēdziena, ka jūs ejiet kopsolī ar PCTVL un SC.

 32. Māra Krūmiņa saka:

  Arī es esmu nacionāliste. Un pilnīgi piekrītu Artūram. No visiem pasākumiem vienmēr nav jātaisa skandalozs balagāns. Šie cilvēki drīzāk darbojas, lai kompromitētu latviešu nacionālistus un aktivizētu visus mūsu pretstāvētājus.

 33. AG saka:

  Visu Latvijai nav neviena Patriota, tur ir tikai karjeristi un pašlabuma meklētāji, katrs normāls cilvēks to saprot!

 34. ērce saka:

  VL ir gan patrioti, bet tādi kas rīkojās ar smadzeni, nevis ar rungu un bļaušanu. Pēdējā ir “normāla” krieva pieeja, kas dažiem vēl tuva no padomju laikiem.

 35. selma saka:

  Nu un ko tad cienītie kungi grib panākt ķengādami VL? Sen šī vairs nav partija -Dzintars, Parādnieks un vēl 3…cilvēki, kam vēl ir svarīgas latviskās vērtības pievienojas šiem puišiem nevis tādiem kā jūs!Kas uz tiem jūsu plakātiem ir ,es atvainojos ,par sūdiem sarakstīts..??Vai tā ir Latvijas mīlestība? nē …tie ir plānprātīgo murgi vai maskavas pasūtījums kompromitēt nacionālo ideju…kauns

 36. Jumalo saka:

  Šādi plakāti tiešām ir plānprātības demonstrēšana.

 37. pakavs saka:

  es esmu ebrejs un Latvijas patriots, ko es sliktu esmu Latvijai izdarījis, vai tikai tas, ka esmu piedzimis par ebreju nozīmē ļaunumu Latvijai? manuprāt, Visu Latvijai ir vissakarīgākā no sīkpartijām un tas ir apsveicami, ka tādi provokatori tiek sašņorēti, tas tikai pierāda to, ka visu latvijai nav radikāla organizācija, kas aprobežojas ar cilvēku šķirošanu tautībās, kastās vai vēl sazin kādās šķirās, es ceru, ka šamie tiks valdībā un mazliet pabakstīs vecajos tautas kalpus, lai nesutina uz tautas sviedriem, bet strā’da akurāti un godīgi. Zinu vairākus savus brāļus, kas atbalsta Visu Latvijai pat atrodoties citu lielpartiju biedru sarakstos. Es pats esmu uzņēmējs, manuprāt, mans devums valstij ir daudz lielāks kā dažu plānprātiņu šizofrenisku plakātu vicināšana. Dievs svētī Latviju!

 38. eva saka:

  Kādēļ šī lapa vēl te smird, vai tad Tvaika ielā joprojām strādā internets par valsts budžeta naudu?

 39. Tribunāls >> eva saka:

  Mēs te esam tāpēc, ka SC to vēlās.

 40. Tā viņš ir. Šitā žīdu padarīšana jāizbeidz. Tam tikpat jēgas kā biedēšanai ar krieviem. Pievienojos saprātīgajai komentētāju daļai. Ar rassu naida kurināšanu valsti no pagrimuma neuzcelt. Nedz Eiropā to sapratīs, nedz Krievijā, nedz Ķīnā, nedz jeņķlandijā.
  Ar tādiem plakātiem tikai psihenes pastaigu laukumā maršēt. Strādāt vajag. Pirmkārt, ar galvu.
  Kas attiecas uz patriotiem un nepatriotiem. Mans viedoklis, VL tādi pat sivēni kā pārējās partijas.
  annamarija taisnība. Mums vajag to vēlētāju procentu barjeru. Nezināju, ka tādas nav. Tā tak pašsaprotama lieta, ka vēlēšanas nenotiek, ja tautas vairums šim pasākumam uzliek mīksto. Tāpat pašsaprotama lieta, ka vēlētājiem ir tiesības atsaukt deputātu, ja šamais izrādījies nelietis un krāpnieks, kas nepilda pirms vēlēšanām dotossolījumus, vēl jo ļaunāk, rīkojas pretēji solītajam.
  Mums nav par ko balsot. Visi sasmērējušies. Tikpat kā visi.
  Kas piedalīsies vēlēšanās, tas netradicionāli orientētais :)

 41. Urbanoivičs-->Tribunālam saka:

  Paldies par jūsu atbalstu. Es to augsti novērtēju.

 42. Dzintars saka:

  Ja arī plakātisti nav provokatori, tad vismaz viņu smadzenēs mājo putra.

 43. Edgars Dambītis. saka:

  Dzintar,ar savu lišķīgo ierakstu nekļūsi tuvāks cionistiem,
  Tu viņiem esi tāds pats kā mēs,starpība atklātībā nevis pakalpīgā pielīšanā.

 44. Janka saka:

  16 martā ir jāgodina leģionāri, nevis nepiedienīgā izskatā jāvicina kirilicā rakstītas nodrāztas frāzes.

 45. IncParaac saka:

  “Viss = Inde! Viss = Zāles! Svarīgs = mērs!”
  . . .
  Tribunālistiem = mērsajūta – tāda pat kā komentētājiem/aizstāvjiem – “peld”.
  Ar to – derīgums celsmei zūd!
  AG – maitā DDD.
  Kādas Stipendijas kurina viņus?

 46. Aldis saka:

  Šausmas, kā var vispār tāda mājas lapa pastāvēt. Tiešām ar valsti nav kārtībā. Jūs tak reāli pašus jātiesā par nacionālā naida kurināšanu.
  Kur skatās tiesībsargājošās instances.

 47. Digital saka:

  Aldi,Tu nāc no zurofa????

 48. Sigurds Graudiņš saka:

  Pa tēmu -STAROSĶ[ V. lācis ] ŅE RADOSĶ , NO MOLODOSĶ [R.Dzintars] -GADOSĶ !!! LŪK , VL — SOCIĀLPSIHOLOĢISKĀ SEJA !!!
  Ko aizmirsa Raivis DZINTARS :
  1 . Ka piečakarēt Austrāliešu izcelsmes latvieti – BRIGITU – mantkārīgos NOLŪKOS nav labi …
  2.UZMEST Daugavas Vanagus arī nav labi…

  3.Dauzīt CILVĒKU nav labi un ŅIRGĀTIES par TO arī nav labi…
  4. Neapmeklēt TĒVU arī nav labi..
  5. Brāļoties ar LATVIJAS IZZADZĒJIEM – BAĶKĀM pavisam nav labi …un t.t.
  Pārsvarā ŠIS INFO ir priekš Aizdīķa Letiņiem — Tev to ac* būs mazgāt ar POLITISK* ZAIF*…!!!

 49. zonnenbergs saka:

  Nabadziba un bezpalidziba esam gatavi vainot visu un visus.Ja tu
  Sigurd vakar butu vinnejis BINGO 10 000 latu,tad tu ta nerakstitu.
  Tad jau Saeima vajadzeja ievet Jezu Kristu un 99 apustulus un
  ari tad kads uzrakstitu ka Kristum sieva bija Magdalena.

 50. Janka saka:

  Vispār jau izskatās ka aisbergs un tautastribunāls ir kaut kādas čekas lapas, aisbergs sludināja balsot par SC, savukārt šeit pilnīgas muļķības – Parādnieks esot devis pavēli policijai – smiekli nāk. Un jus pats Sigurd Graudiņ – draugos ar rudo bestiju Solvitu Āboltiņu nu pašiem smiekli nenāk?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.