Linards Grantiņš ievietots slimnīcā(papildināts)

Gran

 

 

 

Latvijas Republikas tautas tribunāla priekšsēdētājs  un Helsinki 86  grupas dibinātājs Linards Grantiņš pašlaik ir ievietots Minsteres Uniklīnikā ar neizprotamiem nervu sistēmas bojājumu simptomiem. Stāvoklis ir nopietns, bet cerēsim, ka beigsies tas pozitīvi un Tribunāls varēs atjaunot savu darbību. Ziņu saņēma un pierakstīja Ritvars Višs 28.03.2010.  

P.S. Linardam Grantiņam nav problēmas ar psihi.

You may also like...

27 komentāru

 1. annamarija saka:

  Smagi dzirdēt. Čekas roka ir gara. Gribas ticēt, ka Minsteres ārsti nav pērkami.

 2. AG saka:

  Man šķiet, ka Linards jau labu laiku nebija īsti vesels, lai ārstējas vien!

 3. Raimonds Bitenieks saka:

  Klau Linard!Turies!!!Liekas,kad sakas “maitu”uzbrukums.To ari es izjutu.

 4. students saka:

  Tas jau bija paredzams, ka Grantiņu gaida psihene un smags gals, kā jau visiem, kuri ap sevi sēj naidu un tumsu. Ko sēsi, to pļausi – tas ir dzīves dzelzs likums.

 5. ieva saka:

  Neticu, ka tas nav ar psihi sakarā, tādu ārprātu, ka šis jūsu pagraba tribunāls ākstās apkauno visu Latviju un kompromitē visu Halsinki 86 cīņu atmodas laikā.
  Pilnīga tumsonība, faktiski jūs pašus visus vajadzētu tiesāt un ceru, ka tas drīz notiks. Ja cilvēki to nedarīs, tad Dievs tiesās. Un varbūt tā jau sākas…

 6. Raitis K. saka:

  100% piekritu Ievai, Studentam un AG!!!

 7. pamela saka:

  Izsaku visdziļāko nožēlu ,bet ceru,ka viss būs OK.Lai gan VDK/FSB roķele darīja savu darbu arī Londonā ar Ļitviņenko.Domaju,ka mūsu Reinikam diez vai pietiktu resursu bez Kremļa aizmugures.Ja tā nav slimība,bet kaitniecība,tad ir Latvijas valsts jāuzskata par kāršu namiņu,jo TT starptautiskā terorisma mērogā,kas notiek pasaulē,nu tādas pupu mizas,ka ,ja tur iesaistītas drošības iestādes,auniem jāsmejas vai bin Ladenam pašam jānošaujas.

 8. pamela saka:

  P.S. Ir cits variants — žīdu organizācijas var atriebties par Grantiņa darbību,ja atceramies Cukura perverso slepkavību.Izrēķināties ar kādu BEZ tiesas sprieduma,ir kļūt par tādu pašu slepkavu.
  Grantiņ,ir bijis vēl ļaunāk,bet tu tam tiki pāri. Lai veicas!Esi vesels par spīti visam un visiem!

 9. sdfghjklöä saka:

  student,liekas,ka tevi maskavas uuniti pataisija par miksto.tagad katru reizi tu nevari iztikt bez Tvaikenes,ha!

 10. XXX saka:

  Kaut kaads sviests! Izskatiju dazus “gara darbus un spriedumus”…vardu sakot kaut kads breds! Izskatas, ka Krievijas FSB veciem seit ir daudz piekriteju, bet pasam autoram tas jumtins sen jau ir nobraucis nost, pedejais laiks arsteties.

 11. Latvietis saka:

  Novēlu Linardam ātri atveseļoties.H 86 ir zelta burtiem ierakstīts Latvijas vēsturē,kas bija, ka dziksts, kas spēja apvienot patriotus un latvju tautu, lai gāztu okupācijas režīmu.Ar šo dzirksti sākās mūsu Atmoda un ari atmoda visā PSRS okupētās un to pakļautās teritorijās.Ļoti vēlētos lai 86 un tribunāla turpmākā darbība kalpotu tāpat,ka pirms 20 gadiem apvienot patriotus, latviskās partijas kopējai cīņai pret 4.maija režīma kangariem un okupantiem vienotam mērķim latviskai Latvijai .Lai to veiktu ir jaizbeidz nomelnošanas, kašķi un naids ,kas vērsti pret latviskām partijām, kuram ir atšķirīgi viedokļi.Latviešu patrioti būsim vienoti , lai reiz latvju tauta būtu kungi savā tēvu zemē, jo kangari nevar valdīt mūžīgi
  Lai Dievs tev palīdz ātri atveseļoties un vienot latvju tautu latviskai Latvijai.

 12. Lūgšana par Linardu Grantiņu saka:

  91. Psalms
  Visuaugstākā patvērumā
  Kas dzīvo Visuaugstākā patvērumā un mīt Visuvarenā ēnā,
  2 tas saka uz To Kungu: “Mans patvērums un mana pils, mans Dievs, uz ko es paļaujos!”
  3 Jo Viņš tevi glābj kā putnu no ķērēja cilpas, pasargā no iznīcinātāja mēra.
  4 Viņš tevi sedz ar Saviem spārniem, zem Viņa spārniem tu esi paglābts; Viņa patiesība ir tavs vairogs un bruņas.
  5 Tu nebīsties nakts briesmu, nedz arī bultu, kas dienu skraida,
  6 nedz mēra, kas tumsā lien, nedz sērgu, kas pusdienā nomaitā.
  7 Jebšu tūkstoši krīt tev blakus un desmit tūkstoši tev pa labo roku, taču tevi tas neskars.
  8 Tiešām, tu vēl skatīsi ar savām acīm un redzēsi, kā bezdievjiem tiek atmaksāts.
  9 Tiešām, Tu, ak, Kungs, esi mans patvērums! Visuaugstāko tu esi izraudzījis sev par aizsargu.
  10 Nekāds ļaunums tev nenotiks, nedz kāda nediena tuvosies tavai teltij,
  11 jo Viņš sūtīs tev Savus eņģeļus tevi pasargāt visos tavos ceļos.
  12 Viņi tevi uz rokām nesīs, lai tava kāja nepieduras pie akmens.
  13 Pār lauvām un odzēm tu varēsi staigāt, tu samīsi jaunos lauvas un čūskas!
  14 “Tādēļ, ka viņš Man stipri pieķēries, Es viņu izglābšu; Es viņu paaugstināšu, jo viņš pazīst Manu Vārdu.
  15 Kad viņš Mani piesauks, tad Es viņu paklausīšu; Es viņam esmu klāt bēdās, Es viņu izraušu no tām un celšu godā.
  16 Es viņam došu ilgu mūžu un parādīšu viņam Savu pestīšanu!”

  Dievs, lūdzu palīdzi Linardam Grantiņam. Lai visas slimības un nepatikšanas no kurienes nākušas uz turieni aiziet atpakaļ.

 13. Briesmīgais čekists saka:

  Likumsakarīgi. To, ka viņš ir garā slims, varēja nepamanīt tikai tādi paši slimie. Vai arī tagad tēlos baigo vajāto mocekli – dikti jau nu tāds psihopāts ar 8. klašu izglītību kādam vajadzīgs. Smiekli nāk!

 14. A.Balts saka:

  Piekrītu, 30.marta “Latviets”, tekstam un novēlu atgūt veselību iespējami drīzā laikā un stāties atkal ierindā.

 15. araajs saka:

  Driizu izveseljoshanos.

 16. Ernis Purnis saka:

  Veselību, izturību,pacietību!

 17. Tautas Dziednieks saka:

  Reāli un ar veselo saprātu apveltīti cilvēki Latvijā,Grantiņu uzskatīs par Latvijas sirdsapziņu.Atrāk veseļojies Linard.

 18. Jānis saka:

  Linardu satiku pirms vairākiem gadiem. Pateicu viņam acīs ko domāju par viņa rakstveida izpausmes formām, kā arī par vēlmi atrasties pārtikušā valstī un lamāt visus pēc kārtas dzimtenē. Tā arī neesmu dzirdējis konkrētus pamatojumus viņa izteikumiem, lai arī tiešām neticu nevienam Latvijas politiķim un uzskatu, ka cilvēkam ar viņa politisko kapitālu pieklātos būt dzimtenē un runāt cilvēcīgi, lai par viņu varētu balsot. Diemžēl vienīgais ko dzirdēju no Linarda mutes bija jautājums vai tikai neesmu čekists. Nelaime tikai tā, ka 1990. gadā sasniedzu pilngadību :) Skumji, bet viņam vajadzētu apārstēties un manuprāt tā nav tikai neiroloģiska vaina. Es saskatu, ka viņa personībā ir vajāšanas mānija un uzvedība kas maniakāls. Tā lūk. Veseļojies, lai beidzot pabeigtu ko esi iesācis. Tā kā to dari pašreiz nekas nesanāks. Tāds ir mans viedoklis.

 19. Grāls saka:

  Visas lietas var izskaidrot ar loģiku.
  Vispirms par atriebību. Kas to var darīt, ja vien kāds vijušaia cīņu biedrs. Man par to aizdomas jau bija sen, bet neticu arī, vai kāds bijušais cīņu biedrs spētu tādējādi vērsties pret viņu. Ja būtu kas precīzi zināms – atmaskotu viņu.
  Otra versija, ar kuru var izskaidrot LG provokatīvo un Helsinku reputāciju graujošo darbību, ir pshiska slimība.

 20. skolnieks saka:

  Briesmīgais čekists
  Aiz ādas līst nav māksla,par tādām niecībām kā tevi, smiekli nāk!
  Muti brūķe un viss, čekists atradies.
  Šovinist-kam TU esi vajadzīgs?krieveliem stakanchikus vari pienest

 21. Miervaldis saka:

  Godļina aģents uzdarbojas…

 22. Edgars Dambitis. saka:

  Jūs, nožēlojamie jāņi,grāli,skolnieki esat pakalpiņi okupācijas pašpārvaldei,iespējams sastāvat kādā nožēlojamā varas kārā partījelē gribēdami tikt ievēlēti lai bez darba varētu rīt godīgu cilvēku nodokļu naudu.Jūs nomelnojat Linardu par atklātību pret latviešu tautas kangariem,kuriem nekas nav svēts izņemot savs pašlabums.Visi Linarda minētie nodevēji,krāpnieki,zagļi,bet daudzi vēl nepieminētie,sodāmi kā valsts noziedznieki.Noziegumiem noilgums nebūs.

 23. Fuka saka:

  Edgar, cik zinu – esi goda vīrs. Vai tev vajag pīties ar Grantiņu? Tev ir ideja, viņam slimīgs naids pret visiem. Tās ir dažādas lietas.

 24. Marta saka:

  Ieva un student,
  Jūs esat nožēlojami, akli: vai tad nesaprotat, kādā bezdibenī novesta valsts un tauta? Tie ir neapgāžami argumenti. Un tādēļ prasība saukt vainīgos pie atbildības nevar būt “tumsas un naida sēšana”.

 25. Edgars Dambītis saka:

  Fuka,nezinu vai esi sieviete vai vīrietis,bet goda vīrs var būt tikai cilvēks kurš nicina pakalpiņus,nodevējus un visādus salašnas, nekaunīgus grābējus.Slimīgas idejas tiem kuri visus lamā palīduši pagultē,bet kaislīgi jūsmo par idiotiem kas raujas deputātos un valdībā ar mūžīgi tukšiem solījumiem.Es nevis pinos ar Linardu,bet esam domājoši vienā virzienā atmaskot neliešus un tiesāt kā valsts noziedzniekus

 26. Fuka saka:

  Edgaram.
  Labu vēlot, tikai gribeju pieverst uzmanibu, lai nenotiktu vilshanas. Konstantins Pupurs nav goda virs?

 27. A.Kalniņš- seniors saka:

  Bet kurš atbildēs, kapēc Dambītis var atklāti darboties Latvijā, esot visai spaidīgos matr.apstākļos un pastāvīgā uzraudzībā, bet Grantiņš tikai no distances var asus rakstus sniegt, varbūt arī viņam jābūt te, jo čekai viņš Vācijā vēl vieglāk un nemanāmāk dabūjams, kā te -esot visiem zināma un redzama redzama persona?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *