Putnu biedēkļa A. Gedroica sūdzība

“Cīņai sveiks ! “

H-86-23 - Kopie (2) - KopieZemitāna kartupeļlauka putnubiedēklis, nacists Aivars Gedroics no Daugavpils, ir izjutis nāves bailes no Helsinki-86 dibinātāja L. Grantiņa un nolēmis viņu „aizvilkt” „uz” taisnīgo Latvijas tiesu, kurai pats viņš reiz piedāvāja: „Hui im v rot.”

Nu jā, tas nu tā- tas piederas pie kārtīga krieva mentalitātes, kāds arī ir šis nacistu izdzimtenis. Viņiem, šiem krievlatviešiem, jau bez HUI nekas nenotiek. Bet ja nopietni, tad ne jau Gedroics ir šīs sūdzības iniciators, bet gan Garda, Lapinskis un DP. Par katru cenu Maskavas kalpi grib iznīcināt LRTT.

Ka radio Merkurs un LNF ir Maskavas radīti “Trojas viepļi”, pat cūkai aizgaldā ir saprotams.

To, ka Reinika un Kažociņa iestādēm ir tie paši saimnieki, arī nav jāšaubās, jo viņi šim Daugavpils ķēmam ir atļāvuši „reklamēties” vācu nacistu formas tērpā.

Aivars gedroicsKas tad tie ir par spēkiem, kuri aizliedz vērsties pret šo atklāto cilvēknīdēju ideoloģiju, kuru vienmēr popularizē Gedroics– iesakot lasīt Hitlera garadarbu MEIN KAMPF ?

Tie ir Krievijas slepenie dienesti, kuri regulē Latvijā pilnīgi visu.

Foto nosaukums: MĒSLS

Gedroicam, Gardam un Lapinskim neinteresē ne Latvija, ne latviešu tauta. To pierāda šo trīs padibeņu ciešā sadarbība.

Nacisti un komunisti bija tie, kuri 1939. g. sadalīja Eiropu, kā rezultātā tika iznīcināta mūsu valsts. Reklamējot sevi nacistu formas tērpā, tiek atzīts un slavināts MOLOTOVA & RĪBENTROPA PAKTS.

Tātad- Latvijas iznīcināšana !

Un vēl, ar šī formastērpa un FĪRERA garadarba slavināšanu tiek pateikts, ka HOLOKAUSTS pret žīdiem ir bijis pozitīvs notikums. Secinājums viens, šī deģenerāta uzdarbošanās ir saistīta ar nacisma atdzimšanu Putiniskajā Krievijā un norāda uz to, ka Aivars Gedroics, tāpat kā Garda un Lapinskis, ir cieši saistīts ar šiem cilvēknīdēju perēkļiem.

Arī A. Gardas draugs  Konstantīns Pupurs ir Maskavas apmācīts „nacionālists”, kurš kādu dienu, kad saņems attiecīgu pavēli, ienesīs sprāgstvielas VL! birojā. Trešais manis pieminētais ir A. Gardas „salauztais” Aivars Prūsis. Ja salūza Prūsis, tad var iedomāties, kāds spiediens uz viņu tika izdarīts ? Nebūs arī jābrīnās, ka viņš drīz ieņems kādu ienesīgu amatu 4. maija kliķes režīmā kā pateicību, ka nomelnojis L. Grantiņu.

Gedroicam varu atgādināt, ka mans paraksts būs uz dokumenta, kas pieprasīs viņam publisku ASM !

Protams, Tiesiskā Latvijā, bet ne šajā bandītu veidojumā.

Nacistu mērklim Gedroicam Grantiņš novēl neviltotu veiksmi !

P.S.

Vēlreiz pilnīgi personīgi nacistu putnubiedēklim:

H-86-3Tai brīdī, kad tu uzvilki šo latviešu tautas slepkavu formastērpu, tu „nostādīji” sevi ārpus likuma. Ko nozīmē būt „ārpus likuma”, domājams, ka saproti.

Arī tad, kad tu ar hitlerisko sveicienu apķēzīji latviešu tautas Brīvības un Svētuma simbolu- BRĪVĪBAS PIEMINEKLI, tu nostādīji sevi ārpus likuma.

Tev!- ne tikai ielaist visu aptveri ribās, bet pakārt aiz vienas vietas ar visu tavu uniformu Rīgas centrālajā tualetē, lai latvieši iet un nokārto savas dabiskās darīšanas uz tevi.

LRTT   14.11.12

==================================================


Iesniegts 13.11.2012 at 13.51

DAUGAVPILS PILSĒTAS UN RAJONA
POLICIJAS PĀRVALDEI
Vaļņu ielā 27, Daugavpilī, LV 5400

AIVARA GEDROICA (081274-10215),
pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401
tālr. 65428660, 28229894,

iesniegums

Internetvietnē http://tautastribunals.eu/?p=11448 ir publicēts tās autora, Vācijā dzīvojušā latvieša LINARDA GRANTIŅA raksts, kurā ir izteikti draudzi manai dzīvībai, konkrēti:
Pilnīgi personīgi Gedroicam, Pupuram un Prūsim:
Iegaumējiet, vienu dienu es stāvēšu jūsu priekšā ar “stobru”, un prasīšu paskaidrojumus par šiem pretīgajiem apvainojumiem.
Es bez mazākām emocijām ielaidīšu jūsu pretīgajos nodevēju purnos visu aptveri.
To paredz arī starptautiskie LIKUMI un katras demokrātiskas valsts Kriminālkodekss- Krimināllikums.
Arī Aivaram Andersonam no “tās īstās NA” būs jāatbild par meliem, kurus viņš izplata par Grantiņu.
Iegaumējiet, nožēlojamie perversie viepļi, es savā mūžā neesmu atstājis neizpildītu nevienu solījumu.
12.11.12 L. Grantiņš
Es šos draudus uzskatu par REĀLIEM, ņemot vērā, ka no Vācijas atbraukt uz Latviju šobrīd ir ļoti vienkārši, tādejādi uzskatu, ka L.Grantiņam ir iespēja mēģināt īstenot savus draudus dzīvē.
Pamatojoties uz augstāk minēto,

lūdzu Valsts policiju:

1. Uzsākt kriminālprocesu pret L.Grantiņu pēc LKL 132.p. un lūgt Vācijas varas iestādēm izdot viņu tiesāšanai Latvijā.

2. Atzīt mani par cietušo šajā kriminālprocesā.

13.11.2012. A.Gedroics

You may also like...

15 komentārs

 1. Tālis saka:

  Pareizi! Pa purnu jādod gan boļševikiem, gan visu tautību nacistiem, kuru ideoloģija ir noziedzīga pret visu cilvēci. It kā nav tiesas atzinuma, ka Gedroics ir nacists, bet viņa tērpšanās nacistu formastērpā un Hitlera ideju atbalstīšana pat bez tiesas pierāda, ka šim puikam ļoti simpatizē nacisms.

  Un kā šeit nokļuva Gedroica iesniegums policijai? Vai Gerdoics pats to piesūtīja un cerēja, ka šādi kļūs par varoni?

 2. Eduards Lunis saka:

  Es ieteiktu -TĀDU NOŽĒLOJAMU PERSONU, NOŽĒLOJAMU UZVEDĪBU-NEŅEMT VĒRĀ…

 3. Tālis saka:

  Eduard Luni! Diemžēl jāņem vērā, jo Gedroics ar savu darbību ir nomelnojis un joprojām nomelno nacionālistus. Latvieši par nacionālistiem spriež pēc Gedroica un citiem publiski skaļākajiem bļāvējiem. Vai latviešu tauta atbalstīs nacionālismu, ja redzēs, ka nacionālisma slavinātājs ir netīrs, nobarojies, ne pārāk gudrs, nesportisks, vulgārs, nekulturāls, bezdarbnieks, bez nopietnas izglītības, saģērbies kā nacists Hitlera formastērpā, ja savas runas beigās izšauj roku gaisā kā to darīja nacisti….tauta no tādiem nacionālistiem bēg un izvairās. Būtu jāpanāk, ka Gedroics tiek izslēgts no nacionālistu vides un jāpanāk, lai tautai Gedroics neasociējas ar nacionālistiem. Līdzīgi būtu jārīkojas ar Šiškinu un viņa skinhediski orientēto pērkonkrustiņu centru.
  Nacionālistu rindās nav vietas nacistiem un tādiem, kuri asociējas ar nacismu un rasismu.

  Admins
  Tu, Tāli, pareizi esi sapratis šo provokatoru.
  Ja mēs redzam, kuri atbalsta šo Krievijas ākstu, tad arī saprotam, ka tie ir no tās pašas bandas.
  Piem. Garda(LNF) un Lapisnskis(radio Merkurs, kurš pārstāv NA, to īsto, kā šis “veidojums” sevi dēvē), un ne tikai viņī.
  LRTT bez žēlastības “runās” par provokatoriskajiem nacionālistiem.
  Šie izdzimteņi(citādāk nodevējus saukt neveras mute) ir daudz bīstamāki par valdību un lindermaņiem.

 4. Nacionālists saka:

  Tieši tā, Gedroics ir nožēlojams un pretīgs un atcerēsimies, ka ne katrs, kurš sevi pasludina par nacionālistu, ir par tādu uzskatāms! Tātad, ja Gedroics bļauj, ka viņš ir nacionālists un visi pārējie “pidari” un “idioti”, tas nenozīmē, ka Gedroics būtu kāds nacionālists vai vēl, pasarg dies, “patriots”!

 5. Garāmgājējs saka:

  Tas jau nu vairāk pēc nacionālās parodijas izklausās, ka tads “putnu biedēklis” sevi uzskata par patriotu.Ja runā par viņa sūdzību, tad Daugavpils policijas šefs par to pasmiesies un iesviedīs gružkastē. Vācijā tādu Hitlera parodīju uzslaucīs uz šķupeles un iemetīs mēslu bedrē. Viens tomēr gan ir interesanti, kāpēc ar viņu sadarbojas šeit pieminētie mēdiji ?

 6. & saka:

  Atceros padomju gadus, kad latviešu tautasdziesmas pa radio katru dienu līdz apnikumam nevis dziedāja, bet pretīgi mauroja. Izpildītāja bija operdziedātāja, kas ar savu izpildījumu jauniešos iepotēja riebumu pret šīm tautas vērtībām. Nedomāju, ka tā bija nejaušība, jo operas stils nekad nav bijis plašās tautas masās atzīts un okupācijas dienesti lieliski zināja kā ietekmēt masas. Rezultātā, ja skolā bija jādzied tautasdziesmas, vairums skolnieku nepatikā saviebās. Kaut kas līdzīgs notiek arī tagad. Cilvēkos ir iepotēts riebums pret visu un visiem, savu valsti ieskaitot.
  Nekur jau nav teikts, ka šis lamzaks patiešām nerunā to, ko domā, bet tas, ka šis nicināmais cilvēciņš tiek apzināti vadāts pavadā un izmantots riebuma izraisīšanai pret nacionālistiem un patriotiem, ir skaidrāks par skaidru.

 7. Eduards Lunis saka:

  Jā, vīri un Grantiņa kungs !
  Rādās JUMS TAISNĪBA !
  JŪSU ARGUMENTI IR ATBILSTOŠI REĀLAJAI SITUĀCIJAI! VARTURI IZMANTO VISAS IESPĒJAS, ARĪ TĀDUS, LAI NOVĒRSTU UZMANI’BU NO DRAUSMĪGĀS SITUĀCIJAS VALSTĪ…
  PASKATATIES ,,DELFOS,,KĀDI KOMENTI TIEK VELTĪTI,,PATRIOTEI ,,FREIBERGAI…

 8. Vai tad par Linarda Grantiņa nomelnošanu varas kliķe dod labus amatus?

 9. kazimierz saka:

  Gedroics izskatās pēc pārbarota, trekna rukša. Aptaukošanās ir briesmīga nelaime. Infarkts ar insultu jau glūn aiz stūra…

 10. Miervaldis saka:

  Aivariņ – atbraukt uz Latviju no Vācijas ir viena lieta, bet pavisam vienkārši tiesiskā valstī tādiem smirdīgiem maskavas kalpiem kā tev, ielaist lodi pierē pēc sprieduma nolasīšanas!

  Dievs, sargi Grantiņu! Bet to tērbatas ielas kalpu gan aizvelc un uzdur uz āķa pašā tumšākajā pekles stūrī, jo tur viņam īstā vieta!

 11. anna marija circene saka:

  Nu gan a.g. apkakaajies. Smird pa visu pasauli.

 12. pilsonis saka:

  -labi, tas gedreuc ir idinhs, bet kaapeec tiek lamaats radio Merkurs, tur forši cilveeki uzstaajas?

  Admins
  Kā tad tā, Gedroic ir idiņš un tai pašā reizē forš cilvēks ? Viņš taču ir galvenais Merkura “klients”.
  Atkārtoju, pilsoņa kungs, Lapinskis ir provokators kopā ar Gedroicu. Un, kas tu esi ?

 13. jurix saka:

  Taapeec jau Radio Merkurs diskusiju vietnee
  http://www.draugiem.lv/group/16005940/
  Gedroica komentaarus dzeesa

 14. Vetis saka:

  Noteikti ir jātiesā A.Gedroics par nacistiskās formas nēsāšanu un nacistiskiem izteicieniem. Par naida kurināšanu pret cilvēku grupām.
  Tikai valstī kur demokrātija ir tikai vārdos var netiesāt cilvēku ar tik nacistiskiem uzskatiem.
  .
  ..
  Admins
  Tā ir apzināta latviešu nomelnošana jau starptautiskā līmeni.
  Bez DP saziņas un atbalsta, tas nenotiek.
  Ja viņš būtu vienpatnis, tad sen jau Daugavpilī būtu “uzdurts uz mieta.”

 15. Wera saka:

  Paldies! Izsmējos riktīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *