J. Zīverts. “Helsinki-86 paziņojums” ir Patiesība

LRTT pasts

Uz zemes nav taisnības, dūrei tik spēks !

Jānis KopieSveicināti tautieši un sveiks Linard !

Izlasīju vēlreiz Tavu paziņojumu LRTT(Helsinki-86 paziņojums) http://tautastribunals.eu/?p=9718 vārdā un saprotu, kāpēc šie “Tautas kalpi” saniknoti līdz baltkvēlei. PATIESĪBA šiem tumsas spēkiem ir kā saules stariņš Ellē.

PATIESĪBU var uz laiku apslāpēt, bet ne uzvarēt.

Viss, ko Tu tur PAZIŅOJIS, ir PATIESĪBA !

Protams, nezinu visus sīkumus, bet vērojot Pasaulē notiekošo nav grūti saprast Ļaunuma impērijas Krievijas tīkojumus un “apetīti”. Un tas, ka mūsu pašu valdošā kliķe ir nopirkta ar visām bikšu pogām ir tik uzkrītoši redzams, ka tikai pēdējam stulbenim tas nav redzams un saprotams.

Žēl par Raivi Dzintaru. Vai tad viņam nav atbalstītāju, kuri varētu atmaskot to lienošo provokāciju VL! iekšienē. Starp citu, LATVIJAS AVĪZĒ bija Parādnieka komentārs rubrikā “spilgts dienas citāts“, kurā viņš pārmeta krieviņiem, ka nemācoties latviešu valodu, var meklēt citu apmešanās vietu Pasaulē. Esot tik liberāli noteikumi pilsonības iegūšanai, ka tikai slinkums neļauj to iegūt.

Te nu atklājas viņa provokatora sūtība !

Vai nu muļķis, vai provokators ! Drīzāk jau otrs variants. Interesanti, cik maksā šiem tipiem, ja jau iet uz šādu nelietību ? V. Krustiņa kungs LA aicināja lasītājus izteikties par situāciju Latvijā uz jautājumu “Kas notiek Latvijā ?”, uz ko arī es uzrakstīju savas domas. Tikai maz ticams, ka to publicēs, jo es lietas nosaucu īstajos vārdos un tas šiem “politkorektiem” darboņiem die’s vai patiks. Kā galveno situācijas dramatismu uzsvēru DDD neveikšanu Latvijā. No šiem trīs burtiem Latvijas varturi un viņu pakalpiņi baidās kā Velns no krusta.

Var jau nepiekrist, ko runā un raksta Grantiņš, Zīverts, Lucāns, Freimanis, Eisters un vēl un vēl, latvieši, kuriem sirdsapziņa neļauj samierināties ar notiekošo MŪSU TĒVZEMĒ un pasaulē. Arī ar J. Kučinska atziņām daudzi nebūs vienisprātis, bet realitāte un fakti ir nepielūdzami. Tas redzams pat ar “neapbruņotu” aci, ja tikai skaties un nedaudz pieslēdz arī smadzeņu krokas(ja tādas ir). Atšķirībā no Latvijas Pasaules tautām vēl saglabājusies pašcieņa un nacionālais pašlepnums, kuras cīnās un protestē pret NETAISNĪBU !

Pasaules “VARENO” mērķi vairs nav noslēpjami, tie lien kā īleni no maisa un ļoti ceru, ka tie nekad nepiepildīsies !

DIEVS nepieļaus netaisnības uzvaru un Pasaulē iestāsies tūkstošgadīgais LAIMES un MIERA laikmets !

Dievs svēti Latviju un latviešu tautu !

Jānis Zīverts.

Aivars-Prusis_1-300x277P.S.

Neticami, bet Prūša „greksudze“ DDD laikrakstā bija gļēva bezmugurkaulnieka paraugstunda.

===============================

Par provokatora Aivara Gardas upuri  Aivaru Prūsi un viņa zemisko padevību šim provokatoram lasiet šeit:

http://tautastribunals.eu/?p=10892

Uzmanību !!!

Lai netiktu ar A.G un K.P. jēlībām pieķēzīta LRTT i-vietne, tika nolemts komentārus nelaist “pa tiešo” VIETNĒ.

Arī turpmāk netiks prasīta JŪSU identifikācija. Tiek saglabāta iespēja palikt anonīmam, bet ar laika nobīdi. Cilvēka cieņas aizskarošie komentāri netiks apstiprināti.

Nebaidieties rakstīt, jo pie šīs vietnes IP adresēm DP klāt netiek.

You may also like...

6 komentāru

 1. Miervaldis saka:

  Bet Zīverta kungs, no kurienes jūs zināt to, cik liela ir pašcieņa citām tautām?!Par Latviešu tautu varu tikai teikt, ka tas pašcieņas zudums viņiem ir mantots no padomju laikiem, jo nav Latvieši pieraduši pie brīvības, jo taču neviens viņus nav radinājis pie brīvības!Kādēļ?!Latvieši pie brīvības nav pieraduši, jo priekš krieviem te viss ir pakārtots, jeb turpinās okupācijas sekas!Tās nav likvidētas!Tādēļ arī Latvieši ir psiholoģiski pakārtojušies okupantiem, bet pie prātīgiem cilvēkiem, arī Latviešiem atrodas cilvēki, kuri nebaidās mēslus saukt par mēsliem, nu bet kādēļ pie Latviešiem to ir maz?!Tādēļ, ka itkā “brīvā” Latvijā, Latvieši tiek izdzīti no savas zemes, nu jau 500 000 cilvēku ir aizbraukši!Un protams tā nelieša dēļ, kuram čeka bija samaksājusi, lai pakārto Latvijas satversmi okupantiem, tā lūk!Un palikušie Latvieši tā vietā, lai izdzītu šos ieklīdeņus ārā no Latvijas, ar tiem draudzējas, drātējas, un visādi citādi viņus pieņem mūsu zemītē, kā normālu parādību, un tas arī saprotams, jo Latvijā jau ir palikušas tik vien Latviešu tautas sēnalas, un protams ka šie okupantu zābalaižas jau neies Latviski pretī runāt, jo Latvijā jau ir palikuši tie vājie elementi, kuri nesaprot, ka tos ieklīdeņus vajag izdzīt, jo vairs jau nav to dzinēju!Ai, ai, kā es tam Godmanim seju sasitīšu, un pēc tam pierē nošaušu!!!Nu un ko es vēl gribētu teikt?!Varētu ticēt arī tam, ka Vairiņu Krievijas specdienesti iefīrēja attiecīgajā amatā, nu un protams ka šie nelieši, kā Godmanis un Vairiņa nevis okupantus ir iztriekuši, bet savus tautiešus iztrieca, ā, nu jā, kas Vairiņa par Latvieti, es protams negribētu par Latviešu trimdiniekiem teikt neko sliktu, bet čekai bija daudz grūtāk starp trimdiniekiem atrast savas tautas atkritumus, nu bet “brīvā” Latvijā tos atrast ir daudz vieglāk!Kādēļ?Tādēļ, ka komunistu okupētajā Latvijā, visi Latviešu patrioti stāvēja uz vietas!Viņus bija vieglāk apcietināt, ne savervēt!Nu un ko es vēl gribētu teikt?!Padomju vara nopirka to nelieti, lai viņš pakārto Latvijas satversmi okupantiem par labu, lai varētu sagaidīt izdevīgu brīdi!Vai tāds ir pienācis?!Vai okupācijas varai ir izdevies salauzt Latviešu tautu?!Nē, jo atrodas arī mūsdienās tādi Latvieši, kā Linards Grantiņš, kurš izdzimteņus nebaidās saukt par izdzimteņiem, tā lūk!

 2. AB saka:

  Netaisos nevienu attaisnot, taču šoreiz tas Parādnieka citāts bija ļoti labs. Pateica tieši un konkrēti bez aplinkiem, un bez arī trulām provokācijām. Vajag lietas saukt īstajos vārdos, un šoreiz arī Parādnieks to izdarīja, manuprāt. Ja tos pašus vārdus pateiktu Dzintars, tad viņš arī būtu provokātors?

  Par DDD pilnībā piekrītu. Nesen nopirku to avīzi, un vēlreiz pārliecinājos, ka viss šeit par viņiem rakstītais ir taisnība. Liela kļūda ir tā, ka avīzē publicējas un tiek intervēti arī daudzi mūsējie, kā piemēram bija intervija ar Robertu Klimoviču. Manuprāt, visiem, kas saprot lietas būtību vajadzētu boikotēt DDD intervijas un rubrikas, tādā veidā palīdzot DDD aiziet pa burbuli kā arī nejaukt lasītājiem galvas par to, kurš ir savējais, bet kurš par tādu izliekas.

 3. lasītājs saka:

  September 25, 1987 — remarks in Arlington, Virginia

  Ronald Reagan:

  “How do you tell a Communist? Well, it’s someone who reads Marx and Lenin. And how do you tell an anti-Communist? It’s someone who understands Marx and Lenin.”

  —————

  Pārfrāzējot 40. ASV prezidentu Ronaldu Reiganu, antikomunists Linards Grantiņš labi zina, kas ir Latvijā komunisti Ivars Godmanis, Aivars Borovkovs un citi. Bet vai Vācijas tiesa zina, ka Latvijā komunisti aizvien ir pie varas un iznīcina cilvēkus? Piemēram, čekistu noslepkavotā kinorežisora Jura Podnieka slepkavas vēl šodien nav notiesāti.

 4. NIKS FONTS TITULS saka:

  Gaismas spēki, tumsas spēki. Kas ko var izvērtēt? Vai tad nu Dievs nezin, kas notiek un noticis ar citām mazām tautām? Tās pazudušas no zemes virsmas.Ja šo negatīvo enerģiju vērstu pozītīvā cīņā par varu Latvijā, lai ko mainītu, cerams, ka kaut ko varētu mainīt.

 5. Eduards Lunis saka:

  —NIK PONT,KUR TĀDS PESIMIZMS,NETICI’BA TAISNĪGUMAM!?
  VAI TAD PAR VARDI KRĒJUMPODĀ’NAV ZINĀMS STĀSTIŅŠ!?VAI TAD NEZINI KO TEICA FINKS!? VAI TAD NEREDZI,CIK CINISKI, ZEMISKI,NOZIEDZĪGI TURAS PIE VARAS ŠIE VARTURI!?
  –VAI TAD NEREDZI ,KĀ CĪNĀS GRANTIŅŠ-PAT MANU PIEDĀVĀTO PALĪDZĪBU ATTEICĀS PIEŅEMT!?
  ES REDZU, KA ŠIE NELIEŠI, KURI IR TIK DAUDZ ĻAUNA DARĪJUŠI LATVIJAI UN TAUTAI-NOGRIMS SAVOS S—S…

 6. NIKS FONTS TITULS to Lunis saka:

  Es vēršu Jūsu uzmanību uz aspektu, ka kaut kas jādara, lai izmainītu gaismas un tumsas spēku balansu Latvijā, nevis nepārtraukti un vienīgi jānodarbojas ar destruktīvi-konstruktīvu atmaskošanu. No atmaskošanas nekas nemainās – tāpat visi zin notiekošo, bet neko nedara, lai mainītu. Tikai čalo un skribelē..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *