Rīt 12.07.12. atvadīsimies no Ulda Freimaņa

Uldis-FreimanisRīt 12.jūlijā plkst. 12:00 Krematorijas Sēru zālē atvadīsimies no 4. maija kliķes drošības iestāžu noslepkavotā latviešu patriota Ulda Freimaņa.

Lai DIEVS pieņem pie Sevis sava uzticīgā Kalpa DVĒSELI. Tas ir viss, ko mēs vēl/vairs varam vēlēt ŠIM nenogurstošajam cīnītājam.

LRTT atkārto: tas ir kliķes roku darbs.

LRTT arī ir rakstījis, ka Latvijas DD vada divi Krievijai uzticīgi ģenerāļi- SAB „patrons” Jānis Kažociņš un DP „fīrers” Jānis Reiniks. Šie nelieši ir tie, kuri pēc DIŽĀ centra pavēles pilda Latvijā šo melno darbu.

Jānis-reiniksZirgamordaViņu ilgais atrašanās laiks šajos amatos arī „runā” pietiekoši saprotamā valodā.

Foto: Latviešu tautas bendes Reiniks un Kažociņš. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tiks publiski tiesāti ar ASM.

Uldis bija pārāk stingri iestrēdzis cionistu rijīgajās rīklēs.

Viņš traucēja viņiem un tāpēc viņam bija jāaiziet.

======================================================

Otto OzolsNe jau tikai LRTT ir veltījis nepatīkamus vārdus šiem diviem jūdasa dvēselēm, bet arī Otto Ozols 2. decembrī 2011: „Abi drošības dienestu ģenerāļi gadiem ilgi ir slēpušies slepenības aizsegā un izvairījušies no atbildības. Tagad ir pienācis laiks pieprasīt no viņiem atbildību. Viņi ir atbildīgi tieši Latvijas tautas priekšā. Sabiedrībai ir tiesības pieprasīt no viņiem atbildību. Ja politiķi nespēs ar šo uzdevumu tikt galā, tad ir jādara viss, lai pēc iespējas ātrāk tiktu padzīti gan abi ģenerāļi, gan politiķi, kas viņus tikai sev zināmu iemeslu dēļ sargā un saudzē. Ja arī šoreiz netiks uzlabots drošības iestāžu darbs, tad nākamā krīze ir tikai laika jautājums.”

Pilns raksts: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/401510-krajbanka_patiesi_atbildigie_glevi_slepjas_kamer_gramatvediparmijnieci_nosit

=======================================================

Roze

Latvijas Republikas tautas tribunāls sūta Tev, Uldi, “PĒDĒJAM CEĻAM” šo balto rozi.

Kāds atsauksmju lasītājs izteica interesantu domu: ņemsim divas BALTAS ROZES un iesim atvadīties no mūsu tautas nenogurdināmā aizstāvja, un turpināsim to katru gadu viņa slepkavības dienā.

LRTT vēl piebilst šim vienreizējam ieteikumam: “Un!!!, lai šo BALTO ROŽU ērkšķi uz mūžiem iesprūst mūsu tautas slepkavu rīklēs.”

Tad darīsim, latvieši, tieši tā, kā novēlēja šis anonīmais lasītājs.

LRTT 11.07.12

You may also like...

22 Responses

 1. LS saka:

  Es domāju, ka lielais latviešu patriots U.Freimanis ir pelnījis latvju tautas cieņu, lai viņa kapu aizbērtu ar rokām ,ka kādreiz Gunāra Astras kapu.Viņš reāli sāka jaunu latvju tautas Atmodu, kas ir jaturpina un japretojās kangaru cionistu režīmam, lai reiz Latvija atkal būtu brīva.Vieglas smiltis draugs ,aizsaules ceļos, jo Tavs veikums paliks mūžam latvju tautas atmiņā. Latviju latviešiem.

 2. Jancis saka:

  Viņš bija dižens latvietis,un tauta tagad zinās,kas sēž “augšā” un kā tie izrēķinās ar latviešu patriotiem! Maigi sakot,tas viss ir briesmīgi!!! Lai vieglas smiltis īstenajam latvijas dēlam!

 3. Latvietis saka:

  Kangaru režīma,zideļu un okupantu slepkavas uz tiesas sola ar cilpu kaklā. Esiet nolādēti latvju tautas bendes.
  Vieglas smiltis diženam latvju dēlam .

 4. informācija saka:

  Iekopēts no Delfiem

  Latviešu tautai!

  A.Balts

  Toto un Staļins. Šīs tēmas uzdevums novērst uzmanību no iespējamās U.Freimaņa, latviešu patriota slepkavības, ko komentēt bija liegts portālā.

  Parasti Valsts policija, konstatējot mirušos uz ielas, ierosina krimāllprocesu par faktu, jo slepkavības pazīmes var nebūt arī redzamas, bet tās var noteikt ekspertīzē (turklāt ņemot vērā U.Freimaņa personību un sabiedrisko atpazīstamību).

  Šoreiz kriminālprocess izpaliek – ekspertīze netiek veikta (tas būtu neiedomājami, ja piem. beigtu uz ielas atrastu I.Godmani), kas noteiktu nāves iemeslus. Tādējādi Valsts policija reizē ar SAB un DP nevar no sevis novērst pārmetumus un aizdomas, ka šīs iestādes, iespējams, ir iesaistītas U.Freimaņa slepkavībā.Korekti un pareizi būtu, ja būtu bijis ierosināts kriminālprocess, veicot atkārtotas ekspertīzes kas nāktu par labu pašreizējiem varasturiem un valsts tēlam kopumā.

  Man personīgi U.Freimanis izsauca dziļu cieņu, ir miris īstens latviešu patriots laikā, kad “atgūta”neatkarība, bet valsts iestādes atklāti distancējas no latviešu patriotisma. To var saprast – Valsts prezidents ir bijušais komunists, kurš simpatizē sarkanajiem strēlniekiem, kas savulaik karoja ar latviešu leģionāriem.

  ==================================

  Patiesi teikts! Uldis Freimanis bija bezbailīgs un taisnprātigs Latvijas patriots un ir liels zaudējums mūsu tautai. Nelokams, neuzpērkams un ļoti aktīvs, tāpēc neērts un nederīgs mūsu valsts un tautas naidniekiem. Izsaku dziļu līdzjūtību viņa tuviniekiem!

  Atvadīšanas no Ulda Freimaņa, 12.Jūlijā, 12:00 Krematorijas Sēru zālē.

 5. Zelma saka:

  ejiet visi,visi, kas var un saprot ļaundaru reakciju uz drosmīga vīra atklātu un taisnu poziciju par mūsu tautu un tās nākotni! Un katra cionistu nobeigtā varoņa vietā jāceļas simtiem jauniem patriotiem un jāturpina Freimaņu Ulda cīņas ceļs!

 6. Eduards Lunis saka:

  —TIK TIEŠĀM-JĀCEĻAS UN JĀIET!JĀPARĀDA SLEPKAVĀM,KA NEBAIDĀMIES UN ,KA SAPROTAM-VIŅU MĒRĶIS IR ARĪ IEBAIDĪT ,APKLUSINĀT PĀRĒJOS …

 7. Roberts Milbergs saka:

  Paldies Tev ULDI, KA TU BIJI! Mūžīga piemiņa TEV!

 8. LS saka:

  Būsim visi kopā pēdējā gaitā ar dižo Latvieti. Satrauc tas ,ka varneši par slepkavību neierosina kriminālprocesu. Ja bez “vardarbīgām pazīmēm “atrastu ikvienu žīdu vai režīma sargsuni ,ka pļindermann, ždarnokkk,urbjanovic, uršakow, dombrovskiņu un citus, tad būtu sacelti visi kājās un pat no elles tiktu atrasts slepkava. Latvietis 4.maija režīmam ir tikai nīstams un noslepkavojams.

 9. Vecais saka:

  Tieši tā,ja kāds no suņiem būtu beigts,tad trauksme būtu ne pajokam! Bērēs jāpiedalās prezidentam ar,ja nē,tad tas nav prezidents!

 10. Prezidents bērēs nebija…!

 11. LS>Aivaram saka:

  Sarkanais barons ar žīda mici galvā gan būtu bijis ,ja būtu no kājām būtu nolaizsts kāds naidīgs žīds, gīļmann, ciļervicc, ždarnokk… Vai tad lielkomunistu naudas maisam latvieši ir jaciena, jo galvenais, ka to ka barokli baro no mūsu nodokļu naudas. Nav nekāda atšķirība no vosa, pugo rumpīša, zaglera, pelšes, vairiņas. Vienīgi okupācijā vadoņi nedrīkstēja izlaupīt un piesavinaties miljonus un mantausībās alkatībā dzīvot ka parazīti no tautas asinīm un sviedriem . Okupacijā tie bija godīgāki.
  Vai Linards ari tur bija ?

 12. draugs saka:

  Paldies visiem, kuri bija atvadīties no Ulda!
  Lai viņam vieglas smiltis dzimtenes smiltājā!

 13. skorceni saka:

  Lettiņi iedomājaties,ka būtu atrasts kargins vai ždanoka ,tak vienalga kāds žīdels,kas notiktu!!!!!!!!!!!!?????????????bet te lettiņu patriots….kam ekspertīze.brīnos,ka nepateica,ka džeks nodzēries.tāda ir mūsu sarkanā sistēma….

 14. lauku vecis saka:

  Kuros kapos U.Freimani apglabāja? Lasīju Dienā sludinājumu par atvadīšanos krematorijā.

 15. draugs saka:

  Uldi kremēja, bet urnu apglabās viņa dzimtajā pilsētā Valmierā.

 16. Geršons saka:

  Izsaku Līdzjūtību Ulda tuviniekiem un domubiedriem

 17. Zelma saka:

  Sis pāragri kritušais vai nogalinātais vīrs -Freimaņu Uldis bija īsts Latvijas valsts nacionālpatriots, to saprata gan liberāļi, gan nacionāļi, gan okupanti un kangareļi! Bet…kāpēc Latvijas patriota bērēs nebija NEVIENS valdības vīrs, NEVIENS no VL/TBLNNK, pat ne neoficiāli??!!!Kauns tādiem “nacionāļiem”, kauns tādai valdībai!

 18. Viesis saka:

  TB/LNNK Uldi izslēdza par 1.jūlija gājiena organizēšanu. Uzmeta gļēvuļi. Muļķīgi gaidīt, ka viņi piedalītos bērēs.

 19. Edgars. saka:

  LNF aizmirsa atvadu ceremoniju un nekrologu savā laikraksta DDD pēdējā numurā.Tas ir noželojami.

 20. @ saka:

  ja, cik zinu, nebija ne Garda, ne VL,vai nav in tresanti???!!!!!!!!!!!

 21. Boris saka:

  Es un mani draugi esam skumstigi parnotikuso nelaimi

 22. Anonīms saka:

  Pat ja TB/LNNK spices vīrus Uldis Freimanis, ar savu tiešumu kādreiz bija aizskāris, nekas netraucēja ierindas biedriem piedalīties izvadīšanas ceremonijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.