Lietas būtību paudošs komentārs

burvis
87.111.124.222

Iesniegts 10.07.2012 at 14.08

Helsinki 86 dibinātājs, Triju Zvaigžņu Ordeņa kavalieris Linards Grantiņš atgādinājis visai pasaulei dažus faktus, ko pats piedzīvojis indexar Aivaru Borovkovu. Vācijā un Polijā tādus disidentu vajātājus kā borovkovs tiesā kā visbīstamākos noziedzniekus. Latvijā viņi atrodas pie varas. No raksta izriet, ka ar Aivaru Borovkovu pie viena galda sēž Aivars Garda.

Varbūt, ka tas arī izskaidro dažus neizskaidrojamus faktus, ka šajos Latvijas Nacionālās Frontes pastāvēšanas desmit gados miruši daudzi cilvēki, kas snieguši intervijas laikrakstam “DDD”?

==================================================================

H-86-23Jā, šis komentārs ir pelnījis atrasties pirmajā LAPĀ, jo viņš ļoti precīzi raksturoja LNF darbības galveno principu.

LRTT jau ir rakstījis, ka LNF ar sava laikraksta palīdzību cenšas mazināt nacionālo spriedzi, ļaujot šajā NIECĪGAJĀ izdevumā patriotiem izteikties, lai pēc tam to iemestu papīrkurvī. Internetā ļoti labās latviešu patriotu intervijas netiek izplatītas, lai tās nesasniegtu jaunatni.

Tas arī ir pats galvenais mūsu ienaidnieku uzdevums: neļaut latviešiem vienoties.

No piedāvājuma izplatīt internetā šīs intervijas A. Garda atteicās.

Bet atgriezīsimies pie BURVJA komentāra, kurš vēl smagākā formā apvaino LNF, ne tikai absorbēt latviešu nacionālo izpausmi, bet pat likvidēt aktīvākos darboņus.

Jāpaskaidro, ka LRTT par vienu vai divām „kļūdām” nevienu neapvaino nodevībā, bet, ja kāda „darboņa” darbi sastāv tikai no „kļūdām”, tad tās bez žēlastības tiek atmaskotas un pat uzspiests nodevības zīmogs uz šī nodevēja fizionomijas.

Tā tas notiks arī turpmāk, katrs saņems to, ko pelnījis.

LRTT.   12.07.12

P.S.

Vēl tikai gribas piebilst par LRTT i-vietnes “komentāristiem”. Lielāka daļa IDIOTI tiek dzēsti, kuri raksta pretīgas jēlības. To redzot “atstumtais” rakstītājs maina savu izteiksmes formu, bet savu nodevīgo būtību viņš nav spējīgs izmainīt. Viens no tādiem ir vērojams rakstā: Par “varoni” Rožkalnu Jāni,kurš sevi uzdod par TĀLI.

Nu nevari tu, Tāli, savu provokatora būtību noslēpt.

You may also like...

27 komentāru

 1. Sigurds Graudiņš saka:

  3 reiz D niknais Garda
  Okupantus vārdiem sparda…
  Tik dēļ jums daiļās dāmas …
  Dēļ jums…

 2. Tālis saka:

  Jūs esat humora veči. Nez kāpēc nav nomiris Kārlis Šadurskis, kurš avīzei DDD sniedzis intervijas vairākkārt? Nav nomiris Aleksandrs Ķiršteins? Saeimas deputāti? Pat ministri? Uzņēmēji? Arī Lapinsku Juris dzīvs un vesels.

  Garda nav čekists un nekad nav bijis. Kā jau rakstīju – daži godu un cieņu iemanto ar darbiem. Bet daži cenšas kļūt slaveni aprunājot un izdomājot dažādus pekstiņus.

  Arī īstais AG nav čekists. Viņš ir līdzīgs Jānim Iesalniekam – runā jau reizēm ļoti pareizi, nacionālistiski un stingri, bet no teiktā ik pa laikam rodas problēmas. Iesalniekam par Breivīka pieminēšanu. AG par Hitlera pieminēšanu vai nu nevietā, nelaikā vai aplamā kontekstā.

  Bet Garda ir malacis. Leģendāra persona. Un zināšanai – arī Gardu pirms dažiem gadiem gandrīz nogalināja. Vai uzskatāt, ka viņs pats sevi iekaustīja vai sarunāja huligānus, kas viņu mazliet paboksē?

  Ja es būtu čekists, tad arī es vāktu nosts aktīvākos un gudrākos. Pagaidām aktīvākie ir VL!, jo viņi ir jaunāki un viņu ir skaitliski vairāk, kā arī viņi ir ietekmīgāki – viņu cilvēki ir Saeimā, 2 ir ministri, vairāki ir armijā, policijā. VL! ir un arī nākotnē būs ietekmīgs, un būs vadošais nacionālistu spēks. Taču gudrāki un labāk izglītoti ir LNF jeb Gardas cilvēki, un gudrākie, kā arī drosmīgākie sniedz avīzei DDD intervijas. Čekisti ierauga avīze kādu gudrinieku un sāk viņam sekot – vēro ar ko tiekas, ko dara, cik stiprs un ietekmīgs. Ja redz, ka šāds gudrs cilvēks reāli apdraud 4.maija noziedzīgo režīmu un zina kā veikt DDD vai vismaz pulcē cilvēkus DDD veikšanai, tad čeka var šādu cilvēku nogalināt. Un čeka centās nogalināt Gardu, jo Garda ir nostājies uz taisnīgas un latviskas Latvijas ceļa.

  Un Jānis Rožkalns arī nav čekists. Par viņu jau uzrakstīju vakar pie cita rasta.

  Un tiešām es esmu provakators. Es provacēju uz citādu domāšanu.
  Un kā saprotu, tad šeit neviens neatbalsta deokupāciju un dekolonizāciju.

  Jūs esat neliela grupa, kura meklē čekistus un nodevējus. Un tad šo čekistu un nodevēju vārdus izliek mājas lapā un lielākam humoram uzspiež zīmogu uz pieres – tautas nodevējs.

  Bet vai ko nopietnāku esiet spējīgi izdarīt? Variet uztaisīt piketu pie Saeimas??? Vai kādu publisku pasākumu ar TV klātbūtni?

  Jūs kā mazi vaukšķi uzbrūkat lielākajiem un stiprākajiem – Rožkalnam, Gardai, Pupuram, Visu Latvijai!.
  Kādas ir jūsu domas par Jāni Silu? Vai arī uzskatāt, ka čekists?
  Un gados jaunais Viktors Birze arī augstu nekotējas?

 3. Garāmgājejs- Tālim saka:

  Tā vien liekas,ka esi kāds no tribunāla apbižotajiem. Domāju, ka var pat šo klāstu reducēt uz Rožkalnu, Gardu un Pupuru.Un no kurienes melīgais apgalvojums, ka TT nostājas pret VL! ? VL! šajā mājas lapā tiek aizstāvēti.Un kādā sakarā tu piemini Silu un Birzi ? Viss tevis sacītais atgādina dzērāja murgojumu.

 4. Zelma saka:

  Nezinu kas esi par putnu tu TALI, bet raksti, kā pulciņs polittehnologu no Dombrovska-Borovkova biroja un profesionāli jauc kopā graudus ar pelavām, melus ar faktiem un taisnību ar puspatiesību!
  Bet palieku pie sava-Saeimā protams VL irlielākie nacionāli, jo citu tur nav, bet…Freimaņa Ulda bērēs nebija NEVIENS no šiem “nacionālistiem”!

 5. Kalns saka:

  Tika minēts, ka lielāko ienaidnienu uzdevums ir neļaut latviešiem vienoties.Tiek mineti visādi vārdi un par nodevējiem tiek atzīti daudzi. Bet ko LRTT žēlo lielāko latviešu šķēlāju reinika provokatoru gedroiciņu no Dvinskas. Kurš ikvienā vietā ar lielāko naidu nīst latviešus un uzbrūk LRTT, Linardam,VL,NA un citiem latviskiem latviešiem . Bet ne arvienu vārdu neaiztiek 4.maija režīma varturus V, ZRP,ZZS un citas partijas un to darboņus. Kad beidzot uz stulbā gedroiciņa paura būs zīme Tiesāt ka nodeveju ?
  Pajoliņs gedroiciņš pat lielajam Latvietim U Freimanim nupat pārmeta visādus grēkus. Ja pagultes provokators gedroiciņš būtu kaut 1% darījis ko godātais Uldis, tad viņš būtu tiesīgs savas žaunas atvērt.Bet gedroiciņš savā plānprātībā staigā Hitlera forma. Sveicina ar Sieg Heil Brīvības pieminekli un sķēļ un aprej latviskos latviešus.

 6. AG saka:

  Mani aiztikt laikam Linardam ir bail! :) Bet gribētu gan zināt, kā esmu zākājis nelaiķi Freimani?

 7. skorceni saka:

  beidziet kasities,trakie……labakk sitiet komunistus!!!!!!!!!!!!!

 8. Pietuka Krustiņš saka:

  skorceni.
  Mēs sitisim tos utainos, bet ne AG, kuram tie un komunisti ir lielākie draugi

 9. Garāmgājejs- Kalnam saka:

  Vai tad AG ir kāds politiķis, kuram jāpiespriež kāds sods ? Viņš ir klauns un nekas vairāk, kurš ieterpies hitlera ancukā un “braukā” pa internetu.Viņam pašam liekas, ka viņš ir svarīgs sava lielā svara dēļ.

 10. @ saka:

  Zelma saka:
  2012. gada 13. jūlijs 12.56

  Nezinu kas esi par putnu tu TALI, bet raksti, kā pulciņs polittehnologu no Dombrovska-Borovkova biroja un profesionāli jauc kopā graudus ar pelavām, melus ar faktiem un taisnību ar puspatiesību!
  Bet palieku pie sava-Saeimā protams VL irlielākie nacionāli, jo citu tur nav, bet…Freimaņa Ulda bērēs nebija NEVIENS no šiem “nacionālistiem”!

  GLUZI MANAS DOMAS

 11. informācija saka:

  Vācijā uzsākta izmeklēšana pret «Barclays» un vēl 15 bankām.
  Latvijā vara kopā ar bankām pret savu tautu, nekāda izmeklēšana. Visas mafijas pazīmes.

  http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/429068-vaciesi_bankierus_uzskata_par_noziedzniekiem

 12. Paugurs >Kalnam saka:

  Ulda bērēs varēja redzēt cilvēkus, kuriem nav svarīga mūsu valsts nākotne, bet gan tieksme izrādīties, kaut ko nesakarīgu runāt vēl tad, kad zārks aizvērts un procesija beigusies. Vienīgais cīņu biedrs pērkonkrustietis Igors izteicās īsi, kodolīgi un sakarīgi. Pārējie- piedodiet! Tāpat cilvēkiem ar zemu intelektu, kuri var komentāros rakstīt rupjus aizvainojumus, tauta nesekos.Lai miers Uldim-cilvēkam daudzšķautnainam ar visām cilvēciskajām vājībām un kļūdām, drosmīgam un patriotiskam.

 13. LS saka:

  Kur varētu vairāk lasīt par patriota UlZa bērēm? Vai radinieki netaisīja neatkarīgu sekciju, lai noskaidrotu slepkavību ? Kā var spēcīgs latvietis tā dīvaini nomirt bez vardarbības pazīmem ? Varbūt reijnika un MOSSAD jaunākie sasniegumi savu ienaidnieku novākšanā ir realizējušies..Ne velti 4. jūlijā daži izjuta mikroviļņu raidītu devu. Nedomāju ,ka Uldim bija kada vājība, kļūda, jo viņš vienmēr bijis Latvijas patriots un bijis visu laiku, ari Atmodas sākumā priekšpulkā un nekad nav baidījies. Nešaubos viņš savu dzīvību atdotu, lai Latvija atkal būtu brīva. Kaut viņš to ari darīja.Kārlis Ulmanis teiktu, tādi ļaudis mums ir vajadzīgi.
  Lai vieglas smilktis diženam latviešu patriotam .

 14. AG saka:

  Radiniekiem nav šaubu, ka Uldis mira dabīgā nāvē! Sekcija esot bijusi pēc viņu pieprasījuma!

 15. @ saka:

  Nu,nu AG vientiesi!Vai šodien specdienestu slepkavām ir problēmas panākt “dabisku” nāvi

 16. skorceni saka:

  jāsit ne tikai utainie,bet ari židelēni un visi nodevēji,kas apzog mūsu zemi…

 17. skorceni saka:

  hei,Hitler!

 18. AG saka:

  Es pateicu radinieku domas, neko vairak! Starp citu, mira viņš mājās, nevis uz ielas!

 19. ....>>>> AG saka:

  Cik gan tu uzmācīgi centies pierādīt, ka U. Freimanis miris dabīgā nāvē. Tas vien jau rada aizdomas ! Tā vien liekas, ka sniedz palīdzīgu roku Renika kantorim.

 20. Paugurs>Skorceni saka:

  Varbūt fiziskas izrēķināšanās vietā jādomā par to, kā būt gudrākiem par krieviem, ebrejiem un citiem, kuri, pēc taviem vārdiem, apzog valsti.Vai Uldis nav piemērs tam, ka skriet ar pieri sienā nav pats labākais variants? Viņš sevi sadedzināja, bet Ibsens saka, ka “pa apkārtceļu dažkārt ātrāk var nokļūt mājās nekā dažs pa taisno”. Mācīsimies labāko no mūsu ienaidniekiem , būsim par tiem gudrāki un viltīgāki, nevis rupjiem vārdiem ar dūri kabatā anonīmi lamāsimies internetā.

 21. AG saka:

  Uldis jebkurā gadījumā ir upuris, jo viņam nebija laika domāt par savu veselību, cīnoties par mūsu tautas interesēm!

 22. Sigurds Graudiņš saka:

  Pauguram taisnība – tie , kuri AKTĪVI protestēja , bija 8 [astoņi]…Un kur tad pārējie 4. jūlijā…???

 23. KGB saka:

  Es lasu tos slimos komentus un pateikšu tikai vienu – nav lielāka ienaidnieka latvietim,kā otrs latvietis (nu jau latwāņi). Nezāles neiznīkst. Zaglīgi, melīgi, nodevīgi – tādi ir latwāņi pēdējos 20 gadus. Figu JUms vergi, ko sapņojat par brīvību, sen jau tāda nav !

 24. Zelma saka:

  Es arī piekrtītu Pauguram, ja mums nav armijas un finanses, tad ar prātu un gara spēku, arī ar apķērību un godaprātu varam šos visu veidu svešos riebekļus uzvarēt! Tik jābeidz pašiem šķelties un jābeidz ļauties svešo šķeltniekiem!

 25. Miervaldis saka:

  Es domāju, ka šo psihu vienkārši izmanto katrs mūsu tautas ienaidnieks, kā vēlas!Ir jautājums, vai viņš to labprātīgi grib.Nu nezin viņš , ka viņš tiek izmantots!Viņu vajag ielikt psihenē uz pārbaudi, vai viņš ir garīgi vesels!Vienīgi žēl, cilvēka, kurš varēja darīt tik daudz Latviska, sadarija mēslus!

 26. lasītājs saka:

  Vienkāršs jautājums: par kādu naudu Aivars Garda un Juris Lapinskis uztur laikrakstu “DDD” un radio “Merkurs”? Vai kāds par to ir painteresējies?

 27. Lasītājam, kas nupat no meža iznācis.Aivars Garda neuztur radio “Merkurs” un Juris Lapinskis neuztur laikrakstu DDD.Aivaram Gardam ir darbs izdevniecībā, bet Juris Lapinskis savu spēju robežās rūpējas par radio tehnisko nodrošinājumu bez atlīdzības naudā.Interese ir bijusi un noplakusi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *