L. Inkina atbilde Izraēlas vēstniecei

H-86-2L. Inkins ar šo citātu no «Padomju Savienības žīdu katķisma» ir nepārprotami pasacījis, kas ir jūdu pamatvērtības.

Pateikts tas ir ar viņu pašu vārdiem.

Kāpēc gan vēstniecei Hagitai Ben Jākovai nekomentēt šo tekstu ?

=================

Leonards Inkins«Sevišķu uzmanību veltiet nepakļāvīgajiem, ietiepīgajiem, kuri negrib noliekt galvas mūsu labā un pretojas mūsu praksei un politikai. No šādiem cilvēkiem agri vai vēlu veidojas antisemīti.

FOTO: Leonards Inkins

Neļaujiet no maziem antisemītiem izaugt lieliem grautiņu rīkotājiem.

Lai viņi iznīkst dīglī ar savu ietiepīgo nacionālās pašcieņas ideju.

Atmaskojiet viņus, kompromitējietar jebkuru ieganstu, jebkuru iemeslu, nostājieties pret viņiem ar jebkuriem līdzekļiem. Kamēr viņi ir vientuļi, viņi nenoturēsies pret mūsu kolektīvismu, pret mūsu spiedienu. Lai viņiem ir tūkstošreiz taisnība sīkumos – traucējot mūs, viņi vienalga ir vainīgi. Izplatiet pret šiem ietiepīgajiem kompromitējošas baumas, radiet viņiem šaubīgu reputāciju.

Beigu beigās no viņiem sāks vairīties pat tie, kas viņus labi pazīst, kas ir labās domās par viņiem un atbalsta viņus.

Liedziet viņiem sakarus un kontaktus, liedziet iespēju efektīgi strādāt, apšaubiet viņu darbu un ieņemamā amata lietderīgumu, izolējiet viņus, uzkūdiet pret viņiem pūli, atņemiet viņu ietekmīgās pozīcijas sabiedrībā.

Provocējiet viņus uz konfliktu.

Pazemojiet viņus, aizvainojiet ar nepatiesām uzslavām un netaisnīgiem sodiem, bet, kad viņi protestē, apsūdziet viņus nepaklausībā, subordinācijas pārkāpšanā, nesaticībā, ķildīgumā. Apelējiet pie sabiedrības un administrācijas, velciet viņus uz partijas komiteju, miliciju un, ja iespējams, uz tiesu. Ja jūs esat vecāki, tad nosodiet par necieņu pret vecākiem, ja vienaudži, tad vainojiet viņus brālības principu pārkāpšanā un noteikti internacionālisma principu pārkāpšanā. Šo paņēmienu efektivitāti pārbaudījušas vairākas paaudzes. Tā dara visi tā saucamie ekspluatatori, kurus piespiež nepieciešamība turēt tautas paklausībā.

Galvenais – apsūdziet, lai viņi taisnojas.

Tas, kurš taisnojas, jau pa pusei ir vainīgs.

Ja iespējams, radiet politisku platformu viņu uzvedībai, rakstiet par viņiem sūdzības un anonīmas vēstules, vainojiet viņus pretsabiedriskā uzvedībā un ekonomiskā sabotāžā. Provocējiet uzstāšanos pret valsts varu, bet pēc tam atmaskojiet un iznīciniet ar valsts varas palīdzību. Tiesības uz privilēģijām un mierīgu dzīvi saņem tikai tas, kas padevīgi seko mums un ir kopā ar mums. Tas, kas grib iet savu neatkarības ceļu ir potenciāli bīstams, un tas nedrīkst saņemt nekādu atbalstu, ne eksistences līdzekļus. Vai nu mūsu kārtība, vai pilnīga dezorganizācija.

Tur, kur grib iztikt bez mums, jābūt haosam.

Fragments no «Padomju Savienības žīdu katķisma» (Izdots Telavivā 1958. gadā»

06.04.12

You may also like...

13 Responses

 1. Sigurds Graudiņš saka:

  SARKANAIS TERORS Krievijā 1917.g. bija saskaņots ar Cionisma ideoloģiju ! Vai Hagita Ben Jākova atzīs TO…?

  Mans atbalsts O*Bamam…
  http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=134979518

 2. Žīdu nekaunībai un meliem nav robežu.

 3. AG saka:

  Mjā, te viss ir pateikts precīzi!

 4. Miervaldis saka:

  Paldies tev Grantiņ!Paldies par izsmeļošo žīdu taktiku, bet lūgšu tevi – šo taktiku piekopj blandoņas žīdi, un viņu centrālais pūznis Izrēlā!Paši žīdi cieš, kuri atrodas Izrelā, jo valsts kalpo blandoņām, ne saviem pilsoņiem!

 5. Miervaldis saka:

  Laikam man būtu jāpateicas Inkina kungam, par šo izsmeļošo rakstu, par žīdu taktiku.žīdi jau par slinku, lai kaut ko savā tēvzemē iesāktu, tādēļ blandās apkārt pa pasauli!

 6. Neo saka:

  Paldies par izsmeļošo rakstu inkina kungs!Kā ar pirkstu acī iebadiji tai žīdietei!

 7. Miervaldis saka:

  Bet kur tu Inkin šādu informāciju ņēmi, ko?

 8. skorceni saka:

  shis lietas ir sen zinaamas,bet kautkaa noklusejam….labi ,ka atrodas cilveki,kas to iegruzh purnaa shiem pretigajiem zhiideljiem ,un paraada patiesib u tiem,kas vel nezin,kas ir zhidi un cionisti,kas ir vispar tie izredzetie-vienkarshi augstas klases slepkavas un zaglji,tautu morales ,valstiskuma graveji.

 9. Miervaldis saka:

  skorceni – viņi ir vienkārši noklīduši blandoņas, kuri nav vainīgi, kad viņu etniskās zemes kangari viņus neuztur!

 10. Miervaldis saka:

  “tēvijas laikmetu” atbalstu, un ceru, kad Inkins un Klimovičš šo atbalstu ir pelnijuši!

 11. Silvija saka:

  Kas ierakstīts grāmatā,ar cirvi neiespējami izcirst![ krievu sakāmais ]. Būtība tāda,ka domās izteikts vārds uzlikts uz papīra ir tas pats,kas skaļi izrunāts-kā brīvībā ticis putns. Kas to lai tagad ķer? Par ko sūtnei bija sāpe? Laikam slikti pārzin žīdu katehismu! Vai vispār nepārzin!Nu ir grāmata uzdrukāta,kas par to? Kāpēc Inkins nedrīkst izteikt viedokli?Kas tiesīgs liegt? Vai tiesas varas pārstāvji paši ir tik pārliecināti,ko drīkst teikt un ko nedrīkst? Man ir neērti,ka kādas tur ārzemju fifas dēļ ķengā gudru latviešu cilvēku. Fui!

 12. blefs6 saka:

  ar šo nu varbūt būs atbildēts uz mūžseno jautājumu-kāpēc žīdus ienīst visā pasaulē un ir bijuši pat daži mēģinājumi iznīcināt kā sugu.vai kāda cita nācija pie tā vainīga?

 13. blefs6 saka:

  vai var dabūt tās žīdu grāmatas pilnu tekstu? un kur? būtu interesanti palasīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.