Ernis Purnis. Vēl par referendumu

H-86-3Aicinu  Latvijas pilsoņus  NEUZKLAUSĪT provokatorus un  neapzinīgos cilvēkus, kas aicina neiet balsot un būt pasīviem malā stāvētājiem.

http://visulatvijai.lv/news.php

Lai vai kā ir bijis, bet šoreiz to  nekādi NEDRĪKST DARĪT !

Lai varētu ar starptautisko organizāciju un ES valstu sabiedrības atbalstu veikt BEIDZOT okupācijas seku novēršanu.

Pasaulei ir jāredz latviešu tautas vienotā griba-

savas valodas un latviskas nākotnes nostiprināšanai.

Tāpēc uz šo Latvijas mūžseno ienaidnieku izprovocēto balsojumu šoreiz ir jādodas visiem, pilnīgi visiem, kas spēj un nespēj kustēties, kas ir slimi un guļoši – burtiski visiem, tēviem un mātēm, brāļiem, māsām un kaimiņiem.

Jāmodina guļošos, jārunā un pat jāvelk neapzinīgos un vienaldzīgos.

Tas ir jādara  mūsu tautas rītdienas vārdā !

MŪSU tautas  vairākuma  viedoklis šajā  amorālajā referendumā būs nepārprotams- neapstrīdams signāls ES un pārējo valstu politiķiem, kā arī šo valstu tautām. Šāda vienbalsīga  visas tautas  nostājas paušana visiem cilvēkiem  Baltijā, Latvijā  un  Krievijā liecinās  un  apstiprinās  nepieciešamību veikt visas nodevīgi un nelietīgi atliktās  darbības valsts  atbrīvošanā,  ne tikai no militārajiem, bet  arī no  civilajiem  svešas  agresorvalsts savestajiem  kolonistiem.

07.01.12

You may also like...

16 komentārs

 1. Kalvis saka:

  Grantiņ, tu nedomā, ka Cimdars var apmuļķot tautu un viltot rezultātus??? Sazin, iespējams, viņš saņem no Putina un Kremļa “Jūdasa grašus”!

 2. J.O. saka:

  Sajūta tāda, ka speciāli referenduma biļetenā raksta sarežģītu jautājumu, lai tauta apjūk un nobalso ne tā, kā domā.

 3. AG saka:

  Nu, Tu J.O.,laikam domā, ka visi tikd ebili kā Grantiņš? vV
  Viņam, paldies Dievam, nav vēlēšnau tiesību Latvijā!

 4. Kārlis saka:

  Kad nodevējs un Maskavas spiegs saņems ASM ?
  Tas bija domāts pidriķim SS pediņam streipulītim AG .

 5. AG saka:

  Kārlīti, nepsiho, piesiesim tevi stingri pie gultas, datoru un mobilo atņemsim, gulēsi un nesmirdēsi te!

 6. pārdomām saka:

  Igaunija un Latvija – diena pret nakti. Igaunija cīnās par tiesiskumu, kamēr Latvijā, kā kompetenti cilvēki runā, Iekšlietu ministrijā izplāno pasūtījumu slepkavības un daudzas pasūtījuma slepkavības nav atklātas ilgus gadus. Kāpēc tā notiek, parāda raksts par Igauniju. Apbrīnojami, ka Latvijā Krievijas kriminālās autoritātes dzīvo kā nieres taukos.

  http://www.delfi.lv/news/national/criminal/igaunijas-dp-virsnieku-tur-aizdomas-par-sadarbibu-ar-krievijas-kriminalajam-autoritatem-latvija.d?id=42038302

  Igaunijas DP virsnieku tur aizdomās par sadarbību ar Krievijas kriminālajām autoritātēm Latvijā

  Pērn decembra nogalē aizturēts Igaunijas Drošības policijas virsnieks Indreks Poders, kuru tur aizdomās par darbošanos Krievijas mafijas labā un tās personām, kas uzturas Latvijā, svētdien ziņo raidījums “Nekā personīga”.

  Latvijas Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis raidījumam apstiprināja, ka, sadarbībā ar igauņiem, Latvijas drošības dienesti veic izmeklēšanu arī mūsu valstī. Tai skaitā pārbauda aizdomu lokā nonākušus Krievijas pilsoņus, kuriem šeit izsniegtas pastāvīgās uzturēšanās atļaujas.

  Podera lietā ir vairākas epizodes, kas saistās ar Jūrmalu un liecina par Igaunijas drošībnieka iesaisti noziedzīgi iegūtas naudas dalīšanā. Piemēram, Poders pagājušā gada pavasarī un vasarā braucis tikties ar Latvijā dzīvojošo Krievijas pilsoni Vjačeslavu Šestakovu, kurš kriminālajā vidē pazīstams ar iesauku ,,Sļiva”. Tiek uzskatīts, ka Šestakovs ir viens no sakarniekiem Krievijā par mafijas karali sauktajam Aslanam Usojanam jeb ,,Ģedam Hassanam”. Jūrmalas tikšanās reizēs klāt bijuši vēl vairāki noziedzīgajā pasaulē zināmi personāži – ,,Korejec” un Nikolajs Holopovs. Tiek pieļauts: ja Igaunijas Drošības policija nebūtu atklājusi iekšējo nodevēju, viņu kolēģis būtu sācis kontrolēt lielāko daļu no kriminālās naudas plūsmām Baltijā.

  Poders tika aizturēts pēc apmēram pusgadu ilgas izsekošanas, kuras laikā apstiprinājušās aizdomas, ka ietekmīgais Drošības policijas darbinieks, izmantodams savas amata pilnvaras, dažādi pakalpojis noziedzniekiem, pretim kukuļos saņemdams ļoti iespaidīgas summas.

  Iekšlietu ministrs sacīja, ka pēc Podera aizturēšanas jāpievērš lielāka uzmanība tam, ko Latvijā dara Šestakovs, kuram šeit ir izsniegta pastāvīgās uzturēšanās atļauja.

  ,,Ja apstiprināsies kaut kādas aktivitātes, kas ir vērstas uz kāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, lai kaitētu Latvijas interesēm, es uzskatu, ka tādā gadījumā būtu jāpārskata viņa uzturēšanās Latvijā,” “Nekā personīga” atzina Kozlovskis.

  Aizturētais 33 gadus vecais Poders līdz šim Drošības policijā tika uzskatīts par teicamu izmeklētāju. Viņam bija plaša pieeja informācijai un ietekmīgas amata pilnvaras. Par to, ka viņš strādā bandītu labā, aizdomas radās, kad Igaunijas un Krievijas uzņēmēji sastrīdējās par īpašumtiesībām “Krediidipank”, kur lielākā daļa kapitāla pieder krievu pusei. Kaislībās par lielo naudu, igauņu drošībnieks uz brīdi zaudēja modrību un bija iesaistījies konflikta nogludināšanā. Kopš tā laika viņam tika sekots un lēnām sāka atklāties patiesība.

  Uzmanība tika pievērsta arī Podera ģimenes iespaidīgajiem nekustamajiem īpašumiem un to izcelsmei. Tiek pieļauts, ka Poders, izmantodams savas Drošības policijas pilnvaras, ir palīdzējis dažādiem mafioziem grupējumiem, piemēram, kontrabandas organizēšanā un piekļūšanā pie kontiem, ko Igaunijas banku uzraugi bija iesaldējuši aizdomās par naudas atmazgāšanu. Pakalpodams noziedzniekiem, izpalīdzīgais drošībnieks varēja būt saņēmis 10-15% no katras summas, kas nozīmē, ka viņam dotie kukuļi mērāmi simtos tūkstošos latu.

  Gaismā celti gadījumi, kad Drošības policijas vārdā Poders centies atvieglot apstākļus konkrētiem cietumniekiem, bet citus – tieši otrādi – pakļaut stingrākam režīmam. Viens no cietumu priekšniekiem atceras, ka Poders arī mudinājis nelikumīgi izmantot noklausīšanās iekārtas. Ir aizdomas arī, ka viņš safabricējis pierādījumus par labu tiem, kas viņam deva kukuļus un ilgstoši un nesodāmi ir darbojies plašā frontē, izmantodams sakarus Krievijā un citur.

  Podera lietas izmeklēšana Igaunijā aug augumā. Nopratināto skaits tuvojas diviem desmitiem, tiek runāts par pagaidām vārdā nenosauktām, bet ,,lielām un nozīmīgām,, valsts iestādēm, kas varētu būt iesaistītas. Nozīmīguma un apjoma dēļ, izveidota speciāla izmeklēšanas grupa, iesaistot dažādu valsts resoru speciālistus.

 7. pārdomām saka:

  30. maijā, 2010

  Piektdienas vakarā Rīgas viesnīcā, kurā odiozais Krievijas politiķis Vladimirs Žirinovskis žurnālistiem klāstīja savas pārdomas par dzīvi, „Nekā personīga” žurnālisti nejauši pamanīja divus interesantus sarunu biedrus. Viens no viņiem bija Drošības policijas šefs Jānis Reiniks, bet otrs – čečenu diasporas Latvijā neoficiālais līderis Bislans Abdulmuslimovs. Abi bija ļoti iegrimuši sarunā un nepamanīja, ka tiek filmēti.

 8. Grāls saka:

  J.O. uzdeva pareizu jautājumu, par speciālu teksta sarežģīšanu vēlēšanu biļetenos, jo tas dod vismaz 10%, ja ne vairāk ,ka vecāki cilvēki kļūdīsies, vai vēl tiem “palīdzēs” ar padomu komisijas locekļi lauku rajonos. Kā man stāstīja aculiecinierki, ka tā jau ir bijis Latgales pusē. Tāpēc jau algotais treknais pintiķis AG uzreiz satraucās, par šo J.O. loģisko jautājumu.

 9. pārdomām saka:

  Viela pārdomām, ko par gaidāmo referendumu runā mūsdienu Latvijas trīs lielāko baznīcu galvas.

  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/404650-garidznieki_aicina_referenduma_balsot_pret_krievu_valodu

  Garīdznieki aicina referendumā balsot pret krievu valodu

  22:40, 22. decembrī, 2011

  Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Romas katoļu baznīcas kardināls Jānis Pujats aicina referendumā balsot pret krievu valodu kā otro valsts valodu.

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/261172

  Metropolīts Aleksandrs: krievu valodai Latvijā vajadzētu būt sabiedriski nozīmīgai

  LETA
  Pirmdiena, 9. janvāris (2012)

  Krievu valodai Latvijā vajadzētu būt sabiedriski nozīmīgai, lai cilvēki, kuri nezina valodu, slimnīcās un citās iestādēs varētu saņemt atbildes krievu valodā, šādu viedokli intervijā aģentūrai LETA pauda Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs, runājot par referendumu par valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai Latvijā.

  Viņš atgādināja, ka krievu valoda ir svarīga ne tikai krieviem, bet arī citām mazākumtautībām, kas dzīvo Latvijā.

  —————-

  Protams, ka metropolīts Aleksandrs nepauž latviešu pareizticīgo domas, jo latviešu pareizticīgie no baznīcas, it īpaši latviešu izcelsmes priesteri no pareizticīgo baznīcas izstumti ar mērķi krievu rokās pārņemt neskaitāmos īpašumus. Aleksandrs, tēlojot labdari, pauž krievu šovinistu mērķus. Nez kāpēc Aleksandrs iedomājies, ka mazākumtautībām ir svarīga krievu valoda. Drīzāk Aleksandrs un krievu šovinisti tā gribētu, jo Latvijā dzīvojošie čigāni, līvi, poļi, žīdi, lietuvieši, igauņi, baltvācieši un citu tautību cilvēki jau sen izmanto latviešu valodu kā saziņas valodu savā starpā.

 10. AG saka:

  Lai novērstu vēlēšanu rezultātu viltošanu, vislabākais ir tajās nepiedalīties!

 11. leviti saka:

  Redziet kā lēdermanis vada,,latvijas valsti,, ,pavāc kautkādus parakstus,sataisa kautkādu referendumu,vadošiem-kriminālnoziedzniekiem esot rūpe vai svītrošot pareizo vārdu,tagad visiem jāizskaidrojot un ar ,,valsts,, lietām nav ko smurgāties.

 12. Grāls saka:

  AG saka:
  2012. gada 9. janvāris 10.59

  Lai novērstu vēlēšanu rezultātu viltošanu, vislabākais ir tajās nepiedalīties!

  Nu, tad jau tikpat truli var turpināt muldēšanu-lai novērstu miršanu vislabāk ir nedzīvot utt. AG stiliņā

 13. Miervaldis saka:

  jā Grantiņ – tu neesi ne pirmais, ne pedējais, kurš mudina tautu.Tādi mēs – tautas dižākie dēli esam!Latvieša domāšanai šajā situācijā jābūt tieši tādai pašai, kā man – iet, un aizstāvēt savu tēvzemi, savu valodu, kaut no ložmetēja šautu!

 14. Bijušais patriots saka:

  Ja tomēr referendums notiks, kas visticamāk tā arī būs, un liela daļa LV pilsoņu nobalsos PAR krievu valodu kā otro oficiālo valsts valodu, pat neskatoties uz to – vai pieņems, vai nē – divu nedēļu laikā, personīgi es pametīšu šo valsti un atteikšos no pilsonības, lai ar šejieni mani nekas vairāk nesaistītu!

 15. Neo saka:

  “bijušais patriot” – paliec!Ja tevi noka bezcerība – raksti – http://www.Miervaldis1112@inbox.lv

 16. Neo saka:

  “bijušais patriot” – šādu krievu staiguļu dēļ tu zemosies?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *