No apkopējas līdz KGB spices biedrenei

TR12 - KopieĀrprāts sasniedzi neiedomājamus augstumus.

http://showtime.delfi.lv/news/whatson/concerts/novogodnyaya-noch-v-severnom-parizhe.d?id=41999646

RLB namā gada nogalē notiks okupantu orģijas ar Medveģeva tiešraidi. Cik gan zemu ir nokrituši šie valdošās kliķes rāpuļi, lai kaut ko tādu atļautos ?
Tie, kuri šeit iebruka slepkavojot, izvarojot, dedzinot un deportējot, šodien ir ielaisti mūsu SIRDSAPZIŅĀ, lai viņu, runājot Jāņa Liepiņa vārdiem “Sarkano okupantu orģijas Latvijā”, piedirstu. RLB namā šo noziedzību veic SC biedrs Guntis Gailītis un bijusī apkopēja, kuru specuzdevumā iesūtīja Maskavas čekisti, Mirdza Stirna. Abi šie VDK pabiras “iztīrīja” RLB no nevēlamiem latviskiem “elementiem” Ievas Nikoletas Dāboliņas un Ingmāra Čaklā.

LRTT piespriež augstāko soda mēru par genocīda īstenošanu pret latviešu tautu un darbošanos Krievijas specdienestu interesēs Guntim Gailītim un Mirdzai Stirnai.

Guntis Gailītis un Mirdza StirnaGailīša LIETAS NR. 14o.

Stirnas LIETAS NR. 141.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā šiem noziedzniekiem nekavējoties tiks piemērots ASM ar mantas konfiskāciju līdz radniecības desmitajai pakāpei.

Bērniem mazbērniem un pārējiem radiniekiem viss tiks atsavināts un nodots atpakaļ latviešu tautai.

Viss notiek pēc SC plāna.

Latviskā Latvija tiek demontēta straujos tempos. ZRP un VIENOTĪBA pilda Maskavas pavēles Arvīda Pelšes tempā. SC tiek izmantots kā BIEDĒKLIS, lai novērstu latviešu tautas uzmanību no LIETAS BŪTĪBAS- Latvijas kā nacionālas valsts iznīcināšanas.

Pirmie atklātie uzbrukumi LATVIJAI tika veikti 03.02.2011, kad tika veikti grozījumi Darba likumā, kur latviešu valoda tika svītrotā no VIENOTĪBAS, ZZS un PLL puses, nemaz jau nerunājot par SC.  Nākošais antikonstitucionālais AKTS notika tad, kad Dombrovska un Zatlera noziedzīgā banda piešķīra līdzekļus, lai “demokrātiskā” veidā okupantu valoda tiktu pie pirmās valodas statusa.

Lūk, šo noziedznieku vārdi: Prezidents, komunistiskais noziedznieks A. Bērziņš, V.Dombrovskis premjerministrs, aizsardzības ministrs Artis Pabriks, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, finanšu ministrs Andris Vilks, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, labklājības ministre Ilze Viņķele, satiksmes ministrs Aivis Ronis, veselības ministre Ingrīda Circene, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs un zemkopības ministre Laimdota Straujuma.

ieva nikoleta dāboliņaIeva Nikoleta Dāboliņa ir pateikusi labus vārdus par šo čekistu un kangaru midzeni: Domniekiem jāsaprot, ka biedrība nav noslēgts un elitārs galms, kas apdzīvo greznas telpas Rīgas centrā, un, kurā katrs jaunpienācējs nozīmē labumu pārdali. Jālikvidē visi šķēršļi jaunu biedru uzņemšanai. Biedrībā jāienāk jaunajai latviešu inteliģencei – mūziķiem, diriģentiem, rakstniekiem, režisoriem, sabiedriskajiem darbiniekiem, jo Latvijā nav jomas, kurā latviešu kultūra nebūtu apdraudēta – sākot no Dziesmu svētkiem, rakstniecības un dramaturģijas līdz pavisam atklātiem draudiem latviešu valodai.
Jāizvērtē, vai Mirdza Stirnas kundze augstajā Statūtu un ētikas komisijas vadītājas amatā ir neaizvietojama.

LRTT šiem ģenētiskajiem kropļiem jaunajā 2012. gadā novēl ceļu uz Elli !

LRTT. 26.12.11

L.Grantins@hotmail.de

You may also like...

10 komentārs

 1. Miervaldis saka:

  Grantiņ – stipri vārdi!Tev šeit 100% taisnības, un ir pareizi ko tu viņiem esi salicis.Glumam kremļa kustonim pienācīgs sods!Nāvi viņiem!

 2. Miervaldis saka:

  Rokas no pakaļas šiem cilvēkiem neaug!Vien slimīga iztapība, un pielīšana, ir viņiem raksturojama.Kremlis jūs acerēsies kā pazemīgos kurpju bučotājus – lativiešus, bet Latviešu tauta – tā jūs acerēsies kā Latvju tautas sūdus – sūdus kurus nevaidzēja dzemdēt!Latviešiem ar jūtīgākiem nerviem varēs neizturēt kunģis, jūs aceroties, tik draņķīgi un smirdīgi jūs esat!Un nebrīnaties, kad kāds cilvēks jums jau tagad sasitīs ķobjus!

 3. Dakters saka:

  Vai šie spriedumi tiek ari aizsūtīti pašiem soda izcietējiem???
  Citādi jau kāda tam visam jēga!!!!
  Un , vai ,,Tribunāls,, piešķirs kādas pateicības par drosmīgiem darbiem valsts labā???
  Varbūt der padomāt arī par apbalvojumiem, ko tad te tik kar un šauj, bez maz jau puse Rīgas būs apšautas,
  Tas tā nākotnes plānojumiem.
  Veselīgu jauno gadu.
  (Bez karātavām un naida)

 4. annamarija saka:

  Dakter!
  Ja zina, cik un kas Rīgā mīt, tad jau “puse Rīgas” ir daudz par maz…

 5. ar karātavām bez naida saka:

  Jaunā tauta mācaties no,,gudrās,,tautas-pat ja nolūkotais ir zem zemes tad arī ir jāpagroza un jāpārliecinās, vai tik necelsies augšā.

 6. Miervaldis saka:

  Dakter – ko var darīt?Sava zemīte jātīra!

 7. informācija saka:

  http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=337289:medvedeva-apsveikums-lmmur&Itemid=93

  Medvedeva apsveikums «Māmuļā»?

  28.12.2011 ĢIRTS VIKMANIS

  “Šovs tiek tulkots krievu valodā un sākas ar Krievijas prezidenta Dmitrija Medvedeva Jaungada apsveikumu un Kremļa kurantu sitieniem tiešraidē,” šādi interneta portālā “Delfi” tiek reklamēts pasākums, kurš Jaungada naktī tiek rīkots Rīgas Latviešu biedrības (RLB) namā. Vai tas ir biedrības garā, kuras mērķis ir kopt latviskumu? 


  “Mīļie, biedrība neatbild par īrēto pasākumu saturu. Neesam cenzori – kāda te vispār var būt runa?” jautāts par Jaungada sarīkojumu, atbild RLB valdes priekšsēdētājs Guntis Gailītis. Viņš skaidro, ka telpas tiek atvēlētas dažādām organizācijām, tostarp biedrības namā notikuši arī pasākumi dažādām kultūras biedrībām. Vērtēt pasākuma saturu G. Gailītis kategoriski atteicās.

  Tikmēr RLB valdes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Smagars uzsvēra, ka pasākuma rīkotājs “ArtDevro” ir ilglaicīgs un uzticams biedrības klients – nesen tas biedrībā īrējis telpas kādai eglītei, turklāt ar uzņēmumu nekad nav bijušas problēmas ar norēķiniem un runa esot tikai par biznesu. Pasākums iecerēts uz sešām stundām, un par katru stundu biedrība prasīšot Ls 120.

  Prasīju viedokli arī RLB Statūtu un ētikas komisijas vadītājai Mirdzai Stirnai, viņa ir arī biedrības nacionālās kultūras attīstības fonda vadītāja. “Biedrība izīrē telpas. Īre ir biedrības izdzīvošanas jautājums. Visu labu, tagad vēlos šo sarunu beigt,” M. Stirna nolika klausuli.

  “Reaģēšu uz šo pasākumu un centīšos to “Māmuļā” nepieļaut,” saka RLB domnieks Dāvis Stalts, kurš iepriekš par to nebija dzirdējis. Viņaprāt, pasākums ir pretrunā biedrības statūtiem un latviskas kultūrvides attīstībai, kam tieši paredzēts biedrības nams. “Pasākums izskatās prokrievisks un prokremlisks. Tādam būtu jānotiek Maskavas namā. Māmuļa no tā ilgi nevarēs atmazgāties, un būs grūti biedriem to paskaidrot. No tā būs īslaicīgs finansiāls ieguvums, taču tad jau mēs vēl daudz ko viegli varam pārdot,” sprieda D. Stalts.

 8. tētuks saka:

  ,,Māmuļai,,jau vajadzēja mazgāties no paša pirmsākuma,tagad tie melnuma kalni nav atmazgājami,un lai jau arī pazūd savos mēslos.

 9. Anonīms saka:

  latviete saka:
  Lūgums rakstītājiem apgūt latviešu literāro valodu un pareizrakstību.

  H.un D. Staltu dēls Dāvis Stalts RLB Domes sēdes neapmeklē.

 10. Ditta saka:

  Stirnas vadītā ētikas komisija vadīja slepenu 30 dalībnieku sēdi 2011. g. kurā pieņēma vienbalsīgi lēmumus nepieņemt mani – Dittu Rietumu un Irēnu Saprovsku par biedriem RLB. Būtiski ka mēs netikām informēti par šādas komisijas sēdes datumu un laiku, nedz uzaicinātas uz to. RLB ir pretTautiska un pretvalstiska kara struktūra. Pēc tam man atsūtīja lēmumu atteikt uzņemt RLB biedros. Tad mēs atjaunojām īstu Latviešu Biedrību ar 38. g. statūtiem kas rodama LaBie.lv
  .
  .
  .
  Admins
  Tas nav nekas jauns. Par Stirnu jau LRTT ir rakstījis: http://tautastribunals.eu/?p=7944

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *