A.Balts. Par NA kongresu jeb saucēja balss!

LRTT-13Nelielas domstarpības nav nekas īpašs vai būtisks visdažādāko tautu, aprindu, politisku partiju un cilvēku vidū. Tas pats notiek arī sabiedrībā mūsu zemē. Ja nedaudz atšķirīgi domājošie patrioti ir vienoti par galveno – par Latvijas brīvvalsts atjaunošanu uz 1918.gadā dibinātās valsts pamatiem, tad nianses var un varēs saskaņot.

Ko tie anonīmie kremļa vergi te,  Tribunāla mājas lapā, cenšas bailīgi gremzties, ķengāties un par kaut ko iekost LRTT un NA vadītājiem, nav taču svarīgi.

Ārkārtas kongress
noritēja normālā darba gaisotnē un vadības un dalībnieku runas bija saturīgas, īpaši NA valdes priekšsēža J.Piņņa precīzā, koncentrētā un lieliskā kongresa atklāšanas uzruna Latvijas nesenās vēstures un šodienas notikumu izvērtējumā.
Vienīgais un būtiskais trūkums – tikai nedaudz pāri par 60 cilvēku klātbūtne
, nevis Latvijas dramatiskās ekonomiskās un politiskās situācijas dēļ vismaz pāris tūkstoši pamodušies pilsoņi!
Bet pat vispareizākie un viskvēlāko patiesu runu teicēji neko nevarēs izmainīt, ja mūsu tautas jau masveidīgais apstulbums un pārkrāsoto komunistu un okupantu radītais letarģiskais miegs netiks pārtraukts!

Mums visiem ir jādomā un jāatrod nepieciešamais mūsu  ļaužu  MODINĀTĀJS !

15.11.11

You may also like...

15 Responses

 1. AG says:

  Nedomāju, ka Pinnis būs tas, kas panāks Latvisku Latviju!

 2. no malas says:

  AG jau tūlit iefiltrēsies NA ar SC propogandu, lai ar viltus dekolonizācijas un sarkanas Latvijas saukļiem to sagrautu. Ne jau par velti viņš uzbrūk latviešu partijām LNF un VL .Jo tie SC hitlerieti neņem savās rindās un ar sūdainu koku dzenā un AG tiem tagad cenšās iekost. Kad būs iefiltrējies NA, tad tos nosauks par viltus nacionāļiem , demagogiem un sūdiem . NA sargieties no AG.

 3. AG says:

  LNF nav partija, stulbeni, un parādi, kur es to esmu kritizējis!

 4. raksts says:

  Uz 18. novembri būtu labi sastādīt tādu ļaužu sarakstu, kuru domas un atziņas attīstījušas mūsu valsti vai arī otrādi – ar meliem, viltu, nodevību un izzagšanu pazudina Latviju un latviešus.

 5. annamarija says:

  Ak, kā dažam te skauž, ka ir cilvēki, kas reāli pūlas 18.Novembŗa Latvijas atdzimšanai. Ak, kā gribas būt vienīgajam patriotam, taču gala rezultātā tāds kājās kodējs vaukšķis vien ir.

 6. annamarija says:

  rakstam
  To otru sarakstu jau LRTT veido.Paldies LRTT cilvēkiem. Mēs citi varam palīdzēt, nosaucot vēl un vēl uzvārdus, kuru nesēji sagādājuši Latvijai tikai postu. Daudzi tagad, nolīduši malā, tērē Latvijai nolaupīto.

 7. Eduards says:

  BALTAM ŠOREIZ PADEVIES TĀDS ,,SAMOCĪTS PIŅŅA SLAVINĀJUMS”
  VAR JAU ĒZELĪTIM UZKĀRT BIRKU,,ZIRGS”-BET TĀDS JAU VIŅŠ -SAPROTIET TAČU-NEKAD NEBŪS!
  AIZBRAUCĀM TRIJATĀ-PAT DĒLU PAŅĒMU LĪDZI! BET IZLASOT JAU TO VECĪGI IZSTIEPTO UN NEKONKRĒTO PROGRAMMU,KUR VĒL PIE TAM NEBIJA NE MIŅAS PAR KONKRĒTĀM,PASAULĒ ATZĪTU CILVĒKU NORĀDĒM PAR SITUĀCIJU LATVIJĀ-DĒLS AIZMUKA PROM-PIE TAM LIEKAS BIJA GANDRĪZ VIENĪGAIS JAUNS CILVĒKS SAIETĀ…
  –ARĪ MAN-PALDIES PINNI-NEIEDEVI IESPĒJU UZRUNĀT SANĀKUŠOS! BIJA IESPĒJA GZIRDĒT-DOMĀJU -VISAKTUĀLĀKO UN VISATBILSTOŠĀKO -ŠIM LAIKAM-VIEDOKLI KURU IR JAU ATBALSTĪJUŠI POLICISTI UN ZEMNIEKI!

 8. runā says:

  Saimnieku kam lietas jākārto Latvijā ir daudz,bet visiem nepietiek atbalstītāju.Šai partijai atlikuši tikai citur izsijātie varoņi.

 9. Miervaldis says:

  Mieru, tikai mieru – nāks laiks, nāks padoms!

 10. pilsonis says:

  Ticu Baltam,jo mans draugs un kaimins ari bija kongreså un teica to pasu, ka esot bijusi baigi laba Pinna runa un kad Balts to uzteicis savå runå, tad visi loti vienbalsigi aplaudėjusi,es biju slims, citadi ar°i butu

 11. Eduards darba kārtībā paredzētajā laikā negribēja uzstāties ar uzrunu.Pēcāk gribēja vienkārši traucēt kongresa darbu….Vai pats to izdomāja ???

 12. Eduards says:

  —KĀ AIVAR NEPAMANĪJI-MANI VADĪJA KREMĻA ROKA!

 13. AG says:

  ES ESMU MODINĀTĀJS, CERU, KA TAUTA MANĪ IEKLAUSĀS!!!

  PAR RESNU VEČU TIESĪBĀM TIKT MĪLĒTIEM CĪŅAI UN UZVARAI SVEIKS!!!

 14. autoram says:

  tautas jau masveidīgais apstulbums
  ================================
  Kur tad tādā latviešu tautas stulbajā masā uzradās tie 60 gudrajie?

 15. no malas says:

  tam autoram teicējam-gudrākie jau nu būtu daudz vairāk, bet tie pieminētie noteikti bija aktīvākie, kas gan tur tev nesaprotams un ko gribi sliktu ar to teikt?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *