LRTT. Svītrosim nodevējus

TR12MIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

Kā jau mēs zinām, tad LRTT e-vietne nav jaunāko ziņu “sludinātāja”, bet gan dažādu nelikumību un noziedznieku- nodevēju atmaskotāja.

Šodienas Latvijā valda komunistisko noziedznieku banda, kura saņem atbalstu no ārzemēm.

Latvijas vēlētājam ir mazas iespējas ko mainīt, jo viss ir “sakārtots” tā, lai par ko tu arī nebalsotu- iznākums viens. Latviešu komunisti savu varu var saglabāt, ja netiek veikta Tiesiskuma atjaunošana. Viņi ir ieinteresēti, lai Latvijā būtu milzīgā krievu okupantu kopiena.

Kamēr latvieši cīnīsies ar to, tikmēr netiks izskatīta latviešu komunistu noziedzīgā darbība pret Latvijas valsti un latviešu tautu.

Arī Zatlers neierosināja Saeimas atlaišanu Tiesiskuma motīvu vadīts.

Tā bija slepena vienošanās ar latviešu tautai naidīgajiem spēkiem, lai netiktu veikta Tiesiskuma atjaunošana Latvijā.

Zatlers ir nepārprotami izsacījies par sadarbošanos ar Latvijas ienaidniekiem, Saskaņas centru, kuru vada kriminālelements Urbanovičs. Līdz ar to Zatlers ir netieši sevi pieskaitījis pie noziedzniekiem.

Kā saka: “Pasaki kas ir tavi draugi un es pateikšu, kas esi tu.”

Bet kā LRTT saka: mums ir mazas iespējas kaut ko mainīt… Tad izmantosim šīs mazās iespējas un svītrosim tos neliešus, kuri ir atklāti nostājušies pret Latvijas valsti un Tiesiskumu.

Šodien minēsim tikai dažus, bet turpmāk LRTT e-vietne centīsies informēt par visiem mums zināmiem Saeimas neliešiem, kuri nākotnē tur nedrīkst atrasties…

B188820DD00F6C8F75F053_LargeIngmārs Līdaka(ZZS): Balsojis par Abrenes atdošanu Krievijai un par krievu valodas atkal ieviešanu Augstskolās. Uzvedies Saeimā kā jefiņš, tādā veidā parādot pasaulei, un it sevišķi krieviem, ka latvieši ir pamuļķi. Ingmārs Līdaka ir latviešu tautas nodevējs un kā tāds arī tiks tiesāts pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā!!! Liksim šim kangaram vēlēšanu biļetenā mīnus zīmi!!!

Foto: Latviešu tautas kangars !

aaaaaaaaaa

Foto: Ilze Viņķele(dz. Vidiņa), latviešu tautas nelabvēle.

Nākošais/šā kurš/a nav cienīgs pārstāvēt latviešu tautu ir Ilze Viņķele(V): Balsojusi Saeimā pret visu latvisko. Atradusies vienā bandā ar Urbanoviču, Kabānovu, Kravcovu u.c. I. Viņķeles vīrs Juris Viņķelis kopā ar savu brāli ir KGB savervēti latviešu tautas nodevēji, kuri vēl šodien veic graujošu darbību pret Latvijas valsti. Svītrosim nākošajās vēlēšanās šo nelieti no vēlēšanu biļetena un no savas apziņas. 

http://tautastribunals.eu/?p=4169

Nodevējiem jāsaņem nodevēja alga!

LRTT. 23.07.11

You may also like...

8 komentāru

 1. Talmuds saka:

  Bojā gājis 91 cilvēks

  Norvēģijā piektdien notika sprādziens galvaspilsētas Oslo valdības ēkas un pie tabloīda VG redakcijas, kurā gājuši bojā septiņi cilvēki, smagi ievainoti deviņi.

  Vēl kāds vīrietis policista formā atklājis uguni valdošās partijas jauniešu vasaras nometnē, nogalinot 80 cilvēku. Policijai ir aizdomas, ka nometnes teritorijā varētu atrasties spridzekļi.

  Šīs nometnes 560 dalībniekus sestdien bija paredzēts uzrunāt partijas līderim un Norvēģijas premjerministram Jensam Stoltenbergam.

  Šāvējs aizturēts

  Vīrietis, kurš šāva jauniešu nometnē, ir aizturēts. Tas ir 32 gadus vecs Norvēģijas pilsonis, kuram ir sakari ar galēji labējiem grupējumiem.

  Pēc policijas amatpersonu teiktā, sprādziens Oslo un apšaude nometnē, visticamāk, ir savstarpēji saistīti.

  vai arī labējie Grantinieki arī plāno šādi nogalināt???

 2. AG saka:

  Tautu sajaukšanas politika pie tā noveda!

 3. J.O. saka:

  Svītrosim gan nodevējus!

  Norvēģu tautai tiešām traģēdija. No tādiem “psihopātiem” neviens mēs neesam pasargāti.

 4. Eduards saka:

  Ar ,,svītrošanu” ir stipri par maz!
  Jāveic Latvijas varas augšgala noziegumu STARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA UN VAINĪGO ATBILSTOŠA SODĪŠANA!
  UN TAS IR VIENĪGAIS PAREIZI EJAMAIS CEĻŠ!
  Latvijas Glābšanas komisija.

 5. Miervaldis saka:

  Paldies par informāciju, taču godīgu cilvēku saemā ir maz, varbūt pie viena jūs varētu ielikt rakstiņu, par kuriem cilvēkiem būtu vērts balsot, taču arī tas riskanti…..

 6. Miervaldis saka:

  Talmud – stipri garām notēmēji!Tam kristietim no nacionālās lietas tikpat tālu, cik tārpam līdz Mēnessim!

 7. Vilis saka:

  Nedariet kļūdu vēlēšanās svītrojot neliešus, jo līdz ar to jūs esat nobalsojis tieši par šo sarakstu. Šī + un – sistēma ir iestrādāta likumā lai dullinātu tautu. Vienkāršs piemērs: 2/3 patriotisku balsotāju nosvītros,saliks – visiem SC kandidātiem un…SC gūs spožu uzvaru vēlēšanās, jo pārsvars būs balsojuši par viņu sarakstu un pateicoties tieši šiem mīnusiem. Uz šī “joka” rēķina daudzi Taukmūļi atraugā melnos ikrus un ņirdz. Nu saliksiet Līdakam (-) un partija viņam dziļā pateicībā par uzvaru piešķirs treknāku kumosu pie siles…Un atkal reņģēdājs brīnīsies kā tad tā?!

 8. Miervaldis saka:

  Vili – es tevi nesaprotu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *