Lasītājs,Tikai Fakta konstatācija. “Nabaga” bokseris Briedis !

Mūsdienu kangaru-okupantu kliķe valdībā un viņu, būtībā kabatas partijas nodod tikpat čakli Latviju un mūsu daudzcietušo tautu, kā to darīja kirhenšteina valdības krievu marionetes ! Nekaunīgi 4.maija varas varza turpina psrs okupantu prettiesisku naturalizāciju pilsonībā un pilnīgi neko nedara “atjaunotās” 1918.gada latviskās Latvijas labā. Bet gan tieši pretēji, nodevēji valdībā šādi jaunceptos “jaunlatviešus” no psrs liek stratēģiskos, valstiski svarīgos amatos, tā lēni un pārdomāti gatavojot nākošo psrs tipa krievu okupāciju, jau mierīgā ceļā, fizisku izrēķināšanos ar valsts patriotiem atstājot vēlākam, pilnīgas kremlinu uzvaras laikam !

Tādam nolūkam lieliski der tā sauktie “derīgie idioti”, visāda veida mankurti, apdauzīti stulbeņi un vienkārši naudaskāras bezmorāles abu dzimumu prostitūtas.

Tādi mēsli bija un ir atrodami visos laikos un visās tautās un vienmēr tie ir bijuši nicināmā mazākumā, dabiskie atkritumi no tautas veselīgā kodola !

Tādi kalvīši, urbanoviči, aldermanes, turlie, elksniņi, ivzariņi,s.bergmaņi utt. ir tā skaidri redzamie latviskas cilmes, jeb latvisku vārdu vazājošie kangareļi. Bet, cik vēl tādu nav jūdasu sacepti pa šiem melnajiem krievu barbaru uzspiestajiem okupācijas gadiem un kuri joprojām nav mūsu nabaga Latvijai beigušies ! Jo visi šie, būtībā tautas atkritumi tepat vien ir – gan okupanti, gan čekas, gan ierindas kangari un visi nesodīti un ērti rosās nodevēju un pērkamo salašņu – ierēdņu sarūpētajās ienesīgajās vietās, gan atbildīgu darbu vietās ! Nu, šim kangaru, kampēju un lišķu sarakstam ir beidzot atklāti pievienojies arī paša sev izmeklēto krievu drauģeļu vidē augušais, okupantu noziegumus, to nelietību un nekaunību “neredzošais un neko par to nezinošais” bokseris briedis !

Brīnumu nav nekādu, daudz vēl tādu tipu ir saražojusi krievu okupācija un daudz vēl kremļa agresija un tās dāsnā svārstīgo piekukuļošana vēl izmetīs mūsu sabiedrības kloākā citus garīgus liliputus un kremļa agresoriem vajadzīgā brīdī !

LRTT piebilde:

Varbūt nevajadzēja pieminēt nelaimīgo Kirhenšteinu, jo viņš to darīja piespiedu kārtā, kad krievu-hazāru asiņainais stobrs bija pie pakauša, bet šodienas mēsli to dara par “pliku velti”– par 30 jūdasa grašiem. Nu PASAKIET, kas vai kurš spiež šim “Dzintariņam”, kurš tēlo milzīgu latviešu patriotu, klanīties čekista- nomenklatūras komunista Lemberga priekšā ?

Nu viņš taču nekad neaizstāvēs latviešu tautu !!! Lembergs ir slepkava un kā slepkava viņš ir jātiesā ! Jātiesā arī visi tie, kuri ar viņu ir sadarbojušies ! Tas, ko saku par Dzintaru, neattiecas uz NA ierindas biedriem. Starp tiem ir arī īsti Latvijas patrioti. NA vadošā spice- Dzintars, Parādnieks, Iesalnieks, Dombrava(visi čekas radīti “patrioti”)… būtu jānovāc no POLITISKĀS SKATUVES ! Viņi ir tie, kuri bremzēs Latvijas dekolonizāciju, kurai ir noteikti jābūt ! Parādniekam, iespējams, ka pat asinis ir “uz rokām“, jo viņš ir vienā brandžā ar Rihardu Bunku !

Bet, kas attiecas uz Briedi- kā jau minēju, tad tieši ar viņa palīdzību var veidoties situācija, kas radīs apstākļus SASKAŅAS nākšanai pie varas. Tad arī notiks pilnīga latviešu etnosa iznīcināšana. Tāpēc arī šis BRIEDIS ir uzskatāms par nodevēju nr-1 !!!

Slava Ukrainai un nāvi kangariem !

Dievs, svēti Latviju !

02.08.22

You may also like...

8 komentāru

 1. Anonīms saka:

  Nu tāda Eiženija Aldermdne taču ir īsta žīdiete! Bet ir,jau visādi Jāņi Kociņi un Skaidrītes Zālītes – žīdi ar piesavinātiem īstiem latviešu vārdiem,lai varētu plosīt latvisko vidi,kā mūdži koka miesā.

 2. Maiss ir caurs. saka:

  Instrumenti velna rokaas.
  Laiks ir pienacis,ka mees REDZAM,DZIRDAM un RUNAJAM. Mes juutam,mes reagejam,mes izvelamies.
  Velna speks… kaa mees redzam tagad – SIPRINAAJAAS NO MUUSU KLUSESANAS !
  Mes vinam ATLAAVAAM mus izmantot… Jo,nezinaajam par TO neko .
  Melu tevs ar savu tautu saka mums … NETICI KO REDZI VAI DZIRDI !!! VELNS NEEKSISTEE !
  Nekas nav tapat vien, viss ir svarigs.
  VINI savas pakalas te taa ,,nerautu,, ja tas nebuutu svarigi !

  Milestibas Tevs – Visa RADIITAJS ir radijis cilveka sirdi. Taa glabaa VISGRANDIOZAAKO SPEKU, nekas nav paaraaks par to !
  Milestiiba ir elektriba,spragstviela,ugunsbumba,okeana augstaakais vilnis !
  Milestiba ir DZIIVIIBA.

  Velns visvairak no visa ienist Milestibu. Kur majo milestiba,tur izput velnaspeks…
  Vina servanti ,pilni ar naavi,kapiem un tumsu… melns,zils,rozaa. Visur klaat un luur un klausaas… Drebelejas,nekad nav miera,
  ko var piekrapt,ko apzagt,kam ko iemaaniit, kam mulkibas staastiit… PILNIGI BEZ KAUNA SAJUTAS !!!
  Vinus var paziit loti viegli. Tapec,ka vini ir PRETIGI.

  Antikrists. – JA NEESI AR MANI-ESI PRET MANI- Kristus saka.
  Katrs mazs velnapilns meerglis ir -antikrists ! Un tad varam tikai ,,acis booliit,, KADA MELNA MASA IR ANTIKRISTS !!!
  No paaudzes paaudzee shie,, kapu zvaniki,, – ir glabaajushi savas murgu,pestelj,garu,portalu,burshan- zinasanas un taas uzskatijushi
  par vislielako dargumu,ko nedrigst zinat neviens,kas ARPUS vinu vides un piederibas!
  To LAUNUMU un AARPRAATU,ko shie meesli ir nodariijushi Cilvecei…!!! TADAS CIESHANAS !!!

  PIEDOT NEDRIGST.

 3. Mēs arī tā domājam! saka:

  “Tas, ko saku par Dzintaru, neattiecas uz NA ierindas biedriem. Starp tiem ir arī īsti Latvijas patrioti. NA vadošā spice- Dzintars, Parādnieks, Iesalnieks, Dombrava(visi čekas radīti “patrioti”)… būtu jānovāc no POLITISKĀS SKATUVES ! Viņi ir tie, kuri bremzēs Latvijas dekolonizāciju, kurai ir noteikti jābūt!”

  Milzīgs Paldies L.Grantiņam par precīzu lietu būtības uztveri un tikpat precīziem formulējumiem! Vēl jau viss “karš”nav zaudēts, dažas kaujas zaudētas, bet vēl mūsu dārgajā Latvijā ir gana daudz grantiņi un citi īsti Tēvzemes patrioti un pasaule mainās un te viss mainīsies ar godīgu cilvēku rokām un Latvijas draugu palīdzību!!
  Nekad nepadoties, Nekad nezaudēt cerību un Cīnīties gan vienam, gan kopīgi pret visu prettiesisko, ļauno un nelietīgo un latviska mūsu Latvija atkal reiz uzplauks!
  .
  .
  .
  Admins
  Patiesību nevar iznīcināt, To uz laiku var AIZĒNOT ar saldiem meliem vai brutālu varmācību.Bet tad tā nāk atpakaļ HOLOKAUSTA līmenī ! Un tas ļaunākais, ka Tā nepazīst žēlastību !

 4. no malas saka:

  “Valdošās bandas atstumts tās censonis, atmasko to daudz vairāk par pretiniekiem!”

  Interesanti un noderīgi par daudz ko noziedzīgu, stulbu un būtībā pretlatvisku no
  4.maija kliķes aizvainotā lūzera, tās nenovērtētā narcisisma parauga kramiņa puses:

  https://www.youtube.com/watch?v=FcEyiaLhMHY – E.Kramiņš: ja ievēlēs Gobzemu, Šleseru, Ģirģenu un Stepaņenko – viņi apvienosies

  https://www.youtube.com/watch?v=QikypZBd-vg – E.Kramiņš par valdību, politiku un izglītību.

 5. Pārmaiņas saka:

  Tajos laikos, kad vārdus nācija un nacionalitāte vēl nepazina, lietoja vārdu tautība. Uz tā pamata bija izveidota Tautu Savienība, kas darbojās līdz otrā pasaules kara beigām, kad to nomainīja lielvarām un nācijām (mankurtiem) kalpojošais ANO (tagad jau korumpēts un degradēts). Starp citu, mēdiju telpā Tautu Savienība, uzkrītoši bieži tiek nodēvēta par nāciju !!! savienību, kuras vietā esot izveidota apvienoto nāciju organizācija – ANO. Šādi internacionalizēta un apzināti lietota kļūda, kropļo nenobriedušu un neinformētu cilvēku uztveri par tautām un to nozīmi. Par savas dzīves telpas, savas zemes un planētas kopumā, saglabāšanu nākamajām paaudzēm.
  – Kā 1926.gadā no mankurtiem uztaisīja krievus un sāka tiem piedēvēt tautības statusu.
  https://youtu.be/UrdXe4J_X7E

 6. fakts saka:

  Sabiedrībā pazīstamu personu vārdi un uzvārdi, kas ir atrasti atvērtajos “čekas maisos”

  Lasītāju ērtības labad no iepriekšējām publikācijām esam izveidojuši vienotu, nu jau gandrīz 200 personu lielu sarakstu alfabētiskā secībā, vēl pievienojot arī vairākus desmitus jaunu vārdu un uzvārdu.
  Aivars Āķis ar pseidonīmu Andrejs – dzimis 1934. gadā, savervēts 1960. gadā
  Viesturs Alksnītis ar pseidonīmu Džeina – dzimis 1953. gadā, savervēts 1974. gadā
  Jānis Anerauds ar pseidonīmu Skreja – dzimis 1924. gadā, savervēts 1953. gadā
  Ainars Ašmanis (grupa “Jumprava”) ar pseidonīmu Lācis – dzimis 1958. gadā, savervēts 1986. gadā
  Pēteris Avotiņš (bijušais Latvijas kuģniecības prezidents) ar pseidonīmu Vladimirs – dzimis 1954. gadā, savervēts 1982. gadā
  Imants Austriņš (“Dzintarkrasts”) ar pseidonīmu Gunārs – dzimis 1959. gadā, savervēts 1983. gadā
  Mārcis Auziņš ar pseidonīmu Niļss – dzimis 1956. gadā, savervēts 1987. gadā
  Jānis Bakmanis ar pseidonīmu Ceriņš – dzimis 1957. gadā, savervēts 1985. gadā
  Juris Baldunčiks ar pseidonīmu Boriss – dzimis 1950. gadā, savervēts 1987. gadā
  Maija Baltiņa ar pseidonīmu Egle – dzimis 1945. gadā, savervēts 1983. gadā
  Pēteris Bankovskis ar pseidonīmu Pēteris – dzimis 1952. gadā, savervēts 1982. gadā
  Vladimirs Barinovs ar pseidonīmu Alekss – dzimis 1952. gadā, savervēts 1990. gadā
  Vija Beinerte ar pseidonīmu Kate – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā
  Valērijs Belokoņs ar pseidonīmu Mjačikovs – dzimis 1960. gadā, savervēts 1987. gadā
  Normunds Beļskis ar pseidonīmu Vitis – dzimis 1959. gadā, savervēts 1983. gadā, apbalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2000.gadā
  Māris Bērsons ar pseidonīmu Jāzeps – dzimis 1958. gadā, savervēts 1988. gadā
  Andris Bērziņš (aktieris) ar pseidonīmu Marlo – dzimis 1952. gadā, savervēts 1983. gadā
  Juris Bērziņš-Soms (fotogrāfs) ar pseidonīmu Līga – dzimis 1950. gadā, savervēts 1983. gadā
  Ivars Bičkovičs ar pseidonīmu Raitis – dzimis 1962. gadā, savervēts 1983. gadā
  Ints Birzkops ar pseidonīmu Leifs – dzimis 1962. gadā, savervēts 1980. gadā
  Vaira Bitēna ar pseidonīmu Zenta – dzimusi 1941. gadā, savervēta 1976. gadā
  Mirons Binunas (advokāts) ar pseidonīmu Marina – dzimis 1949. gadā, savervēts 1973. gadā
  Aina Blinkena ar pseidonīmu Robiņa – dzimusi 1929. gadā, savervēta 1976. gadā, apbalvota ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2000.gadā
  Jānis Borgs ar pseidonīmu Olivers – dzimis 1946. gadā, savervēts 1977. gadā
  Silvija Brice ar pseidonīmu Liepa – dzimusi 1958. gadā, savervēta 1988. gadā
  Jānis Briģis (advokāts) ar pseidonīmu Dailis – dzimis 1958. gadā, savervēts 1977. gadā
  Agnis Buda ar pseidonīmu Fils Spektors – dzimis 1963. gadā, savervēts 1984. gadā
  Henrijs Buks-Vaivads ar pseidonīmu Uraļcevs – dzimis 1957. gadā, savervēts 1986. gadā
  Ludmila Buligina (Ārlietu ministrijas darbiniece) ar pseidonīmu Patrīcija – dzimusi 1956. gadā, savervēta 1986. gadā
  Artis Bute ar pseidonīmu BH – dzimis 1958. gadā, savervēts 1987. gadā
  Aigars Cilinskis ar pseidonīmu Fredis – dzimis 1958. gadā, savervēts 1985. gadā
  Jānis Čakstiņš ar pseidonīmu Oskars – dzimis 1959. gadā, savervēts 1980. gadā
  Tatjana Čaladze ar pseidonīmiem Daniels, Maigonis un Margarita – dzimusi 1959. gadā, savervēts 1988. gadā
  Aldis Čeksters ar pseidonīmu Leo – dzimis 1952. gadā, savervēts 1978. gadā
  Andris Dambis ar pseidonīmu Teika – dzimis 1958. gadā, savervēts 1988. gadā
  Anatolijs Danilāns ar pseidonīmu Dainis – dzimis 1943. gadā, savervēts 1968. gadā
  Henriks Danusēvičs ar pseidonīmu Janeks – dzimis 1957. gadā, savervēts 1989. gadā
  Aleksandrs Dembo ar pseidonīmu Voldemārs – dzimis 1931. gadā, savervēts 1969. gadā
  Igors Dreija ar pseidonīmu Konformists – dzimis 1960. gadā, savervēts 1989. gadā
  Andrejs Dripe ar pseidonīmu Raimonds – dzimis 1929. gadā, savervēts 1982. gadā
  Jānis Dripe (bij. diplomāts) ar pseidonīmu Lejiņš – dzimis 1953. gadā, savervēts 1985. gadā
  Mintauts Ducmanis ar pseidonīmu Vilis – dzimis 1947. gadā, savervēts 1979. gadā
  Pauls Ducmanis ar pseidonīmu Līdaka – dzimis 1921.

  Boikota partija, [09.07.2022 16:09]
  gadā, savervēts 1946. gadā
  Lilija Dzene ar pseidonīmu Elza – dzimusi 1929. gadā, savervēta 1979. gadā
  Rihards Eigims ar pseidonīmu Edgars – dzimis 1962. gadā, savervēts 1985. gadā
  Aivars Eipurs ar pseidonīmu Ivars – dzimis 1956. gadā, savervēts 1989. gadā
  Ainars Eisaks ar pseidonīmu Zigmunds – dzimis 1961. gadā, savervēts 1983. gadā
  Juris Ekmanis ar pseidonīmu Valdis – dzimis 1941. gadā, savervēts 1972. gadā
  Aldis Ermanbriks ar pseidonīmu Māris – dzimis 1939. gadā, savervēts 1983. gadā
  Ieva Gaile (vēlāk Plaude-Rēlingere) ar pseidonīmu Baiba – dzimusi 1961. gadā, savervēta 1983. gadā.

  Viesturs Gailis ar pseidonīmu Rolands – dzimis 1955. gadā, savervēts 1978. gadā
  Andrejs Galzons ar pseidonīmu Kristaps – dzimis 1949. gadā, savervēts 1978. gadā
  Jānis Gavars ar pseidonīmu Juris – dzimis 1957. gadā, savervēts 1987. gadā, apalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2000.gadā
  Dzintra Geka ar pseidonīmu Velta – dzimusi 1950. gadā, savervēta … gadā (nav skaidri salasāms, iespējams, ka 1990.gadā)
  Roberts Gobziņš ar pseidonīmu Lunis – dzimis 1964. gadā, savervēts 1983. gadā
  Ivars Godmanis ar pseidonīmu Pugulis – dzimis 1951. gadā, savervēts 1988. gadā, apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni 1995. gadā
  Jevgeņijs Gombergs ar pseidonīmu Jūdžins – dzimis 1952. gadā, savervēts 1976. gadā
  Andrejs Grāpis ar pseidonīmu Alberts – dzimis 1960. gadā, savervēts 1983. gadā
  Agita Grasmane ar pseidonīmu Irēna – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1989. gadā
  Aleksejs Grigorjevs (“Atmodas” krievu izdevuma galvenais redaktors) ar pseidonīmu Jevgēņijs – dzimis 1954. gadā, savervēts 1977. gadā
  Andris Grīnbergs ar pseidonīmu Pēteris Pētersons – dzimis 1946. gadā, savervēts 1984. gadā.

  Nikolajs Gudaņecs ar pseidonīmu Fjodorovs – dzimis 1957. gadā, savervēts 1982. gadā
  Olafs Gūtmanis ar pseidonīmu Bērziņš – dzimis 1927. gadā, savervēts 1965. gadā
  Inga Helmane ar pseidonīmu Margarita – dzimusi 1961. gadā, savervēta 1985. gadā
  Edvīns Inkēns ar pseidonīmu Uģis – dzimis 1958.gadā, savervēts 1981.gadā, apbalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2001.gadā
  Pēteris Jankavs ar pseidonīmu Jūlijs – dzimis 1964. gadā, savervēts 1982. gadā
  Āris Jansons ar pseidonīmu Hudjakovs – dzimis 1958. gadā, savervēts 1979. gadā, 1987. gadā ieraksts – „otkaz” (atteikšanās)
  Aivars Hermanis ar pseidonīmu Pēteris – dzimis 1955. gadā, savervēts 1984. gadā
  Jānis Jarāns ar pseidonīmu Ivars – dzimis 1955. gadā, savervēts 1983. gadā
  Ināra Jēgere ar pseidonīmu Kristīne – dzimusi 1952. gadā, savervēta 1987. gadā
  Inga Jēruma ar pseidonīmu Liesma, dzimusi 1943. gadā, savervēta 1982. gadā
  Jānis Jurkāns (dramaturgs) ar pseidonīmu Lapsa – dzimis 1950. gadā, savervēts 1980. gadā
  Vladimirs Kaijaks ar pseidonīmu Viesturs – dzimis 1930. gadā, savervēts 1979. gadā
  Kaspars Kalnciems ar pseidonīmu Viesturs – dzimis 1952. gadā, savervēts 1971. gadā
  Mihails Kameņeckis ar pseidonīmu Aleksejs – dzimis 1956. gadā, savervēts 1990. gadā
  Konstantīns Kalnbērzs ar pseidonīmu Otto – dzimis 1950. gadā, savervēts 1987. gadā
  Agris Kesenfelds ar pseidonīmu Jānis – dzimis 1944. gadā, savervēts 1982. gadā
  Ivars Knēts ar pseidonīmu Sigits – dzimis 1938. gadā, savervēts 1971. gadā
  Haims Kogans ar pseidonīmu Jefimovs – dzimis 1936. gadā (minēts nepareizs dzimšanas gads), savervēts 1972. gadā

  Gatis Kokins ar pseidonīmu Valdis – dzimis 1967. gadā, savervēts 1986. gadā
  Dace Korna ar pseidonīmu Filologs – dzimusi 1951. gadā, savervēta 1988. gadā
  Iļja Kozirevs ar pseidonīmu Basovs – dzimis 1966. gadā, savervēts 1984. gadā
  Zigmunds Korsaks ar pseidonīmu Filips – dzimis 1934. gadā, savervēts 1969. gadā
  Vinifreds Kraučis ar pseidonīmu Reds – dzimis 1939. gadā, savervēts 1979. gadā
  Rauls Kreicbergs (bijušais Drošības policijas Zemgales reğiona pārvaldes priekšnieks, tagad olimpiskā centra direktora vietnieks) ar pseidonīmu Roze – dzimis 1959. gadā, savervēts 1985. gadā
  Staņislavs Kreics ar pseidonīmu Lists – dzimis 1909. gadā, savervēts 1945. gadā
  Anatolijs Kreipāns ar pseidonīmu A. Rakums – dzimis 1960. gadā, savervēts 1985. gadā
  Aivars Kreituss ar pseidonīmu Anatolijs – dzimis 1945. gadā, savervēts 1978. gadā

  Boikota partija, [09.07.2022 16:16]
  Ilmārs Kreituss ar pseidonīmu Martins – dzimis 1951. gadā, savervēts 1985. gadā
  Arvīds Krievs ar pseidonīmu Alberts – dzimis 1944. gadā, savervēts 1982. gadā
  Gunārs Krollis ar pseidonīmu Bulta – dzimis 1932. gadā, savervēts 1957. gadā
  Grigorijs Krupņikovs ar pseidonīmu Ivanovs – dzimis 1949. gadā, savervēts 1977. gadā
  Aleksandrs Kudrjašovs ar pseidonīmu Čitateļ (Lasītājs) – dzimis 1939. gadā, savervēts 1982. gadā, apalvots ar II šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2002.gadā
  Antons Kūkojs ar pseidonīmu Jāzeps – dzimis 1940. gadā, savervēts 1981. gadā
  Alfrēds Kundziņš ar pseidonīmu Ziediņš – dzimis 1953. gadā, savervēts 1982. gadā
  Ivars Kurpnieks (dziesmu tekstu autors) ar pseidonīmu Niklāvs – dzimis 1966. gadā, savervēts 1987. gadā
  Gunārs Ķirsons ar pseidonīmu Alfa – dzimis 1951. gadā, savervēts 1982. gadā
  Jānis Ķīsis (ārsts) ar pseidonīmu Aglia – dzimis 1956. gadā, savervēts 1986. gadā
  Aleksandrs Lavents ar pseidonīmu Rihters – dzimis 1959. gadā, savervēts 1989. gadā
  Ivars Lācis ar pseidonīmu Aivars – dzimis 1949. gadā, savervēts 1982. gadā
  Dainis Lemešonoks ar pseidonīmu “Namejs” – dzimis 1964. gadā, savervēts 1987. gadā
  Māris Liede ar pseidonīmu Artūrs – dzimis 1965. gadā, savervēts 1988. gadā
  Jānis Lielpēters ar pseidonīmu Vilis – dzimis 1931. gadā, savervēts 1967. gadā
  Jānis Liepiņš (mācītājs) ar pseidonīmu Petr – dzimis 1916. gadā, savervēts 1969. gadā
  Juris Līkums-Lejaskalns ar pseidonīmu Didzis – dzimis 1935. gadā, savervēts 1979. gadā
  Vilnis Linužs ar pseidonīmu Arkādijs – dzimis 1965. gadā, savervēts 1984. gadā
  Valdis Lokenbahs ar pseidonīmu Kārlis – dzimis 1951. gadā, savervēts 1982. gadā
  Jānis Lukss ar pseidonīmu Džons – dzimis 1945. gadā, savervēts 1976. gadā
  Valdis Lūriņš ar pseidonīmu Ēriks – dzimis 1951. gadā, savervēts 1980. gadā
  Romualds Maculēvičs ar pseidonīmu Aļiks – dzimis 1952. gadā, savervēts 1989. gadā
  Jānis Matulis ar pseidonīmu Kļava – dzimis 1911. gadā, savervēts 1965. gadā
  Guntars Mašiņš ar pseidonīmu Žurnālists – dzimis 1954. gadā, savervēts 1978. gadā
  Mudīte Meženiece (Labvakar) ar pseidonīmu Margarēta – dzimusi 1953. gadā, savervēta 1987. gadā
  Aleksandrs Milovs ar pseidonīmu Vadims – dzimis 1947. gadā, savervēts 1978. gadā
  Jānis Motivāns ar pseidonīmu E. Priedīte – dzimis 1957. gadā, savervēts 1982. gadā
  Miervaldis Mozers ar pseidonīmu Guna – dzimis 1953. gadā, savervēts 1980. gadā
  Visvaldis Mucenieks ar pseidonīmu Varis – dzimis 1938. gadā, savervēts 1989. gadā, 2000. gadā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni
  Indriķis Muižnieks ar pseidonīmu Juris – dzimis 1953. gadā, savervēts 1974. gadā
  Arvīds Mūrnieks ar pseidonīmu Viva – dzimis 1957. gadā, savervēts 1978. gadā
  Aleksejs Naumovs ar pseidonīmu Maikls – dzimis 1955. gadā, savervēts 1986. gadā
  Zigurds Neimanis ar pseidonīmu Vilnis – dzimis 1947. gadā, savervēts 1986. gadā
  Aija Odiņa ar pseidonīmu Daina – dzimis 1948. gadā, savervēts 1980. gadā
  Bruno Ostrovskis (ansamblis Ornaments) ar pseidonīmu Pēteris – dzimis 1950. gadā, savervēts 1989. gadā
  Kornēlija Ozoliņa (keramiķe) ar pseidonīmu Daina – dzimis 1940. gadā, savervēts 1976. gadā
  Harijs Ozols ar pseidonīmu Uldis – dzimis 1963. gadā, savervēts 1986. gadā
  Jānis Ozols (radio darbinieks) ar pseidonīmu Kristaps – dzimis 1939. gadā, savervēts 1971. gadā
  Vilnis Paegle (psihiatrs) ar pseidonīmu Kristaps – dzimis 1940. gadā, savervēts 1980. gadā
  Inese Paklone ar pseidonīmu Inka – dzimusi 1954. gadā, savervēta 1987. gadā
  Pēteris Pildegovičs ar pseidonīmu Petrovs – dzimis 1938. gadā, savervēts 1986. gadā, apbalvots ar IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2010.gadā
  Igors Pimenovs ar pseidonīmu Krivičevs – dzimis 1953. gadā, savervēts 1978. gadā
  Arvīds Platpers ar pseidonīmu Verdi – dzimis 1948. gadā, savervēts 1981. gadā
  Imants Pličs ar pseidonīmu Rūdolfs – dzimis 1942. gadā, savervēts 1985. gadā
  Valda Podkalne ar pseidonīmu Danuta – dzimis 1951. gadā, savervēts 1986. gadā
  Aleksandrs Poļakovs ar pseidonīmu Karūzo – dzimis 1953. gadā, savervēts 1980. gadā
  Imants Prēdelis ar pseidonīmu Toms – dzimis 1950. gadā, savervēts 1979. gadā
  Jānis Puriņš (diriģents) ar pseidonīmu Džonis – dzimis 1960. gadā, savervēts 1980.

  Boikota partija, [09.07.2022 16:16]
  gadā
  Antons Rancāns ar pseidonīmu Skolotājs – dzimis 1938. gadā, savervēts 1979. gadā
  Tālis Rēdmanis ar pseidonīmu Reinis – dzimis 1961. gadā, savervēts 1987. gadā
  Jolanta Reihmane ar pseidonīmu Tits – dzimusi 1968. gadā, savervēta 1989. gadā
  Normunds Reips ar pseidonīmu Reinholds – dzimis 1962. gadā, savervēts 1985. gadā
  Vello Remmerts ar pseidonīmu Raivo – dzimis 1960. gadā, savervēts 1985. gadā
  Uģis Roze ar pseidonīmu Gamma – dzimis 1960. gadā, savervēts 1983. gadā
  Valdis Roze (ārsts) ar pseidonīmu Īsais – dzimis 1941. gadā, savervēts 1968. gadā
  Rolands Rozentāls ar pseidonīmu Otto – dzimis 1964. gadā, savervēts 1987. gadā
  Ojārs Rubenis ar pseidonīmu Valts – dzimis 1955. gadā, savervēts 1988.gadā, apbalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2001.gadā
  Andris Ruģēns ar pseidonīmu Ralfs – dzimis 1944. gadā, savervēts 1975. gadā
  Valdis Rūmnieks ar pseidonīmu Simants – dzimis 1951. gadā, savervēts 1975. gadā
  Mārtiņš Saulespurēns ar pseidonīmu Ābols – dzimis 1943. gadā, savervēts 1971. gadā
  Ungars Savickis ar pseidonīmu Kārlis – dzimis 1952. gadā, savervēts 1979. gadā
  Valdis Segliņš ar pseidonīmu Skridla – dzimis 1958. gadā, savervēts 1984. gadā
  Ivars Seleckis ar pseidonīmu Silājs – dzimis 1934. gadā, savervēts 1970. gadā, apalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2003.gadā
  Voldemārs Selga ar pseidonīmu Bērziņš – dzimis 1949. gadā, savervēts 1975. gadā
  Guntis Skrastiņš ar pseidonīmu Modris – dzimis 1954. gadā, savervēts 1983. gadā)
  Andris Slapiņš ar pseidonīmu Olivers – dzimis 1949. gadā, savervēts 1986. gadā
  Harijs Spanovskis ar pseidonīmu Haris – dzimis 1958. gadā, savervēts 1988. gadā
  Andrejs Stamers ar pseidonīmu Tkač – dzimis 1954. gadā, savervēts 1985. gadā
  Andris Staris ar pseidonīmu Ozoliņš – dzimis 1950. gadā, savervēts 1985. gadā, apbalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 1998.gadā
  Jānis Stradiņš ar pseidonīmu Egle – dzimis 1933. gadā, savervēts 1976. gadā, apbalvots ar II šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 1995.gadā
  Gundars Strautmanis ar pseidonīmu Ekrāns – dzimis 1941. gadā, savervēts 1978. gadā, apbalvots ar IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 2013.gadā
  Jānis Streičs ar pseidonīm Viktors – dzimis 1936. gadā, savervēts 1984. gadā, apbalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 1998. gadā
  Henrihs Strods ar pseidonīmu Viesturs – dzimis 1925. gadā, savervēts 1957. gadā
  Valdis Supe ar pseidonīmu Arnis – dzimis 1959. gadā, savervēts 1983. gadā
  Vladimirs Šatrovskis (dzejnieka Valda Atāla īstais vārds un uzvārds) ar pseidonīmu Nominatīvs – dzimis 1950. gadā, savervēts 1980. gadā
  Genādijs Ševcovs ar pseidonīmu Jevgeņijs – dzimis 1953. gadā, savervēts 1986. gadā
  Jānis Šipkēvics ar pseidonīmu Pēteris – dzimis 1959. gadā, savervēts 1986.gadā, apbalvots ar III šķiras Triju zvaigžņu ordeni 2001.gadā
  Juris Šveklis (ārsts) ar pseidonīmu Paulis – dzimis 1960. gadā, savervēts 1982. gadā
  Maija Tabaka ar pseidonīmu Viktorija – dzimusi 1939. gadā, savervēta 1976. gadā, apbalvota ar III šķiras Triju zvaigžņu ordeni 2000.gadā
  Aivars Tabūns ar pseidonīmu Agnis – dzimis 1953. gadā, savervēts 1979. gadā
  Arnis Terzens ar pseidonīmu Otto – dzimis 1961. gadā, savervēts 1986. gadā
  Rolands Tjarve ar pseidonīmu Rihards – dzimis 1966. gadā, savervēts 1986. gadā
  Valdis Trēziņš ar pseidonīmu Augusts – dzimis 1953. gadā, savervēts 1985. gadā
  Ingus Tūns ar pseidonīmu Andris – dzimis 1969. gadā, savervēts 1988. gadā
  Jānis Ūdris ar pseidonīmu Orions – dzimis 1945. gadā, savervēts 1966. gadā
  Julijāns Vaivods ar pseidonīmu Omega – dzimis 1895. gadā, savervēts 1948. gadā
  Valdis Valters ar pseidonīmu “Stīvs” – dzimis 1957. gadā, savervēts 1985. gadā
  Alberts Varslavāns (šis nav pazīstamais vēsturnieks) ar pseidonīmu Vareņņikovs – dzimis 1928. gadā, savervēts 1968. gadā
  Viesturs Vecgrāvis ar pseidonīmu Ozija – dzimis 1948. gadā, savervēts 1972. gadā
  Juris Vecvagars ar pseidonīmu Ludis – dzimis 1939. gadā, savervēts 1984. gadā
  Gvido Harijs Volbrugs ar pseidonīmu Jānis – dzimis 1944. gadā, savervēts 1977. gadā
  Edijs Volkovs (Edijs Dukurs, mūziķis) ar pseidonīmu Salvo – dzimis 1969. gadā, savervēts 1986. gadā

  Boikota partija, [09.07.2022 16:16]
  Mavriks Vulfsons ar pseidonīmu Grants – dzimis 1918. gadā, savervēts 1983. gadā, apbalvots ar III šķiras Trīs zvaigžņu ordeni 2000. gadā
  Andris Začests ar pseidonīmu Gusts – dzimis 1950. gadā, savervēts 1974. gadā
  Rolands Zagorskis ar pseidonīmu Aivars – dzimis 1949. gadā, savervēts 1974. gadā
  Zigmunds Zajačkovskis ar pseidonīmu Karls – dzimis 1953. gadā, savervēts 1987. gadā
  Žanis Zakenfelds ar pseidonīmu Žarovs – dzimis 1931. gadā, savervēts 1964. gadā
  Laimonis Zakss-Salputra ar pseidonīmu Miķelsons – dzimis 1939. gadā, savervēts 1972. gadā
  Indulis Zariņš ar pseidonīmu Oņegins – dzimis 1929. gadā, savervēts … (nav precīzi salasāms) gadā
  Aivars Zdanovskis (līdzšinējais Daugavpils vicemērs) ar pseidonīmu Gita – dzimis 1963. gadā, savervēts 1982. gadā
  Antonijs Zunda ar pseidonīmu Zal – dzimis 1947. gadā, savervēts 1985. gadā (ir norāde, ka ir kandidāts uz „V” uz īpašu periodu)
  Uldis Zuters ar pseidonīmu Rolands – dzimis 1941. gadā, savervēts 1962. gadā
  Felikss Zvaigznons ar pseidonīmu Andris – dzimis 1950. gadā, savervēts 1971. gadā
  Aleksejs Žilko (vecticībnieku kopienas garīgais tēvs) ar pseidonīmu Gromov D. I. – dzimis 1945. gadā, savervēts 1987. gadā, 2011. gadā apbalvots ar III šķiras Triju Zvaigžņu ordeni

  PS . Kā teica masoniete Līķe … kur ir KONSEKVENCES ???

  Boikota partija, [09.07.2022 16:09]
  ❗️Stukaču saraksts 2020. gada 24. aprīlis 16.00
  Vairākas dienas Pietiek ir publicējis sabiedrībā pazīstamu personu vārdus un uzvārdus, kas ir atrasti atvērtajos “čekas maisos” – LPSR VDK “stukaču” kartotēkā.

 7. Augusts saka:

  Fakt! Ar daudziem no sarakstā esošiem “cīņu laikos” tiku nonācis verbālā kontaktā. Skaids,kāpēc varēja manu darbību sekmīgi nobloķēt. Jo uzticējos čekas stukačiem noturot viņus par līdzgaitniekiem. Liela nožēla par veltīgi zaudēto laiku un uzticēšanos nelabiem ļaudīm.

 8. Latvijas pilsoņi saka:

  Paldies latviski konsekventajam un vienīgajam alternatīvo ziņu avotam LRTT un paldies par bagātīgo kolaborantu informācijas avotu tam ar niku
  “fakts 2022. gada 3. augusts 20.14”!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *