Lato Lapsas un Vladimira Lindermaņa pretvalstiskais tandēms !

Inese Dreimane- Facebook  19.07.20:  “Lato Lapsas vectēvs Hado Lapsa bija kaismīgs komunistu līdzskrējējs, kas darbojās Latvijas teritorijā Otrā pasaules kara laikā. No aculieciniekiem zināms, ka musināja tautu, pats izvairījās no dienesta leģionā, mudināja to darīt arī citus, bet topošā komunista karjera neizvērsās veiksmīga, jo viņu noķēra un “pielika pie sienas” 1944. gadā. Lato Lapsas tēvs Vito Lapsa arī bija komuniststs. Tā karjera izvērtās krietni veiksmīgāka kā priekšgājējam. Vismaz līdz 1991. gadam. Principā diezgan labi šī kunga dvēseles saturu demonstrē viņa raksts 1991. gada 24. septembra izdevumā “Pilsonis”, kur neatkarīgās Latvijas valdība ir nodēvēta par huntu, izsmējīgi pieminēti 20. janvāra notikumi un citas lietas, kas liecina par lielām iekšējām sāpēm, kas pārņēmušas šo idejisko komunistu. Arī izteiksmes stils ir kā viņa dēlam Lato. Kas gribēs šo publikāciju atradīs. Citiem vārdiem sakot- ābols tik tiešām no ābeles tālu nekrīt ! Ir kļuvis krietni skaidrāks, no kurienes Lato visu šito ir sasūcies un vecās sāpes turpina sāpēt…”

LRTT: Kā tas jau kļuva zināms tūlīt pēc Atmodas, tad Lato tika redzēts, kā jauns zēniņš, “skraidām” kopā ar krievu KGBistiem. Tika iegūtas pirmās iemaņas, lai nīdētu NACIONĀLO ATMODU ! Tas arī ir redzams visā viņa šodienas darbībā. Viņa izdotās, meliem un puspatiesībām piesārņotajās grāmatās, Latvijas nākotnei būs grūti atmazgājams traips. Vai nevienam neliek aizdomāties fakts, ka viņa grāmatā I. Ronis un L. Grantiņš tiek nodēvēti par garā vājiem ? Un atrodas tādi, kas ekstāzē siekalas rīdami viņam dzied slavas dziesmas ! Nav atrodams lielāks pēcAtmodas laika noziedznieks par L. Lapsu ! Viņš ir īsts stafilokoka bacilis latviešu tautas miesā.

Viņa portāls šodien veic vismelnāko tautas kūdīšanu !

Tiek publicēti pat tie, kuri dienēja okupācijas varas specvienībās un, iespējams, ka pat šāva latviešus.

Covid tiek izmantots lai šķeltu sabiedrību un attīrītu ceļu uz Putina “paradīzi” ! Tiek publicēts noziedznieka(I. Godmaņa drauga) V. Lindermaņa raksts, kurā tiek paziņots, ka no potes kādam viņa paziņam plīsusi artērija !!! Vai tu, latviet, saproti šo idiotisma kalngalu !!! L. Lapsam nav vietas starp cilvēkiem, jo ir ļaunāks par jebkuru plēsoņu ! To apliecina viņa senču noziegumi pret cilvēci- it sevišķi pret latviešu tautu !

Dievs, atpestī mūs no šiem izdzimumiem !

30.12.21

Foto

“Nobendēja, maitas.” Laiks pārtraukt jēru klusēšanu

Vladimirs Lindermans
27.12.2021.
Komentāri (116)

Iesaki rakstu:

Saskaņā ar oficiālo statistiku Latvijas iedzīvotāji nemirst no potēm pret COVID-19. Pat par smagām komplikācijām nekas nav dzirdēts. Tie visi ir meli. Man ir sakrājušies daži stāsti, kurus es pakāpeniski publiskošu. Protams, ar tuvinieku atļauju. Laiks pārtraukt “jēru klusēšanu”.

2021. gada 4. decembrī nomira arhitekts un mākslinieks Aleksandrs Sahovs. Latvijas Mākslas akadēmijas un Ļeņingradas Iļjas Repina vārdā nosauktā institūta absolvents. Starp viņa projektiem ir tādi kā Arhitektu savienības pansionāta ēka Jūrmalā, Dobeles slimnīcas ēka, restorāns “Baku” Rīgā. 

3. decembrī Sahovs izdarīja pirmo poti ar vakcīnu “Moderna”. Pirms tam apmeklēja savu ģimenes ārsti. Ārste atzina viņu par veselu un vakcinācijai derīgu.

Vakarā pēc potes Aleksandrs bija juties normāli. 4. decembrī aizgāja uz veikalu, bet ātri atgriezās. Sievai pateica, ka sāk atteikt kājas un ir stipras sāpes krūtīs.

Agoniju neaprakstīšu. Nelaiķa atraitne Jeļena Sahova citē viņa pēdējos vārdus: “Ek, nobendēja, maitas, es tā gribēju vēl padzīvot…“

Nāvi konstatējusī “ātrās palīdzības” ārste saistīja nāves faktu ar iepriekšējā dienā saņemto vakcīnu. Un nosūtīja attiecīgo informāciju uz Zāļu valsts aģentūru.

Bet, protams, atzinumā par nāves cēloni nav neviena vārda par vakcīnu. Diagnoze ir aortas aneirismas plīsums. Par to man paziņoja Jeļena Sahova.

Starp vakcināciju un Aleksandra nāvi pagāja viena diennakts. Hronisku asinsrites sistēmas slimību viņam nav bijis. Pirms vakcinācijas viņš apmeklēja ārstu.

Es jautāju vecās “pirmskovida” skolas dakterim jau gados, vai ir iespējams, ka pote nekādā veidā nav saistīta ar nāvi, ka tā ir tikai sakritība? “Viena iespēja no miljona,” atbildēja dakteris. Piebilstot, ka padomju laikos bija pietiekami daudz idiotisku “kampaņu”, bet, ja cilvēks būtu miris nākamajā dienā pēc potes, garantēti sekotu izmeklēšana visaugstākajā līmenī.

Šā gada februārī Jeļena un Aleksandrs Sahovi pārslimoja ar COVID-19. Bet pēc pusgada kopš atveseļošanās brīža viņiem sāka regulāri zvanīt no ārstniecības iestādēm un atgādināt, ka ir jāveic pote.

Pēc Jeļenas vārdiem, Aleksandrs negribēja vakcinēties. Viņš rūpējās par savu veselību, ticēja dabīgās imunitātes spēkam. Jo vairāk tāpēc, ka jau pārslimoja. Savos 70 gados viņš bija pavisam vesels cilvēks. Aizgāja vakcinēties, būdams ārējo apstākļu spiests, lai izvairītos no spiediena un ierobežojumiem, kam tiek pakļauti nevakcinētie.

Akadēmiskās skolas zinātnieki jau kliedz pilnā balsī: pārslimojušā imunitāte ir daudz augstāka nekā vakcinētajam! To apstiprina arī statistika. Nav vajadzības potēt pārslimojušo! Šī injekcija viņam nedos neko, izņemot veselības problēmas.

Taču uzpērkamie zinātniskie apkalpotāji, izpildot savu politisko un finansiālo saimnieku gribu, turpina ieborēt cilvēkiem, cik lieliski ir pievienot dabīgajai imunitātei nedaudz vakcīnas radītās…

Neapšaubāmi, ir noticis noziegums. Juristi padomās, kā precīzāk to klasificēt. Un ko var iesākt, lai panāktu patiesību.

Šis nav vienīgais gadījums. Tādu stāstu nav maz. Cilvēki stāsta tos cits citam, bet baidās uzstāties publiski. No Jeļenas Sahovas ieraksta sociālajos tīklos 6. decembrī, pēc vīra nāves:

«Katru dienu mūs informē par saslimušo un slimības dēļ mirušo skaitu, ziņo par jaunajiem vakcinēto cipariem, bet tikai sarunās, no mutes mutē, tiek nodoti dzīvi un baismi stāsti par komplikācijām pēc potēm.”

Paldies Jeļenai, ka nav baidījusies. Būs arī citi cilvēki, kas pārvarēs bailes. Klusēšanas sazvērestība ir jāizjauc.

You may also like...

2 Responses

 1. AG saka:

  Bet kāpēc tas Lapsa savulaik Linardeli aizstāvēja, ko? :)))
  .
  .
  .
  Admins
  Kā jau sacīju: lasīt Tu, protams, ka māki, bet izlasītā jēgu nekad neesi sapratis. Lapsa nekad mani nav aizstāvējis, bet gan aprakstījis policijas brutalitāti. Viņš pat atklāti pasacīja, ka viņam tāds Grantiņš ir “pie kājas”….

 2. Pēteris saka:

  Kovida izmantošana. Vai tik viien,kā lai šķeltu un tīritu ceļu Puķinam?Ak,Puķin,Puķin,tu laimīgais puķin,bet visi citi- nabadziņi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.