Kuram būt par ģenerālprokuroru ?

RTT ieteikums TIESLIETU PADOMEI

Iepazinos ar to vārdiem, kuri it kā vēlas aizstāt noziedznieku E. Kalnmeieru ! Tas izskatījās pēc 4. maija KLIĶES inkubatora “pīļu dīķa”. Visi viņi saistīti ar kādu noziedznieku klanu- valsts izlaupītājiem- kriminālelementiem un nodevējiem. Pat tāds valsts bende kā G. Kūtris, kurš Latvijas teritoriju Abreni uzdāvināja okupantu valstij, ir pieteicies mūs “ģenerāli prokurēt” !

Latvijai ir vajadzīgs Patiesību cienošs ĢENERĀLPROKURORS. Tādi ir un tādam arī jāieņem šis amats !

Mēs esam pietiekoši daudz alternatīvajā presē lasījuši par Sandru Briķi, par to, ka viņa no pašreizējā ģenerālprokurora & Co bandas ir tikusi represēta un baidīta. Lūk, tad tieši viņa, bet ne līdz šim sevi pieteikušie čekas “pīļu dīķa” iemītnieki, ir pelnījusi šo amatu ! Sandra Briķe un Vilors Eihmanis pieteicās Tieslietu ministram veikt AUDĪTU, bet tika atraidīti. God. J. Bordāna kungs un cien. TIESLIETU PADOME, ir pienācis laiks atjaunot TIESISKUMU LATVIJĀ. Par ģenerālprokuroru jākļūst tieši šī ģenerālprokurora upurim- SANDRAI BRIĶEI ar Viloru Eihmani kā palīgu. Ja tas nenotiks, tad nonāksiet uz TRIBUNĀLA apsūdzību sola ar ļoti bēdīgu finišu.

Mežvieta bandas darbība

VDK(vdd) darbiniece Santa Ezergaile: „Informēju, Tevi Vilor, ka tas, kaesi nolēmis nepildīt pienākumus, ko pats esi sev uzlicis, var radīt negatīvas sekas biedrībai un cietīsi ne tikai Tu, bet diemžēl arī Tava ģimene.“ Šie Ē. Kalnmeiera „kantora“ draudi ir pilnībā īstenoti- naids pret viņu no dezinformētās sievas un bērniem ir sasniedzi kulmināciju…. , ģimene izjaukta !

Foto: Viltus latviete Santa Ezergaile- provokatore !

15.05.20

You may also like...

15 Responses

 1. -Eduards Lunis saka:

  Latvijas Glābšanas komisija PILNĪBĀ ATBALSTA Briķes un Eihmaņa kandidatūras ! Sen jau bija laiks šo ļoti svarīgo Latvijai un Tautai amatu nodot cilvēkiem , kuri ir sevi parādījuši kā Latvijas patrioti, Patiesības cīnītāji, Likumības aizstāvji

 2. Anonīms saka:

  “brīdinājums” 90.gadu bandītu stilā !!!

  Un tie ir VALSTS AMATPERSONAS !!!!!!!!!!?

  Tautu SPIEŽ bruņoties ???!

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Anonīmajam!

  Anonīmais – mūsu ierocis un bruņojums ir aizliegtie 1938. gada RLB statūti!

  Vai to ir tik grūti saprast?

  Vai maz saproti, kas ir tauta ar tās tiesībām ( Kuras ir pārkāptas un ignorētas).

  Esi vājo ieroču fans?

 4. Anonīms saka:

  “… ( Kuras ir pārkāptas un ignorētas)… ”

  :)))))) !

 5. AGedroics saka:

  Kāpēc sevi neiesaki? :)))

 6. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde Anonīmajam

  Vājš teorētiķis esi, ja nezini kuras tiesības latviešu tautai ir pārkāptas.

  Palasi ……. https://tautastribunals.eu/?p=32576

  Pārkāptas ir latviešu tautas tiesības BIEDROTIES! (Atbilstoši tradīcijām un likumīgajiem RLB 1938. gada statūtiem).

  4. maija Latvijas varas iestādes, tās ir pārkāpušas un ir sodāmas ar visu likuma bardzību!

  Redzu, ka gribi saudzēt 18. februāra nakts terorakta pretlatvisko bandu un iekšlietu ministrijas. prokuratūras, tiesu un citu valsts institūciju pārstāvjus.

  Jo 1993. gada 18. februāra naktī kriminālnoziegumu veica komunistu un KGBistu teroristu banda!

  Nedrīkstam pieļaut likuma pārkāpējiem vadīt valsti!

 7. kam tas saits saka:

  Vai tik šis saits nav komunistam anonymous vai Grantiņam????????

 8. ja tantei būtu riteņi.. saka:

  .. tante būtu traNvajs… Kurš nezina šo kalambūru. Bet tas ir tik trāpīgs par mums pašiem (gandrīz visiem). Tulkoju: ja cilvēkiem būtu tik daudz cilvēciskas gudrības un drosmes, lai radītu apstākļus, kas ļauj ievēlēt vai iecelt kaut vai šos pieminētos veiktspējīgos, tad jau arī beidzot iestātos Taisnības un Laimības laikmets.

  Dievam žēl- mēs kā padomju laikos iesākām, tā joprojām visi (gandrīz visi) vienīgi runājam: JĀveic, JĀsasniedz, JĀpārsniedz, JĀpanāk, JĀnodrošina, JĀpārtrauc, JĀsoda, pat JĀmīl. Reāli – ne nu ko paveicam, ne nu ko sasniedzam, ne panākam, pat ne mīlam, ne sodām. Tikai runājam – bezmaz jau gadu simteni. Ja darām, tad kā Bībelē: to labo, ko gribam, nedarām, to slikto, ko negribam, darām. Vai kā pastāstā “Kāpēc, Dievs, nepalīdzēji?“:

  Slīkonis, nonācis Debesīs (pie Dieva, Pie Pētera, Paradīzē – kā kuram labāk patīk), jautā Dievam: “Kāpēc, Dievs, nepalīdzēji, kāpēc es noslīku?“ Es taču lūdzu: “Dievs, palīdzi! Dievs palīdzi!“. Dievs atbild: “Bet Es taču trīs reizes tev sūtīju palīgus, taču tu no visiem atteicies, teikdams: “Nē, nē, paldies, to man nevajag – man Dievs palīdzēs.“

  https://www.draugiem.lv/blogs/post/16525924?utm_source=say

  Jautājums TT – kur Kurzemē ir latviešu b-ba vai kāds cits veidojums, kur var lūgt palīdzību cilvēka tiesību lietās? Vai lai pievienotos, vai vismaz parunātos, ja ne nu gluži kā latvietis ar latvieti, tad vismaz kā cilvēks ar cilvēku.

  P.S. Dittai. Kā atzombēt cilvēkus? No malas izskatās, ka draudīgākais vīruss ir ne kāds korons, ne panikas, ne valdības, bet iezombētā lētticība. Arī aprobežotība. Pietiek pajautāt kādam – vai tev bez informācijas par jaunievedumu (karšu, torņu, pošu utt.)lieliskumu un nevainīgumu ir arī vēl kāda cita informācija kaut vai tikai salīdzināšanai, kad kā vecā platē uzreiz skan “doloi ņegaķiv! da zdravstvujet poziķiv!“. Turklāt pat nikni, neiecietīgi.
  .
  .
  .
  Admins
  Publicējies šajā portālā. Raksti vērtīgus, cilvēka cieņas un apziņas ceļošu komentārus un Tu nokļūsi vajadzīgajā apritē…, protams, ka tam ir vajadzīga drosme… . Viss ir atkarīgs no tevis, nemeklē laimi pie citiem, jo tā tikai pazemo sevi. Darī tā, lai cilvēki sāk tevi meklēt, lai diskutētu… . Es eju savu ceļu uz DEBĒSĪM neatskatoties atpakaļ…, ja kāds vēlas, var man sekot, bet vilkt sev kādu fiziski līdzi, netaisos… .

 9. atslodzei saka:

  … “ja vien mīl tevi kāds“

  https://www.youtube.com/watch?v=5JkxbRXs8Y4

 10. >> 2020. gada 16. Mai um 1.09 Uhr saka:

  Vai tik tev nav problēmas ar valsts valodas saprašanu ?

  Jeb esi no kušinātājiem, kuram pašam piemīt visas
  tās īpašības, kuras piedēvē citiem ?

 11. bet admin ;) saka:

  Es taču nemitīgi rakstu. Raugu celt pašapziņu:

  – ar (kā tur indiešu baltologs teica) letiņu labo gaumi dziesmās, dejās, apģērbā, dzīves mākslās – dzīvot mierā pašiem un ļaut dzīvot citiem, ar dievišķajām gudrībām tautas daiļradē – gan mutiskajā, gan praktiskajā,
  – ar informāciju, kā sistēma (aptumšotos bāliņus un māsiņas ieskaitot), kropļo un kariķē mūsu viedajos no ķēniņu laikiem līdz mūsdienām,
  – ar to, cik mūsu pašu tikumi un likumi, kas ir dainās, ir pietiekami, lai dievišķi dzīvotu, cik labi tās mācītu (ja kāds mācītu) tos pašus labumus, ko tā ka sakās mācām Bībele vai (kā šeit kādas personas grib sludināt) vēl kādu zemju visgudrie,
  – ar infu par to, kā instances un institūcijas čakarē mūsu klasiķu tekstus,
  – ar piedāvājumiem atslodzei, kur varam saprast, ka esam gana jauki visādās izpausmēs, arī humorā – kā dziesmā par “mīļo“.

  Es rakstu. Bet gribas taču Dzīvu Cilvēku dzirdēt. Dzīvajā. Ne jau, lai man savu laimīti iedod. Bet lai parunātos. Tad tā arī jāsaprot – Kurzemē tādu nav?

 12. Maiss ir caurs. saka:

  to ,,bet,admin,,.

  Viss,ko Jūs aprakstāt par mums,par latviešiem ir pareizi un pēc Cilvēku Kodeksa
  likumiem.Tas ir arī MERĶIS, uz ko mēs visi Zemes Cilvēki ejam.
  Bet,redziet,ka TIKAI AR TO ,tomēr ir ,,par īsu,,.

  Ko vēlos pateikt… Tik ilgi,kamēr Mēs Visi PAŠI nepateiksim,ka Radītajs ir un
  Velns ir, un ka VIŅI ir PRETINIEKI ,un kurai no Pusēm Mēs PIEDERAM, tik ilgi…
  mēs noskumuši( PAR NETAISNĪBU), turpināsim iet uz savu kapa bedri… !

  Taisnība atgriezīsies tikai ar Radītaja Palīdzību! gribat Jūs to,vai nē.
  Ja gribat,tad TAS jums ir JĀAPLIECINA !!!

  Parspēks ir nenormāli milzīgs. Tāpēcc neturpiniet turēt galvu sev pakaļā…

 13. bet `Maiss ir caurs` saka:

  Nerīmējas un nelīmējas kaut kas. Ar pēdējo teikumu esat padarījis savu vēstījumu par ne nopietni ņemamu, ja ne pat – par neko. Goč pendel, par Radītāja lietām, man domāt, nav jārunā tādā `stilā`.

  Un patiesībā – kancelēs un `ēteros` dien` un nakti to vien runā, ka ir. Ka Abas Divi ir. Un to jau visi zina, ka ir. Tūkstošiem gadu tie ir. Un ne bez uzmanības. Piesaukti visos laikos visos locījumos. Uzmanības tiem netrūkst nevienā no mākslām. Arī uz mēles ikdienā. Bet vai kad laiku laikos ir trūcis noskumušo?

  Varbūt tomēr pietiek ar to, ka zinām, nevis `pateicam`? Z i n ā m abu dabas un dz ī v o j a m: saskaņā ar R a d ī t ā j a likumiem, bet neaizmirstot n e l a b ā dabu. Ne jau Radītājs (un pat ne nelabais) mūs skumdina. Skumdinām cits citu.

 14. > 2020. gada 15. Mai um 14.49 Uhr saka:

  esmu tautasdziesmiņu fans ! :))

 15. >> 2020. gada 16. Mai um 6.39 Uhr saka:

  palīgskolā tikai vienu vārdu “komunists” iemācīja ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.