“Privet rusko-židovskim nacistam prokļatim” 9. maijā

Tribuāls 2LRTT “apsveikums” okupantu salašņām-latviešu tautas bendēm !

Latvijas Republikas tautas tribunāls izsaka līdzjūtību visiem tiem, kuriem kriev-žīdu  boļševiku ordas atnesa CIEŠANAS un NĀVI ar savu “Eiropas atbrīvošanas akciju” !!!

========================================

 Viņi sildās Staļina sulītēRīgas mēram Ušakovam DIEVS ir devis vienreizēju iespēju “labot” (kaut cik) savu tautas brāļu pastrādātos noziegumus pret latviešu tautu- atvainoties un lūgt piedošanu.

 Foto: Šeit redzams žīdu un krievu “varoņdarbs” !!! Lai nolādēti tie, kuri to izdarīja un viņu pēcteči, kuri to noliedz !!!

Bet, kā redzams, viņš to netaisās darīt. Notiek tieši pretējais, tiek turpināts viņa tēva un vectēva aizsāktais noziegums pret latviešu tautu un Latvijas Republiku. Nils Ušakovs un viņa tautas brālis Aleksejs Loskutovs nevēlas atzīt, ka Latvija, laužot visas savstarpējās vienošanās ar PSRS, tika brutāli-asiņaini okupēta no staļiniskās Krievijas.

 Latvijas Republikas prezidents Kārlis Ulmanis, kurš uzticējās savstarpēji noslēgtajiem Līgumiem, tika arestēts, deportēts un nogalināts(Nil, tas tiks atriebts). Neskaitāmi tūkstoši latviešu tika zvērīgi noslepkavoti čekas pagrabos no žīdu un krievu čekistiem !!!

 To visu Ušakovs un Loskutovs ar okupācijas neatzīšanu ir nolieguši. Tas nozīmē tikai vienu, ka šie divi okupantu pēcteči izņirgājas par latviešu tautu un NKVD noslepkavotajām latviešu līķu kaudzēm !!!

Noliedzot šo drausmīgo noziegumu, ko veikuši šo abu indivīdu tautas brāļi pret latviešu tautu, viņi sevi ir nostādījuši ĀRPUS LIKUMA(nolādējuši). Ko nozīmē būt ĀRPUS LIKUMA, paskaidrojumus neprasa.

 Ar izdzimteņiem jārunā viņiem saprotamā valodā. To mēs arī darīsim, apsveicot krievžīdu slepkavas viņu “orģijas” dienā- 9.maijā.

 Turpinājumā, lai “runā” kāds annamarijas komentārs:

 annamarija saka: 2011. gada 5. maijs 17.24 

Sveiciens “svētkos”, ar ko vainagojās jūsu “Pirra uzvara“, kad “uzvarētājs” par spīti milzīgajām kontribūcijām, ko maksāja uzvarētie, līdz pat šim brīdim dzīvo daudz sūdīgāk nekā uzvarētie. Tā arī būs būt, jo jūs savā zemē, par kuru derīgo izrakteņu ziņā bagātākas nav (galu galā: zemes dzīlēs ir gandrīz visa Mendeļējeva tabula!), nespējat jēdzīgi saimniekot. Jūs esat paraduši ierasties svešā zemē, kā siseņu bars izgrauzt to pliku, tad skatīties pēc nākamās. Jūs visur sējat tikai postu. Skaudības dēļ, nenovīdības dēļ. Par tiem, kas sastrādājuši sev dzīves labumus, jūs sakāt: zažraļis, buržuji! Tieši tādēļ nevienam jūsu darbam nekad nebūs svētības. Un reiz pienāks laiks, kad no KF atšķelsies visas pakļautās tautas, no “dižās, nedalāmās” uz kartes paliks vien mazs pleķītis, ko spēs nosegt divgadīga bērneļa pirkstgals.
Bet tās “padumju tautas” atlūzas, kas mūsu Latvijā vēl klīst kā Dieva nepieņemtas, mēģinot piepildīt savu pagātnes sapni – lai viņu mēle kļūtu par valsts valodu –
aizskries uz citām zemēm, kur maize bez garozas un medus upes tek.

Viņiem, traniem, viens sauklis: kur man labi, tur mana tēvija!

 =========================================

Speciāli Nilam (bļeģ) Ušakovam- Rīgas mērim !

MIGLA SARKANĀ-NOLĀDĒTĀ

Kriev-žīdu zvēri 1Latvijas Republikas tautas tribunāls sveic kriev-žīdu boļševistisko okupantu varzu viņu vampīriskajos svētkos- 9. maijā. Latviešu tautas asinis, ko šie vampīri “strēba” pirms 70 gadiem, vēl šodien viņos rada paģirisku eiforiju (“atbrīvotājos” un viņu pēctečos).

Foto: Nil Ušakov, tas ir tavas “varoņtautas” varoņdarbs !!! Varbūt priekš tevis pie šī upura arī vēl kas palicis pāri ? Nekautrējies- turpini… .

Tiek piedirsts, piedrazots, salauzts un noslepkavots viss, kas atrodas šiem “zemcilvēkiem”ceļā. Palasīsim, ko par šiem nolādētajiem atbrīvotājiem raksta Jānis Liepiņš “SARKANO OKUPANTU ORĢIJAS LATVIJĀ” un arī grāmatu “BAIGAIS GADS” ! Tas raksturojams ar vienu vārdu– IZDZIMTEŅI.

 Viss turpinās vēl šodien. Kāds augsti izglītots(jurists) krievu izdzimtenis nošauj 4 bērnu tēvu- latvieti, tikai par to, ka viņš aizrāda šim “kultūristu” tautas pārstāvim, ka kinoteātris nav tā vieta, kur “šalkāt” siemočkas !!!  

 ČmokaKāds pārdzēries krievs Liepājā nosit savu kaimiņu latvieti, divu bērnu tēvu. Tiesā šis izdzimtenis lūdz piedošanu, jo, lūk, viņa dēls palikšot tagad bez tēva !!!  

Foto: Rīgas domes (RD) Izīrēšanas komisija steidzamības kārtā piešķīrusi divus dzīvokļus Krievijas valsts pilsoņiem, portālu Diena.lv informēja RD opozīcijas deputāti.”   http://www.diena.lv/lat/politics/riga/rigas-dome-arpus-kartas-pieskirusi-dzivoklus-krievijas-valsts-pilsoniem?=&comments=3   Nu ko, bļeg Išakov, vai tā ir tava “uzvarētāju” taisnība ?

Vai ir vēl pretīgākas tautas par krieviem un žīdiem ? Palestīna…Čečenija = asinis, asinis un vēlreiz asinis vēlas šīs asinskārās tautas…. .

Starptautiskie Likumi un Konvencijas ir latviešu tautas pusē !!!

Šiem zvēriem, žīdiem un krieviem, Latvija ir jāatstāj un komunistiskie latviešu kangari jāsoda pēc visas likuma bardzības- ASM.

=========================================

Murniece_2Foto: Divi Maskavas KGBistu apmācīti skolnieki ! Ar garīgo un fizisko rahītu mocītais I. Mūrnieks un viņa dzīves biedrene Linda. Abi latviskuma un Latvijas valsts nīdēji ! Krievijas izlūkdienesta aģenti Latvijas Republikā. Mūrnieks ar savas sievas palīdzību realizē kriev-žīdu vēlmes Latvijā. Atcerēsimies pagājušā gada pirmo jūliju, kad ministre Mūrniece, pārkāpjot Tiesas lēmumu !!!, brutāli izrēķinājās ar Freimani !!!

Paskatīsimies, kā šī Latvijas Republikas nodevēja reaģēs uz okupantu izdarībām pie atbrīvotāju “locekļa” ???

Bet neuztraucieties, latvieši, šī garīgā padauza un viņas vīrelis kopā ar slepkavām un viņu pēctečiem tukšos šampanieša “bakālus”. Un tagad paskatieties uz Maskavas aģenta Mūrnieka fizionomiju… .

P.S. Viss ir rakstīts sejā, kustībās un “darbos” !!!  Piemēram, ja kāds filmu režisors vēlēsies attēlot nodevēju (jūdasu), viņš neliks kuru katru, kurš pagadās ! Tas tiks ilgi meklēts. Mēs, tikpat kā visi, esam redzējuši filmu “MARGARITA UN MEISTARS”. Kāda līdzība ar šīs filmas jūdu un mūsu jūdu  I. Mūrnieku !!!

Un Mūrnierce !?  Stulba iznirele, kura tiek izmantota no Latvijas ienaidniekiem kā “gramafona” plate !

Linda: patīk skraidāt pa jumtiem ar pistoli…rokas somiņā labprātāk turot pistoli, nevis lūpu krāsu…dibināšu ALFAS, lai neatkārtotos Jēkabpils…darba laikā ministre “caur” DRAUGIEM.LV pārdod zivtiņas…bērniņus ved uz skolu ar ministrijas auto….tetovējumi kā kriminālistiem uz redzamām un neredzamām vietām… .

Jā, Lindiņ, tu vairāk līdzinies aitas galvai nekā ministrei !!!

Tev, laikam, ir radniecība ar šizofrēno Einaru Repši, kurš Zviedrijā rāpoja pa notek-renštelēm.

Jūsu laiks, pamuļķu un noziedznieku banda, drīz būs iztecējis….,

jo koki mežā jau nozāģēti, nolādētie latviešu tautas bendes !!!

LRTT   08.05.2011

You may also like...

23 komentāru

 1. Eduards saka:

  Un tomēr un tikai-Latvijas ATDZIMŠANA ir iespējama TIKAI pēc-Latvijas varas augšgala noziegumu STARPTAUTISKAS izmeklēšanas un vainīgo sodīšanas…

 2. AG saka:

  TOS ARĪ LAMĀ, LINARD, BET GARDAM LIEC MIERU!

 3. Jāatceras, ka Krievija un Vācija kopīgi iekaroja Poliju.

 4. Doktors Aikasap saka:

  izsauciet kāds grantinam māsiņas baltos halātos. Viņam kārtējais šizofrēnijas saasinājums.

 5. fakti saka:

  Ko atnesa mums, latviešiem 9. maija “atbrīvotāji” visa pasaule var redzēt pēc notikumiem ar okupēto un aneksēto Latvijas zemi Abreni, 1949. gada deportācijām, rusifikāciju, iznīdētām lauku viensētām utt.

 6. informācija saka:

  Latvijā turpinās ne tikai 9. maija svinības. Latvijā turpinās Latvijas valsts nozagšana. Tas ir kā roka ar cimdu – okupanti un Latvijas valsts zagļi.

  http://www.delfi.lv/news/comment/comment/sergejs-ancupovs-kampargeita-dubultmorale-kvadrata.d?id=38406999

  Sergejs Ancupovs: Kampargeita – dubultmorāle kvadrātā?

  Sergejs Ancupovs, Nacionālo resursu institūta direktors
  | 09. maijs 2011

  Teju ik dienu parādās jauni kompromitējošie materiāli par ekonomikas ministru Arti Kamparu. Žurnālisti atrod kļūdas ministra teiktā, komentētāji nosoda, analītiķi spriež: cik ilgi noturēsies?

  Es neesmu Latvijas ekonomikas ministra, ne arī tagadējās ekonomikas politikas apjūsmotājs. Bet nekādi nevaru dalīties kopējā eiforijā par Kampara publisko izģērbšanu. Kas notiek? Vai ministra darba analīze? Vai šīs valdības ekonomikas politikas rezultātu vērtēšana? Ne, nekas tāds pēc būtības nenotiek, ir tikai izrēķināšanās pēc “deguna formas”. Tas ir pretīgi un zemiski. Zinot, ka pasaulē nejaušību maz, uzdosim sev jautājumu: kas īsti notiek, kāpēc nemitīgi skan kampargeitistu koris?

  Spriežot pēc tā, ka “Vienotības” kolēģi kaut kā aizdomīgi distancējas, varbūt ir lēmums upurēt kādu “neveiksmīgu” ministru? Jo tauta “nespēj novērtēt” valdības makroekonomiskos sasniegumus, par kuriem mūsu ministrus slavē Eiropā (un viņi – paši sevi). Tautai grūti “spēt novērtēt” panākumus, jo tā iegriežas benzīntankā, veikalā un, nedod Dievs, ieskatās sava dzīvokļa rēķinos. Cilvēki izdara secinājumus, un sabiedriskās domas pētījums apstiprina, ka 84% Latvijas iedzīvotāju jūt savas personīgās finanšu situācijas pasliktināšanos. Preču cenas veikalos neļauj tautai noticēt, ka inflācija ir tikai ap 4,7% gadā, ja ikdienas pārtika kļuvusi par 20 % dārgākā.

  Tomēr vēl vairāk notiekošais izskatās pēc sabiedrības uzmanības novēršanas no kaut kā būtiska.

  Ir procesi, kas notiek tagad un kuros ir pietiekami daudz dīvainību.

  Ir procesi, kuros un ap kuriem loģikas trūkums un melu plūdi konkurē tikai ar to slepenību. Tie ir valsts īpašumu izpārdošanas procesi, kas attīstās, kamēr mēs formulējam savu attieksmi par to, kāpēc ekonomikas ministra firma ieguva kredītu bankā.

  (1) Valsts izpārdošana par sviestmaizes cenām.

  Katrs saprot, ka mūsu ekonomikas situācija nav spīdoša un pašreiz aktīvu cenas ir ļoti zemas. Bet esošie novērtējumi iedzen šokā. Atgādinu, ka piemēram visi “Latvijas mežu” aktīvi ir novērtēti 945 miljonu latu apmērā, kaut eksperti saka, ka tikai uzņēmumam piederošo zemju un koku vērtība ir ap 9-10 miljardiem. Eiropas mērogā stratēģisks resurss – par sviestmaizi! Teiksiet, ka neviens neplāno to pārdot? Tad kāpēc ik pēc pāris dienām ziņās ārvalstu banku eksperti, bet tagad arī vietējie, ierosina pārskatīt neprivatizējamo objektu sarakstu? Kāpēc par to pašu atklāti runā starptautiskie aizdevēji? Līdz šim viņiem ātri izdevās pārliecināt Latvijas valdību vai nu kaut ko darīt – vai kaut ko nedarīt.

  (2) Juridiskās manipulācijas.

  Vienu no “Latvenergo” sastāvdaļām jau var privatizēt. Jo uzņēmuma apakšstruktūra a/s “Augstspriegumu tīkli” vairs nav “Latvenergo” grupas sastāvdaļa. Skaidrojums ideāls: to “pieprasīja Eiropa”, mēs bijām spiesti tā lemt. Tikai netiek pateikts, ka tas nozīmē: liela daļa no “Latvenergo” ir izkļuvusi no Valsts un pašvaldību īpašuma privatizācijas un privatizācijas sertifikātu izmantošanas pabeigšanas likuma jurisdikcijas (“šo sabiedrību akcijas nedrīkst privatizēt vai atsavināt”) un pārgāja citā (“lēmumu par to, ka šā panta pirmajā daļā minētajai valsts akciju sabiedrībai citā kapitālsabiedrībā vairs nepiederēs 100 procenti kapitāla daļu, pieņem Ministru kabinets”). Tātad – pēc referenduma bija “nedrīkst atsavināt”, bet tagad ” lēmumu pieņem Ministru kabinets”. Secinājumus izdariet paši.

  (3) Meli un sabiedrības dezinformācija.

  Pirmos plāno privatizēt telekomunikācijas infrastruktūras uzņēmumus. Arguments: privātais saimnieks ir labāks par valsti. Vai patiesi? Kas notiek faktiski: par privatizāciju nosauc plānoto Latvijas valsts daļu pārdošanu citu valstu valdībai. “Telia Sonera” ir valstisks uzņēmums, nevis privāts. Zviedrijas valstij tajā pieder 37,3%, Somijas valstij – 13,7%, kopā 51%. Visi pārējie, pamata dažādi fondi, ir mazie akcionāri. Kāpēc Latvijas lēmumu pieņēmējiem tuvākas ir Zviedrijas valsts intereses, nevis Latvijas? Domājiet paši. Varbūt šādus jautājumus ir jāuzdod Ekonomikas ministrijai?

  Tiek apgalvots, ka mūsu valsts uzņēmumi ir ļoti neefektīvi pārvaldīti, tāpēc tie jāpārdod. Bet tas arī neatbilst faktiem. Situācija ir pavisam atšķirīga. Piemēram, Latvijas mobilais telefons ir rentablākais nozares uzņēmums Eiropā. Turklāt pārsniedzot rentabilitātē visus savus konkurentus – gan privātos, gan valsts uzņēmumus Eiropā – vidēji par 20%!

  Salīdzinājumam: 2009. gadā LMT rentabilitāte (EBITDA) ir 41%, TeliaSonera (kurai to gatavojas pārdot) – 34%. LMT plāno pārdod ka pirmo valsts uzņēmumu, kaut tam nav nekāda loģiska ekonomiska pamata. Toties ir premjera un “TeliaSonera” sarakste, kas ir klasificēta ka slepena. Kāpēc slepenība un melu kalni? Ko cenšas noslēpt no sabiedrības?

  Ātri un par neadekvāti zemo cenu nodod pelnošu Latvijas valsts telekomunikāciju infrastruktūras uzņēmumu kaimiņvalstu uzņēmuma (ar krietni mazāku rentabilitāti) kontrolē – tāds ir valdības “privatizācijas” plāns? Jā, zviedri rūpējas par saviem pensionāriem – ir loģiski iegādāties labi pelnošos infrastruktūras uzņēmumus, jo tie stabili nesīs peļņu ilgtermiņā. Bet kāpēc Latvijas jaunprivatizatoriem nav šādu argumentu? Ar ko mūsu pensionāri ir sliktāki par Zviedrijas pensionāriem? Vēl jo vairāk tas ir dīvaini tāpēc, ka finanšu ministrs Andris Vilks apgalvo: valsts uzņēmumu pārdošana “nav pasākums, kas var palīdzēt budžeta konsolidācijai”. Viņš domā, ka “šo naudu varētu investēt kaut kādās jomās”!

  Kāpēc Latvijai ir izdevīgi zelta olas nesošo vistu ātri un pa lēto pārdot Zviedrijas valstij, lai vēlāk sāktu domāt, kur investēt? Protams, valsts uzņēmumi ir dažādi, tāpēc vajadzīga rūpīga analīze, vai visiem tiem ir vajadzīgs šāds īpašuma statuss. Tomēr nav reālu argumentu, lai infrastruktūras uzņēmumus, kas ir efektīvi pārvaldīti un kas nes valstij reālu labumu, ātri un lēti pārdotu kaimiņvalstu valdībām. Jo tas ir ne tikai pretrunā ar ekonomisko loģiku – tas nozīmē vēl vairāk novājināt Latvijas ekonomiku, kas patlaban atrodas ne īpaši labā stāvokli. Katrs pienesums budžetā ir svarīgs, turklāt ne tikai šogad. Cik ilgi vēl var nepārtraukti griezt nost no tā, kas ir svarīgs Latvijas nākotnei – no kultūras, izglītības, zinātnes un veselības?

  Kas pārtrauks Latvijas izpārdošanu? Varbūt ir vērts uzdot šādus jautājumus, nevis cik – 165 vai 166 latu mēnesi -Arta Kampara uzņēmums maksā saviem darbiniekiem?

 7. Eduards saka:

  Esiet gudri un nmodri!
  Aiz 2.Pasaules kara noziegumiem, šodienas varturi mēģina paslēpt šajos,tā sauktajos neatkarības pasludināšanas 20 gados pastrādātos noziegumus!Pie tam ir jāņem vērā,ka tie ir lielākoties mūsu Tautas pārstāvji!Vai vēl ir kur tā’bijis ,ka pašu valdība iznīcināja savu Tautu un valsti!?Pardon-bija-Staļina laikā-PSRS!!
  Ja mums būtu Latvijas Tautai un valstij lojāla valdība,te nebūtu ne kaunpilno 9.maija vai kāda cita nekaunīga izlēciena!
  Tāpēc-jāveic Latvijas varas augšgala noziegumu STARPTAUTISKU izmeklēšanu unSODĪŠANU

 8. Anita saka:

  Otrais pasaules karš bija vāciešu iniciatīva, jo Hitlers hipnotizējis visu savu vāciešu tautu un lika šiem idiotiem “iekarot” visu pasauli! Man radās doma, ka vācieši lietoja narkotikas, jo ar īsto prātu nekad nenogalināsi miljardu nevainīgo cilvēku, bērnu. Jūs atradāt te kādu bildīti, kurā it kā ir attēloti krievu “nedarbi”, bet vācieši (īstie okupanti) ir nogalinājuši miljardus! Skaitīt mākat, stulbeņi!!! Vāciešu okupanti mocīja ne tikai vīriešus, bet sievietes un pat zīdaiņus, no kuriem ņēmuši asinis savai armijai! Iedomājieties, ka no jūsu bērniņa kādi necilvēki izsūktu visas asinis un zīdainis jūsu acu priekšā nomirtu!? Es to rakstu, tāpēc ka esmu 80 gadu veca to laiku acu lieciniece un zinu, kā bija! Uz mums tā laika bērniem vācieši veica eksperimentus, zinātniskos pētījumus. Tas viss bija Salaspils nometnē, ko tagad dēvē par skolu, it kā mēs tur mācījāmies, izglītojāmies. Mēs tur nedzīvojām, bet centāmies eksistēt, jo nebija nekā, ne ūdens, ne ēšanas, bet bija drastiska vācu armija, kas tikai vien darīja kā spīdzināja, lika ciest un mocīties, špricēja kādas zāles, no kurām reiba galva un sāpēja viss ķermenis!!!Vai tad vācieši ir atbrīvotāji? Gan nē, īstie spīdzinātāji, okupanti, necilvēki!!! Un ko jūs pateiksiet, idioti, par to, ka tagad un jau krietni sen pati Vācija ir atzinusi savas vēsturiskās kļūdas un katru gadu 9. maijā vācieši piemin karā kritušos krievus un citas tautas pārstāvjus (izņemot vāciešus)?
  Tautas tribunāls, jums nav ko darīt? Tad lieciet mierā senos notikumus un meklējiet labāk vainīgos šī laika noziedzībās, piemēram, par šiem 20 neatkarības gadiem maita Latvija nemaz nebija neatkarīga, bet otrādi atkarīga no Amerikas un Eiropas savienības! Atradāt dižo tautu – latviešus, smieklīgi, neko nemākam ražot, darīt, visu tikai sačakarējām! Gan nav par ko būt sajūsmā! Padomju laikos pensija bija jau no 55 gadiem, bet tagad no 62, būs no 100 drīzumā, izglītība un medicīna bija bezmaksas, bet tagad? Ko jūs par to pateiksiet? Vai tad kļuvis labāk? Jūs visās bēdās vainojiet krievus, vai tad paši tik nevainīgi esat? Ideāli latvieši! It sevišķi mani priecē, ka pie varas tikušie latvieši vēlas uzlabot situāciju valstī – tik vien to dara, ka nogriež budžetu! Novēlu jums beidzot sajust uz savas ādas, ko nozīmē okupanti, lai jūs patiešām kāds okupē, piemēram, vācieši un es palīdzēšu, lai pēc tam mani dēvētu par slaveno cilvēku!!!!

 9. vārds saka:

  Uz kāda fona tiek svinēts 9. maijs un pie kādām sekām Latviju noveduši okupanti kopā ar valsts zagļiem un slepkavām, tādiem kā Aivars Lembergs, Andris Šķēle,Ivars Godmanis, Aivars Borovkovs, Valērijs Kargins un citi nenosauktie (viņu nav maz) var izlasīt arī kaimiņvalsts rakstos, piemēram, Igaunijas. Diemžēl tās nav iepriecinošas ziņas Latvijai un latviešiem. Kad vienreiz Dievs sodīs šos valsts zagļus un slepkavas?

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/237599

  «Pagājuši tie laiki, kad mēs sevi salīdzinājām ar Latviju un priecājāmies, ka apsteidzam to. Tagad mūs vairāk interesē tas, lai latviešiem izdotos izbēgt no «lūzeru valsts» statusa un atgūtu pašpārliecību,» vēstīts Igaunijas medija «Postimees» replikā.

  Pēc iekšlietu ierēdņu sacītā, mūsu dienvidu kaimiņi, strauji nogriežot budžetu policijai, nonākuši līdz situācijai, kad ir jājautā, vai var uzticēties abonentam, kurš ir otrā klausules galā, vēstīts replikā.

  «Sliktie lietu apstākļi Latvijā radījuši Igaunijai problēmu gūzmu drošības jautājumā. Latvija vairs nevar uzturēt efektīvu armiju, tā rada mums problēmas saistībā ar vienoto Šengenas zonu,» raksta igauņi.

  Tāpat tiek vēstīts, ka latviešu zemā maksātspēja radījusi problēmas desmitiem igauņu uzņēmējiem. Kā piemērs tiek minēts veikalu tīklu «Selver» aiziešana no Latvijas.

  Kaimiņi raksta, ka pēc visiem rādītājiem situācija Latvijā ir visai bēdīga. «Bet ko mēs šeit – Igaunijā, varam darīt, lai palīdzētu Latvijai, kā vien parādot funkcionējošas valdības piemēru?» – retoriski vaicā igauņi.

  «Mūsu reģionā mācīties no kaimiņa ir vienkārši pazemojoši. Bet mācīt kaimiņu – tas ir kā balzāms dvēselei, vai nav tiesa? Ja latvieši uzvarētu savu pazemojumu, bet igauņi pārstātu celt gaisā degunu, tad varētu atrast to, ko viens no otra varētu pamācīties. Bet, kas attiecas uz lietuviešu mafiju – lai lietuviešiem palīdz poļi,» tā igauņi.

 10. informācija saka:

  Te ir raksts, kur smagos noziegumos apsūdzētais Aivars Lembergs skaidri un gaiši pasaka, kam viņš ir zvērējis uzticību.

  Lembergs pa labam nemaz netaisās atdot atpakaļ Latvijai un latviešu tautai nozagto. Savā patvaļā un augtsprātībā viņi ņirgājas par civilizētu valstu tiesām. Amerikas Savienotās Valstīs tādiem piemēro visaugstāko soda mēru.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/lembergs-anglijas-tiesa-neesot-zverejis-pedejo-reizi-zverestu-nodevis-padomju-armija.d?id=38434015

  Ventspils mērs Aivars Lembergs (“Latvijai un Ventspilij”) Anglijas tiesā nekādu zvērestu neesot devis, sacīja Lembergs. Pēdējo reizi viņš esot zvērējis Padomju armijai.

  “Pēdējo reizi zvērestu esmu devis Padomju armijā 1976.gadā,” sacīja Lembergs, atbildot uz jautājumu, vai viņš ar zvērestu Anglijas tiesā liecinājis, kādi īpašumi viņam pieder.

 11. Baiba saka:

  Redzams, ka šo zvērestu lembis arī cītīgi pilda, sevi ne mirkli neaizmirsdams! Bet kad paklausas naivos Latvijas ļautiņus (pie tam, ne tos, lēti uzpirktos un apmuļķotos penšu vientiešus- lembja slavinātājus), bet pilnīgi neitrālus ļautiņus, kas to afēristu slavē par vismaz pilsētas sakopšanu, tad rokas nolaižas. Šiem muļķiem ir nozagts vismaz 10 gadu darba algas apmērā, no valsts naudas ir šis, tas atmests pilsētai, kas gan ir lembja tiešais pienākums, par ko tas vēl algu saņem, bet tie vēl saskata ko slavējamu. Ventspils iztaisīta par okupantu plīša desanta apmetnes vietu, kur urlas biezos slāņos kūņojas modernās un sakoptās jaunceltnēs, bet valsts saimnieki-likumīgie pilsoņi pārsvarā mīt savās pašu uzturētajās vecajās mājās. Nu ko tur piebilst, ja var būt tik akli un naivi mūsu cilvēciņi!

 12. Talmuds- īstais saka:

  Kaapeec tu dentist-joker-talmuģila tēlo Anitu, pie tam bezjēgā, jo esi caurspīdigi atbaidoš kremļa sarkans parazīts? Un savu debilo demagoģiju bīdi saviem urlu išakiem, kuri jūs – Palestības papagaiļus vēl mazliet uzklausa, kaut nicina un aiz muguras jūs apsaukā par “mordām židovskajām”? Un viss ko samuldēji 1000% attiecas uz krievu čeku un tās sadistiem arī frontes armijas daļās, ko NEVIENS nevar teikt par vāciešiem!

 13. Anita saka:

  Esmu latviete un neko te netēloju, bet tu, idiots, parazitārais insekts, kaut kāds Talmuds neīstais, ej tālu tālumos ar savu naidu, jo šaj zemē dzīvo normāli cilvēki, nevis slimie necilvēki, kuriem viss līdz vienai vietai. Ja Latvija ir un būs maita, tad tai ir vienīgais ceļš – būt pazemotai un okupētai, nav svarīgi, kas okupēs, galvenais, lai kāds okupē, jo savādāk maitas dzīvot nevar!!!!!!

 14. white joker saka:

  ..hi.hi , ko tu ņerksti urla aņutka, pat taviem krievu zombikiem būtu skaidrs, ka esi debils talmuds, vai tas pats dentists, grāls vai jokeridiots vienā personā.. no tavas tizlās kremļa žaunas lec meli kā sarkani krupji, hi,hi un neko tu maita nevari noslēpt, ka esi čekistu padauza ar līku šnobeli un pie tam vīriešu dzimtē naidīgs svešo lopiņš, kas te ieliem piesārņot un piesmirdināt šo patiesības mājaslapu

 15. Miervaldis saka:

  Krievu cūkas krataties!

 16. zonnenbergs saka:

  Kurs dzivo ar kiverem,var parbaudit zidus.Uzbuvejat zemapzina
  cietuma sienu ar restem un preti brivu zalu pasauli,
  tad vins spiedisies pie sienas.
  TAPEC ARI 1940 ATBRIVOJA VISUS CIETUMNIEKUS UN VEICA
  EKSPERIMENTUS AR CILVEKIEM.

 17. Miervaldis saka:

  Nelieši krievi zāģē kokus kur pagadās (priekš sevis), tādējādi postīdami mūsu Latvijas dabu, taču mēs savus kokus zāģēsim noliktas vietās, jo tās būs karātavas saemas pidarasu cūkām, gana tie ir saēdušies Latvju tautas asiņu, naudas veidā!

 18. Miervaldis saka:

  Par to krievu asinskāri, drošvien raksta autoram būs taisnība!Pats esmu redzējis viņu orģijas pie slocenītes upes, slokā!Gribēju jau zvanīt pajautāt, vai tas ir likumīgi – nocirst ar cirvi, galvu zivij!Ja policijai piezvanīšu un pateikšu “tie tur krievi ārdās”, tad varbūt viņi atbrauktu (neņemot vērā viņu tautību), varu pats nepatikšanās iekļūt, ar policiju!sloka, kauguri, tie ir vieni lielākajiem krievu midzeņiem Latvijā!Un zināms, kur vairāk krievu, vairāk sūdu!

 19. Anita - īstā saka:

  Otrais pasaules karš bija vāciešu iniciatīva preventīvi aizstāvēties, jo Hitlers mazāk, kā Staļins bija hipnotizējis visu savu tautu un lika šiem idiotiem “iekarot” visu pasauli komunisma-visu zemju proletāriešu vārdā! Man radās doma, ka krievi lietoja narkotikas, jo ar veselu prātu nekad nenogalināsi miljardu nevainīgo cilvēkbērnu , pie tam pirms un pēc kara, tātad miera laikā un nevis vāciešus frontē, bet savu-sovjetu tautu. Jūs atradāt te tikai vienu bildīti, kurā ir attēloti krievu sadistu noziegumi, jo ne vācieši, bet krievi (īstie okupanti) ir nogalinājuši miljardus! Skaitīt mākat, stulbeņi urlas!!! Vācu okupanti pat kara laika apstākļos bez tiesas sprieduma esot aizmugurē nevienu nesodīja, pat gestapo mocīja tikai noķertus ienaidniekus, nevis kā krievi, visus vīriešus, sievietes un pat zīdaiņus, uz ko tikai bija aizdomas, vai kas bija nekrievu tautības, no bērniem pat ņēmuši asinis savai armijai čekisti! Iedomājieties, ka no jūsu bērniņa kādi krievžīdu necilvēki izsūktu visas asinis un zīdainis jūsu acu priekšā nomirtu!? Es to rakstu, tāpēc ka esmu no 80 gadu veca latviešu emigrantu pāra to dzirdējusi, kas ir to visu krievu noziegumu acu liecinieki un tas ir pierakstīts ar vārdiem, uzvārdiem un datumiem ! Arī uz mums – tā laika bērniem krievi veica dažādus eksperimentus, zinātniskos pētījumus utt.. Tas viss gan nebija Salaspils nometnē vācu laikā, ko krievi dēvēja melīgi par bērnu koncentrācijas nometni, bet mēs tur mācījāmies, izglītojāmies un dzīvojām, centāmies eksistēt, jo mūsu vecāki bija arestēti, kā kriminālnoziedzinieki. Nekāda leipututrija tā nebija,ūdens, šāds,tāds ēdamais, bet bija drastiska vācu armija, kas mums neko nedarīja, ne spīdzināja, ne lika ciest un mocītiesvecāku vainas dēļ un vispār laipni pret mums izturējās. Krievi pēc kara stāstīja, ka mums špricēja kādas zāles, no kurām reiba galva un sāpēja viss ķermenis, bet neko tādu neatceros pat dzirdējusi!!!Vai vācieši bija atbrīvotāji, jā, ja salīdzina ar briesmīgajiem mongoloīdiem krievu lempīgajos formas tērpos, kas visur zaga, laupīja un kārtoja savas vajadzības turpat, kur stāvēja, ēda vai dzīvoja ? Jā, tie bija īstie spīdzinātāji, okupanti, necilvēki, kas līdz šodienai nekaunīgi dēvē sevi par atbrīvotājiem!!! Un ko jūs pateiksiet, urlu idioti, par to, ka gan tagad un jau arī krietni sen Vācija ir atzinusi savas vēsturiskās kļūdas un katru gadu 9. maijā vācieši piemin karā kritušos karavīrus, gan krievus, gan citas tautas pārstāvjus, bet krievu režīma masu slepkavas kremlī vēl tagad nav atzinušas savus noziegumus pret Baltiju, nerunājot par atvainošanos un kompensāciju izmaksām!
  Tautas tribunāls, jums nav ko darīt? Tad lieciet mierā senos notikumus un meklējiet labāk vainīgos šī laika noziedzībās, piemēram, par šiem 20 neatkarības gadiem maita Latvija nemaz nebija neatkarīga, bet otrādi atkarīga no Amerikas un Eiropas savienības! Atradāt dižo tautu – latviešus, smieklīgi, neko nemākam ražot, darīt, visu tikai sačakarējām! Gan nav par ko būt sajūsmā! Padomju laikos pensija bija jau no 55 gadiem, bet tagad no 62, būs no 100 drīzumā, izglītība un medicīna bija bezmaksas, bet tagad? Ko jūs par to pateiksiet? Vai tad kļuvis labāk? Jūs visās bēdās vainojiet krievus, vai tad paši tik nevainīgi esat? Ideāli latvieši! It sevišķi mani priecē, ka pie varas tikušie latvieši vēlas uzlabot situāciju valstī – tik vien to dara, ka nogriež budžetu! Novēlu jums beidzot sajust uz savas ādas, ko nozīmē okupanti, lai jūs patiešām kāds okupē, piemēram, vācieši un es palīdzēšu, lai pēc tam mani dēvētu par slaveno cilvēku!!!

 20. AMARILLA saka:

  -šitaa Anita vimaz saka taisniibu, taadu informaaciju esmu visos Latvijas nostuuros dzirdeejusi no vecaakiem laudiim un mani vecaaki to pashu staastiija par vaacu zaldaatu zoliidumu, izpaliidziibu un lielo vizuaalo sakoptiibu. -bet pilniigi preteejo par iebrukushajiem “atbriivotaajiem”, kas esot izskatijushies peec netiiriem mezoniem un uzvedushies kaa mezoni un lopi, kas pat nezinaajushi, kas taas tualetes taadas ir. -un pulkstenus un velosipedus uzskatiijushi par super briinum mantaam, kaapec uzbrukushi un laupijushi pat no beernuem gaishaa dienas laikaa!-visur, kur bija apmetushies krievu okupanti,skaneejushas lamas, drausmiiga zuuposhana, zagshana un izvaroshana bijusi parasta paraadiiba, bet vinu milicija gaajusi ar liikumu, kaut cilveeki biezi saukushi peec paliidziibas, pie tam krievu tautiibas, jo latvieshus vispaar pasuutiijushi taalaak, lai ko krievu armijnieki pret tiem nedariitu.

 21. elmundo saka:

  Jūs tak esat psihi! Skabargu cita acī redz, baļķi savā ne.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *