V. Freimantāls. Teikmanis peronīgi izdeva pavēli…

Tikko uzzināju, ka Levits par prezidenta kancelejas priekšnieku uzaicinājis Latvijas vēstnieku ASV Andri Teikmani.

Kādēļ tā ?

Saskatu ciešu saistību ar Rīgas Latviešu Biedrības ZVĒRĪGO iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī !

Levits gudri ieliek par prezidenta kancelejas vadītāju bijušo Rīgas mēru, kurš personīgi izdeva pavēli slēgt atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību 19. februāra rītā pl. 8.00.

Jautājums !

Kā pl 8.00 Rīgas Latviešu Biedrībā no iekšpuses aiz galveno durvju stikla varēja atrasties Rīgas domes priekšsēža lēmums slēgt atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību sabiedriskai darbībai 1993. gada 19. februāra rītā ?

Atgādinu, ka visu cauru nakti atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieks un vadošās amatpersonas līdz pl. 8.00 centās iekļūt Māmuļā nesekmīgi, jo teroristu banda bija ieslēgusies atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā no iekšpuses (ap 30 teroristu kopskaitā, no kuriem 10 Latvijas bruņoto spēku prezidenta un parlamenta apsardzes, civildrēbēs pārģērbtie kareivji, Jura Vectirāna mutvārdu pavēles pildīšanai – absolūti visu, atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības, 6 pēdējo mēnešu dokumentu IZNĪCINĀŠANAI).

Levits ir nobijies par viņa tieslietu ministrēšanas NOZIEGUMIEM 1993. un 1994. gadā, kad viņš bija „Latvijas ceļa“ Latvijas valsts tieslietu ministrs.

Helsinki 86 ir pastāvīgi informējusi pasauli par komunistu un čekistu teroristu bandas traģiskajiem NOZIEGUMIEM 1993. gada 18. februāra naktī – atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā.

Totalitārā postkomunisma 4. maija valsts vara jau 26 gadus slēpj no tautas prokuratūras, iekšlietu ministrijas, Rīgas domes un tieslietu ministrijas pretlatviskos – pretvalstiskos NOZIEGUMUS !

Levits cer izvairīties no atbildības uzveļot visu atbildību Teikmanim !

04.06.19

LRTT:


Varētu padomāt, ka tā ir sakritība, bet tomēr tas tā nav !

Tātad, abi šie darboņi darbojušies tandēmā pret latviešu tautu.

Tiek atkal vākta kopā Atmodas laiku noziedznieku varza, lai glābtu to no soda !!! Levits nav nācis, lai “nestu” Tiesiskumu, bet lai to galīgi piebeigtu kopā ar vēl palikušajiem latviešiem.

M. Luters par žīdiem

Tur, kur ir ŽĪDS, tur vienmēr līsts asinis…seko bads un ciešanas !

Levits ir tāds pats slepkavā, kāds bija viņa tēvs !

You may also like...

7 komentāru

 1. krišjānis saka:

  No aizgalda uz skatuves tiek izvilkti padomju laiku kangari un neliešu atvases.Sajūta tāda,ka tiek gatavots kaut kas nelabs.Tā drausmīgā apmātiba ar Levitu atgādina kādas epidēmijas tuvošanos.Varbūt,tās vārds būs demokrātija,vai kāda tās porno izpausme.

 2. acis uz kātiņiem kā gliemezim saka:

  Tik daudz visus 30 gadus bija godīgo, latvisko,
  pretboļševistisko, pretpederastisko …

  31. gadā, blaukts, kažoki uz otru pusi – gaļdegunis
  par karogu, taisnīgums dubļos, kriminālās
  ieražas/paražas par valsts īpatnību !

  Vai nelāga bezdelus saostījušies, vai ?

 3. kam kalpo varturi saka:

  lielamies, ka rakstam ar zelta pildspalvām:

  http://www.la.lv/jakeras-pie-radikaliem-risinajumiem-sunu-ciemam-beidzot-jamostas
  ————————————–

  mums pie varas ir žīdi-aplaupītāji:

  https://www.la.lv/jakeras-pie-radikaliem-risinajumiem-sunu-ciemam-beidzot-jamostas/komentari

  Jānis Labrencis
  14:31, 4. jūnijs 2019
  Atbildēt
  Mūsu Latvijā nav attīstīta patēriņa preču ražošana. Tieši tāpēc mums ir bezdarbs, nabadzība, darba spējīgo cilvēku masveida emigrācija, zema dzimstība. Lai ražotu, vienalga ko, ir nepieciešamas tikai divas lietas: labvēlīga nodokļu politika un produkcijas realizācijas iespējas. Mums nav izpildīts neviens no šiem nosacījumiem. Mums ir nodoklis ieguldījumiem ražošanā, tā saucamā PVN priekšapmaksa. Nodoklis ir ražošanas slodze, tas pats, kas zirgam rati. Mums rati ir aizjūgti zirgam priekšā!!! Vispirms iejūgsim ratos zirgu pareizi, tad runāsim. Sava vietējā, pašu ražotās produkcijas tirgus mums vispār nav. Ar importa preču lielveikaliem mēs tikai iznīcinam savu ražošanu, bet barojam šo veikalu īpašniekus.

  Jānis Labrencis
  14:33, 4. jūnijs 2019
  Atbildēt
  Mūsu sabiedrība ir pat ļoti novecojuse. Jaunie, kuri lieto IT, ir tālu prom. To gan vajadzēja saprast.

  Juris Muris
  18:36, 4. jūnijs 2019
  Atbildēt
  to jau nedrīkst teikt, ka vidēja suņa izbarošanai ar daudzmaz kvalitatīvu pārtiku, ne lielveikalos piedāvāto, vismaz simts eiro aiziet, bet ļoti daudziem iedzīvotājiem ienākumi ir ap 200 eiro, bet runājam tikai par suņa uzturēšanu…
  —————————-

 4. "ekonomika" saka:

  Kaut cik patiesā aina:

  https://nra.lv/ekonomika/latvija/282826-nra-peta-kadi-nodoklu-ienemumi-aizpilda-latvijas-valsts-budzeta-lielako-dalu.htm
  ……………..

  daži komenti:

  Ots
  Sekla analīze…..vēl bez pvn un ieņēmuma nodokla eksistē citi nodokli….arī pašvaldības budžetā….un vēl bez tam eksistē vel vienreizējās nodevas un sociālais nodoklis….to visu samaksājot pāri paliek nullle ……un pirmie 10 uzņēmēji vārās uz akcīzi, jo to ar apliek ar pvn……un sadales tīkls varās uz monopolu,kas bremzē visus ekonomiku…bet toties ierēdņiem garantē algu. Tāpat liela akcīze degvielai , ko neizmanto ceļu būvē…bremzē ekonomiku….bet gsrantē ieredniem naudu ,ko dalīt…..
  ……………………
  Dainis
  Jau pašā teksta sākumā ir publicēts pilnīgi nepareizs un aplams apgalvojums! Proti tas skan tā … “Valsts ieņēmumu dienesta (VID) sagatavotais 2018. gada nodokļu maksātāju saraksts rāda, kuru uzņēmumu pazušana vai izputēšana nozīmētu arī Latvijas valsts bankrotu.” …
  Pirmkārt … Šo uzņēmumu pazušana neietekmētu valsts budžetu absolūti NEKĀ, jo izputējušo vietu ieņemtu citi uzņēmumi, kas vēlētos nopelnīt pārdodot patērētājam nepieciešamu preci vai pakalpojumu. Nevis kādu uzņēmumu pazušana no kādas valsts izraisītu valsts bankrotu, bet gan cilvēku pazušana izraisa valsts bankrotu … tā arī ir Latvijas patreizējā aktuālā tendence.
  Otrkārt … Nevis uzņēmumi maksā nodokļus … Visus nodokļus 100% samaksā šo uzņēmumu produkcijas vai pakalpojumu pircējs, gala patērētājs. kas ir tikai viens – cilvēks – fiziskā persona :) Visi uzņēmumi ir tikai starpnieki šajā nodokļu samaksas procesā, pie tam absolūti ne tie godīgākie. Respektīvi … ne visi fiziskās personas, kā gala patērētāja, maksātie nodokļi tiek godprātīgi nomaksāti valsts budžetā, bet lielā mērā caur dažādām nodokļu optimizācijas shēmām nokļūst atsevišķu personu kabatās :)
  …………………
  …………………
  Kaut komentē neprofesionāļi,
  tomēr doma precīza !

 5. Eduards Lunis saka:

  —Kāpēc TRIBUNĀLA IR PALICIS TIK ŠVAKS!?
  kĀPĒC TE TIEK REGULĀRI PUBLICĒTS TIKAI PAR FREIMENTĀLA UN GRANTIŅA VAROŅDARBIEM!?
  kĀPĒC NETIEK IZVĒRTĒTA AKTUĀLĀ, KRIMINĀLĀ INFO PAR NOTIEKOŠO LATVIJĀ UN RĪGAS DOMĒ!
  KĀPĒC NETIEK RUNĀTS PAR LEVITA NELIKUMĪGO IEVĒLĒŠANU !?U.C….
  .
  .
  .
  Admins
  Vai ir vēl kāds,kurš vairāk runā par Levita nelikumībām ?
  Viss ir kārtībā ar Tevi, Eduard ?

 6. Valdis Freimantāls saka:

  Eduard, vai nesaproti, ka tikko atgriezīsim Tautai atņemto Māmuļu – pats varēsi tur ieiet un nodibināt kādu vien komisiju vēlies !!!

  Nu piemēram : aktualo jautājumu komisiju !

  Pats varēsi to vadīt un piesaistīt domu biedrus no visas pasaules !

  Savās sapulcēs varēsiet kaunināt Grantiņu un Freimantālu par viņu mazspēju cīņā ar pretlatviskajiem spēkiem !
  RLB komisijā varēsiet radīt spēcīgu kolektīvu, kas sekmīgāk risinās tiesiskuma atjaunošanu Latvijā!

  Linarda Grantiņa radītā Helsinku 86 cīņas bāze ir nevainojama, manuprāt!

  Vari radīt savu cīņas bāzi – vēl labāku !!! (Iegūs visi apspiestie un apmuļķotie latvieši).

  Un Tevi atbalstīs tauta !

  Radi jaunas pretkomunistu cīņas formas – tas ir tikai apsveicami!

  Tiesiskums Latvijā nepastāv – tas jāatjauno!

  Uz priekšu …….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *