Tiesnese Sandra Briķe: Es turpināšu B. Lozes aizsākto

Es apsolu, ka Birutas Lozes darbs par tiesu sistēmas korupcijas atmaskošanu turpināsies, es piekrītu visam, ko viņa saka par šo tiesu sistēmu un nelikumīgajiem spriedumiem, kas ir simtiem tūkstošu, kas atņēmuši cilvēkiem īpašumu, t. sk. naudu, ko tādā veidā spriest uzspiedusi LR Augstākā tiesa. Cilvēkiem ir atņemta nauda, mājokļi un viņi bijuši spiesti pamest savu Dzimteni, cilvēkiem ir safabricētas krimināllietas.

Varam pacelt un izpētīt simtiem tūkstošu tiesas spriedumu, ar kuriem var pierādīt, ka tie ir nelikumīgi, t.i. pretēji tiesību principiem un cilvēktiesībām.

Ir iespēja analizēt arī krimināllietu spriedumus, un varu pierādīt, ka arī tie liela daļa būs nelikumīgi.

Būtu jānovērš, ka šīs civillietas un krimināllietas tiek iznīcinātas, jo ir pieņemti īsi to glabāšanas termiņi, un tad būs grūti, ko pierādīt.

Šis režīms, kas valda Latvijā, nav deokrātija, bet anarhistiski totalitārs režīms.

Tagad jāuzmanās Viloram Eihmanim, kurš, būdams gudrs cilvēks, ir visu ierakstījis un saglabājis. Tie, kas nogalināja Birutu Lozi, domāja, ka “tantīte beigta“ un viss beidzies, bet tā nebūs, es apsolu visu atmaskot, par ko šī sieviete un gudra juriste cīnījās !

Es apsolu, ka turpināšu to, ko darīja Biruta Loze, un atmaskošu šīs tiesu sistēmas korumpētību un nelikumīgos tiesu spriedumus, kas ir ļoti vienkārši izdarāms, tos izanalizējot.

AT patvaļa ir aizgājusi tik tālu, ka melnu par baltu, viņiem ir sveši tiesību principi, cilvēktiesības un viņi ir aizmirsuši, kādēļ vispār studējuši jurisprudenci un viņiem ir pakalpiņi apgabaltiesās un rajona tiesās, ko varu pierādīt.

Un varu arī pierādīt kā šī tiesu mafija darbojas.

Es esmu ar Birutu Lozi vienā biedrībā, es piekrītu katram viņas vārdam, jo tā ir patiesība par Latvijas tiesu sistēmu, tikai man nav saprotams, kādēļ uz to nav reaģējuši ārvalstu eksperti.

Latvijas tiesu sistēma ir korumpēta un melīga , un to es varu pierādīt, kaut vai analizējot tiesas spriedumus, ar kuriem cilvēkiem nelikumīgi atņemta un izspiesta nauda, atņemts īpašums, mājokļi, un cilvēkiem ir pat safabricētas krimināllietas, tādēļ, ka viņi nav vēlami valdošajai kliķei.

Vilors Eihmanis, ir visu ierakstījis un saglabājis, tā kā slepkavām joprojām ir jāuztraucas, ka viņi tiks atmaskoti.

Zinot, kā izmeklē krimināllietas, esmu vairāk kā pārliecināta, ka īpaši neviens necentīsies B. Lozi atrast.

Tā ir parodija, kā tagad izmeklē sevišķi smagus noziegumus. No tādas policijas vispār nav jēgas, to es saku kā profesionāls izmeklētājs un varu to pierādīt.

Es atbildu par katru savu vārdu.

Ir vāja iekšējā drošība un cilvēki nav aizsargāti, līdz ar ko vāja ir arī ārējā drošība. Nav profesionāļu, kas aizstāvētu mūsu Zemi un Cilvēkus, vai arī viņus vienkārši nostumj malā, kur darbojas mafija.

Es varu tikai apstiprināt Birutas Lozes vārdus. Lielākā daļa spriedumu ir nelikumīgi un prettiesiski, pretēji cilvēktiesībām un tiesību principiem. Par to, ka es vērsu uz to uzmanību, par mani ņirgājās, safabricēja disciplinārlietas un izdzina no tiesas, lai gan es godprātīgi un taisnīgi strādāju.

Uzpirktie mediji mani izblamēja un pat neiedziļinājās, par ko tad mani izmeta. Es gāju un runāju, bet par mani kolēģi pasmējās. Par šīm problēmām runāju arī Tiesnešu biedrībā, bet tur mani apklusināja, pārejot uz citu tēmu. Mani likumīgi uzrakstītos spriedumus apgabaltiesa atcēla un sagrieza ar kājām gaisā. Mani nevarēja ietekmēt, tad mani apmētāja ar dubļiem, meliem un izdzina no darba. Es piekrītu katram Birutas Lozes vārdam un turpināšu visu atmaskot, ja arī mani nenogalinās.

Vai tiešām ārvalstu eksperti nav spējīgi iejaukties un atklāt, ka Latvijā nav demokrātija bet vieni meli un izlikšanās, tas ir vienkārši pretīgi, kas notiek Latvijas tiesu sistēmā.

Vienkāršiem cilvēkiem, kuri ar to nav saskārušies, grūti pat iedomāties. Mani kā nepaklausīgo, kā teica goda tiesnesis Gunārs Aigars, izdzina no darba.

Tieši tā arī viņš teica LU Lielajā aulā konferencē, ka man kvalifikāciju nav iedevuši par nepaklausību –ATKLĀTI UN BEZKAUNĪGI, un šie blēži ir goda tiesneši !

Ilgvaru Jaunģelži pēc varas ļaunprātīgas izmantošanas, bosinga un mobinga organizēšanas, Tieslietu ministrs arī paaugstināja amatā par visas Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētāju.

Vienkārši pretīgi!

Arī es darba sākumā, kad nebija pieredzes, pieļāvu kļūdas, bet pēc tam, kad lēmu godprātīgi un neatkarīgi, tas nederēja valdošajiem un bija dažāda veida spiedieni, kuriem nepadevos, un tad ar mani izrēķinājās kā “nepaklausīgo“.

12.04.18

Protams, ka nav izdevīgi ārvalstu(Eiropas) “ekspertiem” saklausīt Latvijas problēmas, jo bijušie komunisti ir pārņēmuši kontroli pār ES. Toties ASV pēdējā laikā ir nopietni ķērušies pie “krievu mafijas” noziegumiem.

Praktiski tiek citēti H-86 paziņojumi.

Un tas jau rada cerības !

Turēt pie sevis šīs varas pastrādātos noziegumus arī ir noziegums.

Tas netiek atstāts nesodīts !

Biruta Loze jau sen varēja runāt, bet nez kāpēc viņa to nedarīja…!?

Lai arī cik tas nepatīkami sacīt, bet viņa saņēma par to sodu, jo kā jau sacīju, paturot pie sevis šo tautas slepkavošanas informāciju, viņa tika sodīta. Garīgā pasaule nepazīst žēlastību.

Nedomāju, ka viņai iedeva “tableti”, lai nomirst, viņā arī šeit tika mocīta un Garīgajā pasaulē par nodevību ir ar ārprāta mocībām paredzēta “otrā” nāve- izsvītrošana no DZĪVĪBAS GRĀMATAS.(tie nav mani vārdi, tas aprakstīts “ļoti smagās” grāmatās)

Nepārprotami, Biruta Loze ir veikusi nodevību pret PATIESĪBU- pret savu tautu. Viņa visus šos garos gadus klusēja, kamēr tika nīcināta mūsu Dzimtene.

Es pret B. Lozi nejūtu ne mazāko žēlastību, tāpat, ka viņa(klusējot) nejuta žēlastību pret manu tautu.

Man ir audioieraksts, kurā viņa saka man nepieņemamas lietas… .

Cietsirdīgi, bet viņas “pazušana” izdarīs vairāk labu priekš tautas, nekā viņas nodzīvotie gadi ar šo smago slogu.

Viņa mums nebūtu neko vairāk pateikusi, kā mums solās pateikt tiesnese Sandra Briķe… .

Briķes kundze, šī i- vietne ir vienmēr atvērta priekš Patiesības un Mūsu tautas… .

Neaizmirstiet savu Tautu un Patiesību, tas atmaksāsies… .

L. Grantiņš

You may also like...

3 Responses

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Visdziļāka cieņa Tautas tribunālam un Sandrai Briķei!

  Ir pienācis laiks atmaskot NELIEŠUS!

  Jurists nelietis ir tūkstoškārt bīstamāks par parastu nelieti!

  Lūdzu visus nebaidīties no komunistu un čekistu PĀRSPĒKA un publicēt Tautas tribunālā materiālus par juristu N O Z I E G U M I E M!

  Attīrīsim Latviju no neliešiem!

  Es 6 gadus no savas dzīves zaudēju pierādot vecākā kriminālmeklēšanas inspektora vainu manā aplaupīšanā!

  Tas nav viegli, bet ir iespējams!

  Juristu un žurnālistu NOZIEGUMI ir tautai jāatklāj!

  Atbalstiet H86 un lasiet patiesību par valsts amatpersonu noziegumiem!

  Apvienosim tūkstošus cīņai ar korumpētajiem neliešiem valsts pārvaldē!

 2. Māris M. saka:

  Aicinu visus cietušos, kas vēl dzīvi, un viņu pēcnācējus saglabāt visus dokumentus – nelikumīgos tiesu spriedumus, iestāžu atbildes uz iesniegumiem utt. Ļoti iespējams, ka būs mēģinājumi dokumentus jūsu mājoklī iznīcināt vai nozagt. Neaizmirstiet, ka brīdī, kad Jūs ar valsts institūciju palīdzību aplaupīja, Jums nebija darīšana tikai ar šīm iestādēm, bet ap jums spietoja piekomandēti “draugi” un paziņas, kas izzināja jūsu materiālo stāvokli, situāciju ģimenē, spējas un iespējas cīnīties pret aplaupīšanu, vērpa intrigas, izplatīja baumas par Jums, sarīdīja ģimenes locekļus un draugus utt. Tie paši būs tie, kas Jums “palīdzēs” atbrīvoties no pierādījumiem par pret Jums veiktajiem noziegumiem.
  Taisiet dokumentu kopijas. Neglabājiet vienā adresē. Aprakstiet notikumus, atstājiet rakstveida vai videoliecības, ja esat jau krietni gados.

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Sevisķi izplatīta KGBistu prakse ir izjaukt latviešu ģimenes, sarīdot bērnus pret vecākiem, radiniekus pret radiniekiem.

  Tam nolūkam pietiek ar čekistu “specialistu” laicīgi iemestām replikam no dažādām pusēm!

  It kā nevainīgi izteiktas frāzes! It kā “Labs padoms”! It kā no dažādiem cilvēkiem – viens un tas pats “ATGĀDINĀJUMS”!

  Izteikts daudzas reizes – tas nekļūdīgi nostrādā! Cilvēks tiek SUĢESTĒTS!

  Komunistu varas pamats ir T O T Ā L A individu suģestācija (galvenokārt) ar masu informācijas līdzekļiem!

  Šim sarīdīšanas un psihes apstrādāšanas procesam pretīm var stāties tikai ārkartīgi gudri cilvēki!

  Parasts cilvēks tiks ieprogramēts un pats veiks sava zara zāģēšanu (Uz kura pats sēž).

  Parasts cilvēks iespaidosies no KGBistu specdienestu izteiktajām replikām un “ieteikumiem” no malas!

  Piemērs.

  Vīram kāds pasaka, ka sieva viņu neuzskata par godīgu un uzticamu, tādēļ brīnās: “Kā vari dzīvot ar tadu maitu, kas tevi krāpj”?

  Sievai “draudzenes” iesaka izmest no mājas vīru, lai vācās pie m…ām!

  Šādi “sagatavoti” laulatie draugi pēc zināma laika izsķirsies! (Ģimene tiks izjaukta!)

  Par ģimenes izjaukšanu KGBistu “specialisti” saņem zināmu summu, kas var sasniegt četrciparu skaitli. ( Lūk, peļņas avots valsts pārvaldes īstenošanai ar latviešu ģimeņu apzinātu graušanu)!

  Komunisti baidās no spēcīgām latviešu ģimenēm un tās grauj apzināti vienmēr un visur!

  Un par cik KGBistu rindas ir biezas (tie atrodās mūsu tuvumā visas dzīves laikā) – un pretlatviskās darbības veikšanā iesaistīti specdienestu “TŪKSTOŠI”, rezultātā tiek izjauktas latviešu ģimenes!

  Tas ir nepieciešams, lai īstenotu Latvijas valsts pārvaldi kopš 1940. gada!

  Andreju Saharovu nevarēja “iespaidot” – ar viņu manipulēt! Tad vērsās pret viņa sievu Jeļenu Bonar! (Bet viņa bija vēl stabilāka un neiespaidojamāka – nepaļāvās KGBistu suģestācijai). Rezultātā – PSRS sabrukums un komunistu sistēmas pārbūve – rekonstruēšana!

  Ģimenes stiprība ir neiedomājami svarīga lieta!

  Latviešu ģimenes tiek nemitīgi grautas – komunistu bandas “izdzīvošanas” dēļ!

  Ja ir stipras latviešu ģimenes – tas komunistiem ir bīstami!

  Ja ģimenes tiek sagrautas komunisti smaida un jūtās drošībā (jo cilvēki bez problēmām savā ģimenē var iesaistīties politikā un mainīt pastāvošo valsts pārvaldes sistēmu).

  Jau Ķezberis atklāja, neilgi pirms savas nāves, ka KGB pastāv piektā nodaļa, kas sakropļo latviešu skaisto un ietekmīgo sieviešu dzīves – pat nogalinot tās!

  Latvijas valsts pārvaldes mehānisms ir komplicēts un komunistu pieredze pilnveidojās jau kopš 1917. gada Krievijā (un kopš 1940. gada Latvijā).

  Lieki teikt, ka tas ir “Valsts noslēpums” – par ko skaļi nerunā un tura slepenībā uz visstingrāko! (Ikviens, kurš, kā Ķezberis izpaudīs to – mirs nekavējoši).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.