H- 86 paziņojums EP prezidentam A. Tajani

Eiropas Parlamenta prezidentam Antoni Tajani

Starptautiskajai presei

 

Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINKI- 86 PAZIŅOJUMS

 

HELSINKI- 86  apsūdz Eiropas Savienības vadību genocīdā pret latviešu etnosu- latviešu tautu. Latvija, kopš iestāšanās ES, cietusi lielākus zaudējumus, nekā atrodoties zem komunistu un nacistu okupācijas. Neviens no šiem diviem sātaniskajiem režīmiem nav veicis tik daudz noziegumu pret Latvijas valsti un latviešu tautu, kā to ir veikuši ES pārstāvošie Briseles darboņi. Ir pilnībā iznīcināta Latvijas rūpniecība, lauksaimniecība, kuģniecība, medicīna un izglītība. Šīs noziedzīgās ES darbības rezultātā vairāk kā puse Latvijas darba spējīgie iedzīvotāji ir atstājuši valsti. Tam visam ir viens vārds- GENOCĪDS !

Ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu pēc Latvijas okupācijas beigām netika veikta  Starptautiskos Likumos(konvencijās) paredzētā deokupācija ! Visi represīvie okupācijas varas orgāni palika neskarti un sāka darboties pret latviešu tautu un Latvijas valsti, tātad, pret ES. Par to HELSINKI- 86 ir informējusi Martinu Šulcu & Co un Jose Manuel Borroso & Co, bet atbilde netika saņemta. Bet varbūt ka tomēr bija atbilde- L. Grantiņa asiņainais, ar lauztiem kauliem, arests 2015. g. Latvijā ?

Latvijā darbojas KGB slepkavu bandas, kuras slepkavo latviešu patriotus- demokrātijas atbalstītājus. Latvijā opozicionāri tiek spīdzināti un slepkavoti ar psihotrono un psihotropisko ieroču palīdzību. Pēc Padomju Savienības sabrukuma Latvijā palikušie represīvie orgāni un viņu izveidotās marionešu valdības ir noslepkavojuši neiedomājamu daudzumu latviešu. Nav ne mazāko šaubu, ka tas viss notiek ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu. Tik slikti kā šodien latviešu tauta nav dzīvojusi pēc 1940. gada PSRS komunistiskās bandas iebrukuma un Latvijas okupācijas. Vai nav paradokss, ka latviešu tauta vislabāk ir dzīvojusi vācu nacistu okupācijas periodā. Sociālā aprūpe NACISTU OKUPĀCIJAS LAIKĀ bija uz līmeņa, kas šodienas stāvoli izsaka vienā vārdā- GENOCĪDS. Dzimstība sasniedza visaugstāko līmeni, bet šodien tā ir viszemākā. Vai nav noziedzīgi smieklīgi, ka ES dalībvalstī Latvijā bērnu pabalsts ir divu cigarešu paciņu cenas lielumā ?

Martins Šulcs un Jose Manuel Borrosu ir ES grāvēji- provokatori. Anglijas izstāšanās no ES ir tam neapgāžams pierādījums.

Antoni Tajani kungs, Jūsu pienākums ir izskatīt Latvijas gadījumu visaugstākajā līmenī ! Atdot Latvijai visu, kas ticis nozagts pēc PSRS sabrukuma. Atvērt noslepenoto KGB kartotēku un veikt Latvijas dekolonizāciju. Aizvilkt uz Hāgas Tribunālu visus ES darboņus, kuri veikuši provokāciju pret Latviju, tātad, pret Eiropas Savienību.

Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupa HELSINKI 86 (Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Imants Aparnieks, Valdis Freimantāls)

02.01.18


H- 86 priekšlikums:

Latvijā ir ļoti daudz tādu, kuri sevi dēvē par patriotiem.

Piedāvāju viņiem ar šo ziņojumu iepazīties un to parakstīt. Drīzumā tas tiks tulkots un nosūtīts adresātam un arī prsesei. Iespējams, ka kādam ir pretenzijas par tektu, tad lūdzu par to ziņot.

Ja tādi vīri kā Garda, Orols, Inkins, Lapinskis, Dzintars, Lapsa, Birze, Šnore, Kalnozols, Gavars u. c. neuzskata par pienākumu informēt starptautiskās iestādes par mūsu tautas traģisko stāvokli, tad viņi uzskatāmi par provokatoriem,  kuri darbojas 4. maija kliķes uzdevumā.

Tā diena noteikti pienāks, kad šiem vīriem, kuri tik dedzīgi runā par nelikumībām, būs jāatbild uz jautājumu: Kapēc jūs neparakstījāt šo ZIŅOJUMU ?

L. Grantiņš LRTT & H- 86

09.01.18

You may also like...

24 komentāru

 1. Uldis to Admins saka:

  Nacistu okupācija deva iespēju latviešu tautai ieraut plaušās malku gaisa. Ne Brisele, bet mūsu valdošie komunisti un čekas rokaspuiši deviņdesmito gadu sākumā sagrāva rūpniecību un lauksaimniecību, lielāko daļu valsts mantas izdāļāja komunistiem, čekistiem un bandītiem un apdāvināja ar dzīvokļiem nelegālos imigrantus. Eiropa, izņemot Birkava draudziņu, EDSO vadītāju Van Der Stūlu, Latvijai bija samērā labvēlīga, kamēr kremlim neizdevās nokomplektēt tās vadību no tādiem mūdžiem, kā Junkers, Tusks un Dombrovskis.
  Kas attiecas uz Šņores kungu, reti kurš ir tik daudz darījis pasaules sabiedrības informēšanā. Viņa filma “Padomju stāsts” tik ļoti satracināja krievus, ka atklātais fašists, vēstures viltotājs Aleksandrs Djukovs, sarīkoja Šņores kunga lelles dedzināšanu pie Latvijas vētsniecības. Viņa definētās “utis” latviešu kažokā arī nepalika bez ievērības.

 2. b. saka:

  Viss dokumenta teiktais ir patiesiba. Latvija pie varas ir legals banditisms. Tautas naudas lidzeklus izsaimnieko koruptivas
  grupas,kas praktiski nav parskatamas un sastav no vienadi domajosiem ,alkatigiem elementiem,kuri atbalsta vienigi
  zagligi krapniecisku attieksmi pret parasto latviesu tautu. Nav nekads parsteigums,ka sis grupas ietver ari radu,draugu un
  sastaptu pazinu vienotu loku,kam nav nekada sakara ar latviesu tautas un visparejas demoratijaslegitimu praksi.
  Latvija dzivot NAV drosi, darba vietas ir planveidigi iznicinatas vai ir koruptivi parverstas par dazu privatpersonu privatas
  pelnas avotu. Nodoklu takses kapj nepartraukti ,medikamentu ,komunalpakalpojumu un produktu cenas kapj nepartraukti,
  bet tautas ienakumi ir nemainigi zemi ,ar retam,smieligam dazu eiro izmainam…
  Vara ir sagrabta un latviesu tauta ir BEZ tiesibam uz labam izmainam nakotne.
  Es parakstos zem si dokumenta.

 3. čuguns saka:

  http://www.delfi.lv/latvija/article.php?id=49625277
  Kad čekistam pajautā vai pie viņa strādā čekisti.

 4. Ernests saka:

  http://press.lv/post/21399375-2/comments/comments/full

  Krievijas iesūtītā aģente Anna Potapova(zināma kā Juta Strīķe, jauktenis Jānis Bordāns un prokrieviskā ģimenē dzīvojošais Juris Jurašs cenšas ieņemt taisnības cīnītāju lomu šajās vēlēšanās. Viņu gaitas un darbi saistīti ar nelojālām personām un vērtējami kā pretlatviski politiķi.

  Katrās vēlēšanās uzrodas kāds glābējs, kad šķiet “nu tad beidzot, mūs izglābs”. Tā bija ar Jauno laiku, Vienotību, Zatleru, Sudrabu un tagad JKP kārta. Pēc tam nākamajās vēlēšanās atkal būs cita glābēju partija. Kopīgais tas, ka viena vairāk, viena mazāk, bet aiz visām stāv Latvijas jauno laiku komunisti un Krievijas specdienesti. Tāpēc neviens neko neizglābj un neizglābs. Ar to visu tikai zūd ticība, ka pastāv godīgi valstsvīri, kā rezultātā latvieši vairs netic savai tautai(jo vada jau latviski uzvārdi) un kļūst politiski apātiski. Visi zinām, kurš no tā iegūst.

  Mums jau ir Nacionālā apvienība par ko balsot, tikai piestrādāsim, lai netiek iebalsoti Dzintars Rasnačs un Kārlis Krēsliņš, bet jaunie ar izglītību un godaprātu. Attīrisim ar saviem mīnusiem valdību no KGB cilvēkiem un pavērsim vietu jauniem, un nevis dibināsim jaunas partijas.

  Būsim vienoti un spriestspējīgi!

 5. Esso saka:

  Totties Bijušais Latvijas valsts prezidents Guntis Ulmanis uzskatīja, ka tā dēvēto “čekas maisu” publiskošanas jautājums ir viens no visjūtīgākajiem un labākais risinājums būtu šo maisu iznīcināšana.Kapēc???kapēc jāiznīcina??Tautai ir jāzin savi nolādētie varoņi.Joprojām maz ir pētīts jautājums par VDK ietekmi uz trešās atmodas gaitu. Kāpēc dziedošās revolūcijas mērķi ir sasniegti tikai daļēji? Lai arī neatkarība formāli ir atjaunota, nav likvidētas okupācijas, kolonizācijas un rusifikācijas sekas. Nav veikta dekolonizācija, gluži pretēji, lai piesaistītu PSRS pārvietotās personas Latvijai, tām deva iespēju privatizēt Latvijas valstij piederošo, kā arī tās pilsoņiem okupācijas varas prettiesiski konfiscēto īpašumu.Deviņdesmito gadu sabiedriskā īpašuma izlaupīšanu un izpārdošanu (privatizāciju) ir jāvērtē kā vēl vienu PSRS okupācijas varas nodarījumu pret Latviju un tās pilsoņiem, šoreiz gan veiktu ar kolaboracionistu rokām. Joprojām nav pienācīgi izvērtēta čekas aģentūras loma šajos ekonomiskajos noziegumos, kuru rezultātā krietna Latvijas nacionālās bagātības daļa ir nonākusi Krievijas kapitāla, čekistu un kompartijas darboņu kā arī mistisku ar tiem saistītu ārzonas firmu rokās.Esmu pārliecināts, ka pienāks brīdis, kad tiks tiesiski izvērtēts Latvijas tautsaimniecības sagraušanas un izlaupīšanas process, lai atrastu, sodītu vainīgos un atgūtu nolaupīto. Informācija, ko satur čekas maisi, varētu palīdzēt šajā procesā. Protams, pieļauju iespēju, ka šajos sarakstos nav minēti visi aģenti, nodaļu vadītāji un lielāka mēroga darbinieki, tomēr rūpīga izmeklēšana un liecību salīdzināšana ļautu noskaidrot aģentu vervētājus, kā arī citas personas, kas sadarbojušās ar čeku, bet tomēr kādu iemeslu dēļ nav sarakstos. Šie maisi, ja arī nesatur visu informāciju par “stukačiem”, tomēr ir labs sākums VDK darbības izmeklēšanai.Tas ir jādara,jo vel joprojām Latvijā ir VDK/KGB untt..jūtama elpa.Okupācija vel NAV beigusies…
  .
  .
  .
  Admins
  Viņiem jātiek iznīcinātiem, jo slepkavām ir tikai viens soda mērs piemērojams… .

 6. Esso to b. says: saka:

  tbilde to b. says:
  Totties līkājainais Kalvīts vepris teica šādi:Es esmu dziļi pārliecināts, ka Latvija ir labākā vieta! Mums ir visaugstākā dzīves kvalitāte, salīdzinot ar Eiropas valstīm!

 7. Esso saka:

  Kāds interesants raksts no 1998. gada 26. oktobris. laikraksts DIENA:Piedot vai tiesāt?

  Līdz šim gan neviens no tiem, kas atpazinuši savus nodevējus, nav griezušies tiesībsargājošajās iestādēs. Jau pirms kāda laika Lidija Doroņina-Lasmane Dienā atzina, ka tas viņai bijis liels trieciens — uzzināt, ka VDK kalpojuši tuvi paziņas un draugi, taču viņa panākusi samierinājumu, izrunājoties un piedodot viņiem. TSDC vadītājs Indulis Zālīte uzskata, ka šis būtu viens no veidiem, kā izvērtēt katra aģenta nodarījumu un atbildību: Es brīnos, kāpēc neviens no tiem, kas ir saņēmuši izdrukas no EDB par sevi un ir atpazinuši savus ziņotājus, nav pat mēģinājuši sūdzēt viņus tiesā. Ir bijuši mēginājumi sākt diskusijas par šiem jautājumiem sabiedrībā, bet parasti ļoti ātri viss atkal noklust.
  ___________________
  Es uzskatu ka ir JĀTIESĀ!!!Un ar sienas sodu!!!!
  .
  .
  .
  Admins
  Tiesāt vajadzēja pēc PSRS sabrukuma.
  Šodien tas vairs nedarbosies.
  Šodien viņiem, šiem mūsu tautas bendēm, ir jāizpilda sods !

 8. Uldim saka:

  Djukovs pret Šnori.
  https://www.youtube.com/watch?v=xHTSFqXsDG8

  Mediji klusē, bet 2016.gadā Šnore laida klajā vēl vienu filmu, kura Latvijā tiek klaji ignorēta, toties ceļo pa Rietumu valstīm.
  https://www.youtube.com/watch?v=fABjSF17iUM

  Atceros, ka pēc pirmajiem leģionāru piemiņas pasākumiem 16.martā, krievu radikālisti izsludināja atlīcību par Jāņa Sila un Raivja Dzintara līķiem. Nemaz nerunājot par to, kam gājis cauri ir Linards Grantiņš un arī Ģederts Melngailis, jāsaprot cik ļoti krieviem esam bīstami un cik lielu spēku viņu latviešos saskata, ka tā baidās.

 9. lasītājs saka:

  Atbalstu.

 10. Jānis saka:

  Visiem darboņiem KGB Padomju Latvijas=FSB Krievijas,Ordeņus Treju zvaigžņu vajag sadāvināt. Jo viņi bija tie-kas “radīja” VESAD un pēcāk pārsauca to par Drošības Policiju. Ak jā-SAB arī uztaisīja Krievijas FSB jeb latviskoti-KGB Latvijas filiāle.
  Un tad notika “brīnums”! Visi šie Krievijai uzticamie krievžīdiskie kantori (DROŠĪBA Valsts) kļuva latviski un lojāli latviešiem 😂.
  Ak jā,Drošībnieku lielākais darbs (veiksmes stāsts) bija iznīcināt vienu citu Drošības Valsts Iestādi-Zemessardzi. Jo ZS arī veica Izlūkošanu,bet tikai pret krieviem un pret VESAD=VDK Padomju Latvijas. 1998.gadā ZS tika likvidēta un izstrīpota no Drošības likuma,iznīcināja.
  Principā tad arī 1998 bija skaidrs,ka nespējām mēs latviešu tautas spēki turēties pretī (atklāti) krievu agresoriem okupantiem. Un krievijai kā tādai.

 11. Jānis saka:

  Turklāt,bijušos darbiniekus Drošības Valsts- Zemessardzes,nogalina noslepkavojot cietumos pilnīgi oficiāli,legāli,tiesiski un likumiski tagad! Jo redz ja ZS nav Drošības Iestāde vairs,tad bijušie ZS darbinieki nonāk kopā pie visiem kriminālistiem cietumā,kur viņus vienkārši nosit spīdzinot un mocot.
  Bet par viņu nāvi Ieslodzījumu vietu pārvaldes mājaslapā (kur Drošības Daļas p-ks ilgstoši bija biedrs Normunds Šteinbriks FSB aģents un LR DP (dubultais) sakarā ar korupciju. Kuram tētuks -arī biedrs Bruno Šteinbriks bijušais VDK LPSR Pretizlūkošanas daļas p-ks bija līdz šis kļuva par ne-atjaunotās LR Iekšlietu ministru bijušo.
  Viņu uzdevums ir viens-NOgalināt zinošos latviešus. Tapēc Krievija nekad ar labu neatdos Valstī svarīgākos posmus ķēdes.
  Tas bija brīnums-ka Linards Grantiņs dzīvs iznāca ārā. Bet ja tiktu notiesāts un pārsūtīts uz kādu citu cietumu,tad būtu jau miris. Nosists ar zekiem.
  Un ierakstītu Ieslodzījumu vietu pārvalde mājaslapā ka redz-neprata sadzīvot ar kameras biedriem,sakāvās un no gūtajām traumām mira… cik dabiska nāve,priekš cietumnieka… .

 12. Jānis saka:

  Redz,kapēc Latvijā nodarboties ar patriotismu var izrādīties letāli.
  Ja esi prokremlisks,tad visas durvis Latvijas Iestādēs Drošības vaļa un pašam gods,slava un cieņa viņu.
  Ja Valdis Freimantāls sāktu runāt ka okupēta Latvija ir ar krieviem un nekas te nav atjaunots (un zinātu kas notiek un noticis ir),tad gan jau atrastu par ko viņu iesēdināt cietumā un nosistu viņu krievu zeki.
  Bet krievžīdiskiem nacistiem,cietumi Latvijas ir viņu ierastā un dabiskā vide. Cieņa,gods,slava..
  Tā kā prātīgi ar parakstiem tie latvieši,kas dzīvo Latvijā… . Krievi seko līdzi ļoti rūpīgi… un pretstatīt mums viņiem nav ko šobrīd. Kam Vara-tam spēks.

 13. Māris M. saka:

  Pilnībā pievienojos H- 86 paziņojumā EP prezidentam A. Tajani paustajam.

 14. Uldis to Jānis saka:

  Pēc 1991. gada augusta Ziedonis Čevers čekistiem, kuri nebija iemanījušies radīt savu biznesu, vai iekļāvušies organizētās noziedzības struktūrās, lai tie nekārtu zobus vadzī, IeM paspārnē izveidoja Latvijas Republikas t.s. Drošības dienestu, kas galu galā pārtapa par DP. Pat ja tur šobrīd vairs nav neviena Krievijas FSB kadru virsnieka, pa šiem gadiem čekisti ir izaudzinājuši sev cienīgu maiņu.
  Zemessardze pēc Solncevas brigāžu un čekas rīkojuma tika atbruņota, jo bruņoti zemessargi ļoti traucēja krievu bandītiem sirot viensētās, reketēt, pārvadāt ieročus un kontrabandu. Par iemeslu tika minēts, ka kādi zemessargi esot šaudījušies. Miliču un bandītu apsardzes firmu darbinieku nemotivēta ieroču lietošana vispār nevienu neuztrauca.

 15. Janis saka:

  Un par kādu “atjaunotu” brīvo un neatkarīgo Latvijas Valsti var būt runa? Kurā nav tiesiskuma!Kas ta pēkšņi pazudis viņš ir,vai?
  Nav vienotības pašu starpā!!!
  V.Eihmanis tak ir jurists akadēmisks,cik saprotams. Un viņš arī runā par neatkarības atgūšanu,brīvā un neatkarīgā Latvijā sanāk ka dzīvojam…,tik tāds sīkumiņš nav īsti tiesiskuma. Vēlētāju biedrība-tas kas vajadzīgs okupantiem ar Varu okupācijas=diskusijas,sadarbība,būtībā kolaborācija.
  Paldies Dievam ka tā Bordānā kodla nepieņēma L.Grantiņu partijā. Tā bijā kļūda Latvijas Drošībnieku,liela kļūda no LR Drošības puses! Ievilktu iekšā tanī sūdu bedrē,apsmērētu un tad bļautu ka redz ir taču tāds pats,viens no mums… .
  Kļūda tipiska,kā Ukraina kolaborē ar krievu okupēto Doņeckas “jaunkrieviju”!
  AR BANDĪTIEM nedrīkst sadarboties na pie kādiem apstākļiem,bet gan jālikvidē ir bandīti ar visām pieejamajām metodēm.
  .
  .
  .
  Admins
  Maldies, mani nepieņēma tāpēc, ka saprata, ka paši var kļūt par”apmētāšanas upuriem”.Man pat nekas nebūtu “jāmet”, jo paši sevi ar strīķiem un jurašiem ir apmētājuši. Lielāki sūdi jau vairs nav atrodami… .

 16. avots saka:

  «Es esmu dziļi pārliecināts, ka Latvija ir labākā vieta! Mums ir visaugstākā dzīves kvalitāte, salīdzinot ar Eiropas valstīm!» RīgaTV 24 raidījumā «Preses klubs» apgalvoja uzņēmuma «Latvijas Gāze» valdes priekšsēdētājs, ekspremjers Aigars Kalvītis.

  Kalvītim taisnība. Cūkkopjfīrerim un čekistkalpiņam ir absurdi augsts dzīves līmenis un tas ir iespējams tikai Latvijā. Vai pār;ejiem apzagtiem latviešiem ar to ir jāsamierinās? Nekādā gadījumā.

  Par septiņiem treknajiem gadiem runāts Bībeles Vecajā Derībā 1. Mozus grāmatā. Tajā Jāzeps Ēģiptes faraonam izskaidro divus līdzīgus sapņus, kur pirmajā no tiem redzējis “septiņas treknām miesām un skaista izskata govis un [tās] ganījās meldros”, kuras pēcāk septiņas “kaulainās neglītās govis aprija”. Jāzeps faraonam skaidroja, ka “nāks septiņi gadi, kuros liela pārticība būs Ēģiptes zemē, un tad nāks septiņi bada gadi pēc tiem, un tad aizmirsīs visu pārticību Ēģiptes zemē, jo bads aprīs zemi”. Tāpēc Jāzeps ieteica faraonam septiņus gadus uzkrāt ražu, lai valsts pārciestu septiņus bada gadus.

 17. pietiek saka:

  Pēc vairākus mēnešus ilgas stīvēšanās un apgalvojumiem, ka šādu datu atklāšana būšot personiskās dzīves aizskārums, Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kanceleja beidzot ir bijusi spiesta publiskot savas jaunās – vidēji par aptuveni trešo daļu palielinātās algas.

  Kancelejas vadītājs Arnis Salnājs 3978,00

  Kancelejas vadītāja vietniece Egita Kazeka 3968,00

  Valsts prezidenta ārlietu padomniece Maija Manika 3421,00

  Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis 3421,00

  Valsts prezidenta likumdošanas un juridiskais padomniece Kristīne Jaunzeme 3421,00

  Valsts prezidenta ekonomikas padomnieks Andis Jēkabsons 3421,00

  Valsts prezidenta konstitucionālo tiesību padomnieks Jānis Pleps 2993,00*

  Valsts prezidenta nacionālās drošības padomnieks, Nacionālās drošības padomes sekretārs Jānis Kažociņš 3421,00*

  Valsts prezidenta padomnieks stratēģiskās attīstības jautājumos Zigurds Zaķis 1711,00**

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas ekonomikas konsultante Kristīne Petrovska 1502,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas nacionālās drošības padomnieka, Nacionālās drošības padomes sekretāra palīdze Inga Matīsa 1596,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas ārlietu padomnieka konsultante Gunta Slesare 1690,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas sabiedrisko projektu konsultante Kristīne Reisa-Dāboliņa 1690,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas konsultante plānošanas jautājumos Anda Pečule 1690,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas konsultante stratēģiskās attīstības jautājumos Zane Ozola 1502,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas komunikācijas speciāliste Kristīne Kļaveniece 1931,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas komunikācijas speciālists Toms Ķencis 912,00**

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas tulce Anna Hrapan-Gromņicka 1502,00

  Funkciju nodrošinājuma nodaļas foto un video operators Gatis Bergmanis 1482,00

  Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece Linda Puķīte 2052,00

  Juridiskās nodaļas juriste Inese Kahanoviča 2052,00

  Juridiskās nodaļas juriste Madara Inkina 2052,00

  Juridiskās nodaļas personāla vadītāja Iveta Galzone 1938,00

  Apžēlošanas dienesta vadītāja Elena Lodočkina 2147,00

  Apžēlošanas dienesta vecākā speciāliste Kristīne Vilka 1502,00

  Valsts prezidenta protokola vadītājs Renārs Vilde 2281,00

  Valsts prezidenta protokola konsultante Skaidrīte Zarāne 1824,00

  Valsts prezidenta protokola konsultante Vita Rukse 1824,00

  Sekretariāta vadītāja Laila Rutks arī Rutkis 1596,00

  Sekretariāta sekretāre Daniela Balode 1006,00

  Sekretariāta sekretāre personai, kura ieņēma Valsts prezidenta amatu (V.Vīķei-Freibergai) Daina Lasmane 1368,00

  Sekretariāta sekretāre personai, kura ieņēma Valsts prezidenta amatu (G.Ulmanim) Eva Eihmane 1368,00

  Sekretariāta sekretāre personai, kura ieņēma Valsts prezidenta amatu (V.Zatleram) Zane Jurjāne 1197,00*

  Sekretariāta sekretāre personai, kura ieņēma Valsts prezidenta amatu (A.Bērziņam) Daina Bāra 1197,00*

  Sekretariāta Vēsturnieku komisijas atbildīgais sekretārs Valdis Kuzmins 684,00**

  Valsts heraldikas komisijas priekšsēdētāja vietniece administratīvajos jautājumos Ramona Umblija 1197,00*

  Ordeņu kapitula sekretārs Maira Sudrabiņa 2281,00

  Finanšu uzskaites nodaļas vadītāja Inga Šteinbrika 2415,00

  Finanšu uzskaites nodaļas vecākā grāmatvede Ilona Kancāne 1931,00

  Informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs Jānis Mūsiņš 2281,00

  Informācijas tehnoloģiju nodaļas datorsistēmu un datortīklu administrators Kristaps Mieriņš 1824,00

  Lietvedības nodaļas vadītāja Inta Butkus 1824,00

  Lietvedības nodaļas vecākā lietvede Katrīna Briede 1254,00

  Lietvedības nodaļas arhīviste Inga Bremze (ilgstošā prombūtnē)

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs Ģirts Auškāps 2415,00

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vadītāja vietniece Žanna Trankale 1596,00

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas fondu glabātāja Sarmīte Fogele 1395,00

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vecākais saimniecības pārzinis Dzintars Kļaviņš 1254,00

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vecākais ēku un teritorijas pārzinis Edgars Dauškāns 1254,00

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas saimniecības pārzine Katrīna Bergmane 1140,00

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas saimniecības pārzinis Rihards Beikmanis 1073,00

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas Jūrmalas rezidences pārzinis Andris Āriņš 1140,00

  * nepilns darba laiks 35 stundas nedēļā

  ** nepilns darba laiks 20 stundas nedēļā

 18. Esso to pietiek saka:

  Vāks!!nav komentu

 19. Janis saka:

  Vācijas Kols,gadus 30 atpakaļ,centās panākt Turku repatriāciju prom no Vācijas. Tanī laikā turku tur bija ap 6miljoni sabraukuši strādāt. Un kad pie izbraukšanas,izmaksāt viņiem nodokļus,kurus viņi ir nomaksājuši Vācijai. Nesanāca Kolam nekas… .
  Atšķirība starp Vācijas turkiem un Latviju apsēdušiem krieviem ir milzīga. Turkus kā celtniekus pēc kara sauca Vācieši.
  Krievus nesauca latvieši un nevarēja saukt,jo krievs iebruka,okupēja,anektēja ar falsifikācijas rezultātiem un inkorporēja Latviju “brālīgajā” Krievijā/PSRS.
  Pilna Latvija ar krieviem. Latviešu ir mazāk kā krievu.
  Okupācijas krievu Valdība atjaunoja latviešiem brīvo Latviju. Absurds… .

 20. Eduards Lunis saka:

  —Pilnībā atbalstu un parakstu šo ziņojumu!
  Varbūt var noderēt Latvijas Glābšanas komisijas sagatavots iesniegums ANO Drošības komisijai, kur ir nora’dīti fakti par Latvijas nozagšanu ? Šis dokuments satur acīm redzamu faktu, ka to ir ignorējušas gan KNAB, gan Sudraba un viņas komisija?

 21. Esso saka:

  Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļas vadītājs Ģirts Auškāps 2415,!!!!PAR KO !!PAR KO TĀDA ALGA!!!!!!!!!!????????????Un pārējiem arī..psc vājprāts

 22. Esso saka:

  Kam pieder vēstures patiesība? Ko darīt ar čekas maisiem? Tā nu ir noticis, ka Latvijas tauta visus tos augstākos komunistus nemaz tik briesmīgi nav nicinājusi, bet pat ir cēlusi augstos amatos ar vēlēšanu starpniecību. Arī slaveni rakstnieki ir bijuši kompartijas biedri. Neviens viņus par to negāna. Tāpēc jau šī godīgā analīze ir nepieciešama.Maisu iznīcināšana ir jautājums par to, cik ilgi vēl cietīsim Krievijas specdienestu ietekmi Latvijā. Ja gribam to pārtraukt, tad maisi ir jāiznīcina. Neko labu līdz šim tie nevienam nav devuši.Bet zināt, kurā brīdi sākās problēmas? Tad, kad nacionālo kustību līderi apsēdās līdzās augstām kompartijas amatpersonām. Atcerieties skatu — Anatolijs Gorbunovs un Andrejs Krastiņš AP strādā roku rokā. Kā viņi var nosodīt viens otru? Te jau ir tā latviešu specifiskā kompromisu māksla, kad jākļūst par lielu procesu vadītājiem. Šajā brīdī sākas morāli ētiskā atbildība. Pirmkārt — neko neiznīcināt. Otrkārt — pieņemt lustrācijas likumu. Treškārt — panākt asu komunistiskā režīma nosodīšanu gan Latvijā, gan pasaulē

 23. AIGARS saka:

  klau, “ЗАГС’a” arhīvos un božņīcas grāmatās arī daudz persoālas dabas informācijas! sadedzināt! :D un sadedzināt visu beletristiku, kurā nojaušami prototipi! :D čekas maisos arī ziņas p[ar to, kurš gomoseks – tā Padumjo Savienības okupācijas laikā bija krimināli sodāma padarīšana un ar to varēja turēt īsā pavadā. viena sazvērību teōrija ir, ka pidori Pasaulē kruķī visas djēlas – varbūt te arī sākums šhi†’ām lietām? :D bet mesāžs ir lēti nolasāms – nebaurojiet 18. Janvāri, ka jāpogā vaļā maisi, lai nesanāk nesmukums, ka pidors КГБ-is†s drāzis jūsu māti, vecmuterīti vai sievu! :D

  http://www.la.lv/video-stokenbergs-cekas-maisos-ir-ari-informacija-kurs-ar-ko-pargulejis/

  VIDEO. Štokenbergs: čekas maisos ir arī informācija, kurš ar ko pārgulējis

  “Ar privātās dzīves neaizskaramību līdz šim nez kāpēc tajās diskusijās, ko es dzirdu, tiek runāts par to, ka neaizskarama ir privātā dzīve, kas attiecas uz aģentiem. Tā nebūt nav,” Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecības vadītāju Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE) Aigars Štokenbergs apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?”.

  A.Štokenbergs skaidroja, ka ir redzējis ziņojumus, kuros tiek pieminēts, kā čekas aģenti manipulējuši ar nevainīgiem pilsoņiem: “Es esmu redzējis maziņu čekas maisiņu, jo mans pienākums kā tieslietu ministram bija pārraudzīt SAB. Mazajā maisiņā bija ziņojumi, kuros, piemēram, kāds aģents raksta, ka viņš ir pārgulējis ar kāda cilvēka sievu, lai dabūtu ziņas par kaut kādu kontrabandu vai ko.”

  Viņš uzskata, ka šādas informācijas publiskošana varētu negatīvi ietekmēt ar ziņojumos pieminētajiem saistītus cilvēkus. “Tagad iedomājies, ka mūsdienās kāds cilvēks šo ziņojumu publiski izlasa internetā un konstatē: “Johaidī, runa ir par manu māti, ko kaut kāds čekas aģents ir “drāzis”!” Tu gribi šādus redzēt?” raidījumā vaicāja A.Štokenbergs.

 24. Uldis to Esso saka:

  Čekas maisi ir jāpublicē, lai čeka, vismaz tos savus pakalpiņus, kas tur ir iekšā, vairs nevarētu Ježova dūrainīšos turēt aiz pautiem.
  .
  .
  .
  Admins
  Maisu publicēšana nozīmē šīs sistēmas pašnāvību.
  Aiz visa tā stāv sātanisma citadele- Izraēla.
  Tad, kad tiks demontēta šī “citadele”, tad arī beigsies ļaunums virs zemes.
  Šī ļaunuma demontāža jau tiek apspriesta… tāpēc runāsim skaļi par viņu noziegumiem, lai tas notiktu ātrāk.
  Pēc vienas no H- 86 sūdzības Anglijas premjers man atbildēja:”Satikties mums pagaidām nav iespējams, bet jūsu informāciju mēs noliekam zināšanai !”

  Šeit ir aprakstīts ļainais…, tas noteikti ir jāzina, lai saprastu ļaunumu:http://188.68.49.144/?p=40866

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *