V. Freimantāls. Amatus ieņem pilnīgi neatbilstoši personāži

Valdis-FreimantālsL.Grantiņš.LRTT3Vēl par parazītiem papildinājums:

4.maija valsti vada un atbildīgus amatus ieņem pilnīgi neatbilstoši cilvēki. (Varai vajadzīgie cilvēki – bez savas iniciatīvas, savām domām un savas pārliecības).

Tādus komunistu un čekistu politiskā mafija atrod un iebīda amatos !

Latvijas uzņēmumu reģistra priekšnieks bija Maris Gulbis.

Tikos ar viņu pēc Rīgas Latviešu Biedrības brutālas iznīcināšanas 1993. gada 18. februāra naktī un izskaidroju, ka nedrīkst reģistrā atrasties reģistrēta Rīgas Latviešu Biedrība, kura neatzīst un apkaro likumīgos RLB 1938.gada statūtus !

Uzņēmumu un sabiedrisko organizāciju reģistra galvenā amatpersona to “nesaprata” ! (Un manu iesniegumu ignorēja, ari mūsu sarunai par to nepiegrieza nekādu vērību).

Kad viņš nodibināja savu partiju “Jaunie demokrāti”, iesniedzu juridisku dokumentu no varmācīgi iznīcinātās un no Rīgas Latviešu Biedrības nama izdzītās, atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības oficiālu iesniegumu “Jauno demokrātu partijai”. (Ari to Maris Gulbis ignorēja un nepievērsa nekādu uzmanību nelikumīgajai reģistrācijai un pretlatviskajam viltus RLB garam).

Būdams iekšlietu ministrs, viņš neatzina likumīgos RLB 1938. gada statūtus un pat nesauca pie atbildības tos četrus iekšlietu ministrijas policistus, kuri SITA un ŠĀVA “Māmuļā” likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības biedrus 1993. gada 19. februāra rītā. (Tā nepieļaujot ikgadējās Rīgas Latviešu Biedrības atskaites un pārvēlēšanas 20. februāra 1993. gada kopsapulci). Tas ir vērtējams kā militāra spēka pielietojums sabiedriskās, tradicionālās, atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības prettiesiskā iznīcināšanā.

Atgādinu, ka manā sagatavotajā atskaites pārvēlēšanas “Bērnu un kultūras aizstāvības komisijas” ziņojumā bija paredzēts likt Rīgas Latviešu Biedrības kopsapulcei balsot par cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki 86 programmas pieņemšanu par likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības darbības pamatu !

No tā izriet, ka komunistu un čekistugulbis-maris1-cionists.L. Grantiņš.Freimantāls.LRTT Helsinku 86 grupas militārā likvidācija Latvijā notika 1993. gada 18.februāra naktī. (Lai nepieļautu Merķeļa ielā 13 izveidot STABILU un pastāvīgu, visai tautai vienlīdzīgi pieejamo cilvēktiesību aizstāvības centru – bāzi).

Jo cilvēktiesību aizstāvībai Latvijā ir nepieciešama bāze, droša tikšanās vieta ar zālēm sapulču organizēšanai. (Galvenais, lai šī vieta būtu zināma visiem un pieejama visiem. Lai tā būtu droša un reprezentabla ! Un, lai tās atrašanās vieta būtu N E M A I N Ī G A tāpat ka brāļu kapi un brīvības piemineklis)

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAAdmina piebilde:

Suharenko.Ušakovs.Bergmanis,VējonisFOTO: Šis foto izsaka visu šodienas Latvijas būtību ! Kuriem kalpo šie deģenerāti, ja valsts pašas svarīgākās amatpersonas- prezidents un Aizsardzības minists, kad VALSTS SKAITĀS ATDALĪTA NO BAZNĪCAS, atrodas pašā sātanistu- Antikrista midzenī- SINAGOGĀ !!!

Tālāk jau vairs nav kur iet un zemāk nav kur krist !!!

==============================================================================

Labi pasacīts, Freimantāla kungs !

Tieši tādā veidā,Freimantāla kungs, kā Jūs to darāt, ir jāvelk gaismā visi tie bijušie marionetes- parazīti, kuri atkal cenšas ielīst varas “krējumā”.

Šoreiz tas ir parazīts- krievžīdu iebīdenis Māris Gulbis, kurš toreiz skaistiem vārdiem ieguva tautas uzticību.

Tāda Gulbja vieta ir karātavās, jo viņš, apzinoties sevi kā marioneti, ir atļāvis krievžīdu okupantiem  izmantot SEVI pret latviešu tautu- pret mūsu tautas augstākajām morāles vērtībām- PATIESĪBU !

Protams, ka te jau nav runa tikai par šo “gulbi”, bet par visu 4. maija krievžīdu kolaboracionistu bandu.

Mēs taču redzam, kā šodien par izsmieklu ir kļuvuši visi “Latvijas prezidenti”, un cik rijīgi viņi vēl šodien pieprasa sev luksus lietas, neskatoties uz to, ka viņi visi ir miljonāri.

Jā, MILJONĀRI IR VISI, es nepārsacījos !!!

https://www.pietiek.com/raksti/aizsardzibas_ministrija_stomas_par_jauno_luksusauto_anonimajam_eksprezidentam_eksprezidentei

Tā saucamā Tautas Fronte, kura pēc savas ideoloģiskās bāzes ir cionisma- jūdaima sekotāji !!!

Tātad: latviešu tautas slepkavas !

Garīgā valodā runājot- sātanisti, Antikrista avangards !

22.10.17    L. Grantiņš

You may also like...

4 komentāru

 1. Acīgais saka:

  Šis te Māris Gulbis ir Bordāna JKP partijas spicē un tiek gatavots kā viens no viņu līderiem Saeimas vēlēšanās.
  Visi viltus taisnīgie vienā varzā.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, visi viltus taisnīgie tiek kopoti vienuviet:leviti, juraši, gulbji, bordāni, barkovski(ozoli)… .

 2. čuguns saka:

  Jānis(Ivans) Jurkāns. Spilgts KGB aģenta piemērs. http://www.kasjaks.lv/noderigie/janis-jurkans-pelmeni-un-snabis

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde Acīgajam.

  Biju Bordāna partijā iesniedzis reģistrētu iesniegumu par Rīgas Latviešu Biedrības varmācīgo likvidēšanu 1993. gada 18. februāra naktī, bet atbildi neesmu saņēmis no Bordāna kunga.

  Dīvaini, ka bijušais tieslietu ministrs slēpj no tautas un no saviem partijas biedriem, manuprāt ļoti aktuālu un svarīgu iesniegumu!

  Dīvaini, ka Konservatīvās partijas uzmanība netiek vērsta uz visu latviešu biedrību atjaunošanu Latvijā! (Lai dotu iespēju pilsoņiem uz vietām risinat valstiski svarīgus jautājumus)

  Jāatjauno visas latviešu biedrības!

  Jāatjauno latviešu tiesības biedroties savās biedrības!

  Ko vērtas politiskas partijas, kas par to necīnas un nerunā?

  Piesegt komunistu varas NODARĪJUMUS – NOZIEGUMUS nav nevienas partijas cienīgs darbs!

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Papildinājums pie atbildes “Acīgajam”.

  Visneatbilstošākie savu pienākumu veikšanai, manuprāt, ir speciāli atlasītie tieslietu ministri – 4. maija valsts vājināšanas “IZCILIE” meistari!

  Viņu darbība ir izteikti negatīva!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *