Rihards Kozlovskis ir nožēlojams kriminālelements

Zaļš-tautastribunals.eu4Tas, kuram jācīnās pret noziegumiem, pats tos organizē !!!

Tas tik ir Iekšlietu ministeris !!!

Jā, viņi, šie noziedznieki, nav jākar, nav jāšauj, viņi ir jāsamin kā inficētās ērces.

Tur pat vai trīsdesmit gadus !!! pēc neatkarības nauda tiek izmaksāta “aploksnēs” !

Un to visu neredz ES ?!

Kozlovskis, Borovkovs,Godmanis.Grantiņš.LRTTLatvija, ja tā būtu gājusi latvisko Ulmaņa ceļu, šodien būtu pasaules ZELTA PIECNIEKA pirmajā vietā, bet šodien,  kad tā ir žīd-cionistu vadīta, tā nokļuvusi pasaules atkritumu statusā. Tas viss ir darīts apzinīgi ! Tas vairs nav jāpierāda.  Žīd- cionisti drīz stāsies Pasaules Aukstākās Tiesas priekšā. Latvijas vietējie noziedznieki (borovkovi, godmaņi, kozlovski, šleseli, škēles, lembergi un vairāki tūkstoši citu.) tiks Rīga tiesāti un atjaunotajās “Jekelna karātavās” pakārti.

Cionisms un viss, kas slēpjas aiz tā, tiks no pasaules ar zobenu un uguni izdeldēts. Tad arī Latvija atgūs pilnīgu brīvību un varēs attīstīties bez sātaniskajiem izdzimumiem.

Tici, latviet, tā diena pienāks, kad viņi visi saņems pēc nopelniem, jo KARMAS LIKUMU neviens(pat Dievs) nav spējīgs atcelt.

Tas ir reketa kartelis nevis valsts, kuru “uz Latvijas teritorijas” ir izveidojuši krievžīdi- komunisti- čekisti. Viss Tiesiskais Latvijā ir no šiem “ciānas izdzimteņiem” likvidētas. Mēs arī to necentīsimies atjaunot, pirms rēķini būs nokārtoti.

============================================================

Šie kropļi, latviet, tev taču atņem pensiju, jo viņi tev liedz iemaksāt pensiju fondā.

Viņi nozog tavu pensiju un arī tavu dzīvi !!!

Viņi ir jānosit !!!

==============================================================================

Tāds Kozlovskis ir tikai marionete dižo zivju rokās. Pēc būtības Kozlovskis ir garīgs slimnieks un ar tādu var viegli manipulēt, tāpat kā ar pajoliņu Vējoni, kurš kārtējo reizi kļuvis par apsmieklu pasaules acīs, tā diskreditējot latviešu tautu, kas arī ir cionistu mērķis.

Kozlovskis ar krāpšanas palīdzību ir kļuvis par miljonāru, tā arī kļūstot par cionistu šantāžas upuri. Par visu ir dzīvē ir jāmaksā, nekas par velti netiek dots. Kozlovskim, kaut arī viņš ir tikai marionete, tas izmaksās ar beigām cilpas galā, protams, arī viņai sievai.

Kozlovskis, kā mēs zinām, no vienkārša Godmaņa apsardzes “veča”, kļuva par Latvijas Republikas Iekšlietu ministru. Īstie noteicēji Latvijā ir žīdi Borovkovs un Godmanis, bet ES to visu piesedz trešais žīds- Egils Levits. Levits labi zina, kas notiek Latvijā, bet vai kāds ir dzirdējis, ka viņš par visiem šiem noziegumiem ir sūdzējies ES vadošajām struktūrām ?

Nav, jo viņš pats ir šī nozieguma iniciators- viņš ir mūsu tautas un valsts bende.

To nepārprotami pasacīja arī latvietis- profesors, vēsturnieks Indulis Ronis. Tas arī bija viens no daudzajiem iemesliem viņa noslepkavošanai.

Rihards Kozlovskis ir viens no L. Grantiņa slepkavības organizētājiem, jo DP ir Ie.M. pakļautībā. Galveno organizējošo lomu L. Grantiņa likvidēšanā spēlē tieši E. Levits, bet par to kādu citu reizi. Neticami, bet “disidents” Jānis Rožkals šajā “akcijā” spēlē vienu no galvenajām lomām !!!

Tas nenotiks tik ātri(bet ilgi arī nebūs jāgaida) kā mums visiem gribētos, bet viņi visi tiks aizvilkti uz karātavām !

Dievs, esi ar mums, ar tiem, kuri vēl Latvijai labu, kuri vēl visiem labu !!!

28.09.17    L. Grantiņš

Skatieties, kāds interesants balsojums Draugi.lv, neviens nav pret !!!

Kozlovskis.Grantiņš.LRTTTātad, jānosit !!!

 

You may also like...

8 komentāru

 1. Māris M. saka:

  Viss bizness, kas nav godīgu latviešu rokās, Latvijā balstās uz aplokšņu algām un citām blēdībām, kuras nekad VIDi, VēDēĪ un citi kantori nekad neredz. Jebkurš cits biznesmenis vai individuālā darba veicējs tiek momentā samalts, ja kaut ko tādu atļaujās ko kliķenieki. Faktiski jau pēc tā, vai uzņēmums maksā algas aploksnēs vai nē, var nekļūdīgi noteikt tā īpašnieku piederību komunistu mafijai. Arī par šo “kozjolu” tautā klīst pietiekami daudz runas. Nevienam kaut cik informētam cilvēkam Latvijā nav noslēpums, ka viss viņa slēptais, uz citu vārda esošais bizness balstās uz dienesta stāvokļa ļaunprātīgas izmantošanas iespējām. Ļoti daudz kas, kas saistīts ar dažādu pakalpojumu sniegšanu policijai, saistīts ar viņa vārdu.
  Liekajiem “no malas” tur neiekļūt.

  Ar īpašu visatļautību Latvijā izceļas tieši DēPistu privātais bizness, uz kuriem vispār nekādi likumi nedarbojas.
  Viss notiek pēc principa – ko gribu, to daru.

  Latvija ir maza zeme un kaut ko noslēpt ir neiespējami.
  Agri vai vēlu tas viss nāks gaismā lavīnveidīgi.
  Atliek vien iestāties atbilstošiem apstākļiem.
  .
  .
  .
  Admins
  Pilnīgi pareizi !
  Kāmēr viņus nepakārs, nekas nemainīsies… .
  Viņi ir pārņēmuši ES un grauj to !

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Jurists Kozlovskis neiebilda, kad mani – izslēdza no Zatlera reformu partijas par viena eiro biedru naudas nesamaksāšanu, kaut visi zināja, ka man pat mazajam dēlam nav iespējas nopirkt maizi!

  Īstais iemesls – es filmēju visas sapulces un konferences!

  Īstais iemesls – viņi baidījās, ka varu sapulcē ieminēties par Rīgas Latviešu Biedrības iznīcināšanu 1993. gada 18. februāra naktī!

  Un pierādīt četru policistu N O Z I E D Z Ī G O pretlatvisko darbību 18. februāra nakts operācijā – teroraktā!

 3. ES saka:

  Visu redzu un neviens trešais žīds mani nepiesedz.Varbūt, smalkāk nedzirdīgiem, kas ir Jekelna karātavas? Tā arī neatradu atrādi uz šo pavedienu.Un neviens mani nav pārņēmis.

 4. Ivars saka:

  Nevar būt, ka visas šīs lietas notiek bez Kozlovska-Āžlovska ziņas:

  http://m.pietiek.com/raksti/par_ko_kluse_rigas_regiona_kriminalpolicija

  http://www.protesti.lv/vai-ari-balozu-lietu-sakartojis-sozinovs-kopa-ar-lusi/

  Iezīmējas shēma – policija par krimināllietu ierosināšanu vai neierosināšanu, nelegālā alkohola un cigarešu tirdzniecību maksā saviem priekšniekiem līdz pat valdošajiem politiķiem un Kozlovskis-Āžlovskis šo negodīgi iegūto naudu iegulda savas ģimenes uzņēmumos.

 5. Ivars saka:

  Izskatās, ka nepaies ilgs laiks, līdz šie darboņi beigs savu dzīvi Guantanamo cietumā.

 6. Lojals LV saka:

  Ko raksta LRTT ir ticama un biezi redzams tas acigs un gudrim cilvekiem kas notiek, un tam ko raksta par politika tas Freimentals vis ir pareiz a vot vinjs pats gan neir ticams un par sevi nerunat patiesiba i vinja kaimins daudzi reizes no pasa Valdis bija runa par daudzim tukstosim dargas glezna un daudzi nekustami ipasumsi un visa republika i te i tur a te par badu raksta un spekulet ar sava maza bernu-nu neticu vinjamm,nu vot neticu

  P.C.
  Ludzu par kludas piedot!

 7. delfi saka:

  Droši varat aizstāv vārdu Krievija ar Latvija un putinisms ar lembergisms.

  Procesi Krievijā un Latvijā ir tik līdzīgi. Acīmredzot, arī risinājums ir līdzīgs.

  Kremļa varas sistēma nepieļauj Putina aiziešanu, spriež eksperti

  Krievijā izveidotā varas sistēma, kurā politiskās iespējas iet roku rokā ar ekonomisko labumu gūšanu, būtu apdraudēta un nespētu pastāvēt, ja prezidents Vladimirs Putins atstātu savu amatu, sestdien “Rīgas konferences” diskusijā “Quo vadis Russia” sprieda eksperti.
  Kremlī Putina varas gados ir izveidota īpaša autoritārisma forma “putinisms”, skaidro ASV eksperte Krievijas jautājumos Seleste Valendere. Tā ir politiski ekonomiskā sistēma, kurā politiskā vara nodrošina ekonomiskos labumus, bet iekļūšana šajā elitē balstās personīgajos sakaros.

  Šajā lokā iesaistīto galvenais mērķis ir saglabāt varu, lai turpinātu gūt labumus, skaidro eksperte. Taču Putina, kurš ir centrālais šīs sistēmas elements, aiziešana nozīmētu pārmaiņas un risku zaudēt ekonomiskos ieguvumus.

  “Pārmaiņas var būt bīstamas šiem cilvēkiem,” uzskata Valendere, skaidrojot, ka varas nodošanas process sistēmā esošajiem nav pieņemams. “Neredzu, kā putinisma krišana varētu saglabāt sistēmu,” spriež analītiķe.

  2018. gadā Krievijā notiks prezidenta vēlēšanas, kurās prognozējama Putina pārvēlēšana uz nākamo sešu gadu termiņu. Taču pēc tam būs pagājuši divi secīgi prezidēšanas termiņi, kas atļauti Krievijas konstitūcijā, turklāt Putins jau būs vairāk nekā 70 gadus vecs. Tas rosina jautājumus, kāda būs Kremļa rīcība, lai saglabātu esošo sistēmu.

  Krievijas jautājumu analītiķis Braiens Vitmors modelē, ka Putinam var nākties pārkāpt konstitūciju, lai turpinātu valdīt pēc otrā termiņa beigām, lai nebūtu jāgaida vēl seši gadi.Gaidīšana nozīmētu neglābjamu novecošanu. Vai arī varētu tikt izveidots kāds īpašs “nācijas līdera” amats, spriež Krievijas vērotājs.

  Runājot par to, vai varētu tikt atkārtots 2008. – 2012. gada modelis, kad prezidenta amatā formāli stājās premjerministrs Dmitrijs Medvedevs, bet Putins kļuva par premjeru, pētniece Valandera norāda, ka tas nav scenārijs, ko Kremlis gribētu atkārtot, jo šāds variants iekļauj lielus riskus un jau iepriekš tika uzskatīts par zaudējumu.

  Krievijas pētnieks Bobo Lo norāda, ka pēc nākamā sešu gadu termiņa Putins būs 72 gadus vecs, kas vēl joprojām nebūs uzskatām par pārlieku lielu gadu nastu valdīšanai. Ņemot vērā, ka Putins sevi uzskata par varenu nācijas līderi, kurš nekļūdās un ir vajadzīgs tautai, turklāt spēj pārliecināt cilvēkus par savu neaizvietojamību, domājams, ka tiks atrasts veids kā saglabāt Putina amatu vai palikt pie reālās varas nemaz nepārkāpjot konstitūciju, prognozē Bobo. Vienkārši aiziet no varas Putinam nemaz nav iespējas, viņš uzskata.

  Krievijas Federācijas Drošības padomes sekretāra vietnieks Mihails Popovs, kurš arī piedalās diskusijā, atgādina, ka Putins ir konstitucionāli ievēlēts prezidents, kuram ir spēcīga pozīcija, liels tautas atbalsts un respekts kā speciālistam un patriotam. Viņš aicina būt pacietīgiem un gaidīt, jo neviens nevarot pateikt, kas notiks pēc septiņiem gadiem.

  Vairums ekspertu ir vienisprātis, ka bez politiskajām pārmaiņām ar esošo varu Kremlī nav iespējamas reformas, lai stātos pretī ekonomiskajiem un citiem izaicinājumiem, ar ko tagad saskaras Krievija.

  “Ja Krievija vēlas būt vadoša 21. gadsimta valsts, tai ir nepieciešamas fundamentālas pārmaiņas,” uzskata Bobo. Turklāt modernizācija var prasīt desmitgades, bet tas nav iespējams bez politiskajām reformām, atzīmē eksperts.

  Nekādi nopietni uzlabojumi ekonomikas glābšanai un reformēšanai, kas pēdējos četrus gadus stagnē, pavisam noteikti nav gaidāmi ātrāk par 2018. gada prezidenta vēlēšanām, uzskata bijušais Krievijas “Sberbank” priekšsēdētājs Andrejs Kazmins.

  Viņš gan atzīmē, ka par spīti ekonomiskā likstām un dažādām problēmām Krievija gadiem spēj saglabāt pati savu sistēmu un, pat notiekot pārmaiņām, nozīmīgas izmaiņas varas struktūrā nav gaidāmas sabiedrības uzskatu dēļ.

  Ikgadējais ārpolitikai un drošībai veltītais starptautiskais forums “Rīgas konference” šogad norisinās no 29. līdz 30. septembrim. Konferenci organizē Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju (ĀM) un Latvijas Aizsardzības ministriju (AM).

  Šogad aicināto viesu statusā Rīgā sagaidāms Igaunijas ārlietu ministrs Svens Miksers, Kanādas aizsardzības ministrs Hardžits Sings Sadžans, Lietuvas ārlietu ministrs Līns Linkevičs, Moldovas premjerministra vietnieks, Ārlietu un Eiropas integrācijas ministrs Andreju Galburu, Ukrainas Ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins un Zviedrijas parlamenta priekšsēdētājs Urbans Alīnu.

  http://www.DELFI.lv

 8. Uldis saka:

  Maz ticams, ka Kozlovskis zin Izraēlas premjera, galvenā rabīna un vēstnieka Latvijā uzvārdus, toties nekļūdīgi nosauks ietekmīgākos Krievijas FSB vadītājus un organizētās noziedzības barvežus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *