Komunistisko lopžīdu(Dz. Rasnačs) agresija pret latviešu tautu !!!

Zaļš, tautastribunals.euDzintars-Rasnačs-Grantiņš-Levits-LRTThttp://jauns.lv/raksts/zinas/253285-policija-komente-video-kura-redzams-ka-rokudzelzos-sasledz-no-majas-izliktas-pensionares-gitas-radiniekus

Šim notikumam nav nekāds sakars ar latviešiem un latviešu tautu. Latvijā pēc Atmodas nenotika deokupācija. Varu atkal pāņēma komunisti ar komunistu Gorbunovu priekšgalā !!!

“Komunisms ir nekas vairāk kā maska jūdaisma(žīdisma) totalitārismam”

Pēc būtības noteikšanai jābūt Latvijas prezidentam un Latvijas ministru prezidentam. Bet vai tā ir ? Protams, ka nav . Visu nosaka komunisti- čekisti, tātad: žīdu totalitārisms- žīdu nacisti !!!

Žīdu varenība, debilantu un bandītu varza: https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=hqwZOkRUChk

Viņi ir nekas vairāk kā starptautiska noziedznieku banda, kurai intelektuālais potenciāls ir zemāks par primātiem piemītošo. Tas bija nepārprotami pasacīts arī tikko redzētajā video.

1.SuharenkoOjārs-Kalniņš.VējonisGrantiņš-Bergmanis-Mežviets1Viņu būtība ir aprakstīta arī šeit: Kas paglābs ebrejus, kad pasaule uzzinās(lasīt)... .

Un to par šiem sātanistiem saka Mārtiņš(atvērt) Luters:Mārtiņš Luters, kas veica lielo reformācijas darbu, uzsāka arī cīņu ar žīdiem.
Ņemot vērā to, ka žīdi uzskata sevi par kaut kādu izredzētu tautu un apdraud visas pārējās tautas virs zemes, Mārtiņam Luteram likās nepieciešami brīdināt vāciešus stāties sakarā ar žīdiem.

Paklausieties un ieklausieties: “Rasnačs lūdz skaidrojumus, kāpēc ar varu no mājām izlikta 83 gadus vecā Gita Karlsberga

Rasnačš.Lopžīdi.LRTT.GrantiņšVai sapratāt ?

Rasnačs lūdz !

Kam, kuram viņš lūdz ?

Vai Tieslietu ministra pienākums ir lūgt noziedzniekiem ?

Tātad, Rasnačs nav nekāds ministrs, bet marionete kāda rokās.

Uzbrukums latvietei Gitai Karlsbergai ir ģenētiski ieprogrammēts šo komunistu čekistu smadzenēs.

Viņi bez asinīm iztikt nevar: Četras dienas čekisti slepkavojuši latviešu virsniekus pie Vaiņodes. Aprakti dzīvi cilvēki. Patrioti dedzināti ar nokaitētu dzelzi. Daļa ir “Kurzemes vārda” rakstā 1941.gada 19.jūnija numurā http://data.lnb.lv/nba01/KurzemesVards/1941/KurzemesVards1941-016.pdf .

http://tautastribunals.eu/?p=40143

Visi, kuri iestājās komunistiskajā partijā, pēc būtības pievienojās sātanismam- jūdaistiem- cionistiem. Viņi caur zvērestu atsacījās no savas etniskās piederības.

Lūk, šeit ir redzami visi šie sātanistu(skatīt) purni, kuri ir vainīgi latviešu tautas genocīdā un valsts totālā izlaupīšanā. Visi šie deģenerāti nositami bez tiesas sprieduma.

Petersgodmanis-dinēvičs-škaparsēlerteražukskalnieteProtams, ka manas izjūtas pret šiem: “kuri sevi uzskata par jūdiem, bet tādi nav”, pastiprina tas, ko piedzīvoju pirms diviem gadiem Latvijā mana zvēriskā aresta brīdī un psihotroniskā apstrāde 203. kamerā. Ja lasījāt Astrīdas Babānes liecības(atvērt), tad uzdūrāties uz šādu teikumu: “Grupu SS12 vada kapteinis Vjačeslavs Kļičevs Centrālcietuma darbinieks, kurš izdarīja kratīšanas Jūsu kamerā 203 (Jūsu logi pirmajā stāvā bija pavērsti uz pārtikas bloku) un uzņemšanas nodaļā (Vokzaļčiks).”

Kāpēc tika pieminēts pret kurieni bija pavērsti kameras logi . Tātad, Babānes kundzei arī bija kļuvis zināms par manu apstrādi ar psihotroniskiem ieročiem !!!

Kamēr, latviet, Izraēla netiks “demontēta” un cionistu izdzimumi aizvilkti uz karātavām, pasaulē viss tikai kļūs arvien sliktāk.

Latvija ir pilnīgā šo sātanistu- slepkavu pakļautībā.

Katru gadu Latvijai tiek nozagti pieci miljardi, bet Krievijai 150- 200 miljardi(un cik vēl pārējai pasaulei) dolāru.

Tas viss nonāk Izraēlā.

Par mūsu sviedru naudu viņi veic pasaules tautu kūdīšanu- genocīdu pret visām pasaules tautām.

Noziegums pret latvieti Gitu Karlsbergu ir likumsakarība, bet ne izņēmums.

Nāvi cionistiem, komunistiem, okupantiem un nodevējiem policijas formās… .

09.09.17   L. Grantiņš

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAGedroics,lapinskis,Garda.Grantiņš,LRTT

You may also like...

13 komentārs

 1. Akmens saka:

  Ar katru šādu reizi nelieši sev paīsina mūžu, jo latviešu tautas pacietības mērs tuvojas galam.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Komunisti, čekisti jau kuro reizi manu 10 bērnu un 13 mazbērnu ģimeni grib izdzīt no manas mājas ar nolādētajiem tiesu izpildītajiem par to, ka no savas 92 eiro pensijas nevaru samaksāt N E K U S T A M Ā īpašuma N O D O K L I Rīgas domes N A U D I S K Ā S dzīrošanas vajadzībām!

  Lasiet V I S I kliedzošo materiālu www Valdis Freimantāls:”Mosties, celies, strāda”!

  Kad mūs izdzina no Māmuļas 1993. gada 18. februāra naktī komunistu un čekistu Rīgas Domes bandīti asinis šķīda un policisti pat šāva!

  Tā latviešus izdzina no savas likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības.

  Mēs bijām latvieši. kuri stingri nostājamies par likumu ievērošanu Latvijā.

  Bet 24 gadu garumā komunistu un čekistu 4. maija B A N D A dara ko grib ar latviešu ģimenem! (Laika posmā no 1993. gada nakts līdz šodienai virs 10 000 latvieši, novesti līdz izmisumam. izdarījuši pašnāvības – skatīt Valsts Statistikas Pārvaldes datus).

  Vai nav pienācis laiks I Z D D Z I M T E Ņ U S tiesāt?

  Esmu Helsinki 86 biedrs un lasiet manas publikācijas www Tautastribunals.eu.

 3. Elmārs saka:

  Es uzskatu ka raksta daļā par Gitu Karlsbergu viņas tautības pieminēšanai ir tikai otršķirīga nozīme – jo šis ir ārprāta gadījums un tas stāv augstāk par nacionālo. Vispirms ir Cilvēks – vecs Cilvēks ar visām viņa labajām un sliktajām īpašībām, ar visu dzīvi, kurā Cilvēks pats nemitīgi cīnās ar labā vai sliktā uzvaru sevī, tikai pēc tam ir viss pārējais – valoda, reliģija, rase, tautība.
  Kad es redzu līdzcietību vēstošus rakstus vai īsus komentārus, neatkarīgi no formas kādā līdzcietība tiek izteikta – es esmu drošs ka Latvija kā Valsts nav uz visiem laikiem zaudēta, jo ir vēl ne tikai latviešu tauta, bet arī šīs Tautas Valstsgriba. Pašreizējā brīdī Latvija kā Valsts neeksistē un ir tikai mirāža, ar labākiem vai sliktākiem aktieriem uz politiskās skatuves, Nācija ir nospiesta uz ceļiem, tiek nolikta kopienas statusā, tai nav varas savā teritorijā, jo varas neatņemamā sastāvdaļa – ekonomiskā vara ir atņemta ar viltu un Nācija sev Likumīgi piederošā teritorijā pašreiz ir padarīta nespējīga lemt pati par savu Likteni. Kamēr tas ir tā, tiesās netiek ievērots patiesības noskaidrošanas princips t.i. tiesas neveic objektīvās patiesības noskaidrošanu, jo tiem, kam pašreiz ir reālā vara Latvijā, Patiesība neinteresē. Latvijas, kā ekonomiskās kolonijas, Tiesām ir īpatnība ka tās nemeklē patieso likumpārkāpēju bet gan izrēķinās ar likumpārkāpēja upuri un nosauc šādu izrēķināšanos par Satversmē minēto Taisnīgo Tiesu.

  Pasaule pamazām mostas no vājprāta murga un es alkstu piedzīvot labā uzvaru pār ļauno un Patiesības iznākšanu dienas gaismā. Kam kalpoja Dainis Īvāns un bijusī prezidente VVF un kas tiem kopīgs var saprast ja paseko kādas balvas un par ko tiem ir piešķirtas. Es domāju tās balvas kas saistītas ar šo žīdiski-rasistisko projektu. (vācu valodā):
  https://archive.org/download/RichardCoudenhoveKalergiPraktischerIdealismus/Richard%20Coudenhove-Kalergi%20-%20Praktischer%20Idealismus.pdf
  Vai Hitlers par to nezināja??? Jāatzīst, viņa vārdos ir daudz no tā kas tuvina Patiesībai un, šķiet, viņš runā par šodien notiekošo:
  https://www.youtube.com/watch?v=x4obeqaxhRs (angļu val. titri).
  Šo ebreju nevar necienīt, lai gan vainīgi ir arī visi tie kuri līdzdarbojās komunismam (boļševiku oligarhija un nekas vairāk tā Padomija nebija un man nospļauties uz tiem augsti mācītajiem, kuri apgalvo, ka tā bija jauna tipa valsts iekārta), KGB u.t.t., bet viņš vaino tikai ebrejus, kas arī, manuprāt, nav godīgi:
  https://www.youtube.com/watch?v=AaZldOUC-q8 (angļu val. titri).
  Par pēdējo video autors brīdina, ka daudzās valstīs (arī Vācijā) tie tiek bloķēti un iesaka: „Use a free VPN extension in your browser like zenmate and change your country if you can’t watch the video.”
  .
  .
  .
  Admins
  Domāju, ka te nu Elmārs ir nogriezies no Likumības ceļa:”Es uzskatu ka raksta daļā par Gitu Karlsbergu viņas tautības pieminēšanai ir tikai otršķirīga nozīme – jo šis ir ārprāta gadījums un tas stāv augstāk par nacionālo.” Tieši nacionālais Tiesiski nacionālā valstī ir PRIMĀRAIS, jo pretējā gadījumā sākās viss komunistiski(žīdiski) vulgārais- internacionālisms, kā aizsegā cionisti veic visus noziegumus… .

 4. Aelita saka:

  Jaunus advokātus, kas dzimuši pēc 1970.gada, jau vairs nenosaukt par komunistiem… Vai nav tā, ka tieši mežonīgais kapitālisms, kas pie mums sākās 90. gados, pavēra dažādiem blēžiem (arī likumīgajiem) plašas iespējas? Es neaizstāvu to sociālismu, kas pie mums bija teju pusgadsimtu, jo tas bija koloniāls sociālisms, kas draudēja mūsu tautai ar bojā eju neapturamas migrācijas dēļ. Bet zinām, ka Zviedrijā kādu laiku valdīja sociālisti un nodrošināja kkādu taisnīgumu. Citi saka – konkurence un ideja – uzvar stiprākais – veicina straujāku attīstību. Bet dabā ir ne tikai plēsīgo zvēru uzvedības normas, pastāv arī sadarbības formas, kā bitēm vai skudrām :-)
  Gandijs reiz teica – “Cilvēce atrodas krustcelēs, un tai nāksies izvēlēties starp džungļu un cilvēcības likumiem.”
  .
  .
  .
  Admins
  Latvijā nekāds “mežonīgais kapitālisms” nekad nav bijis. Vienkārši komunistisko kriminālelentu bandas laupīšanas process. Pēc “papīriem” protams, kaunie nelieši nav komunisti, bet gan pēc savas pārliecības- dzīvot uz citu rēķina… .

 5. auseklis saka:

  kad lasa pēckara trimdas latviešu izdevumus, tad cauri vijas galvenā doma, ka visi reiz saņems pēc nopelniem. Kad “atguvām ” brīvību cik ir saņēmuši sodus par padarītajiem noziegumiem. Smieklīga statistika. Bet kur palikuši paši daudzinātāji? kur palikušas viņu prasības pēc taisnības?
  Linard, stafeti esat pārņēmis Jūs. vai reiz notiks taisnīga tiesa? Ņemot piesaukto pieredzi – nekad.
  Jūs esat, kā lakmusa papīrs. Jūs izmanto.
  Visu cieņu un kā saka, cepuri nost bŗivības cīnītāja priekšā. Jūs bijāt pirmais un tāds arī paliksiet. Taču šodien ir vajadzīga pavisam cita pieeja Latviskuma kārtošanai.
  .
  .
  .
  Katrs saņems nopelnīto, par to nav ne mazāko šaubu, protams, ka ne tik ātri kā vēlamies, bet ne arī tik ilgi kā paredzi… .
  Pieeja būs cita, jo cilvēcigo morāli, kā izrādās, komunisti nesaprot, tātad, runās stobri…. .

 6. AGedroics saka:

  Pats jau arī garīgi slims esi… :)))
  .
  .
  .
  Admins
  Tev, protams, kā ekspertam, tas redzams labāk.

 7. Māris M. saka:

  http://jauns.lv/raksts/zinas/253429-53-gadu-vecuma-miris-politologs-pirmas-pretpadomju-akcijas-dalibnieks-konstantins-pupurs
  .
  .
  .
  Admins
  Tikko kā ierakstīju viņa nekrologā:
  Atbildēt · 41 min
  Manage
  Linard Grantins
  Uzticams Maskavas čekas pakalpiņš, kurš vēlēja man nāvi un pat piedalījās manis likvidēšanā, nu pats aizgājis ceļu, kuru vēlēja man.
  Nevēlu viņam ne labu ne sliktu, bet tikai to, ko pats “godam” nopelnījis.
  Nodevība, narkotikas un alkohols bija tie, kas pieveca vīru pašos spēka gados…. .

 8. No Maarupes saka:

  Jaa, mees arii tikko izlasiijaamm par to pupuru, diivains arii shim nekrologs, ar izlaidumiem un paarlecieniem, bet amerikas laiks un dienests asv speekos diibaini nnosleepts?

 9. Valdis Freimantāls saka:

  Gribu zināt ar ko var izskaidrot Konstantīna Pupura nezināšanu par KGB S P E C O P E R Ā C I J U 1993.gada 18.februāra naktī?

  Kā var nesaprast to, ka tautai liedz savā galvenajā domu apmaiņas vietā, Māmuļā, pulcēties un biedroties brīvi, atbilstoši likumīgajiem biedrības 1938.gada statūtiem?

  Vai nav dīvaini, ka līdzīgi Dainim Īvānam, Konstantīns par to nekad neierunājās?

  Personīgi viņu nekad neesmu saticis, pretststā mūsu “drosmīgākajam” no Daiņiem!

  Par Īvānu man ir skaidrs – apzināts N O K L U S Ē T Ā J S, jo esmu viņam vairakkārt, viņa mājās Bruņinieku ielā, personīgi izstāstījis par notikumiem 1993. gada 18.februāra naktī un pēc tam Mamuļā! (Gaidot likuma aizstāvja cienīgu reakciju un rīcību, latvietības aizstāvja rīcību).

  Dainis Īvāns “Bērtuļa nakti” Rīgas Latviešu Biedrībā atzina par N O K L U S Ē J A M U!

  Kāda ir patiesība par Konstantīnu Pupuru?

  Kā viņa darbība vērtējama?

  Ko saka viņa ģimene un draugi?

 10. ugunskrustietis (Viktors R.} saka:

  Nu inkins ir viens pseidonacionālists.

 11. Arnolds saka:

  Nekas nav aizmirsts, neviens nav aizmirsts. Top nodevēju saraksts, kurā nodevēji ierakstās pašrocīgi ar saviem nodarījumiem pret Latviju un latviešu tautu.

  http://jauns.lv/raksts/zinas/253299-latvija-pliki-riebjas-himna-nepatik-si-valsts-jauna-mode-neieredzet-savu-zemi

 12. Aelita saka:

  =>18.22
  Vai DP nevajadzēja pieskatīt arī I.Viņķeli, kura gribēja ieviest bērnudārzos savu gender apmācību, lai jauktu maziem bērniem galvas un viņi vairs nesaprastu, pie kāda dzimuma pieskaitāmi?
  Vai arī patrenkāt tos, kas taisa shēmas, lai izkrāptu naiviem cilvēkiem īpašumus? Vai tie, kas izsaka kritiku, ir vairāk noziegušies? Tiesa gan, nezinu, vai Krievijā ir labāk.
  “Kas jauns” rakstā teikts, ka neviens neprotestēja, kad PSRS karoja Afganistānā. Ha, kas gan toreiz iedrošinājās protestēt! (Un tagad laikam arī es kā sieviete nedrīkstu protestēt pret to, ka karos nogalina cilvēkus…)

 13. Aelita saka:

  Es neteiktu, ka esmu vienis prātis ar tiem personāžiem, kas aprakstīti “Kas jauns”, kaut arī viņiem katram ir varbūt iemesls tā izrunāties. Es arī piedzīvoju tādu teijāteri, ka man varbūt vajadzētu ienīst vai visus latviešus, vismaz tos, kas tajā piedalījās, līdzīgi kā A.Priedītim. Bet es saprotu, ka teātrus vada nedaudzi, citi tur piedalās drīzāk aiz muļķības… Lielākā mūsu tautas daļa tomēr ir kārtīgi, kaut arī mazliet naivi cilvēki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *