Māris M. DP ir melnās maģijas piekopēji

Zaļš, tautastribunals.euPilnībā pievienojos Valda komentāram: http://tautastribunals.eu/?p=40383&cpage=1#comment-24352 Varu to nedaudz, bet nepilnīgi papildināt.

Terorizēšanai tiek izmantoti arī zagļi-recidīvisti, kuriem jānopelna brīvība pēc kārtējā pastrādātā un policijas atklātā nozieguma – cilvēks periodiski tiek apzagts reizi vai divas vienas nedēļas laikā. Un tā gadiem līdz vājprāta pagurumam. Policijas atbildes pēc iesniegumu saņemšanas – izsmejošas, cilvēka cieņu pazemojošas. Tiek sistemātiski bojāts īpašums – durtas riepas, griezti kabeļi, degvielā tiek lietas ķīmiskas vielas.

Lauku sētā pēkšņi ar apbrīnojamu regularitāti “iemaldās” kašķīgi svešinieki – čigāni, kaut tajā apvidū nedzīvo, dažādi bandītiska izskata sveši krievi, dažādi citi svešinieki, kuri neviens savu ierašanos nespēj loģiski pamatot. Pabojā nervus, pakašķējas, uztaisa trādirīdi un aizbrauc.

Tiek izmantotas arī prostitūtas, kuras citu acīs dzīvo normālu cilvēku dzīvi, savu nodarbošanos no citiem slēpj un pie izdevības uzsver, ka viņas ģimene ir “labi situēti, cienījami cilvēki” – lai kāds “netīšām” neizpaustu cilvēkiem viņu rūpīgi glabāto noslēpumu, tas jāatstrādā ar intrigām, apmelojumiem, nepamatotiem iesniegumiem policijai un neslavas celšanu. Rezultātā pēkšņi, nevienam neko ļaunu nedarot, pat lāgā nepazīstot, cilvēks iemanto drausmīgu ienaidnieku. Sākas neaprakstāms murgs pāris gadu garumā.

Tiek izmantoti alkoholiķi par alus divlitreni, lai regulāri, saimniekiem mājās neesot, atstātu ap māju labi redzamas psiholoģiskas iedarbības pēdas – izbārstītas smiltis, izbārstīta sāls, izmētātas putnu ligzdas, cūku sūdi, olas, lupatu vīkšķi un daudz kas cits, kas rada iespaidu, ka cilvēks nokļuvis melnās maģijas piekopēju interešu zonā. Tie paši alkoholiķi par to pašu divlitreni noliek pie saimnieka durvīm uz ceļa atrastu nobrauktu zaķi – arī psiholoģiskam teroram. Tāds saimniekam pilnīgi svešs alkāns pieķerts “piekopjot melno maģiju”, taisnojas, ka pelna tikai savu aliņu un negribot atklāj pasūtītāju ķēdes posmu, tā atklājot veselu virkni čekas aģentu.
Kā jau kādreiz rakstīju, “pretpadomju elementiem” “brīvajā” Latvijā iestādēs sistemātiski zūd dokumenti. Jebkuras darīšanas izvēršas par murgu.

“Pretpadomju elementu” ģimenēs esmu novērojis arī tādu parādību, ka kāds no ģimenes tiek, kā jau rakstīja Valdis, iebarots ar alkoholu.

Gan jau tiek liktas lietā arī narkotikas. Tas rada nesaskaņas ģimenē, sagandē dzīves un laiks iesaistīties politikā vairs tādam dzīves nomocītam cilvēkam neatliek. Tāpat tiek bērni ievilkti sliktās kompānijās, kādā draudzē vai sektā. Tur smadzenes ievirza “pareizā gultnē”, neaizmirstot nostādīt pret LRTT un Linardu Grantiņu, ieborēt piedošanu komunistiem un aizmirst vēsturi.

Iemāca nesaskatīt okupācijas radītās sekas un nepieciešamību pēc deokupācijas.

Visas nelietības, kas tiek piekoptas, un to radītās sekas nemaz vienā komentārā un pat rakstā nav iespējams aprakstīt.

Tas ir romāna vai drīzāk vēstures grāmatas cienīgs temats.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅALRTT piebilde:

Nepārprotami, ka visas reliģijas ir MELNĀS MĀĢIJAS “atribūtika”. Nekad un nekur jūs neatradīsiet kādu rakstu darbu, kurā būtu norādīts, ka kāds pravietis būtu ieteicis jebšu pats dibinājis kādu reliģiju- ticību TUR KĀDAM. Tās visas ir radījuši dažnedažādi politikāņi, lai valdītu pār ļaudīm. Personīgi es zinu, ka ir LIELAIS LOGOS un ar to tad arī visam ir pielikts punkts !

Judaisms.LRTT.Izraēla. ebreji, žīdi. Grantiņš.Kāpēc man būtu JĀTIC, ja es zinu, ka viņš ir. Kāpēc man būtu jātic, ka man ir māte, kaut arī es viņu nebūtu nekad redzējis. Viņa IR, jo savādāk es nebūtu starp jums.

Lūk, tad te arī sākas viss sātanisms. Reliģija ir sātaniska pēc satura un būtības.

Kristus atnāca sātanistus ārstēt,- tika zvērīgi noslepkavots.

Mozus arī centās sātanistus vest pie apskaidrības,- pazuda bez vēsts kaut kur tuksnesī…. . Plakātā ir nepārprotami pasacīts, kas bija komunisms. Jūdaisms ir visagresīvākā Sātana ideoloģija.

Visu Krievijas koncentrāciju nometņu vadītāji bija hazār-žīdi.

Paņemtas tika neskaitāmu miljonu dzīvības. Šīs dzīvības vajadzēja SĀTANISKAJAI VARZAI, lai tā varētu eksistēt, jo tā nesaņem enerģiju no Visuradītāja.

Šodienas Latvijas sistēma balstās uz MELNĀS MĀĢIJAS(sātanisma) pamatiem.

Man ir kļuvis zināms, ka pirms diviem gadiem, kad mani arestējot(nu pilnīgi bez nekāda iemesla) tika pielietota asiņaina agresija, par godu tam Liepājā notikusi sātanistu mese. Pilsēta esot mudžējusi no dažāda ranga DP izdzimumiem. Pat Jurkāns esot tajā piedalījies.

Kā tiek apstrādāti pretinieki, pārliecinājos pirms diviem gadiem Rīgas centrālcietumā.

Atceros arī, kā par pēdējo idiotu tika pataisīts Juris Vidiņš un pēc daudziem gadiem arī viņa sieva Marija Vidiņa.

Ja es nebūtu šos cilvēkus pazinis Atmodas laikā, laikam šīs izmaiņas nejustu tik krasi, jo domātu, ka tādi bijuši jau kopš dzimšanas.

KalniņšUšakovsBorovkovsGodmanisGrantiņšLRTT04.08.17      L. Grantiņš

You may also like...

9 komentāru

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Pateicos Marim M. par būtisku tēmas papildināšanu!

  It sevišķi tagad redzam dažādu ČEKAS aktivitāšu intensivizēšanos!

  Pat (apolitisksis) Juris Strenga rakstījis, ka viņa novērojumi saskan ar “atbildes” reakciju no orgānu puses!

  Dumji ļautiņi saka – nekādas čekas jau sen vairs nav! Čeka vispār nepastāv! Tagad ir brīva Latvija! ( Bet čekisti šajā brīvajā Latvijā visu nosaka un visu vada – tieši tāpat kā komunistu varas laikos). Tikai tad viņi bija uz algām un dažādām piemaksām, bet tagad vareni uzņēmēji un svarīgi miljonāri.

  Iesaku katram dokumentēt šos “notikumus” lai varētu šādas “sakritības” klasificēt.

  Komunistu un čekistu noziedzīgā darbība pret tautu prasa tas rūpīgu izpēti un K L A S I F I K Ā C I J U.

  Cerams ka kāds jaunais “Rūdolfs Blaumanis” visu to ieliks lugā: “Padomjlaiku murgs”!

  Mūsu uzmanībai nedrīkst paskriet garām neviena viņu viltība!

  Materiālus sūtīt www Labie.lv. ar norādi: “Pretlatviskie noziegumi”. (un , protams: “Tautas tribunals.eu”.

  P/s Krievijā opozīcija sāk sekmīgi apvienoties pret varas vertikāli.

 2. No Maarupes saka:

  viss pamataa pareizi un arii aktu8aali, ko raksta Feimentaals, bet iznemot, taas vina slavas dziesmas D.Rietumai,tur muusu domas nekad nemainiisies, jo vinas uzstaashanaas pie Paardaugavas kauna staba kopaa ar “krievu” partijas aktiivistiem Gaponenko, Petropavlovu,Pimenovu un veel citiem 100% latvieshu ienaidniekiem, pielika punktu ticiibai vinas ‘miilestiibai” pret visiem.
  Varbuut ka vina var piemulkot visaadus leetticiigos, var maazoties, braukt bez tehn.apskates, leeti skandaleeties utt. un celt sevi keeninienes kaartaa, paraisot sevi un taapeec arii LATVIESHU patriotus par apsmieklu,bet mees vinai NETICAM UN NETICEESIM.
  .
  .
  .
  Admins
  Tā Rietumas apslēptā doma ir diezgan pareiza no “cilvēciskās puses”, bet tā nestrādā pret profesionāliem neliešiem, kuru nodoms ir iznīcināt tautu. Man arī D. Rietumas cīņas “forma” nav pieņemama. ” Pamatiedzīvotāju tiesību deklarācijas” iztulkošana bija laba lieta, bet ar to ir daudz par maz. Jā, viņas uzvedība nerada cilvēkos labu sajūtu. Lieta ir tāda, ka viņa dzīvi uztver savādāk nekā mēs, protams, bez ļauniem nodomiem. Pret absolūto ļaunumu nevar vērsties ar mīlestību, tas var slikti beigties. Pret to ir jāvēršas ar kaujas ieroci.

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde marupīešiem.

  Tagad jau Dittei ari mērs pilns un viņa piespriedīs sodus,
  jo 8 gadus viņas labajai sirdij un viņas mīlestībai, varas apstulbinātie spļāva virsū un pat lika cietumā!!!! (lai nogalinātu).

  Domāju – ari viņa pieprasīs augstāko soda mēru Latvijas vēlētajiem un ieceltajiem kangariem !

  Dittas atomkara sistēmas “IRDINĀŠANA” ir ģeniāla! (Pirms viņas Latvijā par to neviens nerunāja vispār.)

  Ar krieviem viņa eksperimentēja! (Ko šie sacīs?) Oiplomatisks triks, lai noskaidrotu situāciju kopumā! Tas ir nepieciešams ja runā par G E N O C Ī D U pret latviešiem!

  Un viņa cīnas ar G E N O C Ī D A veicējiem – Latvijas valdību!

  Jo ja krievi atzīs genocīdu pret latviešiem – pārmaiņas būs ātrāk!

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Mūsu uzdevums dabūt mūsu pusē tādus krievus – kuri redz un saprot tos latviešus kuri dzīvo mājās bez ērtībām, kurina krāsnis, pastāvīgi remontē tekošus jumtus, nes uz sausajām atejām spaiņus, pērk tikai nocenotus pārtikas produktus un nevar samaksāt elektrības rēķinus!

  Un Ditta to cenšas panākt, celt gaismā un pierādīt.

  Un Ditta Rietuma pierādīs pasaules sabiedrībai latviešu ģimenu genocidālo stāvokli 21. gadsimtā Latvijā.

  Izcilākie Latvijas patrioti tiek represēti vajāti un nogalināti, kamēr sarkanajai varai pietuvinātie dzīvo zaļi.

  Totāla latviskās kultūras A P K A R O Š A N A ir kļuvusi par 4. maija Latvijas pelēko ikdienu!

  Visapkārt, (visas jomās) lētas un nožēlojamas imitācijas!

  Komunistu asiņainās ķetnas sagrābušas vienkāršo tautu pie rīkles un žņaudz! Zinātniski tas saucās genocīds pēc nacionālās piederības – latviesu tautas G E N O C Ī D S.

  Ar kādu degsmi komunistu un čekistu vara Latvijā iznīcināja “PASAULES LATVIEŠU KULTŪRAS CENTRU”, kuru nodibinājam 1996. gadā Krišjāņa Barona muzejā (5. stāvā KR. Barona un Elizabetes ielas stūrī).

  Man, kā dibinātājam, kopsapulce uzticēja vadīt ekonomisko un juridisko darba grupu.

  Bet saprotot, ka informācija par Rīgas Latviešu Biedrības zvērīgo un prettiesisko I Z N Ī C I N Ā Š A N U 1993. gada 18. februāra naktī nāks gaismā – no manis slēpa PLKC visas aktivitātes. Neizrakstīja pat apliecības, noturēja slepenas sapulces
  un ignorēja mani! Tagad PLKC likvidēts vispār – vai katram nav skaidrs
  K Ā D Ē Ļ?

  Visuresošās KGBistu mafijas taustekļi liedza man pat piedalīties Tautas Frontes pasākumos, zinot manus uzskatus. Es nodibināju Tautas Frontes pirmorganizaciju savā darba vietā “SPECAUTOMĀTIKA” un iesniedzu Mārim Riekstiņam (Rakstnieku savienības toreizējam sekretāram) pilnu manas Tautas frontes grupas sarakstu un oficiālu, reģistrētu iesniegumu ar visiem parakstiem, adresēm, amatiem un telefoniem! ………..Rezultāts – pilnīga ignorance. Nekādu sakaru! Neviens no manas grupas pat nesaņēma uzaicinājumu uz sapulcēm un kongresu.

  No manas grupas visi tika ignoreti, jo antikomunista Valda Freimantāla grupa KGBistu pasākumos bija jāatdala laicīgi – kas ari tika sekmīgi īstenots.

  Šodienas stāvoklis Latvijā ir līdzīgs. Tikai pretlatviskie spēki ir daudz pamatīgāk konsolidējušies, kļuvuši par veiksmīgiem politiķiem , uzņēmējiem un tiesībsargājošo struktūru vadītājiem!
  .
  .
  .
  Admins
  Lūk, tad arī “latvju rakstNIEKS” Māris Riekstiņš, kurš pildīja J. Petera norādījumus.
  Tie nav, Freimantāla kungs, mūsu tautas dvēsele, bet gan mūsu tautas slepkavas !!!

 5. Valdis Freimantāls saka:

  Aizmirsu pateikt, ka Pasaules Latviešu Kultūras Centra dibinātājs Ozols Ozoliņš – izdevniecības un tipogrāfijas īpašnieks – sekmīgs uzņēmējs, kurš PLKC drukāja visus biļetenus un prospektus…….tika zvērīgi noslepkavots (Atrasts mežā pie koka piesiets netālu no Gaujas ietekas jūrā). Ari “Kurzemes maiznieka” a/s direktora pēkšņā nāve paretināja PLKC dibinātāju rindas. Tā ari, manis deponētās, 30 latviešu klasiķu gleznas un daudz grāmatas palika “Kurzemes maizniekā”! (Latvija 5 gados,, Latvija 10 gados utt.)

  4. maija Latvijas KGBistiskā būtība visiem spēkiem cenšās saraut saites starp latviešiem pasaulē!

  Bet mūsu Helsinku – 86 uzdevums ir tās stiprināt!
  .
  .
  .
  Admins
  Tas viss ir žīdu I. Godmaņa un A. Borovkova roku darbs, jo kā teica pēdējais VDK šefs- latvietis Edmunds Johansons: Godmanis un Borovkovs ne- atkarīgās Latvijas VDK problēmu bija nokārtojuši Maskavā bez viņa ziņas. Par slepkavu brigādes fīreru toreiz Godmanns iecēla mongoloīdiskā izskata “letiņu” A. Bunku, kura audžudēls krievžīds Rihards Bunka turpina viņa darbu šodien.

 6. Gringo saka:

  Bet komunistiem rodas komunistiski pēcnācēji. Bērni un advancētie. Tu radi vērtības, bet tad sapulcējās bars sovjietu, kuri grib tās apēst.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, sātaniem dzimst sātanēni, nekad eņģeļi… .

 7. coment saka:

  Gringo saka:
  2017. gada 6. augusts 0.19
  Bet komunistiem rodas komunistiski pēcnācēji. Bērni un advancētie. Tu radi vērtības, bet tad sapulcējās bars sovjietu, kuri grib tās apēst.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, sātaniem dzimst sātanēni, nekad eņģeļi… .

  ————————-

  Komunisti Andris Bērziņš, Guntis Ulmanis, Aivars Lembergs nozaguši ļoti daudz no latviešiem. Viņiem visiem pie pirmās izdevības piemērojams ASM.

 8. Ernests saka:

  Indulis Ronis runāja par slepeno zinātni LPSR. Arī Vidzemes augstskolas pētījumā atklājas vienošanās starp Godmani un Jeļcinu par LPSR zinātnes noklusēšanu.

  https://www.youtube.com/watch?v=jU7sf3p3U_Q

 9. Uldis>>>Valdis Freimantāls saka:

  “Galvenā sātana uzvara mūsdienās ir tas, ka viņam izdevies pārliecināt cilvēkus, ka viņš neeksistē.”

  Čeka un čekisti ne tikai eksistē, bet pēc neilga izbīļa, ka tos var piemeklēt komisāru un komunāru 1919. gada liktenis, ir sasparojušies ne pa jokam. Čekisti Latvijā ir ne tikai finansiāli nostiprinājušies, pateicoties mūsu valdošo nodevēju viņiem sagādātiem simtiem miljonu vērtiem valsts pasūtījumiem, bet turklāt izaudzinājuši veselu ziņotāju un rīkojumu pildītāju armiju, kas pēc savas nelietības un mantkāribas daudzkārt pārspēj čekas maisu neliešus, kurus fanātiski sargā Vienotības un SC čekas kājslauķi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *