J. Lagzdiņš. Mums ir jāapvienojas

Zaļš-tautastribunals.eu4Ne visas vēstules es publicēju, kuras saņemu.

Šo vēstuli, kā redzat, man atsūtījis kāds tautietis, kurš pašlaik atrodas Lielbritānijā. Vēstule, kā jau parasti, ar vēlējumiem…, ka es varētu tautu vienot un… . Viss jau būtu pareizi, tikai jāsaprot, ka cionistu- komunistu banda, kura aptver visu pasauli, arī nav galīgi muļķi.

Viņi saprot, ja latvieši apvienosies, tad tās ir viņu beigas.

Cionisti- komunisti darīs visu, lai ap mani nevienotos tauta !

Viņi mani apmelos, iebaidīs manus cilvēkus un slepkavos…. .

Viņi labi zina vēsturi: ka Romas impēriju sagrāva mūsu senči, ka carisko Krieviju sagrāva latvieši(līdz ar to arī visu starptautisko imperiālismu- koloniālismu), ka PSRS sabrukums sākās tieši ar mums, ar latviešu apņēmīgo darbību.

Lai arī cik tas neliktos neticami, bet tieši no mums šie “izredzētie” baidās visvairāk.

Lai tikai atceramies, cik pasaules grēkos, kas tika pastrādāti ar viņu rokām, viņi ir vainojuši latviešus !!! Un iedomājaties tikai: mana e- pasta adrese ir bloķēta globāli, sākot no ES, NATO un ANO un beidzot ar visām Eiropas valstu valdībām !!! Protams, ka tas nebija cionistiem pieņemams, ka visiem ES deputātiem  izdrukājas H- 86 dokumenti, kuros noskaitīti komunistu-  cionistu noziegumi pret latviešu tautu, kas tiek veikti ar ES(kuru šodien pilnībā pārvalda Izraēla), rokām.

Juris Lagzdiņš, pats to neapzinoties(vismaz es tā domāju, ka neapzinoties) citē 1922.g. Satversmē sacīto: “Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”

Tieši to jau arī vēlas īstenot cionistu- komunistu globālā mafija.

Kad šo tekstu pieņēma, tad Latvija atradās latviešu rokās un pamatnācija toreiz veidoja 90- 95 % no visiem Latvijas iedzīvotājiem. Šodien atsaukties uz šo tekstu var tikai mūsu tautas ienaidnieki, kuri vēlas Latviju pārņemt savās rokās.

Kas notiks, ja mēs šodien Rīgā un Daugavpilī īstenosim šo “LOZUNGU” ?

Latviešus, kuri šo zemi atkaroja no sātaniskās krievu impērijas, saspraudīs uz mietiem ar Satversmes palīdzību.

Visi tie, kuri šodien sludina šo 1922. g. Satversmes pantu, ir uzskatāmi par Latvijas ienaidniekiem.

Ir notikusi 1940.g. Latvijas okupācija, kā rezultātā, pretēji visiem Starptautiskiem Likumiem un Konvencijām, tika katastrofāli izmainīts nacionālais sastāvs.

Ir jāveic pilnīga Latvijas deokupācija, kolonistu izraidīšana, komunistu un kolaboracionistu starptautiska tiesāšana.

Pilnīgi jāatjauno Latvija 1939.g. robežās un tikai tad runāsim par: LATVIJAS SUVERĒNĀ VARA PIEDER LATVIJAS TAUTAI.

Tas noteikti notiks.

Kas attiecas uz mani un manu darbību: Es visu savu apzinīgo mūžu esmu cīnījies par savas tautas tiesībām un darīšīu to līdz manam pēdējam elpas vilcienam. Cionisti mani jau neskaitāmas reizes ir centušies noslepkavot un noteikti to centīsies darīt arī turpmāk.

Jurim iesaku pulcināt ap sevi latviešu tautas patriotus un, protams, censties izskaitļot provokatorus. Tie uzradīsies ļoti daudz… . Pirmā pazīme, pēc kā atklājams provokators: Viņš vienmēr centīsies noniecināt Kārli Ulmani par viņa it kā nepretošanos okupācijai un arī L. Grantiņu.

Vēlu Jurim veiksmi !

Paliksim sakaros… .

DIEVS SVĒTI LATVIJU !

Uzmanību !

Nākošā VĒSTULE būs ļoti svarīga priekš mums un nāvējoša komunistu- cionistu bandai !

================================================================================

Latvijas valsts suverenā vara pieder Latvijas tautai.

Labdien Linard!

Raksta Tev Juris Lagzdiņš. Diemžēl personīgi pazīstami neesam, kaut reiz tikāmies 18 Novembra demonstrācijā Rīgā. Arī es biju un esmu kaislīgs brīvības cīnītājs, bet diemžēl ne tik uzņēmīgs un darbīgs kā Tu.

Patreiz liktenis ir atvedis mani uz Angliju, kur jau sāku samierināties ar domu, ka Latviju mums neatgūt.

Te atkal jāsaka paldies Tev un citiem nemiera gariem, kuru intervijas un sarunas skatoties youtubē radās cerība, ka vis vēl nav zaudēts.

Runātāju, runu un domu ir daudz. Ceru, ka tās nav ”virtuves revolūcijās”.

Ne man jūs pieredzējušos mācīt, bet …

Krievi koncentrējās vienā partijā un tā iegūst daudz vietu Saeimā. Savukārt latvieši izšķīst desmitos partiju un rezultāts ir …  Kur divi latvieši, tur trīs partijas!

Ja atrastos kāds(šeit es domāju Tevi), kurš apkopotu līdzīgi domājošos vienā spēkā.

Tev noteikti ir sabiedrotie un zini kam var uzticēties.

Latvijas Republikas Satversme

Latvijas valsts suverenā vara pieder Latvijas tautai.

Iekšējā bals saka, ka ir laiks.

Juris Lagzdins
UK

You may also like...

9 komentāru

 1. AGedroics saka:

  Pēc satura spriežot, tāds pats šiziķis kā L.G. :)

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde Jurim Lagzdiņam.

  Latviešus vienojošais spēks ir latviešu biedrības katras apdzīvotās vietas centrā.

  To atjaunošana ir galvenais uzdevums tiem latviešiem , kuri vēlās tiesisku Latviju!

  Jo aiziet uz savu latviešu biedrību risināt svarīgākos jautājumus ir latviešu gods!

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Latviešu biedrības ir TAUTAS PARLAMENTS!

 4. Juris Lagzdiņš saka:

  Jā, mums patīk “virtuves revolūcijas”. Tās ir drošas un izteikties tajās var uz nebēdu!

  Varbūt esmu sapņotājs, bet man šķiet, ka izeja būtu atkārtojot Ulmaņa apvērsumu. Tagad ir citi laiki un tamdēļ arī apvērsums būtu rīkojams citādi, bet …
  .
  .
  .
  Admins
  Kā tas tieši notiks, nevar pateikt, bet kārtība tiks ieviesta un vainīgie tiesāti !

 5. No Maarupes saka:

  Admins
  Kā tas tieši notiks, nevar pateikt, bet kārība tiks ieviesta un vainīgie
  tiesāti !

  No Juusu – valsts patriota mutes muusu latvju Dieviibaam ausiis!

 6. Juris Lagzdiņš saka:

  Savam plecam pieskaiti manējo!

 7. Roze K. saka:

  Tad “kārība“ tiks ieviesta vai kārtība? Mīļie, par nopietnām lietām runājot, nevajadzētu būt pat drukas kļūdām. Pavirša attieksme pret valodu padara paviršu pat lielu ideju.
  .
  .
  .
  Admins
  Teorētiski Jums var piekrist. Galvenais ir doma un drukas kļūda to nevar izmainīt, vienīgi, ka lasītāja(vērotāja no malas) apziņa šajā vietā aizķeras. Varam izsacīties līdzībās: Joņo karavīrs uzbrukumā, aizķeras kāja un viņš pakrīt… , bet kāds no malas, protams, atrodoties ārpus nāvīgās zonas, nosoda šo karavīru par nevīžību…. . Kāda ir šī nosodītāja morāle ? Kā būs ar lielo vērību, kad pašam būs jāstājas lodēm pretī ? Kāpēc Jūs, Rozes kungs, nestājieties cīnītāju rindās, bet piedalieties “valodas tīrībā” no droša attāluma ? Es personīgi nepretendēju uz gramatikas- pareizrakstības eksperta lomu. Es vēlos savu tautu atbrīvot no okupantu, slepkavu un laupītāju bandas. Tātad, lai vēlāk arī tādi ideālisti, valodas jomā kā Jūs, varētu izkopt manas valodas tīrību… .

 8. Roze K. saka:

  Ne tāpēc rakstīju, lai aizvainotu. Rakstīju lietas labad. Jo pret mūsu valodu notiek tikpat liels karš, cik pret mūsu prātu un fizisko pastāvēšanu. Nesakiet, ka necīnos. Cīnos ar “ieročiem“, kas man pārzināmi un pazīstami. Un pa kaklu esmu dabūjis smagi. Tieši par to. Un draud, ka es (un mani bērni un bērnubērni) dabūšot vēl smagāk. Šeit nerakstīju cīņas dēļ vai lai mācītu Jūs valodas tīrībā. Teicu jau – lietas labad.

 9. MI6 saka:

  Visam ir nepieciešams finansējums, ideja paliks domu līmenī, ja netiks īstenota ar reālu darbu. Darbs prasa līdzekļus….. Latvijā, pateicoties čekistu darbībām, ir pilnībā izkauts vidējais turīgais slānis, t.i. sabiedrības daļa, kam ir skaidrs domu un darbību gājiens, un ir nedaudz līdzekļu ideju īstenošanai. Jebkurā valstī tieši vidusslānis ir bīstams pastāvošajai varai. Turīgais ir apmierināts ar pastāvošo varu un/vai ir palicis turīgs uz tās rēķina. Nabadzīgais(šeit es domāju garīgu nabadzību, kas nereti ir kopā ar mantisku nabadzību) nespēj nekko radīt, kā vienīgi haosu vēlēšanās (gala iznākumu). Likvidējot vidusslāni tiek nodrošināts, ka pastāvošā iekārta var netraucēti pastāvēt.
  Vai LV ir vidusslānis???? Pilnībā izkauts….
  Latviešu sabiedrība ir tik tāl sadrumstalota, ka pat ikdienišķos jautājumos rodas strīdi un nesaskaņas….laikam jau tomēr K.Ulmaņa variants tik var vienot Latviešu tautu.
  Paldies Linardam par LRTT, un lai Dievs dod veselību turpinot iesākto.
  .
  .
  .
  Admins
  Nekad, nekad un nevienu mirkli neaizmirsīsim, ka KARMAS LIKUMU neviens nav spējīgs atcelt.
  Tas darbojas nevainojami, kā Šveices pulkstenis.
  Viss notiksies !!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *