Turpinājums Nr. 7. reinholdi, strodi / rožkalni & co

Liecības.LRTT.H-86.LatvijaSaeimaGrantiņšBitenieksBarissUrbanovičsKozlovskis.Humānisms. E. Martuža, L.Grantiņš,LRTT, Helsinki-86,RožkalnsNo kuras vietas kāda radība pārtop par cilvēku ?

Pirmais nosacījums ir: Tava ESĪBA mīt cilvēka ķermenī, kuram ir pietiekoša kapacitāte saprast un īstenot VISUMA 10 LIKUMUS(baušļus).

==============================================================================

Cilvēks- HUMĀNISTS: Ievēro uzskatu un rīcības sistēmu, kas raksturīga cilvēkmīlestībai, rūpēm par cilvēku labklājību, cilvēciskumu, cilvēka cieņas ievērošanu, melu pilnīgu nepieņemamību. Tiecas īstenot cilvēka tiesības uz brīvību, laimi, visu spēju uzplaukumu. TĀTAD- MELI PILNĪGI  IZSLĒGTI !

Cilvēks HULIGĀNS: Cilvēks, kas rupji pārkāpj sabiedriskās kārtības un uzvedības normas. TĀTAD- BALSTĀS UZ MELIEM- HUMĀNISMA IGNORANCI !

==============================================================================

Eva-Martuža1Cik varam spriest pēc izskata, tad visiem tiem, kuri piedalījās šajā Evas Martužas izraisītajā “diskusijā”, ir cilvēka ķermenis.

TĀTAD, pēc fiziskām dotībām viņi varētu būt HUMANOĪDI, bet tādi tomēr nav, jo neatbilst HUMANOĪDA raksturojumam.  Visi, izņemot Valdi Semjonovu un Jāni Devjatņikovu, pieskaitāmi pie sabiedrības pabirām- HULIGĀNIEM.

Huligāns, protams, priekš šiem “cilvēkiem” ir pārāk mīksts raksturojums. Viņi ir Dievišķās Pasaules nodevēji- viņi ir no sava tēva velna un pilda viņa kārības… .

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅATurpināsim apskatu par HULIGĀNIEM(anticilvēkiem), sava tēva velna kārību īstenotājiem… .

Gunārs Reinholds,Rožkalns,Martuža,LRTT,Grantiņš Gunars Reinholds J.Rožkalns krievu laikā bija cīnītājs pret iekārtu .Par viņu dzirdējām ..Amerikas balsī un citās aizliegtās radiostacijās.Un tas ir skaidrs ka krieviem vajadzēja viņus izraidīt.Protams daži pildīja čekas uzdevumus bet vai tas bija J.Rožkalns.

Neticu Grantiņam kurš tautas vārdā izveidojis lapu.

Tajā laikā ari daudzi latviešii sareğistrējās ar žīdietēm lai varētu tikt uz rietumiem.——–

Kāpēc Jūs ķērāties klāt J.Rožkalna ğimenei bet neinteresejāties par HELSINKI 86 cilvēkiem kuri tajā laikā izbrauca un uz kādiem noteikumiem?

Gunars Reinholds Ja Jūs neesat spējīga izprast tos laikus nav ko ralstīt.

Biedrs Reinholds šeit pilnīgi saputrojas savā spriedelējuma “loģikā”. Viņš saka:” Protams, daži pildīja čekas uzdevumus, bet vai tas bija J.Rožkalns.” Tik pat labi tad varam pajautāt šim ačagārnās loģikas spriedelētājam: “Kuri tad ‘PROTAMS’ bija tie čekas uzdevuma pildītāji ?” Tātad, tiek apvainoti “tie citi” ! Īsta gaisa jaucēja- meļa spriedelējums ! “Neticu Grantiņam, kurš tautas vārdā izveidojis lapu,” saka Reinholds. Domāts jau laikam tika LRTT, bet ne lapa. Tad gribas jautāt: “Varbūt arī noriesiet mani, ka tautas vārdā dibināju H- 86 un arī rakstīju ziņojumus tautas vārdā, kuriem Rožkalns kategoriski atteicās pievienoties ?”

Un interesants arī “mūsu” Gunāra jautājums:” Kāpēc Jūs ķērāties klāt J.Rožkalna ğimenei, bet neinteresējāties par HELSINKI 86 cilvēkiem, kuri tajā laikā izbrauca un uz kādiem noteikumiem?”

Vai tad E. Martuža “ķērās klāt”, vai vienkārši uzdeva jautājumu ?

“Eva Martuza Labprāt uzzinātu vairāk, kas notika šajā gadā un kāpēc ir varējusi būt pieļauta un varbūt mazliet vēlāk notikusi šāda vēlme (ne-ebrejiem) doties uz Rietumiem. Kāda bija politiskā motivācija?”

“Ja Jūs neesat spējīga izprast tos laikus, nav ko rakstīt,” ar velnišķīgu pārākumu un ar to laiku izpratni, paziņo Reinholds !

Tādu “ziņu” izlasot pat zosāda uzmetas ! Zinātājs atradies(sadzīves leksikā runājot: tu, Reinhold, neesi pat sūda pikas vērts) !

Reinholds ir visīstākais naida(faktu sagrozītājs) un nesaticības sējējs, kuram ar HUMĀNISMU nav nekas kopīgs… .

Kāpēc Jūs, Reinholda kungs, iejaucāties šajā diskusijā ?

Kāpēc Jūs aizstāvējāt Rožkalnu ?

Manis sacītais par Rožkalnu ir pierādāms dokumentāli, neatkarīgi no manis ?

Atkārtoju: Kāpēc Jūs aizstāvējāt Rožkalnu(nelietību un nodevību) ?

Tādi cilvēki kā Jūs, Reinholda kungs, ir cilvēces LĀSTS !

L. Grantiņš

=============================================================================

Juoņs Strods Pārfrāzējot Orvelu – tomēr “bijušie” nez kāpēc uzskata, ka viņi ar saviem mantiniekiem ir vienlīdzīgāki par pārējiem…Te nav nekādu noslēpumu – daudzi tomēr zina, kas ir kas… Izskatās, ka bez kāda sabiedriskā izlīguma nekas uz priekšu neies, jo ir pietiekoši daudz apbižoto, neapmierināto, sevišķi jaunajā paaudzē, kuri tikai tagad pēc tēvu un vectēvu nostāstiem un citas informācijas sāk saprast, kas patiesībā notika…

Juoņs Strods,Eva Martuža, Grantiņš,LRTTNu,- Juoņam nekādu Orvelu pārfrazēt šajā konkrētajā jautājumā neizdosies… .

Mantinieki arī ir pieminēti nevietā… .

Pareizi teikts, ka daudzi zina: kas ir kas !

Kas vēlējās PATIESĪBU uzzināt, to arī uzzināja… .

Bet, ja sāk runāt par sabiedrisko izlīgumu, tad Juoņs ne tikai “auzās iebraucis”, bet iestūrējis visīstākajā sūdu bedrē.

Izlīgums starp Patiesību un meliem nekad nevar notikt !

Ja kaut kas tamlīdzīgs tiek darīts, tad rodas vēl lielāki meli.

Meli + Patiesība = Lieli meli !

Lai jaunā paaudze neiestigtu melos, es apskaidroju tā laika notikumus. Manis sacīto, ja kārtīgi un ar loģisku pieeju papētīs dokumentus, var pierādīt. Es nevienam nevaru uzspiest manis sacīto, bet to kārtīgi, atmetot emocijas, pārbaudīt, tad noteikti nonāksiet pie tā, ko es saku: pie Patiesības.

Neko jau briesmīgu Stroda kungam pārmest nevaru, izņemot to: Ja gribi, Juoņi, piedalīties kādā diskusijā, tad domā ar to vietu, kas atrodas zem cepures.

Jūs, Juoni, sējat nevajadzīgas jukas…un tas nav nopietna cilvēka cienīgi.

L. Grantiņš

P.S.

“Iz” PSRS vēstures.

Nekas nepaliek apslēpts, kas netaptu zināms. Arī, lūk, tas: https://www.youtube.com/watch?v=tm4WDCt1pVE

You may also like...

4 Responses

 1. Daumants saka:

  Cita starpā pievērsiet uzmanību, ka mūs represēja, īpašumus nacionalizēja pēc Krievijas, nevis PSRS likumiem, kas juridiski skaidri parāda okupācijas faktu.
  Pievērsiet arī uzmanību, ka Padomju Latvijas Kriminālkodeksu pieņēma Padomju Latvijas Augstākā padomē konkrēti deputāti – kolaboranti un okupanti (vislielākā daļa no viņiem bija Komunistiskās partijas biedri), bet realizēja konkrēti Padomju juristi, piemēram Padomju Latvijas Augstākās tiesas priekšsēdētājs, komunists Gvido Zemribo, kurš šobrīd kopā ar čekistu Aivaru Borovkovu skaitās Latvijas Juristu biedrības prezidija locekļi. Pēc taisnības viņus visus vajadzētu tiesāt tāpat kā tiesāja nodevējus un okupantus Francijā, Itālijā un citās rietumeiropas valstīs pēc Otrā pasaules kara.

 2. dīvaini saka:

  Grantiņš uzstājas pret krievžīdiem un iesaka Beriju slavinošu filmu, vai tā nav pretruna?
  .
  .
  .
  Admins
  Nē, tā nav pretruna. Berija tika apmelots. Jau sen atpakaļ biju dzirdējis no veciem cilvēkiem, ka Bērija visās nacionālajās republikās vēlējās, lai pie varas būtu vietējās tautības kadri- Berklav- veidīgie komunisti. Pirms gudri “pavērt muti”, noskaties filmu un tad sapratīsi būtību. Arī to, kad es nevienā vietā neesmu to slavinājis, bet gan sacījis, ka: nekas nepaliek apslēpts, kas netaptu zināms. Tāpat arī tavi “darbi” tiks atklāti- izgaismoti. Nav jau grūti iedomāties, kas esi… .

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Daumantam taisnība.

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Neatkarīgā Rīta Avīze – NRA.lv joprojam liedz komentēt Tautas tribunāla lasītājiem! (konkrēti man).

  Ar kādu degsmi komunistu un čekistu cenzori liedz komentēt rakstus!

  Viņi pārliecināti – patiesībai jābūt N O S L Ē P T A I!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.