Nobeigums: kā A. Kaimiņš “atmazgāja” Brigmani

www.tautastribunals.eu-1411

Sākums: http://tautastribunals.eu/?p=35983

Nobeigsim stāstu, kā A. Kaimiņš “atmazgāja” komunistisko noziedznieku Augustu Brigmani.

Šajā sakarā arī divi lasītāji izsaka savas domas. Pirmajā vēstulē lasītājs redz to pašu ko LRTT– pilnīgu VL! degradāciju. Raivis Dzintars ar savu uzvedību un izskatu daudz neatpaliek no tiem trijiem, kuri redzami foto “matricā”. Ja uzmanīgi noskatījāties A. Kaimiņa video, tad varējāt pārliecināties, ka trīs vizualizētās personas, kuras redzamas uz foto, var nosaukt vienā vārdā: PLĀNPRĀTĪBA ! Viņu uzvedība, runa un mīmika bija vienkārši pretīga. Tāpēc nolēmu viņus “iemūžināt”. Par tādiem deģenerātiem ir katra pienākums “izņirgāties”- diskreditēt ! Paši viņi, protams, nesaprot, ka ir idioti un jāpazūd ne tikai Saeimas, bet vispār no cilvēku acīm.

Lasītājs:

Skatījos šī rīta interviju ar Raivi Dzintaru. Ja kādreiz man likās, ka no Raivja Dzintara varētu izaugt patiešām taisnīgs latviešu tautas līderis, tad tagad ar nožēlu nākas konstatēt, ka ir “izaudzēts” kārtējais politikānis, kurš neredz tālāk par sava politiski-ekonomiskā grupējuma “maksātnespējas administratori”(lasi-partijas) interesēm. Un tām, kā ir pierādījuši pēdējie 25 gadi, nav nekāda sakara ar Latvijas valsts un tautas labklājīgu nākotni. Žēl, jo laiks parādīja, ka Raivja Dzintara vadībā nacionālā ideoloģija bez tiesiskuma un godīguma tiek degradēta. Bija pretīgi skatīties vēl kādu video, kur Raivis Dzintars Saeimas ētikas komisijas balsojumā par komunistisko iznireli Brigmani atturējās (ar savu atturēšanos Raivis Dzintars faktiski bija “par” Brigmani, tāpat kā viņa partijas biedre Kursīte tēlojot, ka komunisti nav bijuši čekisti). Situāciju, kad latviešiem nākas vilties, ļaunprātīgi izmanto kremliskā Saskaņa, kas “iekarojusi” Rīgu (kur pēdējā laikā jau atklāti un ciniski Ušakova vadībā atsākusies Rīgas rusifikācija)tagad atklāti raujas iekarot arī valsti (valdību).

Jansons: Nu kāds viņš vēsturnieks un “čekas maisu” pētnieks ? Viņš ir šo maisu sargs un selekcionārs. Vai ievērojāt video, kā viņš aizstāvēja noziedznieku Brigmani no Kaimiņa “uzbrukumiem” ? Viņš taču labāk par mums visiem zina, ka Brigmanis ir desmitkārt lielāks noziedznieks par jebkuru, kurš atrodas “maisā”, bet viņš klusēja ! Klusēja tāpēc, ka ir “savējais”.

Buiķis: Kā tāds “maita”, kāds ir Buiķis, var būt Ētikas Komisijas sastāvā ? Vai atceraties, ka viņš saskādēja sava kolēģa spēkratu un aizmuka no notikuma vietas ! Tā var darīt tikai garīgi defektīvs indivīds, kuram morāle nav bijusi ielikta šūpulī. Pats viņš par sevi raksta slavinošus raksus, ka esot matemātikas ģēnijs. Varbūt, ka tāds ir, nevaru to ne noliegt, ne arī apstiprināt. Bet viņa ezotērikas šedevrs “Vai mēs esam tie kas patiesībā esam” ir vienkārši primitīvs un idiotisks skribelējums, kas nav lasāms. Ja grib par tādām lietām rakstīt, tad nu gan būtu jāizlasa “Slepenā doktrīna” un “Kosmozofija”. Tas, kurš šīs grāmatas ir lasījis, tas lasīs Buiķa grāmatu viena iemesla dēļ: lai pārliecinātos, ka cilvēks var būt arī āmurs. Tā ir vienīgā grāmata manā grāmatu plauktā, kas ir atstāta puslasīta… .

Kursīte: Vecs un pārkaļķojies cilvēks, kuram vieta būtu pīļu stallī. No zinātnieces- valodnieces pārī palicis tikai viens nosaukums. Mēs video redzējām, kā viņa aizgūtnēm centās Brigmani “taisīt” par gandrīz vai eņģeli. Nekas vairāk kā veca nodevīga pamuļķe !

Lūk, latviet, tāda varza skaitās Saeimas Ētikas Komisija !

Nodevīgi nacionāl-sprāgoņas !

R. Jansons, A. Kaimiņš, J. Kursīte. BuiķisTas nav pieskaitāms pie parastas muļķības, ko viņi veica attaisnojot Brigmani. Tā bija valsts un tautas nodevība, kas sodāma ar nāvessodu ! Attaisnojot slepkavu, čekistu- komunistu Brigmani, viņi attaisnoja arī visas čekistu- komunistu veiktās zvērības pret mūsu tautu un mūsu valsti !

Tas attiecas uz visiem, kuri bija PRET un ATTURĒJĀS !

To visu mēs X stundā atcerēsimies !

Nobeigumā lasiet kāda LRTT lasītāja Ulda vēstuli.

Viņam es varu atkārtot to, ko esmu jau šajā i- vietnē rakstījis un rakstu. Kaimiņš ir provokators. Viņš iespējams, ka nestrādā kopā ar Saskaņu, bet viņš dara visu, lai viņi nākošajās vēlēšanās uzvarētu. Reiz bija saruna ar Poikānu, kad uzzināju, ka viņš grib stāties viņa partijā. Pastāstīju un brīdināju… . Viņš man pārjautāja: “Vai tad ir cita varianta, ar ko iet kopā… ?” Šodien zinām, ka Poikāna kungs no Kaimiņa aizlaidās, tā teikt, ko kājas nes un ar troksni… . Artuss, Uldi, ir radīts, lai grautu nacionālo vienotību, tāpat kā A.Gardas LNF un J. Lapinska radio MERKURS- “Gaismas pils”.

Visīstākie cionistu parazīt-elementi !

Lasītājs Uldis:

Kādu laiku jau sekoju līdzi Jūsu lapai Grantiņa k-gs!! Vārdi vairumā gadījumu, ko veltat Latvijas izzadzējiem, manuprāt, ir atbilstoši viņu darbībām, kādas viņi veic pret latviešiem. Bet tanī pašā brīdī esmu arī par Artusu un to,ko viņš dara. Protams nezinu, vai zem tā visa nav kādi zemūdens akmeņi, bet nedomāju, ka viņa nodoms ir sadarbība ar “saskaņu”! Vai tad nebūtu Jums kāda iespēja veikt interviju ar Artusu, kaut vai tai pašā “suņa būdā”!! Tad arī mana vecuma un jaunāki cilvēki dzirdēs Jūsu un Artusa nostāju pret valsti, cik nopietni tiek melots un zagts, kas to dara, utt. Virziens Jums abiem, domāju ir par 70% līdzīgs! Tad kāpēc to nedarīt??

P.S. Interviju tak var arī pie Jums Vācijā sarīkot.

Varbūt ir to vērts!!

Tā redzi, latviet, Saeima ir viena liela un draudzīga bandītiska “ģimene”, kura rūpējas tikai par savu labklājību.

Viņi visi reiz sēdes aiz restēm, bet brigmaņveidīgie rotās laternas.

https://www.youtube.com/watch?v=-6RDsBcAn24

21.12.16      L. Grantiņš

You may also like...

10 komentārs

 1. dzeltenā prese saka:

  VIP-i arī sēro. Mūžībā aizgājis uzņēmējs Henrijs B.V. Līdzjūtības izsaka J.Naglis, O.Rubenis, A. Borovkovs, populāri teātra cilvēki un mūziķi un arī… Artuss Kaimiņš.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Ir iestājies pārmaiņu laiks un to komunisti jūt!

  Savā saldās varas eiforijā viņi stieg arvien dziļāk.

  Aukstā duša tuvojās!

  Tagad man pat lieguši komentēt NRA.lv.

  Skaidri redzams, ka KOMUNISTU UN ČEKISTU bailes no rakstīta vārda ir paniskas!

  Visvairāk viņus uztrauc P A T I E S Ī B A.

  Paldies, Linard, ka publicēji manu rakstu:”Mosties, celies, strādā”!

  Visdziļākā cieņa Helsinku 86 darbam!

  Dievs Svēti Latviju!

 3. john saka:

  Buiķis ir brivmurnieks kas sastāv franču ložā.brīvmūrnievietniekus katrā „provincē” sauc par „vikāriem”, bet brīvmūrnieku augsto padomi pēc žīdu parauga par „sanhedrinu”.
  .
  .
  .
  Admins
  Ne brīvmūrnieks, bet parazītisks idiots !

 4. john saka:

  Viņi visi trīs ir idioti.

 5. vēsture saka:

  Lūdzu pastāstiet to saviem bērniem.

  Tieši pirms 100 gadiem – 1916. gada 23. decembrī (pēc vecā stila) sākās leģendārās latviešu strēlnieku Ziemassvētku kaujas, kurās piedalījās tūkstošiem latviešu karavīru. Uzbrukums bija pārsteigums vācu karavīriem, kas, acīmredzot, Ziemassvētku priekšvakarā ko tādu negaidīja. Krievijas impērijas virspavēlniecība, kuras pakļautībā karoja latviešu strēlnieki, kā uzbrukuma mērķi bija nospraudusi Jelgavas ieņemšanu, kas būtu kā Ziemassvētku dāvana Krievijas caram Nikolajm II.
  Uzbrukums vācu karavīriem tiešām izrādījās liels pārsteigums. Latviešu strēlnieki izmantoja gan pārsteiguma efektu, jo bija Ziemassvētku priekšvakars, gan lielo salu – šajās dienās sals esot sasniedzis pat -35 grādus pēc celsija. Uzbrukums bija plānots purvainā apvidū – Tīreļa purvā – starp Babītes ezeru un Olaini. Tieši pateicoties salam strēlnieki varēja šķērsot tīreli.

  Bez artilērijas sagatavošanās nakts aizsegā, izmantojot apvidu un trakojošas sniega vētras aizsegā, maskējušies savos sniega tērpos, latvieši nepamanīti nokļuva līdz vācu dzeloņstiepļu aizsprostiem, un izgrieza tajos ejas, pa kurām uzbrukumā devās galvenie spēki. Straujā triecienā strēlnieki ieņēma vācu ierakumus.
  Vācu fronte bija pārrauta, taču tālākais uzbrukums apsīka, jo krievu virspavēlniecība nebija sagatavojusi pienācīgus papildspēkus, turklāt daļa no krievu karavīriem attiecās doties kaujā pret pamatīgi nostiprinātajām vācu pozīcijām.
  Pēkšņais uzbrukums, ko pazīstam kā Ziemassvētku kaujas, latviešu strēlniekiem atnesa ne tikai drosmīgu karotāju slavu, bet arī milzīgus zaudējumus. Kaujās latviešu strēlnieki zaudēja vairāk nekā trešdaļu savu kareivju! Bojā gāja apmēram 9000 karavīru.

 6. Valdim saka:

  Nu nevajag iet uz to nra. Ir sens teiciens – paēdušais nesaprot neēdušu, vesels nesaprot slimu, bagāts nesaprot nabagu. Un apmierinātais nesaprot neapmierināto, un lepnais nesaprot pazemoto.
  VVF kādreiz izteicās – nu ko tie cilvēki sūdzas, tie kas nabagi, parasti ir dzērāji. Nu kur tad problēma – ieviesiet sauso likumu (ko līdzīgu izdarīja Gorbačovs). Bet nē, tad jau valstij nebūs ienākumu, veikali pilni ar alkoholu. Un tā sanāk, ka arī tie nabaga dzērāji uztur tos bagātos un varenos!
  Kādreiz Īlē bija pansionāts alkoholiķiem, jo viņi tāpat slimi cilvēki. Vai lepnie no saviem limuzīniem maz spēj saskatīt bezpajumtniekus un citus pazemotos…

 7. vēsture saka:

  Kur bija prāts – zaudēja 9000 karavīru…..

 8. pietiek saka:

  Pietiek.com komentāri:

  Vai SAB vadītāja aste ir čekas maisos?
  Jurģis Liepnieks
  27.12.2016.

  http://pietiek.com/raksti/vai_sab_vaditaja_aste_ir_cekas_maisos

  nomenklatūra nav “maisos” 28.12.2016. 19:30

  Prokurori, t. sk. raksta varonis, “čekas maisos” nebūs vienkārša iemesla dēļ. No brīža, kad VDK aģenti un uzticamības personas tika iecelti nomenklatūras amatos, tika iznīcināti dokumenti, kas pierādītu viņu sadarbību ar VDK. Atgādināšu, ka saskaņā ar 1952. gada 26. septembra PSRS VDM direktīvu nr. 161 no aģentūras tīkla izslēdza Komunistiskās partijas un komjaunatnes sekretārus un aparāta darbiniekus, viņu personīgās lietas un dokumentus, kas liecināja par sadarbību ar slepeno dienestu, iznīcināja, par to informējot republiku partijas pirmos sekretārus. (Sk.: Bergmanis Aldis (2001). LPSR valsts drošības dienesta attīstība un loma genocīda īstenošanā Latvijā (1944-1953). No: Latvijas Vēsturnieku komisijas raksti, 3. sējums: Totalitārie režīmi un to represijas Latvijā 1940.-1956. gadā. Latvijas Vēsturnieku komisijas 2000. gada pētījumi, Rīga: Latvijas Vēstures institūta apgāds, 477.-538. lpp.; šeit: 483.) Saskaņā ar 1983. gadā izdoto nolikumu VDK nedrīkstēja izmantot kā aģentus, rezidentus, konspiratīvo un satikšanās dzīvokļu turētājus cilvēkus, kuri bija ievēlēti vai iecelti sekojošos amatos – PSKP un VĻKJS biedrus, kuri ievēlēti partijas un komjaunatnes komitejās (birojos), partijas un komjaunatnes pirmorganizāciju sekretārus, PSRS Bruņoto Spēku partijas un komjaunatnes aparātu un politisko orgānu atbildīgos un tehniskos darbiniekus, PSRS Augstākās Padomes deputātus, savienoto un autonomo republiku Augstāko Padomju un vietējo Tautas deputātu padomju deputātus, arodbiedrības orgānu, tiesas un prokuratūras darbiniekus. (Sk.: 3.15. punkts. Sk.: Prikaz, N. 00140, 04.07.1983. Moskva. “O vvedenii v deistivie Polozheniia ob agenturnom apparate i doverennykh litsakh gosudarstvennoi bezopasnosti SSSR”. 32 lapas. Pieejams: http://www.lander.odessa.ua/lib23.php ) Tajā pašā laikā nomenklatūras darbinieki varēja būt VDK uzticamības personas, bet “maisos” ir aģenti. Minētais 1983. gada nolikums paredzēja, ka nepieciešamības gadījumā, tikai lai izpildītu konkrētus operatīvos uzdevumus, ir atļauts vervēt aģentus PSKP biedru un biedru kandidātu vidū (punkts 3.5).

  Atbildēt

  Xxx 28.12.2016. 19:22

  Viens visiem labi zināms VDK resnītis tagad sēž Eiropas Parlamentā, pirms tam bija premjers, un vēl pirms tam deva parakstu lai aizved uz Maskavu VDK kartotēkas un datus. Biogrāfija pārāk aizdomīga priekš parasta PSRS pilsoņa.

 9. coment saka:

  Latvijas Republikas Augstākā padome 1992. gada 25. marta lēmumā ”Par konvencionālo tiesību normu izpildi Latvijā attiecībā uz noziegumiem pret cilvēci” 1. punktā nolēma uzskatīt Padomju Savienības Komunistiskās partijas un Latvijas Komunistiskās partijas organizētās un vadītās politiskās represijas pret Latvijas pilsoņiem, kā arī Latvijas valsts un tās vērtību iznīcināšanu un deformēšanu pret tautas gribu par noziegumiem pret cilvēci, gluži tāpat kā nacionālsociālistu līdzīgu rīcību.

  —————————————

  Vai Latvijā ir notiesāts kaut viens Padomju Savienības Komunistiskās partijas biedrs, kurš realizēja politiskās represijas pret Latvijas pilsoņiem, piemēram pret Helsinki 86 dibinātāju Linardu Grantiņu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *