
Latvijas žīd- sātanistu ārprāts !
Lūk, vēstures grāmatas jau tā tiek rakstītas:
Mihaila Gorbačova izsludinātās perestroikas ietvaros LPSR iedzīvotāji aktīvi izmantoja iespēju publiski izteikties par sev aktuālajiem tematiem, kā arī veidoja sabiedriskas un sabiedriski-politiskas organizācijas, kas pārstāvēja plašu tematiku. Viens no centrālajiem jautājumiem šo organizāciju diskusijās bija Latvijas autonomija. Sākotnēji Latvijas Nacionālās Neatkarības kustība (LNNK), bet pēc Latvijas Tautas frontes (LTF) 2. kongresa 1989. gada 7.-8. oktobrī, arī LTF aktīvi iestājās par Latvijas neatkarību no PSRS.”
4.maija žīd- komunistiskās atdzimšanas bandai 1987. gads un Helsinki- 86 ir pilnībā “izkritis” no atmiņas.
Šeit pieminētās divas “organizācijas(LNNK. LTF)”, bija nekas vairāk, kā ierocis Helsinki- 86 aizsāktā procesa(latviešu tautas Atmodas) likvidācijai !!!
Tas vairs šodien nav apspriežams, jo ir pierādījies pa visiem 100%.
Visi šie šteini, grīnblati, godmaņi, peteri & co, bija viena kantora žurkas !
Protams, pa starpai bija arī kāds patriots(Podnieks, Zvaigzne, Kozakēviča, Slapiņš….) netīšām iekļuvis, bet ar tādiem ātri tika galā “trešais spēks”… .
Helsinki- 86 bija un ir latviešu tautas aizstāvji un tāpēc viņus pieminēt ir šodienas vislielākais grēks, nemaz jau nerunājot par pašu H- 86 dibinātāju, kuru, šī žīdsātanistu valdoša banda, grib dabūt aiz restēm !!!
Mēs ik katrs maksāsim par “sastrādāto” un saņemsim algu padarīto !
Uz kādu algu cer šodienas valdošie, kuri “ievēlējuši” par Latvijas prezidentu žīd- sātaniskās sektas pārstāvi E. Levitu, kura tēvs bija Latvijas okupācijas pārstāvis un, kurš pats piedalījies visu “šausmu likumu” izstrādāšana, kas Latviju noveduši iznīcības priekšā ?

31.05.19 L. Grantiņš














