Vecgada vakarā neaizmirsīsim savas tautas bendes

IMGP0974Jaunais gads stāv siekšņa priekšā. Lai tas nāktu LABĀKS un GAIŠĀKS, tad Vecgada vakarā izmēzīsim no savām telpām un sirdīm visu slikto- negatīvo. Lūgsim visi kopā Dievu!!!, lai viņš mums palīdz atjaunot Tiesiskumu mūsu Tēvzemē. Bez Dieva palīdzības tas vairs nav iespējams. Ļaunums un Ļaunais ir pārņemis Latvijā visu, visu, kas vien iespējams.

Jūdas KalvītisJūda Freiberga VJūdas Pabriks

Foto: Mūsu Dzimtenes pārdevēji- latviešu tautas nodevēji. Cūkģīmis kalvītis par Abrenes atdošanu krieviem, personīgi no slepkavas pūķina, saņēma grandiozu dāvanu, un solījumu atjaunotajā krievu impērijā labu amatu. Tās nebija tikai “sprāguša ēzeļa ausis” !!! Toties no latviešu tautas viņš saņems vienu-“karātavas pie Mildas”.

Visļaunākie un plēsīgākie cilvēkveidīgie zvēri izņirgājas par latviešu tautu, sākot no koruptā Zatlera un izvirtules VVF, beidzot Maskavas geju fīres

Foto: Čekas savērvēts antilatvisks elements, dzīvojis Norvēģijā KGB konspiratīvā dzīvoklī, atmazgājis KGB naudu, jaunībā Maskavā bijis viens no galvenajiem gejiem, latviešu tautu apzadzis par neskaitāmiem miljoniem, Latvijas pievienošanas Krievijai iniciators, viena zvērīga slepkavas dēls….un tāds civilizācijas padibene šodien nosaka latviešu tautas likteni !!! Ārprātu ārprāts !!! Spļaujiet uz šo deģenerātu, kur vien viņu redzat… .

ar geju Šleseri un vienu pretīgu okupantu- bandītu Ušakovu… . Lūgsim- lūgsim un Viņš mums palīdzēs ! Lūgsim Dievam, lai viņš liek Velnam savākt savus kalpus savā valstībā, jo Latvijā tie jau tā ir pastrādājuši briesmu darbus-

Nodevības aktsFoto: Kā jūs domājat, vai tādu foto Krievijā varētu tiražēt ar Somijas vai Argentīnas prezidentēm ? Protams, ka nē, izņirgājas tikai par padibenēm. Starp citu, foto gandrīz ir īsts, tikai Latvijas KGBista galvas vietā ir iemontēta slepkavas Puķina galva. 70tajos un 80tajos gados VVF tikās ar Latvijas PSR čekistiem viņu konspiratīvajos dzīvokļos. Tur arī notika visas šīs izvirtību orģijas. Tas viss tika filmēts un ierakstīts, lai pēc tam viņai liktu “dancot” pēc Maskavas stabules. To arī šī palaistuve darīja, atdodot Abreni, likvidējot latviešu valodu kā galveno, nožogojot Brīvības pieminekli, nosodot leģionārus utt… . Var jautāt, vai VVF ir slepkava ? Spriediet paši, ja viņas ziņojumu rezultātā tiek noslepkavots latviešu politiski nacionālais darbinieks, kas tad viņa ir ? Ir slepkava vai nav ? Kā zināja stāstīt tā laika KGBisti: “Viņa stāstīja tik daudz, ka pat bija gūtības visu pierakstīt. Mēs(čekisti) viņai tāpēc iedevām segvārdu “Klukste”!!!”

Jaņis, ja ļubļu tebja bezkoņečnoŽīdu masons Ušakovscilvēka prātam neaptveramus. Sāksim ar tiem, kuri sagatavoja Abrenes “uzdāvināšanu” krievu slepkavu impērijai, ar pabriku, vvf un kalvīti… . Izmēzīsim šos cilvēkveidīgos mēslus no savas apziņas, no sava“nama” un no mūsu Dzimtenes. 

Foto: Divi Maskavas ielikteņi un šīs slepkavu impērijas kalpi: Urbanovičs un Ušakovs. Abi izteikti kriminālelementi, kuri arī ! šodien valda pār latviešu tautu. Abi slepkavību pasūtītāji ! Apzaguši latviešu tautu par miljoniem. Sevišķi asiņainas rokas ir Latgales mafijas bosam Urbanovičam. Otrajā foto jūs redziet:Nila Ušakova gredzeni. Jūs tikai paskatāties uz tiem! Ir zināms, ka masoniem melnais zelta gredzens (kā Nilam Ušakovam) ir kā pazīšanās zīme.( WWW.Kompromat.LV )”

Kad iesim garām, tad domās spļausim viņiem purnos…tas iedarbojas, pat ļoti !!! Tad arī Velns viņus “paravs”… . Cienīsim un godāsim ne tikai Dievu, bet arī Velnu, tad pat viņš mums palīdzēs.

Velns pats par sevi nav ne slikts, ne arī labs…ļauns ir neattīstīts, mantaskārs un varaskārs cilvēks !

Kā JŪS redzat un saprotat, tad pār mums ir uzlicis savu nāvējošo ķetnu pats Antikrists(kriev-žīdu šovenistu un cionistu noziedznieki), tikai Dievs ar šiem izdzimteņiem ir spējīgs cīnīties un tos uzvarēt.

Un tas arī notiks !!!

LRTT vēl latviešiem ,lībiešiem un Latvijas čigāniem laimīgu Jauno gadu !!! 

Protams, arī tiem retajiem sveštautiešiem- Latvijas draugiem !

http://www.youtube.com/watch?v=vvmXl_ntmXY&feature=player_embedded#

LRTT 26.12.2010

You may also like...

25 Responses

 1. Afgānis saka:

  kā tautas nodevēju neaizmirsti pieminēt Kārli Ulmani, kurš atšķirībā no Kalvīša , nepārdeva tikai abreni bet pārdeva visu Latviju Staļinam, neaizmirsti Munteru, Balodi, zini tas laikam ir Latvijas lāsts, ka visu laiku valsti vada kangari, ko darīt?tāds liktenis

 2. AG saka:

  Mjā, un pizdambrovski neaizmirsīsim, tas ne par mata tiesu nav labāks kā augstākminētie!

 3. Eduards saka:

  Drausmīgi! Valda tikai padibenes1
  tIKAI sTARPTAUTISKA IZMEKLĒŠANA-TAD ARĪ lR TRIBUNĀLAM BŪS DARBS…

 4. delfi saka:

  Vecgada vakarā valsts nozadzēja Aivara Lemberga izbīdītā labklājības ministre Ilona Jurševska (ZZS) tā vietā, lai nodarbotos ar saviem tiešajiem pienāumiem strādāt tautas un valsts labā, nodarbojās ar latviešu tautas biedēšanu, ka pēc gada sociālās apdrošināšanas budžeta uzkrājums būs iztērēts.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/jursevska-pec-gada-socialas-apdrosinasanas-budzeta-uzkrajums-bus-izterets.d?id=35937865

  Palasiet I.Jurševskas “pērles”:

  “Patlaban nozares lielākā problēma ir tā, ka speciālā budžeta deficīts katru gadu kļūst arvien lielāks, un sociālās apdrošināšanas budžetā uzkrātā rezerve, kas 2009.gada sākumā bija gandrīz miljards – 951 miljons latu, 2011.gada beigās būs nulle.” (Tajā pašā laikā nez kāpēc tiek noklusēts, ka noprihvatizētā Ventspils Nafta, Latvijas kuģniecība un daži citi monopoli nes dažiem cilvēkiem peļņu ar kuru varētu uzturēt gan pensionārus, gan bāreņus, gan jaunās māmiņas. Tātad iespēja atgūt nozagto valsti netiek apsvērta, lai glābtu lielāko latviešu tautas daļu).

  “Ja ministrijas sagatavotos priekšlikumus atbalstīs Saeimā, tad 2025.gadā mēs no šīs deficīta bedres būsim izkļuvuši ārā “uz nulli”, un varēsim atkal sākt veidot uzkrājumu bez deficīta,” saka labklājības ministre. (Tieši tā – mūsu paaudze dzīvos latviešu tautas iznidētāju Ivara Godmaņa, Aivara Borovkova, Andra Šķēles, Māra Gaiļa, Viļa Krištopāna, Einara Repšes, Valda Dombrovska, Andra Bērziņa, Guntara Krasta, Valda Birkava, Induļa Emša, Aigara Kalviša un citu valsts zagļu 4. maija Latvijas Republikas komunismā! Tikai pēc … 15 gadiem un …ja pieņems mūsu plānu! Acīmredzot ir ieplānots, ka esošie pensionāri līdz tam tiks nomērdēti, bet jauni pensionāri tikpat kā nebūs, jo pensijas no 65 vai 67 gadiem!)

  Arī pašreizējais valdošās kliķes valdības galva Valdis Dombrovskis teica: pensijas būtu jāsāk krāt pašiem. Dombrovskis runā tā it kā līdz šim latviešu tauta nekrāja pensijas, nemaksāja dažāda rakstura nodokļus, nodevas un sociālos uzkrājumus.
  Patiesībā nekādas novecošanās nav, jo Latvijā iedzīvotāju mūža ilgums pieaug lēni. Vienkārši ir liels bezdarbs. Padomājiet, cik ienāktu sociālos nodokļos, ja strādātu vēl 150 000 bezdarbnieku! To var parēķināt. Pie vidējās algas ap 400 latu būs= 150x400x12x28%/vid.likme/=201,6 miljoni Ls, vēl ap 200 000 darbaspējīgā vecumā ir emigrējuši, kas radījis 200 000x400x12x0,28 = 268,8 milj Ls papildus iztrūkumu. Tātad SAEIMU un valdību analfabētiskās darbības rezultātā pēdējo vismaz 15 gadu laikā ir radīts sociālais kaitējums valstij 470 milj LVL gadā. Tas ir vairāk nekā tagad pietrūkst. Bez tam, valsts zaudē arī ienākuma nodokli (150 000+200 000)x400x12x26% = 436,8 milj Ls. Nesaņem PVN tā rezultātā budžetā ap 350 000 x400x12x21% = 352,8 milj Ls u.c. nodokļi. Tā, ka budžetā caurums ir par vismaz 1,2 miljardiem latu katru gadu! Bet emigrācija jau tikai turpināsies un ar jaunu sparu. Jo praktiski daudziem bezdarbnieku pabalsti ir beigušies, liels bezdarbs turpinās un viņiem nekas cits neatliek kā emigrēt (ja grib kaut cik sakarīgi dzīvot). Bet emigrācijā jau dodas arī daļa strādājošo dēļ zemajām algām Latvijā. Bet paliek pensionāri. Tātad valdību problēma “gudrās valdīšanas” dēļ ir tā, ka ar katru gadu vidēji paliks tikai sliktāk. Protams, dažu gadu būs nelieli kāpumi, bet kopējo tendenci tie nemainīs. Var puslīdz droši prognozēt, ka 10 gadu laikā, ja Latvijā pastāvēs tāda “tautsaimniecības vadīšana” kā līdz šim, emigrēs vēl 200 000 darbaspējīgo, tiesa no viņiem, kādi 80 000 būs tagad esošie bezdarbnieki. Daļa, protams, izmirs, jo nabadzīgajiem praktiski nav pieejama medicīniskā aprūpe un medikamenti. Kas pie tā vainīgs: 1) valdītāji Latvijā, kuri mainot tikai partiju izkārtnes, valda Latvijā jau 20 gadus un praktiski pārstāv vienus un tos pašus spēkus un kuri tā “bīda” savas lietas, valsts un tautas lietas atstājot novārtā; 2) nepareiza izpratne par valsts lomu ekonomikā un tautsaimniecībā vispār – tas diemžēl ir izplatīts tagad lielā daļā valstu. Respektīvi tiek noliegts valsts sektors ražošanā, robežu un muitas kontroles.3) vainīga ir arī pati tauta, jo tā ir pasīva, demoralizēta. Lielā mērā tas ir pateicoties medijiem (televīzijai, laikrakstiem), kur praktiski vieni un tie paši valdošā klana pārstāvēti žurnālisti, politologi, ekonomisti, analītiķi, eksperti utt maļ vienu un to pašu jau 20 gadus, tā dezorientējot tautu (sabiedrību), un kura tādēļ nesaprot, kas tad nu būtu jādara, lai valstī sāktos stabilitāte, nodarbinātība utt.

  Latvijas attīstība pie esošā valsts modeļa praktiski nav iespējams, ja grib attīstīt ekonomiku, īpaši Latvijā, jo:
  1) Latvijai iestājoties ES un atveroties robežām precēm un pakalpojumiem cenas un tarifi pieauga līdz ES līmenim un pat augstāk (jo valda monopoli), bet algas ir 3-4 reizes zemākas un bezdarba līmenis 2 reizes augstāks nekā ES. Un bezdarbs ir tādēļ, ka bagātajām ES valstīm nav interesanti investēt Latvijā augsto tarifu dēļ (īpaši enerģijai), birokratizētās valsts pārvaldes dēļ (daudz atskaišu, formulāru, ierobežojumu utt) un iedzīvotāju zemās pirktspējas dēļ (šaurs iekšzemes tirgus) – pat zemās darba algas nevilina investorus. Jo investēt Āzijas valstīs ir daudz izdevīgāk: vēl zemākas algas, tarifi (īpaši elektroenerģijai, gāzei, degvielu cenas) ir zemākas, bet realizācijas tirgus daudz lielāks;
  2) Latvija kā maza valsts ir nonākusi monopolu un dažu oligarhu valdījumā (enerģētika, medikamenti, transports, pārtikas tirdzniecība, komunālā saimniecība utt ir monopolu vai monopolizētu struktūru rokās, kas ļauj celt cenas un nepieļaut konkurentu rašanos);
  3) Valstij faktiski nav savas naudas, respektīvi – valsts nevar uzturēt brīvu lata kursu, jo pati izlēma piesaistīt EUR, valstij nav arī latu emisijas iespējas tautsaimniecības finansēšanai (kā tas bija pirmskara Latvijas laikā), jo nav vairs droša mehānisma, kā to darīt pie atvērtām robežām bez muitas tarifiem un pie stingras piesaistes EUR un dalības PTO. Līdz ar to valsts faktiski nepiedalās rūpniecības attīstīšanas stimulēšanā un darba vietu radīšanā (Hipotēku bankas iespējas ir niecīgas, Latvijas Banka faktiski nodarbojas ar naudas maiņu un jubilejas monētu izdošanu (monopols)). Valsts ekonomika ir atstāta pilnīgi nejaušu vai arī prognozējamu gadījumu varā, bez iespējām kaut ko reāli glābt, ja iestājas krīze;
  4) Valstī zem demokrātijas izkārtnes varu ir pārņēmis pašaurs personu loks, kuri pārstāv kādas 200 ģimenes un kopā ar viņu radiniekiem un paziņām (tātad – ap 200 klanu). Šie klani ļaujas ar varu padalīties ar valsts birokrātisko aparātu – tās vadošo virsbūvi, kuru pārstāv praktiski vieni un tie paši, kuri tikai rotē no vienas „svarīga posteņa” uz nākamo un ir iekļauti „vērtīgu” valsts nomenklatūras darbinieku sarakstā. Tādēļ jauniem cilvēkiem bez iespaidīgu radinieku vai „zvana no augšas”, vai atbilstošas piederības ”pareizajai partijai” praktiski nav iespēju parādīt savas spējas valsts pārvaldē. Tātad valsts vara un faktiski arī pati valsts ir nozagta praktiski visus šos 20 gadus, jo valsts mērķis ir realizēt un aizstāvētr šo klanu intereses, ne valsts mērķus, kuri „ar gudru ziņu” nav līdz šim pat definēti. Ņemot vērā novecojušo Latvijas valsts konstitūciju, kura tika kopēta no Francijas 1918.gada konstitūcijas /šo konstitūciju Francija jau sen kā nelieto/, ir iespējams spēlēt demokrātijas spēli vēlētājiem un pārējai pasaulei un praktiski vienmēr saņemot mazāk par 30% no vēlētāju balsīm, būt pie varas, veidojot koalīcijas ar citiem tādiem pašiem, bet pēc tam vēlētājiem „ar tīru sirdsapziņu” paziņot, ka vēlētājiem dotos siolījumus un pašu programmu nevarēja izpildīt, jo strādāja kloalīcijā, kur tas nebija iespējams, jo koalīcijas partneriem esot bijuši „atšķirīgas programmas un vēlētājiem dotie solījumi”. Tikai dīvaini, ka koalīcijas partneri vienmēr bez pūlēm vienojas par savām algām, posteņiem (valdes, padomes utt), privilēģijām utt – tur laikam intereses partneriem ir identiskas. Bet visticamāk – tas arī ir varas mērķis: pārstāvēt klanu intereses un nodrošināt savas intereses. Starp citu, ar šo slimību slimo liela daļa valstu, kur nav stingras prezidentālas varas (kā Spānijā, Itālijā, Grieķijā, Lietuvā utt). Protams, ir arī daži pozitīvi izņēmumi, piemēram, Zviedrija, Norvēģija, Dānija…, ko derētu papētīt tuvāk, lai Latviju spētu izvilkt no bedres, ja vien tas kādu pie varas esošo interesē…
  5) Valsts ir izveidojusi tādu atalgojumu sistēmu valsts iestāžu un valsts uzņēmumu darbiniekiem /īpaši ierēdņiem, uzņēmumu valžu un padomju locekļiem/, ka padarījusi sevi par ķīlnieci: krasa budžeta deficīta gadījumā algu samazināšanas gadījumā var vērsties Satversmes tiesā. Algas tātad paaugstināt drīkstēja, bet samazināt nedrīkst! Un kā gan valsts var vinnēt šādā tiesā, ja paši tiesneši ir ieinteresēti algu nesamazināšanā – viņi taču ar savu lēmumu nevar radīt precedentu, ka drīkst būtiski samazināt algas. Tātad atalgojuma sistēmai ir jābūt pavisam citai, jaunai un vienotai visām valsts struktūrām, organizācijām, uzņēmumiem, kur ir paredzēts, kā un kad algas samazina, kad un kādā kārtībā atlaiž darbiniekus, ja to skaits jāsamazina un cik lielai jābūt kompensācijai atlaišanas gadījumā. Protams, jābūt arī vienotai kārtībai, kā darbiniekus pieņemt, lai nebūtu tā kā tagad, kad veido formāls konkursus caur kuriem izbīda savus radus, draugus utt. Valsts birokrātiskā aparāta samazināšana (un to var samazināt par kādiem 40%) radīs papildus līdzekļus budžetā, ko novirzīt ražošanas attīstībai (darba vietu radīšanai). Valstis ar mazu, bet efektīvu pārvaldi jau ir (Jaunzēlande, Austrālija) un tur tādēļ tāda bedre nav kā Latvijā. Birokrātijas mazināšana jau pati par sevi vilina ārvalstu investorus.

  Šo rakstu varētu nosaukt par lielāko demagoģijas paraugu, jo vērsts maldināt sabiedrību, ka pensionāri saņem pensijās vairāk, kā spēj uzturēt speciālais budžets. Vispirms nauda no speciālā budžeta tika tērēta ilgus gadus maksājot iemaksas 2. līmeņa pensiju fondos 8%, pateicoties toreizējo valdību banku lobistiem, kamēr Lietuva un Igaunija maksāja 4%. Tie, kas tagad raud, ka 2. līmeņa pensiju fondos ieskaita tikai 2%, lai atceras, ka gadiem ir saņēmuši nepamatoti augstas iemaksas uz pašreizējo pensionāru pensiju indeksācijas ierobežošanas rēķina, bet pensijas virs 225 latiem nekad netika indeksētas. Ministre, tāpat kā Dombrovskis, ļoti labi zin, ka “māmiņu algas” joprojām nelikumīgi izmaksā no speciālā budžeta un tas gadā sastāda ap 200 miljoni latu, bet no “Māmiņu algu” izmaksas brīža no speciālā budžeta ir izmaksāts pāri 800 miljoniem latu. Tur ir aizgājis uzkrājums. Atdodiet to atpakaļ speciālajam budžetam un viss būs kārtībā. Tāpat ministre klusē par nenokārtoto pensiju piemaksu finansējumu, kas joprojām tiek izmaksāts no speciālā budžeta, kaut gadiem ir solīts to veikt no pamatbudžeta. Smieklīgs izklausās Premjerministra apgalvojums LR1 Krustpunktā, ka tas tiek darīt, lai nebūtu jānoņem piemaksas pie pensijām, jo ja izmaksas pārcelšot uz pamatbudžetu, tad piemaksas nākšoties samazināt jeb atņemt. Izrādās, ka valstī ir viens premjerministrs, bet divas dažādas attieksmes pret pensiju piemaksām. Ja tās mākslīgi piekarina speciāla budžeta izmaksām,kur tām pretī nav plānoti ienākumi šajā budžetā, tad piemaksas saglabājas, ja tās izmaksā no pamatbudžeta, kā tas normāli pašreiz pienāktos, tad piemaksas var nebūt. Tā izskatās pēc apzinātas Premjera, finanšu ministra un labklājības ministres saskaņotas darbības, lai varētu visur uzstāties, ka sociālajā budžetā ir iztrūkums un pensionāriem jāpasliktina viņu pensiju saņemšanas noteikumi: priekšlaicīga pensionēšanās ( 50% no iemaksu kapitāla), pensionēšanās vecuma paaugstināšana u.tt.

 5. 13 saka:

  ”Slavenie vēsturnieki”-i.gore un i.strenga.

 6. KP saka:

  http://www.youtube.com/watch?v=vvmXl_ntmXY&feature=player_embedded#

  tas vel atkartosies!!!!!!!!!!!!!!!!!…..musu atbrivoshana no shi launuma un satanisma…es tam ticu! Vot tikai kad un kada veida? Tas nu tikai vienam Dievam ir zinams! Tapec, visiem, kam pec shis filmas noskatishanas saznaudzas sirds-busim vienoti, vienoti Latvijai un latvieshu tautai!

 7. zonnenbergs saka:

  KP-Vieniga,kas kaut ko sajedz.Vispasaules vadisana no senas Egiptes
  laikiem.1 ,2 pasaules kars radits speciali.Veltigi mezabrali gaidija
  palidzibu no ASV un Anglijas.Talredziba atkal un atkal.Pasaules
  pludi var glabt visu,neredzu citas iespejas,ka tas bija ar ATLANTIDU.

 8. Afgānis saka:

  kāds Dievs???nekāds Dievs jūs neglābs jo Dieva izredzētā tauta ir ebreji, žīdi nevis jūs latvieši, Dievs mums ļauj apzagt gojus un goju valstis, mēs neesam sātanisti,bet Dieva sūtņi

 9. zonnenbergs saka:

  Te vari runat vai nerunat,LATVIJU pacelt neizdosies,tapec ka negrib.
  Grib tikai karus.

 10. zonnenbergs saka:

  LUCIFERA simboli-obelisks(tadi pieminekli ka BRIVIBAS)
  pus sfera(tadi jumti ka luteranu baznicam)
  zvaigzne(ka cekistiem un kremlim)

 11. zonnenbergs saka:

  Obelisks ir viriesu dzimumloceklis,tapec klintonu tur ari pienema,
  nevis mezaparka.

 12. zonnenbergs saka:

  Divaini kur ANO tur bads.Ar badu var regulet visu,izdalot modificetu
  partiku,kuru iepirkt vares tikai no daziem.Geitsa bunkers
  Spicbergena.Lidotajus no LATVIJAS nodeva.

 13. Janka saka:

  Nu kā var tā irst… lūk īstais foto:
  http://www.yaplakal.com/uploads/previews/post-3-1111175488.jpg

  Atvainojos, bet īsti normāli jūs neesat, vienīgais ierocis lētas nepatiesas sensācijas.

 14. Skaidrīte I. saka:

  Nekreņķējies tauta, viss būs labi, tautas patriotiskais gars mostas un ir dzīvs! Mēsli, iebrucēji un līdēji ir bijuši visos laikos un visi ir likvidēti, sodīti agri vai vēlu, tikai laika jautājums.

 15. Jankam saka:

  Ja bilde ir krāsaina, tad viņa, pēc tavām domām, maina lietas būtību ? Nepaliec smieklīgs.

 16. karlo saka:

  Cik daudz idiotu ir tikuši pie datoriem!

 17. lohs >> karlo saka:

  Pilnībā jūs atbalstu!Te pat nav idioti,bet kaut kas smagāks klīniski dauņi.
  Šķiet,ka LRTT veidotājiem milzu problēmas ar impotenci fizisku ne tikai garīgu.

 18. Janka saka:

  Lietas būtību maina, vai tā ir KGB uzņemta konspiratīvajā dzīvoklī, vai pārveidota uz datora un stāsts safabricēts. Un pirms tam taču bija ziņas ka Šlesers ir Vosa ārlaulības dēls, utt. tagad Šlesers gejs, varētu palūgt kaut vienu pierādījumu? Vienkārši šīs visas samazgas tiek izzīstas no pirksta. Es neaizstāvu eliti, bet šie apvainojumi ir infantilas domāšanas rezultāts.

  Atbilde
  Janka, es nekad neesmu sacījis, ka Slesers ir Vosa auglis. To,kas teica, ka Slesers ir gejs tu arī zini. Tik augstas Krievijas amatpersonas nav ieinteresētas uz savējo muļķības runāt. Ja uzskati, ka esmu apvainojis bandītu Šleseri, tad taču vari sūdzēties DP.

 19. Janka saka:

  Vakar bija rakstīts ka bilde ir gandrīz īsta tikai ar pārmontētu Putina galvu un uzņemtā kādā no KGB konspiratīvajiem dzīvokļiem, šodien šis teksts jau ir izņemts, bilde samainīta. Vai kāds tā darītu ar citu valstu līderiem – jā Francijas, Vācijas, ASV u.c. var atrast tik dzudz fotomoztāžas un karikatūras – visām gaumēm. Piemēram Aisbergā Kenedijs danco žīdiem… šī ir vienkārši seksuāla rakstura, tas arī viss.

  Atbilde
  Janka, teksts nav mainīts. Ieliku tikai tevis atsūtīto orģionālkrāsas bildi. Kad es “toreiz” šo bildi izdrukāju, man nebija krāsu printeris-drukeris. Lasīto, Janka, vajag saprast pēc būtības, nevis pēc “burta”.

 20. >>Jankam saka:

  Kaut viens normāls koments šai garīgi slimo portālā.

 21. black_joker saka:

  tikai normālos komentētājus šeit aplej tāpat kā politiķus un apsaukā sazin kādos terminos. Gan jau Grantiņam&CO arī kas priekš Jankas atradīsies, kā viņu nolikt….

  Atbilde
  Lāča kungs, kāpēc tu “lien” tur, kur tevi aplej ? Es neeju tur, kur netieku cienīts. Tātad- „līst” šajā portālā ir tavs „maizesdarbs”.

 22. black_joker saka:

  Nu gan runā sviestu- ja tu tam tici, ka to man kāds liek darīt, tad tici vien tālāk- man no tā ne saceļas, ne nolaižas……laikam ašpadsmit reizes esmu formulējis, kādēļ man te ir interesanti atrasties- izlasi lūdzu vecajos komentāros.

 23. Grāls saka:

  taupi savus treknumus joker, netaisnojies,paldies, ka man pačukstēji ar kādu kaifu un niku te Atmodas tante raksta

 24. Jankam saka:

  Par gejiem dēvē tādus kā Streips, tādus agresīvus sūdu stumdītājus, kā Šlesers nesauc savādāk kā par pederastiem.

 25. white joker saka:

  joker, vai grāl,a kura te ir tā Atmodas tante, kura domāta no tām šodienas varoņklukstēm?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.