V.Freimantāls. Zemiskās pretlatviskās personas meklējumos

Zaļš.Latvijas-republikas-tautas-tribunāls-Aivars-Borovkovs-Ivars-Godmanis-Jānis-Reinisks-Straujuma-Prezidents-Saeima-DP.-ST.-KopieValdis-Freimantāls211Tagad, kad pieņemts likums par Okupācijas muzeju – ierakstīju NRA.lv komentāros patiesību par savu IZNĪCINĀTO izsūtīto latviešu piemiņas ekspozīciju Māmuļas pirmajā stāvā.
Tur divās zālēs, speciālos tērauda un stikla stendos IZVIETOJU izsūtīto latviešu mantas.
Lai katrs, kurš ienāk Rīgas Latviešu Biedrības namā varētu saprast komunistu un čekistu nodarīto POSTU Latvijai.
Eksponāti bija rūpīgi vākti visā manas dzīves laikā un pieejami it visiem !
Otrajā stāvā biju izveidojis Jāņa Čakstes memoriālu ar svaigiem ziediem pie viņa krūšutēla un Jāņa Rozentāla gleznām.

Pirmajā stāvā, pat invalīdiem ērti pieejamās zālēs bija piemiņas pastāvīgā ekspozīcija MOCEKĻIEM – latviešu ģimenēm ! Piezīmju grāmatiņas, vēstules, dzejoļi, saktiņas, apģērbi, rokdarbi utt.

To visu likvidēja sarkano čekistu un komunistu bandīti 1993.gada 18.februāra naktī.
Atgādinu ka Andrejs Pumpurs Rīgas Latviešu Biedrībā pie durvīm, armijas formas tērpā personīgi sagaidīja viesus !!! Un tas bija tik parasts tā laika latviešiem. Rīgas Latviešu Biedrība pulcēja un apvienoja latviešus – nevis šķira un sanaidoja.

Kas var vēl būt briesmīgāks, kā “mutes aizbāšana” 21. gadsimtā interneta komentāros Latvijas Neatkarīgās Rīta Avīzes portālā ?

Kā komunistu un ČEKISTU zemiskie izdzimteņi baidās no latviešu uzrakstītām P A T I E S Ī B A S rindiņām?

Vai iespējama vēl lielāka gļēvulības izpausme ?

Mēģināsim visi kopā noskaidrot – kurš IZDZIMTENIS Neatkarīgajā Rīta Avīzē zemiski dzēš Latvijas patriota pl. 03.33. rakstīto P A T I E S Ī B U !

Lūdzu visus latviešus iesaistīties šīs Z E M I S K Ā S, pretlatviskās personas meklējumos !

Esmu pilns apņēmības to atrast, intervēt – un publicēt interviju Tautas tribunālā, lai latvieši iepazīst S L E P E N O S patiesības žņaudzējus Rīgā !

12.09.16

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAElita Veidemane. Valdis Freimantāls, Grantiņš,LRTTKas dzēš komentārus NRA i- portālā ?

Šī portāla uzraudzītāja ir komunista- KGBista Ivara Godmaņa sex- matrace Elita Veidemane.

Elita Veidemane ir VDK oficiāla darbiniece un A. Brīzes slepkava !!!

Dziļi saistīta arī ar A. Grūtupa “pašnāvību”.

Elitas Veidemanes sirdsdraugs” ir Guntis Indriksons– latviešu tautas masu slepkava- KGB 5. nodaļas vadītājs.

Šī nodaļa nodarbojās ar politisko pretinieku lividēšanu.

Elita Veidemane, kā viņa reiz stāstīja kādā radio raidījumā, nofilmēja ar slēpto kameru seksa izdarības ar šo krievžīdiskās izcelsmes latviski runājošo žīdu I. Godmani, lai vēlāk viņu “terorizētu”.

Tas labi darbojas līdz šai dienai !

Šī padauza ir virsgans visiem NRA darbiniekiem.

Tā kā, Freimantāla kungs, šajā jautājumā variet droši uzrunāt šo “dāmu”.

LRTT

You may also like...

12 Responses

 1. Bella saka:

  Nekad nebiju redzējusi video izpildām dziesmu “Tikai nesaki nevienam”, tādēļ nolēmu to noklausīties:
  https://www.youtube.com/watch?v=-L9n6ziodng

  Tas ir nožēlojami, ka Elita Veidemane dziesmas laikā pat uz sekundes simtdaļu nepaskatījās uz cilvēku (Aivaru Brīzi), ko dēvēja par savu mīlestību! Pat dziesmas laikā nespēja pieņemt, ka arī kāds cits var būt labāks par viņu. Laiks pierādīja, ka taisnība ir Linardam Grantiņam un Valdim Freimentālam par šo padomju mauku (Elitu Veidemani). Lai velns parauj ellē Elitu Veidemani!

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies.Linard!

  Nosūtīju uz Elitas Veidemanes kundzes e pastu ziņojumu – uzaicinājumu intervijai “Latvijas Kultūras Hronikas” filmai “Padomju stāsts 2”.

 3. Iza saka:

  Gribētu brīdināt Freimantāla kungu būt uzmanīgam ar interviju. Reiz redzēju kādā žurnālā Veidemanes un Brīzes foto ar ģimenes draugiem Borisu un Ināru Tetereviem. Par viņiem taču katrs būs dzirdējis – tie ir mūsdienu mākslas, teātra, TV, radio,… mecenāti. Vai būtu prātīgi strīdēties? Freimantāla kungs taču arī ir kultūras cilvēks.
  :) Var iemantot daaaudz ienaidnieku mākslas un kultūras aprindās.

 4. Latvijas Zinu Hronikai saka:

  NRA (neatkariga rita avizi), tak nopirka A.Lembergs sev,caur vedeklinas brali Kapostina kundzinu. Ko grib (un vajag),to raksta,ko negrib,to izdzes. http://brivbridis.lv/nra-izdeveju-peksni-noperk-lemberga-vedeklas-bralis-kapostins/

 5. Pilsonis saka:

  NRA = (“Padomju Jaunatne”) ir komunista A.Cīruļa lapele, kuŗā aktīvi uzdarbojas E.Veidemane. Izrādās ne tikai čekiste, bet arī viena no LTF līderēm, kas netieši pierāda tikai to, ka t.s. “dziesmoto revolūciju” sarīkoja bijušie ar savējiem. Lasīju vienu no viņas artiķeļiem, kurā viņa apgalvo, ka tauta neesot stulba un pilna ar vientiešiem – “noderīgiem muļķiem”.
  P.S.: protams, žēl A.Brīzi. BET! Kā jau muzikants…:-)

 6. Pilsonis saka:

  Kas tie tāda Daukštu famīlija, domāju, precīzāk pastāstīs L.Grantiņa k-gs..

 7. prese raksta saka:

  Šodien prese raksta, ka Latvijā ir juristu pārprodukcija, bet labu juristu trūkstot.

  2016. gada 13. septembris

  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/625020-latvija_ir_juristu_parprodukcija_bet_labu_juristu_trukstot

  Vai tiešām?


  Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis ticis pie miljona uz lētticīga pensionāra rēķina?

  06. Janvāris 2014

  http://www.focus.lv/node/85855

  “Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis 2005. un 2006.gadā, strādājot kā jurists, izmantojot klienta uzticēšanos un juridiskas viltības, iespējams, pārdodot pensionāra invalīda Ojāra Siliņa īpašumu par 2,2 miljoniem eiro, sievai un partnerim izkārtojis tikšanu pie 1,4 miljoniem, klientam atstājot vien 800 tūkstošus, liecina FO CU S . L V rīcībā esošu dokumentu kopijas.”

  Denacionalizācijas kārtībā Siliņš atguvis nekustamo īpašumu, kas atradās Rīgā, Mīlgrāvja ielas un Ostas prospekta stūrī. Uz nekustamā īpašuma atradās a/s “Inkomi-R” benzīntanks, kura del starp Siliņu un uzņēmumu izcēlies strīds par nomas tiesībām. Lai aizstāvētu savas intereses, 2004.gada augustā Siliņš noslēdzis līgumu par konsultatīvo pakalpojumu sniegšanu ar SIA “Baltic lntemational Consulting”, saskaņā ar kuru kompānijas jurists Kozlovskis sniedza juridiskos pakalpojumus Siliņam. Strīds starp Slilņu un “Inkomi-R” veiksmīgi atrisināts. Laika gaitā Kozlovskis ieguvis Siliņa un viņa mazdēla uzticību.

  Kozlovskis piedāvājis Siliņam turpināt sadarbību un palīdzēt pārdot viņam piederošo nekustamo īpašumu. Abi vienojušies, ka Kozlovskis par starpniecību nekustamā īpašuma atsavināšanā saņems 20% no pārdošanas summas, bet 80% saņems Siliņš.

  Pēc Kozlovska iniciatīvas 2005.gada 9.novembrī tika dibināta SIA “KK”, kurā Siliņš ieguldīja savu nekustamo īpašumu, tādējādi iegūstot 99,97% jaundibinātās SIA kapitāldaļu. Atlikušie 0,3% tikuši Kozlovska sievai Kristīnei Kozlovskai un trešajam dibinātājam – kādam Jānim Krūmiņam.
  Tā paša gada 25.novembrī slēgts SIA „KK” daļu pirkuma līgums, saskaņā ar kuru Sliņš visas sev piederošās SIA “KK” daļas pārdevis Kozlovskai un otram SIA daļu īpašniekam. Pirkuma summa tad pārskaitīta gan netika, tāpēc tikai 2006.gada 11.aprīlī starp Siliņu un diviem “KK” īpašniekiem slēgta noslēguma vienošanās par pirkuma līguma saistību izpildi.

  Zīmīgi, ka jau 2006.gada 4.aprlīi visas SIA “KK” kapitāla daļas bija pārdotas dāņu investoram “TK Development Baltic Holding” – par 2,2 miljoniem eiro. No dokumentu kopuma redzams, ka Siliņš nav bijis informēts par gala pircēju un tā maksāto cenu. Rezultātā Kozlovska sieva un partneris papildus nolīgtajiem 20% no īpašuma pārdošanas cenas vietā ieguvuši vēl 1,2 miljonus eiro, bet siliņš – vien 800 tūkstošus eiro.

  “Tādejādi Siliņš tika apkrāpts par 960 tūkstošiem eiro. Minētā nauda ieguldīta Kozlovska un viņa laulātās Kristīnes Kozlovskas ģimenes mājas iegādei Jūrmalā. Cik mums zināms, uz šo brīdi Siliņa mantinieks velas panākt kriminālprocesa uzsākšanu par krāpšanu Ģenerālprokuratūrā,” teikts kustības “Neesi vienaldzīgs, esi atbildīgs!” vietnē, kas arī publicējusi vairākus gadus seno notikumu izklāstu.

  Interesanti, ka lai panāktu pretenziju neizvirzīšanu par notikušajiem darījumiem, vienā no līgumiem iekļauts drakonisks punkts, kas paredz soda sankcijas miljona (!) eiro apmērā, par nepamatotu pretenziju celšanu.

  Ministra sievas Kristīnes Kozlovskas bizness nonāca sabiedrības uzmanības lokā arī pirms pāris gadiem, kad viņas līdzīpašumā esošais uzņēmums SIA “Catering Service” ieguva tiesības apkalpot Saeimas ēdnīcu.

  Raidījums “Nekā personīga” tolaik arī vēstīja, ka Kozlovskim esot visai apjomīgas biznesa saistības: viņam piederot 26,24% kapitāldaļu uzņēmumā “BBF Consulting”, kura īpašumā esot viesnīca “Days Hotel”. Savukārt tai esot finansiāls apgrūtinājums – viesnīca ieķīlāta “DnB NORD” bankā par 4,187 miljoniem eiro.

  Pirms iesaistīšanās biznesā Kozlovskis strādājis valsts drošības struktūrās – dažādos amatos Valsts policijā, Drošības policijā un Aizsardzības ministrijā. To, kā savulaik, aizejot no ne pārāk dāsni apmaksātā valsts darba, spējis tikt pie miljoniem vērta īpašuma, Kozlovskis pamatojis ar sievas rīcībā esošo naudu, kas esot “pilnīgi legāla”. Tiesa, konkrētas ziņas par tās izcelsmi arī no paša Kozlovska neesot izdevies iegūt, tolaik norādīja raidījums.

 8. rainis saka:

  (sun)(flag:lv) Apvērsums MELU vēsturē! -22. jūl. 2016.,g. Ren Tv Baltija raidījumā zinātnieki pierāda, ka Ādams un Ieva/ no ribas/ ar ribonukleīnskābes palīdzību/ ir ģenētiski pārveidoti no REPTILOĪDIEM..ar gēnu inženieriju.Tiem nometot zvīņas / iespējams arī astes/ ,un , atrodoties īpašā apsargājamā teritorijā – esot pamazām sākuši iegūt cilvēcīgu veidolu , kas ir noticis 6557 gadus iepriekš. Bet tas saskan arī ar citu šī TV kanāla informāciju , ka šie -jau “Modernie reptiloīdi “ir tomēr bezdvēseles un bezsirdsapziņas radījumi. Tas, ka viņi ir izplatīti pa pasauli un kopojoties ar daudzu rasu un tautu cilvēkiem, kas mūsu Zemi ir apdzīvojuši jau miljonus gadus iepriekš-tiem Ādamu un Ievu pārvēršanas procesiem .Visiem ir zināms, ka Austrumu tautām ir pilnībā noliegts jebkādā veidā attēlot cilvēku sejas-ikonās, mozaīkās, gleznās , skulptūrās u.tml. Un paradokss ir noticis-rādot un izplatot gan pēc tūkstošiem gadu modificēšanas- pilnīgi KAILUS vīrietim un sievietei līdzīgas cilvēkveidīgas būtnes visās iespējamās M.Saziņas līdzekļu sistēmās. Tikai vēsturiski nesen Masu saziņas līdzekļos miljardos eksemplāru izplata šos j.-krist sistēmas tā sauc.””svētos””..Salīdzinām ar mūsu…spārnoto teicienu-Nu kā var neticēt? !..Zinātnieki saka, arī, kad viņi bija kalpojuši Ēģiptē, tad vēl viņi vēl maz izskatījušies pēc cilvēkiem, kā dēļ Mozus viņus vadāja 40 gadus pa tuksnesi, kuram pāri pāriet varēja pāriet dažās nedēļas, lai veidotu Rases attīrīšanos.Tagad, kā mēs zinām-senie ēģiptiešu pēcteči vairs nedzīvo Ēģitē.Tos vardarbīgi ir izstūmuši tie arābi…, kas pat nesen gāzās uz Eiropu. Taču zinātnieki pievērš arī uzmanību, ka viņus…visvieglāk var atšķirt pēc sejas vaibstiem-sevišķi pēc deguna formas un pretdabīgi izrunātās skaņas .Rrr… TV raidījumā arī ziņoja, un ir izpētīts , ka šie radījumi/ veidojumi/ sadarbojas ar Nibiru planētas reptiloīdiem, kas 1 x reizi 3600 gados fiziski tuvojas mūsu Zemei , lai savāktu /jau savākto/ zeltu, kas te tiek ‘”iegūts par viņu pašu drukāto papīra naudu-eiro un dolāriem”/ faņķikiem/ , un caur savām bankām izdala valdībām , struktūrām un privātpersonām – turklāt arī uz pilnīgi ciniskiem principiem /pievienotiem procentiem/- savējiem bez %, bet pārējiem kā saka…””pēc jūsu…deguniem””. Lai saprastu kā viņi pakļauj, pazemo un zombē -pēc viņu klasifikācijas “”gojus”tātad nežīdus, tad mums tas ir saprotams izlasot “Cianas gudro protokolus, kas tika pieņemti un izdoti 19.gs. beigās Pasaules Cionistu Kongresā “, kas ir atrodami internetā- tekstiem, kas nežīdu pakļaušanai ir uzrakstīti un izdoti jau 19.gs. Plus viņu izveidotās t.s. j,-krist.reliģijas sistēmas t.s.daudzi mācītāji, kas savus “atavismus” slēpj zem garajiem talāriem un caur spec. arhitektūrā vedotām maģīskām kulta celtnēm- baznīcām- izkrāpj /nozog/ īsto cilvēku DVĒSELES, kuras izmanto savu..maģisko kultu melnajām darbībām .Ir pierādīts, ka tās izmanto pat kā degvielu ! savu kosmosa kuģu starpgalaktiskiem lidojumiem . Vēl tiek atgādināts, ka masveida noziegumus pret mazgadīgiem bērniem / zēniem/ veic jūdu krist mācītāji-pedofīli.:)) Mēs balti-ārieši savu krietnumu un stiprumu veidojam ciešās baltās rases ģimeniskās saitēs, ar saviem simttūkstošgadīgiem rituāliem kā krustabām un pārējiem baltu rituāliem. Lasiet saitā marasloks.lv .Mūsu tautas stiprumu atjaunosim Latviešu biedrībās , kas atrodas un aktivizējas visā pasaulē ar centru Latvijas Latviešu biedrībā. (sun):D
  .
  .
  .
  Admins
  Mēs bijām vareni un arī būsim tādi, kad uzvarēsim un iznīcināsim sātaniskos reptiloīdus, kuriem nav Dvēseles un cilvēcīgā morāle.

 9. pedofiliem saka:

  Mēs un mēs visu mēs varam jau tūkstošiem gadu ,māru un ūsiņu lika ievazāt no katoļu ticības…..

 10. O:-)>rainis saka:

  Kas tas bija? :)) No ribas ar ribonukleīnskābes palīdzību…
  Tas laikam tāds feļetons :). Ja kādas idejas pārlieku pārspīlē, sanāk joki un absurds.

 11. berta saka:

  Pilsonim.
  NRS gan nav mantiniece Padomju Jaunatnei, bet Cīņai, vēlāk Neatkarīgajai Cīņai un tad Neatkarīgai Rīta avīze

 12. berta saka:

  Rainim.
  Nu šai lapā gan uz REN TV, stipri apsāubāmu melu TV krievu kanālu atsaukties nevajadzētu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.