STEIDZAMA ZIŅA LATVIJAS SABIEDRĪBAI !

IMGP0974Kā jau LRTT reiz sacīja: Valdis Dombrovski ir un būs viens no glumākajiem un bezmugurkaulainākajiem premjeriem. Viņš tika iebīdīts šajā amatā no Latvijas ienaidnieku puses. Viņš darīs visu, lai pilnībā iznīcinātu latviešu tautu. Latvijai nav jāpalielina nekāda veida nodokļi. Šodienas Latvijai ir neskaitāmi miljardi ārzemju bankās, kuri, iedarbinot “Starptautiskās Tiesības”, ir jāatsavina kriminālajiem elementiem, sākot no Godmaņa un Šķēles, un beidzot ar Lembergu un visām krievvalodīgajām mafiozajām struktūrām !!!

Tā ir prātam neaptverama nauda, kas nozagta latviešu tautai !!!

 _origin_Valdis-Dombrovskis-ir-1Ja tāds Dombrovskis un Ēlerte būtu pieskaitāmi pie cilvēku rases, tad viņi lūgtu ES un ANO izmeklēt šo genocīdu pret latviešu tautu, bet nē, viņi turpina bendēt tautu !!! Internetā arvien biežāk mēs varam lasīt komentārus, kuros tiek prasīts Latvijā atkal atjaunot nāvessodu. Un tas būtu pilnīgi normāli, ja tiktu ar nāvi sodīti Latvijas izzadzēji un slepkavību organizētāji no bijušajām KGB struktūrām.

Foto: Korumpantu midzeņa ieliktenis-jaunais cūkmens.

Vai tad masu slepkavas un cionistu aģenti Borovkovs ar Godmani nav pelnījuši tūkstoškārtīgu nāvessodu ???

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++  

STEIDZAMA ZIŅA LATVIJAS SABIEDRĪBAI !
Sveicināti ,tautieši ,kā mēs labi zinām : Līdz 22% palielina PVN un dubulto nekustamā īpašuma nodokli.
Es negribu daudz runāt ,bet teikšu skaidri- ŠĀDU UN LĪDZĪGU TAKTIKU no varas puses uzreiz pēc svētkiem pazemot tautu, paaugstinot vai nu nodokļus vai kā citādi šokējot un satracinot sabiedrību , VALDĪBA PIELIETO BIEŽI UN TO MĀCA LĪDERSKOLĀS, KĀ KONTROLĒT SABIEDRĪBU UN TAUTAS APZIŅU !!!
Dienu pirms svētkiem nodokļus nedrīkst paaugstināt, jo tad svētki var izvērsties par masu dumpi .
Svētkos ir saņemtas lielā mērā pozitīvas emocijas un uz šāda sabiedrības “apdulluma” bāzes var tagad “izspļaut” informāciju par nodokļu paaugstināšanu, turklāt līdz nākamiem svētkiem ir vēl laiciņš un tie būs ziemassvētki ,KAD SABIEDRĪBAI NAV IERASTS DUSMOTIES UN DUMPOTIES, tāpēc nebrīnieties, ka VISS NOTIEK PĒC MANIPULATORU PROGRAMMAS. UN TOMĒR NE VISS. PRETPROCESS IR SĀCIES UN NEKAS, NEVIENS TO NEAPTURĒS- TĀ IR LABĀ ZIŅA !!!
TAUTA, LATVIJAS SABIEDRĪBA , MOSTIES DARBAM PRET VERGTURU IEKĀRTU UN PRET KORUMPANTU MIDZEŅIEM !!! -ŠĪ SISTĒMA JAU BRĒC PIRMS NĀVES AGONIJĀ , JO TĀ IES BOJĀ PĒKŠŅI UN NEATGRIEZENISKI UN TE NAV NEKĀDA PĀRSPĪLĒJUMA..
LATVIJA VĒL NAV BRĪVA UN NAV BIJUSI, BET TĀ IZCĪNĪS UZVARU, LATVIJAS LATVIEŠIEM UN LATVIJAS CITTAUTIEŠIEM APVIENOJOTIES IZŠĶIROŠIEM UZDEVUMIEM.

DIEVS, SVĒTĪ LATVIJU AR PATIESU BRĪVĪBU !

You may also like...

52 Responses

  1. yvespaul saka:

    podpísaní dokončíte dnes pre vaše kreditné aplikácie je pripravená, aby vám pomôžu v dobrom slova zmysle vo výške 3000 až € 940,000 bežali cez túto adresu: financecredito23@gmail.com

  2. NIKS FONTS TITULS saka:

    Par to pašu darbu, kas UK, arī LV jāmaksā līdzīgi. Bet to panāk ar valūtu attiecībām. Lai LV vajadzētu aizņemties un aizņemties no SVF un tā būtu nabaga un nabaga, lats ir piesaistīts eiro, uz kura pamata tiek aizdota un notērēta nauda Spānijā, Grieķijā , Portugālē, Francijā u.c, LV latam mēģinot uzturēt eiro vērtību, paverdzinot latviešus ar mazām algām tā, ka tie neiztur un aizbrauc no LV, LV padarot VĒL nabagāku..

    Lai LV neprotetestētu ar saviem “eirodeputātiem”, to paziņojumiem Briselē, protestējot pret LV nabadzību – Godmanim, Kariņam, Rubikam, Kalnietei, Vaiderei, Ždanokai, Zīlem u.c maksā 7000 eiro mēnesī algu. Un tie klusē, kā ūdeni mutē ieņēmuši, smaida un pozē medijiem, medijus un tautu “barojot ar pasaciņām” par to, cik labi būs (tāpat kā šiem šodien, dzīvojot eiforijā, neko nedarot), ja LV ieviesīs eiro, kas turpinās apkalpot SVF aizdevumus Spānijai, Grieķijai, Francijai, Portugālei uz LV nabadzības rēķina. Līdzīgas pasaciņas stāsta Dombrovskis un Vilks.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.