L. Grantiņš. “Tev nebūs Patiesību zaimot !”

Liecības.LRTT.H-86.Latvija,Saeima,Grantiņš,Bitenieks,Bariss,Urbanovičs,Kozlovskis.Tev nebūs Patiesību(DIEVU) zaimot un netaisnu liecību dot !

Dodot nepatiesu liecību- zaimojot Patiesību, tiek izdarīta pašnolādēšanās, kura skar visu ģimenes klanu un pat dzimtu.

===========================================================================

Tas, kas notika Latvijā pēc Atmodas, ir kaut kas prātam neaptverams. Komunisti nekavējoties ķērās pie asins darbiem. Tika nežēlīgi slepkavoti visi tie, kuri gribēja tautai stāstīt Patiesību un atjaunot Tiesiskumu. Šis ārprāts Latvijā turpinās līdz šai dienai. Komunistu zvērības, šogad ciemojoties savā Tēvzemē, es izbaudīju uz savas “ādas” visā viņu varenībā. Var secināt tikai vienu, tie ir zvēri, kuri nekādā gadījumā, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, nedrīkst tikt apžēloti.

Nacistu liktenis viņiem nedrīkst iet garām !

Rihards Poļaks, Reiniks, Bunka, LRTT, UrbanovičsGan jau arī NATO un ES slepenie dienesti sapratīs, ka ir jādara gals Latvijā valdošajai KGBistu bandai. Latvija ir TROJAS ZIRGS ES un NATO. Šī banda visu jau sagatavojusi, lai fiziski iznīcinātu latviešu tautu. Visas “KOBLENC” veidīgās organizācijas ir čekistu radītas kaujas vienības pret latviešu tautu, NATO un ES. Viņu ir ne mazāk, kā 20 000. Tas nozīmē, ka viņu skaits pārsniedz LR armiju un Zemessardzi kopā ņemot.

FOTO: Dzeržinskis DP nav sagadīšanās, bet tiek oficiāli ieturēta 30to gadu politika. Drīz var sākties masu aresti. Jaunais latviešu tautas rīkļu rāvējs ir redzams foto kreisajā(Rihards Poļaks) pusē, bet labajā(Rihards Bunka) ir slepkava ar pieredzi. Poļaks, kā jau rakstīju, demonstratīvi skaļi ar mani sāka runāt krieviski, lai izceltos blakus esošo krievu priekšā. Tikai šis nožēlojamais “tarakāns” nesaprot, ka būs pirmais krievu upuris uz ielas, ja sāksies jukas, jo izskatās pēc īsta “čurkas”, krievu leksikā runājot. Pret Grantiņu celtā apsūdzība ir čekas noziedznieku pasūtījums.

LR armija un Zemessardze arī ir degradētas, jo ir piesārņotas krievu izcelsmes putinistiem, kuri ir sīki informēti, kuri nacionāli domājošie konflikta gadījumā ir jālikvidē.

Ar milzīgu jaudu un resursiem strādā Latvijas DP, kura tiek vadīta no Maskavas MOSSADistiem.

Kā jau rakstīju, Rīgas centrālcietuma drošībnieku kabinetā lepni “gozējas” Feliks Dzeržinskis. Par kādu Latviju cīnās DP, nav jāmin. To parāda iepriekšējos rakstos ievietotais foto, kur redzami mūsu prezidents un Aizsardzības ministrs ciemos pie sātanistiem tieši viņu garīgajā midzenī.

Ar neiedomājamu noziedzīgu bezkaunību tiek falsificēta jauno laiku vēsture !!! Pat tik bezkaunīgi, ka netiek ņemts vērā tas, ka vidējā un vecākā paaudze vēl ir dzīva un atceras Atmodas notikumus.

Ar nenogurstošu cītību bijušie VDK noziedznieki, kuri pilnīgi visi ir iefiltrēti DP, veic to politisko darbinieku slepkavības, kuri piedalījās aktīvās Atmodas organizēšanā. Slepkavoti tiek visi nacionāli domājošie latviešu tautības patrioti.

Ilona Kronberga, Šarlote Bērziņa, Iluta Saulīte.Kozlovskis.LRTT.Visi šodienas “nacionālisti” ir DP radīti, sākot no Igora Šiškina varzas un beidzot ar Aivara Gardas “harēmu”.

FOTO: Lūk, sabiedrības padibenes, kuras izmanto čekisti, lai sasniegtu savus merķus. Neskatoties uz čekistu teroru, šīm nabaga “daunēm” būs jāatbild par pastrādāto noziegumu pret latviešu tautu un Atmodas aizsācēju. Tiesnese Iluta Saulīte ir viestiešāka veidā saistīta ar čekistu A. Plaudi. Viņa, tāpat kā Aukstikalnis nav latviete, bet lietuviete.

Cik reizes mani jau šie sarkanie izdzimteņi ir mēģinājuši noslepkavot, tikai Dievs vien zina. Bet to, kuru Dievs ir nolēmis pasargāt, Sātanam klāt netikt. Tā arī tas notika šovasar ar mani. Bet par to visu vairāk, kad komentēšu KGBistu veidoto propagandas raidījumu: “Melu laboratorija”. Nosaukums šim propagandas “ciklam” atbilst tā saturam, kaut gan viņi to domājuši savādāk.

Paši KGB slepkavas cenšas palikt “aiz kadra”, kad tiek veikti visi šie ārprāta asins darbi.

Karīna Kravec, Andris Bērziņš, Māris Aukstikalnis.LRTT.prezidents.Absurdi, ka H- 86 dibinātājs un aktīvās Atmodas aizsācējs Linards Grantiņš, tiek apvainots pastāvošās iekārtas varmācīgā gāšanā un nacionālā naida kurināšanā.

FOTO: Šeit ir atbile gandrīz uz visiem jautājumiem, kā interesēs strādā tiesne Karīna Kraveca, jo viņu, kā teiesnesi “iesvaida” komunists, čekas ziņu pienesējs un zaglis milzu apmēros, prezidentos “Sapuvušais zobs”. Grantiņa LIETA jauniesācējai Karīnai bija pirmais nopietnais pārbaudījums, kuru viņa godam izturēja latviešu tautas slepkavu priekšā. Lai nu kam, bet Karīnai nav ne mazākās dauņa pazīmes sejā, tāpēc tiesas dienā viņai nevarēs neviens “ārsts” atnest attaisnojošu “lapeli” !!! Apsūdzība būs: sadarbība ar noziedzniekiem un genocids pret latviešu tautu !

Protams, šādu secinājumu liek izdarīt kaut kādām “kulinārijas kursu” beigušām “ekspertēm”, kurām jau sejā redzams dauņa sindroms. Ar tādiem ir viegli manipulēt, ko arī dara komunistiskie noziedznieki, kuri veikuši un veic vēl šodien genocīdu pret latviešu tautu.

Kas tad tā bija par tiesnesi, kura konstatēja, ka aktīvas* Atmodas aizsācējs Linards Grantiņš ir veicis noziegumu un, kurš izvirzīja šo apsūdzību ?

Lūk, tad arī nonākam pie LIETAS BŪTĪBAS, ka ne viens ne otrs nav latvieši !

Abi naida “pārpildīti” nelatvieši: Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas jaunā tiesnese Karīna Kraveca(Карина Kрaвeц) un DP izmeklētājs Māris Aukstikalnis(Marius Aukštikalnius) !

Un tagad šo jautājumu izskatīsim pēc būtības. LRTT(H-86) cīnās, lai Latvijā tiktu atjaunots Tiesiskums un sodīti komunistiskie noziedznieki, kuri veikuši ārprāta noziegumu pret latviešu tautu. Vai šie divi naidpilnie “elementi”, tiesiskuma izpratnē, ir LR pilsoņi ?

Kārlis Būmeisters, Melu laboratorija.LRTT.Helsinki-86Nē, viņi par tādiem ir kļuvuši komunistu “tiesiskuma” izpratnes rezultātā.

FOTO: Un šeit ir mūsu mazais Kažītis, kuru lielās haizivis izmanto kā izsūtāmo. Bet skat tikai, cik viņš ir lepns par sev uzticēto uzdevumu, taisni vai gatavs rīkli pārkost jebkuram pretiniekam, kurš viņam kafijas tasi no mutes var atraut !

Lielākās živteles, Daceli Slavinsku un Hareli Beķeri, parādīsim nākošajā turpinājumā.

Tātad: nozieguma aizsegā, pretēji Starptautiskajām Tiesību normām, abi šie nelatviskie indivīdi ir veikuši noziedzīgu agresiju pret latvieti Linardu Grantiņu, kurš ar savu organizāciju iestājas par to, lai Latvijā tiktu ievērots Tiesiskums, ko paredz 1949.g. Ženēvas Konvencija !

Šo KONVENCIJU rupjā(noziedzīgi prettiesiskā) veidā ir ignorējusi pie varas palikusī komunistisko noziedznieku banda ! Tātad, šie divi nepilsoņi ir veikuši ne tikai vietējas nozīmes, bet jau starptautiskas nozīmes noziegumu. Protams, viņi to nedarīja no sava prāta, viņiem to lika darīt bijušie varneši no KGB struktūrām.

Aiz visa tā nepārprotami stāv Godmanis, Borovkovs, Kargins, abi Bunkas, Plaudis, Indriksons, Brigmanis, Urabanovičs, Cilēvičs, bijušais prezidents Bērziņš un nu jau arī tagadējais prezidents Vējonis, un daudzi citi miljonāri no šīs putiniskās noziedznieku bandas.

Ieskatīsimies, kuram tad čekisti ir uzticējušies “lablatorizēt melus” ? Raidījumu vadītājs Kārlis Būmeisters. Kā jau tas pie čekistiem pieņemts, priekšpusē, pirmajam sitienam nostādīts kāds sprukstiņš ar izteiktām novirzēm un uzvedību. Tā teikt, uzticības simbols- ar izvirzītu žokli: suņažoklis. Suns vienmēr ir uzticīgs savam saimniekam, neskatoties uz to, vai saimnieks ir nelietis vai labs cilvēks. Trīs krelles kaklā norāda uz vīrišķo debilitāti, tāpat arī “līkops” par uzacs noskūšanu. Vai šis kārlis nesaprata, ka notiek visīstākā vēstures falsifikācija un ka Dace Slavinska un Harijs Beķeris strādā DP uzdevumā ? Saprata, bet vienalga piedalās šajā latviešu tautas Garapūra iznīcināšanas procesā: “melu laboratorijā”. Par to reiz būs jāatbild ļoti “smagas” tiesas priekšā. Nekāda taisnošanās netiks uzklausīta.

Idejas autori – režisore Dace Slavinska un žurnālists Harijs Beķeris.

Kas attiecas uz šiem diviem “elementiem”, tad viņi jau ir jāpieskaita pie “smagsvara” noziedzniekiem, jo tiešā veidā komunicējās ar mūsu tautas ienaidniekiem- komunistiem(cionistu radīti),lai izlemtu, kā vislabāk veikt šo noziedzīgo viltojumu.

Par viņiem internetā neizdevās atrast cilvēka cienīgas fotogrāfijas, bet tās kuras atradu, bija ļoti neizteiksmīgas, pieklājīgi runājot.

Turpinājumā apskatīsimies viņu veidotās filmas un es tās komentēšu, jo tās tika veidotas par manu darbību, kurās man nekas netika jautāts…,vot i loģika !

Protams, ka loģika, tikai noziedznieku izpratnē !

P.S.

Nu briesmīgi šie noziedznieki cer, ka viņi par saviem ārprāta noziegumiem, ko veikuši pret latviešu tautu, netiks tiesāti.

Ka viņi un viņu pēcnācēji varēs paturēt latviešu tautai nolaupīto un izveidot savu parazīt- KASTU, pēc Indijas parauga.

Nu nesanāks, “veči“, būs tomēr jākāpj uz “Jekelna skatuves“.

26.12.15    Linards Grantiņš LRTT & H- 86

* Protams, ka tikai aktīvo Atmodu, jo slēpti tā jau gruzdēja pēs Latvijas okupācijas un arī, tikai ar savas tautas palīdzību, bet ne ar šiem Dieva nolādētajiem čekas izdzimteņiem un dažāda kalibra kangariem.

You may also like...

7 komentāru

 1. Andris Ozols saka:

  .. latviešiem pašiem šodien pietrūkst savu imāmu (imāms – islāma kopienas garīgais līderis)- latviešu kopienas Latvijā garīgo līderu, kuriem šajos Latvijas politiskajos apstākļos ceļā uz Latviešu valsti, nevis Latvijas valsti, būtu Latvijā fiziski jāslēpjas, kā tas notiek šodien ar Islāma valsts garīgajiem līderiem.

 2. skorceni saka:

  Jā!Es jau domāju vai ,Linard,Tu nepacelsi tēmu par melu laboratoriju.Es to mazliet paskatījosarī.Atliek tikai pabrīnīties kā tiek viss pasniegts tautai.Tiek inervēti čekisti,kuriem būtu jāsēž uz apsūdzēto sola ,bet nevis smaidīgam jāstāsta par savām darbībām pret brīvibas cinītājiem.Vispār ļoti nožēlojami tas viss izskatījās.Ko nu par mazo kārlīti tur daudz runāt.Vai viņš vispār apjēdz,ko runā šajā iestudējumā.Vienīgi ,ka samaksāja par muldēšanu,jo laikam visas dziesmiņas nodziedātas.Viņš kā taksītis skrien pēc pasūtījuma…..bez sajēgas ,kas būs priekšā!Gan to šuneli vilki aprīs un pat siksniņas neatstās nabadziņam.Bet,kas attiecas uz Latviju kā Trojas zirgu,tad tas jau ir nopietni,jo kgbešņiku varzai ir nopietns spēks gan dzīvajā,gan bruņojumā.Tas nav labvēlīgi noskaņots pret latviesu tautu un valsti.Domāju,ka ar armiju ir līdzīgi.Armija nav domāta valsts un tautas aizstāvēšanai,bet ja notikumi pagriežas citā gultnē,tā būs domāta tautas apspiešanai.Labākajā gadījumā būs šķelšanās.Vai sliktākajā variantā patriotiski noskaņotie tiks likvidēti,kā jau tas ir bijis.Nav taču man nevienam jāatgādina,kas ir pie varas…..!?Bez starptautiskas iejaukšanās te nekas nesanāks!
  .
  .
  .
  Admins
  Latvijā, skorceni, krievžīdi(bunkas un poļakveidīgie hemoroīdi) ir pilnībā pār visu pārņēmuši kontroli. Vējonis un Bergmanos ir pilnībā Izraēlas MOSSAD rīcībā. Daudz ir atkarīgs no mūsu domām un Dieva palīdzības. Tas ārprāts, ko es šogad pieredzēju viņu represīvajos orgānos, neatstāj nekādu žēlastību pret šiem slepkavām !!!

 3. Emils saka:

  Vardarbigi gazt Valsts varu. Tur iztrukst vel kads vards- Likumigo varu! Bet Latvija ir LPSR vara, gan Pilsoniskaja zina, gan teritorijas robezu zina. Un ikkatra Pilsona Latvijas Valsts (1918.gada 18.nov.) proklametas, ikviena Pilsona pienakums (likumigais protams) ir likvidet so Noziedznieku perekli ar visiem iespejamajiem lidzekliem un metodem. Kars ir kars un ikviens krievzids ar saviem pecteciem, kas ieradies Latvju zeme pec 1940.gada 17.junija nakts, atrodas Latvija-nelikumigi un ir agresors jebkura gadijuma. Tiesat sodien likumigos Latvijas Pilsonus, ka piemeram Linardu Grantinu (par patiesibas pausanu), nu tas atkal ir noziegums. Agresors, okupants tiesas savu Upuri.

 4. Repatriants saka:

  Viss peciizi ka duure uz acs !
  Lasi ,domaa un mosties Latvju tauta !
  Paldies un veseliigu Jauno gadu LRTT cilveekiem !
  .
  .
  .
  Admins
  Paldies !!!

 5. skorceni saka:

  ——–
  ———-
  ————
  .
  .
  .
  Admins
  Jūsu komentārs tika izmantots šīs i- vietnes galvenajā LAPĀ:
  http://tautastribunals.eu/?p=30025

 6. Raitis saka:

  Piedodiet, Grantiņa kungs, betman nāksies Jūs apbēdināt. Kad sāksies jukas un latviešu tauta gazis 4.maija kliķi, tad visi šie nelieši tiks nežēlīgi nolinčoti un nekādas tiesas vai mācītāju nebūs.

 7. Miervaldis saka:

  Grantiņ – sakarīgus cilvēkus valdošais tabors sen neizvēlas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *