R. Vējonis ir “Trojas zirgs” prezidenta krēslā

Zaļš, tautastribunals.euNekas šajā realitātē nav bez nozīmes.

Vējonis,Kozlovskis,Mežviets,Grantiņš.Katra “lieta”, sīka vai milzīga, spēlē savu lomu. Runa būs par jauno prezidentu- Raimondu Vējoni.

Vai viņš tika ievēlēts ?

Protams, ka nē, viņš tika iecelts. Latvijas dzīves veidotāji neatrodas Latvijā.

Cilvēku raksturo viņa darbi un runas. Raimods Vējonis nav latvietis un vismazāk viņš ir šīs valsts patriots. Laimoņa tēvs šo “produktu” uzražoja Pleskavasguberņā”. Māte nelatviete, bet tēvs ar izteiktu nacionālās apziņas nihilismu ! Tātad, cilvēks ar atšķaidītu nacionālo apziņu. Tieši tādi tipi ir vajadzīgi starptautiskajai cionistu mafijai.

Atcerēsimies, kas notika tūlīt pēc viņa “ievēlēšanas”:

>“Laikam no sākuma jāierauj !”, sacīja jaunievēlētais prezidents.

>Pēc tam sekoja pirmā telefona saruna krievu valodā !

Tas bija krēpais spļāviens latviešu tautai tieši acīs… .

>Tad, jaunizceptais prezidents, murmulējot okupantu mēlē, uz kaut kurieni pusskriešus metās. Žurnālisti, kā cāļi aiz vistas barā skrēja nopakaļ “mūsu” jaunajam valsts “galvam”.

Tā arī bija tieša ņirgāšanās par tautu, jo žurnālisti ir tie, kuri informē tautu.

Iespējams, ka tas viss bija neapzināti, bet tieši šī neapzinātā rīcība visspilgtāk parāda viņa iekšējās pasaules- morāles hierarhisko pakāpi.

Neviens morāli nobriedis cilvēks neiespļaus sejā tam, kurš pavēsta ko pārsteidzoši priecīgu. Tas ir diezgan brutāls salīdzinājums, bet tieši to izdarīja Vējonis.

>Viņa uzvedība ANO ar šampanieša dzeršanu “uzlika kroni” visam.

>Viņš apkaunoja Latviju un visu latviešu tautu visas pasaules acīs.

Šis “kultūras dublis”, kurš audzis “mucā” un bomžu barots, protams, nezināja, ka šampanietis tādas vietās un apstākļos, ir uztverams kā simbols.

Glāze paceļama, pieliekama pie lūpām, un viss, tovārišč Vejoņis !

Vējonis .Straujuma,LRTT. Grantiņš

FOTO: Kuru dzīvnieku atgādina šie divi “Dzīvnieku fermas” iemītnieki ? Mini, latviet.

Vai kāds var “stādīties priekšā”, ka ASV prezidents Obama vai Lietuvas prezidente Gribauskaite, vai arī Igaunijas prezidents Ilvess, atgāzis galvu, visu pasaules žurnālistu priekšā, izstrēbtu sausu šampanieša glāzi ?

Toties mūsējam Pleskavas bomzim, tas ir kā sveci nopūst.

Kāda ir viņa morāle un kam šis bomzis kalpo, es pārliecinājos uz savas ādas.

Par izteikto vēlēšanos, kā aktīvas Atmodas aizsācējs, ar viņu tikties, saņemu kā atbildi prātam neaptveramu brutālu arestu ar dubultuzliktiem roku dzelžiem.

Vai viņš to nezināja ?

Zināja, protams, ka zināja.

Īstenība ir tāda, ka es ar sievu biju paredzēts likvidēt, kad biju ceļā pie pēckara dižāka latviešu rakstnieka Laimoņa Pura, kuru šodien komunistiskie izdzimteņi, ar Jāni Peteru un Māru Zālīti priekšgalā, ir iedzinuši pilnīgā nabadzībā un aizmirstībā.

Pie L. Pura ir jābrauc caur lielu meža masīvu… .

Viņš mani telefoniski brīdināja, ka uz mani gaida, lai nekādā gadījumā nebraucu.

Es, pagaidām, esmu vienīgais, kurš krievžīdiskajai cionistu- komunistu noziedznieku bandai traucē pilnībā uzņemties Atmodas nopelnus.

Vējonis, Grantiņš,Lapsa,BorovkovsHelsinki- 86 un Grantiņš ir jāizdzēš no tautas atmiņas.

Čekas komunistiskie izdzimteņi pie tā piestrādā vaigu sviedros.

Lai tikai atceramies, kā čekas debilants Juris Rubenis(krievžīdiskas izcelsmes) stāsta tautai, ka viņš viens ir sarakstījis H-86 dokumentus, kaut gan es šo slepkavu- čekistu, pirms dokumentu nolasīšanas pa ārzemju raidītājiem, nemaz nepazinu.

https://www.youtube.com/watch?v=DkBfJEyqw84

Kā profesors Valdis Šteins(arī žīdiskas izcelsmes), kurš iestūrēja PK un LTF čekistu nagos, cenšas pierādīt tautai, ka dokumenti sastādīti kaut kur ārzemēs, bet tikai ne Grantiņa rakstīti.

Kā tagad līdz absurdam tiek glorificēts alkoholiķis un VDK darbonis Dainis Īvāns, par Atmodas aizsācēju. To, ka pašā bīstamākajā brīdi, šīs nožēlojamais tārps, bija aizlaidies uz ASV, pieminēts netiek.

Šeit redzami 4. maija kliķes paraugvalsts mērķi:

https://www.youtube.com/watch?v=bxM9Zx9ZOOg

LatvijaDievs-Grantiņš-LiepājaRīgaLRTT14.-jūnijs-800x425Tikko bija Lāčplēša diena.

Kāpēc prezidents nevarēja pie sevis aicināt visus tos, kuri, kā H-86 dalībnieki, drosmīgi gāja 14.06.1987.g. pie Brīvības Pieminekļa ?

Kāpēc ir aizmirsti un iedzīti nabadzībā šie cilvēki, sākot no A. Tomsona un beidzot ar E. Cirveli ?

>Visi šie komunistiskie- cionistu izdzimteņi, kuri apzaguši tautu un valsti, nav uzskatāmi par cilvēkiem.

>Visi šie slepkavas reiz tiks starptautiski tiesāti procesā NIRNBERGA-2 un publiski pakārti, jo viņu noziegumi ir daudzkārt smagāki par nacistu noziegumiem. Arī šis prezidents, kurš ir visīstākais “Trojas zirgs” Latvijas prezidenta krēslā.

Domāju, ka to arī drīz sapratīs NATO, ES un ASV.

Putiniskās Krievijas nāves stunda, būs arī nāves stunda Latvijas cionistu- komunistu bandai.

Dievs svēti Latviju !

16.11.15.  L.Grantiņš

You may also like...

10 komentārs

 1. mamzele saka:

  Mēs visi, kas gājām nolikt ziedus toreiz bijām nabadzīgi, mūs visus uzmeta.

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Ārijs Tomsons un Edmunds Cirvelis diezgan labi mani pazīst! Nebūtu slikti, ja viņi tagad paprasītu Vējonim vai viņš saprot, ka VALSTS kuru viņš vada ir tikai tāda pus valsts, jo komunisti un čekisti jau 22 gadus pirms viņa prezidēšanas izrāva LATVIJAI sirdi.

  Latvijas sirds vienmēr ir bijusi Rīgas Latviešu Biedrība, kuras patstāvīgā un patriotiskā darbība ir katra latvieša acuraugs!

  Kādam ir jābūt prezidentam, lai nesaprastu, ka 1993.gada 18.februāra naktī komunisti un čekisti BRUTĀLI izrāva Latvijai sirdi un nosvieda cūkām.

  Kādam ir jābūt prezidentam, lai nesaprastu Rīgas Latviešu Biedrības 1938.gada likumīgo statūtu nozīmi atjaunotās valsts neatkarības apstākļos!!!

  Kādam ir jābūt prezidentam, lai neatmaskotu komunistu un čekistu VILTUS biedrības mantu kāros noziedzniekus Māmuļā – Rīgas Latviešu Biedrības namā, kur neviens likumīgo statūtu zinātājs un atbalstītājs jau 22 gadus vairs nedrīkst darboties!

  Kādam ir jābūt prezidentam, lai viltus statūtus uzskatītu par īstiem un
  viltotu naudu par derīgu!!!

  Atgādinu, ka esmu likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības vēlēta amatpersona – GODA TIESNESIS, 5 dēlu un 5 meitu tēvs, 5 mazdēlu un 5 mazmeitiņu gādīgs vectēvs – antikomunists un Latvijas patriots.

  Atgādinu, ka dzīve Latvijā ir dzīve noziedznieku pārvaldītā valstī, no kuras simtiem tūkstoši bēg neatskatīdamies.

  Viltus demokrātija Latvijā ir smalkāka un nelietīgāka kā Staļina laikos.

 3. Biedrības ” VARU LATVIJAS TAUTAI” MANIFESTS
  Vēlētāju tiesības atsaukt Saeimu paredzētas Satversmē un ierosināt tautas nobalsošanu. Par to vajag ne mazāk kā viena desmitā daļa vēlētāju jeb 155 224 balsstiesīgie pilsoņi. Biedrības ir reģistrēta CVK šā gada 13.novenbrī. Vēlētāju parakstu vākšanai mums ir atvēlēti 12 mēneši. Vai varam atļauties tik ilgi vākt parakstus? Atcerēsimies, ka mūsu valdība kartu dienu maksā ap 1,4 miljoni eiro procentos par ārejiem parādiem un 1991.gadā, kad sabruka PSRS Latvijai ārejo parēdu nebija. Tas nozīmē, ka mēs procentos mēnesī maksājam no budžeta ap 42 miljoni eiro! Kas pie tā ir vainīgs? Protams, ka Augstākā Padome un līdzšenejās Saeimas un to apstiprinātās valdības, kas ikdienā ignorē Satversmi un pārkāpj Latvijas Likumus!
  Tiesības piedalīties parakstu vākšanā ir balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma. Parakstīt tautas nobalsošanas ierosinājumu par Saeimas atsaukšanu vēlētāji var:
  – pašvaldību dzīvesvietas deklarēšanas vietās;
  – bāriņtiesās, kuras veic notariālas darbības;
  – novados pie pagasta vai pilsētas pārvaldes vadītājiem;
  – pie zvērinātiem notāriem;
  – izmantojot drošu elektronisku parakstu, arī portālā “www.latvija.lv”.
  Par paraksta apliecināšanu pašvaldībā, bāriņtiesā vai pie notāra ir jāmaksā valsts nodeva. Parakstīšanās portālā “www.latvija.lv” ir bez maksas. Tiem vēlētājiem, kuri vēlas parakstīties elektroniski, ir nepieciešama eID karte ar aktivizētu e-parakstīšanas iespēju, darbam sagatavots dators un viedkaršu lasītājs.
  Jā mūsu biedrības ierosinājumu 12 mēnešu laikā atbalstīs ne mazāk kā 155 224 vēlētāju, CVK būs jāizsludina tautas nobalsošana par 12.Saeimas atsaukšanu. Saeima būs atsaukta, ja par Saeimas atsaukšanu nobalsos vairākums no balsotājiem un vismaz divas trešdaļas no pēdējās Saeimas vēlēšanās piedalījušos vēlētāju skaita jeb 608 369 balsstiesīgie.
  Mūsu biedrības galvenais mērķis ir, lai īstenotu Satversmes 2.pantā teikto un dzīvē būtu lozungu: Viens likums –viena taisnība un vienādas iespējas visiem!
  Aicinam Latvijas patriotus paplašināt mūsu biedrības rindas un aktīvi vākt parakstus! Jūs katrs varat būt kurators savā pagastā, aprinķī un vēlēšanu apgabalā!
  Plašāku informāciju var iegūt pie biedrības Kuratoriem vēlēšanu apgabalos: 26347783- Artūrs Malta- Latgale; 26336617- Juris Švalbe -Vidzemi; 29119996- Bruno Druķis – Zemgali; 26731553 – Jānis Hūns – Kurzemi; 26517296 – Valdis Taupmanis – Rīgas vēlēšanu apgabals. Zvaniet un rakstat! Neesat vienaldīgi! Biedrības e-pasts: vlt@llk.lv Pasta adrese: Ūdru iela 14, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167

 4. VLT viedoklis par Latvijas valsts bankrotu un izeju no tā!
  Vienīgā iespēja izkļūt no bankrota ir atjaunot Latvijas valsts Likumu kopu, kas bija un būs garants tiesiskai valstij.
  “Kur ir tiesības, tur ir kārtība, kur kārtība, tur drošība, bet kur drošība, tur miers un saticība” (Hermanis Apsītis, tieslietu ministrs, 1938)
  Tautas labklājību var veidot tikai atjaunojot ražošanu. Līdzšinējo Saeimu un Valdību lielākā kļūda ir Satversmes un likumu ignorēšana, kuru rezultatā:
  – tieka veikta teritoriālā reforma, bez tautas nobalsošanas!
  – ņemtie ārzemju kredīti un dotie galvojumi bez Saeimas akcepta, kas ir nelikumīgi!
  – Valdības nav devušas atskaiti par izlietoto budžetu!
  – Nav atjaunots neviens pagasts un apriņķis!
  – Nav atjaunotas Zemesgrāmatas likumīgajiem 273 642 īpašniekiem!
  Sācies parakstu vākšanas laiks par Saeimas atsaukšanu. Pie varas esošie cenšas gūt sev labumus pārkāpjot likumus ņem kredītus un dzen Latviju lielākā postā.
  VLT aicina mūsu atbalstītājus un tos, kas nav apmierināti ar notiekošo Tēvzemē, parakstīties par Saeimas atlaišanu. Lai aģitācija par nepieciešamību atsaukt Saeimu,noritētu sekmīgi ir vajadzīgs atklāti runāt par to, ka nav vainīgi atsevišķi cilvēki, bet lielā valsts ierēdņu armiju, kas ir Padomju iekārtas stute un balsts. Ierēdņi dara visu, lai neatjaunotu Latvijas valsts iekārtu, kas bija uz 1940.gadu! Latvijas Valsts atjaunošana ir priekšnoteikums pašreizejās Padomju iekārtas demontāžai un nelikumīgai naudas izsaimniekošanai. Samazinot ierēdņu skaitu 15,8 reizes, var sociālajā budžetā iekaitit vairāk nekā 1,4 miljardi eiro. Tas dos iespēju izmaksāt pabalstu katram sociāli aprūpējamam 250 eiro mēnesī.
  Lai ātrāk izkļūtu no saimnieciskās krīzes VLT aicina šajā darbā piedalīties visus Latvijas patriotus.
  Šodien nevienam neizdosies palikt malā. Neko nedarot, jūs tomēr atbalstāt Valsts izsaimniekotājus. Kāda būs rītdiena, atkarājas no jūsu rīcības šodien.
  Savus priekšlikumus un ierosinājumus rakstat mums uz e-pastu: vlt@llk.lv

  VLT valde

 5. Miervaldis saka:

  Es arī nepriecājos par jauno prezidentu, kārtējais marionietis
  Latviju apsēdušajai zagļu bandai.

 6. A. saka:

  Sveiciens svētkos!
  (VL vakarā ies lāpu gājienā, pēc tam klausīties prezidentu pie pieminekļa. Es viņus kādreiz internetā atbalstīju un dabūju nepatikšanas no visām pusēm.)

 7. Valdis Freimantāls saka:

  Visiem Latvijas patriotiem sveiciens !

  Paldies Tautas Tribunālam par patiesības paušanu!!!

  Godināsim mūsu tautas varoņu PIEMIŅU mūžam mūžos!

 8. čuguns saka:

  Ārijs Tomsons: “Man ir sirds pilna. 50 latu pensija. Ko es par to varu izdarīt? No kā dzīvot? Kaut kur aizbraukt? Neko. Tauta ir novesta līdz pēdējam bezdibenim. Vienkārši mirstīgie, kam ir darbs, tie nezina, ko par savu darbu prasīt. Tie, kuriem nav darba, tie izmisumā var prātā sajukt. Tie nesaprot, ko iesākt. Mēs gājām ar pacilātu garastāvokli, entuziasmu, ar nākotnes izjūtām par brīvu Latviju. Bet tagad ir tikai formāli, vairāk nekas tur nav. Šodien visi domā tikai par vienu – kā tikt pie bagātības, pie naudas.”

 9. A. saka:

  Svētku vakarā pa TV tomēr lāpas pie pieminekļa neredzēju, varbūt lietus dēļ. Toties pieminekli izgaismoja un rādīja tuvplānā, izskatījās, ka tas raud…

 10. Miervaldis saka:

  Vējonis nav mans prezidents, bet krievu prezidents.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *