Māris M. Bizness atļauts tikai čekistiem

LRTT pasts

www.tautastribunals.eu-12Gorbačova perestroikas laikā tā saucamo SIA veidošanu uzticēja tikai VDK kadriem, kuri izraudzījās cilvēkus no labāko ziņotāju (Stukaču) loka (publicēsim šos vārdus!).”
http://tautastribunals.eu/?p=29162&cpage=1#comment-21

==========================================================================

Kāds čekas ziņotājs, kura tēvs arī bija ziņotājs, ap to laiku lielījās, ka izveidojis kooperatīvu – atvēris privāto šautuvi bijušajā DOSAF. Vairāk kā skaidrs, ka man vai jebkuram citam tas nebūtu bijis iespējams – par to, kā tika atšūti pirmie strādāt un firmas veidot gribētāji, kā viņi tika nospiesti ar VDK radīto bandītu-reketieru, banku un iestāžu reketu, daudzi to dienu aculiecinieki varētu grāmatas sarakstīt.

Kur nu vēl tikt pie DOSAF telpām un ieročiem jau kooperatīvu laikā(Starp citu, daļa, ja ne vairums DOSAF ieroči sagūla bijušo čekistu privātajos ieroču skapjos).

Mūsdienās vērojams, ka šādi bijušie stukači un čekisti sevišķi aktīvi darbojas IT jomā.

Nedaudz painteresējos par kādu nopietnu datorfirmu, kas apkalpo neskaitāmus Latvijas uzņēmumus un izrādījās, ka īpašnieks ir no stukaču vai pat VDK štatnieku ģimenes, bet personāls – bijušie miliči, tajā skaitā bijušie policijas datorspeciālisti.
Šie cilvēki pamatā strādā ar uzņēmēju datoriem, kuri glabā uzņēmēju biznesa noslēpumus.
Kāds cits darbonis, kura senči ir bijuši aktīvi mežabrāļu ģimeņu vajātāji un slepkavas, darbojas kases aparātu jomā.

Tātad atkal tiek pie uzņēmēju datorsistēmām, kur slepeni var piespraust uzņēmēja datoriem jebko, ko vien onkuļiem no čekas iegribās.

Par apsardzes firmām jau vairākkārt pieminējis Linards.

Nupat par viņa vārdu patiesumu kārtējo reizi pārliecinājos pēc čekistu saraksta izlasīšanas komentāros zem iepriekšējā raksta. Tā ir biznesa joma, kur parastam cilvēkam, kas nav kaut kādā veidā saistīts ar VDK, neiekļūt.
It visur, kur vien paskatāmies, varam saskatīt biznesa jomas, kurās ar neapbruņotu aci var redzēt veco čekistu rosīšanos.

Čekas maisi nemaz nav jāatver, jo tie ir pagalam sairuši, saplīsuši un kļuvuši caurspīdīgi. Atliek tikai nedaudz pieskarties un viss saturs izbirs pie kājām dubļos.

LRTT piebilde:

MIGLA SARKANĀ,RASNAČS,BOROVKOVS, GRANTIŅŠ.LRTT.Rihards Kozlovskis, N. Mežviets,DP, Saeima, Helsinki-85. LRTT.

FOTO: Visīstākie slepkavas !!!

Jā, visi tie pārējie godīgie latvieši, kuri uzsāka biznesu un gribēja savu zemi redzam plaukstošu, tika no šiem deģeneratīvajiem čekas kropļiem noslepkavoti vai piespiesti izdarīt pašnāvību.

Tādu ir tūkstošiem un simtiem tūkstoši spiesti atstāt savu Tēvzemi.

Šodien noslepkavot var tā, ka nemaz nenojautīsi, ka cilvēks apzināti „nomirināts”.

Andrejs Kavacis un es, to esam izjutuši uz savas ādas.

Mēs nedrīkstam šiem čekas kroplajiem izdzimteņiem piedot, viņi ir fiziski jāiznīcina, tāpat kā nacisti.

Agrāk vai vēlāk, bet tas notiks.

11.11.15       L. Grantiņš

You may also like...

11 Responses

 1. ķiploks says:

  Kas tieši ir tas DOSAF?

 2. Māris M. says:

  ĶIplokam

  Tas bija krievu militāristu veidojums, kur pamatā apgrozījās, strādāja un piehaltūrēja pēc darba ar VDK saistīti ļautiņi, bet komandēja okupantu virsnieki, kas tur bariem klīda pa gaiteņiem. Tur notika autovadītāju un motociklistu kursi, uz turieni veda skolniekus šaut mērķī, apmācīja izjaukt un salikt Kalašnikova automātus, rīkoja šaušanas un automātu jaukšanas/salikšanas sacensības. Atmosfēra tur bija ļoti nepatīkama, nomācoša, kā jau pašā okupantu midzenī.

  No vikipēdijas:

  “Brīvprātīgā Armijas, aviācijas un flotes veicināšanas biedrība vai DOSAAF (krievu: Добровольное общество содействия армии, авиации и флоту, ДОСААФ) bija brīvprātīga sabiedriski-valstiska organizācija Padomju Savienībā, kuras mērķis bija veicināt valsts aizsardzības spēju un nacionālo drošību.[1] Pastāvēja no 1951. gada līdz PSRS sabrukumam 1991. gadā. Latvijā organizācija likvidēta 1991. gada 29. novembrī.[2]

  Par organizācijas galvenajiem mērķiem tika deklarēti tās biedru audzināšana pastāvīgi būt gataviem aizsargāt savu Dzimteni un mīlestību pret PSRS Bruņotajiem spēkiem, propagandēt iedzīvotāju vidū militārās zināšanas, padomju tautas un tās Bruņoto spēku tradīcijas, sagatavot jaunatni dienestam Padomju armijā u.c. Faktiski DOSAAF paspārnē bija liela daļa militāri tehnisko sporta veidu, kuru attīstīšanai bija nepieciešami ievērojami līdzekļi: autosports, motosports, aviosports, izpletņlēkšana, ūdens motosports, šaušanas sporta veidi, lidmašīnu un raķešu modelēšana, radiosports u.c.”

  Vikipēdijā sarakstītais vairums neeksistēja dabā. Vismaz parastus latviešus tur neviens ne uz kādām nodarbībām neaicināja un par tādu aviosportu, radiosportu, lidmodeļiem, izpletņlēkšanu un raķetēm uzzināju tikai tagad no vikipēdijas. Tādas iespējas nevienam netika piedāvātas. Varbūt čekistu un okupantu bērniem tādas iespējas bija, bet tad to mēs neuzzinājām.

 3. Ernests says:

  …Īvānu turpina visos veidos glorificēt. Vairākus gadus par viņu nebija teju neviens raksts, neviena intervija, bet tagad uz žurnālu/avīžu vākiem, televīzijā, radio un pat dokumentālā filma.

  Kaut kam viņš tiek gatavots…

  Otrkārt. Ievērojiet arī to, cik ļoti dažādie mediji(sākot no konservatīvās Latvijas Avīzes līdz superliberālajam žurnālam “IR”) bieži raksta par vienu un to pašu tematu.

  Tātad kāds viņiem pasaka par ko un kādā manierē ir jāraksta. Un tad nu vien atliek sacensties, kurš būs medijs būs ziķerīgāks pavēles izpildītājs. Varens sacensību gars pretlatviskošanā un puspatiesību izpaušanā. Varu derēt, ka daudzi jaunie žurnālistiņi pat nenojauš, ko dara. Pagaidām.

  Trešā lieta. Īvāns filmā un medijos tiek rādīts kā “latvietis parastais”, kurš izdarīgs lauku darbos, pagariem matiem, adītā kamzolī un teju nekad uzvalkā. Vēsturē ļoti daudzas valstis ir izmantojušas šādu vienkārša cilvēka prototipu, jo tiem uzreiz seko lielākā(vienkāršā) tautas daļa, jo kā zināms, cilvēki atbalsta tos, kuros saskata sevi. Tātad vienkārš, strādīgs, drosmīgs un mierīgs.

  Šī ir būtiska loma sabiedrības modelī, jo vismaz vienam tādam ir jābūt. Diezgan tuvu tai bija Uldis Freimanis. Ulda vairs nav. Pirms parādās kāds cits, tiek bīdīts jau pārbaudītais un tautai zināmais Īvāns.

  Būsim modri!

 4. Pilsonis says:

  Bijušie atraduši grēkāžus(pārmijniekus)-čekistus. “Jebkurai revolūcijai ir graša vērtība, ja tā neprot sevi aizsargāt”./Ļeņins/.Dzeržinskis pildīja Ļeņina pavēles, nevis otrādi! Zukulis pildīja Gorbunova pavēles,nevis otrādi. VDK bija pakļauta kompartijai, nevis otrādi. VDK veica izvešanas,izpildot PSKP pavēles. Šie, (bijušie) esot mainījušies…Galvenā vaininiece esot VDK!

 5. Pilsonis says:

  Galu, galā!!! Kurš deva miličiem pavēli iztrenkāt Helsinkiešus pie Brīvības pieminekļa?!

 6. Māris M. says:

  Pilsonim

  Ko tu tagad te gribi attaisnot? Zagļus un slepkavas? Tos, kas ikdienas strīdos ar līdzcilvēkiem nekautrējoties draud viņiem un ietekmes uzsvēršanai paši vēl atgādina, ka ir bijušie čekisti?

  Visiem tevis nosauktajiem bija iespēja par to skaļi runāt, nosaukt vārdus, atstāstīt notikumus, sniegt liecības. Viņi šo iespēju pilnīgi un galīgi ignorēja. Viņi metās aplaupīt tautu kopā ar tiem, kas viņiem pavēlēja darīt visas tās riebeklības un tās turpina darīt joprojām.
  Viņu šodienas drausmīgie darbi nemaz neliecina par noziegumu nožēlošanu. Un, galu galā, kāpēc mani neviens tur neaicināja strādāt un nepavēlēja izdarīt noziegumus pret cilvēci padomju laikā? Tātad tiem, kas tur strādāja, kaut kas īsti tajās galvās labi nav. Tur ir godkāre, varaskāre, sadisms un vēl velns zin kas, tikai godaprātu tajās galviņās ar mikroskopu nesameklēsi.
  .
  .
  .
  Admins
  Nākošais raksts būs pēc būtības, par šo noziedznieku izcelsmi un ideoloģiju.

 7. Valdis Freimantāls says:

  Pilnīga taisnība, latviešiem biznesu iesākt bija gandrīz vai neiespējami. Lai privatizētu ražošanas telpas, izpildkomitejas šķiroja pretendentus rūpīgi.
  Zaļā gaisma bija cilvēkiem ar varas iestāžu īeteikumiem – rekomendācijām. /Saviem cilvēkiem/.

  Uzzinājis, ka Zolitūdē uz veļas mazgātuves telpām neviens nepretendē, es uzrakstīju iesniegumu lai to privatizētu. Bet man – latviešu cilvēkam ar 9 bērniem pat nepaziņoja, ka aizmuguriski objektu pie Imantas stacijas privatizējis kāds cits, kaut gan es biju pirmais un vienīgais pretendents, lai radītu savas daudzbērnu ģimenes biznesu, jo manai 10 cilvēku ģimenei tas bija ļoti svarīgs jautājums.

  Tāda komunistu un čekistu kārtība Latvijā pastāv līdz pat tagadējiem laikiem!
  100 % korupcija un latviešu ģimeņu interešu totāla ignorance.

 8. Miervaldis says:

  Viedi vārdi.Un Gorbunovu tiesās pirmo, jo smird pēc čekista tāpat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *