Par Brīvības cenu un Latvijas DP noziedzniekiem

Zaļš, tautastribunals.euCik bieži mēs vietā un nevietā lietojam vārdu BRĪVĪBA, bet vai esam aizdomājušies, kas aiz ŠĪ vārda slēpjas ?

Diez vai !

Skolā, tik sarežģītas un bīstamas lietas, 4. maija kliķes varturi, kuri pilnībā komplektēti no komunistiskajiem noziedzniekiem un viņu pēcnācējiem, nekad nemācīs, jo tas būtu viņu ceļš uz karātavām.

Latviešu tautas senvēsture, kas ir daudz varenāka par jebkuras modernās imperiālistiskās valsts vēsturi, pilnībā tiek noklusēta, tāpat kā jaunāko(pēdējie 150 g.) laiku vēsture.

Pats nepatīkamākais ir tas, ka to visu veic vietējie kolaboracionisti- komunisti, vienkārši psihopātiski padibenes, kuriem galvenais ir nestrādāt, bet peldēt šīs sapuvušās polit- elites krējumā.

Mežviets,Kozlovskis,Reiniks, Dzintars,Maskava,Rīga, DP.LRTT,Helsinki-86Tādi jēdzieni, kā tauta, gods un cilvēcība, viņiem nav pazīstami.

Mūsu tautas patiesā inteliģence, ar šo kolaboracionistu palīdzību, ir pilnībā iznīcināta. Atlikuši tikai daži desmiti indivīdi, kuri saviem spēkiem, bez valsts palīdzības, cenšas aizstāvēt nāvei nolemto tautu. Par to runā arī Viesturs Kairišs: ”Neredzēt Latvijas bojāeju var tikai aklais vai cilvēks, kas tevi uzskata par aklu un muļķi. Citas iespējas nav.”

Tas ir paradoksāli, bet, ja mēs paveram priekškaru, kas ir aiz šī vārda– BRĪVĪBA, tad ieraugām šausmu skatu: nevainīgu cilvēku un karavīru līķu kaudzes, asins, ciešanu asaru upes un visu pārējo, kas ar to saistīts.

Tātad ir saprotams, ka BRĪVĪBA pati kā pavasaris neatnāks, par to ir jācīnās. Un atdot savu brīvību, kas iegūta par tik dārgu cenu, lai komunistiskie izdzimteņi to notrallinātu, ir neprāts. Es ar nedaudz man līdzīgi domājošajiem esmu visu mūžu centies aizstāvēt savu tautu. Esmu ļoti daudz fiziski dabūjis par to ciest. Tikko es atkal kārtējo reizi uz savas ādas izbaudīju sarkano sātanistu zvērības. Man un maniem tuviniekiem, manis izvilkšana no šo izdzimteņu nagiem, izmaksāja neiedomājami lielu summu. Tas viss vēl nav beidzies. Lai šos noziedzniekus aizvilktu uz apsūdzības sola un beigās arī uz Starptautisko Tribunālu NIRNBERGA- 2, ir vajadzīgi līdzekļi, kuri man vienkārši nav.

Kairiš,Latvija, Grantiņš, StraujumaEs netaisos šeit ne diedelēt un ne arī gausties.

Ja gribam, lai kaut mazliet ātrāk kas notiktu, ir vajadzīga nauda. Mēs redzam, kā pie varas esošas noziedzīgās bandas dažādi grupējumi, kuri apzaguši tautu, tiesājas savā starpā un tērē tautai nozagto naudu, bet tos, kuri par to skaļi runā, cenšas noslepkavot.

Ie. M. un DP ar R. Kozlovski un N. Mežvietu priekšgalā, ir  valdošās kliķes asiņainais ierocis cīņā pret patiesības paudējiem.

Un tagad viela pārdomām: Gandrīz vienmēr, kad sapulcējas vairāki “letiņi” vienkopus, dzirdam kvēlus patriotiskus saukļus !!!

Šķiltavas tiek šķiltas un smēķu paciņas tiek virinātas biežāk nekā parasti… .

-Bet kurš no šiem varoņiem ir ar mieru, kaut vienu reizi gadā, vienas cigarešu paciņas vērtību ziedot tautas labā ?

-Kurš ir ar mieru atteikties gadā no vienas vīna pudeles un ziedot tās vērtību kādam vērtīgam pasākumam ?

-Cik(šai skaudrā nabadzības laikā, kad cilvēks, kurš visu mūžu strādājis, nevar samaksāt par zālēm un slimnīcu un rezultātā mirst) tiek no dažādu valsts iestāžu darbinieku puses norīts un noplītēts dažādos banketos ?

-Vai jūs zināt, ka Saeimas autoparks ir tik pat liels, cik visām bagātajām Skandināvijas valstīm kopā ?!

To visu, redzot un dzirdot, paliek gaužam skumji… un ir atkal jāatceras Kairiša sacītais: ”Neredzēt Latvijas bojāeju var tikai aklais vai cilvēks, kas tevi uzskata par aklu un muļķi. Citas iespējas nav.”

LRTT uzrāda savu ziedošanas KONTU, bet, tas nenozīmē, ka obligāti tam jāziedo.

Ziedojiet, savu cigarešu, alkohola un citu izpriecai domāto naudu tam, kas sirdij tuvs, tas noteikti radīs dvēselei gandarījumu.

Altruisms ir Dievišķās evolūcijas pamats.

Mūsu senči ziedoja dzīvību, lai glābtu Dzimteni, bet mēs… ?

Ziedojumu konta dati:
Konta turētājs: Linard Grantins
Banka: Sparkasse MSLO
IBAN: DE80 4005 0150 0109 0638 67
BIC: WELADED1MST
Ziedojuma mērķis: FREE LATVIA

——————————————-

ASV ziedotājiem ir vajadzīga arī bankas adrese:

Idenbrockplatz 20

Sparkasse Muensterland ost

48159 Münster

——————————————-

Linard Grantins

Brueningheide 98.

48159 Muenster, Deutschland

———————————

Jau ziedojušie: I.S.,M.O.,V.M.,A.K.,A.K.,D.B.,A.G.,R.B.,A.P.,A.B.,M.M.,A.B.,L.K.,A.B., A.G., A.K.,A.B.,A.J.,A.A.= 1O95 EIRO.

Paldies šiem ziedotājiem. Kādreiz tiks arī publicēti pilni vārdi.

Mani izdevumi sakarā ar manu nelikumīgo- noziedzīgo arestu: 5000, 1210, 1210, 1210, 605 = 9 235 eiro.

Tā ir tikai manis atbrīvošanas nauda. Tālākie tiesas procesi arī maksās ļoti lielu naudu. Ja man tās nebūs, tad viss process palēninās. Jautājums tiks risināts politiskā ceļā- proti, kā līdz šim: starptautisko iestāžu informēšana par noziegumiem Latvijā.

16.09.15

L.Grantiņš

=======================================================================

Tālāk variet iepazīties ar DP atbildēm un zvērinātā advokāta Pāvila Rebenoka sūdzību, par atteikumu uzsākt kriminālprocesu.

Advokāta sacītais VIENNOZĪMĪGI norāda uz DP darbinieku un viņu priekšnieku noziedzīgo rīcību !!!

Kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi, lai šos LIKUMPĀRKĀPĒJUS aizvilktu uz Hāgu ?

Kārtējo reizi variet pievērst uzmanību noziedznieku parakstiem. Vai ir iespējams pēc tiem ko “atšifrēt”?

DP atbildeMEŽ 1MEŽ 2REB 1REB 2REB 3

You may also like...

11 komentārs

 1. Ernests saka:

  Eižens Finks, Vanga un Usūrijas šamanis. Ja to visu saliek kopā, tad var rasties secinājumi. Dažādi secinājumi… http://skaties.lv/izklaide/raibumi/slavena-gaisrege-vanga-paredz-eiropas-bojaeju-un-musulmanu-varu/
  .
  .
  .
  Admins
  Tikai bez panikas.
  Vanga to nekad nav sacījusi, tas krievijas idiotiskais propogandas triks.
  Katrs saņems to, ko pelnījis.
  Pašlaik mūs iznīcina nevis musulmaņi, bet komunisti un cionisti, kuri jau plnībā ir sagrāvuši krieviju.

 2. tava ēna saka:

  ”Pašlaik mūs iznīcina nevis musulmaņi, bet komunisti un cionisti, kuri jau plnībā ir sagrāvuši krieviju.”
  Pašlaik mūs neiznīcina neviens. Beidz te fleitēt! Bet mūs var iznīcināt musulmaņi. Ja pie mums klāsies tāpat kā uz Ungārijas robežām, tad ar mums ir finitto. Tad bijušais psrs režīms mums liksies kā paradīze zemes virsū. Muslimi – tā nav cilvēku rase. Tie ir cilvēkveidīgie mežoņi. Bet tev jau laikam acis aizmālētas ar pagātnes komunisma rēgiem. Laiks rādīs, kuram būs bijusi taisnība..
  ”Katrs saņems to, ko pelnījis.” Precīzi teikts! Tas attiecas arī uz tevi. Slimu cilvēku vēl ir izredzes izārstēt, bet ….nu tālāk tu pats zini, vai ne!
  .
  .
  .
  Admins
  Nav jau grūti uzminēt, kurš ir šī komentāra autors.
  Man ir daudz darīšanas ar Vācijas musulmaņiem un nosaukt viņus par cilvēkveidīgiem mežoņiem var tas, kuram pašam uz rokām ir asinis.
  Vai čekisti, kuri bija ne-musulmaņi nebija daudz lielāki asinssuņi, kā musulmaņi ?
  Vai krievu karaspēks čečenijā neveica prātam neaptveramas zvērības ?
  Vai visus teroraktus krievijā čečenu vārdā neveica putins ?
  Vai serbi masveidā neslepkavoja Bosnijas musulmaņus ?
  Vai Izraēlas ne-musulmaņi masveidā neslepkavoja palestīniešus un libāņus ?
  Tas viss ir pierādīts !!!
  Visas šīs krievijas un izraēlas pastrādātās zvērības pret musulmaņiem, tagad lido kā svina bumerangs atpakaļ !
  Uz tavas sirdsapziņas, “tava ēna”, ir latviešu asinis un tāpēc tu tik briesmīgi aizstāvi šo nenormālo stāvokli Latvijā, jo tas ir tavs vienīgais glābiņš no atmaksas, nožēlojamais jūdass.
  =======================
  Šeit sacītais nebūt nenozīmē, ka es esmu par to, lai manu Dzimteni pārpludinātu svešinieki, kuri 90% nav bēgļi, bet parazītiski klaidoņi, kuri nevēlas aizstāvēt savu dzimteni no tiem, no kuriem mūk !

 3. čuguns saka:

  http://www.delfi.lv/news/national/criminal/arzemju-uznemejus-nolaupijusi-paradu-piedzinas-uznemuma-konsultanti.d?id=46476017

  Nolaupītās Latvijas ikdiena. Jautājums kāpēc viņus noķēra? Vai nu policijā ir arī gana spēcīgais mūsu cilvēku flangs, vai arī šamējie vienkārši neiedeva DP un varas kliķei “atkatu”.

  Lai vai kā, pat ja šie būs aiz restēm, tad tur drošvien būs daudz rožaināki apstākļi nekā Linardam.

 4. tava ēna saka:

  Paldies par godīgu atbildi! Bet par šo – Uz tavas sirdsapziņas, “tava ēna”, ir latviešu asinis… tu atbildēsi cilvēces un Dieva priekšā. Katrs saņems to, ko pelnījis! Arī tu Grantiņ! Arī tu!
  .
  .
  .
  Admins
  “Asinis uz rokām” nenozīmē, ka esi tieši ietriecis nazi sirdī(kā ir ar indēm ?), bet arī sadarbību ar krievu impēristiem un KGB darboņiem… .
  ========================
  Spriediet, vai VVF ir rokas ar tautas asinīm ?
  Viņa sadarbojās ar pasaulē asiņaināko iestādi.
  Viņas ziņojumu rezultātā(netieši) tika nogalināti daudzi aktīvie latviešu politiskie darbinieki.
  Tātad, “rokas mirkst asinīs!”, kaut arī pati nav bijusi ne tuvu nozieguma vietai.
  Nav ļaunāks cilvēks par tautas nodevēju !!!
  Un vai ievērojāt, cik agresīvi šodien viņa lamā krieviju un putinu, bet kādreiz par “sprāguša ēzeļa ausīm” atdeva Abreni!
  Laikam jau pirms nāves cenšas izpirkt savu vainu latviešu tautas priekšā.

 5. Konstantīns Pupurs saka:

  Linard, Tu laikam doma, ka es Tavā mājas lapā visu laiku rakstu Tev nelabvēlīgus komentārus ar visvisādiem nikiem. Tu kļūdies. To nedaru jau vairākus gadus, bet ja tomēr kaut ko ierakstu citās vietās, tad zem sava vārda. Arī par to indi, runājot par Tavu pēdējo interviju Liepājas žurnālistiem, nu tak pats labi zini, ka nekādas “saindētas” markas es Tev neesmu sūtījis. Sūtīju tev tās loksnes, ka nu jau visiem citiem kolekcionāriem un tiem, kas gribēja tās izmantot uz savām aploksnēm. Savā intervijā Tu arī apgalvo, ka pēdējo reizi seja pret seju Tu mani redzēji četrus gadus atpakaļ. laikam atkal piemirsi, pēdējo reizi mēs tiekamies 2002. gadā, kad es uz īsu laiku biju Minstere no Londonas, kur es studēju maģistratūrā. Labi, tagad Tev paradīsies mans IP. Salīdzini to ar iepriekšējo komentāru.
  Novēlu labu veselību,
  KP
  .
  .
  .
  Admins
  Nu redzi, nožēlojamais gara kropli, pats pieteicies, kaut arī es šajos Admina komentāros nepieminēju pat vārdu “karognesis”. Un tas, ka noliedz savu ciemošanos pie manis pirms pieciem gadiem, ko var apliecināt daudzi, ir norādījums tam, ka pats no savām “markām”( saindētām) nobijies.
  Šeit ir tavs sātaniskais vēlējums, kad atrados slimnīcā, pēc tava apmeklējuma: http://tautastribunals.eu/?p=4065
  Tādu komentāru var uzrakstīt tikai tāds, kas piedalījies manis likvidēšanā, bet kaut kas tomēr nogājis greizi… .

  Raimonds
  Iesniegts 11.02.2011 at 21.09
  Nožēlojams portāls. Tikai vīrs ar lielu – melnu un skarbu dzīves pieredzi var vadīt kaut ko šādu – provokatīvu, nomelnojošu, vienu otru izaicinošu, naidīgu informāciju saturošu lapu.
  Nomirsti, lūdzu, Tevi no visas sirds!

 6. Konstantīns Pupurs saka:

  Pirms pieciem gadiem es biju Irakā…Nu Tev toč spokojas! Un tā “Raimonda” komentārs, nav rakstīts ar manu personu…
  Un vēl, savus nožēlojamus epitetus var pataupīt savai personai! Man ar Tevi vairāk nav ko runāt.
  .
  .
  .
  Admins
  Lai nu kurš, bet tu saņemsi to, ko viens pretīgs nodevības vieplis ir pelnījis… .

 7. tava ēna saka:

  Klūdījies, Linard! Tas nekas, vari mēģināt vēlreiz. Bet es tev sekošu , kā ēna, es tevi vērošu. Lai tev laba diena!
  .
  .
  .
  Admins
  Tev taisnība. Nodevējs nekas vairāk par ēnu nav spējīgs būt.

 8. Māris M. saka:

  Tas, ko te redzam dažos komentāros, ir izmisuma un naida kliedziens pilnīgā bezspēcībā. Tā ir spēcīga šoka izpausme, noziedzīgi tendēta, bet vienlaikus bērnišķīga, psihiski nestabila cilvēka absolūta cerību sagrāve.

  Krievu laikā man bija vairākas reizes izdevība pavērot kā uzvedās krieveļi, kas nebija spējīgi paturēt kādu latviešu bērniem atņemtu mantu un no viņiem “atrāvās pa muti”. Viņi savu pelnīto kavienu saņēma ar drausmīgu, dzīvnieciski histērisku baurošanu (jeb naidpilnu pinkšķēšanu) pat vēl 10…13 gadu vecumā, kaut paši citus sita regulāri. Viņi nespēja psiholoģiski “sagremot” to, ka nevarēja citus iebaidīt, piekaut un aplaupīt un par to nekautrējās sūdzēties arī saviem vecākiem, kas, savu atvasi aizstāvot, nekautrējās latviešu bērniem sist un atņemt viņa sakāroto mantu, lai atdotu to savam baurojošajam, nelietīgajam, puņķainajam izkārnījumam.

  Skatos, ka te notiek kaut kas līdzīgs. Tikai šeit nav izmisums, naids un histērija par cita rotaļlietām, bet par otra nopelniem, slavu un dzīvību.
  .
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, šis izdzimtenis, kura vārds Konstantins Jevgeņjevič Pupurs, ir spējīgs iet pāri līķiem.
  Visi tie, kuri ir kopā ar viņu, ir no tā paša kantora.
  Viņa rumpī nemājo cilvēka gars.
  Tik idiotiski pat divinieku karalis sevi neizgaismotu, bet tikai tāds, kuram cilvēciskais loģikas princips ir svešs.
  Tādi arī otru bez sirdsapziņas pārmetumiem var nodot un pat nogalināt.

 9. Es saka:

  Komunistu-onanistu mafijas kjēdes sunji dp ir noziedznieki.

 10. Miervaldis saka:

  Un tāda ir Latvijā valdošās kliķes attieksme pret Grantiņu.Paši glumi reptiļi, der Grantiņam tikai kurpes pucēt, nevis salauzt viņam roku!

 11. O.Niedrājs saka:

  Kā 4.maija režīma dienesti slepkavo režīma pretiniekus: Nošaušana? Nosišana? — Fui,cik nemoderni!
  Tiek raidīts elektrõniska rakstura stars uz nogalināmo,kas izraisa insultu,infarktu vai citas veselībai graujošas sekas. Nomirst uz ielas; vēl neuzkrītošāka novākšana. Pilnīgi pietiek,ja viņi nopeilē kādu no jūsu Interneta ierīcēm,lai tur raidītu vajadzīgo starojuma plūsmu. Elektrõniskā persõnas identitāde,ja tāda jums jau ir un jūsu biometriskie dati ir gluži kā mērķis šautuvē,lai katrā laikā jūs notvertu,nožmiegtu,vai gluži tā vienkārši,moderni ar kādu stariņu aizsūtītu uz viņpasauli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *