Vai tu zini, kas ir morāles augstākā pakāpe ?

TIKAI TAD, KAD ESI GATAVS FIZISKI IZNĪCINĀT ĻAUNO(kad tevī bailes vairs nespēj nomākt Patiesību, tikai tad tu esi kļuvis par Cilvēku), ESI SASNIEDZIS MORĀLES AUGSTĀKO PAKĀPI !

Melns. Latvijas republikas tautas tribunāls, Aivars Borovkovs, Ivars Godmanis, Jānis Reinisks, Straujuma, Prezidents, Saeima, DP. ST. - KopieVai tev, latviet, ir tiesības atstāt nesodītus komunistus- čekistus, kuri aplaupot tevi, tavu tautu, izdzinuši tevi svešumā un tā rezultātā kļuvuši par miljonāriem ?

Nē !

Tas nedrīkst notikt un tas arī nenotiks.

Vēl mazliet un šo deģenerātu aizstāvji(Izraēla un Krievija) paši tiks noslaucīti no zemes virsas. Tad arī pienāks mūsu tautas lielā rēķinu slēgšanas diena.

============================================================================

Pirms vairākiem gadiem, kad Latvijā bija ieradies Tibetas garīgais vadītājs Dalailama, viņam tika uzdots jautājums: “Vai nogalināt ir grēks ?” Viņa atbilde, kā jau tas pienākas cilvēkam ar augstu garīgumu (neskatoties uz šī jautājuma nopietnību), bija īsa(lakoniska): “Viss atkarīgs no motivācijas.”

Piemēram: vai Andris Šķēle, Andris Bērziņš(prezidentos- sapuvušais zobs) un, tas pats čekas izdzimtenis Aivars Borovkovs ir pelnījuši, ka viņus tauta nosit bez tiesas sprieduma ?

Motivācija: Mazliet apskatīsim šo trīs(Latvijā viņu ir vairāki tūkstoši) garīgo kropļu “motivācijas”.

Vai šeit pieminētie dzīvo par līdzekļiem, kuri tiek nopelnīti ar godīgu darbu ?

Atbilde ir tikai viena- !

>Gaidīt no varas iestādēm taisnīgu tiesu ir nereāli, jo visa Latvijas tieslietu sistēma un represīvais izpildu “aparāts” ir nokomplektēts no augstas klases noziedzniekiem, kuri savu apmācību izgājuši KGB asiņainajos koridoros. Tātad, viņi visi ir Putina kaluma noziedznieki, pareizāk būtu sacīts, slepkavas.

>Gaidīt atbalstu no starptautiskajām instancēm, kā redzams, nav jēgas, jo tās arī ir koruptīvas un kalpo tiem pašiem kungiem- Izraēlai un Maskavai. Par to “runā” tas, ka uz daudzām H- 86(LRTT) sūdzībām netika reaģēts. Žīda, cionista- maoista Borrozo “kantoris” pat uzdrošinājās apvainot H- 86 antisemītismā !!!  Visas iestādes, kurām reiz bija sūtīti H- 86 paziņojumi, bloķēja e- pastu: L.Grantins@hotmail.de .

Interesanti, ka jaunajam EU sasaukumam e- pasta adreses vairs netiek uzrādītas. Nepārprotami, ka tas ir LRTT “sasniegums”. (Šajā sakarā rodas interesants jautājums, kur un kādā veidā mūsu jauniszceptais “disidents” Artus Kaimiņš dabūja 700 EU deputātu e- pastus ? Kādi “orgāni” viņam tos pagādāja ? Vai šis Latvijas “žīrinovkis” vispār ir informējis EU deputātus ? Domājams, ka tas viss ir DP teātris, jo man šis “cīnītājs” atsacījās pārsūtīt šīs adreses. Šis āksts pat piedraudēja atbraukt pie manis un fiziski ar mani izrēķināties !)

Protams, ka LRTT paziņojumi nebija pieņemami Izraēlas un Krievijas bandītiskajiem “kontrolieriem”, kuri veic Latvijas izlaupīšanu- genocīdu pret latviešu tautu.

Ierindas EU deputāts nedrīkst zināt tādas LIETAS, par kurām raksta LCTAG H- 86. Lai mazie EU deputāTEĻI nesāktu nevajadzīgi uzdot “muļķīgus” jautājumus, tie tiek atalgoti ar prātam neaptverami lielu algu. “Svarīgās EU LIETAS, tiek apspriestas aiz slēgtām durvīm, kur “mirstīgajam” nav lemts pabūt”, saka LV pārstāvis Roberts Zīle.

„Vot” tā, lūk !!!

Izraēla, kura ne pēc cēloņu un ne arī pēc seku LIKUMA parametriem neatbilsts  VALTS statusam, bet gan noziedznieku kartelim, ir tā, kas savos žņaugos tur Vāciju un Franciju, tātad, arī pilnīgu kontroli pār mūsu Tēvzemi.

Bet atgriezīsimies pie MOTIVĀCIJAS !

Ja Latvijas un ES varas pārstāvji(pēc daudzām sūdzībām) apzināti nereaģē uz grandiozo Latvijas izlaupīšanu, tad, kas atliek izmisumā iedzītai tautai ?

Ir tikai viens ceļš: izrēķināties katram pēc saviem uzskatiem ar šiem krievžīdiskajiem komunistiskajiem izdzimteņiem !!!

Dievišķās Pasaules Likums skan katram mums saprotamā valodā: ”Pret Labo izturies kā pret tikko izplaukušu ziediņu, bet ļauno izplēs ar visām saknēm.”

Ja mēs necīnāmies pret ļaunumu, tad ļaunais iznīcina visu Labo.

Tātad: ja tu esi aiz bailēm(bailes ir viens no nodevības paveidiem) vai sava miesas kāruma dēļ atļāvis uzzelt ļaunumam, tad negaidi Dieva žēlastību, jo esi viens no ļaunuma paveidiem(viens no viņiem).

Iznīcināt ļauno ir katra pienākums !

Tas ir galvenais Dieviķās evolūcijas priekšnosacījums.

Lūk, tev arī MOTIVĀCIJA, ka visi šie godmaņveidīgie, borovkovveidīgie, bērziņveidīgie slepkavas ir fiziski jāiznīcina.

Tā nebūs slepkavošana, bet gan soda izpildīšana slepkavām(viņu pelnītās algas izmaksa).

Dievs svētī Latviju !

S.Āboltiņa, J. Urbanovičs, A. Brigmanis, Straujuma, Tribunāls, H-86. Grantiņš.

FOTO:  Kāda nejauša sagadīšanās. Trīs frakciju fīreri un visi pēkšņi pēc Atmodas kļuvuši par miljonāriem !!!

Latviet, tā ir mūsu tautas nauda, kas guļ viņu KONTOS !!!

Visi Izraēlas- Maskavas ielikteņi !!!

Kurš būs tas, kas sacīs, ka viņi nav nositami pēc visiem Tiesiskuma standartiem ?

Un,- viņi tiks arī nosisti !!!

Ne Putins, ne Merkele, ne arī Obama viņus nepaglābs… .

22.04.15.   L. Grantiņš

You may also like...

4 Responses

 1. Repatriants says:

  Skarbi vaardi, bet patiesi, jo varaskaaros un nekauniigos mantraushus tikai bailes par savu-nodeveeju dziiviibu var aptureet, vai pat piespiest labot nodariito tautai!

 2. Ernests says:

  Kliķe turpina piekabināt sev medaļas. Gluži kā Brežņevs… taču ja tā labi padomā – tie paši brežņevieši jau viņi arī ir. http://pietiek.com/raksti/kapituls_par_ordeni__stulbenu_zemes__kristopanam_paskatieties_vina_dzives_vesture,_varbut_atradisiet_ari_kaut_ko_pozitivu

 3. no malas says:

  LOTI LABS VIRSRAKSTS
  MAN VAIRS NAV PARTIJA PAR KO BALSOT .
  Pirms 3 nedeļām rakstot valsts elitei , ieskaitot Saeimu atvērt VDK maisus , lai represētie un cietušie reiz pēc 20 gadiem varētu piekļūt savām spīdzināšanas lietām un atmaskot VDK spiegus.
  Vakar Saeimā manu lūgumu virzīja SC , nevis kangariskās latviešu runājošās partijas ,izņemot Kiršteina NA un Kaimiņa kungus .
  Ari balsojumā nodevēju latvijiešu jūdas nobalsoja sargāt latvju tautas bendes un holokosta veicējus VDK .
  http://titania.saeima.lv/LIVS12/SaeimaLIVS2_DK.nsf/0/145EE9219A5D525EC2257E30004AD6E5?OpenDocument
  Kas diktē ideologiju NA vai žīdelis kols , kas Kandavā alkatīgiem žīdiem grib atdod nepiedrošus īpašamus , kopā ar mūrnieci ?
  Neliešu babda jau reiz nodeva vēlētafajus likvidējot latu , izņemot Dombravu
  Tad priveliģēt noziegumu pret cilvēci VDK NA nodod VDK upurus , vēlētāju un cietušo latvju tautu .
  Šo nelietību no kangariem V un ZZS varēja sagaidīt , bet no NA nē.
  .
  .
  Admins
  Tev vajadzētu izlīst no mucas, kurā atrodies.
  VL!,izņemot vecos čekas darbiniekus “Tēvzemiešus”, nobalsoja par čekas maisu atvēršanu. Un LATU neviens nav nodevis, jo pagaidām LATS vēl nav atjaunots.
  Ja Repšes krieva rubļa turpinājumu, kura dēļ tika aplaupīts parastais Latvietis, uzskati par LATU, tad ar galvu viss tev nav kārtībā.
  Pret žīdu īpašumu atdošanu arī VL! uzstājas.
  Domāju, ka tu pats esi no “viņiem” !

 4. Miervaldis says:

  Neviens no šiem zagļiem nekur nespruks, pats personīgi Urbanoviču nositīšu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *