Maucībā, zādzībā un nodevībā radīta… .

Maucībā, zādzībā un nodevībā radīta valsts tiks iznīcināta !

IMGP0974Vai var pastāvēt valsts, kuru “dibinājuši” maukuri, zagļi, slepkavas un tautas nodevēji(komunisti)? Nē, tāda valsts nevar pastāvēt. Tā tiks iznīcināta līdz pašiem pamatiem un tās veidotāji tai līdzi. Atcerēsimies kā tas viss notika. Deviņdesmito gadu sākumā apspiestā tauta bija apskurbusi no Brīvības tuvuma un nepamanīja, kā varu atkal pamazām pārņēma komunistu nelieši. Viss tas notika pēc Maskavas pavēles ar vietējo slepkavu palīdzību. Sākumā priekšgalā bija čekists-slepkava Johansons. Komunisti runāja tautai tīkamus vārdus, bet pagrīdē kala plānus apvērsumam. Tas arī izdevās ar “mūsu”, tā saucamās inteliģences darboņiem priekšgalā,- peteriem, zālītēm, dripēm, rubeņiem… .Mauku mājas izvirtuļu varza.Deviņdesmitajos gados visi šie komunistu mēsli drudžaini strādāja, lai likvidētu visu nacionālo un demokrātisko.

Foto: Un šie komunisti-kojaunieši šodien pārstāv Latviju starptautiskajā arēnā !!!

Pirmā no kreisās Godmaņa “atmodas laiku” matracēro Sandra. K. Ceturtais no kreisās slepkava, krievu KGB dubultaģents, pretīgs stukač, komunists-cionists un Latvijas valstiskuma pretinieks I. Godmanis. Pirmā no labās komuniste I.Vaidere, kura uzticīgi vēl šodien kalpo komunisma idejai. Otrais no kreisās R. Zīle- aktīvs latviskas Latvijas un Latvijas ekonomikas grāvējs, žīdiskas izcelsmes no mātes puses… un vidu klauns Kariņš, kurš pats neapjēdz, kur atrodas un ko dara. Šo noziedznieku darbības rezultātā pie varas drīz atradīsies urbanovičisti un rubikisti. Jā, tieši šie civilizācijas atkritumi ir tie, kuri Latviju noveduši līdz iznīcībai !!! Un atkal, un atkal šie draķi raujas pie varas… !!!

 

Atmodas laikmeta netikle.Tas arī viņiem izdevās. Tika izveidots pagrīdes “politbirojs” un slepkavots uz nebēdu. Nacionāli-latviski domājošie un latviešu biznesmeņi bija šo neliešu upuri. Nacionāli domājošo cilvēku slepkavošana turpinās vēl šodien. Priekšā izvirzījās žīdiski cionistiskais elements ar Godmani un Borovkovu priekšgalā. Tieši šie divi norādīja, kurš uznīcināms. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas

Foto: Elita Veidemane-Atmodas laika seksuālā padauza. “Strādāja” VDK uzdevumā. Ar saviem rakstiem grāva nacionāli domājošas latviešu organizācijas. Maucība tika izmantota politiskajām vajadzībām. Un par visu to, šī izvirtule ir saņēmusi LR augstāko apbalvojumu, Triju Zvaigžņu ordeni ! Tāds apsurds var notikt tikai 4. maija KGBistu veidotajā Latvijskajas respubļikā. Bet neaizmirsti, padauza, ka pēc Tiesiskuma atjaunošanas Itālijā un Francijā visas prostitūtes tika pakārtas aiz kājām tirgus laukumā(1945 gads). Un neviena pasaules valsts nekādas pretenzijas par to necēla.

Latvijā, šie divi būs pirmie, kuri tiks vilkti visas tautas priekšā uz “ešafota”. Tauta toreiz redzēja visu šo neliešu izvirtības-izdarības, bet uz to nereaģēja.Lai ta mauka veidemane aizrijas ar to miljonu... . Viss tika piedots uz brīvības rēķina. Bet tāpat kā naktij reiz pienāk gals, tā arī pienāks šiem izvirtuļiem un slepkavām reiz tā diena, kad pār galvu tiks “pārvilkts” striķis, kuru tautas valodā dēvē par cilpu! Tāds nu ir tas Dievišķais likums, ka par katru darbu tiek

Foto: E. Veidemanes drātētājs un “procentu maksātājs”, slepeni nofilmētais I. Godmanis. Un šis atkritums pārstāv Latviju ES !!!

attiecīgi “samaksāts”. Visi tā laika “varoņi” un vadoņi, ar putām uz lūpām, uzstājās pret čekas maisu atvēršanu. Godīgam cilvēkam nav ko baidīties no “maisiem”, bet tāds, kurš pret savu tautu ir pastrādājis noziegumu, nekad nevēlēsies atvērt šos gļotainos “arhīvus”. Interesanti ir tas, ka pret šo arhīvu publiskošanu uzstājas tie, kuriem it kā vajadzētu cīnīties par pretējo. Pirmām kārtām tie ir bijušie disidenti, tad visi prezidenti. Ne tikai sievietes ir lietojamas, saka stulbuma mēvienību autors, BIRKAVS.Tie ir cilvēki, kuriem vajadzētu rūpēties par morālo Tīrību, bet nekāā ! Par bijušajiem komunistiem un stukačiem nebrīnīsimies, jo tiem šie maisi ir līdzvērtīgi ciankālijam kafijas tasē. Bet bijušie disidenti, kāpēc tie ir pret? Atbilde ir tikai viena: viņi nekad nav

Foto:Vēl viens klauns no Veidemanes kolekcijas, kuram ne tikai sievietes patīkot !!! Komunists un bandīts vienā personā, kurš tiks tiesāts pēc visiem starptautiskiem likumiem par genocīda veikšanu pret latviešu tautu !!!

bijuši disidenti, bet gan čekas okšķeri. Interesanti ir arī tas, ka visus šos divdesmit “brīvības” gadus priekšgalā ir vieni un tie paši mēsli. Kā reiz teica barikāžu dalībnieks un LRTT piesēdētājs Jānis Zīverts: tā mēslu kārta ir tik bieza, ka bez Augstāko Spēku palīdzības mums to “nenorakt”.Veidemanes pornogrāfists Jā, un te mēs nonākam pie lietas Būtības: “Ko sēsi to arī pļausi” ! Par noziegumiem, ko šinī rakstā minētie ir pastrādājuši pret latviešu tautu un Latvijas valsti, sods būs galējs. Tas nebūs vairs, tā teikt, filozofiskais augstākais soda mērs, bet gan

Foto: Kāds sabiedriskā spļaujamtrauka(veidemanes) lietotājs. Kādreiz šis gara kroplis esot bijis ārlietu ministers !!! Jau pirmajā dienā, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, šis Atmodas laika deģenerāts tiks arestēts un sodīts par genocīda īstenošanu pret latviešu tautu.

reāls nāves sods visas latviešu tautas un pasaules priekšā. Neviens pasaules Likums viņus, šos komunistu noziedzniekus, neaizsargās, tāpat kā nacistiskos bendes.

 Un tā būs gaviļu diena visai latviešu tautai un arī pasaulei. Tā būs arī cionistu-komunistu un krievu šovinistu pēdējā eksistences diena !!! Antikrists(žīdisms-cionisms): “Tiks iemests Elles zaņķī uz 1000 gadiem…”.

Vēl tikai mazliet atskatīsimies  pagātnē šo izvirtuļu darbībā. Ka tā bija perversa to apliecina arī, viena no tā laika zagļu bandas fīrera Daiņa Īvāna, teiktais: Mēsls, kuram pamodusies sirdsapziņa.”Es teiktu tā – piedod, ka pēc 20 gadiem, dzīdamies vairāk pēc personīga labuma, rausdami tavas bagātības tikai savā privātīpašumā, mēs esam aizmirsuši Tevi pašu un neesam rūpējušies par visu tavu bērnu, tikai par dažu izredzēto labklājību. Piedod arī par to, ka pie tava saimes galda daži ir brangi pārēdušies, tāpēc citiem atliek uz to tikai noskatīties. Un visupēdīgi, piedod, ka mums smagā brīvības nasta daudzkārt likusies par grūtu. Mēs esam svieduši to zemē un bēguši projām.” (un tā šie sarkanie izdzimteņi vēl šodien turpina raust un plēst knapi dzīvo latviešu tautas ” ķermeni”. Un vai tad pēc šīs “grēksūdzes” nebūtu bijis sirdsapziņas pienākums publiski atdot atpakaļ nelietīgi piešķirto Triju Zvaigžņu ordeni ??? Nu, jā, laikam jau par daudz prasīts no šī mēsla.)

Foto: Atmodas laiku mēsls, kuram tomēr ir sirdsapziņā ! Ja teici A. vajadzēja teikt arī B. Nosaukt vārdos visus zagļus un plēsējus, lai viņus varētu tiesāt. Ja tu, Daini Īvān, neesi to darījis, tad ne par “gramu” neesi labāks par veidemani vai godmani. Sods būs tāds pats kā pārējiem švaļiem !

Un ko rakstīja savos memuāros, tā laika “magdalēna”, Elita Veidemane ?  

Daudz jau arī neatpalika mūsu “slavenā” Sandra K.

Slepkavam Godmanim tie bija slepkavību un maucības eiforiju gadi. Par to neslēpti ir rakstījusi šodienas Rīta Avīzes galvenā redaktora vietniece Elita Veidemane.

Vai šie mēsli cilvēku izskatā spēj radīt ko Gaišu ???

Nē, šiem noziedzniekiem jāsaņem pelnītais un viņi to saņems ! E. Veidemane, kurai viss intelektuālais potenciāls ir koncentrēts zem jostas vietas(tā saka viņas kolēģi), nekaunoties radio  pārraidē paziņo, kā viņu jakalējuši Godmanis, Birkavs, Jurkāns u.c. Viss tas esot arī ticis filmēts. Ar šo kompromitējošo materiālu palīdzību šī padauza var pietiekoši labi eksistēt un turpināt zombēt latviešus.

Būtu jau tikai puse no bēdas, ja tikai šie vienīgie būtu tie mēsli. Visos noteicošajos amatos ir sabāzti savi cilvēki, tieši tie, kuri atrodas, tā saucamajos, “maisos”.  

Maucībā, zādzībā un nodevībā radīta valsts tiks iznīcināta ! Tās vietā tiks radīta demokrātiska latviešu valsts !!!

LRTT 29.08.2010

You may also like...

24 Responses

 1. Adolfs Hitlers saka:

  liec mieru nacistiem, neaizmirsti ka viņi bendēja žīdboļševikus un sarkanos, uz 3 gadiem bija miers no tiem mēsliem, slava Hitleram par to!!!

 2. to TT saka:

  Kādas preteklības vēl te tiks drukātas?

 3. kožlene saka:

  Īss gan tas beņķitis ar kompromatiem par Latvijas ļaudīm.Tagad gaidīsim par katru apzelēto vēl gultas scēnas.Kādam mērķim bija radīta šī lapele?

 4. black_joker saka:

  kožlenei- lai varētu viens apdalītais izpausties un tēlot visvareno un visgudro zem dažādiem nikiem.

 5. to black_jokerim saka:

  ko tad tu man tādu neesi iedalījis,vai savu tupumu un rupjību?
  Nedomāju,ka izsakot savu,NE TAVU !,VieDokli kāds tēlo visvareno un visgudro,bet visus aprejot kāds gan netēlo,bet ir …………
  Kurš 6tad te visvairāk sprēgā ar sava prāta neesamību?

 6. black_joker saka:

  es neesmu Allaah visvarenais, lai tev ko iedalītu/neidalītu- tāds, kāds tu esi piedzimis – diemžēl tāds tu ar paliksi. Man ar sapratni viss kārtībā un šitās vēl nav rupjības- piedod, neesi dzirdējis, kā māku lamāties, ja ir vajadzība.
  Aprej visus tak tribunālisti – tātad ja tu esi tribunālists, tu pats atdzīsti, ka jūs esat……:)
  Tribunālisti ar šeit sprēgā ar savu prāta neesamību- pierādījumu ne mazāko, bet riešana tāda, kā suņu pūznī, kad kāds tur iemet pliku kaulu.

 7. represētais saka:

  Kā var nesolīt,?..Vismaz zemiski noslepkavotā Alfas-Omegas dibinātāja Laimoņa Šmita (kurš caur Andri Piebalgu, Jāni Vanagu ļoti labi pazina Ivaru Godmani un Sandru Kalnieti gan pēc meliem, gan pēc viņu šaušalīgiem darbiem) bijušais skolnieks šizofrēniķis Repše ,savos jūtu uzplūdos,bija uz momentu godīgs savos izteikumos.
  Tagadējie deputāti nav spējīgi uz:
  1.samazināt ierēdņu aparātu,ieskaitot visas aģentūras, uz vismaz pusi (jo tur viens otram ir draugs ,rads un paziņa ,vai vienkārši mana drauga labs cilvēks,kuri atsēž savas stundas neko neradot ,ņirdzīgi smīnot par plebejiem ,kuri atnākuši uz valsts iestādi,un tikai bezjēgi tērējot (piedevām ar ambīcijām ,padodiet man auto apmaksātu telefonu un dzīvības apdrošināšanupie pie pakaļas)),
  tā protams ir Utopija ,jo ierēdņu Mašinērija ir spēcigāka par jebkuru partiju.
  2.Godīgi(tas nozīmē pēc valsts iespējām)noteikt to minimumu ,kas tiek apmaksāts no valsts ,izglītībā,soc. aprūpē,medicīnā.
  3.Godīgi un profesionāli(cik šie vārdi skan nodrāzti)pārvaldīt valsts kapitālsabiedrības,kuras var nest dividedes budžetā.
  Bet ,vai tad Jūs tiksiet galā ar juristu Fliku, ,kurš valsts ierēdņus dancina kā grib,Gerhards -TB un LNNK pārstāvis melo tā ,ka ausis kust,ka neko nav zinājis un dzirdējis par air Baltic zīmola pārdošanu.
  Nahren(atvainojos izspruka) mums tādi nezinīši ir vajadzīgi
  un ,kur nu vēl Padomes pārstāvji,kuri iedzīvojās uz valsts kapitālsabiedrības resursiem,…nūuuuuuu tur draugi izvēršas pa pilnu programmu…..pasūta tik savējiem draugiem reklāmas ,celtniecības darbus,auto ,apdrošināšanu,…tas saraksts ir nebeidzams (un protams parkrietnu ” atkatu”
  4. nu ko vēl ko uzskaitīt ,vai pietiks?

  Un nelolojiet cerības, ka ir daudz partijas. Saimnieks ir viens. Daudziem nezināms. Tāds kurš izlemj, kam dzīvot un kam nedzīvot.
  Paldies tiem labas gribas cilvēkiem un visas pasaules specdienestu godīgajiem aģentiem, kas viņus atmasko. Dod Dievs, lai Latvijā tiktu atjaunots tiesiskums!

 8. In Passing saka:

  Aj kāds es i malacs ! Dažiem te urlu krievubobikiem-mēslufiliem biežāk jāatghādina viņu īsto vietu roģnā – vietu kas nopelnīja mēslaiņu nezāles saukli-paraška. Un lai civilizēta pasaule zin, ka urlu parazitiem ir bezjedzīgi dot ne tikai kreditus, bet arī vietu Eiropiešu Latvijā! Vot tos 30. Jūdas apsudrabotājus no Antonijas ielas, tos par LV nodevību arī uz pārstrādi konteineros
  Vot bļin, es suka, vot es sukas dēls visem paradišu:)))))

 9. fils-sukas dēlam saka:

  Jūs redziet ka par latvieti nav briesmīgāka radījuma-tādas ir
  tās jaunās tautas.90% idioti pamācīs pasauli kā dzīvot un kamēr viņi
  topčīs šo zemi,tiesiskuma šeit nebūs.

 10. ???? saka:

  Pilnīga trako mājas lapele,te kāds pareizi rakstīja.Arī komentāri ni “Napaleonu”palātām.

 11. In Passing saka:

  2010. gada 3. septembris 10.47

  Pilnīga trako mājas lapele,te kāds pareizi rakstīja.Arī komentāri ni “Napaleonu”palātām.
  ((((((((((((((((

  xe,xe,???? tu nu gan urla gribētu, lai šejienieši ir tev blaj=kus palātās, bet nesanāks, paliec kremļa zombik, kur esi savā Tvaika un Antonijas ielu sarkanajā simbiozē
  es te palasij visu un nisaprotu,ko ar šito ???? tu slēpies bļeck _dzoker, tas i tu vai ne? nu takš sarkanmēsls tev caur spīd,xe,xe!

 12. Apollo saka:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/213710

  Godmanis, izmantojot IeM atļauju, auto atstāj neatļautā vietā

  Bijušais premjers un Eiroparlamenta deputāts Ivars Godmanis, izmantojot Iekšlietu ministrijas (IeM) atļauju, savu privāto automašīnu atstāj tam neparedzētās vietās, otrdien vēstī laikraksts «Telegraf».

  Foto: Ieva Čīka/LETA

  Lai gan kopš 2007.gada Godmanim nav nekādas saistības ar IeM, viņa privātās automašīnas logā redzamā vietā novietota caurlaide, kādas tiek izsniegtas IeM darbiniekiem, kuri privāto transportu izmanto darba vajadzībām. Atļauja derīga līdz par 2012. gada nogalei.

  Laikraksts fiksējis, ka Godmanis savu spēkratu atstājis neatļautā vietā Elijas ielā. Automašīnai trīs stundu laikā vairākas reizes pabraukuši garām policisti. Tikai trešajā reizē likumsargi pamanījuši, ka «Toyota» novietota neatļautā vietā.

  Likumsargi soda kvīti izrakstījuši. Policists, kurš izrakstījis soda kvīti, laikrakstam sacījis, ka zinājis, ko soda. Turklāt likumsargs piekodinājis, lai žurnālists noskaidro, vai ekspremjers sodu samaksā.

  Reklāma

  Godmanis «Telegrāfam» atzinis, ka nav rīkojies īpaši smuki, taču esot steidzies un auto nav bijis, kur novietot. 30 latu sodu solījis samaksāt.

  Uz jautājumu par īpašo caurlaidi Godmanis esot atbildējis, ka nekādas caurlaides neesot. Caurlaide no loga pazudusi.

 13. Delfi saka:

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/laikraksts-godmanis-ar-iem-caurlaidi-parkapj-csn.d?id=33954497

  Laikraksts: Godmanis ar IeM caurlaidi pārkāpj CSN

  Eiropas Parlamenta (EP) deputāts un bijušais iekšlietu ministrs Ivars Godmanis (LPP/LC) pirmdien pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, atstājot savu mašīnu zem zīmes “Stāvēt un apstāties aizliegt”, turklāt logā atstāja Iekšlietu ministrijas (IeM) caurlaidi, lai gan ar šo iestādi nav saistīts jau kopš 2007.gada, otrdien vēsta laikraksts “Telegraf”.

  Laikraksts novēroja, ka pirmdien ap pulksten 11 Rīgā Godmanis atstāja savu automašīnu “Toyota Land Cruiser” neatļautā vietā iepretim ieejai namā Elijas ielā 17, kurā atrodas laikraksta redakcija, kā arī telekompānijas LNT un TV5. Laikraksts norāda, ka šo vietu pie transformatoru būdas iecienījuši policistu, jo tā ļaujot izpildīt soda naudu plānu, taču Godmaņa auto ilgu laiku neviens “neievēroja”.

  Zem Godmaņa automašīnas vējstikla “Telegraf” konstatēja IeM atļauju iebraukt, apstāties un stāvēt visu IeM iestāžu teritorijā. Atļauja numur 000011 izdota šogad un derīga līdz 2012.gada beigām. Laikraksts gan norāda, ka šai gadījumā nekādas privilēģijas tā nedeva, jo Elijas ielā IeM iestāžu neesot.

  Godmanis apmēram trīs stundas atradās LNT redakcijā, un viņa automašīnai šai laikā garām nobrauca pašvaldības policists uz motocikla un dažas reizes – ceļu policijas ekipāža, bet melnajai automašīnai pievērsās tikai trešajā reizē. Policisti nofotografēja politiķa auto un atstāja uz loga dzelteno soda kvīti 30 latu apmērā.

  Ceļu policists, kas uzlika sodu, laikrakstam atzina, ka zina, kam pieder auto, jo numurs tika pārbaudīti datu bāzē. “Jūs, žurnālisti, arī pasekojiet, lai viņš nomaksā sodu un ieraksts par to no servera nepazūd pēc stundas, citādi mēs ilgos gados policijā daudz ko esam redzējuši,” sacīja policists. Laikraksts gan norāda – neesot skaidrs, vai numuru pārbaudīja arī iepriekšējie policisti.

  Godmanis, iznācis no ēkas, laikrakstam skaidroja, ka ieradies palīdzēt veidot raidījumu, bet brīvu vietu tuvumā nebija, tāpēc atstājis automašīnu tur. Godmanis atzina, ka rīkojies ne sevišķi glīti, taču solīja sodu nomaksāt. Tomēr, vaicāts par caurlaidi, Godmanis vien attrauca, ka nekādas caurlaides viņam neesot.

  IeM preses centrā pastāstīja, ka šādas caurlaides tiek izsniegtas IeM amatpersonām, kas izmanto personiskās automašīnas arī dienesta vajadzībām, un citu valsts iestāžu un privātpersonu transportam, kuru darbība saistīta ar ministriju. Šobrīd apritē ir 908 šādas caurlaides, taču to, kā ar tiesībsargājošajām iestādēm saistīts Godmanis, kurš IeM nevada kopš 2007.gada, ministrijā nepaskaidroja.

  Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) laikrakstam norādīja, ka bijušajam ministram un premjeram ir tiesības saņemt šādu caurlaidi: “Es uzskatu, ka ar savu darbu viņš to ir nopelnījis.” Ministre arī nevēlējās vērtēt sava priekšgājēja rīcību: “Ja viņš samaksās sodu, tad atzīs savu vainu un par to atbildēs.” Laikraksts gan norāda, ka minētās atļaujas neizsniedz Mūrniece, bet gan valsts sekretāre Ilze Pētersone, kas neslēpj savas tuvās attiecības ar Godmani.

  Laikraksta aptaujātie bijušie ministri Mareks Segliņš (TP) un Jānis Ādamsons (tagad SC) atzina, ka viņiem šādu caurlaižu nav. Segliņš atzina, ka caurlaide viņam bija, kad viņš vadīja IeM, taču dienesta automašīnai, bet Ādamsons uzskata, ka caurlaidei stiklā ir psiholoģiska loma: “Ceļu policistam bija jāierauga, ka mašīnas šoferis ir savējais, bet savējos nesoda.”

 14. Kasjauns saka:

  http://www.kasjauns.lv/lv/news/ar-ipasu-caurlaidi-godmanis-auto-atstaj-tam-neparedzeta-vieta&news_id=28335

  Ar īpašu ministrijas caurlaidi Godmanis auto atstāj tam neparedzētā vietā

  Ar īpašu Iekšlietu ministrijas (IeM) caurlaidi ekspremjers un bijušais iekšlietu ministrs Ivars Godmanis (LPP/LC) savu privāto automašīnu atstāj stāvēšanai neparedzētās vietās.

  Lai gan kopš 2007.gada Eiroparlamenta deputātam Godmanim nav nekādas saistības ar IeM, viņa privātās automašīnas logā redzamā vietā novietota caurlaide, kādas tiek izsniegtas IeM darbiniekiem, kuri privāto transportu izmanto darba vajadzībām, informē laikraksts “Telegraf”.

  Izmantojot šādu caurlaidi, viņš acīmredzot vēlas izvairīties no policijas soda par automašīnas novietošanu neatļautās vietās, taču ne vienmēr viņam tas izdodoties, raksta “Telegraf”, kurš pats bijis liecinieks tam, ka Godmaņa auto Elijas ielā novietots zem zīmes “Stāvēt aizliegts”.

  Pašvaldības policija, kas regulāri sodot autovadītājus par automašīnu atstāšanu šajā vietā, vien trešajā reizē noriskējuši izrakstīt soda kvīti arī ekspremjeram Godmanim. Pirmajās divās reizēs viņi, iespējams, bija nolēmuši ekspremjera auto neievērot, jo tā logā novietota atļauja Nr.000011, kas ļauj, apstāties un stāvēt visās IeM iestāžu teritorijās, informē laikraksts.

  Atļauja esot izsniegta laika posmam no 2010.gada līdz 2012.gada 31.decembrim.
  Taču Elijas ielā novietot automašīnu stāvēšanai tam neparedzētā vietā Godmanim neatļauj pat šāda veida caurlaide, jo šai teritorijai nav nekāda sakara ar IeM.
  Kā raksta “Telegraf”, todien Godmaņa automašīna šajā vietā atradās trīs stundas. Pa šo laiku tai garām pabraukušas gan Ceļu policijas ekipāžas, gan Pašvaldības policijas patruļas ar motocikliem. Un tikai ar trešo piegājienu melnais “Land Cruiser” pievērsis viņu uzmanību. Policijas patruļa automašīnu nofotografējusi un tā logā atstājuši dzelteno kvīti par soda piemērošanu 30 latu apmērā.

  Policists, kurš izrakstījis soda kvīti laikrakstam “Telegraf” sacījis, ka zinājis, ko soda. “Un jūs, žurnālisti, tad arī pakontrolējiet, lai viņš sodu samaksā, bet ieraksts par viņu lai pēc stundas nepazustu no servera. Pa daudzajiem gadiem policijā daudz kas ir piedzīvots,” teicis policists.

  No biroju ēkas iznākušais Godmanis “Telegrāfam” izskaidrojis, ka atbraucis palīdzēt veidot televīzijas raidījumu, bet automašīnu nav bijis kur novietot. Tikmēr esot arī sods piemērots. “Tā ka maksāšu 30 latus,” teicis politiķis, piebilstot, ka rīkojies ne īpaši smuki.

  Uz jautājumu par īpašo caurlaidi automašīnas logā Godmanis esot atbildējis neskaidri, ka nekādas caurlaides neesot. Tikmēr caurlaide no automašīnas paneļa jau pazudusi.
  IeM Preses dienestā laikrakstam paskaidrojuši, ka šādas caurlaides izsniedz ministrijas amatpersonām, kuras izmanto savu personīgi transportu, tajā skaitā darba vajadzībām, kā arī citu valsts iestāžu autotransportam un privātām personām, kas saistīti ar ministrijas struktūrām. Godmaņa pašreizējo saistību ar IeM Preses dienestā neesot varējuši izskaidrot.

  Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) laikrakstam paskaidrojusi, ka bijušajam iekšlietu ministram un ekspremjeram esot tiesības uz šādu caurlaidi. “Es uzskatu, ka viņš ar savu darbu to ir nopelnījis,” piebildusi ministre. “Ja viņš samaksās piemēroto sodu, tā viņš atzīs savu pārkāpumu un par to atbildēs.”
  Pašlaik esot izsniegtas 908 šādas caurlaides. Tās izsniedzot ministrijas otrā persona – valsts sekretāre Ilze Pētersone, kas, kā nu jau kļuvis zināms arī publiski, ir Godmaņa draudzene.

  Bijušajam iekšlietu ministram Marekam Segliņam (TP) šādas caurlaides neesot. Viņam tāda bijusi tikai “ministrēšanas laikā”, turklāt nevis personīgajai, bet dienesta automašīnai. Viņš uzskata, ka tas ir tikai loģiski, ja ministram ir atļauja iebraukt IeM pakļautībā esošu iestāžu teritorijās.
  Šādas caurlaides neesot arī vēl vienam bijušajam iekšlietu ministram Jānim Ādamsonam (SC). “Ziniet, kāpēc Godmanis nolika caurlaide priekšējā stiklā? Atļauja spēlē psiholoģisku lomu. Ceļu policistam bija jāredz, ka automašīnas vadītājs ir savējais. Bet savējos nesoda,” uzskata Ādamsons.

 15. Tvnet saka:

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/180445-raimonds_gerkens_nelikumigi_izmanto_iekslietu_ministrijas_caurlaidi

  Raimonds Gerkens nelikumīgi izmanto Iekšlietu ministrijas caurlaidi .

  LETA

  2000. g. 15. novembrī, 16:00

  Uzņēmējs Raimonds Gerkens vakar nelikumīgi izmantoja Iekšlietu ministrijas (IeM) caurlaidi Nr.281, ievietojot to savas automašīnas “Mercedes Benz” ar valsts numuru RG logā laikā, kad automašīna stāvēja Vecrīgā, pie kafejnīcas “13 krēsli”.

  Aģentūra LETA vakar pārliecinājās, ka ar šo automašīnu brauc pats Gerkens. Kā aģentūru LETA informēja IeM Preses un sabiedrisko attiecību departamenta direktors Normunds Beļskis, IeM valsts sekretārs Andris Staris vakar izteicis brīdinājumu Gerkenam par nelikumīgu caurlaides izmantošanu. IeM caurlaide Gerkenam ir izsniegta tādēļ, ka viņš ir Stara ārštata konsultants uzņēmējdarbības jautājumos, tomēr tas viņam neļauj šo caurlaidi izmantot, apstājoties, kur iegribas, norādīja Beļskis. Staris vakar sarunā ar Gerkenu esot izteicis pēdējo brīdinājumu, norādot – ja vēlreiz tiks saņemtas ziņas, ka caurlaide izmantota nelikumīgi, tad uzņēmējam tiks atņemta ne tikai caurlaide, bet arī konsultanta apliecība. Kā LETA jau ziņoja, arī iepriekš ir bijuši vairāki gadījumi, kad dažādas personas IeM caurlaides izmantojušas nelikumīgi. Kā aģentūrai LETA iepriekš skaidroja Staris, ministrijas caurlaidi vispār nedrīkst izmantot, braukājot pa pilsētas ielām. IeM caurlaides drīkst izmantot tikai, lai novietotu automašīnas pie ministrijas ēkām – Valsts policijas, Valsts robežsardzes u.c. Braucot pa pilsētas ielām, iekšlietu sistēmas darbiniekiem caurlaides no automašīnu priekšējā stikla ir jānoņem un redzamā vietā jānovieto tikai nepieciešamības gadījumā – novietojot transportu pie ministrijas ēkām. Tomēr pastāvot arī daži izņēmumi. Pēc Stara iepriekš teiktā, esot vairākas personas, kurām ir atļauts ar ministrijas caurlaidi braukt arī pa pilsētas ielām, jo to “spiežot” darīt viņu darba pienākumi. Par šādu izņēmumu esot uzskatāms Valsts cilvēktiesību biroja vadītājs Olafs Brūvers, kā arī Saeimas Drošības dienesta darbinieki. Pēc ministrijas izdotas pavēles, pieķerot kādu nelikumīgi izmantojot IeM caurlaidi, personai draud caurlaides atņemšana bez tiesībām to saņemt atkārtoti.

 16. Kasjauns saka:

  http://www.kasjauns.lv/lv/news/normunds-lakucs-tiranize-muizas-iedzivotajus&news_id=28313

  Normunds Lakučs tiranizē ciemata iedzīvotājus

  07.septembris 2010
  09:05

  Kādreizējais „tēvzemiešu” pelēkais kardināls, uzņēmējs Normunds Lakučs jau divus gadu desmitus nevar uzbūvēt savu muižu Mālpils novadā. Ar to ir neapmierināti gan vietējie iedzīvotāji, gan pašvaldība.
  Bijušais Privatizācijas aģentūras valdes loceklis un kādreiz par „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK pelēko kardinālu dēvētais uzņēmējs Normunds Lakučs jau 20 gadus nespēj atjaunot savā īpašumā esošo Buku muižu un nievājoši izturas pret vietējiem iedzīvotājiem, raksta „Rīgas Apriņķa Avīze”.
  Pāris kilometru attālumā no Mālpils atrodas kluss ciemats – Bukas, kurš nu ir kļuvis gluži neapdzīvots, pateicoties tieši Lakučam.

  1990. gada beigās Lakučs iegādājās vēsturisko Buku muižu, kuru bija nolēmis atjaunot vēsturiskajā izskatā un tajā ierīkot reprezentatīvu atpūtas mītni. Šo gadu laikā ideja tā arī nav realizējusies un par to neapmierināts ir Mālpils novada vadītājs Aleksandrs Lielmežs, kurš saka: „Droši vien Lakuča kungam nav tās rocības, kāda agrāk bija. Katrā ziņā novada teritorijas plānā Buku muiža ir iezīmēta kā rekreācijas un atpūtas objekts. Taču laiks iet ātrāk, nekā mēs gribam, vēlmes ne vienmēr saskan ar iespējām.”

  Pašlaik Buku muiža ir ieskauta celtniecības sastatnēs un nekādi lielie darbi tur nenotiek. Strādnieki teic, ka muižas īpašnieks esot kategoriski aizliedzis fotografēt muižu un prese tur nav gaidīta.

  http://www.tiesas.lv/index.php?id=2091

  Senāts negroza spriedumu par Lakuča sadarbību ar VDK [46]
  29.05.2006
  Augstākās tiesas Senāta Krimināllietu departaments 25. maijā atstāja negrozītu spriedumu, ar kuru atzīts, ka Normunds Lakučs ir bijis Latvijas PSR Valsts drošības komitejas (VDK) informators un apzināti slepeni sadarbojies ar VDK. Līdz ar to noraidīta N.Lakuča advokāta kasācijas sūdzība, kurā tika lūgts atcelt Rīgas apgabaltiesas 2006. gada 13. februāra spriedumu un nosūtīt lietu jaunai iztiesāšanai apelācijas instances tiesā. Lieta Senātā tika izskatīta rakstveida procesā.

  Senāta lēmums nav pārsūdzams.

  N.Lakuča advokāts sūdzībā bija norādījis, ka tiesa nav pareizi interpretējusi un piemērojusi likuma „Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu” normas un pārkāpusi Kriminālprocesa likuma normas. Lietā neesot iegūti neapšaubāmi pierādījumi par to, ka N.Lakučs apzināti sadarbojies ar VDK, lai slepeni sniegtu informāciju par citām personām vai izpildītu citus VDK uzdevumus. Tiesa spriedumā vispār neesot analizējusi to, ka N.Lakučs bijis cietušais speciālā likuma izpratnē. Tiesas secinājumi neesot balstīti uz vispusīgi un objektīvi pārbaudītiem faktiem. Tiesa neesot devusi vērtējumu, kādēļ tā piedod ticamību vieniem pierādījumiem, noraidot citus pierādījumus. Turklāt kasācijas sūdzībā advokāts sniedz savu versiju par pierādījumiem un to vērtējumu.

  Senāts savā lēmumā norādīja, ka saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 569. panta trešo daļu kasācijas instances tiesa pierādījumus lietā no jauna neizvērtē. Pierādījumu vērtēšana ietver pierādījumu attiecināmību, pieļaujamību, ticamību un pietiekamību. Pierādījumu vērtēšana balstās uz tiesnešu iekšējo pārliecību. Kasācijas instances tiesas kompetencē ir pārbaudīt, vai apelācijas instances tiesa ir vērtējusi pierādījumus un vai vērtējums atbilst likumā izvirzītajām prasībām. Senāts konstatēja, ka Rīgas apgabaltiesa ir novērtējusi lietā iegūtos un tiesas sēdē pārbaudītos pierādījumus un nav pārkāpusi Kriminālprocesa likumā izvirzītās prasības pierādījumu vērtēšanā.

  Izskatot lietu un taisot spriedumu, apelācijas instances tiesa ir ievērojusi Latvijas Kriminālprocesa kodeksa, Kriminālprocesa likuma un likuma „Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu” prasības. Tāpēc apelācijas instances tiesas spriedums Senāta ieskatā ir tiesisks un pamatots.

  Ar iegūtajiem, pārbaudītajiem un novērtētajiem pierādījumiem apelācijas instances tiesa ir pamatojusi pierādīšanas priekšmetā ietilpstošo faktu esamību, to, ka N.Lakučs bijis VDK aģents, apzināti sadarbojies ar VDK, slepeni sniedzis informāciju par citām personām. Saskaņā ar speciālā likuma 4. pantu viena un tā pati persona var būt bijusi gan cietušais, gan VDK informators.

  N.Lakučs 2001. gada 6. martā bija vērsies ar pieteikumu Reabilitācijas un specdienestu lietu prokuratūrā, lūdzot ierosināt pārbaudes lietu par sadarbības fakta ar bijušās LPSR VDK konstatēšanu. Izskatot pārbaudes lietas materiālus, prokurors uzskatījis, ka ir pilnībā pierādīts fakts, ka N.Lakučs no 1981. gada līdz 1990. gadam bijis VDK aģentūras uzskaitē aģenta kategorijā ar segvārdu „Nikolajs Pētersons” un ka viņš regulāri sniedzis VDK interesējošu informāciju par citām personām un bijis VDK informators.

  Reabilitācijas un specdienestu lietu prokuratūra lietas materiālus nosūtīja Jūrmalas tiesai, kas 2001. gada 21. novembrī ar savu spriedumu bija konstatējusi faktu, ka N.Lakučs nav apzināti slepeni sadarbojies ar VDK un nav bijis tās informators.

  Par Jūrmalas tiesas spriedumu apelācijas protestu iesniedza prokurors, kuru šī gada 13. februārī apmierināja Rīgas apgabaltiesa, atceļot pirmās instances tiesas spriedumu un atzīstot, ka N.Lakučs ir bijis VDK informators un apzināti slepeni sadarbojies ar Latvijas PSR Valsts drošības komiteju.

 17. Tvnet saka:

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/345240-godmanis_izmantojis_draudzenes_caurlaidi

  Godmanis izmantojis draudzenes caurlaidi

  BNS

  2010. g. 7. septembrī, 16:00

  Iekšlietu ministrija (IeM) nav izsniegusi autotransporta apstāšanās un stāvēšanas atļauju satiksmes noteikumus pārkāpušajam bijušajam premjeram Ivaram Godmanim.

  Caurlaide izsniegta draudzenei

  IeM preses pārstāve Gunta Skrebele paskaidroja, ka Godmanim nav izsniegta šāda atļauja, bet “Telegraf” publikācijā minētā atļauja ir izsniegta IeM valsts sekretārei Ilzei Pētersonei, kura ikdienā pārvietojas ar publikācijā minēto auto, kad neizmanto dienesta transportu. Publiski jau izskanējis, ka Pētersone ir Godmaņa mīļotā.

  Autotransporta apstāšanās un stāvēšanas atļauja dodot tiesības apstāties un novietot autotransportu pie ministrijas padotībā esošajām iestādēm visā valsts teritorijā, sacīja Skrebele.

  Atļauju izsniegšanu reglamentējot Iekšlietu ministrijas iekšējie noteikumi. Atļauja tiek izsniegta, balstoties uz iestādes vai personas iesniegumu, kurā tiek norādīts pamatojums atļaujas nepieciešamībai, un pēc iesnieguma izvērtēšanas caurlaide tiek vai netiek piešķirta.

  Reklāma

  Saskaņā ar IeM iekšējiem noteikumiem atļauju izsniedz dienesta autotransportam. Atļauju var izsniegt ministrijas un tās padotībā esošo iestāžu amatpersonu personīgajam autotransportam, ja tas tiek izmantots dienesta vajadzībām, citu valsts institūciju, pašvaldību institūciju, kā arī privātpersonu, kuras savā darbībā ir saistītas ar ministriju un tās padotībā esošajām iestādēm, autotransportam.

  Lēmumu par atļaujas piešķiršanu pieņem IeM valsts sekretāre vai viņas pilnvarota persona.

  Pašlaik ir izsniegtas 908 atļaujas, arī dienesta operatīvajam transportam.

  Godmanis atzīst kļūdu

  Laikraksts “Telegraf” vēsta, ka pašreizējais Eiroparlamenta deputāts un bijušais iekšlietu ministrs, izmantojot IeM caurlaidi, savu automašīnu atstājis stāvēšanai neatļautās vietās. Šādas caurlaides tiekot piešķirtas tiem ministrijas darbiniekiem, kuri privāto transportu izmanto dienesta vajadzībām.

  Laikraksts novērojis, ka Godmanis Elijas ielā atstājis “Toyota Land Cruiser” apvidus automašīnu zem zīmes “Stāvēt aizliegts”. Godmanis savu kļūdu atzinis un solījis samaksāt 30 latu naudas sodu.

 18. Grāls saka:

  karteja grantinja sizofrenijsa lekme.

 19. Delfi saka:

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/godmana-auto-ar-iem-caurlaidi-izmanto-valsts-sekretare-petersone.d?id=33964773

  Godmaņa auto ar IeM caurlaidi izmanto valsts sekretāre Pētersone (Godmaņa “brūte”, kas par tādu kļuva Godmaņa laulības laikā ar Ramonu Godmani)

  Eiropas Parlamenta deputāta Ivara Godmaņa (LPP/LC) personīgajai automašīnai Iekšlietu ministrijas (IeM) caurlaide piešķirta, jo to izmanto IeM valsts sekretāre Ilze Pētersone.

  Godmaņa preses pārstāvis Krists Leiškalns skaidro, ka pirmdien, kad Godmanis Rīgā, Elijas ielā 17 pārkāpa Ceļu satiksmes noteikumus, atstājot savu personīgo automašīnu ceļa zīmes “Apstāties aizliegts” darbības zonā, caurlaide mašīnas salonā atstāta nejauši, jo Godmanis to neievēroja. Leiškalns piebilst, ka atļauja nedod nekādas priekšrocības, piedaloties ceļu satiksmē.

  IeM atļauja iebraukt, apstāties un stāvēt pie IeM iestādēm ir izsniegta IeM amatpersonai, kura nereti brauc ar bijušā iekšlietu ministra Godmaņa automašīnu, informēja Leiškalns, atsakoties nosaukt šo personu. Viņš arī neatklāja, vai tā ir IeM valsts sekretāre Ilze Pētersone, attiecības ar kuru Godmanis neslēpj.

  Toties pati Pētersone portālam “Delfi” atzina, ka atļauja ir izsniegta viņai, jo šo automašīnu viņa izmanto ikdienā, braukdama uz darbu un mājās. Salonā tā atstāta nejauši, nevis ar nolūku ļaunprātīgi to izmantot, atstājot auto neatļautā vietā, apgalvo Pētersone.

  Viņa arī paskaidroja, ka Mūrnieces teiktais laikrakstam “Telegraf”, ka Godmanim caurlaide ir, jo viņam tāda pienākas, radies tāpēc, ka uzdotais jautājums bijis apgalvojuma formā. “Ministre atļaujas neizsniedz, tāpēc nevar atcerēties gandrīz tūkstoti personu, kam tās piešķirtas. Atbilde bija kā pieļāvums gadījumam, ja bijušajam ministram atļauja būtu izsniegta,” sacīja Pētersone.

  Leiškalns norāda, ka Valsts policijas (VP) darbinieki par šo pārkāpumu sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu- paziņojumu. “Godmanis, apzinoties nopietno CSN pārkāpumu, atvainojas citiem satiksmes dalībniekiem par radītajām neērtībām. Piemērotais administratīvais sods 30 latu apmērā ir samaksāts,” klāsta Leiškalns.

  Kā ziņots, laikraksts ‘Telegraf” otrdien apraksta to, kā Godmanis vairākas stundas atstāja automašīnu neatļautā vietā pie ēkas Elijas ielā 17, kur ieradās uz telekompānijas LNT biroju.

  Laikraksts norāda, ka šo vietu pie transformatoru būdas iecienījuši policistu, jo tā ļaujot izpildīt soda naudu plānu, taču Godmaņa auto ilgu laiku neviens “neievēroja”.

  Zem Godmaņa automašīnas vējstikla “Telegraf” konstatēja IeM atļauju iebraukt, apstāties un stāvēt visu IeM iestāžu teritorijā. Atļauja numur 000011 izdota šogad un derīga līdz 2012.gada beigām. Laikraksts gan norāda, ka šai gadījumā nekādas privilēģijas tā nedeva, jo Elijas ielā IeM iestāžu neesot.

  Godmanis apmēram trīs stundas atradās LNT redakcijā, un viņa automašīnai šai laikā garām nobrauca pašvaldības policists uz motocikla un dažas reizes – ceļu policijas ekipāža, bet melnajai automašīnai pievērsās tikai trešajā reizē. Policisti nofotografēja politiķa auto un atstāja uz loga dzelteno soda kvīti 30 latu apmērā.

  Ceļu policists, kas uzlika sodu, laikrakstam atzina, ka zina, kam pieder auto, jo numurs tika pārbaudīti datu bāzē. “Jūs, žurnālisti, arī pasekojiet, lai viņš nomaksā sodu un ieraksts par to no servera nepazūd pēc stundas, citādi mēs ilgos gados policijā daudz ko esam redzējuši,” sacīja policists. Laikraksts gan norāda – neesot skaidrs, vai numuru pārbaudīja arī iepriekšējie policisti.

  Godmanis, iznācis no ēkas, laikrakstam skaidroja, ka ieradies palīdzēt veidot raidījumu, bet brīvu vietu tuvumā nebija, tāpēc atstājis automašīnu tur. Godmanis atzina, ka rīkojies ne sevišķi glīti, taču solīja sodu nomaksāt. Tomēr, vaicāts par caurlaidi, Godmanis vien attrauca, ka nekādas caurlaides viņam neesot.

  IeM preses centrā pastāstīja, ka šādas caurlaides tiek izsniegtas IeM amatpersonām, kas izmanto personiskās automašīnas arī dienesta vajadzībām, un citu valsts iestāžu un privātpersonu transportam, kuru darbība saistīta ar ministriju. Šobrīd apritē ir 908 šādas caurlaides, taču to, kā ar tiesībsargājošajām iestādēm saistīts Godmanis, kurš IeM nevada kopš 2007.gada, ministrijā nepaskaidroja.

  Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) laikrakstam norādīja, ka bijušajam ministram un premjeram ir tiesības saņemt šādu caurlaidi: “Es uzskatu, ka ar savu darbu viņš to ir nopelnījis.” Ministre arī nevēlējās vērtēt sava priekšgājēja rīcību: “Ja viņš samaksās sodu, tad atzīs savu vainu un par to atbildēs.” Laikraksts gan norāda, ka minētās atļaujas neizsniedz Mūrniece, bet gan Pētersone, kas neslēpj savas tuvās attiecības ar Godmani.

 20. AG saka:

  Jā, tie ir riebīgi mēsli!

 21. ute saka:

  Dapisviņzirks ,kā tautā saka!

  Tāpat saules nūžu nenovilks,lai jau tiek!

 22. Anonīms saka:

  Mīļie bērni. slims cilvēks uzraksta muļķības, lai Jūs izteiktos. Nezinu, vai tas ir pareizii.

 23. Anonīms saka:

  Godmanis piespieda meitu pārrakstīt auto uz sava vārda (jāmaksā par studijām) un tad to atdeva mīļāskajai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.